Bedriftsregister i Norge

Firmasøk


 

BERGEN
LOM
BERGEN
ÅBERGE SIGMAR SOGNDAL
ÅGE HASSELBERGSEN FAUSKE
ÅGE SCHERER TYNSET
ÅGE SPANILAND EIDSBERG
ÅGE STØKKET ELVERUM
ÅLESUND FLISMONTERING Svend Nielsen DØDSBO SULA
ÅM ROLF ØRSTA
ÅMOT HANDLAFT OG RESTAURERING Tom Harry Skaret ÅMOT
ÅRSKAUG SIGURD GAULAR
ÅSE BRYGGE AS ÅLESUND
ÅSE RANDI FISSUM ROTEN LEKSVIK
ÅSERAL ST-BYGG Stefan R Trippler ÅSERAL
ÅSHEIM OG SØRENG BYGG RANA
Ø MJÅTVEIT MONTASJE TEKNIKK BERGEN
ØDEGÅRD VIDAR SEL
ØHRE FLEMMING BÆRUM
ØIEN LEIF KLÆBU
ØKO-BYGG TELEMARK Tore Krossli NOME
ØKONOMIBYGG - THORE THORHALLSSON HOLMESTRAND
ØKONOMIBYGG STRAND OG ØVERÅS AS FRÆNA
ØLFARNES OLE JAKOB KARMØY
ØRJAN STÅLE BERTELSEN SOGNDAL
ØST FINNMARK SNEKKERSERVICE LIMITED VARDØ
ØSTBERG TOMM ERIK OSLO
ØSTENSEN TØMRER OG RESTAURERING PER ØYSTEIN ØSTENSEN STOR-ELVDAL
ØSTFOLD BOLIG DA SARPSBORG
ØSTFOLD BYGG OG REHABILITERING Jonny Dick Johansson EIDSBERG
ØSTFOLD BYGGSERVICE Krister Malmgren ASKER
ØSTFOLD RENOVERING Pawel Ziemczonek MOSS
ØSTFOLD TOTALBYGG AS SARPSBORG
ØSTLANDSKE BALKONG & FASADEENTREPRENØR AS OSLO
ØSTLANDSKE HYTTEFORUM Halvor Trønnes STOR-ELVDAL
ØSTLANDSKE REHABILITERING AS LØRENSKOG
ØVREBØ ROGNALD JØLSTER
ØYE HYTTER AS KVINESDAL
ØYER HYTTESERVICE v/ Casper Vorre ØYER
ØYSTEIN ANGVIK GJEMNES
ØYSTEIN DALE TROMSØ
ØYSTEIN FORSETHS BYGNINGSTJENESTE TRONDHEIM
ØYSTEIN KOLSRUD RINGERIKE
ØYSTEIN LYSTAD REHABILITERING KRISTIANSUND
ØYSTEIN STENSÆTER GRAN
ØYSTEIN TORSTENSEN LENVIK
ØYSTRE SLIDRE BYGDESERVICE BA ØYSTRE SLIDRE
ØYSTRE SLIDRE BYGG AS ØYSTRE SLIDRE
ØYSTRE SLIDRE SNIKKARLAG AS ØYSTRE SLIDRE
ØYVIN GAGNÅS SKAUN
ØYVIND ASKLAND VINDAFJORD
ØYVIND FOSSUM LEVANGER
ØYVIND JOHANNESSEN BYGGADMINISTRASJON SVELVIK
ØYVIND KÅBULAND VENNESLA
2 MED TRE AS ØRSKOG
2 X 4 Rune Nilsen ULLENSAKER
3-BYGG v/Jan Terje Roset ULSTEIN
A GRANE ASKVOLL
A HØVIK INTERIØRSERVICE BÆRUM
A HEIMHOLT AS SKIEN
A K BYGG Atle Krogsæter HARAM
A LARSENS REHABILITERING OSLO
A TIL Å BYGG Erik Andre Storholt ØVRE EIKER
A&B BYGNINGSTJENESTER OG RENHOLD LTD OSLO
A. LISTWAN SERVICE BÆRUM
A. PAVLOVAS BYGG SKAUN
A. STENBERG & SØN ENTREPRENØR AS OSLO
A2Z SVEIN ARNE STRØM LIER
AAFOSS.NÆRING(AAN) GJØVIK
AAGE HANSEN GOL
AAGE OREKÅS MOEN DRAMMEN
Aalhus Bygg og Boliginnredning SULA
AAMOT CONTRACTING V/STANLEY AAMOT KVINESDAL
AARSKOG OLAF FITJAR
AAS BJARNE NYBYGG OG RESTAURERING EIDSBERG
AAS VIDAR NANNESTAD
AB GULV & VEGG Arnulf Blakkestad SARPSBORG
AB REHABILITERINGSSERVICE v/AB Heltelid STAVANGER
ABA ARTUR MIROSLAW BALINSKI -
ABASTUS OY -
ABC BYGG Ludomir Michal Prosinowski MELHUS
ABC BYGGESERVICE STEPIEN BÆRUM
ABC-BYGG Einar Sandholtbråten EIDSVOLL
ABELSON BYGG & VEDLIKEHOLD AS OSLO
ABSOLUTT BETONGSAGING AS SØRUM
ABSOLUTT BYGG AS VÆRØY
ABSOLUTT TØMRING Geir-Åge Olsen BÆRUM
ABUSLAND KJELL DAGFINN EVJE OG HORNNES
ABYGG v Arild Mollestad KRISTIANSAND
ACCEPT BYGG AS ASKER
ACR VILLA SKOVLY Anne Cecilie Ranke OSLO
AD BYGG OG INTERIØRGRUPPEN A.S BERGEN
AD EIDSVÅG SANDNES
AD HOC Øyvind Røstad TRONDHEIM
AD PROSJEKT AS LIER
ADAM KORNACKI -
ADAM KOWALCZYK KRISTIANSAND
ADAM KOWARKIEWICZ NORWAR -
ADAM MARCINIAK OSLO
ADAM ORSTHO BYGG OSLO
ADAM SMIGALSKI OSLO
ADAM SZYMANSKI OPPEGÅRD
ADAM v/Kharon Baser FREDRIKSTAD
ADAM ZIONTEK OSLO
ADAS ADAM RYNKIEWICZ NITTEDAL
ADINEH INTERIØR M A Ahmed OSLO
ADIPREX BYGGSERVICE Adam Kluczenko EIDSKOG
ADOMAS DAUGINTIS SANDNES
AF HOMMO OG TJ VINJE
AFF Hannibal Smith HORTEN
AFT BYGGTEKNIK M PERSSON OSLO
AGDER RESTAURERING AS MARNARDAL
AGDER STÅLBYGG AS SØGNE
AGDERBYGG AS KRISTIANSAND
AGGAHYTTER AS HOLMESTRAND
AGNAR AURLIEN VOLDA
AH BYGG SERVICE Artan Hulaj OSLO
AIDAS Aidas Taparauskas DRAMMEN
AINAR KANEMÄGI BERGEN
AIR-TECH AS OSLO
AIRIS BYGGTJENESTER Straupas NANNESTAD
AIRTON CONSULTANTS -
AIVARS KANDERS -
AK KUSTRA OSLO
AKER ENTREPRENØR Izabela D Grande OSLO
AKERSHUS ARBEIDSKRAFT AS KONKURSBO MOSS
AKERSHUS ARMERING Frode Kristian Larsen LØRENSKOG
AKERSHUS BYGG & BOLIGSERVICE AS AURSKOG-HØLAND
AKERSHUS TOTALBYGG ING. Vidar Handal OSLO
AKIS EKSPRESS Christakis Panayiotou SVEIO
AKOST GMBH SANDNES
AKSE BYGGSERVICE ODDA
AKSEL KVITEBERG HOBØL
AKSTUN TØMRERSERVICE BÆRUM
AKT LENVIK
AKTIV AGNIESZKA KUNC OSLO
AKTIV BYGGESERVICE Piotr Kuriata ASKER
AKTUELL BYGG SERVICE ANS OSLO
AKUSTIKA D.O.O. OSLO
ALANDIA ESTONIAN ENGINEERING OU -
ALBERT FOSLI MÅLSELV
ALBERT HEIDARSSON OSLO
ALCON Conny Alfredsson OSLO
ALEKSANDAR MILADINOVIC OSLO
ALEKSANDER AAS BYGG OG REHABILITERING LØRENSKOG
ALEX BIKI FLIS OG MALING ÅLESUND
ALEX NORDBY SERVICE HAMAR
ALEXANDER SONNEX HARSTAD
ALF BERTIL ERICSSON OSLO
ALF MORTEN GRAVELSÆTER ETNE
ALF OVE BERDAL VIK
ALF REIDAR BOLSETH FØRDE
ALFA VARME- OG PIPETEKNIKK AS MODUM
ALFRED ENDRE NILSEN BALSFJORD
ALFRED S LIE SVEIO
ALI KASAP OSLO
ALKOM II GRZEGORZ MAREK PASTUSZAK HAUGESUND
ALLAN HANSEN AURSKOG-HØLAND
ALLAN JAN BREDESEN SALTDAL
ALLANS MONTASJE OG VEDLIKEHOLDSSERVICE Allan Sverre Walker JEVNAKER
ALLIANSE HANDVERKER-FORMIDLING LTD OSLO
ALLROUND BYGGESERVICE Vesa Kilpelå OSLO
ALLSIDIG BYGG LDA - PROJECTOS E CONSTRUCAO CIVIL OSLO
ALLSIDIG.H.NG OSLO
ALSTEC ANLAGENBAU GMBH ASKER
ALT BYGG Benny Andersen ASKER
ALT I FLIS OG MUR P Cymbaluk BERGEN
ALT-R-MULIG OPPUSSING OG VEDLIKEHOLD Rindal OSLO
ALTA MUR- OG BYGNINGSARTIKLER Gunnar Hammari ALTA
ALTER IGNIS SANDEFJORD
ALTERNATIV IDE Kent Andre Hynne VERDAL
ALTSMED AS SELJE
ALVYDAS RIMKUS BERGEN
AM Montage Arto Muikku BERGEN
AM PARTNER BYGG ANS OSLO
AMRUD BYGGSERVICE RINGEBU
AMT Mahmood Ghaffari OSLO
AMUND FORSET ØSTRE TOTEN
AMUND FRØYSE SIGDAL
AMUNDGÅRD OLA DOVRE
AN - TROLLBYGG Alf Norderud BÆRUM
ANABEL ANATOLIJS BELIJS FET
ANATOLIA BYGG & VEDLIKEHOLD Mehmet Yusuf Osturk MOLDE
ANATOLIJ DRACONOV OSLO
ANBUDSTORGET BÆRUM
ANDAR DARIUSZ CZEKIERDA OSLO
ANDEBU UTVIKLING AS SANDEFJORD
ANDERS BYGG O KLIMA Anders Gösta Fredholm RØYKEN
ANDERS JUNIOR REFSLAND LUND
ANDERS LIVERØD BYGG & EIENDOM AS SANDEFJORD
ANDERS OPSAHL OSLO
ANDERS RØSTE BYGG MODUM
ANDERS STAKKELAND KVINESDAL
ANDERSEN & SKILDRUD INVEST AS NOTODDEN
ANDERSEN BYGG OG ANLEGG AS NØTTERØY
ANDERSEN JIM SKJERVØY
ANDHOR EIENDOM AS ASKIM
ANDI BYGGETJENESTER Andrzej Pawel Szymanek DRAMMEN
ANDOR HOVDEN AS EID
ANDOR O LEINE HERØY
ANDRÉ GRAVDAL BYGG OG VEDLIKEHOLD BERGEN
ANDRE BYGG Sebastien Andre M Mariani OSLO
ANDRE CHRISTOFFERSEN LARVIK
ANDRE LØVER KNUDSEN KONGSBERG
ANDRE SETZPFANDT SANDNES
ANDRE WIENSKOL OSLO
ANDREAS BJONGE OSLO
ANDREAS BLEGEN FET
ANDREAS DØNNESTAD AS TVEDESTRAND
ANDREAS DENSTAD TRONDHEIM
ANDREAS JOHAN RØISELAND KVINESDAL
ANDREAS KOCH PANDA BYGG OSLO
ANDREAS OVERVÅG KRISTIANSUND
ANDREAS SKULBRU / A.SKULBRU BYGG OSLO
ANDREAS TELHAUG HÆGEBOSTAD
ANDREAS TOFTS VEDLIKEHOLDSSERVICE OSLO
ANDREAS VALEBJØRG FYRESDAL
ANDREASSEN BYGG- OG PROSJEKTLEDELSE OSLO
ANDREASSEN OG FJELD BYGG AS SKEDSMO
ANDREASSEN RESTAURERINGSKOMPANI LIMITED ORKDAL
ANDREASSEN'S TAKVEDLIKEHOLD OG HUSRESTAURERING HARAM
ANDREJ BYGG TJENESTER LUCZYNSKI OSLO
ANDREJUS KUCINSKIS MALVIK
ANDRO BYGGREHABILITERING R Ensrud SKIPTVET
ANDRZEJ ISKRA -
ANDRZEJ J. BAMBERSKI BYGGESERVICE OSLO
ANDRZEJ JERZY JANOWIAK FREDRIKSTAD
ANDRZEJ LIZON ANDRZEJ -
ANDRZEJ WOJCIK ANDER -
ANETA BINCZYK ÅLESUND
ANGVIK BYGGKOMPANI AS GJEMNES
ANIMONHUS AB -
ANKE MELCHERT SORTLAND
ANLEGGS-TJENESTE ARNFINN TESDAL ETNE
ANNE GRETHE MORTENSEN BERGEN
ANNE O FLATLAND HJARTDAL
ANNE-GUNN HOMME PAULSEN VALLE
ANOVA BOLIGER AS MOSS
ANPRO ENTREPRENØR AS NES
ANS LINEA LILLE STENSRUD OSLO
ANS STOKVIK & NØREN VÅGAN
ANSNES ENTREPRENØR AS ASKER
ANTIKVARISK RESTAURERING Dag Frøland LENVIK
ANTIKVARISK RESTAURERING JORDET J STANGE
ANTON FLEMSÆTER SYKKYLVEN
ANTONSEN ENTREPRENØR AS FREDRIKSTAD
ANTONSEN TRADISJONSBYGGERI VERRAN
APALSETH DAGFINN SOLA
AR BUD RYSZARD WIERCZYNSKI STAVANGER
ARBEIDSFELLESSKAPET BR VANGSTAD GRAN & EKRAN ANS VERDAL
ARBEIDSFELLESSKAPET KNORREBAKKEN ANS HARSTAD
ARBEIDSFELLESSKAPET WK OKK ENTREPREN OSLO
ARBEIDSKRAFT Trond Lepsøe NØTTERØY
ARBEIDSKRAFT UTLEIE OG BYGGSERVICE EPF Ketil Karsen TRONDHEIM
ARBOR S J W KOLBER & J GESICKI -
ARCOS BURE Arunas Kenulis TIME
ARE BYGG, JAN ERIK BORGERSEN HVALER
ARE TENGELSEN MONTERING OG SERVERING OSLO
AREAL UTVIKLING Kjell Sigve Fiskebekk SANDNES
ARENDAL BYGG - NARVESTAD ARENDAL
ARENG TROND MARTIN OPPEGÅRD
ARGO KANEMÄGI BERGEN
ARGON HJELPER DEG AS FREDRIKSTAD
ARHITEX Deniss Loskutovs HOLE
ARIA VARME & SANITÆR AS ÅLESUND
ARILD BRATTRUD VESTRE SLIDRE
ARILD GJERMSTAD OSLO
ARILD HEMLI STOR-ELVDAL
ARILD KVALVIK BOLIGBYGG VÅGAN
ARILD PEDERSEN KONGSVINGER
ARILD PETTERSEN LENVIK
ARILD SÅHEIM TØMRER BYGG KONGSVINGER
ARILD SANDER NILSEN AS ARENDAL
ARILD SKONHOFT LUNNER
ARILD TØMMERNES OS
ARILD TANGEDAL BYGG RADØY
ARILD TRINBORGHOLEN NES
ARILL SKULBRU VESTV
ARITUBA SPA CENTER CONSTRUTORA E INCORPORADORA LTDA -
ARKADIUSZ KRICIELEWSKI LANDARK BYGNINGSHÅNDVERKER -
ARKEN BYGG Halvor Nyquist ARENDAL
ARKES BYGG AS BERGEN
ARKITEKT STEINAR MOE AS BÆRUM
ARMERINGSSERVICE FRANK JENSEN & CO DA SARPSBORG
ARNA BETONGSERVICE AS BERGEN
ARNE CHR FOLMER HALDEN
ARNE FJELLVANG AS KONGSVINGER
ARNE FLATLAND HJARTDAL
ARNE FRANK OMDAL FROLAND
ARNE GILSTAD LEVANGER
ARNE GJELBAKKEN LILLEHAMMER
ARNE HERADSTVEIT ASKIM
ARNE I HELLEVIKS BYGGSERVICE SULA
ARNE J STORSVEEN ÅSNES
ARNE KVINGE LENVIK
ARNE MYDLAND HÆGEBOSTAD
ARNE SANDER OLSEN TRONDHEIM
ARNE STENBEKK TYSFJORD
ARNE STORRUSTE SØR-AURDAL
ARNE STRYPET TOLGA
ARNE URNES LUSTER
ARNE-KRISTIAN FINSAND GRANHEIM OSLO
ARNES BYGGSERVICE Fløtterud ROLLAG
ARNESEN TRON BYGGMESTER LARVIK
ARNFINN HEISEL JOBBSERVICE VENNESLA
ARNFINN INGE RØSTBERG MOLDE
ARNFINN WAGNHILD JR MIDTRE GAULDAL
ARNOLD SØRGÅRD BARDU
ARNOLD UTLAND LYNGDAL
ARNSTEIN NORD-VARHAUG TIME
ARNT JOAR JÆRE OPPDAL
ARNT OVE KLEIVE NESSET
ARSTEIN HALLVARD FJALER
ARSTEIN INGE HYLLESTAD
ARSTEIN JOHN KÅRE FJALER
ART-MAR Budzianowski LIER
ARTEL AS STAVANGER
ARTEX Artur Ciaputa OSLO
ARTFIX ARTUR PALCZYNSKI -
ARTHUR HALS OSLO
ARTI HÅNDVERKSSERVICE v/A. N. Zarembski OSLO
ARTUR ROZNOWSKI SNEKKER & BYGG OPPEGÅRD
ARTUR STACHOWIAK STACH -
ARTURAS PALSIS EF ULLENSAKER
ARTURS BYGG Gajewski OSLO
ARTURS BYGGSERVICE Klavins ASKØY
ARTURS MAGONE ÅS
ARUNAS ULINSKAS EIDSVOLL
ARUNO MARTINKEVICIAUS IMONE OSLO
ARVE AASHEIM VÅGÅ
ARVE ALVER BYGGSERVICE RADØY
ARVE ARSTAD STJØRDAL
ARVE FIVA RAUMA
ARVE HETLEFLÅT BERGEN
ARVE HJELM SNEKKERSERVICE MOLDE
ARVE KJÆRLAND GRAVING/SPRENGING KVINNHERAD
ARVE KVALSVIK LUSTER
ARVE LAUGEN AS NÆRØY
ARVE LIHEIM SOGNDAL
ARVE SKIVE STJØRDAL
ARVE SKREDE STRYN
ARVE STÅLE OLSEN AS LARVIK
ARVE ZAHL SPYDEBERG
ARVYDAS KLEINAUSKAS FRØYA
AS BETONGINDUSTRI MODALEN
AS RYFYLKE TRELAST STRAND
ASBJØRN BAKKELAND ANDEBU
ASBJØRN FOSSHEIM HOLE
ASBJØRN JOHNNY OTTESEN OVERHALLA
ASBJØRN KNUTEN VEGÅRSHEI
ASBJØRN MANGELRØD LARVIK
ASBJØRN SØRGÅRD BERGEN
ASBJØRN TORSVIK BERGEN
ASBJØRN VERE BYGGMESTER FARSUND
ASGEIR P L HJORTHAUG OSLO
ASKØY BYGGSENTER AS ASKØY
ASKELAND BYGGMESTER AS SANDNES
ASKER OG RØYKEN HÅNDVERK byggmester Per Hagen RØYKEN
ASLAGSEN HOLDING AS KRISTIANSAND
ASLAK ENSTAD LESJA
ASLE INDERDAL HEMNES
ASLE MELAND MELAND
ASLE RUNDBERG MELHUS
ASLES MALING OG JERNVARE AS SOKNDAL
ASP RESTAURERING Jørn Aspnes AURSKOG-HØLAND
ASPHOL JOHN TRYSIL
ASSERSEN HARRY BYGGMESTER EIGERSUND
ATØME EIENDOM Øystein Paulsrud NØTTERØY
ATANI BYGG AS MANDAL
ATLE HOLCK BODØ
ATLE SKINTVEIT BERGEN
ATRACK ENTREPRENØR AS LIER
ATRIUM BOLIGER AS ÅLESUND
ATTEST BYGG AS LØRENSKOG
ATTRAKTIV BOLIG AS RADØY
AUDRIUS ARBACIAUSKAS OSLO
AUDRIUS BYGG Lamanauskas TØNSBERG
AUDRIUS ZUTAUTAS SØNDRE LAND
AUDRONIS RAUKTYS OSLO
AUDUN OG TERJE LYNGBØ ENTREPRENØR AS ASKØY
AUDUN RØTTINGEN OS
AUESTAD BYGG AS TIME
AUGUSTSSON GØRAN MARKER
AUGUSTSSONS BYGGTJÄNST HALDEN
AURLAND BJØRN ÅSNES
AURLAND JAN MAGNE ÅSNES
AURLAND ROY VIDAR ÅSNES
AURLIEN AS VOLDA
AUTHEN ERIK ASKIM
AUTHEN RUNAR SKIPTVET
AUTOCON Roar Grimsrud HAMAR
AUTORISERT BYGGMESTER KJELL SVERRE NYVOLL STAVANGER
AVDULLA AZIRI OSLO
AVEC-BUD ROMAN TYKSINSKI -
AXION BYGGINNREDNINGAR J GRANQVIST -
AXXE PROSJEKT ANS ULLENSAKER
AXXE PROSJEKT ANS KONKURSBO ULLENSAKER
B H BYGG B HANSEN NESODDEN
B J RESTAURERING BALSFJORD
B O S MODULSYSTEM V/ BRUNO OLSSO ÅSNES
BÆRUM HÅNDVERK BAD ATLE FALLAN EMANUELSEN BÆRUM
BÆVRE KÅRE SURNADAL
BÅRD A ØSTBY TØMRER FROGN
BÅRD A HOLTER NANNESTAD
BÅRD FORNEBO OSLO
BÅRD INGE KJENSRUD SØR-AURDAL
BÅRD TERJE RINGSTAD NORD-FRON
BÅT OG INNREDNING HENRY SKARSETH EIDE
BÅTER OG BYGG Kristian Olsen HORTEN
BØ REDSKAPSLAGER VERKSTED DA STEIGEN
BØ RIKARD DAVID STRYN
BØHMER ENTREPRENØR AS DRAMMEN
BØKESTAD BYGG BINDAL
BØLANDET BYGG Erling Sæther HERØY
BØMLO BYGGSERVICE AS BØMLO
BØMLO HUS DRIFT AS BØMLO
BØRØ BYGGSERVICE AS MIDTRE GAULDAL
BØRGE FLUSUND SAUHERAD
BØRILD GRØSFJELL LUND
BØRRE ARNT KNUTSEN TYSFJORD
BØRSET & BJERKSET ENTREPRENØR AS MIDTRE GAULDAL
BØRTVEIT REIDAR STORD
BØYLESTAD MOEN DA FROLAND
B-PARTNER AS OPPEGÅRD
B. DEGNES SNEKKERTJENESTER HALDEN
B. R. TOTALPROSJEKT DA ASKER
B.K BOGDAN KONSKI OSLO
B.M.HÅNDVERKER SERVICE Maciej Aleksander Bilinski SKEDSMO
B.O. BYGG Bengt Olsen FREDRIKSTAD
BA BYGG Anders Børje Pettersson LILLEHAMMER
BA-MARK, MAREK BALKA NEDRE EIKER
BAALOU CONSTRUCTION -
BAASTAD KJELL OLAV HOF
BACKER BERGEN AS BERGEN
BAD & REHABILITERING AS SKEDSMO
BADDEREN HUS OG HYTTESERVICE Børre Solheim KVÆNANGEN
BAGERVIKA BYGG & KONSTRUKSJON Geir Arne Ribe LILLESAND
BAGN & FOSSUM SNEKKERSERVICE DA ASKER
BAKKE OLE E ØSTRE TOTEN
BAKKEBERG FINN TØMRER SØRUM
BAKKEN HELGE RINGERIKE
BAKKEN OLAV JR TOLGA
BAKKEN SVEIN OLAV JEVNAKER
BAKKENS BYGGFORETAK Kjell Hugo Bakken BALSFJORD
BAKKENS SKADESERVICE V/OLA BAKKE NES
BAKKETUN BYGG Trond Dullerud KLÆBU
BAKKLAND DAGFINN TROMSØ
BALDER BYGG AS TØNSBERG
BALDER ENTREPRENØR AS OSLO
BALDUR-HOUSE SERVICE PIOTR KOTALA OSLO
BALESTRAND BYGDESERVICE SA BALESTRAND
BALKAN BYGG Goty Mihaylov Gotev TRONDHEIM
BALKONG OG BYGGSERVICE Peter Micael Andersson OSLO
BALKONGINNGLASSING AS OSLO
BALSNES JON EID
BALTA LINIJA JSC -
BALTAZ UAB -
BALTI KVALITET OU BERGEN
BALTIC BYGG AS TRONDHEIM
BALTIC BYGG NORGE -
BALTIC CONSTRUCTION GROUP LTD -
BALTIC HJEM V/ARVYDAS KINDERIS ARENDAL
BALTIC WORKERS UAB -
BALTIJOS MEISTRAI UAB -
BALTISK SNEKKER Kestutis Valintelis NOTODDEN
BALTUS APS -
BALTZ BYGG AS FROGN
BANKA KBO PARTNER RØYKEN
BARANE SVEIN H SVEIO
BARDU BYGG BARDU
BARGI BYGG Finn Roald Løkvold KÅFJORD
BARGI BYGG LIMITED KÅFJORD
BARHAUGEN ARVE VÅGÅ
BARK VEDLIKEHOLD OSLO
BARKA TOR MORTEN STRAND
BARM RINO ANDRE NORDRE LAND
BARSTAD BYGG Morten Barstad SANDNES
BARSTAD TROND VANYLVEN
BART VAN DEN WEGHE OSLO
BARTECH ARTS Wojciech Madej OSLO
BARTECH RENOVASJON Norbert Plaszewski OSLO
BARTHEL AS GJØVIK
BARTOSZ WITCZAK USTUGI WIELOBRANZOWE WIT-BART TØNSBERG
BARTOSZ WOJCIECH BORSUK -
BASEN ENTREPENØR AS OSLO
BASIC LIMETED AS BERGEN
BASIS BYGG AS TRONDHEIM
BASIS BYGGESERVICE AS TROMSØ
BASTE EIENDOM LTD FROGN
BASTIANBYGG Sebastian Kruzewski LØRENSKOG
BATIMEX NORWAY - BETA DUDZINSKA ODDA
BAUKREATIV AG -
BAUUNTERNEHMEN FLORIAN OSTRA GMBH & CO. KG SORTLAND
BAUUNTERNEHMUNG HOFSCHRÖER GMBH & CO KG -
BAYER-GUNDERSEN OTTO NOTODDEN
BB og B Simon Hirsti TANA
BB PROSJEKT AAGE BLEGEN FET
BD VEDLIKEHOLD Bent M Dixon LØRENSKOG
BE-ENTREPRENØR AS VÅGAN
BEAR BYGG & INNREDNING Kolezynski DRAMMEN
BEDRE BOMILJØ BYGG Odd Vågsmyr HAMAR
BEDRIFT STRATEGI D R Bystrøm SKEDSMO
BEDRIFTS & ANLEGGSTJENESTER BJØNNES SANDEFJORD
BEDRIFTS ASSISTANSE EGERSUND & OMEGN Bentzen EIGERSUND
BEFA BYGG AS NØTTERØY
BEHOVS HJELPEN SKIEN
BEKKEBRÅTEN KJELL ÅSNES
BEKKELAGET ENTREPREN OSLO
BEKKELAGET TØMRERFIRMA DA OSLO
BEKKEMELLEM EINAR SEL
BEKKEN ROAR NORD-ODAL
BEKKHUS INGENIØR & PROSJEKTLEDELSE STAVANGER
BELSÅS ROLF SKAUN
BELSAAS GEIR SKAUN
BELSAAS GUNNAR MELHUS
BELSAAS STEINAR SKAUN
BEMI Bjørn Egil Mæland TYSVÆR
BEN ARNE ORSTAD KLEPP
BENDIKS BYGGELAG LYNGEN
BENDIKSEN ASSISTANSE ULLENSAKER
BENDIKTSEN & AASEN AS KONKURSBO SALANGEN
BENEDIKT EYMUNDSSON OSLO
BENGT SK B
BENGT-LENNIS BYGG Bengt-Lenni Rolandsson LIER
BENIRO BYGG HANDELSBOLAG KONGSVINGER
BENKI AS SKEDSMO
BENNY LEIF BROSTRØM STAVANGER
BENNY ORSTAD AS KLEPP
BENNY ROGER OLSEN SALTDAL
BENSON GRZEGORZ SZWEJK -
BENT ARE JONASSEN KRAGERØ
BENT ARILD AKSELSEN NANNESTAD
BENT KARLSEN SORTLAND
BENUM LTD NORGE BRØNNØY
BERG INGJARD ING BYGG OG ANLEGG SKEDSMO
BERG SIGMUND M KÅFJORD
BERGE BYGGINNREDNING BERGEN
BERGE SAG OG TRELAST AS VINDAFJORD
BERGE STOKKAN AS LEVANGER
BERGEMS GRAVESERVICE AS ULLENSAKER
BERGEN BYDRIFT AS BERGEN
BERGEN BYGGEASSISTANSE Frode Liseth BERGEN
BERGEN BYGGPLAN K. LAVIK OS
BERGEN SKADE SERVICE AS BERGEN
BERGENS GARASJEN AS FJELL
BERGER KNUT EDGAR BYGGMESTER HOBØL
BERGERSEN IVAR AUGUST ENEBAKK
BERGETUN BYGG OG REHABILITERING Remi B Hindenes MELAND
BERGHEIM BYGGEFORRETNING OSTERØY
BERGLAND KARSTEIN HARSTAD
BERGLAND OLAV DAGFINN KVITESEID
BERGS BOLIGBYGG AS FREDRIKSTAD
BERGSTENS VILLA BYGG -
BERMINGRUD ENTREPRENØR OSLO AS NEDRE EIKER
BERNATAVICIUS MINDAUGAS AGDENES
BERNHARD NILSEN AUDNEDAL
BERNT NOTVIK STRAND
BERNTZEN JOHN TØMRERFIRMA OSLO
BERSTAD BYGGELAG innehaver Inge Berstad HAREID
BESET BYGG Kenneth Rehnstrøm OSLO
BEST SERVICE SITKO OSLO
BESTPOL KOWALSKI BERGEN
BETONG & REHABILITERING DA FJELL
BETONG BYGG Håkan Lindberg OSLO
BETONG TEKNIKK Jan Richard Johannessen FARSUND
BETONGARBEIDERNE AS LØRENSKOG
BETONGSERVICE V/GANGENES TONE SARA BJULAN RENNESØY
BETONMAST BYGG ØSTFOLD AS OSLO
BETONMAST BYGG AS OSLO
BETONMAST BYGG BERGEN AS BERGEN
BETONMAST BYGG ROMERIKE AS OSLO
BEU BYGG AS OSTERØY
BEVER BYGG AS OSLO
BG BYGG BJØRN GJERSKAUG ULLENSAKER
BGA CONSTRUCTION AS SANDEFJORD
BGS-BYGG BORISLAV CALOSEVIC SKIEN
BIAS TRADING PER-OLAV KOTENG BÆRUM
BIE BYGG OSLO
BIESZCZADY REAL ESTATE -
BIHUN ZBIGNIEW MAREK OSLO
BILLE OLSEN RENHOLD TRONDHEIM
BILLIG RIV & BYGG LTD OSLO
BIRGER OPPEGAARD BYGGESERVICE B
BIRGER SÆTHREN GRAN
BIRGER SOMMERSETH AS STORFJORD
BIRGIR RUNOLFUR OLAFSSON OSLO
BIRI TRELAST Jørgen Ruud GJØVIK
BIRKELAND FORSKALING LYNGDAL
BISLETT BYGG AS OSLO
BJ TANA
BJ BYGG AS OSLO
BJ BYGG v/Jacobsen FAUSKE
BJØLSEN BYGG AS OSLO
BJØRK TOR HERMAN FET
BJØRN BELGEN VÅLER
BJØRN DØSEN AS OS
BJØRN DOKKENS BYGG OG VEDLIKEHOLD SØR-AURDAL
BJØRN HÅBREKKE ØRLAND
BJØRN HANDYMAN v/Kjell Hjortdahl DØNNA
BJØRN HEIRI FRENGSTAD TYNSET
BJØRN HENNING FINSRUD DRAMMEN
BJØRN INNLAGEN BYGGSERVICE AURSKOG-HØLAND
BJØRN JAN TUNGE RANDABERG
BJØRN JOHAN DRAGSNES FRØYA
BJØRN JOHNSEN BYGG OG BOLIG SERVICE OSLO
BJØRN KJETIL HESTHAG HØRTE GRIMSTAD
BJØRN LISTØEN FLÅ
BJØRN SIGURD SUNDFØR KARMØY
BJØRN SKUGGEVIK AS LILLESAND
BJØRN TINGLUM LUNNER
BJØRN VADSTEIN HOLE
BJØRNAR ELVEMO STORFJORD
BJØRNAR FISKVIK TYNSET
BJØRNDAL OG SESSENG BYGGMESTERFORRETNING AS HURUM
BJØRNEBYGG Bjørnar Græguz Samsonson HURUM
BJØRNEFJORDEN BYGG AS OS
BJØRNEVIK INGVALD BØMLO
BJØRNEVIK LAURITZ TØMRER OG MONTØ VINDAFJORD
BJARNE DANIELSEN BODØ
BJARNE SOMMERSTAD ANDEBU
BJARTE ØVREBØ GLOPPEN
BJARTE HARBO
BJARTE HARMS ASKØY
BJARTE VESTHOVDE KLEPP
BJARTE VEVATNE OS
BJELKE PER LOUIS NØTTERØY
BJELLAND ATLE SANDNES
BJERKE BYGG AS NITTEDAL
BJERKE BYGG OG ANLEGG AS KONKURSBO RINGSAKER
BJERKE BYGG Tom Bjerke LIER
BJERKE HYTTEBYGG DRAMMEN
BJERKE TORMOD VÅLER
BJERKLIND BYGG AS OSLO
BJERKREIM TRELAST AS BJERKREIM
BJERTNES HELGE KONGSBERG
BJORØY BYGG SOLUND
BJORØY BYGG AS SOLUND
BJORØY BYGG OG MASKIN BERGEN
BJORØY BYGGSERVICE ASKVOLL
BJORDAL EINAR SNEKKERFIRMA HAUGESUND
BKS BYGG Bjørn Kristian Skistad LIER
BKS SERVICE Per Haug OSLO
BLAD IVAR GLOPPEN
BLAGOJEVIC REHABILITERING VOSS
BLANKENBORG NYBYGG AS SØRUM
BLEHYTTER AS FLESBERG
BLEIKNESGRUPPEN LIMITED SALTDAL
BLEKASTAD ODD HERMANN NORD-FRON
BLI BOLIG AS NANNESTAD
BLIKKSERVICE MAREK OPRZANSKI BÆRUM
BLIXT BYGGSERVICE ULLENSAKER
BLN Cwiek OSLO
BLOCK BERGE BYGG AS KLEPP
BLOCK WATNE AS OSLO
BLOM TRYGVE NITTEDAL
BM BERG HOLDING AS SARPSBORG
BO BRA BYGG DA NEDRE EIKER
BO BYGG & UTLEIE v/Bjørn Olav Nomeland Eliassen VENNESLA
BO BYGG AS HJELMELAND
BO BYGG DRIFT AS HOL
BO BYGG DRIFT AS KONKURSBO HOL
BO SERVICE Sverre Kaspersen MOSS
BO-SNEKK Åsmund Gunnar Bostad HATTFJELLDAL
BO-TRYGT Otto K Blix Hulbak BÆRUM
BOBS BYGGETJENESTER Bogdan Duda OSLO
BOBYGG AS SANDEFJORD
BOCKELIE - BYGG BÆRUM
BODØ BYGG OG REHABILITERING Stein Gunnar Waade BODØ
BODØ MUR OG GRUNNSERVICE STØCKEL ROGNVOLL ANS BODØ
BOGDAN BIELSKI OSLO
BOGDAN JAN SWIERCZ BRØNNØY
BOGUSLAW CHYLA FIRMA BODZIO -
BOGUSLAW KAPUSTKA OSLO
BOGUSTAW ZAUCHA OLKRIS TRONDHEIM
BOLEK OPPUSINGSTJENESTER OSLO
BOLIG & HYTTEBYGG AS BODØ
BOLIG & VINDUSSERVICE AS BODØ
BOLIG BYGG ÅLESUND AS GISKE
BOLIG BYGG FLORØ AS FLORA
BOLIG BYGG FLORØ AS KONKURSBO FLORA
BOLIG BYGG MOLDE AS MOLDE
BOLIG BYGGER'N AS KVINNHERAD
BOLIG BYGGER'N EIENDOM AS KVINNHERAD
BOLIG NATUR OG FRITID EIENDOM AS SKODJE
BOLIG PARTNER AS HAMAR
BOLIG- OG N HEMNE
BOLIG-BYGG AS NORDRE LAND
BOLIG/EIENDOMSSERVICE V/S ARNTZE SORTLAND
BOLIG1 DA RE
BOLIGBYGG FOLLO AS ENEBAKK
BOLIGBYGG Ingolf Antonsen KAUTOKEINO
BOLIGBYGG MØRE AS ÅLESUND
BOLIGBYGG NORGE DA HAUGESUND
BOLIGBYGG TØNSBERG AS TØNSBERG
BOLIGBYGG TROMSØ AS TROMSØ
BOLIGBYGG ULLENSAKER AS ULLENSAKER
BOLIGBYGGER,N AS ALTA
BOLIGEN SØR AS SØGNE
BOLIGKONSEPT UTBYGGING BERGEN
BOLIGMESTEREN AS LENVIK
BOLIGMILJØ Tore Pettersen VESTVÅGØY
BOLIGPROSJEKT Per Håkon Slartmann Hermanrud ØSTRE TOTEN
BOLIGSENTERET BERGEN AS BERGEN
BOLIGSPESIALISTEN ARILD GLOMSAKER AS MANDAL
BOLIGSPESIALISTEN AS VEFSN
BOLIGSPESIALISTEN EIENDOMSUTVIKLING AS SKEDSMO
BOLIGTEMA AS NESODDEN
BOLIGVEDLIKEHOLD Arild Fosser SKEDSMO
BOLSØ KNUT ARVE HURDAL
BOMO SNEKKER V/JOHN-H ANDREASSEN HADSEL
BONA OFFICIA INVEST AS OSLO
BONDAL NILS K HJARTDAL
BONSAK JAN ESPEN TØMMERMESTER GRAN
BOPLAN AS SOLA
BOPLASS INVEST AS SOLA
BORØR AS SKEDSMO
BORA BYGG AS MODALEN
BORDAL BYGG ÅLESUND
BORDAL ODD JONNY EIDSVOLL
BORGAN BYGG KRISTIANSAND
BORGAR UNDERDAL ÅL
BORGERSEN BJARNE NEDRE EIKER
BORGERSEN TOM ØIOM JEVNAKER
BORLAUG INGE FØRDE
BOROWICZ BOGUMIL STANISLAW LOM
BORTELID FRITIDSBYGG Daland KRISTIANSAND
BORTELID FRITIDSBYGG NUF KRISTIANSAND
BORTHEN BYGG TRONDHEIM
BOS EIENDOM AS RISSA
BOSERVICE Ove-Johnny Nettum NANNESTAD
BOSSE BYGG Blazej Krawczyk SKI
BOSTERIS UAB SOLA
BOTAKST AS TIME
BOTNEN JOSTEIN JØLSTER
BOTTEN GOL
BOYE BACKSÆTHER LILLEHAMMER
Br HALDEN
BR POLAND SP FØRDE
BRÆKKE BYGG AS RINGSAKER
BRÅTESVEEN OLE JONAS SEL
BRØD GRØNLI Leif Grønli FREDRIKSTAD
BRØDR LITZHEIM AS AURSKOG-HØLAND
BRØDR PALMESEN ANS FAUSKE
BRØDR. MARDAL AS HAUGESUND
BRØDRENE DØSEN AS OS
BRØDRENE HANDEGARD BYGGEFIRMA ANS JONDAL
BRØDRENE HANDEGARD BYGGJEFIRMA AS JONDAL
BRØDRENE HINDENES AS BERGEN
Brødrene Hvesser AS ASKER
BRØDRENE JØRGENSEN BYGGELAG ANS SELBU
BRØDRENE KLØKSTAD AS BODØ
BRØDRENE TEPPEN AS TRYSIL
BRØDRENE VATNDAL AS LIER
BRØNDBO OG NYKVIST BYGGSERVICE AS NAMSOS
BRØRS BYGG AS ÅLESUND
BRØRS NILS NAMDALSEID
BR. BOGACZ ANS NORDRE LAND
BRACON Mika Saarinen HAREID
BRAGO AS LUNNER
BRAKARA BRØDRENE HUSEMOEN DA LILLEHAMMER
BRAKSTAD OLA K GJEMNES
BRAND BOTNERMYR TØMRER RYGGE
BRANDBU BYGG & ARMERING DA GRAN
BRANDBU SNEKKERTEAM AS GRAN
BRANNS NESODDEN
BRATLIEN ODD MAGNAR NORDRE LAND
BRATROKS KÅRE TAK/VEDLIKEHOLD DRAMMEN
BRATT BYGG Andreas Bratteli NØTTERØY
BRATTERUD BYGG ØVRE EIKER
BRATTLIE VIKTOR SIVERT HERØY
BRATTSET JOSTEIN BYGGMESTER MIDTRE GAULDAL
BRAUT ARNE KENNETH KLEPP
BRB BYGG AS BAMBLE
BREDAL SVEIN RISØR
BREDE BYGG Brede Sæter TROMSØ
BREDE GRØTERUD BYGG MODUM
BREDE NÆSS CONSTRUCTION OSLO
BREDE TANDBERG ØVRE EIKER
BREEN HYTTER AS OPPDAL
BREISTEIN BYGG Olav Breistein OSTERØY
BREKKE ARNFINN BYGGMESTER NØTTERØY
BREKKE BYGG OG VEDLIKEHOLD VINDAFJORD
BREKKE BYGGENTRPRENØR AS SYKKYLVEN
BREKKEN BYGG AS NESSET
BREMNES KAI ANDOR FRØYA
BRENDSDAL ØYVIND HYLLESTAD
BRENN ALF TROMSØ
BRENNHOVD OLE GOL
BRIAN JOOST PEDERSEN BÆRUM
BROCH ÅGE SANDER GJESDAL
BRODAL TERJE GJERDRUM
BROEN BYGGSERVICE HORTEN
BROEN BYGGSERVICE AS HORTEN
BROEN PETTER MIDTRE GAULDAL
BRONISLAW KUCHTA VEFSN
BROR IVAR SALAMONSEN KARASJOK
BROR MED HAMMER'N Enge Bård MOLDE
BROTHERHOOD INVEST AS HURUM
BROVOLD HANS TERJE NES
BRU OLE THEODOR KLEPP
BRUCKER PER K ING HURUM
BRUKSTUEN ANDERS RINGSAKER
BRUNLANES HYTTE OG VEDLIKEHOLDSSERVICE Henning Steffensen LARVIK
BRUNSTAD BYGG ALIJA MAMIC SYKKYLVEN
BRUNVOLL BYGG OG EIENDOM LILLEHAMMER
BRUSDAL THOMAS OLAF SKODJE
BRUSKELAND ODDVAR MARNARDAL
BRUSLETTO BYGGSERVICE HOL
BRUSLETTO VIDAR HOL
BRY BYGG OG RIGG ÅL
BRYLA OPPUSSINGSTJENESTER DRAMMEN
BS BYGG v/Bernt Soland STAVANGER
BS INNEKLIMA AS GJØVIK
BSI BYGGSERVICE V/BJØRN INNERENG SKIPTVET
BU BYGG AS ODDA
BUØY BYGG AS STAVANGER
BUD-GOT RYSZARD GOLTOWSKI -
BUD-MAREK MAREK CHOJNACKI STAVANGER
BUD-RADEK Radoslaw Dudek STAVANGER
BUDAPEST BYGG Laszlo Peter Fliegh OSLO
BUDMAR MARCIN KEDZIERSKI -
BUDRAMAT KUREK DARIUSZ ASKER
BUDRAMAT RADZIEJEWSKI MARIUSZ ASKER
BUER ROAR NØTTERØY
BUHNENBAU WERTHEIM GMBH OSLO
BUILDMAX KRUSZYNSKI ASKER
BULÆG BYGG V/Gunnar Bulæg FARSUND
BULCZYNSKI BYGG TJENESTER OSLO
BUNDEBYGG AS OSLO
BURAAS BRYNJULF TØMMERTEKNIKK OSLO
BUSKERUD BRANNSIKRING AS KONGSBERG
BUVASSBRENNA UTVIKLING AS NES
BV BYGG Bjørn Vidar Smette BERGEN
BY RUNE ÅFJORD
BYE RUNE SPYDEBERG
BYENS MONTERING & SERVIS Allan Rasmussen OSLO
BYGARASJEN KONGSVINGER AS KONGSVINGER
BYGDA BYGG STILLERUD & ØSTEBØ ANS RINGERIKE
BYGDESNEKKER`N KJELL SKARPNORD RINGSAKER
BYGG & BOLIG SERVICE DA RØYKEN
BYGG & INDUSTRIPARTNER AS SKIEN
BYGG & KRANKOMPANIET Chris Andre Vadseth FREDRIKSTAD
BYGG & REHABILITERING ANBUD PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE ANBUD Antoni Lebiecki ASKIM
BYGG & REHABILITERING Boguslaw Dudziak BÆRUM
BYGG & REHABILITERING ODDBJØRN EDMUND LARSEN SKÅNLAND
BYGG & REHABILITERING Suchocki BÆRUM
BYGG & REHABILITERING Szymon Blachnia OSLO
BYGG & REHABILITERINGS SERVICE Ben Vaags TRONDHEIM
BYGG & REKVISITA ANS ALTA
BYGG & RENOVERING Waldemar Murzynowski SOLA
BYGG & REPARASJON SERVICE J S Havnen HITRA
BYGG & SKJÆRGÅRDSTJENESTE AS LILLESAND
BYGG & TØMRERFIRMA Arvid Fagervold LARVIK
BYGG & TREND KVINDESLAND SOLA
BYGG & TRIVSEL LTD KRISTIANSAND
BYGG & UTLEIE Rolf Stellander HARSTAD
BYGG ØST AS LILLEHAMMER
BYGG - TENESTER Ole Roger Evebø GLOPPEN
BYGG 1 VEST AS BERGEN
BYGG A.L. ALMANTAS LAURAITIS EIDSVOLL
BYGG ALEX ALEXANDER LILLENG ASKER
BYGG BEVARING BYGGMESTER TORMOD THORSKE STAVANGER
BYGG CONSULT & VEDLIKEHOLD J. SEBASTIAN OSLO
BYGG CONSULT VEST Anne P Lislerud BERGEN
BYGG DYKK ENTREPRENØR AS BÆRUM
BYGG EXPERT Gladysz OSLO
BYGG FAG AS TRONDHEIM
BYGG GUTTA DA OSLO
BYGG HJELP Jack Frosthammer DRAMMEN
BYGG KELLOKOSKI OSLO
BYGG LARSSEN ALTA
BYGG OG ANLEGG Trond Skistad MODUM
BYGG OG ANLEGGSTEKNIKK Ann-Kristin Lorentsen LENVIK
BYGG OG BOLIGSERVICE AS BÆRUM
BYGG OG ENERGISERVICE AS OSLO
BYGG OG GLASSERVICE Tor-Gunnar Kristiansen BRØNNØY
BYGG OG HAGEANLEG 230 Kjell Håkon Torvund BERGEN
BYGG OG INNREDNING Tor Willy Gravdahl SVELVIK
BYGG OG INVEST Kluczewski OSLO
BYGG OG KUNST Michail Gocakov KRISTIANSUND
BYGG OG MODERNISERING AS BERGEN
BYGG OG MONTASJE Geir Nilsskog VEFSN
BYGG OG MONTASJE Jon Arild Tolvstad RINGSAKER
BYGG OG MONTASJESERVICE J Wychorski LARVIK
BYGG OG MONTASJESERVICE K Wychorski LARVIK
BYGG OG REHABILITERING DA LIER
BYGG OG REHABILITERING Dobrowolski NITTEDAL
BYGG OG REHABILITERING NORGE LIMITED HORTEN
BYGG OG REHABILITERING Urbanek NESODDEN
BYGG OG REPARASJON AS MOSKENES
BYGG OG REPARASJONER Einar - J Nygaard SORTLAND
BYGG OG RESTAURERING Arnstein Hagane RIS
BYGG OG T RINGERIKE
BYGG OG T HURUM
BYGG OG TØMMERMESTER JARLE SØRENSEN OSLO
BYGG OG TØMMERMESTER ROGER VADSETH AS FREDRIKSTAD
BYGG OG TØMRERMESTER ARNE BJERKSETH KRAGERØ
BYGG OG TØMRERMESTER BJØRN RAMSLAND NARVIK
BYGG OG TØMRERMESTER ERIK KYLLING & CO AS BÆRUM
BYGG OG TØMRERMESTER ESPEN TREIDER OSLO
BYGG OG TØMRERMESTER GRUNDE HOMME ÅMLI
BYGG OG TØMRERMESTER JOACHIM HENRIKSEN OSLO
BYGG OG TØMRERMESTER TROND FJELL AS RØYKEN
BYGG OG TØMRERMESTER VEGAR STAFF FROGN
BYGG OG VARMESERVICE HELGE BAKKEN LIMITED TRYSIL
BYGG OG VEDLIKEHOLD Johnny Nilsen LIER
BYGG PROFF Grzegorz Swiderski OSLO
BYGG REPARASJON Jan Olav Dahl ANDEBU
BYGG REPARATØREN V/TOR TRONSGÅRD SUNNDAL
BYGG SADOWSKI OSLO
BYGG SERVICE Arnfinn Endre Johnsen FARSUND
BYGG SERVICE Tadeusz Wydra STAVANGER
BYGG SVETS SMIDE I SPÅNGA AB -
BYGG TEKNIKK LYNGDAL AS LYNGDAL
BYGG TJENESTE PUNKT Taito Rasanen OSLO
BYGG&REHABILITERING Darek Pasternak ÅS
BYGG- & BOLIG MONTASJE HADSEL
BYGG- OG BOLIGKONSULENTEN Roger Trollerud LIER
BYGG- OG MOTORSERVICE SKUM KVÆNANGEN
BYGG- OG TØMMERMESTER KJETIL SLETTE NESODDEN
Bygg- og Tømrermester Erik Kulsrud OSLO
BYGG- OG TØMRERMESTER ODD S MULLER OSLO
BYGG- OG TØMRERMESTER Romar Bryhn RØYKEN
BYGG- OG TØMRERMESTER W. HABERECHT BERGEN
BYGG- TØMRERMESTER TERJE NYMOEN AS ÅSNES
BYGG-/TØMRERMESTER SVENN BØRRE STEINSLAND / HARDANGERGARASJEN VOSS
BYGG-ALEX AS ASKER
BYGG-EFFEKT OSLO
BYGG-LEVERANDØREN AS ULLENSAKER
BYGG-MAX Rzepka OSLO
BYGG-SAMORDNING AS ØVRE EIKER
BYGG-SIKRING AS STAVANGER
BYGG/TØMRERM HANS E SMIDSRØD OPTIMAL-MARKET STOKKE
BYGG/VEDLIKEHOLD HUS OG HYTTER + GLASS V/I. A. HANSEN LENVIK
BYGG1 LYNGDAL AS LYNGDAL
BYGGASSISTANSE LUIS LANDA-SCHREITT NØTTERØY
BYGGCOMFORT AS STAVANGER
BYGGCOMPANIET A EIDE SKODJE
BYGGCOMPANIET AS NITTEDAL
BYGGE FIRMA TYWONEK ASKER
BYGGE PET Peter Lind NANNESTAD
BYGGEØKONOMI HAREID
BYGGE- OG GRAVETJENESTE M.M Marek Milewski LUNNER
BYGGEFIRMA BRØDRENE ASKELAND ANS SANDNES
BYGGEFIRMA EIRIK HANSSEN URNES HAUGESUND
BYGGEFIRMA IVAR HOLMBAKKEN SOLA
BYGGEFIRMA JØRN ERIKSEN PORSGRUNN
BYGGEFIRMA KJERLAND & VELKEN AS GRANVIN
BYGGEFIRMA KJETIL NEDRESKÅR AS TYSVÆR
BYGGEFIRMA LASSE MILENKOVIC SANDNES
BYGGEFIRMA LUKASZ SOWA AURSKOG-HØLAND
BYGGEFIRMA ROMUALD KREMPULA OSLO
BYGGEFIRMA TUNGE AS RANDABERG
BYGGEKOMPANIET AS KVINNHERAD
BYGGELAGET FAGERHEIM INDERBERG ANS SMØLA
BYGGELAGET TIME AS TIME
BYGGEMESTER BIRKELI AS GILDESKÅL
BYGGESERVICE Ove Grønvik VEFSN
BYGGESKIKK & BYGGNINGSVERN ERIKSEN BERGEN
BYGGETJENESTE Wolski B
BYGGETJENESTER MAZUR BÆRUM
BYGGFIRM ARVID ROSSELAND KRISTIANSAND
BYGGFIRMA ANDREAS FRIGSTAD KRISTIANSAND
BYGGFIRMA ARNE GUNDERSEN Innehaver Frode Gundersen KRISTIANSAND
BYGGFIRMA BJELLE GÅRD AS KRISTIANSAND
BYGGFIRMA E STEFFENSEN NEDRE EIKER
BYGGFIRMA GJERT FRIGSTAD KRISTIANSAND
BYGGFIRMA HÆGELAND OG FLYSTVEIT AS VENNESLA
BYGGFIRMA HÅKON GREIPSLAND FLAKK BIRKENES
BYGGFIRMA J T OMDAL SOKNDAL
BYGGFIRMA Jørn Mørch TROMSØ
BYGGFIRMA JAN JOHANNESSEN ARENDAL
BYGGFIRMA JAN KÅRE FLYSTVEIT VENNESLA
BYGGFIRMA JIM TUNGLAND SANDNES
BYGGFIRMA JON INGE STENBAKK LARDAL
BYGGFIRMA JONNY HANSEN KLEPP
BYGGFIRMA M H GRUDE BJERKREIM
BYGGFIRMA POSTHOLM OG NORDLØKKEN AS TRONDHEIM
BYGGFIRMA RAFAL KSEN -
BYGGFIRMA ROALD NESSE AS ASKØY
BYGGFIRMA ROBERT DOMANSKI STAVANGER
BYGGFIRMA ROY ANDERSEN SANDEFJORD
BYGGFIRMA S OG G FRIGSTAD DA KRISTIANSAND
BYGGFIRMA SØRLIE OG PRESTSVEEN DA NØTTERØY
BYGGFIRMA SVALAND OG GODTFREDSEN DA VENNESLA
BYGGFIRMA SVEN LØRGE NØTTERØY
BYGGFIRMA TOR ERLING GRØDUM KRISTIANSAND
BYGGFIRMA ULRIKSEN NARVIK
BYGGFORNYELSE Alf Sternang NARVIK
BYGGHANDVERK OG RESTAURERING Erik Brendehaug FUSA
BYGGINOR AS STORFJORD
BYGGIT AS HALDEN
BYGGKO AS RØYKEN
BYGGKOMPANIET ØSTFOLD AS FREDRIKSTAD
BYGGKOMPANIET AS OSLO
BYGGKOMPLETERING Thor Flage ASKER
BYGGKONSTRUKSJON OLESNIEWICZ NES
BYGGM ARNE BRANDSDAL BERGEN
BYGGM ENTR ODD LUNDSBAKKEN SARPSBORG
BYGGM IVAR BAKKE - PARKETT & FLI ELVERUM
BYGGM KOLLTVEIT BJØRN M BERGEN
BYGGM PER GUNNAR LANDSVIK BERGEN
BYGGM RONALD FOSSE ASKØY
Byggm Sigurd Kråkås SOLUND
BYGGMANNHUS TRONDHEIM Johnny Sørgård TRONDHEIM
BYGGMEISTER ASLAK HIMLE VOSS
BYGGMEISTER BJØRN ATLE NESHEIM AS VOSS
BYGGMEISTER DAGMUND RAMSDAL FLORA
BYGGMEISTER KARSTEN AUGESTAD KVAM
BYGGMEISTER KJELL LUTRO KVINNHERAD
BYGGMEISTER LANGETEIG & VOLLDAL AS LEIKANGER
BYGGMEISTER PER AUGESTAD KVAM
BYGGMEISTER PER AUGESTAD AS KVAM
BYGGMEISTER RUNE SLETTESTØL AS SANDE
BYGGMEISTER Terje Kolltveit KVAM
BYGGMEISTER TERJE KOLLTVEIT AS KVAM
BYGGMESTER ÅSMUND LANGEDRAG VESTRE TOTEN
BYGGMESTER ØYVIND OG ERIK KÅBULAND AS VENNESLA
BYGGMESTER - GRUDE AS EIGERSUND
BYGGMESTER A. KLAVENES AS SØGNE
BYGGMESTER AMUND LONE OSTERØY
BYGGMESTER ARILD ARVESEN AS SARPSBORG
BYGGMESTER ARILD UTHAUG ØRLAND
Byggmester Arne Aksland STAVANGER
BYGGMESTER ARNE FROSTAD BERGEN
BYGGMESTER ARNE SAMESTAD AS GLOPPEN
BYGGMESTER ARNE SKOTNES AS STJØRDAL
BYGGMESTER ATLE SLETTEMARK VOSS
BYGGMESTER BENGT INGVARD IDEN MELAND
BYGGMESTER BERNHARD STRANDVOLL ANS RANA
BYGGMESTER BERNT SANDSTRØM HVALER
BYGGMESTER BILLY JOHAN OLSEN KRISTIANSAND
BYGGMESTER BIRGER NYLEN KRISTIANSAND
BYGGMESTER BIRGER SANDMOE LARVIK
BYGGMESTER BJØRN KVINGEDAL AS BERGEN
BYGGMESTER BJØRN RUNE KVINGE AS MASFJORDEN
BYGGMESTER BJØRN TOMMY MOSÆTHER OSLO
BYGGMESTER BJØRN TORE HOLTSDALEN LARDAL
BYGGMESTER BJØRNERUD AS VESTRE TOTEN
BYGGMESTER BJARNE DAHLE KRISTIANSAND
BYGGMESTER BJARTNES AS VERDAL
BYGGMESTER BRAGE S JENSEN TRONDHEIM
BYGGMESTER BREDE MOLDSTAD RINGSAKER
BYGGMESTER BRUSE HETLAND STAVANGER
BYGGMESTER CHARLES J KENNEDY BERG AS TJØME
BYGGMESTER DAG KULTORP SARPSBORG
BYGGMESTER DAHL OG DALER AS TØNSBERG
BYGGMESTER DETLEF BØHNKE VENNESLA
BYGGMESTER EINAR GLENNE AS HOF
BYGGMESTER ENDRE KVISTAD TRONDHEIM
BYGGMESTER ERIK HAARBERG FET
BYGGMESTER ERIK LAHLUM TRELAST OG BYGGEVARE LEVERANDØR STANGE
BYGGMESTER ERIK TANDE BERGEN
BYGGMESTER ERLING STEMLAND BODØ
BYGGMESTER ESPELID AS BERGEN
BYGGMESTER FLEMMING DALL STRYN
BYGGMESTER FRANK ATLE KVINGE BERGEN
BYGGMESTER FRITZØE AS BODØ
BYGGMESTER FRODE ENDRÉ MELLINGEN RADØY
BYGGMESTER FRODE GROVEN VEGA
BYGGMESTER FRODE KALLEKODT TYSVÆR
BYGGMESTER GEIR Å. HOMMO VINJE
BYGGMESTER GEIR GJERPE LIMITED MÅLSELV
BYGGMESTER GEIR OVE STOKKE KARMØY
BYGGMESTER GEIR TRODAL BERGEN
BYGGMESTER GEORG SCHJETNE NILSEN BERGEN
BYGGMESTER GLENN DYLING HORTEN
BYGGMESTER GLENN LIND HADSEL
BYGGMESTER GRUDE EIGERSUND
BYGGMESTER H RØTTINGEN AS OS
BYGGMESTER HÅKON LÆRET TØNSBERG
BYGGMESTER HALDOR MELAND BERGEN
BYGGMESTER HANS A FRIGSTAD KRISTIANSAND
BYGGMESTER HANS FOLLAUG SKIEN
BYGGMESTER HARESTAD & VISTNES DA RANDABERG
BYGGMESTER HARRY HANSEN ASKØY
BYGGMESTER HASLE BØ GRIMSTAD
BYGGMESTER HELGE JORTVEIT VENNESLA
BYGGMESTER HELGE OTTESEN AS BERGEN
BYGGMESTER HELGE REVHEIM STAVANGER
BYGGMESTER HELGE TARALDSEN SØGNE
BYGGMESTER HELGE TARALDSEN AS SØGNE
BYGGMESTER HERMAN FROST AS TRONDHEIM
BYGGMESTER HJALMAR BU BERGEN
BYGGMESTER INGAR BJURSTR NEDRE EIKER
BYGGMESTER JØRGEN BINDE AS STEINKJER
BYGGMESTER JAN KAARE LARSEN BERGEN
Byggmester Jan Ole Schnell GJØVIK
BYGGMESTER JARLE SNILSTVEIT AS STAVANGER
BYGGMESTER JARLE VIKJORD AS BODØ
BYGGMESTER JO KÅRE TORVIK AS SKAUN
BYGGMESTER JOAR ANDERSEN AS FREDRIKSTAD
BYGGMESTER JOHAN H GRØNVIK KRISTIANSUND
BYGGMESTER JOHAN NADDEN EFTF AS AURSKOG-H
BYGGMESTER JOHANNES SCHENK TROMSØ
BYGGMESTER JON KLEIVELAND AS KRISTIANSAND
BYGGMESTER JONNY BEKKEVOLD ØVRE EIKER
BYGGMESTER JONNY PEDERSEN KARMØY
BYGGMESTER K STENSBAK TØNSBERG
BYGGMESTER KÅRE ELIASSEN ASKER
BYGGMESTER KÅRE TVEITE VOSS
BYGGMESTER KENNETH SANDSTRØM BERGEN
BYGGMESTER KITTEL SONGE TVEDESTRAND
BYGGMESTER KJELL WILLY WIIK AS BERGEN
BYGGMESTER KNUT BRAASTAD RINGEBU
BYGGMESTER KNUT FARESTVEDT BERGEN
BYGGMESTER KNUT FROSTAD AS STAVANGER
BYGGMESTER KOMPANIET AS HAUGESUND
BYGGMESTER KRISTIAN SNARE STANGE
BYGGMESTER KRISTOFFER SELAND GRIMSTAD
BYGGMESTER KURT SOLBERG ASKØY
BYGGMESTER LØKKE AS STEINKJER
BYGGMESTER LØVSLETTEN SUNNDAL
BYGGMESTER LADSTEIN AS STAVANGER
BYGGMESTER LARS-AAGE ARVESEN SARPSBORG
BYGGMESTER LEIDULF O DYRLAND AS SELJORD
BYGGMESTER LEIF KÅRE SKIFTENES BYKLE
BYGGMESTER LEIF P MEDALEN SØR-ODAL
BYGGMESTER LEIF TERJE TORLAND AS LINDESNES
BYGGMESTER MAGNE FJELLHAUG AS GJØVIK
BYGGMESTER MARCIN ANTCZAK RYGGE
BYGGMESTER MARKUS SØDERBLOM HEMSEDAL
BYGGMESTER MARTIN AURSAND TRONDHEIM
BYGGMESTER MEIER SØRREISA
BYGGMESTER MODALEN AS LILLESAND
BYGGMESTER N. A. FORSETLUND AS FREDRIKSTAD
BYGGMESTER NILS-ARNE FORSETLUND FREDRIKSTAD
BYGGMESTER NORDNES & FOLKESTAD ANS FJALER
BYGGMESTER O J WENBERG FAUSKE
BYGGMESTER ODD BRATTSET ORKDAL
BYGGMESTER OG TØMMERMESTER TOR TRANDEM VESTBY
BYGGMESTER OG TAKSTMANN Bjørn Lasse Pettersen HOF
BYGGMESTER OLE PETTER SVELA STAVANGER
BYGGMESTER ORMESTAD & VERMELID DA RE
BYGGMESTER OSKAR THORSEN STAVANGER
BYGGMESTER PER BRENSDAL ARENDAL
BYGGMESTER PER CHRISTIAN THORKILDSEN KRISTIANSAND
BYGGMESTER PETER MELAND FONN AS FREDRIKSTAD
BYGGMESTER PETTER TØLLEFSEN AUTORISERT ENTREPRENØR HARSTAD
BYGGMESTER REIDAR VALLESTAD AS FJELL
BYGGMESTER REIDAR VORLAND AS SUND
BYGGMESTER REINER FAGERLID VÅGAN
BYGGMESTER RICHARD FOSSER MINGE SKI
BYGGMESTER ROAR EINARSEN LARVIK
BYGGMESTER ROLF CHRISTIAN ASKELAND SANDNES
BYGGMESTER ROLF CHRISTIAN OG GT ASKELAND DA SANDNES
BYGGMESTER ROLF OPSAHL LIER
BYGGMESTER RONALD SVENDSEN OS
BYGGMESTER ROTSTIGEN AS GJØVIK
BYGGMESTER ROY LOHNE JOHNSEN BERGEN
BYGGMESTER RUNAR SKUGGEVIK AS VEGÅRSHEI
BYGGMESTER RUNE BYKLUM KRISTIANSAND
BYGGMESTER RUNE HARBOE AS HALDEN
BYGGMESTER RUNE RUSDAL LUND
BYGGMESTER RUNE TOLLEFSEN DRAMMEN
BYGGMESTER SØBSTAD AS TRONDHEIM
BYGGMESTER SCHNELL AS GJØVIK
BYGGMESTER SIGBJØRN ASKELAND SANDNES
BYGGMESTER SINDRE FOSS HOPLAND LINDÅS
Byggmester Slyk & Espevik A/S GJESDAL
BYGGMESTER Ståle Furnes GISKE
BYGGMESTER STÅLE HEBNES STAVANGER
BYGGMESTER STEFAN YORK BENTZEN AS SANDEFJORD
BYGGMESTER STEIN PETTERSEN ASKØY
BYGGMESTER STEINAR LAVIK ASKØY
BYGGMESTER STENSLETTEN KVINNHERAD
BYGGMESTER STIAN HOLTBAKK FREDRIKSTAD
BYGGMESTER STIG ANGELTVEIT FJELL
BYGGMESTER SVEIN EGIL NORDPOLL LINDÅS
BYGGMESTER SVEIN MATNINGSDAL
BYGGMESTER SVERRE BERNES AS OSTERØY
BYGGMESTER T B MYDLAND SOKNDAL
BYGGMESTER TERJE GRAN AS TRONDHEIM
BYGGMESTER TERJE HAUERBERG NES
BYGGMESTER TERJE NESHEIM SANDNES
BYGGMESTER Terje Ringdal LARVIK
BYGGMESTER TERJE SØRGÅRD BERGEN
BYGGMESTER TERJE TØRNBLOM ASKØY
BYGGMESTER TOM GJERLAUGSEN AS SARPSBORG
BYGGMESTER TOMMY JENSEN AS RAUMA
BYGGMESTER TOMMY STRANGE HORTEN
BYGGMESTER TORBJØRN S. SÆTRE HAUGESUND
BYGGMESTER TORE ARNESEN KRISTIANSAND
BYGGMESTER TORE GJÆRUM BAMBLE
BYGGMESTER TORGNY EGELI TIME
BYGGMESTER TORMOD BERGERUD SKI
BYGGMESTER TRON WAHL-WESTRENG OSLO
BYGGMESTER TROND NESSE FJELL
BYGGMESTER TROND REIERSDAL DRANGEDAL
BYGGMESTER VEGAR HAUGEN RINGEBU
BYGGMESTER VIDAR HUTH AS FREDRIKSTAD
BYGGMESTER VIDAR THORKILDSEN KRISTIANSAND
BYGGMESTER VIDAR TRESVIK LINDÅS
BYGGMESTER VIGNIR JONSSON KRISTIANSAND
BYGGMESTER VILLY BÅRD SOLVOLL AS BODØ
BYGGMESTER WERKLAND AS MELHUS
BYGGMESTER WOXEN BÆRUM
BYGGMESTERENE OLSEN OG LINDAHL AS BÆRUM
BYGGMESTERFIRMA JØRGENSEN & KEMKERS AS LARVIK
BYGGMESTERFIRMA KNUTSEN OG STANGE AS KARMØY
BYGGMESTERFIRMA STORVIK & LANGANGEN ANS PORSGRUNN
BYGGMESTERFIRMA THT Tommy Hansen LARVIK
BYGGMESTERFIRMAET HELGE LOFTUM SANDEFJORD
BYGGMESTERFIRMAET KOLSTAD & MYKSVOLL AS RADØY
BYGGMESTRENE BERGERUD OG OLAUSSEN AS SARPSBORG
BYGGMESTRENE BIRKELUND & SOMMERSTAD AS TØNSBERG
BYGGMESTRENE KRÅBØL & DALE AS RINGSAKER
BYGGMESTRENE LARSEN & BJ EIGERSUND
BYGGMESTRENE MINDE & FJELLVARD AS BERGEN
BYGGMESTRENE UTHAUG OG HAUGEN AS ØRLAND
BYGGNINGSERVICE NIELS RYHOLT TØNSBERG
BYGGNINGSNEKKER ATLE KOLLOEN NORD-FRON
BYGGNINGSTØMRER BJØRN OVE LINDVIK BERGEN
BYGGPARTNER KVINNHERAD AS KVINNHERAD
BYGGREHAB Kurt Pedersen SKI
BYGGRENOVERING AS ARENDAL
BYGGREP ANS SANDØY
BYGGREP Sindre Olsen HALDEN
BYGGREP. RAFAL GGRZEGORZ OLEJNIK SKI
BYGGSENTERET AUDUN HUNDERE AS SOGNDAL
BYGGSERVICE - MARIUS SMERTJEVAS DRAMMEN
BYGGSERVICE Dagfinn J Beske Eide HITRA
BYGGSERVICE EGERSUND AS EIGERSUND
BYGGSERVICE Håvard H Sletta NOTODDEN
BYGGSERVICE PIOTR KWASNIK ASKER
BYGGSERVICE, John Iversen ÅLESUND
BYGGSOLUTION MARCIN NIZIOL OSLO
BYGGSTARTER AS RYGGE
BYGGTJENESTER ADAM KEDZIOR ØVRE EIKER
BYGGTJENESTER Kurczak ULLENSAKER
BYGGTJENESTER NAWRACALA OSLO
BYGGTORGET MALANGEN AS BALSFJORD
BYGNINGS AS EIDSKOG
BYGNINGS ENTREPRENØREN AS SKEDSMO
BYGNINGS SNEKKER Morten Kristensen LILLEHAMMER
BYGNINGSARBEIDER ZAKRZEWSKI OSLO
BYGNINGSFIRMA IVAR KARLSEN FREDRIKSTAD
BYGNINGSFIRMA JACEK PIOTR CHUDZINZKI FREDRIKSTAD
BYGNINGSFIRMA JOHN NILSEN LARVIK
BYGNINGSFIRMA KAROL KAJZER HALDEN
BYGNINGSFIRMA KNUT O VARPE NØTTERØY
BYGNINGSFIRMA KRZYSZTOF PIESLA FREDRIKSTAD
BYGNINGSFIRMA RENOVA Dariusz Rymarczyk SANDEFJORD
BYGNINGSFIRMA ROLF UTSTRAND TRONDHEIM
BYGNINGSFIRMA STEINAR ELSTRØM NØTTERØY
BYGNINGSFIRMA THOR JOHANSEN LARVIK
BYGNINGSFIRMA TOR MERKESDAL BERGEN
BYGNINGSKARA ANS VESTRE TOTEN
BYGNINGSKULTUR RØROS AS RØROS
BYGNINGSPARTNER DA DRAMMEN
BYGNINGSSERVICE TERJE BERGFJORD LINDÅS
BYGNINGSSNEKKER Geir Solend LØRENSKOG
BYGNINGSTØMRAR ERIK FURNES BERGEN
BYGNINGSTØMRER DAG FJELDTVEDT BERGEN
BYGNINGSTØMRER JAN E. SLETTEN LINDÅS
BYGNINGSTEKNIKKER TERJE LARSEN HARSTAD
BYKLE BYGG AS BYKLE
BYKLE INVEST AS BYKLE
BYNESET SNEKKERSERVICE AS TRONDHEIM
BYREMO BYGG LILLESAND
BYRGE SITJE JOHANSEN RYGGE
BYRGE SITJE JOHANSEN AS RYGGE
C C BYGG & MONTASJE Cornel Cornea OSLO
CAFE BILJARD CLUB TOBODA ROMVALD -
CALLENBERGSBYGG Dick Callenberg ASKER
CAMPOSERVICE Darwin Calle OSLO
CAPITAL CONTRACTING AS STAVANGER
CARDINAL BRODERING Ragnhild Selfors Jacobsen SAUDA
CARDUS BYGG OG SNEKKERFIRMA Guillermo Cardus Cristaldo OSLO
CARL ØISTEIN GRUE AS NES
CARL ERIK WINTHER LARSEN NISSEDAL
CARL G JØRGENSEN FREDRIKSTAD
CARL PETTER STRØM TRONDHEIM
CARL WOLLERT RØSTENSKAR-HANDYMAN OS
CARL-ERIK TURE NYLUND -
CARL-JERKER WIKSTRØM NANNESTAD
CARTER REHABILITERING OG MALING FLEKKEFJORD
CASTOR ENTREPRENØR AS KARMØY
CATO BYGG & RIV Peo Brodèn OSLO
CATO ENGEN WIGDAHL NORD-AURDAL
CEL-BUD CELINA SZLEK OSLO
CENTAUR STEMPA WLODZIMIERZ BYGNINGSHÅNDVERKER -
CENTELLICO AS OSLO
CENTENA AS KONKURSBO OSLO
CENTRUM BYGG OSLO AS ASKER
CEZARY TWARDOWSKI BUILDING SERVICES HAUGESUND
CH SIKKER SERVICE DA BERGEN
CHAMO BYGG & EIENDOM AS OSLO
CHRIS DOMANSKYS BYGGSERVICE OS
CHRISTENSEN SEIL OG BYGG DRAMMEN
CHRISTER BYGGESERVICE Hosås Landro FJELL
CHRISTIAN BLOMKVIST BYGG OCH SNIKKERI AB NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK HARAM
CHRISTIAN KLOSTER OLSEN RENNESØY
CHRISTIAN LUEDER BØMLO
CHRISTIAN LUNDSRUD TRØGSTAD
CHRISTIAN MAANA LOPEZ ALVDAL
CHRISTIAN OSLAND BERGEN
CHRISTIAN SCHANCHE BYGG OG ANLEGGSTJENESTER SANDEFJORD
CHRISTIAN SCHOU EXPEDITION OSLO
CHRISTIAN STOLTE FREDRIKSTAD
CHRISTIANSEN RONALD VESTBY
CHRISTIE & OPSAHL AS MOLDE
CHRISTO BYGG Christian Rosendahl Taule BERGEN
CHRISTOPHER ROBERT QUENTIN JONES BERGEN
CIEN BYGG MAREK DUDKIEWICZ OSLO
CINSKISPROSJEKT Darius Cinskis OSLO
CIRKEL BYGG Vidar Arnesen RØYKEN
CIRKELBYGG AS RØYKEN
CIROKO NORGE HALDEN
CITY LINE BYGG & MONT KRISTER GLA OPPEGÅRD
CLEANING Jerzy Lazicki OSLO
CLENA MASKIN AS GULEN
COBRA FORVALTNING AS OSLO
COLCERIU ENTREPRENAD -
COLIN BURNS SNEKKERSERVICE BÆRUM
COLOSSEUM BYGG AS OSLO
COLOSSEUM BYGG AS KONKURSBO OSLO
COLOSSOS Emmanuel Constantinides STAVANGER
COMPLETE PARTNER GRENLAND AS BAMBLE
COMPLETT OPPUSSINGSERVICE MAHMOOD OSLO
COMPLETTBYGG LIMITED BALSFJORD
CON-FORM TRØNDELAG AS TRONDHEIM
CONECTOR Grzegorz Garstecki TØNSBERG
CONNY OLUFSEN TØMRERFIRMA FJELL
CONSARS ENTREPRISER AS ASKER
CONSEM ENTREPRENØR AS RÅDE
CONSENSUS PETER SIEMIONOW OSLO
CONSERT HÅKAN HÅKANSSON -
CONSTRUCTA ENTREPRENØR AS BERGEN
CONSTRUCTA S.R.O DRAMMEN
CONTINENT MONTAGE AKTIEBOLAG EIDSBERG
CONTRACT CONSULTANCY SERVICES LTD -
CONTRACTING RAFAL GUBALA FREDRIKSTAD
CONTRAS CONSTRUCTION AND BERGEN
COOO MARTINS TIMBER UK -
COOR SERVICE MANAGEMENT STAVANGER AS STAVANGER
COPLAN SYSTEM SP. ZO.O. -
CRAFTSMAN Wiaczeslaw Janowicz NØTTERØY
CREATIS Rafal Szymanski OSLO
CRISTER REIMER OSLO
CRUMIRO S.R.O -
CURT LARSEN GRIMSTAD
CURZON CLARKE ENGINEERING LIMITED OSLO
CZERW STANISLAW MIROSLAW TRONDHEIM
CZESLAW MARCINIAK TRONDHEIM
CZESLAW SUPRYN SKEDSMO
CZOPEK'S NORPOL - DOM LIER
DÆHLI OG GRØNVOLD EIENDOM DA HAMAR
DØNNESTAD ARILD KRISTIANSAND
DØRHEIM BYGG SOLA
DØSEN AS OS
DØSKELAND KORNELIUS STAVANGER
D-COLOR SLAWOMIR VOJCIECHOWSKI OSLO
D. P. J. CONSTRUCTION Dariusz Kutko SANDE
D.K. BYGG Lindy Hillersdal OSLO
D.S. BYGG Dag Steinar Sofienlund LØTEN
DA VINCI BYGGEKUNST -
DA VINCI BYGGEKUNST Piotr Kowalczyk ELVERUM
DAB Bobrowski OSLO
DABA PERITUS OSLO
Dag Aasterød PORSGRUNN
DAG ANDERSEN STÅLBYGGMONTASJE KVÆFJORD
DAG ARNE TOFT HAUGESUND
DAG ERIK TANGEDAL AS BERGEN
DAG HOLTH BYGGSERVICE DRAMMEN
DAG HOLTH BYGGSERVICE AS DRAMMEN
DAG PRAUSNITZ RINGERIKE
DAG RUNE ESPELIEN KRISTIANSAND
DAG RUNE SVANE STEINKJER
DAG SCHNITLER SØGNE
DAG STEINNES RANDABERG
DAG STENE DEHLIN NESODDEN
DAG THOMASSEN KRISTIANSAND
DAG TORE SØRGAARD SKI
DAG TORE WESTRUM LARVIK
DAGFINN EFTEVAND SØGNE
DAGFINN SKURDAL ÅL
DAHLBERG & SØNNER AS VÅGAN
DAHLEN GUNDER S FOLLDAL
DAHLS BYGG HAMAR
DAINIUS AZONDENIS OSLO
DAINIUS SPRINDYS TØNSBERG
DAINORAS SEMENKAVICIUS MALVIK
DAL BYGG SERVICE Marko Olavi Ylønen EIDSVOLL
DALA BYGG Geir Vidar Lierhagen RINGSAKER
DALAKER KÅRE SOGNDAL
DALE BJØRN RADØY
DALE BOLIGBYGG AURLAND
DALE BRUK BOLIGER AS FRÆNA
DALE KNUT MAGNE VIK
DALE MAGNE KARMØY
DALE VEDLIKEHALDSSERVICE ØRSTA
DALENG BYGG AS SYKKYLVEN
DALIUS VARKULIAVICIUS OSLO
DAMBERG BILLY SNEKKERI OSLO
DAMGÅRD & LARSEN DA LILLEHAMMER
DAMGAARD BYGG HALDEN
DAMGAARD BYGG AS HALDEN
DAMI ENTREPRENØR AS BERGEN
DAMLI JOHN ORKDAL
DAMMYR BYGG AS FREDRIKSTAD
DAMORE JOSEPH ASKER
DAMSGÅRD BYGGSERVICE AS BERGEN
DANIEL BINKOWSKI TROMSØ
DANIEL OSKARSON TRYLAND STRAND
DANIEL PLURA'S SNEKKERSERVICE HITRA
DANIEL POCIEZNICKI SARPSBORG
DANIEL RAFAEL CHRUSCINSKI OSLO
DANIEL SKULBRU SKULBRU BYGG OSLO
DANIEL TOMTER BYGG DRAMMEN
DANMAR DANIEL MARCHLEWSKI -
DANNIE WILSON JENSEN BÆRUM
DANNY RICO INZAGI OSLO
DANSK BYGNINGS ENTREPRISE APS -
DANSK BYGNINGS MONTASJE DA OSLO
DANSK NORSK HÅNDVERK ANS BERGEN
DANSKE AS KRISTIANSAND
DANUTA BIEDNA - PRZEDSIEBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWE -
DARAS HÅNDVERKSERVICE Dariusz Jakimiuk OPPEGÅRD
DARBO SPRENDIMAI UAB -
DAREK SOWA REHABILITERING AS OSLO
DAREK SWIERCZYNSKI OSLO
DAREX DARIUSZ TOKARZ -
DARIUS AZONDENIS OSLO
DARIUS RAVINSKAS ALSTAHAUG
DARIUS STANKUS OSLO
DARIUSZ ANDRZEJ SZYMANSKI SØRUM
DARIUSZ JOZEF BONAR OSLO
DARIUSZ KANIOWSKI TRONDHEIM
DARIUSZ KRZESNIAK -
DARIUSZ KRZYSZTOF FRANCZAK TRONDHEIM
DARIUSZ KUCZYNSKI OSLO
DARIUSZ LUKASIAK BYGNINGSHÅNDVERKER -
DARIUSZ MARCIN BAK -
DARIUSZ MARCIN RYZEWSKI SKEDSMO
DARIUSZ MINGA SARPSBORG
DARIUSZ STEFANIAK STEF -
DARIUSZ TADRA OSLO
DARIUSZ WERWCHOWSKI -
DARO BYGGEFIRMA GORSKI DARIUSZ RAFAL GJERDRUM
DAST David Struik OSLO
DATSEN WFC STANGE
DAUGSTAD PEDER VESTNES
DAVID ALEXANDER SKEVIK NESODDEN
DAVID GUNDERSEN DYKK OG BYGGETJENESTE NESNA
DAVID LEE SNEKKER MOSS
DAVID MARK HAJDASZ LINDÅS
DAVID ULLAND ØVRE EIKER
DB BYGG Daniel Bodilsen DRAMMEN
DD ENTREPRENØR AS OSLO
DD PARKETT NORGE DARIUSZ KLIN BÆRUM
DE TROY 1911 OLGIERD JERZY KUZNIAR -
DEBOSZ BYGG OSLO
DECCON Declan Brady OSLO
DECOR Tomasz Gut OSLO
DEKKHUSET Jim Yngve Snekkerhaugen KONGSVINGER
DELTABUD SPOLKA ZOO -
DELTAMETAAL -
DEMAR AS VESTBY
DEMOKRIT KLUNGTVEIT ENTREPRENØR SANDNES
DEN GLADE SNEKKER AS OSLO
DEN GLADE SNEKKER Richard Larsen MALVIK
DEN MAGISKE VERKTØYKASSE Atle Flatebø FREDRIKSTAD
DENATONY Toni Kocevski OSLO
DENIS KRANC STEINKJER
DEREK Dariusz Stanczyk BÆRUM
DEREK'S BYGG SERVICES Naughton KRISTIANSAND
DETHO BYGG FRODE THOMASSEN OS
DIAMANTSAGING SOGN AS LEIKANGER
DIESEL & MARINE ENG SERVICES LTD -
DIMA Arunas Baciaukas BÆRUM
DIMENSJON AS OSLO
DIMITRIOS BYGGSERVICE Dimitrios Tsivintzidis SKEDSMO
DIN HUSMONTØR AS EIDSVOLL
DINGSTAD SLETTEBØE ANS OSLO
DIREMTA UAB -
DIRKS MOBILE SNEKKERVERKSTED Dirk Langfeld SMØLA
DISPEN HJALMAR RUNE STRYN
DISTRIKTS-BYGG V/GEIR NØRBECH GJEMNES
DITT BYGG AS LUNNER
DITT KJØKKEN Rune Moen TVEDESTRAND
DJUREN MONTAGE GMBH -
DK MONTASJE AS OSLO
DLB ENTREPRISE JENSEN BÆRUM
DMITRIJS ABAKSINS BØMLO
DMITRY BATUROV OSLO
DMJ BYGG - Daniela Cvetkovic OSLO
DNA Per Magelie FROGN
DOFFEN SERVICE Ole Kristian Strandene TVEDESTRAND
DOKKEN HANS NES
DOKKEN TORE GOL
DOLORA OÜ, RANDO SISKA KVINNHERAD
DOMIX Anna Lisiakiewicz ULLENSAKER
DONAR AS BERGEN
DONATAS PECETAUSKAS RANA
DORON BYGGTJENESTER OSLO
DOVRE BYGGSERVICE Sven Haukaas BODØ
DOVREBYGG AS DOVRE
DOZER SOLA
DRØBAK TREDETALJER Tømrermester Per-Willy Færgestad FROGN
DRØMMESLOTTET HYTTER OG HUS AS OSLO
DRØNNEN BYGG Leif Sindre Drønnen ÅLESUND
DRAGÅSHAUG BJØRN INGAR MALVIK
DRAGAN STANOJEVICS BYGGTJENESTER OSLO
DRAGE BYGG OG EIENDOM AS VANYLVEN
DRAMMEN BYGG WÄRME Markus Wärme LIER
DRAMMEN REHABILITERING AS DRAMMEN
DRANGE BYGG OG ANLEGG BÆRUM
DRANGSLAND ERLING BYGGEFIRMA MANDAL
DRAWEX BIKOWSKI PRZEMYSLAW -
DREW DESIGN TØNSBERG
DREWNOKOR - STANISLAWA ROGUSKA -
DRIESSEN-JAARSMA AS SOLUND
DRIVHUS OG BYGGMONTERING Elias Tapio OSLO
DROGEN ODD GUNNAR DOVRE
DRV BYGG OG RENHOLD Dmitrijus Dic LØRENSKOG
DS INTERIØR DAMIAN JAN STRZECHA STAVANGER
DUBAJ BYGG OG INNREDNING DRAMMEN
DURING ESPEN OSLO
DVERGSDAL & SUNDE BYGG AS JØLSTER
DYB & JENSEN BYGG AS NITTEDAL
DYRLAND LEIDULF SELJORD
DZIALALNOSC BUDOWLANA TADEUSZ MATUSIK -
DZIEGIELEWSKI DIN BESTE BYGG OSLO
DZIKU-HANDVERKER EXPRESSEN KRAWCZYK OSLO
E ØYE BYGG OG ANLEGGS SERVICE OSLO
E STEFFENSEN BYGG Eivind Steffensen SVELVIK
E&K KROTOCHWIL BERGEN
E. REINERTSEN'S SNEKKERFIRMA KRISTIANSAND
E.T. BYGGSERVICE Ernst Thorkildsen SKI
EAST BYGG AUDRIUS NAVALINSKAS NØTTERØY
EBB ENKLERE BYGGE BEHOV Halbo OSLO
ECOLOG HOME DRAMMEN
ED. ZÜBLIN AG VESTBY
EDB CONSULT SØR Kjell Nilsen KRISTIANSAND
EDGAR KIØSTERUD OSLO
EDVAR HØYEN BERGEN
EDVARD NEUMANN SANDNES
EDVARDSEN JON-ROAR LENVIK
EDVARDSEN KNUT ING ASKER
EDVIN DAL FOLLDAL
EDVIN JOSEF FREIENSTEIN STORD
EDVIN LARSSON SANDE
EDVIN MÅRSTØL VOLDA
EDVIN MAGNAR FOSS SOGNDAL
EDVIN SOLEIM BÆRUM
EDVIN STRAND ÅLESUND
EDVIN TROTLAND MELDAL
EDVIN TVEITI VINJE
EDVIN'S SNIKKARVERKSTAD Edvin Skjerven VIK
EF BYGG OG EIENDOM Erik Frøysnes KRISTIANSAND
EF-BUD NOWINSKI OSLO
EFFECCT BYGG AS NARVIK
EFFEKTIV PROSJEKTUTVIKLING AS TROMSØ
EGGE ANDERS R GLOPPEN
EGGEDAL BYGG & HYTTESERVICE AS SIGDAL
EGGEN OG HOLDEN BYGG AS TYDAL
EGIDIJUS BALTRUNAS OSLO
EGIL BYGGTJENESTE Egidijus Mikalainis SØRUM
EGIL FIMREITE SOGNDAL
EGIL HUNVIK BREMANGER
EGIL OLAV TORSTENSEN VÆRØY
EGIL OMDAL EIGERSUND
EGON BYGG Egon Myrstad KLEPP
EGON JOHANSEN ORKDAL
EH SALG OG UTLEIGE Edvard Høgstad SAUHERAD
EHF BYGGNAD FREDRIKSTAD
EIA REINHARD SVEIN EIGERSUND
EID'S BYGGSERVICE Bjørn Egil Eid AURSKOG-HØLAND
EIDSVOLL RUBIS UTVIKLING AS ASKER
EIENDOMS REHABILITERING Rikard Erik Løb LARVIK
EIKEN BYGG & FORSKALING DA HÆGEBOSTAD
EILEF ISAK NETLAND KVINESDAL
EILEFSEN EDVARD KVITESEID
EILIF INGE PEDERSEN TRANØY
EILIV SVEEN SNEKKERTJENESTER OSLO
EINAR BREKSTAD AS ØRLAND
EINAR HELGE TOMASGARD HORNINDAL
EINAR TANGEN TØMRERFIRMA ASKER
EINAR TONNY BALSFJORD
EINO EINARI FÆLDT MOSS
EINTVEIT & ULVERSØY AS RANDABERG
EIRIK DYRSETH MALVIK
EIRIK DYRSETH KONKURSBO MALVIK
EIRIK FJELLANGER STORD
EIRIK HOVDE BYGG AS MODUM
EIVIND FJELD BYGGSERVICE SANDNES
EIVIND HUNDSEID VINDAFJORD
EJ RENOVACIJA -
EKLUND BYGG OG AKUSTIKK DA OSLO
EKORNÅSVÅG BYGGELAG ÅLESUND
EL GRECO BYGG OG TØMRING Emmanouil Makryllos ENEBAKK
EL TRE Dag Erik Døvle GJØVIK
EL-INSTALLATION EVAN VASE LARSEN NITTEDAL
ELE - FANTEN BYGG OG UTLEIE Jacob Børgesen Jensen OPPEGÅRD
ELEKTRO-POL Marcin Ryba STAVANGER
ELEKTRONIKKHUSET AS LUNNER
ELEMENTSYSTEMER AS TRONDHEIM
ELGENBERT BYGG Elgenbert Bernard Nilek OSLO
ELIGIJUS BENESIUNAS OSLO
ELIGIJUS DAVALIUS OSLO
ELITBYGGERNE Martina Olander HURUM
ELLEN BAKLID KONGSBERG
ELLSETH BYGG OG BETONG AS HOL
ELVEBREDDEN UTBYGGING AS SANDNES
ELVEMO SVEIN ROAR HITRA
ELVEN ASGEIR INGE ORKDAL
ELVENT AS NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK OSLO
ELVERUM BYGG & RESTAURERING AS ELVERUM
ELVIS MAKSUMIC FLEXBYGG OG VEDLIKEHOLD OSLO
ELVIS MONTASJE v/ Sven Peter Elgbratt FREDRIKSTAD
EM BYGG- TRE- MUR- BETONG DA TINN
EMIL VILLA & ELEMENT I ÄNGELHOLM AB -
EMIL'S RENOVATION SERVICE Emil Gradziel OSLO
EMS SP ZOO STAVANGER
ENDESTAD OLE JOHNNY TØMRAR FLORA
ENDRE CALDWELL TYSNES
ENDRE THORSET HEMSEDAL
ENERGIBOLIG AS TRONDHEIM
ENGERDAL ØSTFJELL AS ENGERDAL
ENGERDAL HYTTEBYGG Jo Sletmoen ENGERDAL
ENGET BREDE ØVRE EIKER
ENKEL BYGG OG BUTIKK AS HJELMELAND
ENS ENTREPRENØR AS OSLO
ENSTRØM HEM OCH VILLA AB -
ENSTRÖM KONSTRUKTION BYGG AB -
ENTR STEIN BIRKELAND OSTERØY
ENTRENOR Nikolaos Tzelepis MOSS
ENTREPREN FJELL
ENTREPRENØR BJØRN BØRSERUD LIER
ENTREPRENØR HELSET Drazen Jurisic BÆRUM
ENTREPRENØR J.M. IVERSEN AS ÅLESUND
ENTREPRENØR T SKOGLUND ELVERUM
ENTREPRENØR TORE KRISTIANSEN ALT I FORSKALING STØP OG TERMOMUR STAVANGER
ENTREPRENØR VIDAR GRANÅSEN AS BIRKENES
ENTREPRENØRFIRMA JOHN FROMREIDE AS ASKØY
ENTREPRENØRFIRMAET KALIN & VERNAN DA SKEDSMO
EPIKUR EIENDOMSUTVIKLING Torgeir Haukenes KRAGERØ
ERBFO FRITID V. Erlend Brede Fossen GAULAR
ERC EMISSIONS-REDUZIERUNGS- CONZEPTE GMBH OSLO
ERESFJORD BYGGELAG Håkon Nauste NESSET
ERGANE BYGG AS OSLO
ERGANE HOLDING AS OSLO
ERGANE MØRE AS HAREID
ERICK ANDRE SALMON NOTODDEN
ERIK ØVERGAARD HAMAR
ERIK AASERUD GRAN
ERIK AASTORP VÅLER
ERIK ALLAN NIEMELA STAVANGER
ERIK ANDERSEN SARPSBORG
ERIK ANDSERSEN/ANDERSEN BYGG KÅFJORD
ERIK BJØRKENES FLÅTLIEN TVEDESTRAND
ERIK BORGERSEN AS ØVRE EIKER
ERIK GRØNNING BYGG OG ENTREPRENØRFIRMA RAKKESTAD
ERIK HERTZBERG OSLO
ERIK JUELSEN ØVRE EIKER
ERIK KRANE NARVIK
ERIK MEISINGSET SURNADAL
ERIK SVINNDAL NØTTERØY
ERIK TAULBORG JØRGENSEN EIDSVOLL
ERIK THORSTENSEN SKI
ERIK WINNJE HOLE
ERIKSEN OLE MORTEN TYNSET
ERIKSEN REHABILITERING AS OSLO
ERIKSEN TRON GUNNAR RINGERIKE
ERIKSSON BYGGLEDELSE TRONDHEIM
ERKKI KARVINEN ÅLESUND
ERKKI UNTOVUORI BYGGSERVICE SØR-ODAL
ERLEND LØVOLL VESTNES
ERLING MEISINGSET STEINKJER
ERSTAD STEINAR RADØY
ERVIK BYGG Wojciech S Furgal BERGEN
ERYK KONOPKA OSLO
ES BYGGTEKNIKK Erik Steffensen SKEDSMO
ES TJENESTER FARSUND
ESA TAPIO AIJALA HAUGESUND
ESAS Erik Munch-Søegaard HOBØL
ESPE PALMER NORD-FRON
ESPEDAL FORSKALING KARMØY
ESPELAND RAGNVALD NAUSTDAL
ESPELID TORMOD BERGEN
ESPEN ANMARKRUD AURSKOG-HØLAND
ESPEN BORGERSEN SKIEN
ESPEN GRELLAND SANDE
ESPEN LINDBLOM BYGG & HÅNDVERKSSERVICE RÆLINGEN
ESPEN STØVERUD NES
ESPEN STRAND DRANGE ETNE
ESPEN SVENSSEN OSLO
ESPESETH KETEL ÅLESUND
ESTEN GJELTSEN TOLGA
ESTEN VINGELEN TYNSET
ESTENSTAD STIAN MELHUS
ESTI HYTTER AS ÅLESUND
ESTONIAN CONTRACTING GROUP SANDNES
ESTONIAN CONTRACTING GROUP KONKURSBO SANDNES
ESTONIAN TEAM OU -
ESUV EIEL SUNDVE VEDLIKEHOLDSSERVICE SANDEFJORD
ETNE BETONG Erik Gravelsæter ETNE
ETTERLID AS ÅL
EU-BYGGETJENESTER Kujtim Ferizi STANGE
EUC-EUROPEAN UNITED CONTRACTORS AS OSLO
EURO CON OSLO
EURO GULV AS NORD-FRON
EURO LAFT OG PREFAB LIMITED SANDEFJORD
EURO-BYGG AS OSLO
EURO-CARP Róbert Romancak AURLAND
EURO-EXPERT Marek Kukulka OSLO
EVALD SÅTENDAL KVINNHERAD
EVB BYGG Evald Oskar Beddari SØR-VARANGER
EVEN KALGRAFF BERGEN
EVEN STORMORKEN NORD-FRON
EVENTYR I SUNNDAL ØYVIND VADLA SUNNDAL
EVENTYRHUS AS NØTTERØY
EVENTYRHUS LARVIK AS LARVIK
EVITAL Bjørn Edvardsen OSLO
EXERGY DRYERS PRIVATE LTD NARVIK
EXGO Gaute Onarheim TRONDHEIM
EXTREME TEAM BUJNOWSKI TOMASZ AURSKOG-HØLAND
F STAVANGER
F A BYGGCONSULT Frank Arntsen OSLO
FÆLT BYGG OG RENOVERING OSLO
FÄLTS BYGGKALKYLER & RENOVERING Benoit Ahmed Fält Benramdane OSLO
FÄRGELANDA BYGGTJÄNST AB HALDEN
FØNIX HYTTER ANS TRONDHEIM
FØRDE FREELANCE Joar Indrebø FØRDE
FØRDE STORSENTER KS STAVANGER
FØRRE BYGG Magne Alvestad FAUSKE
F.H.U.P MASTYL LILLEHAMMER
F.U.H. DAR BUD V/MISIURA DARIUSZ ROBERT VALLE
FA BYGG AS STRAND
FA GEIR BJELLAND DØDSBO HAUGESUND
FA KNATTEGYGG Jonas Andersson ÅLESUND
FA. RONNY HOVLAND OSLO
FABEL & BABEL LEKEHUS ANS TRØGSTAD
FABIAN Michael F. Østbygaard NANNESTAD
FAGBYGG Bjørn Jarle Haugen NEDRE EIKER
FAGER BYGG OG EIENDOM AS AURSKOG-HØLAND
FAGERVOLD ARILD ØYVIND KARMØY
FAGERVOLD MONTASJE FJELL
FAGHYTTER ANS NORE OG UVDAL
FAGMANN Czarnecki OSLO
FAGNASTØL AS VOSS
FAHRET BYGGSERVICE FARSUND
FAKTOR-ENTREPRENØR AS RAKKESTAD
FALCK TREBYGG AS SKIEN
FALCK-YTTER AS ASKER
FALHAR PREMYSL -
FALK BYGG Reidar Hallund Falkenberg Kristoffersen OSLO
FALK BYGGENTREPRENØR AS VÅLER
FALK WAURICK OS
FALLER TORE OSLO
FALSKOG DAG SKEDSMO
FAM SPOLKA -
FANA BYGG AS BERGEN
FANA BYGG OG REHABILITERING ANS BERGEN
FANA BYGG OG VEDLIKEHOLD AS BERGEN
FANA BYGG Runar Karstensen BERGEN
FANA ENTREPRENØRFORRETNING AS BERGEN
FANA OG OS BYGG AS OS
FANA PROSJEKTUTVIKLING AS BERGEN
FANA TØMRERSERVICE AS BERGEN
FARDAL BYGG SPYDEBERG
FARDAL TAKSERVICE Olav Alpen SOGNDAL
FARI GERS DRAMMEN
FASADE PAWLOWSKI OG DUMRATH DA MOLDE
FAST SERVICE Adam Bierowka OSLO
FAST-REMONT SKJÅK
FASTER -
FATI MAX Pawel Galka LARVIK
FAUSKE BYGG GAULAR
FAUSKE BYGG FØRDE
FAUSKE KJELL-OVE FØRDE
FAUSKEBYGG AS FAUSKE
FAUSKEBYGG HOLDING AS FAUSKE
FAUSKEBYGG INVEST AS FAUSKE
FDV NORGE V/TROND SVENSKERUD HOLE
FELDHAUS BERGBAU GMBH & CO KG -
FELTSPAT ENTREPRENØR AS BAMBLE
FEMTE ELEMENT Kristian Friesel OSLO
FEMUND HYTTER AS ENGERDAL
FENIX BYGG Wojciech Szloda OSLO
FERENC SCHMIDT / BALATON HALDEN
FERKINGSTAD BYGGSERVICE KARM
FERKINGSTAD DENNIS KARMØY
FERKINGSTAD OLE JOHNNY KARMØY
FERROX KS SP ZOO -
FESTNINGSVEIEN 17 AS LØRENSKOG
FET BYGG OG SERVICE Jan Serup FET
FIGENSCHOW DAG SKAUN
FIHNS BYGGSERVICE DRAMMEN
FINBO Osmo I Halmekangas MALVIK
FINBOG SNEKRING OG REHABILITERING LIMITED HEMNES
FIND KLITGÅRD OSLO
FINELINE HAVNEGJERDE SULA
FINEX Robert C. Pokladecki BÆRUM
FINGAL BAY CONTRACTORS LTD -
FINGARSEN BYGG MODUM
FINN AUDUN RYSJEDAL AS BERGEN
FINN HOGNESTAD SOLA
FINN JORALF LYNGSTAD EIDE
FINN LILLEBEKK EIDSBERG
FINN OLAV LARSSEN ORKDAL
FINNØY CONTRACTING AS FINNØY
FINNBOGI RIKHARDSSON LUNNER
FINNE THOR EINAR TIME
FINNMARK BLIKK OG BYGGVEDLIKEHOLD AS HAMMERFEST
FINNMARK EVENT AS PORSANGER
FINNMARK MUR OG PUSS AS ALTA
FINNSKOGEN SNEKKERI Per Sverre Johansen GRUE
FINNSKOGS BYGG Kjell Arne Langerud ÅSNES
FINNSNES BYGGSERVICE Jøran Johnsen LENVIK
FINSERÅS BYGGTJENESTER MELHUS
FINSKE TØMMERHUS BÆRUM
FIRDA BYGG, ved Endre Taklo JØLSTER
FIRMA ANDERS ISAK SKUM KAUTOKEINO
FIRMA BUDOWLANA MAREK MILEWSKI -
FIRMA BYSSAN Tommy Bystrøm OSLO
FIRMA RAY ADAM SZWED OSLO
FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA JÒSEF KARPINSKI -
FIRMA TERJE HAAVIK KVINNHERAD
FIRMA THOMAS LÖWERUD OSLO
FIRMA USLUGOWA MARCIN SZALBOT -
FIRMABYGG Odd Egil Langen TRONDHEIM
FISKÅ KÅRE INGE STRAND
FIXERN Shurdhiqi Vesel GJERDRUM
FJ FROLAND
FJ MONTASJE Fritz Narve Johnsen ØKSNES
FJALER MUR OG BETONG ANS FJALER
FJELD BYGG ENTREPRENØR KRAGERØ
FJELD BYGG OG VEDLIKEHOLD OSLO
FJELD BYGGSERVICE SVELVIK
FJELDBERG BJARNE NORD-FRON
FJELDVÆR TOR ANTON HITRA
FJELL BYGGSERVICE, RAIMOND DANIELSEN FJELL
FJELL-BYGG AS ØYSTRE SLIDRE
FJELLHAUGS HÅNDTVERKSSERVICE STEINKJER
FJELLHEIM EIENDOMSERVICE TROMSØ
FJELLHYTTER HALLINGDAL AS STAVANGER
FJELLPROSJEKTER AS SKEDSMO
FJELLSJØHUS AS SKIEN
FJELLSNARET AS NORE OG UVDAL
FJOGSTAD-HUS RYFYLKE AS STRAND
FJORD FESK Charles Storvik SØMNA
FJORDBYGG AS EID
FJORDBYGG LUSTER DA LUSTER
FJORDINGEN Sigbjørn Boye TVEDESTRAND
FK BYGG Kjølen SANDEFJORD
FKS SERVICE Frode Klæbo Schumacher LARVIK
FLØNES PALMER FRÆNA
FLØNESBYGG AS FRÆNA
FLØYEN BYGG AS FJELL
FLAATA LARS KONGSBERG
FLAKSTAD HUS AS FLAKSTAD
FLATDAL HANDLAFT AS SELJORD
FLATEBYGG AS EVJE OG HORNNES
FLATEJORD ARILD RE
FLATETAK AS OSLO
FLATJORD TRYGVE STRYN
FLATLAND TORKJELL J SELJORD
FLATRAKET BYGG AS SELJE
FLEKKERØY BYGG AS KRISTIANSAND
FLEMMING RASMUSSEN SYKKYLVEN
FLERSYSSLER Audun Wea KRISTIANSAND
FLESCHE KNUT BYGGMESTER LARVIK
FLESJE JON ARILD LILLESAND
FLESSEBERG BJØRN DRAMMEN
FLETRE BYGG AS VOSS
FLEXI BYGG ARVE PIPERUD ASKIM
FLEXI BYGG OG VENTILASJON Karol Rac MOSS
FLEXI BYGG Vegard Heimdal NOME
FLEXI BYGGER'N TØNSBERG
FLEXI HÅNDVERK Karel Martin Loritz OSLO
FLEXISERVICE Dootson OSLO
FLISECOMPANY Andrzej Kasprzyk LARVIK
FLISEMAN Daniel Furmanek OSLO
FLOCK HANS JACOB SKEDSMO
FLOEN BYGG Lars Ole Floen RADØY
FLORØ SNEKKERSERVICE AS FLORA
FLORIBUNDUS DAG TJERNSHAUGEN NESODDEN
FLOTTORP'S BYGGSERVICE AUDNEDAL
FLOWER VALLEY AS BERGEN
FM BYGG v/Mirlinda Belegu OPPEGÅRD
FOLDNES BYGG LARS ROGER FOLDNES FJELL
FOLK OG TØMRERE Paul R Thomassen GAULAR
FOLKESTAD & SVINGEN AS HURUM
FOLLAUG OG ERIKSRØD ANS SKIEN
FOLLESØY BYGG SONGDALEN
FOLLO BYGG OG EIENDOM AS SKI
FOLLO BYGG OG FERDIGGARASJER Roy Berntsen FROGN
FOLLO BYGG STIG SKOGLUND ÅS
FOLLO BYGGSERVICE Ismet Skoko SKI
FOLLO MUR OG BETONG AS VESTBY
FOLLO TØMRERBEDRIFT ANS SKI
FORELCO BILLUND AS -
FORMA - EDWIN LOOZER STAVANGER
FORMBYGG AS OSLO
FORMICUS DA VENNESLA
FORMO RUNAR TØMRERFIRMA SANDE
FORNEBO BYGG OG TØMRERSERVICE OSLO
FORSGRENS BYGG NITTEDAL
FORSKALING SØR AS VENNESLA
FORTUN MASKIN & TRANSPORT AS LUSTER
FORTUNA BRYGGE AS KARMØY
FORUM RZEMIOSLA JOANNA DRATWA -
FOSEN KJELL M KARMØY
FOSEN SJØSERVICE AS RISSA
FOSENSNEKKEREN DA RISSA
FOSSE OLA EIGERSUND
FOSSELIE JAN INGE KRISTIANSAND
FOSSEN STEINAR SKEDSMO
FOSSLI BYGG AS ØVRE EIKER
FOSSLI VEDLIKEHOLD Per Chr. Fossli ASKER
FOSSUM ODD ØVRE EIKER
FRÆNA BYGGSERVICE AS FRÆNA
FRØYNA ARNE RISØR
FRØYNES TRADISJONSHANDVERKAR ULLENSVANG
FRA A TIL Å SERVICE AS OSLO
FRAFRO BYGG AS BERGEN
FRAMVERRAN LAFT DA INDERØY
FRAMVIK ANSGAR HURDAL
FRANCISZEK ZYGULA ZYGULA -
FRANCKE BYGG AS OSLO
FRANCO RO SNEKKER SERVICE Francisc Florin Mihai ÅLESUND
FRANK BALLER ÅS
Frank Bekkestad Byggservice HOLMESTRAND
FRANK G KONNINGEN BYGG KONGSBERG
FRANK GUTTERSRUD HURUM
FRANK HOLVIK ASKØY
FRANK HUSTIG BYGGEFIRMA LINDÅS
FRANK JENSRUD BYGNINGSFIRMA OSLO
FRANK NETELAND KVAM
FRANK NORDSVEEN SKEDSMO
FRANK SLETLI LØTEN
FRANK VATNE BYGGESERVICE FJELL
FRANK-JONNY DYRØD FREDRIKSTAD
FRANK-RUNE AANES BRØNNØY
FRANSET BYGGSERVICE Jan Olav Franse RAUMA
FRED EKELAND TREKONSTRUKSJONER SANDNES
FRED GRØNNESTAD TYSVÆR
FRED STENBAKK SØR-VARANGER
FREDD KENNETH SØBY STANGE
FREDERIK DUCHET SERVICE & OPPUSSING OSLO
FREDLUND BJØRN SØNDRE LAND
FREDRIK JÆDEBY SKI
FREDRIK MINGE TRØGSTAD
FREDRIKSEN & ROGALEWSKI DA MANDAL
FREDRIKSEN BYGG & BOLIGSERVICE AS SORTLAND
FREDRIKSTAD BYGG & ANLEGGSERVICE HANS JØRGEN KJELLSTRØM FREDRIKSTAD
FREDRIKSTAD HUS OG HYTTER Arne Liland FREDRIKSTAD
FREELINE BYGG & MONT ROGER GLANS OPPEGÅRD
FREESTYLERS GBR -
FREID EGGUM KRAGERØ
FREMGAARD EIVIND SØR-AURDAL
FREMMERLID OTTAR VOLDA
FRI - BO BYGG AS FROSTA
FRIBO Herlog Kvisgaard STANGE
FRIGSTAD BYGGSERVICE AS KRISTIANSAND
FRIGSTAD HARALD KRISTIANSAND
FRIGSTAD PER BYGNINGSFIRMA LILLESAND
FRIGSTAD REIDAR BYGGM KRISTIANSAND
FRIHERRE Terje Karlsen SKI
FRILUFTEN AUTO Bent Håvard Dypaune BRØNNØY
FRILUFTSSNEKKERIET GREJS CHRISTENSEN
FRIPLAN Reidar Fristad ASKVOLL
FRITS ARNE HANSEN
FRITS RÆSTAD VESTNES
FRITS SILDEN STRYN
FRITS-MAGNE JOHANSEN TROMSØ
FRITSVOLD EIENDOM OSLO
FRODE BODDING SNEKKERSERVICE EIDSKOG
FRODE EDVARDSEN STØLDAL BERGEN
FRODE GRANDETRØ SKAUN
FRODE HUTH STAVANGER
FRODE OLSVOLD OS
FRODE OVERVIK SELBU
FRODE STØTTERUD EDVARDSEN RÆLINGEN
FRODE TAFJORD ÅLESUND
FRODE THORKILDSEN STRAND
FROGNERKILEN ENTREPRENØR OSLO
FRON BYGG AS NORD-FRON
FROST ENTREPRENØR AS TRONDHEIM
FROST NILSEN BYGGSERVICE OSLO
FROSTAD BYGGSERVICE BERGEN
FROSTAD ROLF LIER
FRUGÅRD BYGG STORD
FRYNOR BYGGSERVICE FRANK Y ORFJEL FREDRIKSTAD
FRYSJA BYGG AS OSLO
FS BYGGSERVICE Frode Storbrua KRISTIANSAND
FT - BYGG Frode Trelsgård SØGNE
FUGLESANG ASBJØRN SNEKKERFIRMA BÆRUM
FUGLESTAD BYGG SANDNES
FUGLESTAD OLE M
FUGLSET BYGGTJENESTER RINGERIKE
FUHR EIENDOMSERVICE Jarle Fuhr Løseth FRÆNA
FULSAAS HARALD RØYKEN
FURDAL REIDAR KVINNHERAD
FURDAL SVEIN J KVINNHERAD
FURE HÅKON SELJE
FURENES & LUNDE BYGG AS SANDNES
FUREVIK AS FØRDE
FUREVIK MAGNE FØRDE
FURSET ENTREPRENØR AS OSLO
FURULAFT AS ÅL
FURULUND KJETIL ØYSTRE SLIDRE
FURUNES JAN-OTTO DRANGEDAL
FURUNES OLA H OPPDAL
G Å PERSSON CONSTRUCTION OSLO
G S GRILLARANGEMENT Elisabeth Lindhjem LARVIK
G THUE HÅNDLAFTING OG SAGBRUK ØYSTRE SLIDRE
GÄDDA DRIFTSSELSKAP Britt-Marie Gädda Stenseth OSLO
GØTEBORGS BYGG & UNDERHÅLL AB -
G-SERVICE AS KARMØY
G.DAHLS BYGGSERVICE SARPSBORG
G.RESTAD BOLIGFORNYERN VÅGAN
GA KLEMENTSEN SERVICE STAVANGER
GABRIEL'S OPPUSSINGSFIRMA Gabriel Coca HAMAR
GABRIELS GIPS & STEINARBEID LIMITED BERGEN
GAGNÅS BERNT A MELHUS
GAGNÅS JAN OLAV MELHUS
GAMRES REHABILITERING OPPEGÅRD
GANGNES KAI TRØGSTAD
GARAIS BYGGEFIRMA BERGEN
GARASJE BYGG GGZ Gela Guramorits Zubashvil OSLO
GARASJEBYGG Reidar Håkenstad VESTRE TOTEN
GARDER OLE-HERMAN SKEDSMO
GARDERMOEN BYGG OG EIENDOM AS EIDSVOLL
GARDERMOEN BYGG OG EIENDOM AS KONKURSBO EIDSVOLL
GAREN HYTTESERVICE AS EIDFJORD
GAREN HYTTESERVICE AS KONKURSBO EIDFJORD
GARLI BYGG SYKKYLVEN
GARLI BYGGSERVICE SYKKYLVEN
GARM ASKER
GARNES BYGGSERVICE HARRY AASEN BERGEN
GARVIK EIENDOM DA KARMØY
GARVIK GEORG VESTRE SLIDRE
GARVIK JØRGEN OS
GARVIK PROSJEKT AS KARMØY
GARVIK SVEIN ATLE OS
GASIS & WOJCIAK ANS BERGEN
GAUKEL GMBH PUTZ. STUCK. GERÜSTBAU OSLO
GAULDAL BYGG AS MELHUS
GAULDAL BYGGSERVICE DA MIDTRE GAULDAL
GAULIN BYGG AS SARPSBORG
GAUSA AS GAUSDAL
GAUSLÅ TORVILL GRIMSTAD
GAUSTAD BYGG FREDRIKSTAD
GAUTE NESSE BERGEN
GAUTE OSKAR TRYLAND HÆGEBOSTAD
GAZTRO BYGG & KONSTRUKTION AB -
GEILO EIENDOM AS OSLO
GEILO GRAVING OG SPRENGING AS HOL
GEILO LAFT AS BERGEN
GEILO TØMRERSERVICE AS HOL
GEIR ARILD ROMSET SANDE
GEIR ARNE HJELVIK VÅGÅ
GEIR ARNE REISÆNEN VADSØ
GEIR BEER SVENDSEN LINDESNES
GEIR BJARTE ESPELID ASKØY
GEIR BUSK NESODDEN
GEIR DUGSTAD SVELVIK
GEIR FOLLAUG SKIEN
GEIR JONNY DRIVDAL VENNESLA
GEIR KINDGREN NES
GEIR LYDER ÅSLAND SIGDAL
GEIR OLAV BRUNSTAD SYKKYLVEN
GEIR OLAV FRETHEIM VIK
GEIR OLAV MELAND TINN
GEIR ROVELSTAD RINGERIKE
GEIR SIGVE TYSSEKVAM NAUSTDAL
GEIR SKARET ØRLAND
GEIR STEINAR STUBSVEEN ENGERDAL
GEIR SVALASTOG STANGE
GEIR TORE RAKSTAD ØYSTRE SLIDRE
GEIR TRANSETH BYGNINGSFIRMA RØYKEN
GEIR VATNEBRYN FLESBERG
GEIRS TØMRER- OG DYKKERSERVICE v/Geir Rune Johannessen DRAMMEN
GEKKO TOOLS AS TRONDHEIM
GENERAL ENGINEERING BUILDING SERVICES WOJCIECH MILLER -
GEOFFREY FREDERICK BOYER FARSUND
GEORG BERNHARD EVJE LUND
GEORG NERGÅRD OMSTED RØYKEN
GEORG OPSETH ÅMOT
GERMANN FINSÅDAL ANS SONGDALEN
GEROLDINGER GMBH OSLO
GERT-JAN BRINK ÅLESUND
GERTH STRANDBERG SANDNES
GESTRIKE TAK OG VEDLIKEHOLDSERVICE LIMITED ØVRE EIKER
GG BYGG & EIENDOM Geir Gjetangen TØNSBERG
GIK EIGEDOM AS VOSS
GILJE BETONG OG FORSKALING GJESDAL
GINTARAS CEPULIS TØMRER OSLO
GINTS BALODIS OPPEGÅRD
GISKE BOLIGBYGG AS GISKE
GISKE BYGGELAG DA GISKE
GITHMARK SVEIN ARILD LILLESAND
GJØSTØL BJØRNAR TRYSIL
GJELLEBÆK BJØRN MORTEN ASKER
GJELLESTAD BYGG ALSTAHAUG
GJERDE SONVALD DAG GRATANGEN
GJERMUND ENDRE TEIGEN TROMSØ
GJERMUND GRINI VOLDA
GJERMUNDRØD EDVARD TØNSBERG
GJERMUNDSTAD JAN OVE FØRDE
GJERPE BERNHARD RE
GJERT MELBØ OPPEGÅRD
GJESTAD BYGG KRISTIANSUND
GK BYGG Gintaras Kemesis ÅS
GLÅMA BYGG AS GRUE
GLÅMA UTVIKLING AS GRUE
GLANTZ GMBH & CO KG TYSVÆR
GLEN EDING DURDEN OSLO
GLENN ARVE FIDJE AUDNEDAL
GLENN HÅRTVEIT AUDNEDAL
GLENN OLAV VABØ LINDÅS
GLENN ROTEBAKKDOKKEN ÅL
GLENN-ARVE LUNDE SKIEN
GLIDJE RUNE TVEDESTRAND
GLIMMER BYGG AS VESTBY
GLOPPE HYTTER AS RISØR
GM BYGG OG RENHOLD GORCZYNSKI OSLO
GNE AS V/BYRÅET I SON AS U.R. VESTBY
GOBIM AS NARVIK
GOD BYGGESKIKK AS HARAM
GODDOKKEN PER GRAN
GOLDFISH EIENDOM Pål Sollie VESTBY
GOLF SIGBJØRN SOKNDAL
GORAL BYGG Janc Antoni BÆRUM
GORM KRISTIAN RØED AS LARVIK
GOVI ASKIM
GR BYGGKONSULT AS SKI
GRÆSLI STAVLAFT AS MIDTRE GAULDAL
GRÅKJAER STALDBYG AS MARKER
GRØNFUR RUNE JØLSTER
GRØNHAUG BOLIGER AS ULLENSAKER
GRØNNVIK BYGG SKÅNLAND
GRØTTELAND BYGG Vikeså STAVANGER
GRÜNNELØKKAN STEFAN MALM BYGG OSLO
GRAMFORD BYGGSERVICE MODUM
GRANHOLT-HUS EIVIND TOMAS PAULSEN ASKER
GRANLI ARNE GRAN
GRANLI BYGG CONSULT J ORAVA KONGSVINGER
GRANLI MAGNAR SØR-ODAL
GRANLUNDS HÅNDTVERKSTJENESTER SØRUM
GRAVALID HYTTEENTREPRENØR Tarjei Gravalid TOKKE
GRAVCOTOR NORD-FRON
GRAVDAL BYGG AS FØRDE
GRAVDAL BYGG Erland Lindgaard VESTVÅGØY
GRAVDAL GRUPPA AS FØRDE
GRAVDAL HANS PETTER LIER
GRAVDAL HUS AS LINDÅS
GRAVDAL JOSTEIN STORD
GRAVDEHAUG WILLY OSLO
GRAVE NILS DRANGEDAL
GRAVE OG MURERSERVICE Kazimierz Jozef Choldyk OSLO
GRAVERMOEN HOLDING AS OPPEGÅRD
GRAVERSEN GRAVES BYGGSERVICE AURSKOG-HØLAND
GRAVING AS MELHUS
GRAVVIK BYGGSERVICE AS NÆRØY
GREGOR Grzegorz Krok LØRENSKOG
GREGOR HÅNDVERKSERVICE Komor BÆRUM
GRENLAND BETONG OG ARMERING ANS PORSGRUNN
GREVE GMBH -
GREVRUSTEN ODD VÅGÅ
GRIMSTAD KNUT MORTEN BÆRUM
GRINDAHEIM BYGG & RESTAURERING Bøye Kvale VANG
GRINDEN BJØRN ODDMAR NORD-ODAL
GRINDFLEK OLAV TYNSET
GRINDVIK BJØRN HELLEM SKODJE
GRINDVIK BYGG AS SKODJE
GRINDVIK LEIF EINAR SKODJE
GRIZZLY CONSTRUCTIONS Andrew Vogeno SIGDAL
GRO B SKOGVOLL KVAM
GROLANDA BYGG KRISTIANSAND
GRORUD TAK OG BLIKKENSLAGER SERVICE Thomas Wierli OSLO
GRORUDDALEN VAKTMESTER & VEDLIKEHOLD SERVICE Tonny E Alvad OSLO
GROVE BYGG Christian Grove BERGEN
GRUBBE BYGG Jon Kristian Grubbe SKIEN
GRUDE BYGG AS KLEPP
GRUDE GEIR SANDNES
GRUNER ARMERING ANS OSLO
GRUNNALEITE & LINDSTRØM PROSJEKTSERVICE AS KARMØY
GRUNNMUR OG SNEKKERSERVICE Vegar Hella Nyland NORDRE LAND
GRYGLAS VILLA SERVICE BÆRUM
GRYSBAU Slawomir Grysak OSLO
GRZEGORZ BUBELA BYGG SARPSBORG
GRZEGORZ DOBRZANSKI BUDROM -
GRZEGORZ LANGA, LANG -
GRZEGORZ LIZUREJ LI -
GRZEGORZ MARCINKOWSKI IREX -
GRZEGORZ PIOTR TKACZYK BÆRUM
GRZEGORZ SZCZEPAN WRAZEN OSLO
GRZEGORZ ZBIGNIEW BANBURSKI OSLO
GS BYGG Gunnar Slagnes OSLO
GT -- BYGG AS OSLO
GUDBRANDSDALEN BYGG & REHABILITERING SEL
GUDEM OLAF MARTIN BÆRUM
GUDJON INGI SIGURDSSON OSLO
GUDMUND BERNT HEGGELUND TVEDESTRAND
GUDMUND BJØRNSTAD TRONDHEIM
GUDMUND ENGEN MELDAL
GUDMUND SELVÆR STRAND
GUDMUND SKJEDSVOLD VÅGÅ
GULBRANDSEN HELGE TØMRERMESTER OSLO
GULDAL SVEIN ØVRE EIKER
GULLBYGG Roy Gullaksen BERGEN
GULLESTAD JØRGEN KVINESDAL
GULLESTAD SERVICE LYNGDAL
GULLSTEIN JOHN T KRISTIANSUND
GULTEPE AHMET OSLO
GULV VIRTUOS P Tomaszczuk BÆRUM
GUNDERSEN HJALMAR KARMØY
GUNN SKATVEDT SIGDAL
GUNNAR ANMARKRUD GJERDRUM
GUNNAR GRØDUM AS SONGDALEN
GUNNAR GRØNFLATEN RISSA
GUNNAR INGE IVERSEN BERGEN
GUNNAR KVIKSTAD BODØ
GUNNAR M STAVANGER
GUNNAR SALVESEN HANDLAFT MELDAL
GUNNAR STEFANSSON ASKER
GUNNAR STORVIK BRØNNØY
GUNNAR TORE RISDAL FROLAND
GUNNARSON HANS FILM TEKNIKK KONGSBERG
GUNNSTEIN SÆTERLID BYGGJEFIRMA VIK
GUNTIS LEIMANIS FET
GURIBY BYGG OSLO
GUSSIÅS EIRIK MOLDE
GUSTAVSSON BYGG Conny Gustavsson FROGN
GUTIGARD JØRGEN GOL
GUTTORMSEN 3BYGG TRONDHEIM
GUY VAN DER SCHAAF SEL
H H
H
H DRAMMEN
H 5 SENTRALEN Jan Erik Tallis FJELL
H R BYGGSERVICE Håkon Stabell Ruste RÆLINGEN
HÆGEBOSTAD MONTASJE Johnny Stokkeland HÆGEBOSTAD
HÅKON DAHLE HAUGESUND
HÅKON DEGNES RAKKESTAD
HÅKON HALSTENSEN FLAKSTAD
HÅKON KVERNSTAD GRAN
HÅKON LIE ETNEDAL
HÅKON LONGVA AS SANDE
HÅKON LUNDE MANDAL
HÅKON LYKKE NEDRE EIKER
HÅKON SALTHAUG SØGNE
HÅLAND ÅDNE LAURITS GRIMSTAD
HÅNDLAFT ANS TYNSET
HÅNDVERKER LUKASZ WROBLEWSKI SANDEFJORD
HÅNDVERKER MAKSIMOVS FROGN
HÅNDVERKER PIOTR OKUROWSKI OSLO
HÅNDVERKER SEWERYN GOSZCZYNSKI OSLO
HÅNDVERKER TOMAS AMBRUSZKIEWICZ FROGN
HÅNDVERKER ULF ERIKSEN FROGN
HÅNDVERKEREN SVEIN OLE ØRNES RØYKEN
HÅNDVERKS BYGG V/ARILD FORMO LILLEHAMMER
HÅNDVERKSERVICE Zalewski BÆRUM
HÅNDVERKSTJENESTER FINN FJELDBU KONGSVINGER
HÅSAND BYGG Harald Emil Hansen STEIGEN
HÅVARD KIRKVOLD TYDAL
HÅVARD KLEPPAN SANDEFJORD
HÅVARD VENÅS HEMSEDAL
HÅVARD WENAAS AURE
HÅVID ANDRE BILSTAD LUND
HØGNES LAFT OG RESTAURERING JEVNAKER
HØIBERG OLA SEL
HØIE TOR BJØRN KARMØY
HØILIVEGEN 18 Roald L Andersen TRONDHEIM
HØNNÅSHAGEN KJELL LEKSVIK
HØRTEFOSSEN ENTREPRENØR AS SAUHERAD
HØVÅG VILLA & HYTTESERVICE Svein H Pedersen LILLESAND
HØVIK PER ARNE BYGGNINGSFIRMA BERGEN
HØYER FILSTRUPS BYGG HERLUF H H FLISTRUP KARMØY
H-H MONTAGE HÅKAN HOLMQVIST SANDEFJORD
H.M BYGG V/ Helge Meland SALTDAL
H.THANKE BYGG AS ULLENSAKER
HAAKON KVESTAD AS ULLENSVANG
HAAKON RYE NORD-AURDAL
HAAKSVOLD GUDMUND BARDU
HAFF-BLOCKHAUS & ZIMMEREI GMBH GRUE
HAFI BYGG HANSSEN OG FIGVED ANS TIME
HAGA BYGG Kent Emretsson NESODDEN
HAGE ARNE RINGSAKER
HAGEN FRITZ IVAR KRØDSHERAD
HAJWAM JERZY WROBLEWSKI -
HALBJØRN SUNDGOT ULSTEIN
HALDALSLAFT AS NORE OG UVDAL
HALDOR HENRIKSEN HARSTAD
HALDORSEN SNEKKER SERVICE SØR-VARANGER
HALLDORRSSON OLAFUR AUGUST SKIEN
HALLDORS BYGG Gudmundsson OSLO
HALLGEIR TALSTAD MOLDE
HALLINGDAL BILFORMIDLING Leif Inge Dokken ÅL
HALLINGDAL KVALITETSBYGG AS NES
HALLINGLAFT Ove Rygg GOL
HALLVARD SKORPEN TYSNES
HALMBYGG AS NESODDEN
HALMBYGG Nordhuus NESODDEN
HALSØR MAGNUS VÅGSØY
HALVARD RØV VINJE
HALVOR MARTIN KNUTEN TVEDESTRAND
HALVOR SOMMERVOLD HOLTEN MELHUS
HALVORSENS REPARASJON OG SNEKKERARBEID SVELVIK
HAMCO ENTREPRENØR AS LENVIK
HAMMEREN DESIGN Anita Slette ENEBAKK
HAMMERFEST RESTAURERINGSSERVICE Bjørn-Tore Enoksen KVALSUND
HAMMERSLAND LARS BIRGER BYGGMESTE SUND
HAMMERVOLD OLA ÅLESUND
HAMRAN JAN HARALD TROMSØ
HANCHE-OLSEN ØYVIND FRÆNA
HANDEGARD ØYVIND JONDAL
HANDEGARD ASBJØRN JONDAL
HANDEGARD EGIL JONDAL
HANDELAND/SANDVOLL SKOGSVEGLAG BA KVINNHERAD
HANDLAFT AS OPPDAL
HANDLOWO BUDOWLANO USLUGOWA BARTOSZCZUK MAREK HAUGESUND
HANDVERKER FLOREA OSLO
HANDY-GRUPPEN APS -
HANDYHANDS Lars J OSLO
HANIL BYGG Nilssen STANGE
HANNES ODDSSON STAVANGER
HANNU PEKKA NIEMINEN OSLO
HANS BERGVIN NILSEN STAVANGER
HANS CHRISTIAN FREMMEGÅRD SPYDEBERG
HANS DILLING BYGG- OG TØMMRERMESTER MOSS
HANS ERIK FOLKESTAD LENVIK
HANS GUNNAR BENESTAD KRISTIANSAND
HANS HENRY WESTGÅRD BAMBLE
HANS JØRGEN JESPERSEN HOF
HANS KASPAR BJØRSAGÅRD TYNSET
HANS KR FELBERG AS RINGERIKE
HANS M STORVIK BYGGMESTER PORSGRUNN
HANS MARKLUND FRITIDSHUS AB VESTBY
HANS MARTIN SVARTNES STANGE
HANS O LARSSEN HAUGESUND
HANS OLA SONBOL OSLO
HANS OLE SVERE LIER
HANS REIDAR BJELKE ASKER
HANS SALTNES RINDAL
HANS TORE STOKKEBØ BALESTRAND
HANS VIDAR OLSEN VESTBY
HANS-IVAR GRETLAND MOSS
HANS-PETTER KRANE HURUM
HANS-ROBERT HYLLESTAD FØRDE
HANSA EBERBYGG AS SANDNES
HANSEN ARNAR TRONDHEIM
HANSEN HANS KJELL EIDE
HANSEN RICHMOND M HAUGESUND
HANSEN TROND STEINAR ØRSTA
HANSHUS GUNNAR MIDTRE GAULDAL
HANSSEN & WHIST AS STANGE
HAPPY HOUSE JUSTYNA KALISZYK OSLO
HARALD BERSTAD HAREID
HARALD EDVARDSEN HERØY
HARALD GEIR AABYE ØVRE EIKER
HARALD HUSBYN STJØRDAL
HARALD KOLBEINSHAVN AUSTEVOLL
HARALD RUNE ØVSTEDAL VÅGÅ
HARALDS SNEKKERSERVICE OG JAKTKLÆR Harald Flaen ÅSERAL
HARALDUR BENEDIKTSSON ARENDAL
HARAM MONTERING OG BYGG SYKKYLVEN
HARDEST EHITUS OU -
HARELAND SIGMUND TIME
HARESTAD BYGG AS RANDABERG
HARON MONTASJE AS KARMØY
HARRY ISAKSEN HARSTAD
HARRY SKOTNES STJØRDAL
HARRYS SNEKKERSERVICE Antonsen RISSA
HARSTAD BYGG OG ANLEGGSTEKNIKK AS HARSTAD
HARSTAD PANORAMA UTVIKLING AS HARSTAD
HARSTAD VEGAR EIDSVOLL
HARSTADBYGG BOLIG AS HARSTAD
HARTZ ENTREPRENØR AS MODUM
HASSE NYGREN KONGSVINGER
HASSE SVEN O WAERNQUIST OSLO
HASSELBERGSEN SVENN-ERIK SALTDAL
HATLESTAD SØLVE HØYANGER
HAUG & DAGESTAD ANS VOSS
HAUGALAND STÅLBYGG AS KARMØY
HAUGE FORSKALING AS KVINNHERAD
HAUGE OLE GAUTE STAVANGER
HAUGERUD MAGNE SØR-AURDAL
HAUGLAND HÅNDLAFT Knut Haugland OPPDAL
HAUGSVÆR OSKAR ASKØY
HAVÅG PER ROAR ULSTEIN
HAVN & STRANDER BYGG AS KRAGERØ
HAVN BIRGER O AURSKOG-HØLAND
HAVNEBYGG AS BREMANGER
HAVNEBYGG NOR AS BODØ
HAVNEGJERDES PER BYGGELAG SULA
HAVNES STEINAR FRÆNA
HAVY BYG Rafal Jacek Sitek OSLO
HAYNES NIGEL ANTHONY STORD
HBO BYGGSERVISE Herbert Birger Olsen TROMSØ
HEAB STENGSEL AB -
HEGGE HÅNDVERK RYGGE
HEGGEM JON TRYGVE MOLDE
HEGGERNES SIGMUND BERGEN
HEIDAL HYTTEFABRIKK AS SEL
HEIKKI GUNNARI NESODDEN
HEILT PÅ VIDDA-CICO INT Arne-Fredrik Myrmoen BYKLE
HEIMDAL BYGG & REHABILITERING AS TRONDHEIM
HEIN KÅRE SOLBERG KARMØY
HELE CONSULT v/ Per Otto Røng BÆRUM
HELGE A. LØKKE AS OSLO
HELGE ARVID NORDSETH ÅMOT
HELGE BJONGE AS OSLO
Helge Klyve AS LARVIK
HELGE RØSHOLT LARDAL
HELGE STOKSTAD OSTERØY
HELGE SUNDFØR HAUGESUND
HELGELAND LAGUNE AS RANA
HELGESENS FINSNEKKERIER KARLSØY
HELIZON BYGG OSLO
HELLAND EDVARD SORTLAND
HELLAND NATURFOKUS GJESDAL
HELLBERG & BJERKELI AS HALDEN
HELLESUND ARVID ØYGARDEN
HELLIESEN SERVICE EXPRESS BERGEN
HELLSTRAND FINN ÅGE PORSGRUNN
HELLVIK BYGGSERVICE AS EIGERSUND
HELLVIK HUS FLEKKEFJORD AS FLEKKEFJORD
HELLVIK HUS HELLVIK AS EIGERSUND
HELLVIK HUS KARMØY AS KARMØY
HELLVIK HUS ROMERIKE AS EIGERSUND
HELLVIK HUS SØGNE AS SØGNE
HELLVIK HUS SAUDA AS SAUDA
HELLVIK HUS SOTRA AS FJELL
HELLVIK HUS STAVANGER AS EIGERSUND
HELMERSEN INDUSTRILAFT MIDTRE GAULDAL
HELMS BYGGETJENESTER Dieter RØYKEN
HEM BYGG & ANLEGG V/ GJEVDET OSMANI SANDEFJORD
HEMSE-LAFT KNUT O FLAGET HEMSEDAL
HEMSEDAL BYGG AS HEMSEDAL
HEMSEDAL BYGG OG ANLEGG Geir Møllerplass HEMSEDAL
HEMSEDAL BYGGELAG AS HEMSEDAL
HEMSEDAL BYGGMESTER LIMITED HEMSEDAL
HEMSEDAL BYGGMESTER LIMITED KONKURSBO HEMSEDAL
HEMSEDAL OG GOL HYTTESERVICE AS HEMSEDAL
HEMSEDAL UTBYGGINGEN AS OSLO
HEN-BUD HENRYK CHORAZIAK FROLAND
HENNING HODNEMYR KRAGERØ
HENNING MOSSKOV JENSEN KRISTIANSUND
HENNING SKÅDEL KARMØY
HENNINGSVÆR BRYGGE AS ØYSTRE SLIDRE
HENRIK GRØDUM HANSEN KRISTIANSAND
HENRIK JUULSEN MOLDE
HENRIK RØNEID LUSTER
HENRIKSEN FRITS LAURITS STAVANGER
HENRIKSENS BOLIGREHABILITERING SANDNES
HENRIKSENS MURERSERVICE RONNY FREDRIKSTAD
HENRY NORMANN NILSEN BERGEN
HENRYK FRANCISZEK PUZUIK USLUGI BUDOWLANE -
HENRYK TALAGA OSLO
HERØY SNIKKARLAG AS HERØY
HERBERT JUNG KRISTIANSAND
HERBERT MOLLENHAUER VANG
HERCHEL BYGG OSLO
HERHEIM BERGSTØ BYGG AS BERGEN
HERHEIM BJØRN MAGNAR ULLENSVANG
HERKULES BYGG Einar Jarl Oltedal HALDEN
HERLAND BJØRN LINDÅS
HERLAND BYGG & MONTERING BERGEN
HERLAND BYGGSERVICE AS SOLUND
HERLOF FLOSAND AS VIKNA
HERMAN LARSPLASS GOL
HERMANSEN BYGG-OG ANLEGGSTJENESTER BRØNNØY
HEROEYSUND SNEKKERVERKSTED LIMITED ÅLESUND
HERREBRØDEN AS HALDEN
HESTØY GRENDELAG ALSTAHAUG
HESTAD EDVIN HERØY
HEYN KJELL ARNE LARVIK
HG BYGG ANS ARENDAL
HG BYGGSERVICE Helge Gjerde STRAND
HG PROSJEKT Harald Gudmestad TIME
HG SNEKKERSERVICE HARRY GJENGSTØ TRONDHEIM
HG TAK v/Holger Hermann Glawe
HG-BYGG AS SONGDALEN
HILCON AS NORD-FRON
HILLEREN BYGG Stein Erik Hernæs BERGEN
HILLESTAD TRADISJONSPRODUKTER MÅLSELV
HILMO HANDLAFT BA TYDAL
HINDENES LINDÅS
HINDENES BYGGEFORRETNING LINDÅS
HINDENES EDVARD MIKAL BYGGMESTER RAD
HINDENES GEIR BYGG & REHABILITERI LINDÅS
HINDENES HUS AS LINDÅS
HINDENES SANDER LINDÅS
HITRA HYTTE & BOLIGBYGG V/ANDREAS AMBJØRNSSON HITRA
HJØRNEVIK INVEST AS OS
HJØRUNGAVÅG BYGGELAG AS HAREID
HJALLERUP SAVVÆRK V/OLE NISSEN -
HJALMAR HAMMERNES MODUM
HJALMAR JOHANSEN ØKSNES
HJALMAR TYSSE GJESDAL
HJALMARSEN TRE & BETONG BALTIC SIA -
HJALMARSEN TRE OG BETONG AS KONGSVINGER
HJARTDAL HYTTEBYGG V/M FLATLAND HJARTDAL
HJARTDAL HYTTESERVICE ANS HJARTDAL
HJELLEMARKEN BYGG VANG
HJELLESET HÅKON SØR-AURDAL
HJELM TAK OG BYGG SOLA
HJELPEMANNEN Tom Einar Gausdal SONGDALEN
HJELPERN BYGGSERVICE v/ M Kvalsvik HAREID
HJELTNES NAUST OG BRYGGJELAG ULVIK
HK BYGGTJENESTER Hans Henrik Knapskog SKEDSMO
HK ENTREPRENØR HARALD SCHLYDER KNUTSEN ÅLESUND
HKS BOLIG AS TRONDHEIM
HL BYGG Helge Lundal KRISTIANSAND
HM RESTAURERING OG LAFT Hans Marumsrud TINN
HMG TOTALBYGG AS MOSS
HMS BYGG Kulild ASKØY
HOBØL BYGG OG ANLEGG DA HOBØL
HOBBY ASPHALT Anthony Booth OSLO
HOBERG BYGG GJØVIK
HOCKING HJEM OG HAGE TJENESTER v/Rune Hocking SAUDA
HOEL OG TORVE HANDLAFT ANS OPPDAL
HOEYVIK BYGGKONTROLL LIMITED GISKE
HOLDE HYTTER ANS HEMSEDAL
HOLDEN BYGGTJENESTE KARMØY
HOLE & RINGERIKE FAGBYGG Terje Samuelsen HOLE
HOLE VEDLIKEHOLDSSERVICE HOLE
HOLEN BYGG ANS SUNNDAL
HOLEN BYGG AS SULA
HOLEVIK ASBJØRN AUSTRHEIM
HOLM & SVENDSBY AS HALDEN
HOLM SNEKKER EXPRESSEN TRONDHEIM
HOLMÅS HERLAUG LINDÅS
HOLMØY BYGG AS EID
HOLSVE BYGG LØRENSKOG
HOLTAN, CARL CHRISTIAN LARVIK
HOLTE BYGG - Jens Arve Holte DRANGEDAL
HOLTE BYGG AS GJØVIK
HOLTE ODDBJØRN GJØVIK
HOLTET OG HAVNAAS AS AURSKOG-HØLAND
HOLTH BYGG AS RINGERIKE
HOLTLEITE BYGGELAG STORDAL
HOLVIK EGIL HJALMAR SELJE
HOME ASPELUND & MILLER BYGG AS OSLO
HOME ASPELUND OG MILLER BYGG DA OSLO
HOMME BYGG VALLE
HOMME BYGG KRISTIANSAND
HOMME GUNNAR T VALLE
HOMMEN STANLEY LYNGDAL
HOMPLAND SVEIN SIRDAL
HOMSTØL TØMRING OG FORSKALING KVINESDAL
HONEK BYGGTJENESTER SLAWOMIR HONKE FROGN
HONNINGSVÅG INNRAMMINGSFORRETNING NORDKAPP
HOPE BYGG RISØR
HORNTVEDT MORTEN HALVOR RE
HORPESTAD KÅRE MAGNE KLEPP
HORST SOULIER VÅLER
HOUSE EXPERTS Sobieslaw Marcin Bedryj BERGEN
HOVDAL ØYSTEIN MALVIK
HOVDAL ARNE S/K STJØRDAL
HOVDE ALF NORD-AURDAL
HOVDE EIRIK MODUM
HOVDE GEIR BYGGMESTER LARVIK
HOVDE KARSTEN RAUMA
HOVDELIEN HENRIK NORDRE LAND
HOVDEN FJELLSPORT Rhett Karl Tønnesen BYKLE
HOVHANNES BAYADJAN VEGÅRSHEI
HOVIND ERIK M TØMMERMESTER BÆRUM
HOVLAND JAN SVERRE LINDÅS
HOVLAND OLE KJELL RISØR
HR-PARKETT AS SKI
HRDT SPOLKA CYWLINA ROBERT DARIUSZ THOMASZ HAKALO NOME
HS BOLIG AS RØYKEN
HS BYGG HARWERTH & SEILER ANS RINGSAKER
HS SKADESERVICE AS ASKIM
HSH HÅLOGALAND SYSTEMHIMLING OG PÅBYGG Carsten Herbert HARSTAD
HST BYGG OG EIENDOM AS FROGN
HUA SHENG FENG RUI AS OPPEGÅRD
HUGO KVITNES AS HEMNES
HULDRA HYTTER DA RINGEBU
HULSUND ENTREPRENØR AS RISSA
HUNDSEID BYGG OG LAFT Bjørn Magne Hundseid VINDAFJORD
HUNDSEID HARALD VINDAFJORD
HUNSKAAR GUNNAR SANDEFJORD
HURTIGMAT Shamoon Chaudhry OSLO
HUS & BYGG SKI AS SKI
HUS & DESIGN Robert Szymanski HOLMESTRAND
HUS & EIENDOMS SERVICE Andre Blaszczyk OSLO
HUS & HAGE SERVICE Francisco Barbosa NES
HUS & HYTTER I NORD Roald Johan Ellingsen BODØ
HUS & REPARASJONSERVICE Einar Eriksen ARENDAL
HUS O BYGGCOMPANIET I SUNDSVALL AB -
HUS OG BYGG Rune Snare OSLO
HUS OG HAGE REHABILITERING Morten Hagen KRAGERØ
HUS OG HAGESERVICE Terje Lian MODUM
HUS OG HYTTER DA GJØVIK
HUS OG KUNDESERVICE Klaus Røring VINDAFJORD
HUSØY BÅT & SLIPP AS TØNSBERG
HUSASMEDEN Kurt Oddekalv BERGEN
HUSBY ENTREPRENØR AS ENEBAKK
HUSBYGG STEINKJER AS STEINKJER
HUSBYGGERENS INNKJØPSKONTOR AS FJELL
HUSBYN SVEIN EGIL STJØRDAL
HUSETS SERVICEMANN Stein Tømmeraas ÅS
HUSLEGEN Scott Baldwin Hudson SANDNES
HUSMESTEREN Shahbaz Tabassam BERGEN
HUSNES BYGG AS KVINNHERAD
HUSTAD THOMAS ØRSTA
HUSTECH GRZEGORZ LUCZAK HURUM
HUSTEK HOLDING AS SVELVIK
HUSTIG WILLY FJELL
HV TECH Juan Hernandez Vicencio DRAMMEN
HVALER HÅNDTVERK OLE HERMAN KRISTIANSEN FREDRIKSTAD
HVATTUM OLAV SØR-FRON
HYBBESTAD ROLF SNEKKERFIRMA LARVIK
HYEN BYGG AS GLOPPEN
HYLLESTAD BYGG AS HYLLESTAD
HYLLVANG ROAR ENGERDAL
HYR EN KAR Ingemar Ahlqvist SNÅSA
HYTTA BYGG v/Tamasi Slavomir SIRDAL
HYTTE PARTNER Tove Bråtner MODUM
HYTTE, HUS OG VEDLIKEHOLD Petter Kirkeby EIDSVOLL
HYTTE- OG VILLAUTBYGGING AS LYNGDAL
HYTTEBYGGERN Knut Grahl-Madsen BERGEN
I B BYGGREPARASJON REHABILITERING Bjørhusdal INDERØY
I VATER-BYGG.NO Mietlewski BÆRUM
IAN TRUMAN VEDLIKEHOLD OG REHABILITERING RÆLINGEN
IBEN AMBLIE NES
IBS Tommy Nilsrud BERGEN
IDAR EID MELHUS
IDAR TØMTERUD SØR-ODAL
IDE INTERIØR NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK OSLO
IDESENTERET AS BERGEN
IDLAND & NEVLAND AS GJESDAL
IHLE TROND SKIEN
IK SPIKERS GUNTARS VELIKS BÆRUM
ILSENG BYGG AS STANGE
IMB BYGG AS MOLDE
IMBRA HANS J MALVIK
INDIAN BYGG AS BÆRUM
INDIAN BYGG Kjell Claesson HALDEN
INDOOR CONSTRUCTIONS & SHOP FITTING -
INDORE v/Rune Gåsadden PORSGRUNN
INDRE ØSTFOLD BYGG AS SPYDEBERG
INDREHOLMEN HAUGLAND AUSTEVOLL
INDRELID BYGG AURLAND
INDRESÆTER JAN-OVE MODUM
INDRESTRAND BYGG MOLDE
INDREVOLL BYGG
INDUSTISOL SAS OSLO
INDUSTRI & BYGGTJENESTER TOR SAMUELSEN SANDEFJORD
INDUSTRIFELDT Bengt Rune Strifeldt ALTA
ING HOLLERUD BYGG OG ANLEGG BÆRUM
ING OG TØMRERMESTER ENRIQUE SAREISIAN BÆRUM
ING R STÅLE HANSEN BOLIGER SARPSBORG
ING. SLAWOMIR KAZIMIERZ MAZUR LØRENSKOG
ING. TAULE AS LINDÅS
ING. TOMASZ MAZUR LØRENSKOG
INGE HANDAGARD EIDSBERG
INGE JAN MELING KVITSØY
INGE MAGNAR LÅNKE RENNEBU
INGE SAMUELSEN BÆRUM
INGENI AURSKOG-H
INGENIØR OG MURFIRMA LARS AARUM SARPSBORG
INGENIØR RINGERIKE v/Erik Ringerike OSLO
INGENIØR RUNE DAMMYR AS NESODDEN
INGENIØR- OG MURFIRMA LARS AARUM AS SARPSBORG
INGVALD BRYDALSEGGEN TYNSET
INGVAR BORTEN MOE TRONDHEIM
INGVAR GARMO LOM
INGVAR SVENSSONS BYGG I HASSLEHOLM AKTIEBOLAG EIDSBERG
INGWERSEN PER HJORT KRISTIANSAND
INKA EIENDOM AS OSLO
INNERTAK BARRACUDA TAKMONTASJE Erik Westby OSLO
INNHERRED BOLIGER VERDAL
INNLANDET BYGG AS HAMAR
INNVÆR PLAST AS BØMLO
INRETAIL AB OSLO
INSPIRATION WOJCIECH WOJTOWICZ OSLO
INTER MAJA Jan Malczewski -
INTER MARINE SINGAPORE PTE LTD -
INTERFORM AS NITTEDAL
INTO EIENDOM AS ASKIM
IPB - DECO & ILUMINATION Piotr Bronislaw Busse STAVANGER
IRENEUSZ BRASZKOWSKI SARPSBORG
IRMER H A FREDRIKSTAD
ISAAC OSEI BOATENG OSLO
ISAK SEGLEM BYGGSERVICE BERGEN
ISAKSEN NYBYGG OG RESTAURERING BÅTSFJORD
ISAKSEN'S HÅNDLAFT & SKIGARD PORSANGER
ISDAHL & SKOGLAND HUS AS HAUGESUND
ISHA'S REPARASJON & RENHOLD OSLO
ISHAVET EIENDOM AS TROMSØ
ISMET DELIJA FØRDE
ISOLERTØMMER Børre Aursnes FROGN
ISTAD JON VOSS
IT BYGGSERVICE Ivar Petter Tungland STRAND
ITI CONSULTING Tom Rotegård KONGSBERG
ITM Knut Raymond Stensrud AURSKOG-HØLAND
IVAN FRANJKOVIC DRAMMEN
IVAR DAHL HANSEN/ KAFÉ NOI ÅS
IVAR DYRHAUG FRÆNA
IVAR GRAVDAL KVINNHERAD
IVAR KVANDAL -
IVAR LOFTHUS BYGG FET
IVAR MANDAL BYGG OG MONTERINGS SERVICE RINGSAKER
IVAR OTTO RØSBERG AVERØY
IVAR UTLAND LINDESNES
IVAR YSTAD TYNSET
IVARS RESTAURERING Ivar Eilertsen VERDAL
IVERSBY STÅLBYGG AS FREDRIKSTAD
IZABELLA BYGGESERVICES LIMITED BÆRUM
J B
J BAMBLE
J & F MURERSERVICE Johansen & Friise ANS DRAMMEN
J Ø LARSEN SPESIAL KRISTIANSAND
J A SLETTA SULA
J B ERIKSEN BYGG OG RESTAURERING BAMBLE
J FRITZØE TØMRER/SNEKKERSERVICE OSLO
J HULT BYGGNADSFIRMA MOSS
J J BYGG - JAN JULSETH NEDRE EIKER
J K SINLAND BYGGSERVICE KVINESDAL
J KAROLIUSSEN BYGG KB DRAMMEN
J S JOHANSEN EKSTERI BOD
J T Ø BYGG Jan Tore Øygard STAVANGER
JÆGER TOR BYGNINGSFIRMA TRONDHEIM
JÅTTEN MAGNE KLEPP
JØLSTER BETONGBYGG AS JØLSTER
JØNSSON WORREN ENTREPRENØR AS ÅLESUND
JØRGEN GOTTRUP HOL
JØRGEN GRANLI OSLO
JØRGEN HJERTKVIST BYGGSERVICE -
JØRGEN N SLETTESTRAND LARDAL
JØRGEN SKIPPERUD OPPEGÅRD
JØRGEN STENSBAK NES
JØRGEN STOLTZ TRONDHEIM
JØRGEN THINGELSTAD SIGDAL
JØRGEN TORSKE SUNNDAL
JØRGENS SNEKKERFIRMA J M Petersen SARPSBORG
JØRGENSEN BYGGELAG AS SELBU
JØRGENSEN JOHN BYGNINGSFIRMA FREDRIKSTAD
JØRGENSEN KJELL INGE AVERØY
JØRGENSEN VEDLIKEHOLD R Jørgensen ØVRE EIKER
JØRN ARNTUN HADSEL
JØRN GLENNE AS SØRUM
JØRN GREPPERUD TRØGSTAD
JØRN LARSSEN LEBESBY
JØRN OLSEN BOLIGRENOVERING TROMSØ
JØRN OVE SKAR FAUSKE
JØRN R SKULLERUD AS AURSKOG-HØLAND
JØRN RUNE KNUTSEN BERGEN
JØRN VOLDEN AVERØY
JØRN YNGVE ULSETH AS NESODDEN
JØRN'S TAK OG VEDLIKEHOLDSERVICE BENGT JØRN FLINBY ULLENSAKER
JØRUND OSKAR KOKÅS STEINKJER
JØSSANG BYGG STRAND
J-A BYGG & RENOVERING Juhoni Martti Airisniemi TROMSØ
J. E. BYGG Jonas Per Börje Edström MOSS
JACEK HENRYK ADAMCZYK OSLO
JACEK PERSYK BÆRUM
JACEK SLAWOMIR KRYPCIAK BÆRUM
JACEK WOJEWSKI BYGNINGSHÅNDVERKER -
JACK BYGGSERVICE JACK WICENTY GORZAWSKI STAVANGER
JACK HÅNDVERKER Stypula Jacek Ireneusz OSLO
JACOBSEN JAEN HORTEN
JADARHUS AS STAVANGER
JADARHUS GJESDAL AS GJESDAL
JADARHUS GRUPPEN AS STAVANGER
JADARHUS REHAB AS STAVANGER
JADARHUS RYFYLKE AS STRAND
JAHN ANNAR GROTUN FLAKSTAD
JAHREN ANSTEIN LIER
JAK STENE SOKNDAL
JAKKO TOLONEN KRISTIANSAND
JAKOB EIMHJELLEN GLOPPEN
JAKOB OG NORMAN MOLDESTAD ANS KARMØY
JAKOB SALAMONOWICZ STANGE
JAKOBSEN BYGG RENOVASJON OG SERVISE NARVIK
JAKOBSENS BYGNINGSTJENESTER ALTA
JAKOBSENS TØMRERSERVICE RISØR
JAKUB MALECKI JM -
JAKUB SLAWOMIR GORSKI BÆRUM
JAMA BYGGSERVICE-Jashari Mahmut OSLO
JAMEGE PETRI AHVENAINEN ALTA
JAMES RONALD WICK KONKURSBO TØNSBERG
JAN ØYSTEIN PERSSON AUDNEDAL
JAN ØYVIND VAKSDAL KARMØY
JAN - VIDAR OLUFSEN TINGVOLL
Jan A. Andersen & Sønn ANS Bygg- og Tømrermesterfirma. HALDEN
JAN ARILD TALLAKSEN KRISTIANSAND
JAN ARVE MJ KRISTIANSUND
JAN BACKSTRØM MANDAL
JAN BARSTAD SELJORD
JAN BRATTLI AS ALSTAHAUG
JAN DRAGE HEMNES
JAN ERIK HALS RINGSAKER
JAN ERIK JOHANNESSEN CONSULT NES
JAN ERIK RØNNINGEN OS
JAN ERIK SAMUELSEN LENVIK
JAN ERIK VARSLOT VERDAL
JAN GUDMUND JOHANSEN ULLENSAKER
JAN HALDOR HATLESTAD VAKSDAL
JAN HALDOR HATLESTAD VAKSDAL
JAN HALSTEIN LIAN SKÅNLAND
JAN INGE DALE BERGEN
JAN INGE ESPELIDS BYGGEFIRMA LINDÅS
JAN KJETIL HOLEN BYGGFIRMA ØRSTA
JAN KLEINE TROMSØ
JAN KORSLUND VESTBY
JAN LEKANGER -
JAN NESBJØRG STORD
JAN NETLAND KVINESDAL
JAN ODDGEIR GODEJORD RISSA
JAN ODDVAR SKULSTAD BERGEN
JAN OLAV WELTZIN GISKE
JAN OLOF JANSSON & WIKÅSEN BYGG AS STAVANGER
JAN PEDERSEN OSLO
JAN REINERTSEN TYNSET
JAN RUNE KJUS LØRENSKOG
JAN SAMUELSEN ARENDAL
JAN SIGVE KNUTSEN KARMØY
JAN SINDRE LARSEN RINGSAKER
JAN STENSÅSEN ELVERUM
JAN TARIQ RAHMAN ASKER
JAN TEIGEN REHABILITERING OG VEDLIKEHOLD OSLO
JAN VIDAR EDVARDSEN FREDRIKSTAD
JAN-ERIK JENSEN OSLO
JAN-HENRIK JOHNSEN OSLO
JAN-OLOF JANSSON STAVANGER
JANIS BYGG v/Janis Zalups BERGEN
JANS MALER & SNEKKERFIRMA Jan Holstad SPYDEBERG
JANSBO ENTREPRENØR Bjørthun SKI
JANUSZ BUBA OSLO
JANUSZ KAZIMIERZ ZUBACZ TRONDHEIM
JAREK KOLATOR RØYKEN
JARI TAPIO PYLKÆNEN TROMSØ
JARLE EID BRATHOLMEN, BYGGMESTER BERGEN
JARLE FOLBERG NES
JARLE GULLAKSEN MELAND
JARLE HØGBERG BERGEN
JARLE LILLEMOEN FORSKALINGSSNEKKER OSLO
JARLE'S BYGGSERVICE Jarle Haugen LILLEHAMMER
JARLSBERG HUS & HYTTER AS SANDEFJORD
JARMO LAAKSONEN BYGG & REP SARPSBORG
JAROSLAV MAZOR - HURUM BYGGSERVICE HURUM
JAROSLAW FREITAG - USL. BUDOWLANE -
JASA CONSTRUCTION AS OSLO
JBS ALUMONTAGE John Bennie Seidelin MOSS
JC BYGGESERVICE Christian Klykken OVERHALLA
JCL SNEKKERMESTER Jens Christian Lisberg HEMSEDAL
JEDI RENOVATION Robert Jedlikowski ASKER
JENA BYGG APS -
JENS CHRISTIAN EDVARDSEN ARENDAL
JENS CHRISTOPHERSEN AS KRISTIANSAND
JENS SVERRE NYSTEIN BAMBLE
JENS VESTERSJØ HJELMELAND
JENS WAAGE GJESDAL
JENS WABAKKEN LARVIK
JENS-PETER LYKKE HALLENGREN BERGEN
JENSEN BROR ARNE EIDSVOLL
JENSEN SVERRE BYGGMESTER EIDSBERG
JENSEN TRULS R BYGGMESTER FREDRIKSTAD
JENSHAUG HANS LURØY
JEP SNEKKERSERVICE Jan Einar Pedersen KARMØY
JERMUND SØRGÅRD BARDU
JERN & BETONG. NO LIMITED OSLO
JERNSTRØM BYGG LARVIK
JERRY J HUS OG HYTTE Egelandsdal SANDNES
JERVEN ENTREPRENØR & PROSJEKTLEDELSE AS BÆRUM
JERZAK-MALING EKSPRESS Arkadiusz Jerzak OSLO
JERZY BERNACISKO OSLO
JERZY GLAZEWSKI ULSTEIN
JERZY HOFT -
JERZY JAKUB WRONA DRAMMEN
JERZY KACKI SLASKIE -
JERZY KRYSZTOF ZAGORSKI DRAMMEN
JERZY TOMCZAK OSLO
JESPER'S BYGG, SERVICE Jesper Christensen KRISTIANSAND
JESPERSEN KAI NORMANN KARMØY
JF BYGGSERVICE Jimmy Feldt SKIEN
JHGRAN Jongeir Haugen Gran OSLO
JHJ BYGG OG REHAB Jonny Johansen VOSS
JIM ARVE KARLSEN HAMARØY
JIM FURUSETH TOLGA
JIM HÅRE BYGGTJENESTER AS SIGDAL
JIM KENNETH DØHL SANDNES
JIM LANGVANNSKÅSA SKIEN
JIM LOCKERT VESTVÅGØY
JIM NYMO RANA
JIM OMAR HASSAN TRØGSTAD
JIM ROGER PEDERSEN STRAND
JIM ROGER SØRENSEN TROMSØ
JIM SØREIDE GRIMSTAD
JIM T. FJELLDAL AS NØTTERØY
JIM VEGARD KARLSEN STORFJORD
JIM WALDE / J.W. BYGG HADSEL
JIM YNGVE SNEKKERHAUGEN KONGSVINGER
JIM-BYGG Jonas Maciukas ARENDAL
JIS BYGGSERVICE John Ingvar Skoglund STAVANGER
JM SERVICE Jalde Maran OSLO
JMB RESTAURERING DA NOME
JMT GRUPPEN APS KONGSBERG
JNC INTER, KRZYSZTOF GORSKI FREDRIKSTAD
JNS BUILDING SERVICE Kumor Pawel Piotr OSLO
JO ANDERS KRISTIANSEN RINGSAKER
JO KARLSEN HÅNDVERK ASKER
JO LA BYGGESERVICE ANS FROGN
JO MAGNE HÆTTA KAUTOKEINO
JO W TOFTDAHL OSLO
JO-INGE MAURDAL STANGE
JOACHIM FREDSTAD KREATIVE LØSNINGER OSLO
JOACHIM HELPING-HAND SWANSTRØM MOSKENES
JOAR ANDRESEN RINGSAKER
JOAR HELGE FORSAA TROMSØ
JOAR HIMLE VOSS
JOAR HOLVIK KJØRREFJORD FARSUND
JOHAN ANDRÉ LYNGSETH BULLING STEINKJER
JOHAN ANDRESEN AS TRONDHEIM
JOHAN KJELLMARK AS RØROS
JOHAN MYKLEGARD RENNEBU
JOHAN OSCAR OLSENS BYGGKOMPETANSE FREDRIKSTAD
JOHAN REITE EF BERGEN
JOHAN SANDSTRØM BYGGARE -
JOHANNE ALETTE PAULINE NILSEN SELJE
JOHANNES GARVIK FLEKKEFJORD
JOHANNES KLYPEN NORD-FRON
JOHANNES SKOTTVEIT TOKKE
JOHANSEN FINN ÅGE LARVIK
JOHANSEN OG SVENNEVIK HYTTER DA LINDESNES
JOHANSENS BOLIGRENOVERING ØVRE EIKER
JOHN ARVE HALHJEM OS
JOHN BORGER AASLUND ØSTRE TOTEN
JOHN DAGFIN RANGLUND OSLO
JOHN ERIK JOHANNESSEN SØRVICE FOLLDAL
JOHN FURUVIK SVELVIK
JOHN LAGMANDSVEEN RINGSAKER
JOHN LISTHAUG ASKER
JOHN MAGNE DRAGSTEN SELBU
JOHN POLLEN ENTREPRENØRFORRETNING NOME
JOHN REINFJORD AS SØMNA
JOHN VINNENG TØMRERMESTER OG ENTREPRENØRFORRETNING OSLO
JOHN-ARVE WERKLAND HEMNE
JOHN-EIRIK GREIDUNG STRYN
JOHNNY ANDRESEN FREDRIKSTAD
JOHNNY HANSEN FROGN
JOHNNY HANSEN TRONDHEIM
JOHNNY JENSEN AS KRAGERØ
JOHNNY KJELSBERG RØROS
JOHNNY MIDTØY MELAND
JOHNNY NYGÅRD HØYANGER
JOHNNY SLETTEDAL VERDAL
JOHNNY STRANDBERG OSLO
JOHNNY WIKNE OSTERØY
JOHNSEN ASFALT AS KLEPP
JOINERY GENERAL CONSTRUCTION HOUSE RENOVATION SERVICES KRZYSZTOF BORECKI -
JON ARILD TOLVSTAD KONKURSBO RINGSAKER
JON DAVID JENSSEN AURSKOG-H
JON ERIK MEDALEN SIGDAL
JON EYVIND FOSSEN STENBERG ØSTRE TOTEN
JON GJØYSTDAL SKEDSMO
JON HÅKON OLSEN NANNESTAD
JON INGVE KVINLAUG KVINESDAL
JON KIRKERUD ULLENSAKER
JON MITSEIM HÅNDTVERKSTJENESTER NES
JON ROHNNY TALAASEN TRYSIL
JON ROKKE DRAMMEN
JON STORLØKKEN GRAN
JONAS ERICSSON OSLO
JONAS OLAFUR SKULASON FET
JONNY ØYLIEN LYNGDAL
JONNY ANDERSSON RØYKEN
JONNY FAUSKE SKI
JONNY HERSEL RAUMA
JONNY LYSEGGEN FYRESDAL
JONNY MATHISEN NORD-FRON
JONNY MOLLERUD TRYSIL
JONNY OLSEN TANA
JONNY PEDERSEN MONTASJE OSLO
JONNY SALOMONSEN STORD
JONNY VIKEBØ LINDÅS
JONSENS SERVICE innehaver Jon Ola Haugen HEMSEDAL
JORDAHL SKOG OG BETONG GJEMNES
JORDAL BYGG Jan Inge Jordal BÆRUM
JORDAL PARK AS OSLO
JORN ASMUND ENGELBERG LIMITED STOR-ELVDAL
JORTVEIT EGIL DAGFIN VENNESLA
JOSTEIN ANDERSEN KARMØY
JOSTEIN HOVDE NOTODDEN
JOSTEIN MUNKEJORD VEDLIKEH & SERV KLEPP
JOSTEIN OSLAND SANDNES
JOSTEIN RUGLAND SIGDAL
JOTEN ALF OTTO NORD-FRON
JOTEN SVEIN ENGERDAL
JOTUN BYGG DA VANG
JOUNI TAPANI HEINONEN OSLO
JOZEF PANKA SARPSBORG
JP BYGG Johan Persson OSLO
JRA-BYGGSERVICE Jim Rune Andreassen ALTA
JS ENT. Jim Schultz OSLO
JT NORBYGG V/Johan Tjäder OSLO
JTB BYG APS -
JULIUS ANTON SALVESEN ARENDAL
JULIUSSEN SERVICE OG VEDLILKEHOLD FARSUND
JULMAR MARIOLA POZORSKA HURUM
JULSETH & RØNSBERG BYGG AS SELBU
JUPITER Marek Wiecek SKEDSMO
JUREK CONTRAKTOR AS GJERDRUM
JURIS BYGG ENK v/ Juris Slisans BERGEN
JUVIS Jurus Visokinskis OSLO
K NORDRE LAND
K A LØVIK AS BERGEN
K N BYGGSERVICE Kenneth Nilsen MODUM
K S BYGG BYGGMESTER KLAUS STRIFELDT SANDEFJORD
K SANDELL BYGG AB -
K STAVE BYGG ANS SYKKYLVEN
K TOFT BYGG AS ØYGARDEN
K WÅBENØS BYGGSERVICE v/ Kåre J Wåbenø MALVIK
KÆRBØL TRÆBYG DENNIS V. HANSEN TIME
KÅFA SERVICESENTER Kåre Fagerbakke AUSTEVOLL
KÅRE MAGNUS SKJEFTE OVERHALLA
KÅRE MORTEN FREMSTAD GJØVIK
KÅRE OLAV ROALSTAD DRANGEDAL
KÅRE PETTERSEN HERØY
KÅRE STORETVEDT MELDAL
KÅRE TØRSET SKAUN
KÅRE TUFTE VOSS
KÅRMO KNUT MODUM
KØLLERSEN ROY LEIRFJORD
KØNIG & NESSE AS BERGEN
K-E ALVARSSONS BYGG MONTAGE AB -
K.E.G. EIENDOMS SERVICE KARL ERIK GEIRTUN HALDEN
K.KJØNNØ ALT AVERØY
K.S BYGG AS OSLO
K.S. BYGG Kenneth Sletta TRØGSTAD
KAALAAS KJELL BERGEN
KAARE ULRIKSEN ARENDAL
KAEFER INDUSTRIE GMBH -
KAI JOHANNESEN JEVNAKER
KAI REMY JAKOBSEN GRUE
KAI RISA STAVANGER
KAI STORBAKK BALSFJORD
KAI TORE RØBERGSHAGEN NORDRE LAND
KAI TORE SORTEDAL BAMBLE
KAI VATER ZIMMEREI UND HOLZBAU GMBH & CO. KG NESODDEN
KAKEL & BYGGSPECIALISTEN AB BÆRUM
KALBERGS REHABELITERINGS SERVICE NOTODDEN
KALGRAFF BJARTE SUND
KALINOWSKI BYGGESERVICE NES
KALLE NORDLUND BYGG AB -
KALLEKLEIV ARNE OS
KALLEKLEV BYGGSERVICE DA BERGEN
KALLEKLEV HOLDING AS MELAND
KALSTVEIT & VIK AS VINDAFJORD
KAMA SERVICE ANS OSLO
KAMI MONTASJE Kamran Delirpoore SKIEN
KAMIL KOPKO SKI
KAMIL LESZEK KUKULA OS
KAMILS CARPENTRY Kamil Tywoniuk HALDEN
KAMINSLA BYGG Slawomir Kaminski OSLO
KAMPEN BYGG & VEDLIKEHOLD Andre Meisingset OSLO
KANDEN BYGG BÆRUM
KAPASITET BYGG AS OSLO
KAPITELET INVEST AB OSLO
KARASA BYGGTJENESTER SANDEFJORD
KARI RØNHOLT HANSEN KRISTIANSAND
KARI UUSITALO MOSS
KARKASINIAI SPRENDIMAI -
KARL ERIK THELLE BYGGFIRMA KRISTIANSAND
KARL GUNNAR ENEROTH LILLESAND
KARL HEINZ FINCK, SNEKKERSERVICE ASKER
KARL JOHAN SKIFJORD BODØ
KARL JONNY JAKOBSEN RISØR
KARL LARSEN KRAGERØ
KARL ROALD LEIKANGER OSLO
KARL-EIRIK FALLSEN ALTA
KARL-ERIK NERENG LILLEHAMMER
KARL-JOAR FJELD VÅGAN
KARLES RESTAURERING PORSGRUNN
KARLSEN & NORDSETH ENTREPRENØR AS NITTEDAL
KARLSEN RAGNVALD -
KARLSHAMMER KARL BRATLIE STANGE
KARLSTAD LAFT OG RESTAURERING EIDSKOG
KARMØY UTEMILJØ AS KARMØY
KARMØY UTEMILJØ AS KONKURSBO KARMØY
KAROL GRABOWSKI BYGNINGSHÅNDVERKER -
KAROL SOBCZAK TØNSBERG
KAROL ZABORSKI -
KAROLIS GAUBAS STANGE
KAROLIS Karolis Stankaitis OSLO
KAROLIS Karolis Valentukevicius OSLO
KARTERUD TORE VESTBY
KARWAT BYGG Piotr Karwat HURUM
KASINSKI BYGGSERVICE OSLO
KASPAR STR KRISTIANSAND
KASTRATI BYGG Uke Kastrati OSLO
KATLA SJØBRUK Tor Gunnar Huus BØMLO
KATO OSLAND FØRDE
KAUF JAN HENRIK STAVANGER
KAZIMIERZ KOMOSINSKI BYGNINGSHÅNDVERKER -
KEDAR BYGG Radoslaw Zak ULLENSAKER
KEIJO TAPANI LEHTINEN OSLO
KEMKERS J A JOHN ARNE KEMKERS LARVIK
KEMPA BYGG MOLDE
KEN LUNDAHL BÆRUM
KENCO Kenneth Vederhus SELJE
KENNETH DYLING HORTEN
KENNETH EDVARDSEN VÅGSØY
KENNETH HOVDEN NORDDAL
KENNETH HUNSKÅR TØMRERFIRMA HH SERVICE BYGG NESODDEN
KENNETH LANDMARK EDVARDSEN OSLO
KENNETH STORSVEEN ETNEDAL
KENNETH VAKSDAL BERGEN
KENNETH WINGE ASKER
KENNETH'S SNEKKERSERVICE Kenneth Dyresen ARENDAL
KENT OSKAR JOHANSEN GRANE
KENT THORSTEINSEN ELVERUM
KENTH ROBERT ERIKSSON OSLO
KENTS TAK OG FASADESERVICE Kent Aleksander Karlsen SKIEN
KEP BYG APS ASKER
KESTAS JAKUBYNAS OSLO
KETIL GILDE BYGG BÆRUM
KEVIN NILSEN SNEKKER OG MONTØR OSLO
KF BYGG OG UTLEIGE AS DRANGEDAL
KG MONTASJE KJETIL GUNDERSEN EIDSBERG
KGA HJELP Knut Gihle Arvesen ARENDAL
KH BYGG Opsata ÅL
KH BYGGTJENESTER Kim Gøran Hvarsnes LARVIK
KI BYGGTJENESTE Kalervo Inkerö TROMSØ
KILBUD JERZY KILIAN OSLO
KILE HÅNDLAFT AS FYRESDAL
KILEN BYGGUTVIKLING AS KRAGERØ
KILES BYGGSERVICE DA BIRKENES
KILLMER JAMES LEE OSLO
KIM ROGER HOAAS ALTA
KIM RUNE SKILBREI LUND
KIM TOMMY NESSEMO VERDAL
KIMMO SEURUJARVI RINGEBU
KINDØLSHAUG OLAF TYNSET
KINNEBERG BYGG OG BRANNSIKRING AS GOL
KIRKEBØEN SIGBJØRN HEMSEDAL
KIRKEBY ARNE OSLO
KIRKEBY EIVIND SKEDSMO
KIRKEBY ODDVAR ØSTRE TOTEN
KIRKERUD BYGG OG EIENDOMSUTVIKLING LØRENSKOG
KIRKERUD HÅNDVERK NEDRE EIKER
KIRKEVOLLEN LARS NORE OG UVDAL
KIRKHAM PARKETT STAVANGER
KIRKHUS MORTEN MOSS
KISA FLIS TORE LINDBLAD ULLENSAKER
KJ BYGG OG VEDLIKEHOLD Keijo Saunamaki OSLO
KJÆRSTAD THOR RAINER GJERDRUM
KJØLNES BYGG OG EIENDOM SANDEFJORD
KJØLSETH MAGNE BYGNINGSTØMRAR ASKØY
KJØNNØ BYGG Bjørn Tore Kjønnø SMØLA
KJØSTRE MORTEN SØRUM
KJELL ARNE JØNDAL LILLEHAMMER
KJELL ARNE SANGOLT SUND
KJELL BJ ALTA
KJELL FINSRUD AS MODUM
KJELL GRELLAND DRAMMEN
KJELL H BØLGENHAUGEN RINGERIKE
KJELL HELLESVIK RE
KJELL INGE FOSSTUEN SKJÅK
KJELL INGE STEINSKOG GJESDAL
KJELL LARSSON NORGE AS TRYSIL
KJELL OLA PERSSON DRAMMEN
KJELL OLAV SEVRE NES
KJELL OVE FAUSKE KONKURSBO FØRDE
KJELL PER SVARSTAD BREMANGER
KJELL ROGER FISKNES STEINKJER
KJELL TELLEF ARNTSEN EIGERSUND
KJELL V R HURDAL
KJELLEMO BYGG AS VENNESLA
KJENSLI ANDERS MURER NESODDEN
KJETIL BAKKLAND SANDEFJORD
KJETIL BRATTSET ORKDAL
KJETIL FUGLSET SKIEN
KJETIL GJØSUND HARSTAD
KJETIL GRAPE TROMS
KJETIL HAGEN VOLDA
KJETIL KJÆRNETH ELVERUM
KJETIL LOFTAAS BYGG NYTT BERGEN
KJETIL SLETTE BYGGELEDELSE AS NESODDEN
KJETIL'S BYGGSERVICE Kjetil Haugrud NORD-FRON
KK PROSJEKTER v/Kristoffer Kolstad RAKKESTAD
KLAS LINDGREN FREDRIKSTAD
KLAUS FREELANCING Hans E Klausen GRIMSTAD
KLAUS OSKAR BRUNDTLAND ALTA
KLAUS SVEGÅRD MELHUS
KLAUSMARK LEIF STEINKJER
KLEFS STJ
KLEIVA BYGG Stian Haugsnes ÅFJORD
KLEIVE BETONGBYGG AS MOLDE
KLEMISKES STATYBA UAB -
KLEMMA BYGG v/Anne Lise Larsson LUNNER
KLEMMETSEN BYGG OG ANLEGG AS SPYDEBERG
KLEPP RENOVBYGG ANS KLEPP
KLEPPE JOHN MAGNE SUND
KLEPPES SNEKKERFIRMA GJØVIK
KLEPPHUS AS SANDNES
KLEPSVIK BYGG ULSTEIN
KLETTEN LARS K-LAFT OG RESTAURERI ELVERUM
KLEVENGEN DAVID LUNNER
KLEVER OG BACKE AS OSLO
KLINGSHEIM ODD ERLING KLEPP
KLOKK MARTIN VOLDA
KLOSTER JAN-RUNE LINDÅS
KLUND NILS JOHAN BAE MARKER
KM CONSTRUCTION Olandersson OSLO
KMO BYGG Kjetil Mehlum Olsen DRAMMEN
KMS BYGG Skeie FJELL
KNABEN HYTTER AS KVINESDAL
KNAPPSKOG VIDAR BYGGMESTER STAVANGER
KNU BYGG OG RENOVERING Krzysztof Nurzynski OSLO
KNUDSENS BOLIG FORNYER OSLO
KNUT ARILD TEIGUM SKEDSMO
KNUT ARTHUR ENGELAND GRANVIN
KNUT BRATLIEN NORDRE LAND
KNUT GRUT MELDAL
KNUT GUNNAR SLATLEM AVERØY
KNUT HØITOMT NORDRE LAND
KNUT HILMAR STENE FAUSKE
KNUT IVAR FURAN SELBU
KNUT JARLE LEHRE KONKURSBO GJØVIK
KNUT JOHAN ULLESTAD VOSS
KNUT KOHMANN HAMAR
KNUT OG KASPER'S HYTTESERVICE AS ETNEDAL
KNUT SAKSÆTHER HALDEN
KNUT SKJENGEN FLATANGER
KNUT TERJE LAUPSA ASKØY
KNUT UNDERLID FLORA
KNUT YNGVAR FOSTENES TYSVÆR
KOLBEIN EID
KOLBEIN ESPESETH FØRDE
KOLBEIN HAVREVOLL SULDAL
KOLBEIN KJETILSTAD SULDAL
KOLBEIN STÅLE MOE SULDAL
KOLBEINSEN BYGG AS TYSVÆR
KOLBEINSEN SVERRE A TYSVÆR
KOLBEINSVIK ARILD AUSTEVOLL
KOLBJØRN VEGAR OS OS
KOLLEN BYGG DA DRAMMEN
KOLLOEN'S SERVICE RINGSAKER
KOLLTVEIT KJELL MAGNE FJELL
KOLSBU AS RÆLINGEN
KOMPLETT BYGG ØSTLANDET AS OPPEGÅRD
KOMPLETT BYGG AS OPPEGÅRD
KOMPLETT SERVICE AS VÅGAN
KOMPLETTBYGG AS MERÅKER
KOMPLETTBYGG BYGGMESTER RUNE KNUTSMOEN NESODDEN
KOMPRADOOR OU V/ INDREK GRUNBERG -
KONGSBAKKEN ENTREPRENØR SØR-AURDAL
KONGSBERG BYGG SERVICE Vidar Holte KONGSBERG
KONGSHAUG BYGG OG FLIS BERGEN
KONSART SP ZOO -
KONSTAD BYGG OG ANLEGG ETNEDAL
KONSTANTY PIECH / TWIERDZA OSLO
KORDINATOR AS OSLO
KORSFUR BYGG KARM
KORSMO UTBYGGING AS SØR-ODAL
KOSMOS BYGG Sergey Kolomoyets TROMSØ
KOSTRZEWA BYGG VENNESLA
KOSTYK DARIUSZ OSLO
KOWALCO Radoslaw Kowalski LØRENSKOG
KOWIN BYGG Juha Matti Koivisto OSLO
KRABBESUND OG ROSSLAND DA ARENDAL
KRAFTMANN PAULSEN HOLMESTRAND
KRAG BYGG AS KRISTIANSAND
KRAKELI EMIL TØMRER/MURER EIDE
KRATH BYGG & VEDLIKEHOLD GRIMSTAD
KRATHE'S BYGGESERVICE RÅDE
KREATIV BYGG SERVICE SORI RÆLINGEN
KRIGS BYGGSERVICE OSLO
KRIS RENHOLD OG VEDLIKEHOLD KRZYSZTOF KALUZNY SARPSBORG
KRIS-POL AS SKEDSMO
KRIS-POL S.C -
KRISMESTER KRZYSZTOF STELAMACH SANDEFJORD
KRISPROFF KRZYSZTOF PARUZEL GJERDRUM
KRISTENSEN BYGG OG MOTOR SERVICE SØMNA
KRISTENSEN PER MURER OPPEGÅRD
KRISTER ALEKSANDER SEMENOFF TROMSØ
KRISTER KLEMMETSEN SPYDEBERG
KRISTIAN FLAGESTAD LESJA
KRISTIAN HUMMERVOLL RENNESØY
KRISTIAN OPSAHL BYGGESERVICE LYNGDAL
KRISTIAN STENE KVINESDAL
KRISTIAN STRANGSTAD LILLEHAMMER
KRISTIANSEN KARL ERIK SANDEFJORD
KRISTO SERVICE BYGG Elbl Krzysztof Andrzej OSLO
KRISTOFER - VEDLIKEHOLD Krzysztof Prusak FREDRIKSTAD
KRISTOFFER ASKLAND FROLAND
KRISTOFFERS SNEKKERSERVICE - Krzysztof Stasiak SANDEFJORD
KRISTOFFERSEN RUNE L SKIEN
KRM VEDLIKEHOLD v/Kjell R Myrvang OSLO
KROGSÆTER BYGGELAG AS HARAM
KROGSBYGG Daniel Krogshave AURSKOG-HØLAND
KROKÅ BYGG SKODJE
KROKAA ALTMULIGMANNEN BRØNNØY
KROKEDAL GEIR SIGVE VINDAFJORD
KROKEN BYGG AS ULLENSAKER
KRONSTAD BYGG SANDEFJORD
KRONSTAD BYGG DRAMMEN
KRUK CONSTRUCTION -
KRUSE SMITH AS KRISTIANSAND
KRUSE SMITH ENTREPRENØR AS KRISTIANSAND
KRYSTOF MAREK ZESIUK STRAND
KRYZSTOF DZIALACH HERØY
KRYZYSZTOF ANTONI POCZKAJSKI OSLO
KRZYSZTOF ADAMCZYK BYGG OSLO
KRZYSZTOF BINKOWSKI HAUGESUND
KRZYSZTOF DARIUS KEPA OSLO
KRZYSZTOF MARCINIAK KEDAR -
KRZYSZTOF MAREK RADSANOWSKI KRIS -
KRZYSZTOF SALWOMIR DUDZIAK OSLO
KRZYSZTOF STANISLAW PRUCHNIK ASKER
KRZYSZTOF STANISLAW REJZEROWICZ STAVANGER
KRZYSZTOF SZCEPANSKI SEALONA -
KRZYSZTOF TALARCZYK OSLO
KRZYSZTOF WALDERMAR GACEK HAUGESUND
KRZYSZTOF WASZCZYK -
KT BYGG & ANLEGG KNUT TRØSENG SIGDAL
KUBBE AS SONGDALEN
KUBI AS TOLGA
KULENS BYGGESERVICE KLÆBU
KULSLI JOHN OLAV VERDAL
KULTURBRUK 44/4 Magnus Jansen Bru RENNESØY
KUNGSIAM Somjit Werstad MALVIK
KUNST & RAMME Innehaver Leif Aasen TRONDHEIM
KUNTZE TOR SKÅNLAND
KURMIS BYGG Gasiunas Darius SKEDSMO
KURT ASTOR MATHISEN FET
KURT DALE HELLAND AUSTEVOLL
KURT ELIASSEN VÆRØY
KURT HALSTEIN OLSEN HADSEL
KURT HARALD GILJE GJESDAL
KURT KÅSTAD BYGG TIME
KURT KVIKSTAD BODØ
KURT LANGETEIG BYGGEFIRMA LEIKANGER
KURT OVE HALTBAKK AURE
KURT OVE RØNEID HOL
KURT RISKA SANDNES
KURT ROCHMANN SKÅNLAND
KURT RONNIE HENRIKSSON VINDAFJORD
KURT'S BYGGTJENESTER Nyborg DRAMMEN
KURT-TERJE SJURSEN BERGEN
KV BYGG Kjell Vågsland DRANGEDAL
KVAKKESTAD & SØNNER AS SKI
KVALEVÅG SERVICE KRISTIANSAND
KVALFORS GUNNAR H BRØNNØY
KVALITET BYGG v/Gakajev OSLO
KVALITET HARUKOV Alexandar Harukov BERGEN
KVALITET RENOVERING Dariusz Tambor OSLO
KVALITETSBYGG AS EIGERSUND
KVALITETSBYGG NORGE LIMITED FET
KVALITETSBYGG OG REPARASJONER v/ Roy Sørensen KRISTIANSUND
KVALITETSBYGG Roland Sandgren OSLO
KVALITETSHUS Jan Cato Larsen SONGDALEN
KVALITETSHUS OSLO AS OSLO
KVALVÆR IVAR TØMRER TRONDHEIM
KVAMMABYGG AS KVAM
KVAMME BYGG ØRSTA
KVAMME BYGGTJENESTER BERGEN
KVANDAL & SØNNER ANS LEIRFJORD
KVENDALSVEIEN MANDAL
KVENO ODD E NORD-AURDAL
KVERNENES BYGG OVE ANDRE KVERNENES BØMLO
KVERNSTAD BYGG AS GRAN
KVERNSTAD BYGG OG VEDLIKEHOLD ØVRE EIKER
KVERNVIK INGE VIKNA
KVETANGEN SAG OG VERKSTED ANS LIERNE
KVIEN KJELL OSLO
KVIKK BYGGTEAM Rune Christensen BERGEN
KVIKK PARKETTSLIPERI Jahush Kuka OSLO
KVIKNE HYTTER HÅNDLAFT Asbjørn Rønning DØDSBO TYNSET
KVINA BYGG AS KVINESDAL
KVINESDAL MESTERBYGG AS KVINESDAL
KVINGE JAN TURE MASFJORDEN
KVINLAUG ROY ARNE KVINESDAL
KVINNEGARD JAN TORBJØRN HEMSEDAL
KVINNHERAD BYGG & VEDLIKEHOLD Knut Inge Halvorsen KVINNHERAD
KVINNHERAD VAKTMESTERSERVICE AS KVINNHERAD
KVINTA PLUS SABIEDRIBA AR IEROBEZOTU ATBILDIBU -
KVISTERØ SNEKKERSERVICE MELHUS
KVITEBJØRN TRE AS NORDRE LAND
KWIATKOWSKI - BYGNINGSARBEIDER OSLO
KWIATKOWSKI JAN USLUGI REMONTOWO- BUDOWLANE -
KYLLINGSTAD BYGGSERVICE SANDNES
KYLLINGSTAD INGVAR GJESDAL
KYLLINGSTAD ODDVAR SANDNES
L LAVANGEN
L A SERVICE Lars Andre Sommerfelt FREDRIKSTAD
L GROHSHENNIG KOBBER OG BLIKKENSLAGERMESTER OSLO
L P BYGG TØMRER OG SNEKKERSERVICE Poul Laursen OSLO
LÅGEN BOLIG AS LARVIK
LÅGRINN LARS-PETTER ÅL
LÅNGGATANS BYGGNADS AB -
LØKEN TERJE OSLO
LØKEN TROND HOBØL
LØKEN TROND FREDRIKSTAD
LØKKEVIK NILS ARNE BERGEN
LØVIK TORLEIF RENNESØY
LØVIKS BYGGESERVICE AS AUKRA
LØVOLD ALF SVERRE SAUHERAD
LØVOLD BYGG AS SAUHERAD
L. J. BYGNINGSRENOVERING NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK -
LACZ SNEKKERFIX BÆRUM
LADSTEIN BYGG AS FINNØY
LAFT OG VØLING Kollbein Holmvik GAUSDAL
LAFT OG VILLMARK Dag Jønsberg TØNSBERG
LAFT- S v/Linas Sætermo VEFSN
LAFTEHYTTER TRYSIL Ivar Lans TRYSIL
LAFTERN Stig Andrew Knutsen TYNSET
LAFTESMIA Roger Holiløkk VESTRE SLIDRE
LAFTEVERKET AS BYKLE
LAFTMONTASJE Willy Eriksen TRYSIL
LAFTON OG SKOGLUND AS DRAMMEN
LAGÅRD BYGG AS EIGERSUND
LAGE BERG VESTRE SLIDRE
LAGMANNSSVEEN ODD VIDAR RINGSAKER
LAIMONAS BURNEIKIS -
LAINE BYGG & IDE HARRY LAINE STENSEN OSLO
LAKSESVELA BYGG Magnus Laksesvela SANDNES
LAKSEVÅG BYGG OG VEDLIKEHOLD Lyngtu BERGEN
LAKSKJØNN EIENDOMSDRIFT STOKKE
LAMMETUN RUNE ATLE FØRDE
LAMPE BYGG & EIENDOM ALTA
LANDRE BYGGTJENESTER AS NAMSOS
LANDRO BYGG MORTEN LANDRO FJELL
LANDRO BYGGESERVICE AS FJELL
LANDSVIK ARNE MELAND
Landsvik Bygg & Rehab A/S BERGEN
LANG TORSTEIN AURSKOG-HØLAND
LANGÅKER SVEIN HELGE KARMØY
LANGÅKER TROND KARMØY
LANGA BYGG LENVIK
LANGA TOTALSERVICE HAMMERFEST
LANGEBRO RUNAR KARMØY
LANGEBY SVEIN OLAV TØMRER STOKKE
LANGETEIG ARNE BERGEN
LANGFJÆRAN EGIL TRONDHEIM
LANGFJÆRAN OLA TORGEIR LEVANGER
LANI BYGG AS OSLO
LAPPLI TALOT OY -
LARS ARNE STUNDAL AURLAND
LARS DALBY MARKUSSEN SIRDAL
LARS ERIK JÅVOLD GRIMSTAD
LARS GJERALD LIER
LARS GRAVERMOEN AS OPPEGÅRD
LARS GYLLENSTEN TØNSBERG
LARS HELGE FOLKESTAD FYRESDAL
LARS JØRGEN DEGNES TRØGSTAD
LARS JOHAN AARSKOG
LARS KJØNNÅS JOHANSEN VEFSN
LARS LILJEBERG BYGG OG VEDLIKEHOLD Lars Liljeberg HOLE
LARS LUNDE BYGGSERVICE RØYKEN
LARS MAGNE AKSLAND SVEIO
LARS MORTEN STRYKEN MODUM
LARS OLAUS LEITE SKODJE
LARS OLAV ANDRESEN SØGNE
LARS PERSSON HITRA
LARS PETTER JUELSEN HALDEN
LARS SKARPEID SØGNE
LARS TORE ERSLAND BØMLO
LARS-TERJE STOREVIK ASKVOLL
LARSEN & BJØRKELAND PROSJEKTUTBYGGING AS EIGERSUND
LARSEN SVEIN HARDER NES
LARVIK TREKONSTRUKSJON DA LARVIK
LASKEN BYGG ALIPATE AHO SANDEFJORD
LASSE FINSRUD DRAMMEN
LASSE FOLKMANN/ LILA OSLO
LASSE JOHANSEN NES
LASSE NYSÆTHER DRAMMEN
LASSE PERSILENGEN NESODDEN
LASSE RAMFJORD OSLO
LASSE`S VEDLIKEHOLDSSERVICE Lasse Johansen OSLO
LASTOVKA SERVICES RØYKEN
LAURITSEN GEIR LAURITS LØRENSKOG
LAV PRIS BYGG Khoa Quoc Nguyen OSLO
LAVIK BETONG MONTASJE AS OSLO
LAVIKA UAB -
LAVRANTSEN ODDVAR SNEKKER SØGNE
LB ALLSERVICE Lothar Buhler OSLO
LECH STANISLAW STANOSZEK OPPEGÅRD
LEERS ALLROUND BYGGSERVICE Niels Erik Leer ULLENSAKER
LEHN ISAK ENEBAKK
LEIDULV BEVERLI STAVØ FLORA
LEIF BJARNE YDSTEBØ STRAND
LEIF OSKAR JOHNSEN OSLO
LEIF ROVELSTAD HOLE
LEIF SØREN SWEDIN OSLO
LEIF SKAGE SKI
LEIF SVERRE THØRUD RINGSAKER
LEIF-KÅRE LERANG STAVANGER
LEIF-TERJE TORLAND LINDESNES
LEIKANGER BYGG OG VEDLIKEHALD SELJE
LEIKANGER HÅKON FØRDE
LEINÆS MORTEN SNEKKERFIRMA LARVIK
LEJMEL SERVICE SOLA
LELU LIMON PAWEL LEMIESZEK SKI
LEMBUTAL LTD BERGEN
LENDE BYGG AS STAVANGER
LENSEBAKKEN BYGG AS SKIEN
LENSVIK MASKIN AS AGDENES
LEO BYGGSERVICE AS BERGEN
LEO MARIUS KWAKKELAAR SNEKKERFIRMA ARENDAL
LERFALD OG RIKSVOLD AS VERDAL
LESJA BYGGSERVICE Jakob Grothe LESJA
LETHORSEN SERVICES BERGEN
LIAN GRAVE OG BYGGETJENESTER OVERHALLA
LIAN JOHNNY MURMESTER ANDEBU
LIAN KJELL OLAV AGDENES
LIANES BYGG ØRSTA
LID INGE VOLDA
LIDÉNS BYGGSERVICE SKI
LIEBYGG Håkon Lie ULLENSAKER
LIED ARNE ØRSTA
LIENG ARNE RAGNVALD ÅMOT
LIENG BYGGMONTERING SARPSBORG
LIFO I Solgaard PORSGRUNN
LIG BAU GMBH OSLO
LILIJA BELOGRUDOVA SERVIS ORKDAL
LILLE BYGG Tony Fransson OSLO
LILLEBRÅTEN IVAR VÅGÅ
LILLEBRÅTHEN TORE-ROGER VÅGÅ
LINAS CONSTRAKSJON Linas Andrulionis RISØR
LINAS JANAUSKAS GARANTIBYGG BERGEN
LINAS SKIRMANTAS BERGEN
LINCON AS TRONDHEIM
LINDAHLS SNEKKERSERVICE LARVIK
LINDAL BYGG OG MONTASJE GRAN
LINDEFJELL ARTHUR KVINESDAL
LINDESNES BYGG AS LINDESNES
LINDNER - BYGNINGSARBEIDER OSLO
LINDQUIST OG ERIKSSON BYGG ANS OSLO
LINDS Berit Lind Andersen OSLO
LINGA TORSTEIN ARENDAL
LINJEBYGG AS MOLDE
LINO ENTREPRENØR AS RYGGE
LISBETH EDVARDSEN MONSEN ASKØY
LISLEGÅRD HALLGEIR NES
LISLERUD OLE-KRISTIAN SARPSBORG
LISTA BYGG AS FARSUND
LISTUEN SVEIN ÅGE LILLEHAMMER
LIT-NOR BYGGKONSULT ANS TJØME
LIV REHABILITERING Liv Helgheim Slemdal ASKER
LIVSKRAFT HARMONI STEINASEN Roger Martin Skulstad EIDSKOG
LIVSSTIL NORGE Dale Ivansson STOKKE
LJOSTAD HALLVARD TOKKE
LL STÄLLNINGAR AB -
LODDENGAARD JØRN LILLEHAMMER
LODUR SP ZOO BÆRUM
LOFTET ENDRE ELVERUM
LOFTHUS BYGG AS ULLENSVANG
LOFTHUS BYGG OG VEDLIKEHOLD SKEDSMO
LOFTHUS OLE-HÅKON ETNEDAL
LOFTHUS TØMRARLAG DA ULLENSVANG
LOFTUM BYGG OG EIENDOM AS SANDEFJORD
LOKTU SNEKKEREXPRESSEN TRONDHEIM
LOKYS BYGG Kazimieras Pleckaitis BERGEN
LOM TRADISJONSLAFT Fred Olsen LOM
LOMMEDALEN BYGG AS BÆRUM
LONE TRADISJONSBYGG Hallvard Mjelde BERGEN
LORENTZEN MARK ØSTRE TOTEN
LORNTS ASMUND HOVDAL LEVANGER
LOSEN SNEKKERSERVICE AS MELHUS
LP URMET OY NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK SKI
LS REHABILITERING Lech Strzelczyk LARVIK
LSG LUFTHANSA EUROPA/AFRIKA GMBH ULLENSAKER
LUDVIK FLAAHAMMER FRØYA
LUDWIK TADEUSZ LATOWSKI OSLO
LUKA BYGG IWANIAK OSLO
LUKAS SEILIUS TØNSBERG
LUKAS STEIN GJESDAL
LUKASZ KLAK /LUKAS KLAK SNEKKERSERVICE OSLO
LUKASZ MARCIN WOJCIK OSLO
LUKASZ MARIANIUK NITTEDAL
LUKASZ SZCZEPANSKI POL POWER OSLO
LUKASZ-GRZEGORZ SZTOBRYN OPPEGÅRD
LULZIM GASHI BYGG OG MAL OSLO
LUMA BYGG AS NES
LUNA INTERNATIONAL DRAMMEN
LUND & TUNGE AS RANDABERG
LUND HANDLAFT AS RENNEBU
LUND HYTTEPRODUKSJON AS NÆRØY
LUND OLAF BERGEN
LUNDØY BYGG SVEIN IVAR LUNDØY BERGEN
LUNDBLAD EIENDOM AS TRØGSTAD
LUNDE BYGG OS
LUNDE BYGG OSLO
LUNDE BYGG FJELL
LUNDE BYGG & GRAVESERVICE FREDRIKSTAD
LUNDE RAGNAR STRYN
LUNDEBYGG AS BERGEN
LUNDEBYGG AS MANDAL
LUNDELL BYGGSERVICE FREDRIKSTAD
LUNDS BYGGSERVICE Thomas Lund SKEDSMO
LUNDS CONSULT SARPSBORG
LUNDSBAKKEN HARALD MAGNE STANGE
LUNDSVOLL BYGGSERVICE SKEDSMO
LUNNER TRELAST JON VILLÅSEN LUNNER
LUPUS RAFAL WILK OSLO
LUTHER & CO ANS HURUM
LUTRO BYGG AS LØRENSKOG
LUXUS-BYGG Pasi V Olavi Voutilainen TRONDHEIM
LYNGDAL INVEST AS LYNGDAL
LYNGSTAD EGIL BÆRUM
LYNGSTAD OLAV VESTRE SLIDRE
LYNNE ENTREPRENØR AS SKI
LYSEGGEN MORTEN BYGG OG TØMRERMESTER OSLO
LYSHAUG EINAR RISSA
LYSTAD JAN TINUS BYGGMESTER SANDEFJORD
M RENNES
M BYGG & REHABILITERING R Markussen SØR-AURDAL
M GREVLE BETONG-TEKNIKK VOSS
M S PRODUKTION v/Manne Staffansson BERGEN
M STENE SOLBYGG LYNGDAL
MÆLAND BYGG AS STAVANGER
MÆLAND BYGGSERVICE HJELMELAND
MÅNA ROAR STANGE
MÅNO BYGG OG PROSJEKTERING Asbjørn Lyhus NORD-AURDAL
MÅRTEN THORKILDSEN GAUSDAL
MØKKELGÅRD EGIL RINDAL
MØLLENBERG BYGGMESTERFORRETNING AS TRONDHEIM
MØLLER BYGG OG EIENDOMSSERVICE OSLO
MØLLER BYGG Peter Atke Møller HAUGESUND
MØRK KÅRE HOVLAND -
MØRKVED-ROMSTAD LORNTS HØYLANDET
MØSKELAND BYGG AS LYNGDAL
M-BYGG Byggmester Jan R Meland KLEPP
M. KWOKA BYGG OG-OPPUSSINGTJENESTER MOSS
M.HELLESUND BYGG OG REHAB ØYGARDEN
M.T. MAJSZCZYK OSTERØY
MA TOTALBYGG AS OSLO
MA-SA DA NORD-AURDAL
MACIEJ BAK DRAMMEN
MACIEJ FORNALIK HORTEN
MACIEJ MAREK SKRZYPCZYK RØYKEN
MADE SERVICE Markus Hem SANDEFJORD
MADSEN BYG APS -
MADSEN REHABILITERING OSLO
MAGAR SKORPEN TYSNES
MAGMAR SPOLKA CYWILNA -
MAGNAR HELLEREN H
MAGNE BRISKELID SKIEN
MAGNE EIKEMO KARMØY
MAGNE KULSLI VERDAL
MAGNE R HUSBYN STJØRDAL
MAGNE THEODOR HVESSER ASKER
MAGNUS EDVARDSEN BÆRUM
MAGNUS LIPLASS EIDSVOLL
MAGNUS SUNDSTRØM ÅLESUND
MAGNUS TRANSET TOLLOFSEN RØYKEN
MAGNUSSON RUNE INGEMAR HALDEN
MAH-NOR BYGG TOTALENTREPRENØR Ahmad Hassan Pagganwala Akhtar MOSS
MAJID HAMZEHIE SKIEN
MAJORSTUA HÅNDTVERKSERVICE Morten Schau OSLO
MAKE A CHANGE Nichlas Adriano Romalgi Wilhelmsen HAMAR
MAKINS BYGGEFIRMA BERGEN
MAKR Marek Edmund Piorkowski OSLO
MAKS BYGG BYGGMESTER MAKSIMOVIC HOF
MALE MARKUS INGE FRÆNA
MALER SEBASTIAN BIALAS ASKER
MALERWERKSTÄTTEN HEINRICH SCHMID GMBH & CO KG ULLENSAKER
MALM BYGG VESTVÅGØY
MALMBERG BYGG CONSULT Svein Erik Malmberg Eriksen ASKIM
MALUM BYGG AS MIDTRE GAULDAL
MALVIK REHABILITERING Kenneth Lund MALVIK
MALVIN FREMMERLID VOLDA
MALVIN HARKESTAD OG SØNNER AS KONKURSBO ØYGARDEN
MAMAS VEDLIKEHOLD Mads Are Mathiesen LARVIK
MANDAL EIENDOM AS MANDAL
MANDELID BYGG & VEDLIKEHALD FØRDE
MANDT BYGG RAKKESTAD
MANFRED SPRINGER NESODDEN
MANGSETH REIMUND KRISTIANSAND
MANNES KJELL MAGNAR KARMØY
MAR BUD Borzecki Mariusz TROMS
MAR CELI JALOSZYNSKI -
MAR-BYGG SERVICE Marek Woznica OSLO
MARA BYGG Edgaras Kvedaras LUNNER
MARCIN ADAM BACHORCZYK LØRENSKOG
MARCIN ANDRZEJ PLOCIENICZAK EIDSBERG
MARCIN DARIUS SIKORA OSLO
MARCIN FRACZEK OSLO
MARCIN GRODECKI DRAMMEN
MARCIN GURGACZ ASKER
MARCIN JACEK RUPENTHAL HAUGESUND
MARCIN JAN BIALEK OSLO
MARCIN JASINSKI TRONDHEIM
MARCIN JASTRZEBSKI BÆRUM
MARCIN JEKOT OSLO
MARCIN KOSSON TRONDHEIM
MARCIN NENKO BYGG EIDSKOG
MARCIN PAWEL GRZYBCZAK OSLO
MARCIN PAWLIKOWSKI OSLO
MARCIN PAWLOWSKI MOLDE
MARCIN PLUSA OSLO
MARCIN SMYKIEL TRONDHEIM
MARCIN SZCZYPKA OSLO
MARCIN WARGOCKI SKI
MARCIN'S BYGGE SERVICE V. MARCIN SIEKLICKI SANDNES
MARCINKUS VALDAS FRØYA
MARCO - CLIMATECH SPOL S.R.O. OSLO
MARCO BERNARDI EIENDOMSSERVICE OSLO
MARCO LTD SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA -
MARCO RENOVERING Marcin Piotr Wojciechowski TROMSØ
MARCUS BYGG Stepniewski OSLO
MAREK BYGG Jakusik OSLO
MAREK CEZARY KORCZYNSKI VESTVÅGØY
MAREK HENRYK PAPIEROWSKI TRONDHEIM
MAREK HENRYK POPADIAK TRONDHEIM
MAREK IRENEUSZ KROLIKOWSKI -
MAREK JACKOWIAK BÆRUM
MAREK JURCZYK TØNSBERG
MAREK KOCOT ÅS
MAREK KOLODZIEJCZYK STAVANGER
MAREK LEYK LEMAR -
MAREK MARCINKOWSKI USLUGI BUDOWLANE -
MAREK MIROSLAW ROZBORSKI SANDNES
MAREK MODZELEWCKI SARPSBORG
MAREK NOWAK BERGEN
MAREK PAWLIKOWSKI OSLO
MAREK PIOTR KUBICKI KONKURSBO FREDRIKSTAD
MAREK ROMAN DUDZIAK OSLO
MAREK SOSNOWSKI -
MAREK TADEUSZ LAKOMIEC OSLO
MAREK WERS OSLO
MAREK ZAPORA OSLO
MAREK ZURAWICKI STAVANGER
MARGO MUST SULDAL
MARGO- WOJCHIECH KILIJAN BÆRUM
MARHAUG BYGG STEIGEN
MARHOL INVEST OU -
MARIA KOLKINN TØNSBERG
MARIAN MIOTK SARPSBORG
MARIAN ORTYNSKI BYGG- OG INNREDNINGSSERVICE HAREID
MARIAN WLODARZEWSKI SKEDSMO
MARIANN ØYGARDEN SAUHERAD
MARIAS STEFANSSON HOL
MARIO GRIESER SANDNES
MARIUS KVERNHAUG NES
MARIUS SVORKÅS ORKDAL
MARIUSZ KREKORA BUD MAR KRAGERØ
MARIUSZ MICHAL GALARDZIAK OSLO
MARIUSZ SEMENIUK HEMSEDAL
MARIUSZ SPYTEK OSLO
MARIUSZ STANISLAW WOLOSZ ASKER
MARIUSZ SZYMANSKI ØSTRE TOTEN
MARIUSZ SZYMON KASPERKIEWICZ OSLO
MARK ANDREW THOMAS VESTBY
MARKEGÅRD MUR & FLIS HEMSEDAL
MARKET-POLAND Friedrich Broser BÆRUM
MARKI BYGGSERVICE RINGSAKER
MARKKU VILJAKAINEN HAMARØY
MARKO GROSS SERVICE RINGERIKE
MARKO KVITTINEN BYGG OSLO
MARKO LANK BÆRUM
MARKO-BYGG Marek Pokora NITTEDAL
MARKOV BYGGGEFIRMA BERGEN
MARKS REMESS OSLO
MARKUS ALVESTAD OSLO
MARKUS MEHLDAL`S TØMRERFIRMA HURUM
MARKUS WERNER KRISTIANSAND
MARKUSSEN GUNNAR KJELL OSLO
MARMAG MARCIN TARNOWSKI -
MARNAR BYGG AS MANDAL
MARO JAROSZEK BÆRUM
MARSAN Sandra Brochocka BÆRUM
MARTIN FRELTOFTE BYGG NES
MARTIN HAMRE STORD
MARTIN HOVDUM BYGG OG REHABILITERING SARPSBORG
MARTIN KVÆRNSTUEN KVÆFJORD
MARTIN LASTIC GRAN
MARTIN OPPUSINGSTJENESTER Marcin Hermanowski BÆRUM
MARTIN SIKVELAND SANDNES
MARTIN SKOTNES BYGGMESTER ASKØY
MARTIN WOLD TØNSBERG
MARTINA MANTAS BINKIS BAMBLE
MARTINS SELICKIS SKEDSMO
MARTINSEN ROY VIDAR MODUM
MARWIK OSLO Mariusz Marek OSLO
MASK SERVICE Magne Skår KVINNHERAD
MASKINARBEID Stig-Jørn Nyrud FAUSKE
MASTER BYGG Wysakowski Krzysztof FREDRIKSTAD
MATHIAS KUTSCHKER LINDÅS
MATIAS UTNEM OSLO
MATS SPÅNBERG OS
MATTINGSDAL BYGG Karl Johan Mattingsdal
MAX SERVICE OG VEDLIKEHOLD Hansen HOLMESTRAND
MAXIS BYGG PETROKAS KAROLIS DRAMMEN
MAXIS BYGG Robertas Simkus ØVRE EIKER
MAXMAREK-ALT Marek Artur Mateja LØRENSKOG
MAZEIKA BYGG OSLO
MB BYGG RUNE MØKKELGÅRD AS TRONDHEIM
MEDALEN BYGG SIGDAL
MEEME TARTO VESTNES
MEGA BYGG EKELUND OSLO
MEHREN PARKETT Jan Helge Mehren DRAMMEN
MEIENDOM AS GJERSTAD
MEINSKAR BYGGESERVICE OSLO
MEISINGSET OVE TINGVOLL
MEISTAD EDVIN SKAUN
MEKONG BYGG Tran Huu Cuong OSLO
MELØY HANDYMAN, FJORD OG HYTTEFERIE Geir Omnes MELØY
MELAND SANDEFJORD
MELAND JAN ARVE RANDABERG
MELAND ODDBJØRN MELAND
MELHUS BYGG- & BOLIGSERVICE AS MELHUS
MELIN ROY HALDEN
MELISA'S BYGG OG RENGJØRINGSSERVICE Arben Vuthi DRAMMEN
MELLINGEN & SOLEN BYGGMESTERFIRMA AS RADØY
MELTVEIT ENTREPRENØR AS STRAND
MEMBRAN OG GULVSTØPING Svein Øivind Dahlseng OSLO
MEMBRANTAK AS MIDTRE GAULDAL
MEMBRANTAK Hans Ivar Brattset RENNEBU
MENGSHOEL - BYGG RINGSAKER
MER MER
MEST-BYGG Even Haug ÅL
MESTERBYGG FOLLO AS VESTBY
MESTERLAFT NORGE AS LARVIK
MESTERTEAM TROMSØ AS TROMSØ
MG BYGG OG MALERSERVICE Mikkel Gjerdingen OSLO
MGR STANISLAV MIKOLAS SØRUM
MH CONSULT Henze SVELVIK
MH MESTERBYGG AS RINGSAKER
MHF MARK & HUSFÖRSÄLJNING AB OSLO
MICAEL PERSSON BYGG OSLO
MICHAEL BØE VESTVIK GJESDAL
MICHAEL GILBERTSSON BYGG AB OSLO
MICHAEL JENS SCHNELL OSLO
MICHAEL REITZIG ØRSTA
MICHAL FLISIKOWSKI OSLO
MICHAL GALAZKA HERØY
MICRO SERVICE V/VIDAR SOLBERG DRAMMEN
MIDDELALDERINVEST AS OSLO
MIDT TROMS BYGG Kjetil Johnsen TRANØY
MIDT-TELEMARK BYGG Karl-Erik Verpe
MIDT-TELEMARK ENTREPREN B
MIDT-TROMS BYGG & RENOVERING AS LENVIK
MIDT-TROMS HÅNDVERKERSERVICE Arnulf Andre Fagerhaug LENVIK
MIDTBØ BYGG AS TOKKE
MIDTGARDEN VILLMARKSBYGG VINJE
MIDTLI OG SVELSTAD BYGG AS SEL
MIDTLIEN STEIN HALDEN
MIDTNORSK BOLIGSELSKAP DA VEFSN
MIDTSJØ TERJE OSLO
MIDTTUN ERLING BJ BARDU
MIDTUN GLASS & VEDLIKEHOLD BERGEN
MIDTUN ODD S GULEN
MIKAEL GRØNLUND TRYSIL
MIKE'S BYGG Mikael Strandberg ULLENSAKER
MIKI BYGGETJENESTER Mikiel Lukasz Dariusz DRAMMEN
MIKKELSEN GRAVE- OG MASSETRANSPORT ANS ÅMOT
MIKOS CONSENS OSLO
MILAN RØGEBERG BÆRUM
MILESTONE OSLO
MILJØ BOLIG AS SANDEFJORD
MIN BOLIG AS STANGE
MINDAUGAS BALCIUNAS SKIEN
MINDAUGAS KREGZDE -
MINDAUGAS PAKALNIS TØNSBERG
MINDAUGAS PAKNYS SKIEN
MINDAUGAS RAMANAUSKAS FET
MINDAUGAS SIVICKAS OSLO
MINDAUGAS SPIRAUSKAS TØMRER OSLO
MINDAUGAS VITKAUSKAS OSLO
MINI 9 Anton Lerhaugen BERGEN
MINI BYGG/SKADESERVICE Nilsen RANDABERG
MIREK OG MIREK BYGGESERVICE Miroslaw Edmund Sztark RYGGE
MIROSLAW BAJERSKI OSLO
MIROSLAW BOGDAN KOBIELA ÅS
MIROSLAW ZYSK OSLO
MITO ENTREPRENØR AS NARVIK
MITT FIRMA LIMITED FREDRIKSTAD
MJÅLAND RAGNAR SONGDALEN
MJØMEN OG BERGE BYGGEVERKSEMD AS GULEN
MK BYGG Martin Kjelsberg RØROS
MK-BYGGETJENESTER Marek Pawel Koladka TRONDHEIM
MKI 77 Stanislav Futera OSLO
MM BYGGSERVICE Mongstad OSLO
MMJ ENTREPENØR Mihai Jidvean BERGEN
MOA TREND AS KARMØY
MOBY ENTREPRENØR AS FREDRIKSTAD
MODERNE BYGGFORNYELSE AS OSLO
MODERNE TAKTEKNIKK FINN HOLEN SØRUM
MODESTAS BYGG Modestas Poderis OSLO
MODOLF LØNNING KARMØY
MODUL ANLEGG AS RANA
MODULF KILDAL STJØRDAL
MODUM BYGGSERVICE Roar Indsetviken MODUM
MODUM TØMRER OG SNEKKERFORRETNING K Jørgensen MODUM
MODUS TROMSØ AS TROMSØ
MOE PER ASMUND OSLO
MOLAND ÅDNE JØRGEN TYSVÆR
MOLDE BYGGTJENESTER Magne Ivar Mordal MOLDE
MOLDESÆTER ANSGAR TYSVÆR
MOLDESTAD JAKOB KARMØY
MOLDESTAD NORMANN KARMØY
MOLDJORD BYGG OG ANLEGG AS BEIARN
MOLUND ALLSERVICE SKÅNLAND
MONA CHRISTENSEN OSLO
MONARCH AS SANDEFJORD
MONNTECH SANSKI MOST -
MONSTAD & ANGELSKÅR BYGG AS LINDÅS
MONSTAD KÅRE LINDÅS
MONTASJE KOMPAGNIET AS BERGEN
MONTASJE OG SERVICEPARTNER RØKLAND SØR-ODAL
MONTASJE OG VEDLIKEHOLD Johnny Pedersen ELVERUM
MONTASJE TEAM VEST LINDELID ASKØY
MONTERING OG SNEKKERARBEID Torben Hummelhøy LIER
MONTERINGSGRUPPEN Morten Langbråten OSLO
MORKEN ASBJØRN TRONDHEIM
MORKEN BYGG RINGEBU
MORKEN OLAF VIKNA
MORKEN REIDAR TØMMERMESTER FOLLDAL
MORTEN CLARKE KARMØY
MORTEN DALE VIK
MORTEN DRENG INGENIØR- OG ENTREPRENØRFIRMA LARVIK
MORTEN GRØNVIK EIDSBERG
MORTEN JOHANNES FRANCK OSLO
MORTEN KJENSLI VAKTMESTERSERVICE ENEBAKK
MORTEN LYSEGGEN AS OSLO
MORTENSEN KJELL BERNHARD ALTA
MORTERUD & RAMSE AS FET
MOSKING BYGG AS OSLO
MOSLING BYGG SPYDEBERG
MOSLINGGÅRDEN SNEKKERSERVICE AS TRONDHEIM
MOSS SERVICE & VEDLIKEHOLD Vidar Tharaldsteen RYGGE
MOSTEIN DRIFT AS ÅLESUND
MOSTER RØR Tor Arve Lunde BØMLO
MOTRØEN BYGGSERVICE FREDRIKSTAD
MOUNTAIN LOGHOME OÜ KVITESEID
MR HUSMONTAGE HB -
MR. EVERYTHING - R. Swierczek HAUGESUND
MS KUNA BYGG STANGE
MS REHABILITERING DA OSLO
MT-BYGGTEKNIKK AS STJØRDAL
MTC Kai Mellingen TRONDHEIM
MUGGERUD OG DAHLMANN DA NEDRE EIKER
MULTI-MAL Tom Einar Skifjord Dahl HORTEN
MULTIBYGG SERVIS Kurt-Endre Johansen RADØY
MULTIMANN KASIN OSLO
MULTISERVICE BLAGOJ LEVIC SANDNES
MUNEDZET SALKICEVIC BYGG OG ANLEGGTJENESTER SANDE
MUNKERUDKLEIVA 18 AS LØRENSKOG
MUR OG PUSS V/HELGE HOMME KRISTIANSAND
MURBET PAWLICKI DZIEGIEL SPOLKA JAWNA OSLO
MURERFORRETNING Henning A Thomsen BERGEN
MURERSERVICE INGE MYRVANG HOLTÅLEN
MURMESTER ANDERS SALOMONSEN AS TRONDHEIM
MURMESTER ERIK ANDERSEN AS NANNESTAD
MURMESTER OG ENTREPENØR PAUL OPSAHL AS FREDRIKSTAD
MURMESTER RUNE RØISING AS ASKER
MURMESTER TOM JØRGEN FRILSTAD SKIEN
MURMESTER TOR MICHELSEN AS SANDEFJORD
MURPOL Stanislaw Antoni Ustupski ASKER
MVV BYGGSERVICE Marcin Wojcieszak NES
MYHRE ARILD TØMMERMESTER BÆRUM
MYHRE BYGG AS STAVANGER
MYHRE BYGGKONSULT Roymond Fallet OSLO
MYHRE MAGNE TØMRERMESTER TØNSBERG
MYHRER'S BYGG OG DAK - TJENESTER SARPSBORG
MYHRES BYGG & KALKULASJON FREDRIKSTAD
MYKLAND ARNE MARTIN KRISTIANSAND
MYKLE BYGG Svend Magne Myklebust ASKØY
MYKLEGARD BYGG LIMITED HERØY
MYKLEGARD OLAV RINDAL
MYKLERUD EIENDOM DA NESODDEN
MYKSVOLL BYGG VIDAR MYKSVOLL LINDÅS
MYKSVOLL TERJE RADØY
MYRDAL STEINAR GRAN
MYRDAL THORLEIF GRAN
MYRIAD TREND AS BERGEN
MYTTING BYGG SONGDALEN
NÆSGAARD SVERRE BYGGFIRMA BERGEN
NØSTERUD MONTASJE PORSGRUNN
NØTTERØY SNEKKERLAG LASSE MASTERUD NØTTERØY
NADDUMSETER EDVIN AURSKOG-HØLAND
NAMCON AS ASKØY
NANNESTAD BOLIGBYGG AS NANNESTAD
NANNESTAD BYGG AS STAVANGER
NARUTOEX SPOLKA Z O.O. HAUGESUND
NARVE DVERGSDAL FØRDE
NARVE JOHNSEN SELBU
NATUR LAFT Kjetil Løkken VÅGÅ
NATURBYGG VEDLIKEHOLD AS SKEDSMO
NATURE ARTIC DOMES AS KONKURSBO TROMSØ
NB BYGG Niklas Bild RE
NBS-NORSK BYGGSERVICE AS OSLO
NDB-BAUTECHNIK GMBH & CO KG OSLO
NEA HANDLAFT AS SELBU
NENO Martijn Cornelis Braber ANDEBU
NEOBUILD Vykintas Rutkunas OSLO
NEOCONCEPT ANS OSLO
NEOCONCEPT SPOLKA Z.O.O OSLO
NERSVEEN ASBJØRN NÆRØY
NES HUS & HYTTEBYGG AS NES
NES JAN VIDAR TRØGSTAD
NESØEN SVEIN FREDRIKSTAD
NESNA BYGG AS NESNA
NESNA ENTREPRENØR AS NESNA
NESS BLIKK TRE OG MONTERING Geir Ness SØR-ODAL
NESS SIGURD SKODJE
NESSE AS FJELL
NETMEN SERVICE MARTIN TOLLI NANNESTAD
NEVLAND ARNE B GJESDAL
NEVLAND TOR B GJESDAL
NEVLAND TORSTEIN GJESDAL
NEVLANDS TRELAST OG BYGGSERVICE FARSUND
NEW HOUSE ANS SKIEN
NEWCON BYGG HOLGER KOSTERBARG OPPEGÅRD
NI ENTREPRENØR AS SALANGEN
NICK BYGGSERVICE Nicusor Ilie TRONDHEIM
NICLAS PERSSON BYGG BÆRUM
NICOLAE HELLBERG AURSKOG-HØLAND
NIDAROS BYGG OG ANLEGG AS TRONDHEIM
NIELSEN BYGG KEVIN H. NIELSEN ASKER
NIKO Hubert Szeszula HOLE
NILS BAKKE ARBEIDSUTLEIGE VÅGSØY
NILS ELDAR YTREDAL NORDDAL
NILS ERIK RESALAND ENEBAKK
NILS LEDERMANN NESODDEN
NILS OSKAR NÆSS LARVIK
NILS RANNEKLEIV VESTVÅGØY
NILS RUNE KNUDSEN BERGEN
NILSEN ARILD SANDER ARENDAL
NILSENS BYGG OG REHABILITERING SKEDSMO
NILSSEN BYGG OG RESTAURERING RANA
NILSSON PROSJEKTMONTERING ØVRE EIKER
NILSSON SYSTEMMONTASJE Hans Fredrik Nilsson OSLO
NITOR BYGG & ANLEGGSTJENESTER AS FJELL
NITTEDAL SNEKKERSERVICE AS NITTEDAL
NIVA ODDMUND KVÆNANGEN
NJÅL ALEXANDER HATLESKOG KARMØY
NJØTEN FRODE BERGEN
NO PROBLEM Gronostajski OSLO
NOAK STORD AS STORD
NOHR BYG APS OSLO
NOHRE MANDT EPF Torgeir Mandt ELVERUM
NOMISTA UAB -
NOOR L 1 Yhor Lunyk OSLO
NOR BAU Marco Wember TRONDHEIM
NOR BYGG BRANNTETTING & BRANNSIKR TRONDHEIM
NOR POL CONSULT NEDRE EIKER
NOR POL SEBASTIAN WITRUSZYNSKI -
NOR-POL BYGG AS OSLO
NOR-POL JEDYNAK ASKER
NORBYGG - Radoslaw Gas SYKKYLVEN
NORD NORSK BOLIG Johnny Halvorsen GILDESKÅL
NORDÅSVANNET UTBYGGING AS BERGEN
NORD-VARHAUG JOSTEIN
NORDBØ FOLKE SELJORD
NORDBERG SVEIN AURSKOG-HØLAND
NORDBO EIENDOM AS HAMAR
NORDBOHUS HLV AS GRAN
NORDBOHUS INDRE ØSTFOLD AS SPYDEBERG
NORDBOHUS KONGSVINGER AS KONGSVINGER
NORDBOHUS SPYDEBERG AS KONKURSBO SPYDEBERG
NORDBOHUS VINSTRA AS NORD-FRON
NORDBOLIG HAMAR AS HAMAR
NORDBYGG Stanislaw Ryszard Glab OSLO
NORDENHÄLL BYGG & VEDLIKEHOLD ASKER
NORDEST EHITUS OÜ FREDRIKSTAD
NORDEX ENERGY GMBH OSLO
NORDFIX AS DRAMMEN
NORDIC HUS & HYTTER AS NEDRE EIKER
NORDIC LINT OU -
NORDINVEST GROUP SPOLKA Z.O.O. LIER
NORDISK INGNJØR OG BYGGETEKNIK Gøran Petterson OSLO
NORDISKE FRITIDSHUS AS SAUHERAD
NORDISKE HUS AS OSLO
NORDISKE STÅLBYGG AS TRONDHEIM
NORDLI GEIR STANGE
NORDOCKS AS SANDEFJORD
NORDPIL KAJ RASMUSSEN KRISTIANSAND
NORDPOL CICHOSZ BYGG MÅLSELV
NORDSVEEN AAGE RINGSAKER
NORDVEST BYGG OG INTERIØR AS HAREID
NORE SKOGSMASKINER AS NORE OG UVDAL
NORENBERG IVAR TØMMERMESTER OSLO
NORGESBYGG AS HALDEN
NORGESHALLEN AS OSLO
NORGESHUS BIRKELUND & SOMMERSTAD AS TØNSBERG
NORGESHUS NAUSTDAL BYGG AS NAUSTDAL
NORGESHYTTA Byggm Mathias Sylte TRONDHEIM
NORGESLAFT DA ULLENSAKER
NORGESLAFT LTD NANNESTAD
NORGESLAFT Ole Rognlien ÅS
NORGESVILLA AS BERGEN
NORMAN PLEGE BYGGSERVICE DRAMMEN
NOROLF SYLTA BYGGSERVICE BERGEN
NORPLAN Gerhard Augustin VÅGAN
NORPOL BYGG AS NARVIK
NORPOL BYGGESERVICE KRISTIANSAND
NORPOL BYGGINVEST AS STAVANGER
NORPOL COMPANY DA SYKKYLVEN
NORPOL ENTREPRENØR BÆRUM
NORPOL LESZEK MICHALIK -
NORPOL SP. Z.O.O. KRISTIANSAND
NORPOLHAUS SP ZOO SOLA
NORSAM ENTREPRENØR Kåre Thunheim LUND
NORSELOG Terje Strand ELVERUM
NORSK ASBEST CONSULT V/HAMMESTAD DRAMMEN
NORSK BEDRIFT PARTNER AS SKEDSMO
NORSK BOLIGINNREDNING ANS OSLO
NORSK BYGG OG INDUSTRIMONTASJE Inge Larsson OSLO
NORSK BYGG SIKRING AS MOSS
NORSK BYGGEKUNST AS KONKURSBO HOL
NORSK MURHUS SVELVIK
NORSK RESTAURERING AS KVITESEID
NORSK TAKMONTASJE OG BRANNSIKRING Stefan Skjennum RINGSAKER
NORSK TRADISJONSHÅNDVERK Ole Morten Lagmannssveen RINGSAKER
NORSK TREELEMENT AS KVITESEID
NORSKE HUS Steve Berg TROMSØ
NORSKE MAPE norsk avdeling av utenlandsk foretak OSLO
NORSKE STÅLBYGG AS SANDEFJORD
NORSKEN & SVENSKEN LIMITED OSLO
NORSKSNEKKER.NO NUF BÆRUM
NORTECH Fred Olbrekk STJØRDAL
NORVINA BYGG BERGEN
NORWEGIEN LIVAK BYGG Livakovic SKIEN
NOSKIRE 001 KOMMANDITBOLAG OSLO
NOTVIK TORBJØRN STRAND
NOVUM BYGG PAWEL KARWOWSKI NES
NTR BYGG Even Risborg OSLO
NVIA SKIEN
NYBYGG & VEDLIKEHOLD Håkon Munkejord SANDNES
NYBYGG RESTAURERING Magne Jøsevold RANA
NYE BOLIGER ØSTFOLD AS SARPSBORG
NYGJERDE BYGGSERVICE AS FØRDE
NYHEIM ARILD PETTER -
NYHEIM BYGG JAN THORE OLSEN DRAMMEN
NYKA BOLIGER AS RAUMA
NYMALT Torstein Riiber BÆRUM
NYMAND LASSE SNEKKERN OPPEGÅRD
NYMOEN JOTEN BYGG AS ENGERDAL
NYMOEN TORALF GOL
NYRØNNING GEIR HELGE TØMRERMESTER DRAMMEN
NYTT HJEM Piotr Pietrzyk ASKER
NYTT HJEM Tomasz Lech Szwec OSLO
O DRAGE ENTREPRENØR AS FØRDE
O L KYTHE AS VOSS
O M ØDEGÅRDEN - ALT I HÅNDLAFT STANGE
OÜ ENTERFAN -
OÜ ROYALSTONE GRUPP LARVIK
O.L. SERVICE AS KVINESDAL
O.M. SVELSTAD BYGG & GRAVESERVICE DOVRE
OALANN TRADISJONSBYGG BERGEN
ODD ARILD PETTERSEN SORTLAND
ODD ARNE ONSTAD ØYSTRE SLIDRE
ODD ARVID NORDSET TOLGA
ODD EINAR TORSEN KARMØY
ODD GEIR FAGERLI (EF) STORFJORD
ODD GJELLESTAD AS VINDAFJORD
ODD GUNNAR EIDAL NES
ODD INGE TOFTE ELVERUM
ODD ISAK HENRIKSEN KARLSØY
ODD MAGNE BERGE HOLMESTRAND
ODD STRAND VIKNA
ODD'S MONTASJE Odd Rugland SIGDAL
ODD-ERIK BAKSTAD HALDEN
ODD-LEIV ORTHE HÆGEBOSTAD
Odd-Petter Hosen AS ÅFJORD
ODD-ROGER EIDE HERØY
ODDBJ KVINESDAL
ODDBJØRN BARSTAD ØRSTA
ODDBJØRN BUSETH SOLA
ODDBJØRN DALBERG ØSTRE TOTEN
ODDEN ESTEN TYNSET
ODDGEIR BERGE SANDNES
ODDVAR DRANGE OS
ODDVAR RISE SNEKKERSERVICE RENNEBU
ODDVAR SOLHEIM STRYN
OEN OG FJELDSTAD BYGGELAG ANS ØYGARDEN
OHNSTAD IVAR AURLAND
OHREN SVEIN OLAV FRØYA
OK BYGG ODD KJETIL LØVIK VESTNES
OKAN ARBEIDSASSISTANSE HADSEL
OKSEDALSSTEIN AS FROLAND
OLA E MARKEGÅRD HEMSEDAL
OLA GRØDEM
OLA HÅKON RUDNINGEN GOL
OLA LEINSLIE RISSA
OLA LIAN HEMNE
OLA MAGNE HUSMOEN MODUM
OLA OG KNUT BRAKSTAD ANS GJEMNES
OLA SKAUGEN RINGSAKER
OLA SKIAKER ÅS
OLAF KARSTENSEN HEMNES
OLAF O. RUKKE AS NES
OLAF WOLFGANG STRAUSS KVITSØY
OLAFUR MAGNUS HREGGVIDSSON BÆRUM
OLAND ARILD ARENDAL
OLAND WILLY CHR ARENDAL
OLAUSSEN RAINER BALLANGEN
OLAV INGAR NILSSTUA -
OLAV JERDAL KVINESDAL
OLAV K FLATLAND HJARTDAL
OLAV KLOMSTEN TRONDHEIM
OLAV LINDEFJELD KVINESDAL
OLAV MAGNUS ELLEVSØY NØTTERØY
OLAV SIKVELAND FARSUND
OLAV SKINDALEN KVITESEID
OLAV SLETLI STANGE
OLAV STAKKELAND KVINESDAL
OLAV STRAND OPPDAL
OLAV T STRAND KVITESEID
OLE ANDERS NYMOEN ØYER
OLE ANDRÈ OLSVIK BÆRUM
OLE ANDREW VILNES ASKVOLL
OLE ANTE STRØMSVÅG VESTVÅGØY
OLE BENT ÅRMOT FREDRIKSTAD
OLE F MOSLING SPYDEBERG
OLE GARM ASKER
OLE I DALE LINDÅS
OLE INGVAR HODNEFJELL RENNESØY
OLE IVAR JORDET HØRVEN TOLGA
OLE IVAR KJOSAR KONGSBERG
OLE JAKOB ÅSLAND VENNESLA
OLE JOHANNES RULLESTAD ETNE
OLE JOHNNY KAPSTAD GAULAR
OLE JOHNNY NORDRUM VESTBY
OLE MORTEN ÅRBOGEN VERRAN
OLE MORTEN HØYMYR KRAGERØ
OLE MORTEN HANSSEN TROMSØ
OLE MORTEN OTTERHJELL VIK
OLE MORTEN SIVERTSEN TROMSØ
OLE MORTEN SUNDE LAFTING OG RESTAURERING ÅRDAL
OLE PETTER SOMMERVOLD MIDTRE GAULDAL
OLE RISTE BYGGEVIRKSOMHET NORDDAL
OLE ROSENSTRØM'S SNEKKERBRUG HALDEN
OLE RYVER BERGEN
OLE SECHER NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK OSLO
OLE'S REHABILITERING OG VEDLIKEHOLD Ole Ugland GRIMSTAD
OLE-CHRISTIAN TORSTENSEN LENVIK
OLE-JONNY VIGDAL NEDRE EIKER
OLE-PETER MANDFLOEN TRYSIL
OLE-SVERRE BERGSBAKKEN NORD-AURDAL
OLEANDER BUILDING & TRADE BERGEN
OLEG PAVLOV BERGEN
OLES SNEKKERSERVICE O J FIKERUD JEVNAKER
OLIVER BOTHE SOLA
OLIVER HERZKE TROMSØ
OLLILA REINO KALEVI TROMS
OLSEN BYGG OG REHABILITERING AS TRONDHEIM
OLSEN KNUT MORTEN RINGEBU
OLSEN OLAF GROSTAD TRONDHEIM
OLUFSEN HEIN-BJARNE TIME
OMBO GUBBEN Jan Rørheim SANDNES
OMDAL ARNE BYGGMESTER VENNESLA
OMEGA CONSTRUCTION Leszek Machaczka OSLO
OMESTAD BYGG AS MANDAL
OMG EIENDOM DA OPPDAL
OMNES ELLING NOME
ONSØY BYGG OG ARMERINGSSERVICE Bjørn Roger Johansen DØDSBO FREDRIKSTAD
ONSAKER TORE TVEDESTRAND
OOLIVEN Kjersti Fjeldstad OSLO
OPAL UTBYGGING AS EID
OPHEIM THORBJØRN LUNNER
OPPDRAG BYGG NORWAY Holger Sensfuss TRONDHEIM
OPPEGAARD MUSIKK OSLO
OPPHEIM KRISTEN VÅGÅ
OPPHEIM SIGFRED LENVIK
OPPKOMA AS KARMØY
OPPUSSING & BYGG SERVICE Tomas Golonka OSLO
OPPUSSING SERVICE J. WODZINSKI OSLO
OPPUSSING SNEKKERSERVICE Marcin Lesniak ELVERUM
OPPUSSINGS SPESIALIST Gondzik BERGEN
OPPUSSINGSERVICE Janusz Baranski BÆRUM
OPPUSSINGSERVICE Lyjak Slawomir BÆRUM
OPPUSSINGSTJENESTER ARTUR PILAT BÆRUM
OPPUSSINGSTJENESTER Karol Luszcz BÆRUM
OPPUSSINGTJENESTE Krys Augustowski OSLO
OPPUSSINGTJENESTER PYZEL OSLO
OPSAHL STEINAR B
OPSAL BYGG OG TRELAST LIER
OPSETH JAN VÅLER
OPSI OSLO
OPTIMAL ENTREPRENØR AS OSLO
ORENÆS GUNNAR OSLO
ORHOLM BYGG & MONTASJE RINGSAKER
ORIGINAL BYGGSERVICE Esa Mikael Leppala OSLO
ORKELBOG LAFT & SKIFER OPPDAL
ORKLA ENTREPRENØR AS ORKDAL
ORKLA INVEST AS ORKDAL
ORKLA LAFT AS ORKDAL
ORKLA LAFT Stein Gr ORKDAL
ORKLA STÅLKONSULT AS ORKDAL
ORKLA-BYGG AS ORKDAL
ORSTADHUSET AS KLEPP
OS TRADISJONSLAFT Arild Bjarkø OS
OSA JON BYGGMESTER HAUGESUND
OSKAR BYGG ZBIGNIEW ANDRAKOWICZ BÆRUM
OSKAR M. Czop OSLO
OSKAR SØHOEL BENTSEN NEDRE EIKER
OSKARS FORSTMANIS RØYKEN
OSLAND BYGG & VEDLIKEHOLD NAMSOS
OSLAND ONAR STÅLE ASKVOLL
OSLO BEST BYGGSERVICE ASGHAR JOUDI OSLO
OSLO BYGG Martin Mazurek OSLO
OSLO BYGG OG ANLEGG AS OSLO
OSLO BYGG OG EIENDOM AS OSLO
OSLO BYGG OG INTERIØR Pieszczek OSLO
OSLO BYGG OG MONTASJE DA OSLO
OSLO BYGG OG VEDLIKEHOLD Thomas Eriksen OSLO
OSLO BYGG Per Johan Ensio Wising OSLO
OSLO BYGGENTREPRENØR AS OSLO
OSLO BYGGFORNYELSE AS OSLO
OSLO BYGGMESTERSERVICE Eiolf Rassmussen OSLO
OSLO BYGGSERVICE & EIENDOM AS OSLO
OSLO BYGGTEAM AS HVALER
OSLO NAMS Salenieks OSLO
OSLO VEDLIKEHOLD Muhamet Meliqi OSLO
OSLOFJORDEN BYGG AS RÅDE
OSLUND OLE TORSTEIN RINGERIKE
OSMUNDSEN JAN ARILD VENNESLA
OTTAR GUDDING LIERNE
OTTO BENEKE INDERØY
OTTO JAN HODDEVIK / BYGNINGSVEDLIKEHOLD SULA
OU NORRA SAEVESKI HAUGESUND
OU STAMENAL -
OVE ERLING SALMO STORD
OVE ERNSTSEN NYMOEN ÅMOT
OVE LANGELAND BYGNINGSSNEKKER BERGEN
OVE STOKKEBEKK AURSKOG-HØLAND
OVE TORSVIK - TØMRER TJENESTER STAVANGER
OVERSKOTT JAKOB SKAUN
OVESEN MONTASJE BODØ
OWI BYGG v/Ioan Ovidiu Pop BERGEN
OY KONTE AB NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK RANA
P & T SERVICES SPOLKA CYWILNA -
P & T SNEKKERSERIVCE AS RINGSAKER
P R BENDIXEN BYGG AUKRA
P TRON & CO AS OSLO
P&E BYGG OG ANLEGG ANS NEDRE EIKER
P&R COMPANY Piotr Lewandowski BODØ
P&S PERFEKT BYGG DA HERØY
PÅ MILLIMETER`N AS OSLO
PÅL BRÆKKEN BYGGFIRMA LILLESAND
PÅL CHRISTOFFERSEN OSLO
PÅL EDVARDSEN BODØ
PÅL HARALD GREGERSEN BAMBLE
PÅL KJETIL WOLD VÅLER
P-K. ELIASSEN SNEKKERFIRMA LARVIK
P. H POLISH CONSTRUCTION AND REDECORATION SERVICES -
P. O. HOÅS HÅNDLAFT TYNSET
P.B. MAJSZCZYK OSTERØY
P.H.U. BOMAN ANDZEJ BOMBELKA LEIKANGER
P.R.B. A. PIASKOWSKI I SPOLKA SP. Z O.O. TØNSBERG
P.T BYGG Piotr Terlecki HARSTAD
P.T. BYGG Petter Thorbjørnsrød RYGGE
P.U.H. PROFESSIONAL POLISH WORKERS -
PAD ENTREPRENØR AS SOLA
PAG DA SOLA
PALLE BIRK PEDERSEN RANDABERG
PALLE JOHANNSEN TØMRER OG SNEKKERSERVICE OSLO
PALTTO VEIJO MATTI KARASJOK
PANDA BYGG PIET JENSEN VESTBY
PANELBYGG AS DRAMMEN
PANTER BYGG Nils A Krohn BÆRUM
PARALEL SRL -
PARK HÅNDVERK ANS FET
PARK MØBLER Inge R Steudel STAVANGER
PARKETTLEGGER 1 AS SOLA
PASI PETTERI LAHTINEN BÆRUM
PASSE-PARTOUT BV -
PATRICK DUHAMEL OSLO
PATRICK EGHUIZEN ÅMOT
PAUL I KRONHEIM BERGEN
PAUL I KRONHEIM AS BERGEN
PAUL JOHANSSONS BYGGTJANST NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK MARKER
PAUL RAGNAR FRØISE LOM
PAUL SERVICES Dymarczyk STAVANGER
PAULIUS PUTELIS SKIEN
PAULS BYGGSERVICE Paul Lie GOL
PAULSEN BYGGSENTER AS KARMØY
PAULSEN TILLITSBYGG NØTTERØY
PAVEL WIESLAW STYPULKOWSKI KONKURSBO BÆRUM
PAWEL ISKRA SARPSBORG
PAWEL KULCZAK BYGGETJENESTER BÆRUM
PAWEL LASZCZAK -
PAWEL PATRYK DOLNIAK OS
PAWEL PAWLOWSKI BÆRUM
PAWEL POZORSKI STAVANGER
PAWEL SNEKKERSERVICE Pawel Raczkowski BÆRUM
PBS - POL BYGG SERVICE RAFAL KOWALIK BÆRUM
PBT SERVICE /PER B TINDLAND HAUGESUND
PC BYGG v/Pawel Piotr Czarny STAVANGER
PE-MAR BYGG Marko Petrov-Trussov SPYDEBERG
PECET -
PEDER KRISTIAN LYNGMO-FOSSLI TROMSØ
PEDERSEN BYGG OG VEDLIKEHOLD Trond Pedersen MODUM
PEDERSEN FLEMMING OSLO
PEDERSEN HALLGEIR SNEKKERFIRMA LARVIK
PEDERSEN JAN NIKOLAI ALTA
PEKKA TAPANI PALTO HAMMERFEST
PELLES MONTERING PER AUGUSTIN FREDRIKSTAD
PENNHOLM BYGGSERVICE MOSS
PENSJONSSPAR EIENDOM OSLO
PER ÅGE DØNNUM EIDSVOLL
PER A BYGG Per Andreas M Bongo KAUTOKEINO
PER AAGE SANDVIK OSLO
PER ALMENNING TØNSBERG
PER ARNE FOSSLI ØVRE EIKER
PER ARNE TOMREN HARAM
PER ARVE SLETNES OSLO
PER BRAUER DRAMMEN
PER DANIEL GRANVOLL KONGSVINGER
PER EDVIN LARSEN KONKURSBO SARPSBORG
PER EGIL BLEKKAN LILLEHAMMER
PER EGIL STEINS STRYN
PER ENDESTAD FLORA
PER ERIK L ANDERSEN AS SANDEFJORD
PER ERIKSSON BYGG OSLO
PER ERLING SÆTREN VÅGSØY
PER EVALD STRAND HARSTAD
PER GUNDERSEN HATLAND LINDÅS
PER GUNNAR VAN DER LENDE SKI
PER HØYER ANDERSEN BYGGEFIRMA KRISTIANSAND
PER INGE NATERSTAD KVINNHERAD
PER INGE STAKKELAND KVINESDAL
PER IVAR DØRRUM MELHUS
PER IVAR LØVSETH SNEKKERSERVICE MELHUS
PER JOHNNY PAULSEN JEVNAKER
PER KJELL KONGSHAUG AVERØY
PER L LUND AS OSLO
PER LØNNING KARMØY
PER LINTHO EIDSBERG
PER OLE NILSEN GRIMSTAD
PER OVE KNEM SVELVIK
PER RINDE DRANGEDAL
PER ROGNAN TRONDHEIM
PER SØRENG RANA
PER SKARSETH GISKE
PER STEFFENSEN OSLO
PER STRØMSLI ÅFJORD
PER THORLEIF GRØSTAD RÆLINGEN
PER ULRIKSEN AS ØRLAND
PER-AAGE SKEIDE BYGG DRAMMEN
PER-ARNE PERSTUEN SØNDRE LAND
PER-CHRISTIAN SAXEBØL ÅS
PER-OTTO BERGVIN TRONDHEIM
PEREKLIS-REHAB & VEDLIKEHOLD OSLO
PERFEKT - BYGG KRYNICKI BÆRUM
PERFEKT-BYGGSERVICE Arkuszewski TROMSØ
PERFORA BERGEN
PERLEN EIENDOM AS NESODDEN
PERMOBYGG AS KONKURSBO OSLO
PERR STAHLBAU BETRIEBS GMBH OSLO
PERS BYGG v/Per Hjelkrem KRISTIANSUND
PERSBY HALVOR ÅSNES
PERSEN EDMUND TANA
PERSEN HILMAR PORSANGER
PERSPEKTIV Artur Pawlik OSLO
PERSSON NILS ARNE ALSTAHAUG
PERSSONS BYGG OG INNREDNING NITTEDAL
PETER AXEL TORGNY BERG SANDEFJORD
PETER HJALMARSEN KONGSVINGER
PETER LORENZ KORINTH ASKER
PETER PROFF BYGG KRAWCZYK SKI
PETERSEN HJALMAR REINHOLT BERGEN
PETRAS GLEBUS BYGGSERVICE TRONDHEIM
PETRAS L. TRAKYS HÅNDVERKSERVICE NØTTERØY
PETRI N TAPANI LINDFORS OULU BYGG OSLO
PETTER JARLE FROSTAD VESTNES
PETTER RUSTADS VEDLIKEHOLDSSERVICE OSLO
PETTER SANDSTAD BYGG & MONTASJE LARVIK
PETTERSEN'S ANLEGG - REHABILITERING MOSS
PG BYGG & VEDLIKEHOLD AS STOKKE
PHØNIX BYGG FREDRIKSTAD DA FREDRIKSTAD
PHILIP CLARKE EVJE OG HORNNES
PHU JOOWY MICHAL MAREK ZBIKOWSKI -
PIETRZAK BYGNINGS SERVICE AS ØRLAND
PIKRON BYGG GJERDRUM
PIOTR ADAM SMULSKI BUILDING RENOVATION ASKER
PIOTR BEDECKI OSLO
PIOTR CHRONOWSKI RENOVATION CONSTURCTION AND IMPORT-EXPORT -
PIOTR DUDA OSLO
PIOTR JANUSZ PASTWA OSLO
PIOTR JERZY ALEKSANDRZAK HURUM
PIOTR KASKOW ASKER
PIOTR KOZIELEC KOZ -
PIOTR KROL HORTEN
PIOTR KRZYZTOF TRACZYK BÆRUM
PIOTR KUPIEC TRONDHEIM
PIOTR ROBERT STEPIEN SANDEFJORD
PIOTR TUREK -
PK BYGG Pauli Edvin Kirsila OSLO
PK SERVICE PIOTR KUCAK BÆRUM
PL BYGG ANLEGG ENTR Peter Løvkvist OSLO
PLANBYGG BULGARIA AS OSLO
<