Bedriftsregister i Norge

Firmasøk


 

LINDESNES
ÅGE HORNSLETTEN TRYSIL
ÅGE MORKEN FLATANGER
ÅGE MORTEN STAVRAN INDERØY
ÅGE STEINSLETT HATTFJELLDAL
ÅMELLEM OG RODEGÅRD SAMDRIFT DA NES
ÅNES JANN ANDERS BRØNNØY
ÅNESTAD & BERGE SAMDRIFT DA
ÅRDAL DAGMUND GLOPPEN
ÅRHUS SIGURD VOSS
ÅRSETH ARNLJOT GISKE
ÅRVIK GUDMUND OG ASTRID VINDAFJORD
ÅSØDEGÅRD KRISTIAN PRESTRUD NORDRE LAND
ÅSE MARIE SVILAND SONGDALEN
ÅSE SOFIE BJØRSTAD TRANØY
ÅSHEIM SELLISET SAMDRIFT DA NÆRØY
ØDEGAARD JOHS OHNSTAD MARKER
ØIAN GNR 158/1 Agnes Turbækmo RISSA
ØIANGEN ARVE LIERNE
ØIVIND HORNTVEDT STOKKE
ØKOGARDEN HEMSEDAL DA HEMSEDAL
ØRNBERG ODD RAGNVALD TYSVÆR
ØSTBØ ARVE INDERØY
ØSTBY ESSAND GRUNNEIERLAG TYDAL
ØSTSINNIÅSEN FELLESBEITEOMRÅDE GJØVIK
ØVERBERG ROSSØY SAMDRIFT DA VIKNA
ØVRE GRANVIN SAMDRIFT DA GRANVIN
ØVRE KIRKESDALEN SAMDRIFT DA MÅLSELV
ØVRE KVITLI SAMDRIFT DA VOSS
ØVRE STENGELSEN Sigurd Killi ALTA
ØYASÆTER JO RUNE ORKDAL
ØYE IVAR TERJE ØRSTA
ØYSTEIN BØRTVEIT OSTERØY
ØYSTEIN GUVÅG - LEITEGÅRD SØR-VARANGER
ØYSTEIN LOFTHUS SULDAL
ØYSTEIN SNUGGERUD GJØVIK
ØYVIND ANDRÉ NESJAN VEGA
ØYVIND ERTESVÅG ULSTEIN
ØYVIND GRØNNING EIGERSUND
ØYVIND GRØNNING NORDDAL
ØYVIND MOTRØEN TOLGA
ØYVIND REVHEIM STAVANGER
ØYVIND SANDVOLD NORD-FRON
ØYVIND TALBERG SARPSBORG
ØYVIND ULLESTAD HJELMELAND
A-STEIN AKSLEVOLDEN STEINBRUDD Gunnar Kamp SØR-FRON
A. E. BOLLESTAD SAMDRIFT DA GJESDAL
AAEN HELGE ØYER
AAGÅRD - AAMO VEGANLEGG LIERNE
AALAND PER KJELL STRYN
AAM STEIN ØRSTA
AAMÅS GEIR ARNE ØRSTA
AANDAL GUNNVOR TINGVOLL
AARLI SIGURD ARENDAL
AARSETH SINDRE RINGERIKE
AAS GUDMUND NANNESTAD
AAS SIGURD RAKKESTAD
AASE GJERT JOHAN VIK
AASEN TØGER SIGURDSON LUSTER
AASHILD SINGSDAL ORKDAL
AASLAND JAN HENRIK LIER
AASLID GÅRD HATTFJELLDAL
AASTVEDT VIDAR ETNE
ABELSETH JONN TORJE AUDNEDAL
ADA KVERNVOLD ENGØDEGÅRD VESTRE TOTEN
ADRIANUS FRANCISCUS LAAN FOSNES
AGNAR VILNES ASKVOLL
AINA FYSTRO VESTRE SLIDRE
AINA KRISRIN STAVNES AURE
AKERHOLT KJELL ASMUND HOF
AKSLEN HANS A
ALF ARILD SANDVOLL MÅLSELV
ALF IVAR TAGESTAD SØR-FRON
ALF KÅRE NAASEN VOSS
ALF STORSTRØM ALVDAL
ALF SVEINUNG SIMENRUD DOVRE
ALFHEIM ALMAR SØRFOLD
ALFHEIM PETTER DØNNA
ALFRED RISTESUND SANDE
ALMAR UNDERLID FLORA
ALPEN HELGE SOGNDAL
ALVÆRN BIRGER DØDSBU HØYANGER
AMB HALVOR RINGSAKER
AMRUD TORGER RINGEBU
AMUND GRINDALEN ELVERUM
AMUND LEREN TOLGA
AMUND LUNDE NORD-FRON
AMUNDAL ARNE ÅFJORD
AMUNDRUD OG BJØRGE SAMDRIFT DA GJØVIK
ANBJØRG ARNSETH MØYLIEN LØTEN
ANDERS APALSETH NAUSTDAL
ANDERS BOLTÅS NORDREISA
ANDERS BRUVOLL STRYN
ANDERS FORSETH SUNNDAL
ANDERS HJELLBAKK HORNINDAL
ANDERS JARLE HEGGEN EID
ANDERS LIAN SNILLFJORD
ANDERS OPSAHL SØR-FRON
ANDERS RUSTLI JR HEMNE
ANDERS SVELA BJERKREIM
ANDERS VILJUGREIN HEMSEDAL
ANDERSEN JOHN ARNE FINNØY
ANDERSLAND BERNHARD ETNE
ANDRE STORSTAD STEINKJER
ANDREA REVHEIM OSTERØY
ANDREAS BOLSET JØLSTER
ANDREAS FALKHYTTEN AUKRA
ANDREAS HOLM KVALEVÅG LARVIK
ANDREAS MATHILASSI ALTA
ANDREAS MELAND AUDNEDAL
ANDREAS REVHEIM JR STAVANGER
ANDREAS SKIPSTAD EIGERSUND
ANDRES HJORTNES GJEMNES
ANDRESEN KJELL OLAV NES
ANE WAAGE HAAKULL TYSVÆR
ANETT HAUGVALDSTAD RENNESØY
ANETTE HAUGLAND VINDAFJORD
ANETTE HETLAND EIGERSUND
ANFINN PER SKORGE ERIKSEN VANYLVEN
ANGRE ARNFINN SELJORD
ANIKSDAL SAMDRIFT DA
ANITA DUKANE HENNINGSEN GRIMSTAD
ANITA HAGLUND GRINDVOLD RAKKESTAD
ANITA HAUGMO TRONES BEIARN
ANITA TAFTØ ALTA
ANITA VÅGEN HAUGESUND
ANLAUG ERØY PRESTÅRHUS SULDAL
ANLAUG ODDEN SAUHERAD
ANN BERIT HUSEBY BORGE NORE OG UVDAL
ANN-BRITT DYRENDAHL RISSA
ANN-KARIN KARLSEN STEINKJER
ANN-MAGRITT LOE OPPDAL
ANNA ANDREA BERGSETH LUSTER
ANNA GURI RINGEN NORD-AURDAL
ANNA MARIA ALMO SNÅSA
ANNAR KRISTIAN NESS VERDAL
ANNE BERIT NORDVANG TOLGA
ANNE BRYNE KYLLINGSTAD KLEPP
ANNE ENGEB SORTLAND
ANNE GUNN KVÆSTAD SULDAL
ANNE INGJERD NORDENG KÅFJORD
ANNE KRISTINA HARAM HARAM
ANNE MARGRETE FLUGE ENGEBØ FLORA
ANNE MARGRETHE KYLLINGSTAD GJESDAL
ANNE NILSEN FARSUND
ANNE ODDVEIG SVORKMO AGDENES
ANNE TOINI LOHN FOLLDAL
ANNE VÅGEN SKINDALEN VINJE
ANNE-BRITT FØRDE BREMANGER
ANNE-CECILIE BJØRNSTAD SARPSBORG
ANNFRID AKSLAND VINDAFJORD
ANNY MARIE CARLSEN SØRFOLD
ANNY MELHUS LEKSVIK
ANNY RØNNING NESSET
ANSGAR KVISTAD ØRSTA
ANSNES MAGNAR HITRA
ANSNES STÅLE GULBRAND SURNADAL
ANSTEIN FURSET DØDSBO GJEMNES
ANSTEIN KINDSBEKKEN LØTEN
ANSTEIN SUND LEIRFJORD
ANSTEN MAGNUS EGEBERG TRØGSTAD
ANSTEN OG MAGNE BJØRHEIM DA STRAND
ANT INGE BOSDAL HØYANGER
ANTI SAMUEL JOHN LARSEN KARASJOK
ANTI SAMUEL JOHN N KARASJOK
ANTONIA KARETE HAUGEN KONGSVIK STRYN
ANZJØN VIDAR NAMDALSEID
ARE TRAAVIK KVINNHERAD
ARILD GÅRDERLØKKEN SØR-FRON
ARILD HILLESVIK KVAM
ARILD INDERDAL HEMNES
ARILD N H
ARILD SAMUELSEN LYNGEN
ARILD SVARE VÅGÅ
ARILD TAMNES RØROS
ARILD TEIGLAND GJERSTAD TYSNES
ARNA SVARTSRØD ANDEBU
ARNAR OLAV T GÅSMO SNÅSA
ARNE BREDAL-HANSEN ALTA
ARNE DALING INDERØY
ARNE DALSBØ SELJE
ARNE GREGERSEN VOSS
ARNE GUNLEIF SANDHÅLAND KARMØY
ARNE HARRY FINDALEN GAUSDAL
ARNE IVAR TEIGE VÅGSØY
ARNE JAN MIDTIGÅRD GILDESKÅL
ARNE JONNY ALMAAS HØYLANDET
ARNE JONNY ROSENDAL HØYLANDET
ARNE JULUSSMOEN ELVERUM
ARNE KARSTEN MOE OG MAGNE RISA ANS SULDAL
ARNE LEITE SØR-AURDAL
Arne Linndal FINN
ARNE MANGER RADØY
ARNE MARTIN BRÆKKEN DOVRE
ARNE MORTEN GRANLIEN GAUSDAL
ARNE NORSTAD OG INGVILL GLØTHEIM ANS TRYSIL
ARNE OSLAND TIME
ARNE POLLESTAD KLEPP
ARNE RUTLEDAL GULEN
ARNE SOLFINN YTTERHAUG OS
ARNE SUNDVOR
ARNE UTNE SARPSBORG
ARNE-OLAV LØKSTAD KRAGERØ
ARNFINN HORPESTAD
ARNFINN RØDLAND LINDESNES
ARNFINN SERKLAND SILJAN
ARNFINN ULVEN VESTRE TOTEN
ARNFINN'S BONDEMØBLAR Hagen VIK
ARNFRID JOHANNA ERFJORD SULDAL
ARNHILD SALTBONES TINGVOLL
ARNLJOT VULLUM TRONDHEIM
ARNOLD WALSKRÅ SNÅSA
ARNSTEIN FASTING SANDE
ARNSTEIN KLEMOEN NORDRE LAND
ARNSTEIN STOREBRAATEN GOL
ARNT MAGNE STENS S
ARNT OTTO GRØDEM
ARNTSEN KOLBEIN STEIGEN
ARVE ØRSJØDAL MALVIK
ARVE AASHEIM OSTERØY
ARVE BERDAL SNILLFJORD
ARVE FJELLKÅRSTAD STRYN
ARVE JACOBSEN PORSANGER
ARVE KLEPP STEINKJER
ARVE LINDVIK STRYN
ARVE LYNGBØ BERGEN
ARVE ODDVAR TRØEN BJUGN
ARVE OLAV SÆTER MIDTRE GAULDAL
ARVE RØNNING STEINKJER
ARVE SØRMO SELBU
ARVE SALTVIK INDERØY
ARVE SLETTENES STRYN
ARVE V NILSEN SØR-VARANGER
ARVE WEDDE NÆRØY
ARVES SKOGPLEIE Arve Vågsæther SKEDSMO
Arvid Brakstad, 5110 Frekhaug MELAND
ARVID DRANGE FARSUND
ARVID HELLEREN LINDESNES
ARVID JØSSANG STRAND
ARVID KYLLINGSTAD GJESDAL
ARVID S DOKKEN SØR-AURDAL
ASBJØRN HANGER TRONDHEIM
ASBJØRN KIRKHORN HORNINDAL
ASBJØRN LAVIK VAKSDAL
ASBJØRN LUNSÆTER TYNSET
ASBJØRN MAGNE GROTHEIM SKJÅK
ASBJØRN MARTIN FIELDER RØRVIK GISKE
ASBJØRN OG WILLIAM LØVJOMÅS DA FROLAND
ASBJØRN RUGLAND
ASBJØRN RUNE MANNSET EID
ASBJØRN VERNSSKOG ØVRE EIKER
ASBJØRN VIGSTAD SKJÅK
ASGEIR POLLESTAD H
ASHEIM KLARA ASTRID TYSVÆR
ASKELAND EINAR VINDAFJORD
ASKELAND HANS H RAD
ASKELAND JOHNNY LINDÅS
ASKELAND SVEIN M TYSVÆR
ASKJEM JOHAN NIKOLAI RISSA
ASKVIK STEIN EDVARD OS
ASLAK FJERMEDAL IVELAND
ASLAK SNARTELAND FYRESDAL
ASLAUG BRENDSDAL HØYANGER
ASLAUG DIMMEN ULSTEIN
ASLAUG HENRIKSEN FRÆNA
ASLAUG HOFSETH ULLENSAKER
ASLAUG MØN VOSS
ASLAUG RØYSLAND FOSS LYNGDAL
ASLAUG RISKA SANDNES
ASLAUG VAAGE SAMNANGER
ASLE GRIMSET NAUSTDAL
ASMUND ODDGEIR AMUNDSEN RANA
ASPHOLM RAGNAR ARENDAL
ASTRI ELINOR KIRKERUD BÆRUM
ASTRID BREDAL EKEBERG ØYSTRE SLIDRE
ASTRID FLØGSTAD SAUDA
ASTRID INDREKVAM NAUSTDAL
ATLE GUNNAR MIDTBØ FLORA
ATLE JØRN RØMMA ÅFJORD
AUD HELEN ENAASEN AURE
AUD HERREDSVELA
AUD KARIN SÆTERDAL VAKSDAL
AUDUN FYSTRO VESTRE SLIDRE
AUDUN OSMUNDSEN MANDAL
AUDUN WÆRSTAD SØMNA
AUGESTAD JOHANNES KVAM
AUNE AUDUN LEKSVIK
AUNE PER HITRA
AURTUN SLETTUM SAMDRIFT ANS GAUSDAL
AUSEN HANS M SØRUM
AUSTAD BJØRN OPPDAL
AUSTBØ SVEN
AUSTBØ TORVALD FINNØY
AUSTIGARD MAGNE HJELMELAND
AVSNES ANDREAS HØYANGER
B AVER
BÆREG HANS S SØRUM
BÆVRE INGEBRIGT SURNADAL
BÆVRE JOHN L SURNADAL
BÅRD HÅVARD VIKEN HØYLANDET
BÅRD SANDNESENG NÆRØY
BÅRDSLIEN ULVEN SAMDRIFT DA GAUSDAL
BØ IVAR JR GAUSDAL
BØ TRYGVE
BØE SIGRUN SVARDAL FLORA
BØE-ORSTAD SAMDRIFT DA KLEPP
BØFJORDEN SAMDRIFT DA SURNADAL
BØHLE STEIN JARLEIF SKJÅK
BØHLER KÅRE ALFRED J SØRUM
BØKLEP BERNHARD SURNADAL
BØKSETH LUDVIK SKAUN
BØKVERN SAMDRIFT DA RINGEBU
BØRGE HELLIESEN LINDESNES
BØRSTAD TROND GJØVIK
BØRSTING JOHANNES RISSA
BØRTVEIT SVEIN OSTERØY
BACKE OLE CHR LARVIK
BAKKA IVAR SULDAL
BAKKA SOLVÅR SANDNES
BAKKAHAUEN SAMDRIFT DA FINNØY
BAKKE ASLAK SINDRE NORDRE LAND
BAKKE BJØRN SIGDAL
BAKKE BJØRN JOH LØTEN
BAKKE GUNVOR VINDAFJORD
BAKKE OLE LILLEHAMMER
BAKKEN HERBJØRN O TINN
BAKKEN LARS LUSTER
BAKKEN LEIF ARNE SNÅSA
BAKKEN MAGNE THORVALD KRISTIANSAND
BAKKEN OLAV TOLGA
BAKKEN PER JOAR TOLGA
BAKKEN ROGER BALSFJORD
BAKKEN RUDOLF LEIRFJORD
BAKKEN SAMDRIFT DA KLEPP
BAKKESTEINAN SAUESAMDRIFT DA LESJA
BAKKETUN JOHNNY VOSS
BAKKJEN SAMDRIFT DA
BAKKLANDET SAMDRIFT DA HEMNES
BAKLIA SAMDRIFT DA GAUSDAL
BAKLID GUDMUND KONGSBERG
BALLESTAD LINE SKIEN
BALS ASLAK PERSEN KAUTOKEINO
BALSNES ARNLJOT ØRLAND
BALTO OLE-MARTIN NESSEBY
BANG-TYLDEN SAMDRIFT DA STJØRDAL
BARKA HARRY STRAND
BARSKRIND SISSEL ÅL
BARSTEN BJØRN MOLDE
BARTHEL HENRIK KVINNHERAD
BARTHOLSEN PETTER INGAR EVENES
BARTNES REIDUN SYNNØVE STEINKJER
BASTE REVHEIM OSTERØY
BAUSTAD AUD JORUNN G ETNE
BAUSTAD ELMER TYSVÆR
BAUSTAD JOHANNES FREDRIKSTAD
BAUSTAD OG AASEN SAMDRIFT DA RISSA
BEATE MARI STORVIG SØMNA
BEATE MERKESDAL NORDRE LAND
BEFRING OTTAR JØLSTER
BEINNES JOSTEIN STRYN
BEKKEMELLEM ODDVAR H SEL
BEKKEN OLA GJØVIK
BELLE-SIEM SAMDRIFT DA LESJA
BENDOS KNUT OLE HOLTÅLEN
BENGT LINDHOLM BALSFJORD
BENGT STANGELAND KLEPP
BENNY STORHEIL BINDAL
BENSNES HARALD LYNGEN
BENSTIGEN TORIL GJERDALEN NORDRE LAND
BENT ARILD DUELAND TYSVÆR
BENT ARNE HETLE GLOPPEN
BENTE IREN MELBY NESS HAMARØY
BENTE KREY TYNSET
BENTE KRISTIANSEN VOSS
BENTE LYGRE LINDÅS
BENTE WENDEL THORSBERG HVALER
BERBU TRON INGEBR ORKDAL
BERDAL SAMDRIFT DA ÅFJORD
BERDAL STEINAR SNILLFJORD
BERFJORD ODDVAR DØNNA
BERG GUDMUND FAUSKE
BERG HJALMAR BJUGN
BERG JOHANNE ANDREA ELVERUM
BERG MELKESAMDRIFT DA RE
BERGAN GUNLEIK FLESBERG
BERGE AAMUND STRYN
BERGE KNUT SEVERIN VINDAFJORD
BERGE PAUL HERØY
BERGE PER GAULAR
BERGE PER-TRYGVE HØYANGER
BERGE SAMDRIFT DA VANYLVEN
BERGE SVEIN SULDAL
BERGE TORLEIV FJALER
BERGESKOGSVEGEN SKOGSVEGLAG TYSNES
BERGHEIM JO N SURNADAL
BERGSLAND TOR GUNNAR RAKKESTAD
BERGVOLL ØYSTEIN RADØY
BERIT CHRISTINE BRÆNDVANG TYNSET
BERNER MELING FINNØY
BERNHARD HONNSTAD SURNADAL
BERNHARD LIND BODØ
BERNHARD MYKLEBOST GJEMNES
BERNHARD OTTO VISTVIK RANDABERG
BERNHOFT GUNNAR ALSTAHAUG
BERNT ELIAS ÅSLAND ÅSERAL
BERNT ENDRE ANDREASSEN VEVELSTAD
BERNT IVAR TORDHOL LESJA
BERNT TORE AARSET ØRSTA
BERNT UNDLIEN LEVANGER
BERNTSEN JON OSKAR OS
BERSTAD ARNE STRYN
BERSTAD JAN ARVID EID
BERTHE MENGSHOEL RINGSAKER
BESETH JOHN SKAUN
BEST MELK SAMDRIFT DA HALDEN
BIELTVEDT TOR JOHS SKI
BILLY GRIMAAS EPF VINDAFJORD
BILSTAD / VEKRE SAMDRIFT DA STEINKJER
BIRGER BREITEIG SANDNES
BIRGIT HALLINGSTAD ÅL
BIRK TERJE FRAFJORD GJESDAL
BIRKELI JOHANNES BERGEN
BJÅSTAD EGIL HAREID
BJØLSTAD PRESTGARD SAMDRIFT DA SEL
BJØNSKOGEN SAMDRIFT DA SORTLAND
BJØRDAL LAURITS ØRSTA
BJØRG ØKLAND HORVE SANDNES
BJØRG BØRVE DVERGSDAL ULLENSVANG
BJØRG ELIN ULRIKSEN LEKA
BJØRG ELISABETH BARSTAD
BJØRG HØNSI AAFEDT VIK
BJØRG NORUNN KVÆSTAD SULDAL
BJØRG RYE NORD-AURDAL
BJØRKLAND LEIF SULDAL
BJØRKLI EINAR TORE LOM
BJØRLIEN VESTRE JORDBRUKSDRIFT ANS HØYLANDET
BJØRN ØDEGÅRD LESJA
BJØRN ARNE SANDSTÅ NOME
BJØRN BEFRING JØLSTER
BJØRN BREITEIG TYSVÆR
BJØRN BYLTERUD GÅRD OG LANDBRUKS- SERVICE ENEBAKK
BJØRN DYBO BREIVIK STOKKE
BJØRN EMIL MATTINGSDAL
BJØRN FAGERBAKKE GULEN
BJØRN HEMING HUSEKLEPP TYNSET
BJØRN HERBRAND TRETTERUD ÅL
BJØRN INGE ROALSTAD RENNESØY
BJØRN JORDET TYNSET
BJØRN LIAN OVERHALLA
BJØRN OPSAHL LILLEHAMMER
BJØRN OPSTAD MIDSUND
BJØRN OVE JETTHEIM DOVRE
BJØRN ROXRUD FET
BJØRN RUNE KYNNINGSRUD HALDEN
BJØRN STEINAR NESHEIM VINDAFJORD
BJØRN SVARTVATN GRANE
BJØRN TROTLAND MELHUS
BJØRN VIDAR DOKKEN ÅL
BJØRN-EIRIK INDSET MELHUS
BJØRN-INGE MYDLAND SOKNDAL
BJØRNAR ESTENSEN BRØNNØY
BJØRNAR LYSBERG OVERHALLA
BJØRNVIK TOM KENNETH BRØNNØY
BJØRVIK SYNNØVE HUNSKAAR SANDEFJORD
BJARNE BRANDVIK BJUGN
BJARNE HEGGLI V/FYLKESSKATTEKONTORE I SØR-TRØNDELAG TRONDHEIM
BJARNE NAVELSAKER HORNINDAL
BJARNE NYBRU VINDAFJORD
BJARNE ODDVAR NORDBØ KVITSØY
BJARNE SANDSØR LEVANGER
BJARTE LOFTHEIM ASKVOLL
BJELLAND JAN HJELMELAND
BJELLAND TORBJØRN LIE SANDNES
BJERKSET EVEN PETTER MIDTRE GAULDAL
BJERKSET JON MIDTRE GAULDAL
BJERTNES OLE ROBERT BØLE SIGDAL
BJUNES TOR KÅRE EIGERSUND
BJURBEKKDAL OLUFINE HEMNES
BLEGSTAD Ola Erik Kleva EIDSVOLL
BLEKASTAD LARS SEL
BLIGÅRD SAMDRIFT ANS VESTRE TOTEN
BLIKSÅS ANNE KARIN RISSA
BLIND ELISE FAUSKE
BODIL ØSTGAARD AGDENES
BODIL VINJE LEHN SORTLAND
BOGE HENNY RENNESTRAUM FJALER
BOINE ANDERS J KARASJOK
BOINE KLEMET OLE KARASJOK
BOLLE SAMDRIFT DA VESTVÅGØY
BOLLESTAD ARNA GJESDAL
BOLME JON O RINDAL
BOLSØ LEIF ERIK MOLDE
BOLSET KNUT JØLSTER
BOLSTAD BERNT SINDRE RENDALEN
BONDE BJØRN ARILD OPPDAL
BONDESTUGU - NESSET SAMDRIFT DA VÅGÅ
BONES MASKIN MIDTRE GAULDAL
BONES SAMDRIFT DA BARDU
BORDAL JON BRÆK MIDTRE GAULDAL
BORDAL SAMDRIFT DA MIDTRE GAULDAL
BORE REIN ERIK KLEPP
BORGER HARALD SKIPTVET
BORGFINN STRANDENES FJALER
BORGHILD NEERGAARD AARSET GJEMNES
BORSTAD HALVARD KR AURSKOG-HØLAND
BORUDSETER BEITELAG V/TERJE HOLEN LILLEHAMMER
BOSTAD KJELL SNÅSA
BOTILSTRÅNDE SAMDRIFT DA LOM
BOTTERUD/BERG SAMDRIFT DA ØYER
BOTTILSRUD ARNE JOHNNY KONGSVINGER
BOVINA SAMDRIFT DA HØYANGER
BRÆND EMBRET STOR-ELVDAL
BRÆND JO EMBRET RENDALEN
BRØNDBO HANS PETER MELDAL
BRØNDBO IVAR HØYLANDET
BRØRS SAMDRIFT DA STEINKJER
BRAA ARE TRONDHEIM
BRAATEN ASLAUG INGA DOVRE
BRAKSTAD ALFRED MELAND
BRAKSTAD ANDR MELAND
BRAKSTAD JAN AGNAR MELAND
BRANDBU SAMDRIFT DA RINGSAKER
BRANDEN ANE JORUN TOLGA
BRANDSAR NILS LOM
BRANDVIK JOHAN GJEMNES
BRANDVOLL OLVEIG HEMSEDAL
BRANDVOLL SAMDRIFT DA HEMSEDAL
BRATBERG FELLESDRIFT DA RINGSAKER
BRATSBERG GÅRD PER GUNNAR FOLLAUG SKIEN
BRATTEGGEN BJARNE TRYSIL
BRATTESTØ HAVN OG GÅRDSDRIFT Yngvar Helgesen HVALER
BRATTGJERD JARLE OSEN
BRATTHOLE OLAV VOSS
BRATTHOLEN SAMDRIFT DA
BRATTSTI JOHN OSKAR VERRAN
BRAUT GUNNE KLEPP
BRAUT JARLE KLEPP
BRAUTA-GAULØKKEN SKOGSBILVEG MELHUS
BRAUTE PER L ØRSKOG
BREDAL KÅRE TYSVÆR
BREDAL MOGENS STEIGEN
BREDALSLIEN MARGIT OS
BREDE LIEN BJØRNSTAD ØYER
BREEN OLA OS
BREISTAD GÅRD Anne Kristin Breistad Haugsjordet SØR-FRON
BREISTAD OVE SØR-FRON
BREISTEIN SAMDRIFT DA VINDAFJORD
BREISTRAND PETTER NAMSOS
BREKKÅSEN MELK DA STEINKJER
BREKKE AASMUND OG OLE-LARS DA BODØ
BREKKE ASBJØRN ØRSTA
BREKKE EGIL STRYN
BREKKE REIDAR STRANDA
BREKKE SAMSON KVINNHERAD
BREKKE SVEIN TERJE TYSVÆR
BREKKEN BJØRNER FOLLDAL
BREKKEN SAMDRIFT DA LESJA
BREKKEN SVEIN LEKSVIK
BREKSTAD FRODE ØRLAND
BREMBU JORD OG SKOGBRUKSDRIFT ANS HØYLANDET
BRENNSLETTEN MAGNE OLAV VÅGÅ
BREVAD HENNING TYNSET
BRIT KARIJORD FLOSTRAND BRØNNØY
BRITA ANNIE ROKSTAD SMØLA
BRITT HAGEN GAUSDAL
BRITT JORUNN BAKKEN ØYSTRE SLIDRE
BRITT RANDI MYKLEBUST JØLSTER
BRODERSTAD ALFRED KVÆFJORD
BRODSHAUG BLEKEN SAMDRIFT DA LILLEHAMMER
BROKKE OLAV G VALLE
BROSE KARL-ARVID LYNGEN
BROSTUEN SNUGGERUD SAMDRIFT ANS GJØVIK
BROVOLD TORE GJØVIK
BROWN ÅSLAUG LUNDEN MARNARDAL
BRUDAL JARLE MIDTRE GAULDAL
BRUNSTAD LARS FAUSKE
BRUSTAD KARL ARNE SØR-ODAL
BRUVANG GUNNAR GAUSDAL
BRUVOLL BJARNE LIERNE
BRUVOLL RUNE EID
BRYHN LODVER NORD-FRON
BRYHN SAMDRIFT ANS ØYER
BUDAL SVEIN A MIDTRE GAULDAL
BUHOLT THORLEIF RÆLINGEN
BULJO ISAK MATHIS KAUTOKEINO
BULJO ISAK PERSEN KAUTOKEINO
BURAAS LEIF HURDAL
BUSETH HARALD MIDTRE GAULDAL
BUSK ANNA HOLTÅLEN
BUSTAD EIRIK SKJÅK
BUSTAD ERIK SKJÅK
BUSTAD SONJA SKJÅK
BY MARGARET ÅFJORD
BY OTTAR ÅFJORD
BY/LUND SAMDRIFT DA STEINKJER
BYGGMESTER ARNE SKREDE STRYN
BYGSTAD BJØRN MAGNE HYLLESTAD
BYLIA SAMDRIFT ANS RINGEBU
BYREMO OLE MAGNE AUDNEDAL
BYRKJELO MILJØ & CONTAINERSERVICE Jon Bjørn Fløtre GLOPPEN
BYSTØL ARNE VOSS
BYVEIEN MELKESAMDRIFT DA ØSTRE TOTEN
CARL N NAMLØS NOME
CECILIE BJØRLO EID
CECILIE SLETTEB EIGERSUND
CHRISTIAN LEGRAND ORKDAL
CHRISTIAN SAXLUND LESJA
CHRISTOFFERSEN CARL BEIARN
CHRISTOFFERSENS PELSDYRFARM ALTA
CLAUS STUSDAL MASFJORDEN
COBY YTREDAL NORDDAL
CURT ANDRE ONSØIEN SNÅSA
D MARNARDAL
DØNNESTAD OLAV MARNARDAL
DØRÅMOT SKOGSVEIFORENING RINGEBU
DØRHEIM JENS KRISTIAN VINDAFJORD
DØRUM SAMDRIFT DA HAMAR
DAG ØYSTEIN JOHNSEN TRONDHEIM
DAG ERLAND OPSAHL EIDSVOLL
DAG HOVLAND HØYANGER
DAG JOSTEIN FURRE SOLHEIM FJALER
DAG NAGEL-ALNE VINDAFJORD
DAG SALAMONSEN LYNGDAL
DAG TOMMY SKILLEÅS OVERHALLA
DAGESTAD KNUT S VOSS
DAGFINN BARSTAD ØRSTA
DAGNY KRISTIANSEN SØR-FRON
DAGROS SAMDRIFT DA VINDAFJORD
DAHL AUDUN FAUSKE
DAHL JIM HERØY
DAHL JON VALDEMAR RINGEBU
DAHLE ROY-HELGE SØMNA
DAHLE SAMDRIFT DA FLATANGER
DAHLEN SIGVE TIME
DALE & HUNSKÅR SAMDRIFT DA GLOPPEN
DALE JON VENNESLA
DALE KJELL MELAND
DALE KNUT FROLAND
DALE LARS M KARMØY
DALE PÅL VALLE
DALE SAMDRIFT ANS ØYSTRE SLIDRE
DALEN GÅRD DA KÅFJORD
DALEN HANS ARVE VÅGÅ
DALEN MAGNE SELJORD
DALENG ÅSE MARIE PORSANGER
DALING KRISTIAN LEVANGER
DALING SAMDRIFT DA STEINKJER
DALING TORGEIR STEINKJER
DALVA MØYFRID OG ROALD GJESDAL
DAN JOACHIM MOEN FJELDSET TINGVOLL
DANIEL HØISETH LYNGEN
DAUGSTAD JAN INGE VESTNES
DAVID NJ TIME
DAVID S CAMERON BJUGN
DAVID SALO KÅFJORD
DEGNES SAMDRIFT DA RAKKESTAD
DENSTAD SAMDRIFT DA RISSA
DIMMEN JOSTEIN ULSTEIN
DINA KARIN APELTHUN VOSS
DJUPÅ EINAR SNILLFJORD
DOKKEN ERIK ODDVAR ØYSTRE SLIDRE
DOKMO STEN BEIARN
DRAGÅS SAMDRIFT DA HOLTÅLEN
DRAGE ELSA SELJE
DRAGE JON REIDAR SELJE
DRAGE PER SALTDAL
DRAGESET BENTE STRYN
DRAGSET INGEBRIGT MIDTRE GAULDAL
DRAGSETH MAGNHILD MELDAL
DRANGE ARNE EIGERSUND
DRAUGSVOLL SAMDRIFT ANS VOSS
DREVLAND KNUT VEFSN
DREVLAND OVE VEFSN
DREVSJØMOEN OLA ENGERDAL
DREVSJØMOEN TORHILD ALVDAL
DRIVVOLD GUNNAR JARLE SELBU
DUENGER TOR RINGSAKER
DUESKAR ALF ROAR BJUGN
DUESKAR GEIR IVAR BJUGN
DUESUND SKJALG VINDAFJORD
DUGSTAD HALDOR VOSS
DUKANE ANN KARIN GRIMSTAD
DVERGSDAL FELLESFJØS DRIFT DA JØLSTER
DVERGSDAL KÅRE JØLSTER
DVERGSDAL MAGNAR JØLSTER
DVERGSDAL ODD JØLSTER
DVERGSDAL SAMDRIFT DA JØLSTER
DYNNA TORGRIM GRAN
DYRHAUG RUTH EIDE
DYRLAND SIGMUND KARMØY
DYRSETH GUDLAUG MIDSUND
DYSTLIEN MADS SKEDSMO
EDITH REMME NORE OG UVDAL
EDVAR TJELMELAND ETNE
EDVARD ØKSNEVAD KLEPP
EDVARD BAUKHOL SØR-FRON
EDVARD JOHANSEN HADSEL
EDVARD LANDA KVINNHERAD
EDVARD VIKEN ORKDAL
EDVIN BAUKHOL SØR-FRON
EDVIN HOFTUN GOL
EDVIN IVERSEN MELDAL
EDVIN KVAM ORKDAL
EDVIN OLAV ROSLAND KLEPP
EDVIN REIN STJØRDAL
EDVIN SVENDSEN VINDAFJORD
EEN JOHANNES L VOSS
EGELAND THORLEIF SPYDEBERG
EGELAND TORGNY FARSUND
EGGEN ARNE TYNSET
EGGEN JAN STEINAR MIDTRE GAULDAL
EGGEN LARS P MELHUS
EGGEN OLE MORTEN SNÅSA
EGGUM HELGE SJ LEIKANGER
EGIL AAR SKARSTAD BINDAL
EGIL BERDAL SNILLFJORD
EGIL HENRY HENRIKSEN VESTVÅGØY
EGIL JARLE FRØYSA STRANDA
EGIL KORNKVEEN LESJA
EGIL MORKEN LESJA
EID SØNDRE SAMDRIFT DA ÅFJORD
EIDE BRATTLI SAMDRIFT DA KVAM
EIDE-EVEBØ SKOGSVEGEN GLOPPEN
EIDSMO BRUK Geir Joar Werstad HØYLANDET
EIKÅS OSKAR JØLSTER
EIKESDAL MJØLK DA NESSET
EILEV OTTO RØNNEKLEIV GLOPPEN
EILIF HOLVIK FOSNES
EINÅ SAMDRIFT DA STRYN
EINAR FRØYSA HORNINDAL
EINAR GLETTE TYSVÆR
EINAR LØVSET TRONDHEIM
EINAR LANDRØ TRONDHEIM
EINAR MYKLØEN STRYN
EINAR NORVALD ÅMÅS ØRSTA
EINAR OLAV VIE GRONG
EINAR SVELA SANDNES
EINAR TAKLE GULEN
EINAR TALBERG SARPSBORG
EINAR TARALDSET HORNINDAL
EINAR TVEDT BERGEN
EINAR UTGAARD LESJA
EINES MIKAL ARILD SMØLA
EINO SAMDRIFT DA TRYSIL
EINREM LARS VEFSN
EINSTAD ANDREAS GAUSDAL
EINY KLOPSTAD FØRDE
EIRA JOHAN PERSEN KAUTOKEINO
EIRA KLEMET AMUND KARASJOK
EIRA MIKKEL ISAK M KAUTOKEINO
EIRIK JENSEN SORTLAND
EIRIK MAGNUS DROGSETH GJØVIK
EIRIK RUGLAND TIME
EIRIK SOLVOLL ANDØY
EIRIK TRYGGE AASEN TINGVOLL
EIRIN MOSENG EDVARDSEN FAUSKE
EISTEIN SOLBERG MIDTRE GAULDAL
EISTEIN STAVERLØKK MIDTRE GAULDAL
EITERNES ØYSTEIN NÆRØY
EIVIND HOVLAND KVINNHERAD
EIVIND MYRDAL BERGEN
EIVIND NESSE BØMLO
EIVIND OLA MIDTLIEN GAUSDAL
EIVIND PRESTEGÅRD TIME
EIVIND WALTHER LARSEN HEMSEDAL
EIVOR MEISINGSET TINGVOLL
EKLO/JERMSTAD SAMDRIFT DA VERDAL
EKLO/LANDFALD SAMDRIFT DA VERDAL
EKREMSETER GUNVOR AASEN VANYLVEN
ELBJØRG KYLLESØ MELBØ SANDNES
ELDAR BREIVOLD ÅFJORD
ELDAR HALVOR KLEIVA NORDDAL
ELDAR STAVERLØKK MIDTRE GAULDAL
ELDBJØRG DØSKELAND SOKN RENNESØY
ELDRID BARSTAD ANSOK STRANDA
ELGSHØEN PER JON OG STÅLE TRYSIL
ELI BIRGITTE SINGSTAD AGDENES
ELI SJÅSTAD ØRSKOG
ELI TØSTIBAKKEN STANGE
ELIN BLEKASTAD NORD-FRON
ELIN MOSBAKKEN MIDTRE GAULDAL
ELIN SLETTE ENEBAKK
ELISABET ONSAKER TRYSIL
ELISABETH MØLLERUP SKATEN TYSNES
ELISABETH WORMSTRAND KONGSVINGER
ELISE PETRA SANDVIK VANYLVEN
ELISE VARHAUG
ELLEN FLATLAND ØYSTRE SLIDRE
ELLEN JOHANNE BROMMELAND SULDAL
ELLEN MARIE SELLAND GEITHUNG VOSS
ELLEN VIE GRONG
ELLESTADBYGDA VASSVERK/VATNINGSLA VESTRE SLIDRE
ELLEVOLD GJERMUND RENDALEN
ELLI TVESTADLI SAMDRIFT DA STEINKJER
ELLING GISKEMO ØDEGAARD ØRSKOG
ELSA ODDFRID TORSKE SMØLA
ELSE IREN SMEPLASS ALVDAL
ELSE KNUSTAD FARSUND
ELSE-MARI SKORPEN FLORA
ELSTADNES GÅRD GRONG
ELVESETER RAGNAR SNILLFJORD
ELVESTAD JAHRLE L VÅGAN
ELVESTAD JOHN RÅDE
ELVESTAD LEIF BERGEN
ELVESTAD SAMDRIFT DA RINGEBU
ELVESTAD TORBJØRN DOVRE
EMBRIKSGARD KRISTINE HEMSEDAL
EMIL HAUGLAND VINDAFJORD
ENDRE ESTENSEN BRØNNØY
ENDRE JOHAN JORDALEN VIK
ENDRE ROALDSET SURNADAL
ENGE REISTAD SAMDRIFT DA GAUSDAL
ENGELAND HARALD LINDESNES
ENGESVEEN V OPSAHL LØTEN
EPLETVEIT ØYSTEIN ÅMLI
ERFJORD SAMDRIFT DA SULDAL
ERFJORD TORKEL SULDAL
ERIK ØKERN NANNESTAD
ERIK ØKSNES STEINKJER
ERIK FLØYSTAD ARENDAL
ERIK FRIMANN GJERLØV MELØY
ERIK GRANMO MELDAL
ERIK J HOPE GLOPPEN
ERIK KOMMISRUD EIDSVOLL
ERIK KVINGE MASFJORDEN
ERIK MAGNETUN HEMSEDAL
ERIK MALM LANGLI SELBU
ERIK O LOE OPPDAL
ERIK SLETTA RAUMA
ERIK T ÅRSLAND
ERIK T LOE MELDAL
ERIK TURTUM LOM
ERIK VISDAL LOM
ERIK VOLD MELDAL
ERIK WILLGOHS STORD
ERIKSEN OLE MORTEN NORDREISA
ERLAND OPSAHL ØSTRE TOTEN
ERLEND SAMSLÅTT SIRDAL
ERLEND SELLEREITE VESTNES
ERLEND VARHAUG
ERLING BARSTAD ØRSTA
ERLING BJØRN VIGDAL LUSTER
ERLING BRENDEFUR HORNINDAL
ERLING GRØDEM
ERLING H AKSE HYLLESTAD
ERLING RUSTAND SIGDAL
ERLING SYLTEN BINDAL
ERNST JOHAN TVEITE BIRKENES
ERNST MAGNE RIMESTAD
ERNST VARHAUG
ERSTAD AGNAR LINDÅS
ERSTAD JARLE ØRSKOG
ERSTAD SIGURD RADØY
ESE LARS M BALESTRAND
ESKO Einar Sørensen SKIEN
ESPELID RIKOL ULVIK
ESPELIEN SIGRUN ETNEDAL
ESTEN OVE INDSET MIDTRE GAULDAL
ESTENSTAD PER MELHUS
ESTENSVOLL GÅRD Jan Vidar Estenvoll TYNSET
ESTER ØRSLAND EIGERSUND
ESTER HEIDE BINDAL
ESTER SKÅR FURUNES FJALER
ESTER SKARET ÅSERAL
EVA ANETTE GRAVEN SØMNA
EVA BERDAL ÅFJORD
EVA MARIA KLEIN STENE LEKA
EVA`S KJØKKENKROK Eva Halvorsen ÅSNES
EVEN FLESVIK GJØVIK
EVEN NICOLAI WOXEN SØRUM
EVENSTAD SIGNOR VIKNA
EVJEN RAGNVALD VEFSN
EVY KVERNENES TRØGSTAD
EYSTEIN STEIGEN MELDAL
FÆGFJORD GÅRD Skogstrøm KVALSUND
FÆGFJORDBRUKET Else-Marie Skogland KVALSUND
FÆRØVIK RUTH SOLUND
FÆRØYVIK ODDVAR FLORA
FÅNES KOLBJØRN INDERØY
FÅSET SAMDRIFT DA TYNSET
FØLID LARS P VIK
FØLKE ANNAR LEVANGER
FØLLING ANBJØRG GAULAR
FØLLSUNDET SAMDRIFT DA RISSA
FØRDE OLA A GLOPPEN
FØRDEFJORDEN FELLESFJØS DA ASKVOLL
FØRS OG FUGLESTRAND SAMDRIFT DA JØLSTER
FAGERBÆK NILS MIDTRE GAULDAL
FAGERBAKKEN SAMDRIFT DA RISSA
FAGERBEKK EGIL N MIDTRE GAULDAL
FAGERBEKK EINAR NORALF MIDTRE GAULDAL
FAGERBEKKEN SAMDRIFT DA SUNNDAL
FAGERJORD SVEIN RANA
FAGERLIA GÅRD OG OPPLEVELSER Per Christian Van Borssum Waalkes VESTVÅGØY
FALCH HUGO STEIGEN
FALEIDE OLA STRYN
FALL SAMDRIFT DA SØNDRE LAND
FALLET ARNE NES
FALLIN/AASAN SAMDRIFT DA RISSA
FANUELSEN KAARE JR LIER
FARSTAD JIM FRÆNA
FATTNES JOSTEIN RENDALEN
FATTNES STEIN OLAV SULDAL
FAULK KRISTI LØDØEN HORNINDAL
FAUSK OG LANDA SAMDRIFT DA KVINNHERAD
FAUSK OVE KVINNHERAD
FAUSK SAMDRIFT DA KVINNHERAD
FAUSKE BJØRN ARNE DØNNA
FAUSKE KJELL GAUSDAL
FAUSKE KJELL LEON GAULAR
FAUSKE ODDBJ VESTRE SLIDRE
FEED LEIF SIGVE EIGERSUND
FERKINGSTAD OLE A KARMØY
FESTERVOLL MAY BRITT BJAALAND FYRESDAL
FILSETH GÅRD STANGE
FINN HAUGE GLOPPEN
FINN KLEMMETSEN ARENDAL
FINN ROGER TRODAL AVERØY
FINNES KARL-OLE TRONDHEIM
FINNES KRISTIAN HEMNES
FINSERÅS HARALD K RISSA
FINSMYR PER OLE RISSA
FINSTAD PER AAGE GLOPPEN
FINSTUEN OLE EDVARD NORDRE LAND
FIRKLØVER SAMDRIFT DA LESJA
FIRKLØVEREN SAMDRIFT DA
FISKAA KNUT H VANYLVEN
FISKVIK HÅKON LEVANGER
FISTER SAMDRIFT ANS HJELMELAND
FITJAR MJØLK & KJØT DA FITJAR
FITJARGARDEN BONDERI DA FITJAR
FIVA PER RAUMA
FJÆR OLE MORTEN NÆRØY
FJØLØY SAMDRIFT DA RENNESØY
FJELDVÆR ASBJØRN HITRA
FJELLBREEN SAMDRIFT DA RENNEBU
FJELLBYGDA MJØLKESAMDRIFT DA GLOPPEN
FJELLESTAD ØYSTEIN VENNESLA
FJELLESTAD STEFFEN GLOPPEN
FJELLGRUBB SAMDRIFT DA LIERNE
FJELLHAUG SAMDRIFT DA
FJELLMJØLK DA TOLGA
FJELLSENDE KJELL RADØY
FJELLTVEIT BJARNE BERGEN
FJERDRUMSMOEN SJURRUD SAMDRIFT DA GAUSDAL
FJORDEN SAMDRIFT DA FJALER
FJORDKU SAMDRIFT DA GJESDAL
FLÆKØY ROLV SKJÅK
FLÅSKOG SVERRE ORKDAL
FLÅTTEN MELK DA MELHUS
FLÅTTEN TOVE RINDAL
FLØGSTAD KJERSTI SAUDA
FLØTRE KNUT ASLE VOLDA
FLØTRE ODDVAR GLOPPEN
FLØTRE SAMDRIFT ANS GLOPPEN
FLØTTUMSGJERDET Odd Martin Jamtøy MIDTRE GAULDAL
FLØYSTAD OLAV GJERSTAD
FLØYSVIK BJARTE FORSAND
FLAAHAMMER OTTO FRØYA
FLAATH RUNE GRIMSTAD
FLADSRUD ARNE GJØVIK
FLAK TORGEIR NAMSOS
FLAKKE NILS TYSNES
FLAKKENBERG Lars Bardal INDERØY
FLATABØ BRYNJULV JONDAL
FLATEBØ ØYVIND KVINNHERAD
FLATEBØ SAMDRIFT DA KVINNHERAD
FLATELAND ÅSE INGEBJØRG VALLE
FLATERÅS REIDAR OS
FLATJORD HALLVARD JØLSTER
FLATJORD JACOB JØLSTER
FLATLAND BERGIT HJARTDAL
FLATLANDSMO SJUR K VOSS
FLEKKE SAMDRIFT DA FJALER
FLEMMEN LARS OLAV GJEMNES
FLENSTAD OVE HARALD ÅFJORD
FLENVOLD KÅRE JOAR TRYSIL
FLESVIK OG LIAN SAMDRIFT DA SNILLFJORD
FLETEN NORVALD A FØRDE
FLIKKA MAGNE IVAR FLEKKEFJORD
FLIKKI NILS ARNE LUSTER
FLOKKETVEIT LARS ETNE
FLONA SAMDRIFT DA HARAM
FLORA HOPPEMELK Guri K Olafsen SELBU
FLUGE KJELL-ÅGE JØLSTER
FLUGE SØREN JØLSTER
FLUSUND IVAR-BJARNE VANYLVEN
FLYEN IVAR RINGEBU
FLYUM BRIT INGER VERDAL
FOLDØY SAMDRIFT DA SULDAL
FOLDMORKA MJØLK DA FOLLDAL
FOLKEDAL IVAR O GRANVIN
FOLKEDAL KNUT ENDRE GRANVIN
FOLKVORD DA SANDNES
FOLKVORD EINAR ÅSNES
FOLKVORD KJELL RE
FOLKVORD LARS SANDNES
FOLKVORD SAMDRIFT DA SANDNES
FOLKVORD SVEIN SANDNES
FOLLERÅS SVEIN HARALD SONGDALEN
FOLLSUND LARS OLE ALVDAL
FORÅS SIGMUND FOSNES
FORENG OG HØYSTAD SAMDRIFT DA GJØVIK
FORFOT KRISTIAN H ÅFJORD
FORFOT MARTIN P ÅFJORD
FORGARD ÅSMUND ÅSERAL
FORGARD SAMDRIFT ANS ÅSERAL
FORMO SAMDRIFT DA HOLTÅLEN
FORRESTAD SAMDRIFT DA GAUSDAL
FORSETH BERNT MIDTRE GAULDAL
FORSETH BRYNHILD BARDU
FORSETH/DAHL/HAUGEN SAMDRIFT ANS GAUSDAL
FORSLAND SAMDRIFT DA LEIRFJORD
FORSMO ARNE HEMNES
FORTUN LANDBRUKSSERVICE V/K O STE LUSTER
FORTUN SAMDRIFT DA LUSTER
FOSS CARL RICHARD ASKER
FOSS JUUL ENGERDAL
FOSS OLA LYNGDAL
FOSSAN SAMDRIFT DA FORSAND
FOSSAN TRON IVAR FORSAND
FOSSE OLE O TIME
FOSSEN OG SKOGO SAMBEITELAG LUSTER
FOSSHEIM ØYVIND JØLSTER
FOSSHEIM SAMDRIFT DA GLOPPEN
FOSSLI TROND NAMDALSEID
FOSSUM & ESTENSGÅRD DA TYNSET
FOSSUM GEIR PETTER STJØRDAL
FOSSUM INGE JOHAN SKAUN
FOSSUM SAMDRIFT DA MODUM
FRØISLIE PER LUNNER
FRØVIK MELK DA VINDAFJORD
FRØYSA ENDRE MAGNUS STRANDA
FRØYSA NILS INGE STRANDA
FRØYSLAND JON FØRDE
FRØYSLAND SAMDRIFT ANS FØRDE
FRØYSNES DAVID SANDEFJORD
FRAMVIK EVALD BALLANGEN
FRANK FRØYSLAND FØRDE
FRANK HENRIKSEN BALSFJORD
FRED JÆGER BRØNNØY
FRED TORE FAGERENG
FRED-RUNE KRISTIANSEN STEIGEN
FREDRIK STADHEIM STRANDA
FREMGÅRD KRISTIAN SØR-AURDAL
FREMMEGÅRD HANS PETTER SPYDEBERG
FREMSTAD KRISTIAN FAUSKE
FREMSTAD KRISTIAN BRATENG GJ
FREMSTAD MARIANNE GJØVIK
FRENDALSVIK SAMDRIFT DA FOSNES
FRENGEN ODDMUND ÅFJORD
FRIGSTAD OLA VESTRE SLIDRE
FRIGSTAD VESTRE SMÅDRIFT ANS IVELAND
FRILSTAD G S
FRISLID AASEBØ SAMDRIFT DA EID
FRISLID MARTIN O EID
FRITS BERGLI BALSFJORD
FRITZ ERLANDSEN KARASJOK
FRITZ EVAN FAGERTUN BALSFJORD
FRIVIK SIGVALD A HØYANGER
FRODE BAREKSTEN GAULAR
FRODE FOSSUM ALSTAHAUG
FRODE FRIISØ ARENDAL
FRODE GODTLAND TYNSET
FRODE GRINDHEIM ETNE
FRODE HATLESTAD BERGEN
FRODE HINDRUM LEKSVIK
FRODE OGNES PEDERSEN STEINKJER
FRODE STENE AVERØY
FRODE SUNDSBY AURE
FRODE TØRRING NAMDALSEID
FRODE ULSET TINGVOLL
FROLAND SAMBEITE L/L TOKKE
FROMA REPPEN FOSNES
FROSTMYRA SAMDRIFT DA SMØLA
FUGLØY ANDOR SNILLFJORD
FUGLESTAD BJARNE BJERKREIM
FUGLESTAD KARIN
FUGLESTAD LIV WENCHE
FUGLESTAD MAGNAR
FUGLESTAD TOM BJERKREIM
FUGLESTAD TOR SVERRE BJERKREIM
FUNDLID OLAV VINJE
FURENES PER SANDNES
FURRE FRIDTJOV FINNØY
FURSET ARNT H GJEMNES
FURSET KONRAD MAGNAR FJALER
FURSET ROALD FJALER
FURSET ROLF STRANDA
FURUHEIM SAMDRIFT DA DOVRE
FURUHOLM PER SANDNES
FUTSÆTER EIVIND GUDMUND AVERØY
FYSTRO ARVID REIDAR VESTRE SLIDRE
FYSTRO ole Bjørn Moe VESTRE SLIDRE
FYSTRO TOMAS VESTRE SLIDRE
GÅRDEN TOM ERIK VÅGÅ
GÅRDSNR. 53/BRUKSNR. 13 I SØR-ODAL BEKKEVOLD OSKAR SØR-ODAL
GÅSKJØNNLI PER RANA
GÅSTERUD HELGE HERMANN ÅL
GABRIEL POLLESTAD
GABRIELSEN TOMAS D KRISTIANSAND
GAKKESTAD KNUT BYGLAND
GALÅEN ROALD RØROS
GALDAL INGVART KVINESDAL
GALDAL KÅRE KVINESDAL
GANGNES SVEIN AURSKOG-HØLAND
GARDER HENNING FLESBERG
GARLI SAMDRIFT DA SØR-AURDAL
GARMO OLE KÅRE LOM
GARMO SAMDRIFT DA LOM
GARTLAND JON TERJE OVERHALLA
GAUKSTAD KJELL LOM
GAUNDAL GUNNAR EVALD STEINKJER
GAUP LARS PERSEN KARASJOK
GAUSA MJØLK DA LILLEHAMMER
GAUSEMEL ARNE L HORNINDAL
GAUSEMEL SAMDRIFT DA HORNINDAL
GAUSTAD OLUF MAGNE EIDE
GAUSTAD THOMAS STANGE
GAUTE ØVSTEDAL VAKSDAL
GAUTE EVENHUS LEVANGER
GAUTE JÅTUN STAVANGER
GAUTE NÆRLAND
GEDERAAS KRISTEN STJØRDAL
GEILO SAMDRIFT DA HOL
GEIR ØYSTEIN NEVLAND SVEIO
GEIR ANDERS EID MELHUS
GEIR BORLAUG HØYANGER
GEIR EIDE GAULAR
GEIR HØSTLAND FLATANGER
GEIR HARALD JULSETH STJØRDAL
GEIR JOSTEIN RÆDER AGDENES
GEIR KJELL AMRUD RINGEBU
GEIR KRISTIAN AANES RØDØY
GEIR MANNSVERK ALTA
GEIR MELTVEIT HJELMELAND
GEIR OLUF HARELAND GJESDAL
GEIR SIGVE NORLAND STRAND
GEIR SKÅRE STRYN
GEIR SKAUG SNÅSA
GEIR STENE ØYE MOLDE
GEIR STORSVEEN TRYSIL
GEIR TORE FORFOT ÅFJORD
GEIR VIGDEL SOLA
GEIR-ÅGE SKOGVOLD STEIGEN
GEORG BERNT LEITE VINDAFJORD
GERD ANNY BAKKENE ØYSTRE SLIDRE
GERD BODIL SÆTERBØ SURNADAL
GERD GROSBERGHAUGEN NORD-FRON
GERD GURINE AUESTAD KARMØY
GERD HERREDSVELA
GERD HOVELAND FARSUND
GERD MARKEN HALDORSEN VERDAL
GERDA RUSTEBAKKE SØR-AURDAL
GERHARD DINGEN GULEN
GEVIK SAMDRIFT DA LEVANGER
GEVING ALF JØRGEN FLATANGER
GEVING JENS STJØRDAL
GILJE ELDOR OTTO GJESDAL
GILJE TORE GJESDAL
GINA RUI OXUM SKIEN
GISNÅS OLAV DALSVEEN OPPDAL
GJØSTØL FINN ASBJØRN SMØLA
GJØSUND HANS JAKOB GISKE
GJØVÅG ANNY TYSNES
GJØYSTDAL HERBJØRN TINN
GJEILO SAMDRIFT DA SKJÅK
GJELBAKKEN ASBJØRN VÅGÅ
GJENDAHL JOHAN-HELGE VÅGAN
GJENDAL SAMDRIFT DA VÅGAN
GJENDEM MADS FRÆNA
GJERALD JOHANNES K VOSS
GJERDE EDVIN TYSVÆR
GJERDE JAKOB KVINNHERAD
GJERDET GÅRD Thomas Johansen BINDAL
GJERDET HANS B SKJÅK
GJERLAUG ODD ARILD HALDEN
GJERMESTAD OLE KRISTIAN EIGERSUND
GJERMUND BIRKELI GILDESKÅL
GJERT BAKKE JONDAL
GJERTRUD KJØNNÅS MIDTRE GAULDAL
GJERTRUD LINGA KVAM
GJERTRUD S OSMUNDSEN SVEIO
GJERTTUNET SAMDRIFT DA VIK
GJESDAL RYGJA-VERARING V/ M SØYLA GJESDAL
GJESET SAMDRIFT DA FOSNES
GJESTELAND ALF KRISTIAN SANDNES
GJESTELAND KARSTEN SANDNES
GLADSØ ARNT FLATANGER
GLADSØ SIGURD FLATANGER
GLATVED-PRAHL HÅKON JR LINDÅS
GLENDRANGE EDMUND FLEKKEFJORD
GLENN MATHINGSDAL FARSUND
GLOMNES TOR STRYN
GLOMSTAD OLE EDVIN AURE
GLOPPE GÅRD SOLBJØRG T.G HAGANE RISØR
GLOPPE KJELL EGIL RISØR
GODØ LAURITS MIDSUND
GOLID TORLEIF KVITESEID
GR RISSA
GRÆSLI SAMDRIFT DA TYDAL
GRØDEM MARTON
GRØDEM PER TIME
GRØDEM TROND TIME
GRØNØY - ÅMNES SAMDRIFT DA MELØY
GRØNFLATEN ODDVAR L RISSA
GRØNFLATEN SAMDRIFT DA RISSA
GRØNNBAKKVEIEN SKOGSV ANL ÅFJORD
GRØNNING KRISTOFFER H RISSA
GRØNNING OLE ANFINN BJERKREIM
GRØNNING OTTAR RISSA
GRØNNING REINERT EIGERSUND
GRØNNING ROBERT AURE
GRØNNLIA SAMDRIFT DA AGDENES
GRØNSÅS ASMUND GJØVIK
GRØSFJELD BERNHARD EIGERSUND
GRØSLE PER ÅGE GRIMSTAD
GRANDE PER MORTEN SNÅSA
GRANE ANDERS ASKVOLL
GRANLI VISTEHAGEN SAMDRIFT DA VESTRE SLIDRE
GRANMO JOHAN HATTFJELLDAL
GRANMO OLA MELDAL
GRANSKOGEN SAMDRIFT DA ØYER
GRASBAKKEN Anne Berit Slovarp 31/1 RINGEBU
GRAV GRETHE TRØGSTAD
GRAVDAL LARS G KVAM
GRAVDAL ODDVAR BJERKREIM
GRAVDAL OLAF ROAN
GRAVELSÆTER OSMUND ETNE
GRAVELSÆTER STEIN ODDVAR ETNE
GRAVVOLD ODDMUND SURNADAL
GREEN KÅRE SIGDAL
GREIDUNG RAGNAR STRYN
GREIP SAMDRIFT DA SYKKYLVEN
GRETE EGGUM LERUM SOGNDAL
GRIM JARDAR AASGÅRD TOLGA
GRIMSTAD / BJÅSTAD SAMDRIFT DA HAREID
GRINAKER OLE GRAN
GRINDFLEK JOHAN RENDALEN
GRINI JOHANNES RINGSAKER
GRO THEA AVERSTAD ULLENSAKER
GROSTØLEN HANS-OVE HOL
GROTHEIM OLAV LOM
GROV HØNSERI GROV HALLVOR STORD
GRUDA SAMDRIFT DA KLEPP
GRUDE ELLING KLEPP
GRUDE ENDRE KLEPP
GRUDE GEIR VENNESLA
GRUDE GEIR EGIL KLEPP
GRUDE KÅRE EIGERSUND
GRUDE KARL KLEPP
GRUE STEINAR OS
GRYTE JOSTEIN ASKVOLL
GRYTE SAMDRIFT DA GAUSDAL
GUDBRAND RØDNINGEN ØYSTRE SLIDRE
GUDBRAND SUKKE-GULAKER OPPDAL
GUDDING SAMDRIFT DA VERDAL
GUDMUND LØKKE LEBESBY
GUDMUND SØRBØEN SØR-AURDAL
GUDRUN JANSBERG NES
GULDSETH MARIE AGDENES
GULE MJØLK DA FRÆNA
GULLROA SAMDRIFT DA GAUSDAL
GUNDER INGE SKARSTAD BINDAL
GUNHILD OKSTAD SALANGEN
GUNHILD SALTNES SKAUN
GUNLEIK ASPHEIM NOME
GUNLEIK S SKÅRDAL HJARTDAL
GUNNAR BELSHEIM VANG
GUNNAR BORLAUG TYNSET
GUNNAR DUGSTAD VOSS
GUNNAR FORSETH SUNNDAL
GUNNAR GRYTE VINDAFJORD
GUNNAR OLAV ATTESTOG BYGLAND
GUNNAR POLLESTAD KLEPP
GUNNAR RUDNINGEN HEMSEDAL
GUNNAR RUNDTOM GAUSDAL
GUNNAR SKARSTEIN STRYN
GUNNAR SLETTE ØRLAND
GUNNBJØRG KARIN RYE FJALER
GUNNES LARS MAGNE RENNEBU
GUNNHILD FAGERJORD RANA
GUNNI LØVDAL LARSEN ALTA
GUNNLEIV NYBRU VINDAFJORD
GUNNSTEIN BAGGEGARD JONDAL
GUNNVOR EGGEBØ NÆSS HJELMELAND
GUNNVOR HALDEN KVAM
GURO AARNES SURNADAL
GURO THINGELSTAD SIGDAL
GUSTAV GJESTVANG STANGE
GUSTAV STÅLE ORHEIM EID
GYLAND NILS L FLEKKEFJORD
GYLAND SAMDRIFT DA FLEKKEFJORD
GYTH OSKAR VEFSN
H STEINKJER
HÆHRE BREDE BJØLGERUD MODUM
HÆSTAD KÅRE EIGERSUND
HÆTTA ISAK ANDERS K KAUTOKEINO
HÆTTA MATHIS OLESEN KAUTOKEINO
HÆTTA OLE KLEMET A KAUTOKEINO
HÅBREKKE TORLEIV KVAM
HÅGÅRD ODDBJØRN ØRLAND
HÅKEN TELGARDSENGET TYNSET
HÅKENÅSEN OG LØKKEN SAMDRIFT DA RINGSAKER
HÅKON BLAKKISRUD EIDSVOLL
HÅKON EDVARD HAGEN TYNSET
HÅKON FOSSUM VALSTAD STEINKJER
HÅKON H AUSTBØ FINNØY
HÅKON HALVORSEN SLANG SARPSBORG
HÅPNES SIGBJØRN STEINKJER
HÅRBERG JAN VIGGO RISSA
HÅRKLAU ØLVER VINDAFJORD
HÅRKLAU ELLINOR JØLSTER
HÅRKLAU ODDFINN FØRDE
HÅVAR FLØNES SELBU
HÅVAR VIK KVAM
HÅVARD FORLAND SUND
HÅVARD LEIDULF BJERKSET MIDTRE GAULDAL
HÅVARD STAVRAND HARSTAD
HÅVARD STIAN PEDERSEN MELØY
HÅVARD VÅGEN VINJE
HÅVARDSRUD SETERLIV TINN
HØGLI OLIVER TYDAL
HØIBERG ERLING FOLLDAL
HØIEN GUNNAR
HØLERA SAMDRIFT DA SØR-AURDAL
HØNSI ALV VIK
HØNSI JENNY INGEBJØRG VIK
HØSTLAND BERTRAND FLATANGER
HØSTLAND PÅL AAGE LEVANGER
HØVREN LAURITS ØYER
HØYBY OG BØRKE SAMDRIFT DA RINGSAKER
HØYLAND BRIGT ÅGE TIME
HØYVIK JOHN-ARVID GULEN
HØYVIK MAGNAR ASKVOLL
HAAKON DUCKERT LENVIK
HAAKON LAUVSLAND SONGDALEN
HAANSHUS STEIN MIDTRE GAULDAL
HAAVIK HANS KVINNHERAD
HADDAL KNUT HAREID
HADLAND ELSE TOMINE MATHINGSDAL
HAGA SANDHÅLAND SAMDRIFT DA KARMØY
HAGEN JAKOB ANNAR SNILLFJORD
HAGH ANNY L LEIRFJORD
HALDIS LAILA BIRKELAND MASFJORDEN
HALDOR SANDVIK NÆRØY
HALDORSEN ARVE GUNNAR VERDAL
HALDORSEN PER KRISTIAN OS
HALLBJØRN SVERKMO NAMDALSEID
HALLDOR SANDRØD MIDTRE GAULDAL
HALLE ARNES SØMNA
HALLGEIR VIE FØRDE
HALLVARD LID JR HJELMELAND
HALS ANDERS AURE
HALS JOSTEIN AURE
HALS OLA J TINGVOLL
HALS SAMDRIFT DA AURE
HALSE JØRGEN ØRSTA
HALSTEIN KVANGRAVEN OS
HALSTENSGÅRD HERBRAND HOL
HALSVIK SVEIS OG SERVICE GULEN
HALVAR FLATEBØ JØLSTER
HALVARD NORDSLETTEN LESJA
HALVARD STORFJELL BALLANGEN
HALVOR MINSÅS VERDAL
HALVOR PRESTHOLT SAUHERAD
HAMADI ASLAUG NERLAND EIDE
HAMMER STRØMMAN - NATURBRUK OG MILJØ HØYLANDET
HAMMERVOLD JOHAN GAUSDAL
HAMNVIK HANDELSSTED DONSEGÅRDEN V/ EINAR JOHAN DONS IBESTAD
HANDEGARD SVERRE LEO JONDAL
HANEVIK MASKIN Geirmund Hanevik BALESTRAND
HANGAARD OLE MARTIN RINGSAKER
HANGENHOLEN KNUT ANDERS RINGSAKER
HANGENHOLEN MIKKEL ERIK RINGSAKER
HANNE-ELISE LINDAL
HANS EINAR STENDAL STEIGEN
HANS ENSTAD LESJA
HANS ERIK SKOGVANG NORD-ODAL
HANS GULLESEN RANA
HANS JØRGEN FORFOT ÅFJORD
HANS KRISTIAN KJELDSBERG ALTA
HANS KRISTIAN OLSEN, VALVIKA GÅRD VIKNA
HANS KRISTIAN SKISTAD OVERHALLA
HANS MARK SVEDAL SOGNDAL
HANS NORDBERG NORDRE LAND
HANS OSKAR DEVIK RØYRVIK
HANS PALLE TORGERSEN KLEPP
HANS PETTER BJERING RAUMA
HANS PETTER SVELLE GJØVIK
HANS PETTER TRANSET RØYKEN
HANS S STOREDALE KVINNHERAD
HANS SETER HALSA
HANS WOXEN GRAN
HANSÆL PER HERMANN KØHN TYNSET
HANS-OLAV FLATEBØ GAUSVIK KVINNHERAD
HANSEN SVERRE STRAND HITRA
HANSGARDEN ANS GJEMNES
HARALD BØRSTAD GJØVIK
HARALD ELDSTAD GOL
HARALD HARSTAD EIDE
HARALD KYLLINGSTAD SANDNES
HARALD MIDTBØ FLORA
HARALD OLAV LØVIK HALSA
HARALD OSLAND BJERKREIM
HARALD RUNE AAM ØRSTA
HARALD RUNE ASKELAND RADØY
HARALD SPILDE LYNGDAL
HARALD STORESÆTRE TYSNES
HARALD WOLD NESNA
HARAM HANS ARNE HARAM
HARAM JARL INGE HARAM
HARDELAND ANBJØRN A ETNE
HAREID SAMDRIFT DA FINNØY
HARELAND INGE THORALF GJESDAL
HARESTAD JARMUND RANDABERG
HARVELAND GURI SYNNØVE SOLA
HASLE MELKESAMDRIFT DA RE
HASSELBERG ODD FAUSKE
HATLESETH GEIR STÅLE FLORA
HATLESTAD AUDUN GAULAR
HAUG ARNE K NES
HAUGE PER FRÆNA
HAUGEN FRITZ ARNE MELHUS
HAUGEN TOR P. SKJÅK
HAUGEREID NILS NILSEN ARENDAL
HAUGERUD OLAI EIDSBERG
HAUGLAND UNNI KARIN MJØS RADØY
HAUGLI ARNE TOLGA
HAUGO INGELEIV VOSS
HAUGO STORFE DA VOSS
HAUGSTAD SANDER GOL
HAUGSVÆR JO-SIGVE MASFJORDEN
HAUGVIK/KÅRØY SAMDRIFT DA HEMNE
HEFTE OLA ÅL
HEFTE OPHEIM SAMDRIFT DA ÅL
HEGE BERGMANN ROTNES ETNEDAL
HEGE ERICSON VERRAN
HEGE MARIANN HARALDSVIK LEIRFJORD
HEGGE MAGNE ØYSTRE SLIDRE
HEGGE OLAV STJØRDAL
HEGGEM JOHAN SIGMUND GJEMNES
HEGGLI OTTO HATTFJELLDAL
HEGGLI ROLF PEDER R
HEGGLI SAMDRIFT DA STEINKJER
HEGGTUN GATNERI TRANØY
HEGGVOLD OLAV EDVIN MIDTRE GAULDAL
HEGLE SAMDRIFT DA LEVANGER
HEIA OLAV ÅMLI
HEIBERG HELLE OSLO
HEIDAL LANDBRUKSPRODUKTER Thomas Ole Stebergløkken SEL
HEIDI ANITA HJEMLI NYVOLL RINGSAKER
HEIDI STUVLAND RANA
HEIEN JONAS A
HEIMSIL SAMDRIFT DA HEMSEDAL
HELGA GRUDE MÆLAND KLEPP
HELGA KIRKHORN HORNINDAL
HELGA TEIGEN FLESBERG
HELGASET ARNE VOSS
HELGE DRAGØY RADØY
HELGE HOVDEJORD HJARTDAL
HELGE LOFTSGARDEN SELJORD
HELGE M NAVELSAKER EID
HELGE MØKKELGÅRD RINDAL
HELGE MANGELRØD LARVIK
HELGE SCHMIDT SKYLSTAD ØRSTA
HELGE SVARTVATN VEFSN
HELGE TORKVEEN LOM
HELGE ULVEN LUNNER
HELLAND GÅRDSPRODUKTER Augustinus Johannes Maria Morel VIK
HELLEREN ASTRI S EIGERSUND
HELLEREN MAGNE OG HELLEREN BJARNE ANS EIGERSUND
HELLEREN TORHILD LINDESNES
HELLEREN VILHELM LUND
HELLESTVEIT JOSTEIN HELGESEN LINDÅS
HEMNSKJEL SAMDRIFT DA SNILLFJORD
HENNESEID EINAR DRANGEDAL
HENNING EID SØRUM
HENRIETTE LOUISE HANSEN STEIGEN
Henrik I. Jordal Reg. rekneskapsbyrå VOSS
HENRIK LAUKELAND GAULAR
HENRY RISA
HENRY THOROLF HOLTER NANNESTAD
HERAD SAMDRIFT DA GOL
HERADSTVEIT JOHANNES KVAM
HERAS SAMDRIFT DA BJERKREIM
HERBJ SONGDALEN
HERLAND OVE VANYLVEN
HERLAUG FARVELUND KARASJOK
HERMAN GULLHAGEN ÅL
HERREDSVELA KOLBJØRN
HERREDSVELA SALVE
HERREDSVELA SAMDRIFT DA SANDNES
HEST OG RIDNING BERG-LARSEN SKIEN
HESVIK BERGLJOT BRUÅSDAL KVINNHERAD
HETLE ST GAULAR
HETLE STEINAR GLOPPEN
HIKSDAL OG OPHEIM SAMDRIFT DA VINDAFJORD
HILDE BRATLIEN BJUGN
HILDE ELISABETH WOLD VERDAL
HILDE HARSJØEN TOLGA
HILDE HOVDA AARSTEINSEN TYSVÆR
HILDE KARIN HJORTHAUG BERG VOLDA
HILDE MARI HOVDE NERHUS VESTNES
HILDE MARTHE AARNES GAUSDAL
HILDE SUPPHELLEN SOGNDAL
HILDEGUNN STEINSKOG MYDLAND GJESDAL
HILDUR HESKESTAD FARSUND
HILDUR MALE FRÆNA
HILLER SAMDRIFT DA LEKA
HILLEREN SAMDRIFT DA LUSTER
HIMLE BJARNE K VOSS
HIPPE BIRGER NORD-AURDAL
HIPPE KIRSTEN NORD-AURDAL
HIRTH SAMDRIFT DA VOSS
HJØRDIS ASPHOL MOLDE
HJØRDIS THUNE DOKKEN ASKER
HJALMAR HANSEN ETNE
HJALMAR NERENG NORDRE LAND
HJALMARSEN ROALD JR KÅFJORD
HJARTHOLM ELDBJØRG GULEN
HJARTNES MARGIT VESTRE TOTEN
HJARTNES ODD KVAM
HJELLE MARTIN GLOPPEN
HJELLE SAMDRIFT DA VOLDA
HJELLE SAMDRIFT DA GLOPPEN
HJELLE TERJE SORTLAND
HJELSENG JOHN I STJØRDAL
HJERTAKER JOHANNES TYSNES
HJERTHOLEN DA
HJORT PER RØROS
HJORTELAND JØRGEN STRAND
HJORTLAND ANFINN BERGEN
HJORTLAND HELGE AUDUN KVINNHERAD
HOØEN LARS AKIM ØRLAND
HOBØL BJØRN ENEBAKK
HODDEVIK ANNY SELJE
HODNE & KLEPP SAMDRIFT DA EVJE OG HORNNES
HODNE SIGVE KLEPP
HODNUNGSETH OLA KJELL GOL
HOFF KARL JØRGEN SPYDEBERG
HOFT OLA MAGNAR LOM
HOLÅK MJØLK DA LESJA
HOLØ TERJE JARDAR LOM
HOLANN EMBRET O TYNSET
HOLDEN BJØRN HOLTÅLEN
HOLE KNUT O STRANDA
HOLE RASMUS O KLEPP
HOLEN KOLBEIN O ØRSTA
HOLMEIDE MASKINTJENESTER Ola Vegar Holmeide TINGVOLL
HOLMEN JAN PALMER SMØLA
HOLSHAUGEN MJØLK DA LESJA
HOLSVIK HALLGEIR VOLDA
HOLTAN HJALMAR AGDENES
HOMME SVEINUNG JEVNAKER
HOMME SVEN MARNARDAL
HOMME TORHILD SYNNØVE VALLE
HOMST KVINESDAL
HOPE ELIAS GLOPPEN
HOPE RAGNAR MASFJORDEN
HOPMO ELSA ANTONIE ROAN
HORPESTAD ANDREAS OG TERJE ANS KLEPP
HORPESTAD RAGNAR KLEPP
HORPESTAD SIGVE KLEPP
HORPESTAD TERJE KLEPP
HORVE NJÅL SANDNES
HORVEI BRYNJULV VOSS
HOUMB NEDRE SAMDRIFT DA RINGSAKER
HOVDE ARILD FOLLDAL
HOVDE ASBJØRN DOVRE
HOVDE HALLGEIR FOLLDAL
HOVDE SAMDRIFT DA DOVRE
HOVDE TOR RINGERIKE
HOVDENAKK SYVER ØRSTA
HOVE TORBJØRN STORDAL
HOVE TORLEIF MELDAL
HOVI KNUT EINAR ØYSTRE SLIDRE
HOVLAND JOHN HARRY FJALER
HOVLAND LEIF MAGNE TYSNES
HOVLAND OLAV KRISTIAN KVAM
HUGO WILLY HØYVIK FLORA
HULVAND HARALD RISSA
HUMMELRØSTEN SAMDRIFT DA OS
HUMMERVOLL PER TERJE RENNESØY
HUMMERVOLL SAMDRIFT DA RENNESØY
HUNDSEID SIV REIDUN VINDAFJORD
HUNSKÅR ASLE NAUSTDAL
HUSBY JAN ERIK STEINKJER
HUSBY JOHAN LEKSVIK
HUSBY JON REIDAR SURNADAL
HUSBY MODULF LEVANGER
HUSMO KNUT SØRUM
HVATTUM JAN TORBJØRN GAUSDAL
HVATTUM OLE P GRAN
HVIDSTEN LEIF DØNNA
HYEN NATUR OG FRILUFT Ola Jan Birkeland GLOPPEN
HYNNE GUNNAR STEINKJER
HYSTAD OLA SARPSBORG
IDA GRINDERTANGEN NES
IDAR SUNDE JØLSTER
IHLE FELLESFJØS DA VESTRE TOTEN
IHLEBEKK ASBJØRN RAKKESTAD
ILE NORDRE Arild Bøckmann ULLENSAKER
ILVANG PER JOAR RENNEBU
IMSMOEN GÅRD Stein W Bie STOR-ELVDAL
INDERØY HELGE HYLLESTAD
INDERGÅRD THORLEIF GJEMNES
INDRE ÅRDAL SAMDRIFT DA JØLSTER
INDRE HAUGE STORFE DA GLOPPEN
INDRE SANDNES SAMDRIFT DA RAUMA
INDRE SKULØY SAMDRIFT DA HARAM
INDRELAND OLE JOHAN VINDAFJORD
INDREVOLL EGIL
INGA GREVE HARTVIKSEN VÅGAN
INGE BRATLI VERDAL
INGE BREEN OPPDAL
INGE DALVA TYSVÆR
INGE GUDMUND LEKSEN AGDENES
INGE LYNGSNES OVERHALLA
INGE SVERRE HALLINGSTAD VINDAFJORD
Inge Tjelta SOLA
INGE WOLD ÅFJORD
INGEBJØRN REIAKVAM JØLSTER
INGEBORG TORUN SKREPRUD NORE OG UVDAL
INGEBRIG TKVAM STAVANGER
INGEBRIGT G RØV SURNADAL
INGEBRIGT LEITE FOSNES
INGER DALLAND FUSA
INGER KRISTINE FURULUND LILLEHAMMER
INGER SIGNE ULVUND LINDÅS
INGMAR SKÅRDAL HOLTÅLEN
INGOLV REIAKVAM NAUSTDAL
INGUNN BRUVOLL SNÅSA
INGUNN ENSTAD LESJA
INGVAR ANDRE ROMULD GJEMNES
INGVAR GRØDEM RANDABERG
INGVAR KOLKINN GRAN
INGVILL HABBESTAD BØMLO
INNTJORE ØYVIND GRIMSTAD
INNTJORE LARS KRISTIAN GRIMSTAD
INNVÆR SAMDRIFT DA VINDAFJORD
INTERESSENTSKAPET LAAGEFJELD SAMEIE VINJE
IRENE BIRKELID NAUSTDAL
IRENE SAMSLÅTT EIGERSUND
ISAK B TIME TIME
ISAK N MATHISEN HARSTAD
ISENE TORMOD EID
IVAR ATLE FONÅS RENDALEN
IVAR EIKELAND MARNARDAL
IVAR HOVLAND FREDRIKSTAD
IVAR JON KLEIVA RAUMA
IVAR KYLLINGSTAD GJESDAL
IVAR KYRKJEEIDE STRYN
IVAR LUDVIK FRØYSLAND FØRDE
IVAR MUNDHEIM KVAM
IVAR NESHEIM VAKSDAL
IVAR RISA TIME
IVAR T HEIBERG HAMAR
IVER FOSSUM MIDTRE GAULDAL
IVER NORDVANG GAUSDAL
JØNLAND EDVAR MELHUS
JØNLAND EDVIN MELHUS
JØRGEN INGE SINGSDAL SUNNDAL
JØRN ERIK KILLI DOVRE
JØRN FLENSTAD ÅFJORD
JØRN HARSTAD GJEMNES
JØRN JØRGENSEN BJARKØY
JØRN KVANNLI GRANE
JØRN OLE SKIRI RAUMA
JØRN-ERIK NAVJORD SKIEN
JØSANG THOR BOKN
JØSSING ODD ØRLAND
JACOBUS WILHELMUS JOZEF MOCKING GRONG
JAKOB ØVREBUST STORDAL
JAKOB EIMHJELLEN HOLME GLOPPEN
JAKOB INGVAR KRAKELI EIDE
JAKOB KALVÅ ØRLAND
JAKOB LAUVSNES SANDNES
JAKOB LJOSTVEIT KVINNHERAD
JAKOB M MYKLEBUST GLOPPEN
JAKOB NERVIK ASKVOLL
JAKOB RÅUM HØYLANDET
JAKOB SELAND SIRDAL
JAKOB SKARE SANDE
JALIE SAMDRIFT DA SVEIO
JAMTSVE/HANEMO SAMDRIFT DA NAMDALSEID
JAN ARILD LANDSTAD GRONG
JAN ARVID AAMO OS
JAN ATLE MØKKELGÅRD RINDAL
JAN EDVIN KULSETH SELBU
JAN EGIL KALLEKODT TYSVÆR
JAN ERIK JEVNESVEEN GJØVIK
JAN ERIK LISJORDET VESTRE SLIDRE
JAN ERIK SKUTLE VOSS
JAN ERIK SORKMO ENGERDAL
JAN GUNNAR EEN VINDAFJORD
JAN HAAKON HELMEN RINGERIKE
JAN HARALD NESSE BØMLO
JAN HARALD SERKLAND SILJAN
JAN HARRY JENSVOLD RØROS
JAN HELGE STENE AVERØY
JAN HELGE SVENDSEN AURSKOG-HØLAND
JAN HENNING KVINNESLAND TYSVÆR
JAN HENRIK FRAMVIK BALLANGEN
JAN HOPE SOGNDAL
JAN HUGO WICKSTRØM BODØ
JAN INGE BRAKSTAD MELAND
JAN INGE MATTINGSDAL
JAN INGE OSLAND BJERKREIM
JAN INGE OSLAND ASKVOLL
JAN INGE RISBERG OVERHALLA
JAN IVAR LILLEBRÅTEN VÅGÅ
JAN IVAR VALSKRÅ GRONG
JAN KÅRE FLØTRE GLOPPEN
JAN MAGNAR JENSSEN LEVANGER
JAN MAGNE HOVDE ØRLAND
JAN MAGNE SLATLEM AVERØY
JAN OLE RAVNA TANA
JAN OLE VALSETH ØRSTA
JAN OVE BØRSTAD VEFSN
JAN OVE BREDE FØRDE
JAN OVE RISTEBRÅTHEN NORD-AURDAL
JAN OVE VINTERTUN ODDA
JAN OVEN GRAVSETH VIKNA
JAN PETTER SKARSETH FRÆNA
JAN SEVERIN EFTELAND BJERKREIM
JAN SIGVE SCHELBRED FORSAND
JAN SKISLAND SONGDALEN
JAN SVENSKERUD NÆRØY
JAN TORE RØNNINGEN GAUSDAL
JAN ULLESTAD AUDNEDAL
JANICE PAMELA KNUDSEN LUSTER
JANN STORSTEN TRONDHEIM
JANNA R KRINGELAND FRØYLAND TYSVÆR
JANNE BRIT KYLLINGSTAD GJESDAL
JANNE EILIN SÆLE LINDÅS
JANNE MARIE SOLHEIM GLOPPEN
JANNE SJELMO NORDÅS HATTFJELLDAL
JARDAR FØLLING GAULAR
JARL SIGVE ØEN EIGERSUND
JARLE EINAR SKARET MELØY
JARLE MAGNUS VILNES ASKVOLL
JARLE RAVNÅS STRAND
JARLE RUESLÅTTEN PAULSEN HOL
JARLE SKÅLVIK NÆRØY
JARLE SKAAR LANGELAND FJALER
JARLE TEIGE SELJE
JB GJERDE STORFE DA ETNE
JELLUM EIRIN BEKKEVOLD NEDRE EIKER
JEMTLAND SAMDRIFT DA RINGSAKER
JENDAL TORE COOK LUND
JENS DOMINICUS NAGELL BJORDAL VINDAFJORD
JENS JORDET RINGEBU
JENS MARIUS MOSTERVIK HARSTAD GJEMNES
JENS OLE LOMSDALEN GJØVIK
JENSEN PER EIRIK LOFTHEIM FARSUND
JENSENS DIREKTESALG V/JENSEN STEI STEINKJER
JENSVOLL KRISTIAN BODØ
JERMSTAD GUNNAR LEVANGER
JERMSTAD ODDM VERDAL
JETTE RANDI ESTENSVOLL RINDAL
JIM ANDRÉ HESTÅS SØMNA
JIM HUGO DAHLE SØMNA
JIM IVAR HANSEN KÅFJORD
JIM NETSKAR WILLUMSEN NORD-FRON
JIM TORE AUNBAKK NAMDALSEID
JIMMY HILLEREN LUSTER
JO GARDAR STORHAUG TOLGA
JO INGE HAGEN GJØVIK
JO INGE HANSEBRÅTEN ETNEDAL
JO INGE HOEM SELBU
JO IVAR HUSÅS SNÅSA
JO LOMBNÆS HAMAR
JO MELLEM OPPDAL
JO MORTEN LYNG INDERØY
JO PAULEN HELGHEIM JØLSTER
JO RYEN OS
JO SAMDRIFT DA ÅSNES
JO STURLE NY SN
JOA & SØRNES FELLESDRIFT ANS SOLA
JOACHIM FØRSTER KAUTOKEINO
JOAR BERG HJORTELAND SULDAL
JOAR HAUGE HJELMELAND
JOAR RAMSFJELL STRAND
JODHILD HESBY VASTVEIT FINNØY
JOHAN ANSNES HITRA
JOHAN ARNT GJETEN ORKDAL
JOHAN BERNHARD RUGSET AVERØY
JOHAN E MIDLANG VIK
JOHAN EGELAND EIGERSUND
JOHAN GARMAN GRUDE KLEPP
JOHAN HELSINGENG TYNSET
JOHAN NIKOLAI KVERNMO ORKDAL
JOHAN OG SVERRE KULSTAD ANS VEFSN
JOHANNE ENLID MIDTRE GAULDAL
JOHANNE NORHEIM ETNE
JOHANNES BJERGA LØLAND SULDAL
JOHANNES BRØNDBO HØYLANDET
JOHANNES FATTNES SULDAL
JOHANNES HEGLE VOSS
JOHANNES N NESHEIM GRANVIN
JOHANNES ONSTEIN ETNE
JOHANNES ROALDSET TINGVOLL
JOHANNES SKIPPERVIK JONDAL
JOHANNES TILLUNG VOSS
JOHANSEN OLE INGAR VÅGAN
JOHN ARNE ORMØ BRØNNØY
JOHN ATLE TOFTE EIDE KVINNHERAD
JOHN BORGENESSET RINGEBU
JOHN BRETTING ØRLAND
JOHN EMIL JULIUSSEN TANA
JOHN ERSTAD SUNNDAL
JOHN GUNVALD ONS SKAUN
JOHN HAUELAND SANDNES
JOHN HENRY FLEMSÆTER GJEMNES
JOHN HJERTVIK AVERØY
JOHN J MYDLAND SOKNDAL
JOHN MAGNAR FOSSUM MIDTRE GAULDAL
JOHN RØNNING OVERHALLA
JOHN REKSEN HITRA
JOHN SANGESLAND VENNESLA
JOHN STEINAR SVEGÅRDEN ØYER
JOHN SVERRE DRAGSTEN SELBU
JOHN TORBJØRN WINGEREID BAMBLE
JOHN TORE SUNDT RØROS
JOHN-EILERT BRADAL VESTRE TOTEN
JOHNNY BERNHARD AARSETH NAUSTDAL
JOHNNY ENGEN VÅLER
JOHNNY FALLINGEN SKJÅK
JOHNNY LANGEDAL FLORA
JOHNNY NIKOLAI HJELSET AVERØY
JOHNNY STIAN FLØTRE GLOPPEN
JOHNY ANSTEIN HØGSTEGGEN MIDTRE GAULDAL
JOMAR ØSTBYHAUG TYDAL
JON ANDREAS SMUK NESSEBY
JON ARILD GRINDBERG VERDAL
JON ARNE DRAGSET MELDAL
JON BJARNE MIDLANG VIK
JON DOKKEN RINGEBU
JON EKLE LESJA
JON FROESTAD MODUM
JON GEIR SELBOSKAR STORDAL
JON HANSÆL TYNSET
JON HIBERG LEVANGER
JON INGE NESSE LINDÅS
JON INGE VANG NORDREISA
JON KÅRE LAKSESVELA BJERKREIM
JON MAGNAR BIRKELAND BREMANGER
JON MAGNAR GJERDE STRYN
JON O UTSTRAND ØRLAND
JON OLAV HÅBREKKE BJUGN
JON OLE NORDHAGEN NES
JON PETTER JORDET TOLGA
JON SØLVE LØTVEIT OSTERØY
JON VIDAR MYKLØEN STRYN
JONAR ESTIL LIERNE
JONAS SKÅDEL KARMØY
JONLI JOSTEIN GUNNAR RINDAL
JONN MAGNAR VIGNES FINNØY
JONNY BRENDEN VÅGÅ
JONNY HOLSTAD ULSTEIN
JONNY LUNDEN TYDAL
JONNY NORDSTRØM MELDAL
JONNY REINHOLDTSEN BALSFJORD
JONNY SØBERG ROAN
JONNY TOPDAL TIME
JONSGÅRD ARNSTEIN GOL
JOPE SAMDRIFT DA VINDAFJORD
JORAMO KIRSTI SNILLFJORD
JORDAL HELGE ODDA
JORDAL MARIT LYNGDAL
JORDAL TERJE ODDA
JORDET LARS IVAR TOLGA
JORDET MAGNE TOLGA
JORDHUS AASE LØRENSKOG
JORID HASSEL HAARBERG RISSA
JOSDAL EDVIN LUND
JOSEFINE GJERDE ERTESVÅG HAREID
JOSTEIN EINREM VEFSN
JOSTEIN GALDAL KVINESDAL
JOSTEIN STRAND SANDNES
JUEL SKIAKER GRAN
JUL ARVE LANGSJØVOLD TOLGA
JUL OLSEN KONGSBERG
JULIUSSEN ODDVAR BRØNNØY
JULSETH TERJE STJØRDAL
JUR OG MELKESPESIALISTEN DA
JUST SVENSEN EVJE OG HORNNES
JUSTAD TROND J VESTVÅGØY
KÅRE BLANKENBORG VÅGÅ
KÅRE FAGERVOLD ØRLAND
KÅRE FOSSUM OPPDAL
KÅRE FUGLESTAD BJERKREIM
KÅRE GUNHILDGARD ÅL
KÅRE I SVORKMO ORKDAL
KÅRE KVEHAUGEN NORD-AURDAL
KÅRE LJOSBAKKEN LESJA
KÅRE MAGNE FLØISVIK STAVANGER
KÅRE MARGIDO LIAN STJØRDAL
KÅRE YTTERÅS RISSA
KAI OSMUND FORGÅRD MARNARDAL
KAI TORE NORDGÅRD TJELDSUND
KAI VÅGE SKÅRDAL LYNGDAL
KALÅS SAMDRIFT DA RANA
KALBAKK/FLUGUHAUGEN SAMDRIFT DA VÅGÅ
KALGRAFF JAN SOLUND
KALLAND ODD MAGNE AURE
KALLEKLEV SJUR TYSVÆR
KALLEKODT BJØRN LEO TYSVÆR
KALS OLE GUNNAR GJERSTAD
KALSTAD FELLESDRIFT DA GAUSDAL
KALSTVEIT SAMDRIFT DA VINDAFJORD
KALTVEIT BJØRG TYSVÆR
KAMPLI HARALD HATTFJELLDAL
KAREN ØLBERG HORPESTAD SANDNES
KAREN ANINE HORNTVEDT ANDEBU
KAREN CHRISTENSEN FRÆNA
KAREN HOEL VOGNILD OPPDAL
KAREN JOHANNESSEN OG PER INGE NATERSTAD DA KVINNHERAD
KAREN SOLVÆR HEMNE
KARI ØVRESETH GLOPPEN
KARI ANITA DALVA TYSVÆR
KARI ANNE RØNNESETH NANNESTAD
KARI ASK ASKVOLL
KARI ASKVIK LINDÅS
KARI C SVILAND BERTELSEN SANDNES
KARI HELENE TOFTE GAUSDAL
KARI IRENE SKARPÅS NORE OG UVDAL
KARI JOHANNE HEKSEM HOLTÅLEN
KARI KIRKEBØ GAUSDAL
KARI LIER RINGSAKER
KARI METTE ERRING INDERØY
KARI OSMOEN OS
KARI RAANES AVERØY
KARI SAMDRIFT DA HARAM
KARI SKOGEN NOTODDEN
KARI SKREDE JØLSTER
KARIN GABRIELLE BECKER ETNEDAL
KARIN LYNGBØ BERGEN
KARIN SPANNE FINNØY
KARL ASGEIR SÆBØNES ØRSTA
KARL EMIL GRINA LUNNER
KARL GERHARD BLOKKUM MELHUS
KARL JØRGEN EKKER NAMSOS
KARL RÆDERGÅRD ØRLAND
KARL RAGNAR ENGSTAD BALSFJORD
KARL RUNE KONSTAD MELHUS
KARMHUS OLAV DAHL VERDAL
KARMHUSBAKKEN - ELVSVEET SAMDRIFT DA VERDAL
KARSTEIN M BENDIKSEN KVÆFJORD
KASPER LANGEN RØROS
KEMI ASLAK PERSEN KAUTOKEINO
KETIL ØVERVOLL BALSFJORD
KETIL GJEDREM BJERKREIM
KETIL IVERSEN LURØY
KETIL KILDEHAUG SULA
KETIL SJØLI OG ROGER LARSEN ANS VEVELSTAD
KETIL SVARTVASSMO HEMNES
KILLI SAMDRIFT DA DOVRE
KILLINGBERG ROLF LEKSVIK
KILLINGLAND AMUND SANDNES
KINDEN ODD VIK
KINDINGSTEIN SAMDRIFT DA FINNØY
KINDLISTUEN SAMDRIFT DA LILLEHAMMER
KINE IRINA ARNTZEN BJUGN
KINGESTAD SAMDRIFT DA FINNØY
KIRKEBØEN & HAUGSTAD ANS HEMSEDAL
KIRKEBY ALFRED NITTEDAL
KIRKEBY ODD ARNE SKJ
KIRKEEIDE KNUT STRYN
KIRKEEIDE SAMDRIFT DA STRYN
KIRKERUD OG RINGEN SAMDRIFT DA GAUSDAL
KIRKHUS SAMDRIFT ANS ALSTAHAUG
KIRSA FRANDSEN HOLTE MANDAL
KIRSI HANNELE HELLE PETTERSEN BALSFJORD
KIRSTEN OPSAHL SØRUM
KIRSTI ARNLAUG NORDLAND SKRINSRUD VANG
KJÆSTAD KRISTEN LOM
KJØLSTAD RAGNVALD RE
KJØRMO IVAR LUND
KJØRMO TORALF A LUND
KJØRMO TORBJØRN LUND
KJØRSTAD JAKOB EID
KJEKEN JON RUNAR SKJÅK
KJELDSRUD JØRGEN NORDRE LAND
KJELDSRUD OG TÅJE SAMDRIFT DA NORDRE LAND
KJELL ARVID LYSBERG GRONG
KJELL BORGER ØSTLUND SANDE
KJELL FREMSTAD AGDENES
KJELL HARALD SKJELSTAD STEINKJER
KJELL INGE ØKLAND SANDNES
KJELL IVAR STORSTEINNES LYNGEN
KJELL KALLESTAD FJELL
KJELL LYNGSTAD JØLSTER
KJELL M SKOGLAND HAUGESUND
KJELL MAGNE HARESTAD RANDABERG
KJELL MAGNE SANDMO HEMNES
KJELL OLAV SAMLAND JONDAL
KJELL PALMER RØDAL FRÆNA
KJELL RISA SOLA
KJELL SIGURD SIRA FLEKKEFJORD
KJELL SVEINAR NYTRØEN RENDALEN
KJELL VALSETH AGDENES
KJELLAUG ELDBJØRG KRAKELI EIDE
KJELLAUG KNIPENBERG HØIBERG LEVANGER
KJELLAUG RISA HÅVARSTEIN RENNESØY
KJELLEBAKKEN SAMDRIFT DA KLEPP
KJELLFRID SOLVEIG MJØMEN GULEN
KJELLRID HOVDE STEINKJER
KJELLSTADLI ESTER STRANDA
KJELSBERG ANNAR RØROS
KJEMPENES PER ASKVOLL
KJENES LORENTZ SPURKELAND LINDÅS
KJESTVEIT TARJEI TOKKE
KJETIL EGGEN OS
KJETIL FLENVOLD TRYSIL
KJETIL FLOKKETVEDT ETNE
KJETIL FRENGSTAD TYNSET
KJETIL GARD FINNØY
KJETIL HAUGAN SELJORD
KJETIL RISA SOLA
KLÆBU SKJERVE SAMDRIFT DA STEINKJER
KLÆTHE BREDE GJØVIK
KLØKSTAD SAMDRIFT DA BODØ
KLØVE IVAR D VOSS
KLØVER SAMDRIFT DA RANDABERG
KLØVERENGA SAMDRIFT DA TINGVOLL
KLØVRUD ÅGE MARTIN VESTRE TOTEN
KLAKEGG SIGURD EASYWAY JØLSTER
KLARA RUSSNES ASKVOLL
KLAUS HOPE HJARTHOLM GULEN
KLAUS NIKKOLAI TAKLE GULEN
KLAUSMARK SVEIN DAGFINN VEVELSTAD
KLEGSETH PEDER STJØRDAL
KLEGSETH PER GUNNAR STJØRDAL
KLEIVA MAGNAR NAUSTDAL
KLEMETSEN KLEMET M KAUTOKEINO
KLENG HODNEFJELL RENNESØY
KLEPP ARVID STEINKJER
KLEPP JOAKIM KLEPP
KLEPP TORSTEIN GOL
KLEPPA SAMDRIFT DA EIGERSUND
KLEPPE ASLAUG K TYSNES
KLEPPE JOHAN KLEPP
KLEPPE SAMDRIFT DA STRYN
KLEPPE SIGLEIV GAULAR
KLEVER HALVOR KAKSRUD SKEDSMO
KLINGEN KÅRE NÆRØY
KLINGEN SVEIN OLAV NAMSOS
KLOKKERHAUG JAN INGE FOLLDAL
KLOKKERHAUG TORE STEINKJER
KLOKKERVIKA SAMDRIFT DA SKAUN
KLOPSTAD SVERRE NAUSTDAL
KLOSTER PER AUDUN FITJAR
KLOSTER REIDAR FITJAR
KLOSTER SAMDRIFT DA KVINNHERAD
KLYVE OLAV H KVAM
KNUT A FØLEIDE GLOPPEN
KNUT ARILD THON VESTRE SLIDRE
KNUT ARNE LAUKELAND GAULAR
KNUT ASBJØRN AVERSTAD ULLENSAKER
KNUT FØRELAND VENNESLA
KNUT IVAR TALBERG SARPSBORG
KNUT JOAKIM SINGSTAD AGDENES
KNUT JOHAN SINGSTAD HEMNE
KNUT K DØRUM OPPDAL
KNUT KÅRE DOKKEN GOL
KNUT MAGNE SIKLE RINGEBU
KNUT MAGNE TRONES NAMSSKOGAN
KNUT MORTEN KLEVEN OVERHALLA
KNUT ODDVAR SOLHEIM ASKVOLL
KNUT OLE FAGERVOLD ØRLAND
KNUT OLE SKAR VERRAN
KNUT RAGNAR DYRHAUG EIDE
KNUT STORVIK GJEMNES
KNUT TORE GRØNVOLD VESTRE TOTEN
KNUT TORE NES HJELLE EID
KNUT TORSVIK NÆRØY
KNUT TORVIK VOLDA
KNUT VASSENDEN MOLVEN JONDAL
KOJEN JOHANNES RISSA
KOLBEIN TVEITE VOSS
KOLBEIN VOSTER STRAND
KOLBEINSEN OLAV TYSVÆR
KOLBJ SKJ
KOLDEN JARLEIF LOM
KOLGROV SAMDRIFT DA HYLLESTAD
KOLKJEN GÅRDSDRIFT ANS SKIEN
KOLLE MARTIN FUSA
KOLLER LARS GRAN
KOLLSTRØM SVEIN OLUF TANA
KOLLTVEIT ARVE E KVAM
KOLLTVEIT ERLING KVAM
KOLTVEIT HANS ERIK VINDAFJORD
KOMPANISKAPET LEIKVOLD DA GOL
KOMPELIEN OLE IVAR NORDRE LAND
KONRAD V GJEITNES MOLDE
KONRAD VÅBENØ SURNADAL
KONSTAD EILERT MELHUS
KONSTAD LEIF JOSTEIN MELHUS
KORNERUD TRON MARTIN LIER
KORNSTAD FERIEBOLIG OG CAMPING Magne Einar Aae AVERØY
KORSAKSEL ARNE STEIGEN
KORSMO JORUN TOMTER NES
KORSSLETTEN HANS RINGEBU
KOTENG TERJE BJUGN
KOTTUM ERLING MELHUS
KRAKELI ØYVIND JOSTEIN MOLDE
KRAKELI OG BJERKESET SAMDRIFT DA MOLDE
KREKLING SAMDRIFT DA NÆRØY
KRIGSVOLL ARNE MIDTRE GAULDAL
KRINGELAND KNUT OTTAR TYSVÆR
KRINGLEN ATLE NAUSTDAL
KRINGLI SIMEN ETNEDAL
KRIST BERNHARD HAUSKEN RENNESØY
KRISTEN GROV GLOPPEN
KRISTEN L LANGBAKK ULLENSAKER
KRISTIAN HOVDE RINGSAKER
KRISTIAN KONNESTAD RISØR
KRISTIAN RINGSETH STEINKJER
KRISTIAN SEVERIN NESSE BØMLO
KRISTIAN SVALAND BIRKENES
KRISTIAN WALSETH ALTA
KRISTIN SAKRIHEI STENMARK RANA
KRISTIN ULVESETH SPANNE FINNØY
KRISTIN VAMSÆTER GJERDRUM
KRISTINE LEIKANGER ÅNDAL SELJE
KRISTOFFER HELLUM LIER
KRISTOFFER RISA RENNESØY
KRISTOFFERSEN ANNE-BRITT NES
KROHN WOLLERT DANKERT MOLDE
KROKEN JARNE ARVID TOLGA
KRONE TORBJØRN M SOKNDAL
KRUKE ODD ARNE ØYER
KRUKSVE SOLVEIG OG IVAR RISSA
KRUSE KRISTINE OPSTAD SARPSBORG
KU OG KALV FELLESDRIFT DA KVINNHERAD
KUHMUNEN MARGARETA SALTDAL
KURE TORBJØRN FREDRIKSTAD
KUROMPA SAMDRIFT DA
KURT AAKERVIK HATTFJELLDAL
KURT ARNE NYGÅRD BALLANGEN
KURT FUGLESTAD
KURT GRØNSETH GJEMNES
KURT LONE FJALER
KURT ROGER JOHANSEN BEIARN
KURT ROGER MØLLER VEGA
KURT SOLLI ROAN
KURT VIDAR LUDVIGSEN HORNINDAL
KURT-ARILD OLSEN BALSFJORD
KURT-ARNE SOLVIK BRØNNØY
KURTH HAUGES FYSIOTERAPI BALLANGEN
KURVERUD SIGRID NORE OG UVDAL
KVÆRNSTRØM OLE MARTIN HURDAL
KVÆSTAD ERIK HOFTUN SULDAL
KVÆSTAD INGEMUND JR SULDAL
KVAKLAND EIVIND ORKDAL
KVAKLAND J VERDAL
KVALE ERIK GUNNAR VESTRE SLIDRE
KVALFORS ARNT VEFSN
KVALSTEIN JOHN ÅLESUND
KVALSVIK KARSTEIN ØRSKOG
KVAM AGNAR INDERØY
KVAM GARD Siri Byrkjeland KVAM
KVAM OLAV SIGFRED SOGNDAL
KVAMME AUDUN LINDÅS
KVAMME KÅRE VOSS
KVAMME KÅRE-ARTHUR SANDE
KVAMME OLA N GAULAR
KVAMME PER MAGNE STRYN
KVANGRAVEN LEIF KÅRE OS
KVANNLI SVEIN GRANE
KVARVING ÅGE STEINKJER
KVEOM ODDMUND LOM
KVERNBAKKE SAMDRIFT DA GJØVIK
KVERNDAL SAMDRIFT DA ÅFJORD
KVERNELAND NILS OLAF NØTTERØY
KVERNLAND NILS E OSEN
KVERNMOEN GÅRD DA HØYLANDET
KVERNVIK/FJELLSETH SAMDRIFT DA LEKA
KVESTAD SVEIN ULLENSVANG
KVIEN LEIV ØRSTA
KVINGE ASBJØRN MASFJORDEN
KVINGE OLAV A MASFJORDEN
KVINGEDAL ODDVAR MASFJORDEN
KVINLAUG ODD KVINESDAL
KVINNESLAND JAKOB B TYSVÆR
KVISSELLIEN THORLEIF J RINGSAKER
KVISTAD STIG KÅRE STEINKJER
KVITBERG GUTTORM TROMSØ
KVITBLIK GJERMUND FAUSKE
KVITHEIM SAMDRIFT DA VOSS
KVITHYLL BORGHILD STJØRDAL
KVITHYLL JOHN OVERHALLA
KVITLAND JOSTEIN RISSA
KVITLANDVEIEN I ÅFJORD
KVITNES SAMDRIFT DA HADSEL
KVITSØY SAMDRIFT DA KVITSØY
KVITSAND SAMDRIFT DA ØRLAND
KVITTEM VIDAR STJØRDAL
KYDLAND OG UELAND SAMDRIFT DA
KYLLES SAMDRIFT DA SANDNES
KYLLINGSTAD ALF GJESDAL
KYLLINGSTAD GUNNAR GJESDAL
KYLLINGSTAD OLAUS GJESDAL
KYLLINGSTAD TERJE KLEPP
KYRKJEDELEN GARDSDRIFT ANS ÅL
KYRRE ARVID CARLSEN SORTLAND
KYRRE PETTERSEN ALSTAHAUG
L FAUSKE
LÆNN SIV OG JUNGE KNUT KVAALE ANS NÆRØY
LÆRKERØD GERD RAKKESTAD
LÅSTAD ÅMUND RADØY
LØ-BRAA SAMDRIFT DA RINGEBU
LØDØEN OLA HORNINDAL
LØE TOMAS VINDAFJORD
LØITEN SAMDRIFT DA LØTEN
LØKEN KARIN LØRENSKOG
LØKKEN KNUT ORKDAL
LØLAND FELLESBEITE LINDESNES
LØMSLAND BERIT ELISABETH KRISTIANSAND
LØNEHORGEN SAMDRIFT DA VOSS
LØSET MAGNE RINDAL
LØSET OG RØTTINGSNES SAMDRIFT DA TINGVOLL
LØSKAM SAMDRIFT DA LESJA
LØSTEGÅRD ØYVIND ÅL
LØSTEGÅRD RAGNAR GOL
LØVIK SVEIN ERIK DØDSBO FRÆNA
LØVNES SOLFRID OS
LØVOLD PER SYKKYLVEN
LØVOLL PER ARNE NORDDAL
LØVRØD SAMDRIFT DA MIDTRE GAULDAL
LØVSLETT KOLBJØRN BALLANGEN
LØVSLETTEN ARNE STEINKJER
LAAKSO MARTIN PAAVO LILLEHAMMER
LAGARHUS LEIV SULDAL
LAGARHUS SAMDRIFT DA SULDAL
LAGMANDSVEEN OSKAR RINGSAKER
LAILA KRISTIN THORSTENSEN MANDAL
LAINGEN SYVER B LOM
LAKSEFJORD SAMDRIFT DA LEBESBY
LAMMETUN OSKAR FJALER
LANDHEIM STEINAR OLA DOVRE
LANDRØ ISAK AGDENES
LANDRØ JOAR AGDENES
LANDRØ LORENTS SKAUN
LANDRØ TORBJØRN AGDENES
LANGÅKER GÅRD V/RAYMOND EIK FARSUND
LANGÅKER GUNVALD S KARMØY
LANGBALLE EINAR YSTAAS ULVIK
LANGBRUMOEN KJELL EIDSKOG
LANGDAL OLE RAUMA
LANGELAND DEGNES SAMDRIFT DA EIDSBERG
LANGEMYR GUDMUND FROLAND
LANGFJORD INGAR BRØNNØY
LANGSETH ØYSTEIN LØDINGEN
LANGSETH ERIK RINGSAKER
LANGSETH JON J JR SELBU
LANGSETH YNGVAR NESNA
LANGSJØEN JAN MAGNAR ENGERDAL
LARS AAGE BRANDSFJELL RØROS
LARS ARNE BJØRKLAND SULDAL
LARS BERNHARD WATHNE SANDNES
LARS GRØDEM TIME
LARS H MOSSEFINN VOSS
LARS HALVOR STOKSTAD ULLENSAKER
LARS INGE KORSFUR ØRSTA
LARS J FOLKESTAD VOLDA
LARS JOHAN REDALEN SURNADAL
LARS JOHNNY NYGÅRD HORNINDAL
LARS JUVSTAD LOM
LARS KVELLESTAD NAUSTDAL
LARS L FORSETH KLÆBU
LARS L SALTE JR KLEPP
LARS MADLAND
LARS NESSE LÆRDAL
LARS NEVLAND EIGERSUND
LARS PETTER REBBESTAD ØRSTA
LARS PETTER SOLHEIM ØRSTA
LARS RAGNVALD TVEITAN ANDEBU
LARS SKRINDE SKJÅK
LARS SLETNE SELBU
LARS SMESTADMOEN RINGEBU
LARS TELLEF NORUM LINDESNES
LARS TORE OPSUND SARPSBORG
LARS TORMOD KONGSHAUG AVERØY
LARS VAARVIK SULDAL
LARS VEGAR BAKKEN SNÅSA
LARS-VIDAR LINDGAARD NARVIK
LARSEN OLE JAKOB VIK
LARSEN ROY VIDAR JEVNAKER
LARSSEN OLE ALFRED ALTA
LASSE GULBRANDSEN ELVERUM
LASSE HESTAD FRÆNA
LAUBER SAMDRIFT DA SANDNES
LAUGE PEDER MANDELID ASKVOLL
LAUGEN SAMDRIFT DA SØR-FRON
LAUGERUD KJØRSTAD SAMDRIFT DA KONGSBERG
LAUKVIK ODD NÆRØY
LAURITS JOHAN LARSEN RE
LAURITZ HAARR JR
LAUSUND ANDERS IVAR HARAM
LAUVÅS EDVIN SANDNES
LAVOLL ASBJØRN SANDEFJORD
LAVOLL OLE J FLEKKEFJORD
LEANDER LYSKLETT KLÆBU
LEDANG PRESSLAG ANS NAMDALSEID
LEDSAAK DAVID OG KJERSTI ØRLAND
LEIF ÅDNE SOLÅS LINDESNES
LEIF AABOEN SANDNES
LEIF DAGMUND SEIME GLOPPEN
LEIF HARAM HARAM
LEIF HARESTAD RENNESØY
LEIF OLAV AURLIEN LILLEHAMMER
LEIF ROAR BÆVRE SURNADAL
LEIF RUNE LØDØEN HORNINDAL
LEIF SAASEN EIDSVOLL
LEIF SELDAL SANDNES
LEIF STEINSLAND BJERKREIM
LEIF TORE VIKESDAL BJERKREIM
LEIF UELAND
LEIF VASSBØ BJERKREIM
LEIF-ERLING LØVOLL SYKKYLVEN
LEINE-SKOGHEIM TORMOD VANG
LEISTAD JENS KVALSUND
LEISTAD PER EDVARD MALVIK
LEITE & SUNDAL SAMDRIFT DA VOLDA
LEIV PETTER TORSEN RANDABERG
LEIV SIGVE BØ STRAND
LENE ENGELSKJØNN ARENDAL
LENES GÅRD V/MARIANN LENES DA DRANGEDAL
LENI LANGDAL RAUMA
LERVIK PER DYRE HALSA
LEVELD REISKAPSRING BA ÅL
LEVERNÆS THORE NORDRE LAND
LEVRING SAMDRIFT DA VERDAL
LIAN ANDERS HEMNE
LIAN JOSTEIN E HEMNE
LIAN REIDAR H NORE OG UVDAL
LIDAROS SAMDRIFT DA VAKSDAL
LIDTUN ØYSTEIN OSTERØY
LIE TERJE STEIGEN
LIEN JAN MAGNAR SELBU
LIEN OG STOREDAL SAMDRIFT BA ÅL
LIER KARL SVEIO
LIER OLE MORTEN RINGSAKER
LILL BERIT KNOPH LARSEN HERØY
LILL TOVE GRANLUND TROMSØ
LILLEBJERKA PER ARNE HEMNES
LILLEBORGE SAMDRIFT DA RE
LINAS SKAR RANA
LIND RONALD VEVELSTAD
LINDA MELTVEIT HJELMELAND
LINDA MIDLING LINDESNES
LINDAL SAMDRIFT DA SULDAL
LINDEFJELD TORLEIV KVINESDAL
LINDELI EGIL OVE FLEKKEFJORD
LINDVIK JAKOB ETNE
LINE BAUGE MASFJORDEN
LINMO MAGNAR JORALD STEINKJER
LINN GRØDUM HOMME BIRKENES
LISA GRØDEM MELTVEIT HJELMELAND
LISE HELGÅS VERDAL
LISE LOTTE LUND NORDREISA
LISJORDET SIGMUND VESTRE SLIDRE
LISTA ØKOSAMDRIFT DA FARSUND
LISTAD SAMDRIFT DA VOSS
LISTHAUG JAN STEFFEN ØRSKOG
LIV MONA WENTZEL SKJÅK
LIV OLAUG FJÆRVOLL HADSEL
LIV SPILDE VOSS
LIV UNDHEIM STEINNES FINNØY
LIV VASLAND AUDNEDAL
LIVAR SALTE TIME
LIVOLL ERIK TOLGA
LJØKJELL/HJELDE SAMDRIFT DA INDERØY
LJONES BJØRN KVAM
LJOSTVEIT ØYSTEIN KVINNHERAD
LJOSTVEIT MAGNE LEIF KVINNHERAD
LO SVERRE MELDAL
LODE EIRIK
LODVE VILLA NESJE MOLDE
LOE ARNE OPPDAL
LOE OLE H AVERØY
LOENG KJELL FLATANGER
LOFSTAD SIGNE ELISABETH LARVIK
LOFTÅS MAX ARTHUR KVINNHERAD
LOFTET SAMDRIFT DA LOM
LOFTHUS JOHANNES ETNEDAL
LOFTHUS OLE JOHAN ÅL
LOHNSVEEN ERIK RINGSAKER
LOMSDALEN LEIF ERIK GJØVIK
LOMSETRA SAMDRIFT DA NORD-FRON
LOSVAR BJØRN ÅGE ALTA
LOTHE JOSTEIN GLOPPEN
LOUIS SVELA HAMAR
LU-BRATTUM ANS ASKER
LUDVIG VIKESDAL BJERKREIM
LUDVIK APALSETH NAUSTDAL
LUND MATS EIDSVOLL
LUNDAL SAMDRIFT DA TIME
LUNDANES KÅRE ÅLESUND
LUNDBY BRITT TORUN ØSTRE TOTEN
LUNDE JØRN HAUGLI RINGSAKER
LUNDE MATIAS A STRYN
LUNDEKVAM PER ARNE GAULAR
LUNDEN JOSTEIN TYDAL
LUNDEN PER OLE RINGSAKER
LUNDGÅRDEN GNR 6 BNR 6/3 Therese Lund Sollie LEKA
LUNDSTAD OLE SVEIN EIDSVOLL
LUNSÆTER OLA TYNSET
LURØY GÅRD Malin Nordås LURØY
LYDIA RØYNESTAD KVINESDAL
LYDING HANS ANDREAS KVINESDAL
LYFTINGSMO BENTE JOHNSEN ELVERUM
LYNGSET AGNAR VERRAN
LYNGSNES KJELL OLAV ORKDAL
LYNGSNES PER ROBERT VIKNA
LYNUM FOSTAD SAMDRIFT DA LEVANGER
LYNUM/SVENDG LEVANGER
LYSE KLOSTER HOVEDGÅRD von Erpecom OS
LYSEGGEN JAN OVE TRYSIL
LYSKLETT SØNDRE DA KLÆBU
LYSSAND SAMDRIFT DA OS
LYSTAD/MYHRE SAMDRIFT DA AGDENES
MÆHRE ODD KETIL STJØRDAL
MÆLAND BJARNE J SANDNES
MÆLAND HÅKON
MÆLAND MJØLK OG KJØT DA BØMLO
MÆLAND OLAV HJARTDAL
MÆLAND TORE SELJORD
MÅLFRID BERDAHL SØRGÅRD ÅFJORD
MØKKELGÅRD HANS OLE RINDAL
MØKKELGÅRD JOHN BENDIK RINDAL
MØKKELGÅRD NESTUN-NORDVANG SAMDRIFT DA RINDAL
MØKKELGÅRD ODDVAR RINDAL
MØNSTERHAUG SAMDRIFT DA LEVANGER
MØRK OSKAR FET
MØRKEN EIVIND VESTRE SLIDRE
MØRKEN HELGE NILS HEMSEDAL
MØRKRID JOSTEIN LUSTER
MØRKVED LILLE V/SIGVART JOVALL RINGSAKER
MØYFRID HERREDSVELA
MØYLAND SOLVEIG SANDEFJORD
MAGNAR ØYVIND KVELLESTAD NAUSTDAL
MAGNAR ASKELAND MELAND
MAGNAR KALVENES AUSTEVOLL
MAGNAR KLEPP KLEPP
MAGNAR KLUKEN STEINKJER
MAGNAR NÅSEN VOSS
MAGNAR SELBERVIK ØRSTA
MAGNAR SOMMERVOLD ØRLAND
MAGNAR TVEITE VOSS
MAGNE ARNFINN VORKINN DOVRE
MAGNE BERGER MOEN ØYER
MAGNE EDVIN JENSÅS HOLTÅLEN
MAGNE LØSET MASKINENTREPRENØR NESSET
MAGNE MYDLAND EIGERSUND
MAGNE OLAV DRANGE OS
MAGNE SKARSET AVERØY
MAGNE SPERSØY SMØLA
MAGNETUN NILS OLAV GOL
MAGNETUN PER GOL
MAGNHILD STRAND ØYSTRE SLIDRE
MAGNUS GRØDEM RANDABERG
MAGNUS HERREDSVELA SANDNES
MAGNUS O FOLKVORD SANDNES
MAGNUS SLETTEBØ BJERKREIM
MAGNUSSEN JAKOB OLAV NESSET
MAGNY ASLAUG ENGEBØ NAUSTDAL
MAGNY STRAND HALSA
MAILA HERLAND OLSEN LINDÅS
Maj-Rita Paulusma Bendiksen KVÆFJORD
MALMIN MAGNE DAVID SANDNES
MALMO JAKOB VERRAN
MALO PER MOLDE
MALUM HELGE MIDTRE GAULDAL
MALVIN RØNSMOEN ETNEDAL
MALVIN TORLEIF FÆRØY GULEN
MAMEN KNUT MOSS
MANDAL EINAR ÅFJORD
MANGER TORLEIF RADØY
MANGERØY JOHAN RADØY
MANNSVERK TOR ARNE ALTA
MARDAL GÅRD SØMNA
MARDAL MJØLKESAMDRIFT DA GLOPPEN
MARDAL SAMDRIFT DA GLOPPEN
MARGRETHE GUTTORM AANES TANA
MARGRETHE MYKING LINDÅS
MARIAN SALTVEDT LANGÅKER VINDAFJORD
MARIANNE DALAKER VINDAFJORD
MARIANNE MOSENG LUSTER
MARIANNE STORHAUG STRØM KLEPP
MARIE GAGNAT TORNES GJEMNES
MARIE GRØNNING AURE
MARIT ANNY LØKEN TVENGE VESTRE SLIDRE
MARIT FLATJORD JØLSTER
MARIT HOVLAND FREDRIKSTAD
MARIT JULSETH HØYANGER
MARIT KRISTIANSEN TRYSIL
MARIT KVITLAND RISSA
MARIT RUUD SKOLSEG GJØVIK
MARKANES ALF H ÅFJORD
MARKEN ARVID MELØY
MARKENG ARVID GJØVIK
MARKUS HEIBERG TANA
MARKVOLL NILS A ALSTAHAUG
MARSTEIN SYVER OLE LOM
MARTA TORSHEIM ASKELAND ETNE
MARTE SKARSHEIM OPPDAL
MARTHA FURULI KONGSVINGER
MARTHA L HOPE ESPELAND GAULAR
MARTIN FOLKVORD SANDNES
MARTIN N SØRSKOG
MARTIN SKADSEM KLEPP
MARTIN SKASET ROAN
MARTIN STENSVEEN RINGSAKER
MARY FUGLESTAD
MAT- OG MJØLKELAGET DA ASKVOLL
MATHILASSI TORE E ALTA
MATHISEN ANNY HELENE MELAND
MATINGSDAL OLAV
MATNINGSDAL JOSTEIN
MATNISDAL PAULA JUDIDT
MATTIAS ANDERSSON BRANSFJELL RENNEBU
MAUD ODNEDAL ØVREBØ SØR-AURDAL
MAUDE KLARA FAKSVÅG TINGVOLL
MAULAND ANNSTEIN SANDNES
MAULAND ODD KLEPP
MAULAND OLE TIME
MAULAND TORLAND SAMDRIFT DA TIME
MAULAND TORSTEIN TIME
MAY BRITT RØNNINGEN GAUSDAL
MAY PEGGY STOKKE AGDENES
MAY RUTH NÅSEN NETELAND VOSS
MAYLEN HORPESTAD KLEPP
MEDHAUG KÅRE KARMØY
MEISTAD OLAV J SKAUN
MELAND HANS GUNNAR VINDAFJORD
MELAND INGER HITRA
MELAND ROLF MARTIN AGDENES
MELAND SIGRID TINN
MELANDSETERVEIEN SKOGSVEIANL ÅFJORD
MELHUS SIGNAR LEKSVIK
MELING LEIV EDVARD VENNESLA
MELINGEN MELK OG KJØTT DA AVERØY
MELKESKVETTEN SAMDRIFT DA GRIMSTAD
MELLAND TORE OLAV AURE
MELLE AAMBØE SAMDRIFT DA ØRSTA
MELNES IREN NORDBERG AURSKOG-HØLAND
MELSTVEIT OG LAUPSA SAMDRIFT DA KVAM
MELUM BØRRE BJUGN
MELVÆR JARDAR ASKVOLL
MERÅKER SAMDRIFT DA MERÅKER
MERETE GRØTAN SØRGAARD GRONG
MERETE HATLESKOG SOKNDAL
METTE GRAN FREDRIKSEN SALANGEN
METTE JORUN BAKKE REED GLOPPEN
METTE STAULVIK LURØY
MIDLANG ØYSTEIN THUNESTVEIT VIK
MIDLANG ANNA J VIK
MIDLANG ARNE MAGNAR VIK
MIDLANG MARTIN VIK
MIDT VARHAUG SAMDRIFT DA
MIDT-STRAND GARD DA NORD-AURDAL
MIDTB FLORA
MIDTBØ ERLING FLORA
MIDTBØ JAN ARVE FLORA
MIDTBØ OLAF AUDNEDAL
MIDTBØ PER BALSFJORD
MIDTBØEN ALF NORDRE LAND
MIDTHJELL ANNE MARIE BREMANGER
MIDTHJELL MAGNE BREMANGER
MIDTLIEN SAMDRIFT DA GAUSDAL
MIDTMOEN ODDGEIR NORD-AURDAL
MIDTRE SKAUGDAL SAMDRIFT DA RISSA
MIDTREMMA SAMDRIFT DA HARAM
MIDTSTRAUM PER RANA
MIDTUN TERJE HENRY BERGEN
Mikal Grindheim VINDAFJORD
MIKALSEN ANDOR VEFSN
MIKKELSGAARD DAVID SØR-AURDAL
MINDOR ÅRSETH JØLSTER
MJÅLAND BEITELAG MARNARDAL
MJÅSETH OG VILNES SAMDRIFT DA ASKVOLL
MJØLKEKOPPEN SAMDRIFT DA VOLDA
MJØLKESKVETTEN SAMDRIFT DA TINGVOLL
MJØNESAUNET EDVARD OG SVERRE ANS MIDTRE GAULDAL
MJANGER HARALD MASFJORDEN
MJELDE ANDERS OSTERØY
MO OLAV S KVAM
MODAL SAMDRIFT DA RISSA
MODALSLI HEDVIG FLEKKEFJORD
MODOLV KLUKEN VERDAL
MODULF SELLÆG VERDAL
MOE GEIR ÅGE HEMNE
MOEN ARNE VANG TOLGA
MOEN ARNSTEIN VÅLER
MOEN BENT KONRAD FRÆNA
MOEN TORGNY ØVRE EIKER
MOLAND LANDBRUK DA VINDAFJORD
MOLDE BJØRN A LÆRDAL
MOLDEKLEIV ROALD MELAND
MOLDESTAD JOHAN GLOPPEN
MOLDESTAD JON NORVALD GLOPPEN
MOLUND TRYGVE MALVIK
MONA ØVERBØ OG BJØRN A SÆTER ANS LOM
MONA ØVERGÅRD BINDAL
MONA HELEN STOREDALE KVINNHERAD
MONA IREN THALBERG HERMANI VÅLER
MONA LANGTJERNET KREGNES TYNSET
MONICA STOKKELAND
MONSSVEEN HALVOR RINGSAKER
MORK AGRO DA AVERØY
MORK HARALD AVERØY
MORK KARI HOLLAND NESSET
MORK ROAR NAMDALSEID
MORKEN ARVID SKAUN
MORKEN IVAR BØE OPPDAL
MORKEN ODD FLATANGER
MORKEN PER ARNE MIDTRE GAULDAL
MORKEN RAGNA MARIT HOLTÅLEN
MORKEN TORVALD LUSTER
MORKVED SKOGTUN SAMDRIFT DA STEINKJER
MORTEN A SKIMMELI MELHUS
MORTEN BAKKETUN VOSS
MORTEN DALE DA KARMØY
MORTEN FORSELL VERRAN
MOSEBAKKEN ODD SEL
MOSEN NILS MARTIN HALDEN
MOSSING SAMDRIFT DA LEVANGER
MOTLAND HELGE SANDNES
MOTLAND OLE SANDNES
MOTLAND OVE SANDNES
MOTLAND SVEIN
MOTRØEN TRYGVE BARDU
MOVINKEL ODD-JOHAN BARDU
MUNKHUS GUDMUND TYSV
MUNKRØSTAD SAMDRIFT DA LEVANGER
MURI JOHN OSKAR ØRSKOG
MUSLAND GARD MATRE LEIF KVINNHERAD
MYDLAND BJARNE SOKNDAL
MYDLAND SIGFRED SOKNDAL
MYHR KASPER KLÆBU
MYHR PAAL ANDERS LEVANGER
MYKING JOHS I OSTERØY
MYKING KARL SIGVALD RADØY
MYKING MAGNE RADØY
MYKING OTTAR MARTIN OSTERØY
MYKLAND OLE ALBERT IVELAND
MYKLEBOST FINN ALSTAHAUG
MYKLEBOST MAY ULLENSAKER
MYKLEBUST HARRY KR TYSVÆR
MYKLEBUST STORFE DA J
MYKLEGÅRD JOHN INGE RINDAL
MYKLEGARD IVAR RINDAL
MYRBERG JO GULLBRAND RENDALEN
MYRDAL ASBJØRN BERGEN
MYRE HANS-OLAV MÅLSELV
MYRE SAMDRIFT DA RINGEBU
MYRE TORE OS
MYREN-SKOTTE SAMDRIFT DA LESJA
MYRHAUG JORUNN VÅGÅ
MYRHOL PER JAN ØRSTA
MYRHOL PER SVERRE
MYROLD JOHAN E EID
MYRSETH ANNY SYKKYLVEN
MYRTRØEN ODD OS
MYRVANG ELI STAV MELHUS
MYRVANG/HEGGE SAMDRIFT DA SØR-FRON
MYSKJA MAGNE HARAM
MYTLAGARD SAMDRIFT DA STEINKJER
MYTTING EMIL RINGEBU
NÆSHEIM SAMDRIFT DA
NÆVERDAL ESTEN TYNSET
NØRGAARD PER OPPEGÅRD
NØSENS GARDSBRUK YTRE FRÆNA FRÆNA
NØTSUND SAG v/Trond Nøtsund FØRDE
NAGLESTAD SAMDRIFT DA HÆGEBOSTAD
NALEY KURT ARILD KARMØY
NANNESTAD GYRD RINGSAKER
NARVE J HIMLE VOSS
NARVE MAGNAR KLAUSEN MELHUS
NARVE OPSVIK STRANDA
NARVERUD ERIK OTTO NORE OG UVDAL
NAUTRBÆLINU SAMDRIFT DA LEVANGER
NAVELSAKER JON REIDAR EID
NAVELSAKER SVEIN SYKKYLVEN
NEDRE FOLKEDAL SKOGSVEGLAG - GRANVIN
NEDRE HELLAND SAMDRIFT DA MODALEN
NEDRE KJELSTAD BRUK Ingunn Kjelstad GAULAR
NEDRE KVARBERG SAMDRIFT DA VÅGÅ
NEDRE LID SAMDRIFT DA VOSS
NEDRE STORDALEN SAMDRIFT DA ÅFJORD
NEDREBØ ANNETTE OLDEN BJERKREIM
NEDRESÆTER OLAV AURE
NER FLENSTAD SAMDRIFT DA ÅFJORD
NERAAS HJALMAR REIDAR VESTNES
NERHEIM BELLEST VINDAFJORD
NERVIK EDVIN MAGNE LEVANGER
NES HALVARD O VINDAFJORD
NES KÅRE KVAM
NES OTTO GAULAR
NES SAMDRIFT DA TYSVÆR
NES SAMDRIFT DA SUNNDAL
NESE OLA GJESDAL
NESGÅRD SAMDRIFT DA LEVANGER
NESHEIM GUNNAR JARLE VAKSDAL
NESHEIM ODDVAR VOSS
NESHEIM SAMDRIFT DA FINNØY
NESHEIM SVERRE TERJE FARSUND
NESJAN PER-ANTON VEGA
NESJE NILS OLAV STRYN
NESLI/VÅBENØ SAMDRIFT DA RISSA
NESS GÅRD DA BJUGN
NESS HANNA HEMNE
NESS HJALMAR KÅRE NAUSTDAL
NESSE MAGNUS HARRY SVEIO
NESSE ODDVAR BØMLO
NESSE TOR LINDÅS
NEVLAND KARI SYNNØVE MOE VESTRE SLIDRE
NIELS JØRGEN LANGHOFF AREMARK
NILS ARNE HERSKEDAL EIDE
NILS DAVID VAGSTAD FJALER
NILS EVALD LOFTESNES SOGNDAL
NILS GUDMUND GARVIK VESTRE SLIDRE
NILS GUSTAV SVENDSBY MODUM
NILS H ULSET TINGVOLL
NILS HARALD FILTVEDT RAKKESTAD
NILS HELGE TEIGEN SOGNDAL
NILS JARLE GJERALDSTVEIT VOSS
NILS K DOKKEN VESTRE SLIDRE
NILS OLA HEGGE ØYSTRE SLIDRE
NILS OLAV TJELMELAND ETNE
NILS OVE EMBRE HEMSEDAL
NILS OVE FOSSUM MIDTRE GAULDAL
NILS SINGSTAD AGDENES
NILS SKUTLE VOSS
NILS SOLHEIM GLOPPEN
NILS TORBJØRN SØLVBERG STRYN
NILS-OLE KALAGER HOLMESTRAND
NILSEN GUNVOR NORVEIG ANDØY
NILSEN JULIUS ALTA
NILSRUD ELI RUSHFELDT SØR-VARANGER
NILSTAD NORALV FRANK HEMSEDAL
NINA JOHANSEN ROAN
NINA ROKVAM GAUSDAL
NJØSEN JORNA HAUGLAND STORD
NONSET TOR STJØRDAL
NONSTAD KARLGÅRD SAMDRIFT DA LEVANGER
NOPAVA O S LUNDE RUSTBESKYTTELSE STAVANGER
NORD-HERØY SAMDRIFT DA HERØY
NORD-VARHAUG GUSTAV
NORD-VARHAUG JARL
NORDAL GISLE VANYLVEN
NORDANG JON ARNE ØRSTA
NORDBERG KJELL HÅVARD RINGEBU
NORDBUSTAD SELMER TYSNES
NORDDALSFJORD BEITELAG BA FLORA
NORDENGEN EDVIN LILLEHAMMER
NORDFJELL JOHN HOLTÅLEN
NORDHEIM GINA MARION VINJE
NORDHUS SOLVEIG LINDÅS KVINNHERAD
NORDIC FARMS Brautaset ØRSTA
NORDLAND PER JONE VINDAFJORD
NORDLI GÅRD'S GÅRDSMAT OG DELIKATESSER Marith Johnsen ÅMOT
NORDLI GÅRD, GÅRDSMAT OG DELIKATESSSE DA ÅMOT
NORDMELAND OSEN
NORDMELAND JAKOB OSEN
NORDMELAND SAMDRIFT DA OSEN
NORDRE IVERSLIEN DA GAUSDAL
NORDRE RAMBER GÅRD T KIELLAND FLESBERG
NORDRE SLETNER GÅRD DA EIDSBERG
NORDSETH OSKAR H SNÅSA
NORDSETH SAMDRIFT DA GJØVIK
NORDSLETTEN SAMDRIFT DA
NORDSTAD ARNE TYNSET
NORDSVEENS SAMDRIFT ANS ENGERDAL
NORHEIM RONALD BALSFJORD
NORLEIF FARDAL LINDESNES
NORMA SANDE SANDE
NORMANN WOLD VESTVÅGØY
NORODD SIKVELAND TIME
NORSET GÅRD DA ØRLAND
NORSETH FRANK ÅS
NORVALD DAHLBERG BARDU
NORVALD HØNSI VIK
NOSSUM SAMDRIFT DA INDERØY
NOVEN JOHN ASKVOLL
NUBBERUD OG GRASVIK SAMDRIFT DA SIGDAL
NYE BETNA SAMDRIFT DA HALSA
NYE STORDALEN SAMDRIFT DA MERÅKER
NYGÅRD KRO & CAMP STRYN
NYGÅRD VEGAR HURDAL
NYGAARD PER OLE GAUSDAL
NYMOEN HALLVARD ENGERDAL
NYSÆTERVEGEN V/PÅL PRESTGARD SEL
NYTUN KJELL STRYN
NYVLEST SAMDRIFT DA H
OBRESTAD TORSTEIN
ODA KARIN HOPE GLOPPEN
ODD ARNE SKARET ØRLAND
ODD ARNE TØGE GJESDAL
ODD BJARNE NESHEIM VOSS
ODD EIVIND SVILAND HORTEN
ODD HARRY BUSETH MIDTRE GAULDAL
ODD HENNING MIDTBØ MASFJORDEN
ODD HJARTHOLM GULEN
ODD JARL DRABLØS SYKKYLVEN
ODD KÅRE ASKELAND AUKRA
ODD LEITE STRAND
ODD LYDER PLETTEN RADØY
ODD MAGNE MELLEMSETER OPPDAL
ODD MAGNE RICHARDSEN TROMSØ
ODD MAGNE STORFLOR STJØRDAL
ODD MARTIN SANDE LØDINGEN
ODD REIDAR HJORTNÆS ASKER
ODD RUNE ROSET STRYN
ODD SVERRE BRUHAUGEN VÅGÅ
ODD SVERRE HÅKENSTAD LESJA
ODD TØNNE STEINKJER
ODD URAN FLATANGER
ODD VÅRVIK MIDTRE GAULDAL
ODD-EINAR HJORTNÆS ASKER
ODDBJØRN BRATTHOLE VOSS
ODDBJØRN HOLSHAUG MIDTRE GAULDAL
ODDBJØRN LAKSESVELA BJERKREIM
ODDBJØRN LAURHAMMER BØMLO
ODDBJØRN RAMFJORD NÆRØY
ODDFRID FALKGJERDET LUSTER
ODDGEIR KVESTAD ULLENSVANG
ODDLEIF LYNGSETH VERRAN
ODDLIEN ARVE ALVDAL
ODDMUND AUSTIGARD NESSET
ODDNY SOMMERVOLD FAGERBÆK MIDTRE GAULDAL
ODDRUN DØRUM OPPDAL
ODDRUN HALS AURE
ODDVAR HALLSET INDERØY
ODDVAR HIMLE VOSS
ODDVAR HOVLAND SAUDA
ODDVAR OG EGIL SLETTEBØ ANS BJERKREIM
ODDVAR OG MORTEN SVELA ANS BJERKREIM
ODDVAR SVELA SANDNES
ODDVIN SUNDVE VOSS
OLA AMUND MIDTLI MIDTRE GAULDAL
OLA AUDUN SVELA BJERKREIM
OLA BØLAND VANG
OLA BØRSTING RISSA
OLA EINAR FLEM HARAM
OLA EINAR KROK NORD-FRON
OLA FRIGAARD STJØRDAL
OLA GRUT MELDAL
OLA GUNNAR HJELLUP LEKSVIK
OLA INGE SELJESET HORNINDAL
OLA JOHAN LANDRØ AGDENES
OLA JORDET TOLGA
OLA O VINDAL OPPDAL
OLA ROLSTAD LESJA
OLA SØMME GJESDAL
OLA SIVERT VEKSETH SNÅSA
OLA SKOE NORD-FRON
OLA WOLD MELDAL
OLAF ANTON MARKEN VEGA
OLAF FREDRICKSON GJEMNES
OLAF NORVIK RAUMA
OLAF POLLESTAD TYSV
OLAF THORRUD ØVRE EIKER
OLAUG KVENDSET SURNADAL
OLAV AAMO OS
OLAV AMUNDAL ÅFJORD
OLAV ARNAR BØ VIK
OLAV H TORPE KVAM
OLAV HOVDEJORD HJARTDAL
OLAV INGE SUNDSBY AURE
OLAV K NESHEIM VOSS
OLAV M RAVNÅS STRAND
OLAV MAGNE GALDAL FLEKKEFJORD
OLAV MIDTBØ VOSS
OLAV O RISA
OLAV PRESTEGÅRD ETNE
OLAV R SKARSTEIN STRYN
OLAV SVALLAND KVINNHERAD
OLAV SVERRE BAKKEMOEN SELJORD
OLAV SVOEN NAUSTDAL
OLAV TOFTE DOVRE
OLAV TORVESTAD KARMØY
OLAV ULVIN INDERØY
OLDEN HELENE TRONDHEIM
OLDEN TORBJØRN DØDSBO STEINKJER
OLE AMUND GRANSTØL RISØR
OLE ANDERS FLEKSTAD STEINKJER
OLE ANDERS HODNUNGSETH GOL
OLE ANDERS HOLMSEN RAKKESTAD
OLE ANDERS SNESRUD RINGSAKER
OLE ANDRE POLLESTAD KLEPP
OLE ASKLUND STEINKJER
OLE AUSTBØ RENNESØY
OLE BERNT LANGFJORD STEINKJER
OLE BRANDVOLD NORD-FRON
OLE EINAR STEFFENSEN GAUSDAL
OLE EMBRIKGÅRD HEMSEDAL
OLE ESTEN FOSSLI MALVIK
OLE GUDMUND FURUSETH STOR-ELVDAL
OLE GUNNAR HALSEID SVEIO
OLE HÅKON JULSETH STJØRDAL
OLE HÅKON OPSATA ÅL
OLE HANS ØIE LØTEN
OLE HARALD SUNDT BYGLAND
OLE HARALD VANG INDERØY
OLE HEFTE ÅL
OLE HENRIK KLEVMOEN RYTTERSVEEN NORDRE LAND
OLE INGE RAAUM HØYLANDET
OLE INGE VIKDAL VIK
OLE INGEBRIGT EID MELHUS
OLE INGVAR ENDRESEN VOSS
OLE IVAR VERMUNDSDAMMEN HOBØL
OLE JØRGEN ARSTAD NAMSOS
OLE JAKOB SKADBERG EIGERSUND
OLE JOHAN BRANDSTAD RINGSAKER
OLE JOHNNY NERGÅRD MÅLSELV
OLE KRISTIAN FREMSTAD GJØVIK
OLE KRISTIAN JENSVOLL LILLEHAMMER
OLE KRISTIAN RUNDTOM RINGERIKE
OLE KRISTIAN WOLLA SØNDRE LAND
OLE LAURITS NERG LIERNE
OLE MAGNE STENE AVERØY
OLE MAGNUS J TRIUMF KAUTOKEINO
OLE MARTIN EIKELAND UTMARKSTENESTER SULDAL
OLE MELING STAVANGER
OLE MORTEN ØSTERÅS STEINKJER
OLE MORTEN AANESTAD
OLE MORTEN HØILAND
OLE MORTEN HOLSEN OSTERØY
OLE MORTEN LIND IBESTAD
OLE MORTEN LUNDE LEIRFJORD
OLE MORTEN ROTMO VERDAL
OLE OG KARL RØDBERG ANS ALTA
OLE RUNAR BEKKEN TINGVOLL
OLE SKJÆVELAND OSTERØY
OLE SKJØRTORP RAKKESTAD
OLE TELLUGEN KLÆBU
OLE TOM STOKKELAND LYNGDAL
OLE TORBJØRN ESTENSGÅRD DØDSBO TYNSET
OLE VIDAR ULSAKER NORDRE LAND
OLE VOLEHAUGEN GAUSDAL
OLGA BYREMO BRYGGESÅ AUDNEDAL
OLIMSTAD KNUT ARENDAL
OLLESTAD GUDMUND LUND
OLLESTAD SIGURD LUND
OLOV KIRKBAKK TOLGA
OLSEN GUDMUND RAGNAR MELHUS
OLSEN NILS OSKAR RÅDE
OLSEN RAYMOND KVINESDAL
OMA BRIT JORUNN TIME
OMDAL JØRGEN TORE EIGERSUND
OMMUND LAKSESVELA BJERKREIM
ONSØIEN EILERT SKAUN
ONSTAD JØRN NITTEDAL
OPAKER LIV NES
OPHEIM KARL ERIK DOVRE
OPPEGAARD DAG OG TORHILD M ØSTRE TOTEN
OPPHAUG ASBJØRN TYDAL
OPPHEIM FELLESFJOS DA VOSS
OPPHEIM KÅRE KVINNHERAD
OPPHEIM SAMDRIFT DA INDERØY
OPPHEIM/KOLBJØRNSHUS SAMDRIFT DA VESTRE SLIDRE
OPPIGARD SAMDRIFT ANS NESSET
OPPIGARD SAMDRIFT DA ORKDAL
OPPISTOV JOHAN ODDA
OPPISTUA MJØLK DA AVERØY
OPPISTUGU HATTREM ANS LESJA
OPPSTRYN BLÅREVFARM Amund Mork STRYN
OPPSTU SAMDRIFT DA MELHUS
OPSAHL EINAR SOLA
OPSAHL JOHN SØR-FRON
OPSAL BERGE VINDAFJORD
OPSANGER ARVE KVINNHERAD
OPSATA TORBJØRN ÅL
OPSETH ROLF GAUSDAL
OPSKAR SIGURD INDERØY
OPSTAD SVEN
OPSUND SAMDRIFT DA KVITESEID
OREMO SAMDRIFT DA BJERKREIM
ORKLA SAMDRIFT DA RENNEBU
ORMSET JOHAN AURE
ORMSETH ANDERS AURE
ORRE ÅLEFISKELAG STÅLE ORRE M FL KLEPP
ORRE GÅRD DA KLEPP
ORRE OG BORE SAMDRIFT DA KLEPP
ORRE STÅLE KLEPP
ORREBAKKEN INGLAUG OS
ORRESTAD-KRUKE SAMDRIFT DA ØYER
ORSTAD ÅRSTEIN KLEPP
ORSTAD OLE JOHAN KLEPP
ORSTAD SAMDRIFT DA KLEPP
ORTHE ÅNEN ANSGAR HÆGEBOSTAD
OSCAR CLEMET MULLER RINGERIKE
OSEN BYGDASERVICE Stig Ove Gussiås MOLDE
OSEN ODDVAR ÅFJORD
OSKAR RENSLO NES
OSLAND ANDREAS BJERKREIM
OSLAND ARVE GULEN
OSLAND EINAR ARNE HØYANGER
OSLAND JAN BJERKREIM
OSLAND SAMDRIFT DA HØYANGER
OSMUND STOPLE JR VINDAFJORD
OTTAR BERNHARD LYNGSTAD LIERNE
OTTAR ERLING STANDAL ØRSTA
OTTAR FLOSTRAND BRØNNØY
OTTAR HOPE GLOPPEN
OTTAR ROMULD GJEMNES
OTTO RIMESTAD STOKKELAND
OUSTAD GUNVOR MELHUS
OVAR OTTESEN OPPDAL
OVE ANSTEIN BAKKE AURLAND
OVE FATTNES RENDALEN
OVE GEORG HVIDSTEN LINDÅS
OVE HARALD BORGER SKIPTVET
OVE HERLAND LINDÅS
OVE I STEINKJER SNÅSA
OVE SPERSTAD SKJÅK
OVE SUNDVOR BJERKREIM
OVE TROND ANIKSDAL
OVERÅ OTTAR HAREID
OVERMO ANTON VERDAL
OVERREIN MORTEN STEINKJER
OVERVIK JAN SELBU
OVERVOLL REIDAR OVE STRANDA
OVERVOLL SVEIN STRANDA
OVIDIA LUNDAL ETNE
PÅL ARILD WALSKRÅ SNÅSA
PÅL BEFRING JØLSTER
PÅL ERIK MELAND TANGVIK AGDENES
PÅL ERIK SKOTTE LESJA
PÅL HORPESTAD KLEPP
PÅL KRISTIAN STORØDEGÅRD SEL
PÅL OVE FLASNES NAMSOS
PÅL R SKARSTEIN STRYN
PÅL STEFFENREM VEFSN
PAASCHE JAKOB VIKNA
PALLIN TROND RISSA
PALMER ARNT SKARD SØR-FRON
PARKEN SAMDRIFT DA ALTA
PARLEY HOLØYMOEN TOLGA
PAUL AKSEL WEISSER BJUGN
PAUL ARNE TILSET STEINKJER
PAUL NYSÆTER TRYSIL
PAUL RUNDE KALLAND HERØY
PAUL SINDRE VEDELD VANYLVEN
PAUL STIKBAKKE VESTRE TOTEN
PAUL SVERRE SKAGET HITRA
PAULA ODDHILD NORDBØ ENGVIK AVERØY
PAULSEN OLAF HERØY
PEDER HANEM AASPRANG TINGVOLL
PEDER LIMSETH VESTRE SLIDRE
PEDERSEN-TITTERNES SVEIN DØNNA
PEISTORPET KAI ÅSNES
PER ÅGE TYTLANDSVIK STRAND
PER ANDERS TVEITE VOSS
PER ANTON MYKLAND ØVRE EIKER
PER ARNE FLASNES HØYLANDET
PER ARNE SKJØRHOLM VERDAL
PER ARNE TINGLUM NAMDALSEID
PER BALLESTAD SKIEN
PER DAG HOLE LESJA
PER EDVIN LUND RØYRVIK
PER ENDRE VIKINGSTAD KARMØY
PER FURRE NAMDALSEID
PER GALTA RENNESØY
PER INGE STORBEKKMO RANA
PER IVAR SKAANEVIK TJELDSUND
PER IVAR SKROVE VERDAL
PER JØRGEN DRAGE HEMNES
PER JOAR PAULSEN SYKKYLVEN
PER JOHANS TALÅSEN TRYSIL
PER JOHNNY LYNGMO NORDREISA
PER JON ELGSHØEN TRYSIL
PER KJETIL GISKEMO ØRSKOG
PER LANGVIK-HANSEN FAUSKE
PER LENNART STENBRENDEN TRYSIL
PER MAGNE FIMREITE SOGNDAL
PER MARTIN BENDIKSEN BODØ
PER MARTIN NYUTSTUMOEN TYNSET
PER MORTEN AAEN TYNSET
PER OLAV FREDLUND NORDRE LAND
PER OLE MELSETER FRÆNA
PER OLE PEDERSEN ALSTAHAUG
PER ORHEIM EID
PER ROALD SKOGHEIM NORDREISA
PER ROAR YDSE VERDAL
PER SØRENG EIDSBERG
PER SØRENG OG INGEBJØRG TØNSBERG ANS EIDSBERG
PER SIGBJØRN ELSTAD GRONG
PER TORGEIR ROTLID GJEMNES
PER VIDAR AARVIK SELJE
PER VIDAR HAUGLI RINGSAKER
PER-HÅKON DALEN ALSTAHAUG
PER-INGE CHRISTOFFERSEN ALTA
PERNILLE FINNES ØRSTA
PERNILLE HYTTEBAKK VEFSN
PERRY FRØYSADAL INDERØY
PERSL STEINKJER
PERSSON JAKOB GLOPPEN
PERSTUEN KLARA VÅGÅ
PETRA BERG SKODJE
PETRA KVISBERG ANS GAUSDAL
PETRA NELLY HJARTHOLM GULEN
PETRA SIKVELAND TIME
PETTER ALFRED FORFOT ÅFJORD
PETTER BRENNHOVD HEMSEDAL
PETTER BUSET ØRSTA
PETTER LØVOLD SYKKYLVEN
PETTER SKARTVEIT FINNØY
PIERA ANDERSEN TANA
POLLESTAD ÅGE TIME
POLLESTAD JAN HELGE KLEPP
POLLESTAD JOHAN T JR KLEPP
POLLESTAD NORALV KLEPP
PRESTANGEN SAMDRIFT DA RINGEBU
PRESTBAKK STEIN-INGE SALANGEN
PRESTBAKK SVEIN JØRAN SALANGEN
PRESTEGÅRD EGIL ETNE
PRESTEGÅRD HANS EDIN LUSTER
PRESTGARD GUDBRAND SEL
PRESTGARD PÅL SEL
PRESTGARD SAMDRIFT DA SEL
PRESTRUD SAMDRIFT DA LILLEHAMMER
PRESTSTULEN ELLEN VÅGÅ
PUNG EIVIND SKIPTVET
PUNTERVOLD OLAF JOHAN EIGERSUND
PUNTERVOLL TORMOD EIGERSUND
R HJELMELAND
R HER
R FR
RÆSTAD OLE R MIDSUND
RÅHEIM FELLESDRIFT DA GAULAR
RÅKEN HÅKON OLE ENEBAKK
RØDDE JAKOB VINDAFJORD
RØDFJELLVEGEN SKOGSVEGLAG MELAND
RØDLAND JAKOB EIGERSUND
RØISELAND BENT JR MANDAL
RØKKE STEINAR LEVANGER
RØNEID HENRIK LUSTER
RØNES OLE EDVIN TRYSIL
RØNNINGEN JENS WALDEMAR RENDALEN
RØNNINGHAUG ARVE TINGVOLL
RØSHOLT HANS LARDAL
RØSHOLT TOR KRISTEN LARDAL
RØSKE JØRGEN A INDERØY
RØSSÅSEN SAMDRIFT DA SELBU
RØSTAD SNORRE OLIVER ØRLAND
RØSTAD SVEINUNG LEVANGER
RØSTAD TORE ØRLAND
RØTHESMYRANE SAMDRIFT DA VOSS
RØTTINGSNES ANDERS TINGVOLL
RØV MAGNAR SURNADAL
RAA ENDRE HØYANGER
RAGNA FØRDE GLOPPEN
RAGNAR ELIAS HEGGE STEINKJER
RAGNAR FREMSTAD
RAGNAR HESTHAGEN LOM
RAGNAR HUNSKAAR SANDEFJORD
RAGNAR LANDRØ AGDENES
RAGNAR THINGELSTAD HOLE
RAGNHILD DALE LINDESNES
RAGNI HAVRO ALMENNING VANG
RAGNVALD G HÅLAND
RAGNVALD GLOMSAKER LINDESNES
RAGNVALD JAHR KONGSVINGER
RAGNVALD NORÅS TIME
RAGNVALD SANDE RANDABERG
RAKNES ANNBJØRG OSTERØY
RAKSTANG OLE GEORG TINGVOLL
RAKSTANG OLE MAGNUS TINGVOLL
RAMSFJELL AAGE JOHAN DRAMMEN
RAMSLAND KARL GUSTAV MARNARDAL
RANDI ELVEBAKK REIAKVAM NAUSTDAL
RANDI IREN RETTEDAL TYSVÆR
RANDI SØLVI BEITDOKKEN NORD-FRON
RANDI SKARSETH GJØVIK
RANDI STRAND OVERAA STRANDA
RANDI VALDE VÅGÅ
RANGØ LIV RØDØY
RASMUS A KIRKHORN HORNINDAL
RASMUS JR SKÅLHOLT ORKDAL
RAUSAND ANNBJØRG SYKKYLVEN
RAVN ATLE VIGGO EVENES
RAYMOND HANSSEN ALSTAHAUG
RAYMOND LANGVIK SARPSBORG
REBBESTAD ARVE ØRSTA
REDALEN SAMDRIFT DA NAUSTDAL
REGE OMMUND K SOLA
REIDAR HJORTLAND VIK
REIDAR INGE BRÆKKEN DOVRE
REIDAR KAMPESVEEN NORDRE LAND
REIDAR STEINDAL RADØY
REIDAR VÅG TYSVÆR
REIDAR VESTAD SKOGSDRIFT LOM
REIDUN HATLESTAD BERGEN
REIDUN IRENE SOLBERG SANDE ETNE
REIDUN PETRA BAKKE SELJE
REIDUN SIGNE HOLMÅS LINDÅS
REIESTAD GARD DA
REIGSTAD KJELL OSTERØY
REIGSTAD MJØLK DA OSTERØY
REILSTAD SAMDRIFT DA FINNØY
REIME HELGE
REIME JESSI
REINFJORD NILS ANDRE SØMNA
REINFJORD SAMDRIFT DA SØMNA
REINHOLDTSEN HEDLY LENVIK
REINSET KNUT SUNNDAL
REINTON OLAV S HOL
REISTAD EDMUND RAUMA
REITAN ANDOR INDERØY
REITAN GEORG STJØRDAL
REITAN KETIL MELHUS
REITAN TOR ANSTEN SØMNA
REKSEN HANS HITRA
REKSNES SAMDRIFT DA EID
REKSTAD ERLEND SKAUN
REKSTAD OLA SKAUN
REMME HERDIS EID
RENATE ANDREASSEN BALSFJORD
RENATE OTTERSEN TJØME
RENATE SÆTHER RISSA
RENATE TVEIT FUSA
RENO ESPELAND GJESDAL
RESELL ODDVAR MELDAL
REVE PER MAGNE KLEPP
REVHEIM EINAR KÅRE STAVANGER
REVHEIM FOTLAND SAMDRIFT DA OSTER
REVHEIM JOSTEIN OSTERØY
REVHEIM KNUT OSTERØY
REVHEIM OLAV J OSTERØY
REVNE EVEN AGNAR FUSA
REVURO SAMDRIFT DA KVINNHERAD
RH MASKINSERVICE V/ROAR HUSETUFT FØRDE
RICHARD BAUSTAD SØMNA
RICHARD MELTING H
RICHARDSEN BJØRN LENVIK
RIDDERVOLD SAMDRIFT DA GAUSDAL
RIISE KNUT J ØRSTA
RIMSTAD DAG VÅGSØY
RINGSTAD RAGNVALD ASKVOLL
RISA ANDERS RENNES
RISA BJARNE LINDÅS
RISA EDVARD
RISA GUNLEIV
RISA INGEBRET S TIME
RISA JØRGEN SULDAL
RISA ODDBJØRN
RISA SVERRE TIME
RISBERG OLAV OVERHALLA
RISE SAMDRIFT DA OPPDAL
RISE SAMDRIFT DA VESTVÅGØY
RISKA MARTIN SANDNES
RISSA SAMDRIFT DA RISSA
RIST OLE JOHAN HADSEL
RISTAD OLE ERIK OVERHALLA
RISTE OLA VESTRE SLIDRE
RISTEBERGET SAMDRIFT DA VESTRE SLIDRE
RISTESUND RASMUS SANDE
RITA RØSTELIEN VÅTSVEEN NORDRE LAND
RITA TRÅSDAHL BALSFJORD
RITLAND ERLING SULDAL
ROALD HELGE DRAGE EID
ROALD STRAUME RADØY
ROAN VEST DA ROAN
ROAR LEVRING VERDAL
ROAR SØRLI OG CECILIE OTTEM DA NORD-AURDAL
ROBØLE SAMDRIFT ANS ØYSTRE SLIDRE
ROBERT ERICH GUSTAV FUHRER STOR-ELVDAL
ROBERTSEN ANNY RANA
RODAL HANS GUNNAR BRØNNØY
RODE TORSTEIN AGNAR VOSS
ROGER EDVARDSEN STEIGEN
ROGER NYMOEN LYSENG NORD-AURDAL
ROGER SKOGLUND SALTDAL
ROGN KULTUR OG MEDIA VANG
ROKSETH ODDMUND RISSA
ROKSVÅG LARS J SMØLA
ROLF ØIDVIN AVERØY
ROLF BORLAUG GULEN
ROLF DALE NORDDAL
ROLF EDVARDSEN HERØY
ROLF FLEKKERUD RINGERIKE
ROLF HELGE LIAN NORE OG UVDAL
ROLF IVAR JORDBRUEN RINGEBU
ROLF KRISTIAN FUGLESTAD
ROLF LANGSETH FARSUND
ROLF RIKSHEIM VESTVÅGØY
ROLF THORSPLASS LESJA
ROLF VOLLAN ALSTAHAUG
ROLSTAD SAMDRIFT DA SØR-FRON
ROMUNDSTAD SIGURD GRONG
ROMY KNAACK ØYER
RONALD HAALAND SELJE
RONALD SJØGÅRD HEMNES
ROSSELAND KJELL ARNE EVJE OG HORNNES
ROTNEIM HÅKON GOL
ROTNEIM KÅRE GULEN
ROTNES BERNHARD SØR-VARANGER
ROTNES FARMING DA NES
ROTSUND GÅRD V/MARIT RUUD NORDREISA
ROVDE SIGURD VANYLVEN
ROY ESTENSEN BRØNNØY
ROY FALKEID TYSVÆR
ROY HOVDE ØRLAND
ROZA JANINA NYTRØEN TYNSET
RUDI TORLEIV MAGNE NORD-AURDAL
RUDLANG HJALMAR NORD-AURDAL
RUNAR DYBING LUND
RUNAR KOLSRUD SØR-AURDAL
RUNAR RYSSDAL GLOPPEN
RUNDTOM BJØRN OPPDAL
RUNE AARSAND VIKESTAD BINDAL
RUNE GEIRMUND HOFF GAULAR
RUNE KOMMISRUD EIDSVOLL
RUNE KROSLID FARSUND
RUNE NESHEIM VAKSDAL
RUNE OLAV REMME EID
RUNE OSLAND BJERKREIM
RUNE PETTER STENE OVERHALLA
RUNE STOLPNES SNILLFJORD
RUNE VALBERG VEGA
RUNE VOLBERG SØR-FRON
RUNE WAHL NÆRØY
RUNE WELVE LOM
RUNTOM MJØLK & KJØT DA KVINNHERAD
RUSDAL SIGURD LUND
RUSTAD ÅGE HARALD LARVIK
RUSTAD LARS JOHAN RINGSAKER
RUSTAND GÅRDSSAG/HARALD RUSTAND NES
RUSTE ÅSE AUD SEL
RUSTE SAMDRIFT DA NORD-FRON
RUSTEBAKKE KAI GUNNAR SØMNA
RUSTESTUEN BJØRN NORDRE LAND
RUSTHAGE JOHAN NORD-FRON
RUTH EDEL KVANDALSVOLL KVÅLSHAGEN LOM
RUTH ELLEN FLASNES OVERHALLA
RYDLAND STORFE DA FITJAR
RYE SAMDRIFT DA TRONDHEIM
RYEN HELGE VÅGÅ
RYGG OLA JOHNY HORNINDAL
RYKKE KNUT L VOSS
RYKKEN PER KVAM
RYSJØLIA SAMDRIFT DA TRYSIL
RYSSDAL STORFE DA GLOPPEN
RYSSTAD TONE VALLE
RYSTE KOLBEIN ØRSTA
S SPYDEBERG
S MEL
SÆLID HARALD SARPSBORG
SÆTERDAL ARILL VAKSDAL
SÆTERLID ARVID GLOPPEN
SÆTHER ARNE ODD SEL
SÆTHER JORUNN MARGRETHE OS
SÆTHER TOR SALANGEN
SÆTHRE JAKOB AUSTRHEIM
SÆTRE LEIF ASKVOLL
SÆTTEM SVEIN TERJE HELLESFJORD SMØLA
SÆVAREID ENDRE JOHAN ETNE
SØGSTAD/NORSVE SAMDRIFT DA LEVANGER
SØLVBERG ÅDNE EID
SØLVBERG OLA LEVANGER
SØLVE ELDØY SALTE KLEPP
SØLVI LUNDENG HATTFJELLDAL
SØMME ARILD SANDNES
SØMME ARNSTEIN SANDNES
SØNDENAA GEIR JOSTEIN SAUDA
SØR-STRAND SAMDRIFT DA NORD-AURDAL
SØRDALEN SAMDRIFT DA ÅFJORD
SØRE BANGSØYGARDEN ANS SØR-AURDAL
SØRE KLEPPE SAMDRIFT DA OSTERØY
SØRE LØSNES SAMDRIFT DA RINGEBU
SØREN SKOGLAND KARMØY
SØREN WATHNE KJOSAVIK SANDNES
SØRENG ARILD FRØYA
SØRENG BØRGE NESNA
SØRENG MAGNA SØNDRE LAND
SØRGÅRD ELISABET FRÆNA
SØRGÅRD KJELL OLAV SØMNA
SØRGAARD JON BARDU
SØRHUGLO SAMDRIFT DA STORD
SØRNES OLE KVALSUND
SØRNES OLE BIRGER STJØRDAL
SØRNSKOG STÅLE K BRØNNØY
SØRRE HEGGE Guri Hegge Skrindsrud ØYSTRE SLIDRE
SØRSCHEI SAMDRIFT DA STEINKJER
SØRSKÅR JARLEIF STRAND
SØRSKÅR MALINIUS FINNØY
SØRVEST KU DA VINDAFJORD
SØRVIK OLAF RISSA
SØRVOLL FRODE DØNNA
SØVE VIDEREGÅENDE SKOLE NOME
SAGLI JON KÅRE RISSA
SAGMO JO TERJE OVERHALLA
SAKARIAS NESHEIM JR VINDAFJORD
SALOMONSEN ARNE VESTVÅGØY
SALTE MELK OG KJØTT DA KLEPP
SALTE TORBJØRN GJESDAL
SALTNES KJELL ARVID ETNE
SALTSTRAUMEN SAMDRIFT DA BODØ
SALVE ARILD ULEBERG EVJE OG HORNNES
SAM L BAUSTAD SANDNES
SAMDRIFT HAGEN REBBESTAD SILJAN
SAMEIA FELLESFJØS DA ØSTRE TOTEN
SAMLAND HANS MAGNAR JONDAL
SAMLAND LARS JONDAL
SAMLAND SAMDRIFT DA JONDAL
SAMSKOTT ASTRID ORKDAL
SAMUEL LIMA MADLAND GJESDAL
SAMUEL NÆVLAND SANDNES
SAMUELJORD UNNI SALANGEN
SAND GRONG
SANDØY PER JAKOB AUKRA
SANDBEKKEN GÅRD OG AKTIVITETER VESTRE TOTEN
SANDBLÅST OVE NORALF FRÆNA
SANDBRAATEN ARVE OSLO
SANDBU TOR VÅGÅ
SANDE HÅVARD LARVIK
SANDE JARLE KARSTEIN GULEN
SANDE KÅRE TYSVÆR
SANDE MELK DA RANDABERG
SANDE ODD IVAR RINDAL
SANDE PER R GLOPPEN
SANDE PETTER SANDE
SANDE SAMDRIFT DA SANDE
SANDE SAMDRIFT DA RANDABERG
SANDEN ARNE ROGER SEL
SANDEN GUNLEIK NISSEDAL
SANDEN HALVARD SUNNDAL
SANDNES DALARING V/OLA SKJØRESTAD SANDNES
SANDNES PAUL RØROS
SANDSØR JAN S LEVANGER
SANDSTAD HENRIK LEVANGER
SANDVE MAGNUS SMØLA
SANDVE SOLVEIG ÅSNES
SANDVEI INGE MELØY
SANDVOLD SAMDRIFT DA NORD-AURDAL
SANDVOLLAN MELK DA INDERØY
SANGRO EINAR LESJA
SANNE ENOK SOLA
SARA BERIT ANNE A KARASJOK
SAUGNES FINGAR NORD-ODAL
SAURE BERNT J ØRSTA
SAVLAND ATLE NAUSTDAL
SCHÄRER-NYMOEN DA TYNSET
SEDBERG SAMDRIFT DA HJELMELAND
SEEM LEIF GRONG
SEIM TORSTEIN NESNA
SEIME NILS ATLE GLOPPEN
SEKKENES OVE JONNY MOLDE
SEKSE KJELLFRID KVINNHERAD
SELBERVIK OLA ØRSTA
SELE GUNVAR O KLEPP
SELJELI HARALD RANA
SELJESET OG BRENDEFUR SAMDRIFT DA HORNINDAL
SELLÆG OLE PETTER VERDAL
SELMER CHRISTIAN B TJØME
SELMER KARL JOHAN TRONDHEIM
SELVÅG ANNY VATNA STORD
SELVÅG TOM JAKOB NÆRØY
SELVÅG TOR SIGURD TYSVÆR
SEMB JAN TH HØYANGER
SENDE SAMDRIFT DA VEFSN
SENJA G TRAN
SENJA SAU OG GEITAVLSLAG LENVIK
SERINE HENRIKSEN BJERKREIM
SESSENG SAMDRIFT DA SELBU
SEVALD LUND SKJÅK
SEVERIN IBESTAD
SEVERINSEN ERLING TYSV
SEYFFARTH TORSTEIN MANDAL
SIDSEL SCHARFFENBERG SANDBERG NANNESTAD
SIGBJØRN BRUNSTAD SYKKYLVEN
SIGBJØRN GRANSKOGLI HEMNES
SIGBJØRN STORSTEIN HAUGESUND
SIGNE MARIE LARSEN KARMØY
SIGRID LILLEBRÅTEN SUNNDAL
SIGRID VÆRETH RISSA
SIGRUN IRENE ROGNÅS NORD-AURDAL
SIGRUN ROMSLO LESJA
SIGRUNN-IREN H RUNDEVOLD EIGERSUND
SIGURD ØLNES SOGNDAL
SIGURD ØSTBØ VINDAFJORD
SIGURD HATTEBERG KVINNHERAD
SIGURD KNAPSTAD VOSS
SIGURD OG LEIV LAKSESVELA ANS BJERKREIM
SIGURD ONSTAD NORD-AURDAL
SIGURD RØEN RINDAL
SIGURD ROSSEHAUG SVEIO
SIGURD TENGSAREID EIGERSUND
SIGURD UNDERDAL JØLSTER
SIGURDSRUD SAMDRIFT TINN
SIGVALD KVINGE MASFJORDEN
SIGVAR SANDSTAD LEVANGER
SIGVART SORKMO ENGERDAL
SIGVARTSEN ARVE NES
SIGVE AKLESTAD ØRSTA
SIGVE HOVE LUND
SIKVELAND AMUND TIME
SIKVELAND NORDIN TIME
SILDEREN ERLING VERRAN
SILGJERD OLAV GEORG TYSVÆR
SILJE KRISTIN TREFALL ÅL
SILJE VINDA LUSTER
SILSET TORSTEIN EDVIN DØDSBU GJEMNES
SILVIA PRINZ GJEMNES
SIMEN ANDRÈ STRØMSØYEN ALVDAL
SIMEN JAN VOLDEN GAUSDAL
SIMEN KROG OS
SIMEN OLSTAD NORD-FRON
SIMEN TRØSTAKER RINGEBU
SIMON PEDERSEN SKÅNLAND
SIMON STALLEMO VENNESLA
SIMONHJELL OLAV SUNNDAL
SINDLAND RAGNHILD HÆGEBOSTAD
SINDRE SANDNES
SINGSTAD FRODE AGDENES
SIRDAL VERERING SIRDAL
SIRE BIRGER ÅL
SIRI GRANLI LIERNE
SIRIJORD BJØRN HATTFJELLDAL
SIRUM JOHN INGE SELBU
SISSEL EGGEN LEVANGER
SISSEL EIDE RAUMA
SISSEL GARVIK SANDNES
SISSEL GUSTAD OVERHALLA
SISSEL HEGRENES ÅRDAL JØLSTER
SISSEL HYTTEBAKK RENNEBU
SISSEL SMISTAD AGDENES
SISSEL TØRUD RINGSAKER
SISSELVOLD EGIL VERDAL
SISSELVOLD SAMDRIFT DA VERDAL
SIV SONALI SEEHUUS HITRA
SIV SVELA BJERKREIM BJERKREIM
SIV TORIL SØRMO SELBU
SIV VESTERSJØ LANDSNES HJELMELAND
SIV WOLL NES
SIVERT WOGNILD OPPDAL
SJONBOTN ØYSTEIN P RANA
SJUR GUNNAR SJURSEN FARSUND
SJURGARD JON LOM
SJURSEIKE SAMDRIFT DA VINDAFJORD
SKÅLA KNUT E KVINNHERAD
SKÅLA KNUT T KVINNHERAD
SKÅLE PER ALBIN SARPSBORG
SKÅRDAL EINAR GEORG HOLTÅLEN
SKÅRDALEN SAMDRIFT DA TYNSET
SKÅRER GÅRD FRELSESARMEEN FET
SKÅRHOLEN RANDI IRENE LØTEN
SKØELVEN GÅRD Reidun Eriksen SØRREISA
SKADSEM BERTRAN TRANE/SKAS PELS KLEPP
SKADSEM REIDUNN-OLINE KLEPP
SKAILAND KÅRE TORLEIF EIGERSUND
SKALMERÅS SOLFRID RISSA
SKARDALSLI SKOGSVEIFOR V/JAKOBSEN BODØ
SKARESTAD ANDERS SOGNDAL
SKARI JULIE KRISTINE GRAN
SKARKERUD GÅRD ANS GJØVIK
SKARLAND JO KRISTIAN HØYLANDET
SKARPEN KJELL GRAN
SKARSET OLE ANDREAS FR
SKARSET OLUF AVERØY
SKARSET SAMDRIFT DA FRÆNA
SKARSETH ANTON GJØVIK
SKARSMOEN SAMDRIFT DA ØYER
SKARSTAD BJØRNAR DØNNA
SKARSTAD TORE BINDAL
SKARSTEIN ARNE ASKVOLL
SKARSTEIN KIRSTI STRYN
SKARSTEIN RASMUS P STRYN
SKARTVEIT EINAR FINNØY
SKARTVEIT ODD FINNØY
SKARTVEIT SAMDRIFT DA FINNØY
SKARTVEIT TORE FINNØY
SKARVHEIMEN DA HOL
SKATLAND SAMDRIFT DA NAMDALSEID
SKATVEDT SVEIN SIGDAL
SKAUGE BJØRN LEVANGER
SKEDSMO LEIF NES
SKEIDE FELLESFJ SOGNDAL
SKEIKAMPEN HYTTER-SERVICE & UTLEIE Einar Einstad GAUSDAL
SKIFTUN PAUL OLAV HJELMELAND
SKILLESTAD SAMDRIFT DA LEVANGER
SKINLO SAMDRIFT ANS GLOPPEN
SKIPPERSTØEN JOHAN VÅLER
SKJ
SKJÆRBÆK ARVE TRYSIL
SKJØRHOLM TORE VERDAL
SKJELBOSTAD OTTAR RAUMA
SKJELDAL HERMANN O VOSS
SKJELLEGRIND SAMDRIFT DA STEINKJER
SKJENALD MELAND SAMDRIFT DA ORKDAL
SKJERDAL JENS GLOPPEN
SKJERVE ERIK RENNEBU
SKJERVOLD SAMDRIFT DA STJØRDAL
SKJERVOLDSMO ARNE STJØRDAL
SKODJEREITE SAMDRIFT DA SKODJE
SKOGBY KNUT LØTEN
SKOGBYGDA SAMDRFT DA VÅGÅ
SKOGBYGDA SAMDRIFT DA SEL
SKOGSTAD SAMDRIFT DA GAUSDAL
SKOGTRANSPORT V/REIDAR OLSEN VINDAFJORD
SKOGVOLD SAMDRIFT DA ETNEDAL
SKOGVOLD SIGMUND STEIGEN
SKORPE OLA TYSVÆR
SKORPEN EGIL TYSNES
SKORSTAD OLAF NAMSOS
SKOTNES GÅRD ANS BINDAL
SKOTSUND MORTEN LINDÅS
SKOTT KJELL IVAR KVITESEID
SKRØPPA SAMDRIFT DA GLOPPEN
SKREDE OG FOSSHEIM SAMDRIFT DA JØLSTER
SKREDE PAUL STRYN
SKREDEN OLA REIDAR SEL
SKREGELI ARNE SIRDAL
SKREGELID OG ELDE SAMDRIFT DA FLEKKEFJORD
SKREPPEN FORBERGING MODUM
SKRETTING BARBRO HJELMELAND
SKRIDEN NILS G SKJÅK
SKRONDAL ENDRE ANDERS SUNNDAL
SKRUGSTAD OLA DOVRE
SKRUNES OLAF VINDAFJORD
SKRYTEN JAN SULDAL
SKULBRU TORDIS SAGSTAD MELAND
SKULSTAD HANS PETTER GRUE
SKUM MATHIS OLE A M KAUTOKEINO
SKURDAL SAMDRIFT DA SØR-FRON
SKUSETH MAGNE NORDDAL
SKUTERUD AUGUST MODUM
SKUTHOLT SAMDRIFT DA
SKUTLE - AURO SAMDRIFT DA VOSS
SKYLSTAD NILS TERJE SYKKYLVEN
SKYLSTAD PER ARNE ØRSTA
SLÅEN ARNE FOLLDAL
SLÅMYRA PELS ANS TINGVOLL
SLÅTSVEEN HENNING ØSTRE TOTEN
SLÅTTEN BIL OG TRAKTOR FØRDE
SLAATTO ENGEBRET H GOL
SLAGSTAD JON GLOPPEN
SLAGSTAD MATTIS GLOPPEN
SLEIPNES SAMDRIFT DA RØDØY
SLETMOEN SKOG ANS HOF
SLETTA MARTIN AURE
SLETTA SAMDRIFT DA ØRLAND
SLETTABØ SAMDRIFT DA FORSAND
SLETTEBØ BRIGT BJERKREIM
SLETTEBØ JON BERNHART
SLETTEBØ OLAV BJERKREIM
SLETTEBØ SAMDRIFT DA EIGERSUND
SLETTEDAL EINAR H ØRSTA
SLETTELAND SAMDRIFT DA FJALER
SLETTEMARK BRITT OG FØLLING JOHNN NAUSTDAL
SLETTEMARK JENS VOSS
SLETTEMOEN GUDMUND HOL
SLETTEMOEN TORBJØRN G HOL
SLETTEN GUNVAR TYSVÆR
SLETTESTØL GEIR RUNE VANYLVEN
SLETTRING SAMDRIFT DA RINGEBU
SLIND HARALD SELBU
SLOTTØY & SKARSTAD ANS BINDAL
SLOTTET JENS SONGDALEN
SLYNGSTADLI OLE GISKEMO ØRSKOG
SMÅDAL GUDMUND NAUSTDAL
SMÅGE PEDER K AUKRA
SMÅSETRAN GÅRD Grytbak RØROS
SMØRDAL ANDOR EID
SMEDÅS PER T OS
SMEDSRUD ARVE GJØVIK
SMESTAD TROND SNÅSA
SMITHS PENSJONAT Geir Smith RAD
SMUK ANNE MARIE NESSEBY
SMUK RAGNAR NESSEBY
SNELI HALLVARD TRYSIL
SNERTEN ARNT MARTIN ÅMOT
SNERTING IVAR INDERØY
SNILSBERG WERNER GAUSDAL
SNOEN RANCH DA MELDAL
SNORRE HEGGE SØR-FRON
SNOWTRADE RISTE Gullik Riste VESTRE SLIDRE
SOGNLI SVEIN OLA MELHUS
SOLÅS OLAV MANDAL
SOLA KÅRE
SOLA KRISTIAN FARSUND
SOLBAKKEN GÅRD V/ SIRI SKJÆRBÆK JOHNSEN ENGERDAL
SOLBERG MICHAL EDVIN MIDTRE GAULDAL
SOLBERG SIGURD STANGE
SOLEIDE ARNE FØRDE
SOLFJELD DAG DØNNA
SOLFRID AUESTAD PETTERSEN GJESDAL
SOLFRID HAUGEN BJUGN
SOLFRID KRO BOKN
SOLFRID SYNNØVE SOLBERG MIDTRE GAULDAL
SOLHAUG GARD BEATE STEINDAL FLORA
SOLHAUG OLAV VEFSN
SOLHEIM OLAV GULEN
SOLHEIM RUNE FLORA
SOLHEIM SAMDRIFT DA STRYN
SOLHEIM SIGBJØRN FLORA
SOLHEIM STÅLE OTTAR FLORA
SOLHEIM TORLEIF KVINNHERAD
SOLLI ØYVIND BRØNNØY
SOLLI TORLEIV GEORG TOKKE
SOLVÅR INGSTADBJØRG MERÅKER
SOLVEIG BAKKETUN VOSS
SOLVEIG MARIE TEIGEN VOSS
SOLVEIG STENE SELBU
SOLVOR RUUD REHDER TYNSET
SOMA ROLF SOLA
SOMAHEIMEN VERNEHEIM SANDNES
SOMBY MATHIS MATHISEN KARASJOK
SOMMARBAKK EIENDOM V/P-A ELVENES BALLANGEN
SOMMERLI ASLE FAUSKE
SOMMERSETH HELGE BALLANGEN
SONDRE KLEIVEN GAUSDAL
SONGMOEN SAMDRIFT DA ORKDAL
SONJA MELHUS OVERHALLA
SONJA RIVEDAL ASKVOLL
SONJA STEEN PETTERSEN LØDINGEN
SOTTINEN SEPPO TANA
SPAKRUD HANS VÅGÅ
SPANNE TORGEIR FINNØY
SPANNE TROND FINNØY
SPARKU SAMDRIFT DA STEINKJER
SPERSTAD KNUT RØDØY
SPILDO DAVID M GRANVIN
SPILDO PEDER GRANVIN
SPONBERG FINN JOAR OG EIDAR ANS ENGERDAL
SPONDALEN HARALD AREMARK
SPORSTØL EINAR ØRSTA
SPORSTØL JOHANNES ARNE ØRSTA
ST HATTFJELLDAL
STÅLE FIMLAND NAUSTDAL
STÅLE FJERMESTAD TIME
STÅLE FJORDEN MIDTRE GAULDAL
STÅLE GRANE GRANE
STÅLEM VIDAR OS
STØLAN ELI MIDTRE GAULDAL
STØLE ROLF SOKNDAL
STØVNE VIDAR HOLTÅLEN
STØYVA JAKOB S GLOPPEN
STØYVA OG KLEPPE SAMDRIFT DA GLOPPEN
STABBEN JAN AURE
STABBLANDET SAMDRIFT DA AURE
STAFSENG ASBJØRN SKIPTVET
STAFSNES HALLVARD ASKVOLL
STAFSNES JAN HELGE STEIGEN
STAKHAUG-KRYSMO DA SMØLA
STAKKELAND ARIL MAGNE KVINESDAL
STAKKESTAD ANDREAS TYSVÆR
STALLEMO SAMDRIFT DA VENNESLA
STANDAL ÅSMUND FLORA
STANDAL ASGEIR ØRSTA
STANDAL BJØRG FLORA
STANDAL KARSTEN ØRSTA
STANGE SAMDRIFT DA STANGE
STARHEIM FELLESDRIFT ANS EID
STASJON SAMDRIFT DA SELBU
STAVDAL LEIF STORDAL
STAVE TORGNY ÅL
STAVELAND HÅKON BØMLO
STAVHOLT GÅRD May Britt S Pettersen SKAUN
STAVNE LEIF RINDAL
STAVRAN REIDAR INDERØY
STEE THORLEIF/ STEE SYNNE ANS LOM
STEEN SOLFRID NÆSTEBY ALVDAL
STEFFENSEN SIGVART GRIMSTAD
STEIEN ANDERS ALVDAL
STEIN ARE DRAGSET MIDTRE GAULDAL
STEIN ARNE STIKLESTAD VERDAL
STEIN BJARTE RIMESTAD SOLA
STEIN HOFFSBAKKEN GJØVIK
STEIN OLAV VENSETH STJØRDAL
STEIN SALAMONSEN PORSANGER
STEINAR BERGE SELBU
STEINAR FINSERÅSEN RISSA
STEINAR GARMO LOM
STEINAR HÅRKLAU FØRDE
STEINAR HOLSHAGEN BJØRNSTAD SEL
STEINAR OLAV GARTLAND GRONG
STEINAR RUNDHAUGEN SEL
STEINAR SKIFTE BJUGN
STEINAR STOLT RØROS
STEINAR TORVIK GJEMNES
STEINDAL HARALD INGE A FJALER
STEINDAL JAN A MELØY
STEINDAL LINDA FLORA
STEINDAL SVEIN JOHANNES FLORA
STEINE SIGURD R KVAM
STEINFJELL AINA RØYRVIK
STEINGARD SAMDRIFT DA FINNØY
STEINGRIM SKÅREN NORDRE LAND
STEINNES DAVID RANDABERG
STEINSHOLT MATHIS LARDAL
STEINSLI JONAS VERDAL
STEINSVIK TOR SINDRE HERØY
STEMSHAUG JO ORKDAL
STENE ÅGE VINDAFJORD
STENE ERIK MELDAL
STENE HANS PETTER OVERHALLA
STENE LANDBRUK DA MELDAL
STENE STEINAR LEVANGER
STENE THOR STEINKJER
STENHOLM EINAR FRÆNA
STENLØKK ARNE OPPDAL
STENSÅ NARVIN MOLDE
STENSAKER KARI GLOPPEN
STENSAKER LINA N GLOPPEN
STENSAKER REIDULF STRYN
STENSET JOSTEIN MELHUS
STETTE PER SKODJE
STEWART JEFFREY ALAN VINDAFJORD
STIAN SANDBULØKKEN NORD-FRON
STIFTELSEN GROBUNN STANGE
STIG FORSMO RANA
STIG FOSSUM INDERØY
STIG NORDSTAD TOLGA
STOKKA/BYBERG SAMDRIFT DA SANDNES
STOKKE FRODE LIER
STOKKE JAKOB LINDESNES
STOKKE LARS KJELL ØRSTA
STOKKE OLA A SELBU
STOKKE OLAUS O HALSA
STOKKELAND ARNE JONNY KVINESDAL
STOKKELAND ERNST
STOKKELAND IVAR
STOKKELAND JOHANNES JR
STOKKELAND SAMDRIFT DA
STOKKEV VINDAFJORD
STOKSTAD ASBJØRN VÅGÅ
STOKSTAD GÅRD SAMDRIFT DA ULLENSAKER
STOLPEN STEINAR SALTDAL
STOLPNES JARLE SNILLFJORD
STOLPNES OG LIAN MASKIN ANS SNILLFJORD
STOLPNES STEN SNILLFJORD
STOLTZ YNGVE KVÆFJORD
STOPLE ANBJØRN A ENEBAKK
STOPLE ENDRE VINDAFJORD
STORØDEGÅRD LEIF SEL
STORBÆK SVERRE HEMNES
STORBORG LEVANGER
STORBRÅTEN GUNNAR RAUMA
STORBUKT GÅRD DA BALSFJORD
STORDALEN SAMDRIFT DA MERÅKER
STORDRANGE KASPAR FLEKKEFJORD
STOREIDE ANDERS VANYLVEN
STOREMYR SAMDRIFT DA TIME
STORENG ARNOLD RANA
STORENGEN SAMDRIFT DA DOVRE
STOREVAL Kjell Bjørnar Holand NÆRØY
STOREVAL SAMDRIFT DA NÆRØY
STORFJELD STURLA ÅFJORD
STORFLOR DAGFINN STJØRDAL
STORFOSNA SAMDRIFT DA ØRLAND
STORHAUG STORFESAMDRIFT DA TYSVÆR
STORLER BENBERG SAMDRIFT DA TRONDHEIM
STORLI LEIF MIDTRE GAULDAL
STORLILØKKEN MARTIN MIDTRE GAULDAL
STORMEN MJØLK OG KJØT DA SELJE
STORMOEN GARD DA ALVDAL
STORSTEIN ARNE STRANDA
STORSTEIN GUNNAR RE
STORSTEIN SAMDRIFT DA OSEN
STORTISET TORE RINDAL
STORVEA GÅRD v/ Øystein Moe NÆRØY
STORVIG KJELL ROBERT SØMNA
STORVIK BIRGER BRØNNØY
STORVIK KNUT MAGNE EIDE
STRÆDET ALF OLAV VENNESLA
STRÆDET ROLF GRIMSTAD
STRØMSMO PER-MAGNUS BARDU
STRANDEGGEN GARD Ingrid Folkvord Mehl ÅSNES
STRANDHEIM GEIR NESNA
STRANDKLEIV ODDVAR GISKE
STRANDKLEIV SAMDRIFT DA GISKE
STRANDOS RAGNAR HØYANGER
STRANGSTAD HANS ØYER
STRUDSHAVN GUNNAR ROAN
STRUDSHAVN SAMDRIFT DA ROAN
STRYN VERERING STRYN
STUBBENE TRYGVE ETNEDAL
STUBERG OG RØDDE SAMDRIFT DA STJØRDAL
STURLA SYLTEN BINDAL
STUSDAL GUNNAR LINDÅS
SUKKA OLA L SULDAL
SUND BENT-HARALD LURØY
SUNDAL EINAR FLORA
SUNDAL NILS-MAGNE FLORA
SUNDAL ROLF EID
SUNDBY ANNA RAKKESTAD
SUNDE ANDERS P GAULAR
SUNDFØR SIGMUND TYSVÆR
SUNDGOT KNUT BJØRDAL STRANDA
SUNDIN REIDUN SEM EIDSKOG
SUNDT ARNE JAN RØROS
SUNDT BJØRNAR RØROS
SUNDVE SVERRE VOSS
SUNDVOR MAGNUS BJERKREIM
SUNDVOR PAUL BJERKREIM
SUNNARVIK GUNNAR JAN FLORA
SUNNDAL SETERDRIFTSLAG SUNNDAL
SUNNI G. AAMODT MODUM
SUPER SAMDRIFT DA BRØNNØY
SURDAL EINAR LUND
SVÆRD OG LINDSET DA STEINKJER
SVALESTAD JAN TIME
SVALGRESS EGIL HITRA
SVALLAND TORKJELL VINDAFJORD
SVANG KJELL TOMAS GOL
SVARE GALSTAD SAMDRIFT DA VÅGÅ
SVARE HANS SKJÅK
SVARTISEN GÅRD MELØY
SVARTROS SAMDRIFT DA
SVARTVIK MELK DA BJUGN
SVASTUEN LAILA VANYLVEN
SVAVA MOLNES GISKE
SVEIA BJ VESTNES
SVEIN AMUNDAL ÅFJORD
SVEIN ANDERS PLETTEN LINDÅS
SVEIN BØRRE HAUGLI TROMSØ
SVEIN BERGE LYNGDAL
SVEIN ERIK ØRSLAND EIGERSUND
SVEIN FRISENDAL FLATANGER
SVEIN GARDAR NORDSTRØM MARNARDAL
SVEIN HELGE TALSTAD FRÆNA
SVEIN JARLE HEGGENES VIK
SVEIN JOHANNES GJØSTØL SMØLA
SVEIN MAGNE KROSLID FARSUND
SVEIN MANSETH EID
SVEIN NESHEIM FINNØY
SVEIN ODDLEIV WALLINDER LIERNE
SVEIN OLAV NESSE KLEPP
SVEIN OLAV ULSET ØRLAND
SVEIN ROKSVÅG SMØLA
SVEIN SØRENG RINGEBU
SVEIN STØRE DOLVEN TYNSET
SVEIN TERJE GARMO LOM
SVEIN TOFTE NORD-FRON
SVEIN UTHEIM FRÆNA
SVEIN-ERIK NAUTNES AUKRA
SVEINUNG LYGRE RENNEBU
SVELA EGIL BJERKREIM
SVELA MAGNOR BJERKREIM
SVELA PER SANDNES
SVELA SAMDRIFT DA BJERKREIM
SVELLE TORE LILLEHAMMER
SVEN RISA
SVEN-ERIK VEIDAHL VÅLER
SVENSKERUD ARNE STANGE
SVENSKERUD PER OLAV VESTRE SLIDRE
SVENSSON OLUF REIDAR MARNARDAL
SVERKMO BJARNE NAMDALSEID
SVERKMO KÅRE ALVIN NAMDALSEID
SVERKMO WILLY ARNLJOT NAMDALSEID
SVERRE AKSEL KRISTENSEN VEFSN
SVERRE BENTSEN FAUSKE
SVERRE BJØRNSTAD NORD-FRON
SVERRE BLIKOM SVELVIK
SVERRE GRØNNING EIGERSUND
SVERRE GUNNAR MANSAAS FET
SVERRE KLEMETSDAL LIER
SVERRE MUNKVOLD OPPDAL
SVERRE OLAV FLOTTEN OVERHALLA
SVILAND ADOLF HORTEN
SVOREN ARVE ØRSTA
SYLLING OG KISE SAMDRIFT DA RINGSAKER
SYLTE ERLING VANYLVEN
SYLTE TORMOD FRÆNA
SYLTEN GÅRD Gaute Myrvang BINDAL
SYLTEOSEN SAMDRIFT DA FRÆNA
SYLVARNES LEIF MAGNE VIK
SYNØVE GARSRUD TRØGSTAD
SYNNØVE BRANDSNES FOLLDAL
SYNNØVE HERSTAD FLORA
SYNNØVE KLEIVERUD FLESBERG
SYNNØVE KORNELIA SAMNØY FUSA
SYRSTAD EDVIN INGE MELDAL
SYVER GRAN TRYSIL
SYVER O BANG SØR-AURDAL
TØGE SAMDRIFT DA GJESDAL
TØGERSEN TØGER DAG BRØNNØY
TØNDEL OLE JOHAN AGDENES
TØNNE LARS PETTER STEINKJER
TØNNES G KVERNELAND TIME
TØNNES MARTIN DYRSKOG LUND
TØRRES EIKE BJERKREIM
TAAJE TERJE NORDRE LAND
TAKLE OG HJARTHOLM SAMDRIFT DA GULEN
TALBERG GÅRD RAUMA
TALLERAAS SIDSEL ULVOLDEN DOVRE
TANDE OLA VESTRE SLIDRE
TANDE SAMDRIFT DA LESJA
TANEM JOSTEIN VERDAL
TANGGÅRD EIGIL LARVIK
TANGVOLL SAMDRIFT DA STJØRDAL
TARJEI BERGLAND FYRESDAL
TAULE JOHN ANDRE GLOPPEN
TEGLE SAMDRIFT DA TIME
TEIGÅS HARALD FRØYA
TEIGEN FELLESDRIFT ANS LUSTER
TELLE RUTH HELENE EIDE GAULAR
TELLEBON STEIN VIDAR RØROS
TELLEF OLSTAD ÅMLI
TELLUGEN EDVARD KLÆBU
TERJE ÅRSETH NÆRØY
TERJE AARFLOT VOLDA
TERJE AARSKAUG FØRDE
TERJE ANNAR BRANDSER LENVIK
TERJE ARNØY NÆRØY
TERJE ARNSTAD STJØRDAL
TERJE DALENG HATTFJELLDAL
TERJE DALSLÅEN FOLLDAL
TERJE E STEINEIDE DOKKNES SEL
TERJE GRØDEM TIME
TERJE GRAV RAKKESTAD
TERJE NORDANGER VOSS
TERJE OLAFSEN ØRLAND
TERJE RØNSHAUGEN NORD-FRON
TERJE REITAN LIERNE
TERJE SEKSE Horne NAUSTDAL
TERJE SOLHEIM GLOPPEN
TERJE TAULE TIME
TERJE THORSEN LINDESNES
THERESE MARIE HALVORSEN ANDEBU
THOMAS A TALSNES MIDTRE GAULDAL
THOMAS BAUSTAD SØMNA
THOMAS SMESTAD GAUSDAL
THOMSEN HELGE BERGEN
THOR AMUND HALVORSRUD MARKER
THOR ARNE L KARLSEN BRØNNØY
THOR JOHAN SKAGET SNÅSA
THOR VEBRAND HOPE RISØR
THORESEN SIGURD ALVDAL
THORKILDSEN BJØRN VICTOR FARSUND
THORSEN EDVARD SULDAL
THORSET OG SNERTE SAMDRIFT DA HEMSEDAL
THORSHAUG ERIK ALVDAL
THORSRUD ERIK SØR-AURDAL
THORSTENSEN JAN RUNE RAUMA
THORVALD BROCHS SØR-VARANGER
THORVIK BERNT ERIK LEKA
THULAND OTTAR ASKVOLL
THUNE/HEMSING SAMDRIFT DA VANG
TILDHEIM GUNNAR VESTRE SLIDRE
TILLER GÅRD OG PENSJONAT RINGSAKER
TILLUNG BØRGE GJESDAL
TILLUNG OLAV VOSS
TIM R SOLLI OG SOLFRID A SIVERTSEN ANS SØMNA
TINA LØNSTAD LESJA
TINGLUM BJØRN NAMDALSEID
TINGLUM ELLA SYNNØVE NAMDALSEID
TINGLUM KJELL OG FLØAN KARIN ANS NÆRØY
TINGLUM ODD INGE NAMDALSEID
TINGVOLLVÅGEN SAMDRIFT DA TINGVOLL
TITLESTAD NORVALD BERGEN
TJØTTA INGE LYNGDAL
TJELMELAND AUDUN ETNE
TJELMELAND INGEMUND SKEDSMO
TJELMELAND KARI ETNE
TJELTA ERNST SOLA
TJELTA SIGBJØRN
TJELTVEIT OLAV A VINDAFJORD
TJERAND SELLAND VINDAFJORD
TJESSEIM SAMDRIFT DA SANDNES
TJOMSLAND ASLAUG LINDESNES
TJOMSLAND THEODOR MARNARDAL
TOFTE ARNE A KVINNHERAD
TOFTE KJEKA SAMDRIFT DA KVINNHERAD
TOKSTAD KETIL RISSA
TOLLAN PETRA TOLGA
TOLSTAD SAMDRIFT DA VÅGÅ
TOM G TVEITE VENNESLA
TOM HELGE RINDE-MIDTSUND KVITESEID
TOM SAMUELSEN MÅLSELV
TOM TERJE FLESJÅ FINNØY
TOMAS BREEN OPPDAL
TOMAS BRINGE MELØY
TOMAS DAHL TRONDHEIM
TOMAS RISA RENNESØY
TOMAS VESTERBUKT HATTFJELLDAL
TOMASGARDEN Tomas Hunderi LÆRDAL
TOMMY GRAVEN RANA
TOMMY JANSEN RINGSAKER
TOMTER HARALD HAMAR
TONE GRØTTE OPPDAL
TONE HEIDI FOSLI LENVIK
TOPDAL OTTO
TOPPE EIVIND BJARTE BERGEN
TOPPE HARALD BERGEN
TOR ARNE KARTERUD SKEDSMO
TOR ARNE LØVSETH RISSA
TOR ATLE SELBAK BJERKREIM
TOR BJARNE FLESJÅ FINNØY
TOR BJARTE GRØDEM TIME
TOR BUAN STJØRDAL
TOR GUNNAR FLADSET AVERØY
TOR GUNNAR VERSLAND BJERKREIM
TOR HANSEN HADSEL
TOR HELGE BRANDSÆTER KONGSBERG
TOR INGE TORSEN VINDAFJORD
TOR KETIL LIAN OVERHALLA
TOR KJELL ERFJORD SULDAL
TOR KJETIL SVALAND BIRKENES
TOR KRISTOFFER FLESAKER ØVRE EIKER
TOR MAGNE VALSETH RØROS
TOR MAGNE VIDSTE VESTRE SLIDRE
TOR MAGNUS GRØNNING EIGERSUND
TOR OLE SMEDÅS OS
TOR PRESTGARD ÅSNES
TOR RAVNÅS SIGDAL
TOR SIGVE KALDHEIM ETNE
TOR SKATTEBO ØYSTRE SLIDRE
TOR SKOGLAND TYSVÆR
TOR STABBFORSMO GRANE
TOR STEIRO SORTLAND
TORBEN NJÆRHEIM
TORBJØRG FOLKVORD KLEPP
TORBJØRN BERGE FUSA
TORBJØRN DVERGSDAL JØLSTER
TORBJØRN FRIVIK HØYANGER
TORBJØRN MADLAND GJESDAL
TORBJØRN SANDSENGEN SØNDRE LAND
TORBJØRN STENE VERDAL
TORBJØRN UTIGARD NESSET
TORBJØRN VIKESDAL BJERKREIM
TORE ØRSUND SUNNDAL
TORE ARNE SUNDVOR
TORE DRAGESET STRYN
TORE FOLKVORD SANDNES
TORE FUGLESTAD BJERKREIM
TORE GJERSTAD LINDÅS
TORE GRUE OS
TORE KILLI MOASTUEN DOVRE
TORE MATTINGSDAL H
TORE OHNSTAD AURLAND
TORE RØISEHAGEN ØSTRE TOTEN
TORE RAMFJORD NÆRØY
TORE SENDE VEFSN
TORE SKOVHOLT RÆLINGEN
TORE SKUNDBERG HATTFJELLDAL
TORE TORKILDSEN FARSUND
TORE UNNERUD TRØGSTAD
TOREVIK OLAV HEMNE
TORGEIR ENGELAND SAKSUM LILLEHAMMER
TORGEIR FRIHETSLI MÅLSELV
TORGEIR HANSEN -
TORGEIR HANSEN RØDØY
TORGEIR LUNÅSMO TYNSET
TORGEIR NORDSLETTA KARASJOK
TORGER HEGGE ØYSTRE SLIDRE
TORGILS BEITMYREN NORD-FRON
TORGNY KVÅS LYNGDAL
TORGUNN HETLAND BJERKREIM
TORGUNSBØEN OLA NORDRE LAND
TORIL FLØYSTAD DØRUM OPPDAL
TORILL BERGE ÅLESUND
TORILL BJØRINGSØY ØRSTA
TORILL FREMSTAD BENDIKSEN AGDENES
TORILL TORGNES GLOPPEN
TORJUL EISTEN TINGVOLL
TORJULVÅGEN SAMDRIFT DA TINGVOLL
TORKEL HOVLAND KVAM
TORKEL SVELA BJERKREIM
TORKJELL RYE ORRE MELDAL
TORLAND/OPSTAD SAMDRIFT DA
TORLEIF I. SMØTTEBRÅTEN GOL
TORLEIF O BJELLA ÅL
TORMOD NORD-VARHAUG
TORNES ARVID JOHAN FRÆNA
TORNES KJELL-INGE FRÆNA
TORPE GEIRMUND KVAM
TORSEN PER ARILD RENNEBU
TORSTEIN HATLESTAD GAULAR
TORSTEIN K GARMO LOM
TORSTEIN O PRESTHEGGE ØYSTRE SLIDRE
TORSTEIN OMDAL EIGERSUND
TORSTEIN SEIM VOSS
TORSTEIN WIEN GRAN
TORSTEINSEN FRODE DYRØY
TORSTEINSEN ROY-HARALD LENVIK
TORUD TORE TYNSET
TORUN SÆTHER RISSA
TORVHEIA SAMDRIFT DA BJERKREIM
TORVIK ODD INGVAR GJEMNES
TORVIKVATNET SAMDRIFT DA GJEMNES
TORVUND HARALD HYLLESTAD
TORVUND ODDVAR HØYANGER
TORVUND PER MAGNE FITJAR
TOTLUND NILS LAURITS TYNSET
TOVE ØRSUND NILSEN SUNNDAL
TOVE METTE GUTTELVIK OG MAGNE TÅRNES ANS ÅFJORD
TR MELHUS
TR BR
TRÆLNES KJELL HARALD BRØNNØY
TRÆLVIK HANS-JOHAN BRØNNØY
TRÅLEITE SAMDRIFT DA VOSS
TRÅSETH/BLIKSET SAMDRIFT DA GAUSDAL
TRÅVIK KARL KVINNHERAD
TRØEN PER RISSA
TRØSENG JARLE LEIF SIGDAL
TRØSENG KRISTEN HÅVARD SIGDAL
TRAFIKKSKILTING Vidar Kleiven VÅGÅ
TREKRONE LEIF VONKA SØR-VARANGER
TRELLEVIK VEDSALG SUND
TRIUMF ISAK M I KAUTOKEINO
TRODAL KÅRE AVERØY
TROHJELL RAGNAR VAKSDAL
TROLLHAUGEN G VIKNA
TROLLHEIMEN SAMDRIFT DA RINDAL
TRON KRISTIANSEN KARMØY
TRON OLSEN RINDAL
TRON SKJEFRÅS SOKNDAL
TROND ÅGE SØRGÅRD VEFSN
TROND DALE MELAND
TROND DEGNES RAKKESTAD
TROND ELLEVOLD TYNSET
TROND ERIK UTGÅRD LESJA
TROND FARESTVEIT HELLAND MODALEN
TROND FONN JØLSTER
TROND HÅVARD GLOMNES RUDI RINGSAKER
TROND HELGE SANDE RANDABERG
TROND KÅRE LANGSETH SELBU
TROND KNUSTAD TROMSØ
TROND OLE SKÅRET TRYSIL
TROND PETTER RISTAD OVERHALLA
TROND PETTERSEN LEKA
TROND STIKLESTAD VERDAL
TRONGAARD SIV ANITA STORBERG ÅSNES
TRONGARDEN DA FRÆNA
TRONSMOEN GUDMUND ALVDAL
TROSKOG ROY HAMARØY
TROSKOTHAUGEN GARD V/ HELGE HOEM VESTNES
TROTLAND ODD INGE MELHUS
TRULS O BJERKERUD KRØDSHERAD
TRYGVE BAGGEGÅRD MYRLID JONDAL
TRYGVE BOLSET JØLSTER
TRYGVE LOFTHUS TINN
TRYGVE VALSETH AGDENES
TRYTI TERJE SVEIN VIK
TUDDAL SAMBEITE HJARTDAL
TUFTE SKARESTAD SAMDRIFT DA SOGNDAL
TUNHEIM OLAV O TIME
TUNHEIM ROLF VANYLVEN
TURID FINSMYR RISSA
TURID KLEPP NÆRLAND
TURID KYLLINGMO HEMNES
TURID MORK BAKKE VOLDA
TURID VIGRE
TUV SYVER HEMSEDAL
TUV SYVER-OLAV HEMSEDAL
TVEIT LEIF VINDAFJORD
TVEIT STORFE SAMDRIFT DA TYSVÆR
TVEITE GREGER TVEDESTRAND
TVENGE ANNE MARIE VESTRE SLIDRE
TVERBERG GÅRD Åsne I H T Fossheim TINN
TVERRÅSEN SAMDRIFT DA ÅFJORD
TVETEN GARSRUD SAMDRIFT DA TRØGSTAD
TYSSEN HÅKON VAKSDAL
UALAND SAMDRIFT DA LUND
UELAND SAMDRIFT DA
UELAND SVEINULV LUND
UGLAND JOHAN BENAD GRIMSTAD
ULF KIRKBAK ØRLAND
ULLESTAD JAN HJELMELAND
ULLESTAD ODD-ARILD HJELMELAND
ULLVANG SAMDRIFT DA STAVANGER
ULSAKER KASPER NORDRE LAND
ULSET JOHN TINGVOLL
ULSETH OLE JOHANNES HALDEN
ULVEN PER LUNNER
ULVEN SVERRE VESTRE TOTEN
ULVENES JOHS KVINNHERAD
ULVESTAD KARI LISBET SANDE
ULVIN EDVIN INDERØY
UNDERSÅKER PER EGIL INDERØY
UNDHEIM ARVE TIME
UNDHEIM SIGMAR TIME
UNDLIEN KJELL ASBJØRN GJEMNES
UNDLIEN VIDAR LEVANGER
UNNI A LIED STRANDA
UNNI GRUDE INGVALDSEN BJERKREIM
UNNI INGEGJERD ROSTAD EGGEN LOM
UNNI IRENE BRISKELUND LUNNER
UPSAL JØRUND BYGLAND
URE ASLAUG VOSS
URKE HELGE L ØRSTA
URNES TORVARD LUSTER
UTBJOE ARNULF VINDAFJORD
UTGÅRD OLAV BARDU
UTGAARD OLA TYNSET
UTLAND TERJE RANA
UTNE JENS HÅKON FREDRIKSTAD
UTNE JOHAN SNÅSA
UTSEKTA SAMDRIFT DA GLOPPEN
UTSET SAMDRIFT DA HITRA
UTSOGN TOM OTTO SONGDALEN
UWE ALEKSANDER KLINK LEBESBY
VÆRÅS ØSTRE Terje Tvete LEVANGER
VÅBENØ BJARNE RISSA
VÅGAN LARS STEINKJER
VÅGEN DYKK FRÆNA
VÅGEN NILS ARNE FRÆNA
VÅGEN OLE ANDREAS VINDAFJORD
VÅGSÆTHER JAN KÅRE STRANDA
VÅGSNES JENS OLAF ARENDAL
VÅGSTØL EDVIN RADØY
VÅLAND LIV STAVANGER
VÅRHUS INGEBRIGT HOLTÅLEN
VAGNILDGRENDA SAMDRIFT DA MIDTRE GAULDAL
VAKTSKJOLD JOSTEIN RADØY
VALDE GUNNAR ARNE SKODJE
VALDVIK IVAR VÅGÅ
VALEBERG AUDUN SOGNDAL
VALLA OLE EMIL HEMNES
VALLA OLE H JR HEMNES
VALLDAL SAMDRIFT DA NORDDAL
VALLE SAMDRIFT DA FRÆNA
VALLERAUNET GUNNAR ÅFJORD
VALLERAUNET KJELL STEINKJER
VALLY VIK SVEIO
VALSET OVE AGDENES
VALSETH EVEN RØROS
VALSETH JON L RØROS
VAMSÆTER GUDMUND GJERDRUM
VANDASKOG BENDIK SVEIO
VANDESKOG OLAV LINDESNES
VANG JAN SVERRE FLEKKEFJORD
VANG NILS RAGNAR SKJÅK
VANG SAMDRIFT DA ØYER
VANG VESTRE SAMDRIFT DA INDERØY
VANGE NILS E VIK
VANGSKÅSEN ERIK OS
VANJA STRAND STEIGEN
VARHAUG DA
VARHAUG SAMDRIFT DA
VARHAUG SVEIN
VARHAUG TOR ODD KVINESDAL
VARHAUGVIK PER A AUKRA
VARNES SAMDRIFT DA AUKRA
VARNTRESK SAMDRIFT DA HATTFJELLDAL
VARS PER JOHAN NILSEN KAUTOKEINO
VASKEVIK SAMDRIFT DA VINDAFJORD
VASSELJEN OLAV MALVIK
VASSLI NILS TINGVOLL
VASSLI NILS HEMNE
VATLAND FJELLBORING v/Jan Eivind Vatland KVINESDAL
VATNA OLA P STORD
VATNALAND JENS MORTEN BOKN
VATNE ALF HÆGEBOSTAD
VATNE JOHANNES J HÆGEBOSTAD
VATNE TOMMY KÅFJORD
VAULE KÅRE BJERKREIM
VEGAR BENTZEN DØNNA
VEGAR DALEN ALSTAHAUG
VEGAR NÆVE MELHUS
VEGARD FJELLAKSEL PEDERSEN SKÅNLAND
VEGARD SENDE VEFSN
VEGGUM SYVER SEL
VEKSETH OLAV O SNÅSA
VENÅS PAUL MAGNE RAUMA
VENÅS PER K VESTNES
VENEVOLD SAMDRIFT DA OS
VENGE JOHN HELGE RAUMA
VENKE GJERMESTAD EIGERSUND
VENNES FØLSTAD SAMDRIFT DA INDERØY
VENSETH ANDERS SNÅSA
VERARINGEN I NORDHORDALAND Alv Myksvoll RADØY
VEREIDE OG FØLEIDE SAMDRIFT DA GLOPPEN
VERLO PER OLE GLOPPEN
VEROS SAMDRIFT DA SANDE
VESLEMØY SAMDRIFT DA HØYLANDET
VESTERHEIM SAMDRIFT DA SANDNES
VESTRE-SKAGA SAMDRIFT DA NÆRØY
VESTSIDA BIFF OG MJØLK DA RINGEBU
VIDAR AAMODT RAKKESTAD
VIDAR AASEN TINGVOLL
VIDAR ALSTAD VERDAL
VIDAR AMRUD RINGEBU
VIDAR HANSEN
VIDAR SKARPRUD KVITESEID
VIDAR STOKKENES SVEIO
VIDAR STURLA STAMNES NAMSOS
VIDAR TJELMELAND ETNE
VIDAR UDSETH HITRA
VIDAR UNDHEIM TIME
VIDAR VANGE SKJÅK
VIDAR VISTE RANDABERG
VIGDAL TORMOD LUSTER
VIGGEN ATLE FORP SKAUN
VIGGO VANG NORDREISA
VIGRE BJARTE
VIGRE EINAR TIME
VIGRE ENDRE H
VIGRE LIVAR
VIGRE OLAV JOHANNES
VIK KÅRE NAMDALSEID
VIK OLE BJARNE VANYLVEN
VIKE OLA SUNNDAL
VIKEN OTTAR GAULAR
VIKER OLAV ØYER
VIKESAA OLAV SULDAL
VIKRA DAG MAGNAR KARMØY
VIKSDALEN VERERING NR 169 GAULAR
VIKSE MAGNAR HAUGESUND
VIKSE ODD HAUGESUND
VILJAR TITLESTAD BOGEVIK LINDÅS
VILJUGREIN ANDERS GOL
VIN SAMDRIFT DA RINGEBU
VINDAL ASTRID OPPDAL
VINDHEIM MAGNE FJALER
VINGE BERNT SKAUN
VINGELEN ARVE MIDTRE GAULDAL
VINNINGLAND LEIF BJERKREIM
VINTERTUN OTTO ODDA
VOGNILD ALF OPPDAL
VOGNILD JOHN OLAV RENNEBU
VOLD PER ELLING RAUMA
VOLD SIGURD NAMSOS
VOLDEN KJELL STEINAR NORD-FRON
VOLDMO SAMDRIFT DA HALDEN
VOLDSET BEWERLY RAUMA
VOLDSETH EGIL RAUMA
VOLHAUGEN SAMDRIFT DA VERDAL
VOLL ODD RENNEBU
VOLL SIGURD SANDNES
VOLLSET OLE STRANDA
VOLSETH BJARNE E SELBU
VORKINN PER ARNE LESJA
VRÅ SAMDRIFT DA MANDAL
VRANGEN ARVID BALSFJORD
VUOLAB SVEIN OLAV KARASJOK
WÆRSTAD ØYSTEIN SØMNA
WÆRSTAD TOVE SØMNA
WÅGAN LIV-JULIE SØMNA
WØIEN SAMDRIFT DA GRAN
WALDE DAG STEINKJER
WALLAND KJELL KARMØY
WALLANDER ADA AURSKOG-HØLAND
WALVIK PEDER VIKNA
WANNBERG LEIF J VINDAFJORD
WANVIK ODD EDVIN LEKSVIK
WATHNE HANS MICHAEL SANDNES
WATTERUD ROLF JEVNAKER
WEGDAHL HÅVARD VEGA
WELANDER BJØRN OPPDAL
WENCHE HARAM GISKE
WENCHE MARIE VIKAN VERRAN
WENCHE RINGSRUD BROBAKKEN GJØVIK
WENCHE RINGSTAD ØYSTRE SLIDRE
WERSTAD TORGEIR INDERØY
WESTAD JUST OVE MOLDE
WESTERHEIM SAMDRIFT DA SOLA
WESTGÅRD OVE ARNLJOT LEKA
WETTERHUS TORKEL NORE OG UVDAL
WIBE JAKOB OLAV INDERØY
WIGELIUS OTTAR TANA
WIGGEN OLE INGEBRIGT SKAUN
WIKER FREDIN ØYER
WILLY ØRNEBAKK STORFJORD
WINDINGSTAD OLA E ØYSTRE SLIDRE
WINGE SAMDRIFT ANS ØYER
WINGEREID SAMDRIFT DA BAMBLE
WIRKOLA OG JENSSEN DA LEBESBY
WIST HÅVARD STEINKJER
WIST OLA MORTEN INDER
WITTUSSEN TOR HURUM
WOGNILD HÅKON OPPDAL
WOLD HANNE OVERHALLA
WOLD KEN ELVERUM
WOLD ODDMUND TRONDHEIM
WOLD SAMDRIFT DA ETNEDAL
YNGVE HARESTAD RANDABERG
YNGVE HASSELBERGSEN RANA
YTRE GJERPEN SAMDRIFT DA PORSGRUNN
YTRE HAUGE SAMDRIFT DA GLOPPEN
YTRE-HAUGE SAMDRIFT ANS BREMANGER
YTTERÅS JON EILIV RISSA
YTTRI NILS L LUSTER
ZAKARIAS WINGEREID BAMBLE

 

Firmaoversikten.com: Bedriftsregister i Norge | Lenkeutveksling