Bedriftsregister i Norge

Firmasøk


 

ÅGE FRØYSE DOVRE
ÅGE HJORTLAND KVINNHERAD
ÅGE STRAND AVERØY
ÅRLID HARRY KARSTEIN GAULAR
ÅSVANG MONTASJE BODØ
ØDEGÅRD MONTASJE ULLENSAKER
ØIVIND SEYFFART MANDAL
ØIVIND STEINEIDE SEL
ØKONOMI BYGG Mette Anita Hvidsten ØVRE EIKER
ØNSKER SNEKKERMESTER Knut E Sigurdslid LARVIK
ØRSTA PÅ - BJØRNAR HOVLAND ØRSTA
ØST MASKIN OG EIENDOM AS OSLO
ØSTBERG FLIS & INTERIØR v/ Cato Østberg HAMAR
ØSTBY MONTASJE Petter Østby NANNESTAD
ØSTFOLD CONSULTING SENAD AGIC SARPSBORG
ØSTFOLD TELE-VISION-TREVLAND Morten Trevland SARPSBORG
ØSTLANDSKE BYGG & VVS AS SARPSBORG
ØSTLANDSKE GULVAVRETTING V/ ODD MAGNUS STORBRÅTEN NORD-ODAL
ØSTLANDSKE TRAPPESERVICE BERITSVEEN VESTRE TOTEN
ØSTREM MONTASJE LUND
ØYSTEIN BRUDAL SANDEFJORD
ØYSTEIN FOLKESTAD MANDAL
ØYSTEIN HANSEN SØR-VARANGER
ØYSTEIN TALSETHAGEN LARVIK
ØYSTEIN TELHAUG HÆGEBOSTAD
ØYSTRE SLIDRE VAKT-OG HYTTESERVICE Trygve Helle ØYSTRE SLIDRE
ØYVIND ASMUNDSEN RINGSAKER
ØYVIND DÆMRING BERGE ASKER
ØYVIND GRANLI AS OSLO
ØYVIND HANSEN STAVANGER
33.3 FACTORY WOJDYGA OSLO
A B K IDE KONSEPT Anne Berit Kværnstuen SKEDSMO
A H BYGG A Hahne OSLO
A I BYGG & REHAB Arne Iversen BERGEN
A MAUSETH RESTAURERINGSSERVICE TRONDHEIM
A W ARVESEN OG SØNN AS OSLO
A&P BYGG OG RENOVASJON DA RÆLINGEN
A-Z BYGG Egidijus Sinkunas MELHUS
A.M. MONTASJE Arne Myklebost KRISTIANSAND
A.TH BYGG & MAL Blinera Loshi SKI
AA HANDLAFT NILS ERIK AA MELDAL
AABAKKEN BYGG OG BOLIG SERVICE LEVANGER
AALBERG & KATTEM ANS TRONDHEIM
AANES KJØKKENMONTERING Rolf Gunnar Aanes VEFSN
AARSBOG ERIK NESODDEN
AASEN FINGER BOARDS & RAMPENTREPRENØR STAVANGER
AASERUD SVEIN-ERIK SØRUM
ABC MALERSERVICE CYMBALUK BERGEN
ABELSEN OLE EIVIND MELHUS
ABELSEN&TITLAND STORD
ABSOLUTT BYGG OG INNREDNING Marius Linge OSLO
ABSOLUTT KJØKKENMONTERING AS LØRENSKOG
ACOUSTICPARTNER ULLENSAKER
ADAM CZARNOCKI BYGG OSLO
ADAM KOZLOWSKI KRISTIANSUND
ADAM LUKASZ STANOSZEK OSLO
ADAM ZARZYCKI BÆRUM
ADRI BYGG Bekim Rushiti DRAMMEN
ADRIACO SEBASTIAN KOSOBUCKI EIDSBERG
AFFE Schon SKEDSMO
AH PARKETT LIMITED SALTDAL
AHMAD TABRIZI KRISTIANSAND
AHMED BOUSLAMA SNEKKER OG BYGGNG FIRMA HAUGESUND
AKTIV TJENESTE Jan Nachtstern OSLO
AKUSTIKK INNREDNING AS OSLO
AL COULSON LTD NESODDEN
ALAN CHALMERS -
ALARM KÆRNÆ'S SERVICE OSLO
ALCAMO AS OSLO
ALEC A RIEDEL STAVANGER
ALEKSANDERSEN KNUT BYGGNINGSSNEKK HVALER
ALEN MEMIC MONTERING SARPSBORG
ALEX BYGG Napierala TROMSØ
ALEX HÅNDVERKERTJENESTER ASKIM
ALEX JUHL ØSTEBY TRØGSTAD
ALEX PREHN ÅS
ALEXANDER K FOLLEGG SKIEN
ALF JOHNNY RYSTAD TROMSØ
ALF OLSEN SNEKKERFIRMA HEMNE
ALFRED OTTAR SKOTHEIM FLEKKEFJORD
ALIJA GASHI MONTASJE SANDEFJORD
ALL-MONT Steffen Andreas Stokke DRAMMEN
ALLBYGG PATRIK TINGVALL DRAMMEN
ALT I SERVICE Pål Guldseth TRONDHEIM
ALT INNEN HÅNDVERK Dariusz Czysz SARPSBORG
ALTMULIGGUTTA TOTALREHABILITERING AS OSLO
ALTMULIGMANNTJENESTEN Roar Landfald TRYSIL
AMADEUS MONTASJE Amadou Jobe OSLO
AMEX V/ AREK MADRY FJELL
AMLA SNIKKARVERKSTAD STÅLE LOFTENES SOGNDAL
AMUND FURDAL KVINNHERAD
AMUND MAGNE MIDTLID ÅLESUND
ANASIMA LTD ÅLESUND
ANBAR BYGG Bartosz Bartoszewicz BERGEN
ANDEBU VAKTMESTERTJENESTE Roger Børkmo ANDEBU
ANDERSEN PER ERIK L BYGGEFIRMA SANDEFJORD
ANDERSEN TOMAS WRIGE LARVIK
ANDERSSON ANDERS SNEKKERFIRMA OSLO
ANDESTAD REHAB TRONDHEIM
ANDREAS KOLBEINSVIK AUSTEVOLL
ANDREASSEN THORLEIF MÅLSELV
ANDRZEJ ARKADIUSZ TERMAN OPPDAL
ANDRZEJ LESZCZUK OSLO
ANDRZEJ OLEKSY ANDRZEJ'S HÅNDVERKSERVICE RANA
ANDRZEJ RUCZYNSKI ANDRZEJ -
ANDRZEJ SIERZEGA BÆRUM
ANDRZEJ STEPIEN LØRENSKOG
ANDRZEJ TOMCZYK OSLO
ANGELSEN HENRIK VÅGAN
ANNA MARIA GULEWICZ KONGSVINGER
ANS HOME-SHOP ASLAUG OG GUNNAR GRØNENG VOSS
ANSTEIN KNUTSEN TYSFJORD
ANTANAS INGAUNIS ALSTAHAUG
ANTANSA SNEKKERSERVICE Antanas Preiksa LARVIK
ANTIS MOBILE SNEKKERVERKSTED KARASJOK
ANTON ISAK SIGURDSSON NEDRE EIKER
ANTON RIVENES BYGG OSLO
ANTON RIVENES BYGG SKEDSMO
ANTONIO SERGIO PEREIRA DOS SANTOS TRONDHEIM
APS ENTREPRENØR Paukstys LARVIK
AQUA MASTERS AS STAVANGER
ARBO Are Blokhus KVINNHERAD
ARDI-BYGG Kujtim Qerkinaj OSLO
ARGIVITA NORGE Giedre-Ona Segzdiene HALDEN
ARIEL RESSURSUTVIKLING Tore Evanger ØYSTRE SLIDRE
ARILD AURLAND GRUE
ARILD FJELLVANG SKIEN
ARILD HESTHOLM ØRSTA
ARILD SKARSTEIN GAULAR
ARKENTEKAS UAB OSLO
ARKI-SNEKK Vernon Rushton OSLO
ARNE ASMYHR HOF
ARNE BRESTRUP AREMARK
ARNE DRIVENES KARMØY
ARNE FEIRING RINGSAKER
ARNE FOLKESTAD RE
ARNE HARALD VIKRA KARMØY
ARNE INDREGÅRD ASKER
ARNE INGVALD WALVIK SARPSBORG
ARNE LOHN TRADISJONSBYGG OG TREKUNST FOLLDAL
ARNE ORMSETH RANA
ARNE RAMBERG HOL
ARNES MONT OG REP Arne Hansen GRAN
ARNESTAD BYGG ARNE NYGÅRD OS
ARNFINN SUNDT RØROS
ARNLJOT ORVIK MIDSUND
ARNOLD SAVLAND NAUSTDAL
ARNSTEIN DALUM FRØYSE DOVRE
ARNSTEIN DRAGSTEN AVERØY
ARNT EINAR TOLLAN INTERIØRSNEKKER OSLO
ARNT MORKEN TRONDHEIM
ARNT VAN DER MEY DRAMMEN
ARTCON Tommy Grude GJESDAL
ARTEX RENOVATION Jacek Artur Suchodolski OSLO
ARTUR MOSKWA RINGERIKE
ARVE CEDERSTOLPE SANDEFJORD
ARVE HOLMS BYGGEVIRKSOMHET HAMAR
ARVE LØKKEN SKI
ARVE SIGMUND SOLBERG MIDTRE GAULDAL
ARVE SOLVANG VOSS
ARVE VANGEN LOM
ARVE VASSLI NÆRØY
ARVES BYGGSERVICE Arve Pettersen RÅDE
ARVID OLSEN BRUKTHANDEL MANDAL
ARVID THEODOR SANDQUIST BERGEN
ARVIN BYGG MEHRAN KHORSHIDI OSLO
AS OLAV N EIDE EFTF BYGGMESTER SVERRE KLEIVE BERGEN
ASAND BYGG Arne Sande FJALER
ASBJØRN BØKSETH SKAUN
ASBJØRN SUNDVOR SOLA
ASENNUSPALVELU HARINEN/ MONTERINGSERVICE HARINEN NANNESTAD
ASLAK HJELLESETS SNEKKERSERVICE ASKIM
ASLAK KRINGLI ETNEDAL
ASLAUG FARESTVEIT MODALEN
ASLE BERGE KVERNELAND TIME
ASLE GILEN OSLO
ASMUND MYKLEBUST HERØY
ASMUND TRYLAND LØRENSKOG
ASP.DEN GODE HJELPER B
AT- BUD Adam Tempinski OSLO
ATLE AUSTIGARD STAVANGER
AVA INTERI HALDEN
AWA BYGG & TØMRERFIRMA Anders Walseth NES
B & K UNIVERSAL BEKIM KASTRATI OSLO
B DOMMERSNES BYGGSERVICE VINDAFJORD
B H MONTAGE Brian Hougaard SKI
B O BYGG Børre Onstad VESTBY
B R BYGG & GOLV Bengt Lennart Röjbro OSLO
BØRRE FINSRUD MODUM
BØRSLID MONTASJE AS KRISTIANSAND
BØRT TORE MARTHINUSSEN HARAM
B.A. LUND BYGG BÅTSFJORD
BA BYGG OG ANLEGG Bela Allaga ASKER
BA BYGG V/ Bjørn Kristiansen STAVANGER
BAAKIND RENOVERING BERGEN
BAD OG MEMBRAN AS NORD-ODAL
BAHAMA BYGG Lars Aage Larsen STORD
BAKKE BJØRN VEDLIKEHOLD HORTEN
BAKKEHAUG MORTEN BRÅTEN EIDSVOLL
BAKKEJORD DYKK Eivind Halsnes TROMSØ
BAKKEN NILS INGAR NORDRE LAND
BAKKEN OLAV FROGN
BAKKEN SVERRE SNÅSA
BAKLARZ BADEFORNYER HORTEN
BAKLID AKTIV SERVICE TØNSBERG
BAKLIE KNUT LARDAL
BALCO AB OSLO
BALKONGENTREPRENØREN AS BERGEN
BALTIC VEDLIKEHOLD Donatas Brundza RENDALEN
BALTMOR PARTNER.NO Sergei Permanov MOSS
BARDAL ARNT EINAR SNÅSA
BARDUR EINARSSON NOME
BARE LIGE SERVICE Nannberg BÆRUM
BARE-BYGG AS MOSS
BAUMEISTER AS NØTTERØY
BB-SERVICE Bjørn Bruland RAKKESTAD
BEKKELI ARNE OLAV NES
BELSAAS HARALD SKAUN
BENDIK ELIAS FRISLID OSLO
BENGT LUNDQVIST FAUSKE
BENGT OLOF OLSSON OSLO
BENONISEN HJALMAR VÅGAN
BENT HARALD PEDERSEN HADSEL
BENT JOHNNY BECKSTRØM SOGNDAL
BENT RIDDERBERG GJØVIK
BERG HANS-PETTER SNEKKERFIRMA OPPEGÅRD
BERGE LEIF MAGNE VINDAFJORD
BERGE STOKKAN LEVANGER
BERGEN GLASSERVICE JOHANNESSEN BERGEN
BERGEN INNREDNING OG REHABILITERING DA AUSTEVOLL
BERGERSEN NILS BYGGMESTER MARKER
BERGMANS UNDERTAKSMONTAGE AB KONGSVINGER
BERNT EDVIN PEDERSEN VADSØ
BEST BYGGETJENESTER - SZYMANSKI OSLO
BH SNEKKERSERVICE Bård Himle TRONDHEIM
BILET IVAR NES
BILETS BOLIGSERVICE Roy Bilet FREDRIKSTAD
BILLY BYGG Biliunas TØNSBERG
BISLET SNEKKER AS NITTEDAL
BJ V
BJØRN ØDEGÅRDS MONTASJE SERVICE PORSGRUNN
BJØRN ARNE BENDIKSEN VESTVÅGØY
BJØRN EIDET STORD
BJØRN FINGAR JOHBRAATEN MOSS
BJØRN HANDELSBY SARPSBORG
BJØRN HEGLE'S SNEKKERSERVICE NØTTERØY
BJØRN HENRIK CHRISTOFFERSEN SARPSBORG
BJØRN KIHLE STOKSTAD RINGERIKE
BJØRN LARSSON PARKETT OG VEDLIKEHOLD SKEDSMO
BJØRN OG KJELL HÅNDLAFT DA ÅMOT
BJØRN OLE SKISTAD ØVRE EIKER
BJØRN OVE BUSETH ÅL
BJØRN S HARELAND SANDNES
BJØRN VIDAR FALLMYR GILDESKÅL
BJØRN-ROAR STENFELDT ASKØY
BJØRNER JERNER, SMÅSNIKKERN GAUSDAL
BJØRNETJENESTEN Bjørn Ivar Nordseth RINGEBU
BJØRNETJENESTER Bjørn Alm KONGSVINGER
BJØRNEVATN BYGG AS SØR-VARANGER
BJØRNEVIK KÅRE OS
BJARNE DREVLAND KRAGERØ
BJARNE HANGELAND KRISTIANSAND
BJERKSÆTER BYGG OG REHABILITERING TRONDHEIM
BLB MARCIN PAWEL BORTKUN KONGSVINGER
BLEKEN GUNDER LILLEHAMMER
BLG Boleslaw Jozef Lichacy ASKER
BLIKKEN PER MAGNE DRAMMEN
BO-BYGG V/EDVIN NYBØ FJALER
BO-HYTTER Oddvar Schjetne STEINKJER
BOGER HEIN DRAMMEN
BOKHYLLESPESIALISTEN AS NEDRE EIKER
BOKHYLLESPESIALISTEN Levi Midje NEDRE EIKER
BOLESLAW BLASZCZYNSKI OSLO
BOLIG OG EINDOMSTAKST Jan-Petter Vie OSLO
BOLIG OG NÆRINGSBYGG AS SANDNES
BOLIGBYGGER'N Bjørn Heggstad ÅLESUND
BOLIGFORNYEREN REHABILITERING MODERNISERING NYBYGG O Jørgensen ÅLESUND
BOLSTAD AUTO-PORT-BYGG OSLO
BONDESTAD BYGG SØRUM
Bonsaksen Bygg STORDAL
BORCH TJENESTER OSLO
BORDAL BYGG & MONTASJE RISØR
BORGERSEN THOR ULLENSAKER
BRÅTEN TRON STANGE
BRÅTHEN Ø INTERIØR OG LÅSSERVICE FET
BRØDR SULEBAKKS BYGGELAG ANS SULA
BRØDRENE FLØTTEN LIMITED SALANGEN
BRØDRENE MORKEN AS OPPDAL
BRAGE BYGG OG INTERIØR Rachel Marie Nilsen HAUGESUND
BRAGES KJØKKEN Bragi Hermann Gunnarsson JEVNAKER
BRANDVIK ARNE BYGG & VEDLIKEHOLD RÆLINGEN
BRANDVIK TRANSPORT OG HÅNDVERK STORD
BRANDVOLDS HYTTE & BYGGESERVICE FREDRIKSTAD
BRANISLAV DUROVIC TRONDHEIM
BRANN STOPP OSLO - Jan-Ottar Hermansen OSLO
BRATLID MALING OG VEDLIKEHOLD GRIMSTAD
BRATTLI JARLE ORKDAL
BRDR SANDVE AS
BREDAL OLAV RISØR
BREEN REP.- OG VEDLIKEHOLD SKI
BREKKA BYGG AS OSLO
BRIS Olav J. Ormset AVERØY
BROKSTAD HELGE MOLDE
BROOKER & BERGERSEN ANS OSLO
BROVOLD BYGG ASKER
BRUNSVIK BYGG VÅGSØY
BRYNSSNEKRING Ismail Fejzulai OSLO
BSL TOTALENTREPRENØR AS STJØRDAL
BT BYGG & VEDLIKEHOLD Sydsæter OSLO
BT SNEKKERSERVICE Thomas B Brostrøm SØR-ODAL
BUDIS BYGG Shpetim Fejzullahu OSLO
BUDREMIRO Miroslaw Galczynski ASKER
BULTICO PRODUKTER Ole Kluften VÅGÅ
BUNES YNGVAR EIDSVOLL
BURGOS-DAHL STAVANGER
BUSETH ALF JOMAR MIDTRE GAULDAL
BY TRONDB TROND BØIE VERDAL
BYGG & AKUSTIKMONTAGE Anders Sundell OSLO
BYGG & ALUM SERV LANGEBY SANDEFJORD
BYGG & ANLEGGSVIRKSOMHET Morten Fredriksen BAMBLE
BYGG & KONSULENT TJENESTER Solfrid Granås OSLO
BYGG & LÅSSERVICE DA OSLO
BYGG & PROSJEKTERING AS ARENDAL
BYGG & UTSALG AS FROLAND
BYGG - RENOVERING TJENESTE Jacek Stanislaw Jagla OSLO
BYGG 1 v/ Kurt Ove Tytlandsvik RENNESØY
BYGG ASSISTENTEN Gunnar Turøy ASKØY
BYGG IMRE PÄRTELPOEG RINGSAKER
BYGG KINNUNEN Sakari Kinnunken OSLO
BYGG KULIK OSLO
BYGG OG INDUSTRISERVICE Ingvar Stange KARMØY
BYGG OG INNREDNING Trond Laug Breidablik NEDRE EIKER
BYGG OG INNREDNINGSSNEKKERE Evald Juhl BÆRUM
BYGG OG INTERIØRTJENESTER VEST Haso Music BERGEN
BYGG OG TØMRERMESTER STIG ERIK LIVERØD SKI
BYGG OG VEDLIKEHOLD Kjell A Nørgaard ULLENSAKER
BYGG RAFAL OSIP RINGSAKER
BYGG RESTAURERING CUBIC Lucjan Kubik MALVIK
BYGGEBITEN LATO OSLO
BYGGEFIRMA DOMMERSNES & LARSEN AS VINDAFJORD
BYGGEFIRMA FØRRE OG REVHEIM ANS STAVANGER
BYGGEFIRMA SORIN SANDRU BERGEN
BYGGEGRUPPEN NORD-ODAL
BYGGELAGET AS ÅLESUND
BYGGESERVICE Piotr Stebelski BÆRUM
BYGGETJENESTER A Konstanty OSLO
BYGGETJENESTER ZBIGNIEW SZPILKA ASKER
BYGGFIRMA FRODE FENGESTAD BERGEN
BYGGFIRMA HEIDARSSON GJESDAL
BYGGFIRMA IVAR HARRY HANSEN KRISTIANSAND
BYGGFIRMA JON SÆTERLID HORTEN
BYGGFIRMA S FLOTVE ULLENSVANG
BYGGFIRMA TERJE HVALSMARKEN KRISTIANSAND
BYGGFORNYELSE FRITS ELVEGÅRD SANDE
BYGGINNREDNING ØST AS RYGGE
BYGGINNREDNING AS SANDEFJORD
BYGGINNREDNING FINNMARK AS ALTA
BYGGKO Alixander Andreassen ORKDAL
BYGGM RUNE ASKELAND BERGEN
BYGGM. O. TORSVIK BERGEN
BYGGMESTER ALF P BAREKSTEN FLORA
BYGGMESTER ARNE KR HVESSER ASKER
BYGGMESTER BIRGER HEIMDAL NISSEDAL
BYGGMESTER DAG SØREN OMDAL VENNESLA
BYGGMESTER DAG SØREN OMDAL AS VENNESLA
BYGGMESTER GUNNAR MANGSETH VENNESLA
BYGGMESTER HARALD SKORPE KARMØY
BYGGMESTER HELGE TØNNESSEN KRISTIANSAND
BYGGMESTER Jørgen Rummelhoff RAKKESTAD
BYGGMESTER JARLE HJORTELAND STAVANGER
BYGGMESTER JOAR ANDERSEN FREDRIKSTAD
BYGGMESTER KINGESTAD SANDNES
BYGGMESTER ROBIN ENRICO HANSEN RAKKESTAD
BYGGMESTER ROLF S HELLEREN AS
BYGGMESTER SIGURD HAUKÅS HAUGESUND
BYGGMESTER SVEIN O FURDAL ASKØY
BYGGMESTER THOMAS GJESSING NØTTERØY
BYGGMESTER TORMOD ESPELID AS BERGEN
BYGGMONT Myslinski MANDAL
BYGGNINGSSNEKKER A NYGÅRD FARSUND
BYGGNINGSSNEKKER MAGNE LARSEN HVALER
BYGGRAFAEL PRZYBYLEK OSLO
BYGGSERVICE ALF FLIKKA FLEKKEFJORD
BYGGSERVICE KONGSBERG Veli Tuhkanen KONGSBERG
BYGGSERVICE Kurt Sigvartsen STJØRDAL
BYGGTEAM ÅGE FRØLANDSHAGEN VÅLER
BYGGTEKNIKER SVEINUNG KRONSTAD SANDEFJORD
BYGGTEKNIKK SKAVIK SALTDAL
BYGNINGSSNEKKER ROGER LAUKNES LENVIK
BYGNINGSSNEKKER STEINAR OLDEIDE BERGEN
BYGNINGSVEDLIKEHOLD DAG THORKILDS ASKER
BYKLUM HALLVARD BYGLAND
BYMAN BYGG OG VEDLIKEHOLD OSLO
BYSKATA STEFAN TROMSØ
CAMOR MONTASJE LARVIK
CANDO SERVICE ÅLESUND
CAR-PENTER Ashourlou Mr BERGEN
CARL ERIK MOGENSEN VOLDA
CARL JOHAN LAURSEN SARPSBORG
CARL SELLIKEN KARMØY
CAS- BYGG Salwomir Grzegorz Kasia ASKER
CASPER JOERGENSEN LIMITED HVALER
CATO LOFTET ELVERUM
CB RESTAURERING Charles Beisland GRIMSTAD
CEGASA BYGGKONSULT AB -
CENI AS ORKDAL
CHMIEL SNEKKERTJENESTER BÆRUM
CHRIS ROBERT PEDERSEN GJERDRUM
CHRIST VAN DER STRAETEN SKIPTVET
CHRISTOFFER ALEX FJELD-EIKEN MOSS
CHRISTOFFERSEN PÅL HERBERT RINGERIKE
CHRISTOPHER BLUMENTHAL SNEKKER- SERVICE OSLO
CIRKELINE Lisbeth Stensberg Johansen LØTEN
CJ MONTERING DA OSLO
CLIFFORD PROSJEKTERING Vollengen SARPSBORG
COLIN SYVERSEN HAUGESUND
CON FORM TÖCKSFORS AB -
CONSIRO AS VÅLER
COSTACHES BYGG OSLO
CREATE MONTERINGSSERVICE Ståle Flønes Antonsen SKEDSMO
CULITA SERVICE OSLO
CZECH JOZEF MIKOLAJ OSLO
DAG BORGAR AASLY SNEKKERFIRMA SANDEFJORD
DAG FRODE VAAGSNES ARENDAL
DAG SANDBEKKBRÅTEN AURSKOG-HØLAND
DAG STØFRING AURSKOG-HØLAND
DAG SVENDSBY OSLO
DAG-TORE LANDRE NAMSOS
DAHLE SNEKKERSERVICE HOLMESTRAND
DAHLER ERLING OSLO
DAHLSBERGS SERVICETJENESTER FREDRIKSTAD
DAINIUS TRUKANAVIZIUS ALSTAHAUG
DALATUN TERJE KATO GRANVIN
DALBAKK ANDOR RINGEBU
DALIUS KALINAUSKAS TØNSBERG
DAMGAARD VEDLIKEHOLD OG REPARASJON KARMØY
DAN FELIX HEDEMARK SONGDALEN
DAN HOVALD THERKILDSEN DØDSBO OSLO
DAN KORNIAK ASKER
DAN REHABILITERING OG BYGG Aurelian-Dan Mocan OSLO
DANIEL MOSKWA RINGERIKE
DANIEL PHILIPP IVAR NILSTUN OSLO
DANOR EIENDOMCONSULT HANS ERIK FREDRIKSEN OSLO
DANS TRANSPORT Dan Ask FET
DAREK SERVICE AS SANDEFJORD
DARIUS BRACIULIS ALSTAHAUG
DARIUS STEPONAVICIUS FRÆNA
DARIUSZ KOMOREK SERVICES ASKER
DARIUSZ SKRZYNSKI DRAMMEN
DAVID SEIERSTAD AURSKOG-HØLAND
DAVID SIGURDSSON STRYN
DAW-BUD DAWID ZABKIEWICZ NESODDEN
DE BILLOT TRADING BÆRUM
DEPPING GMBH OSLO
DHARSHANI SASITHARAN BAD SERVICE DRAMMEN
DIB AS ØVRE EIKER
DICA MONTERING LØWØ ASKER
DIDRIK MARKSTEN OSLO
DIETER WESTPHAL KAROSSERIE STAHLBAU U SCHWEISST GMBH -
DIMITRIOS PATAKOS OSLO
DIN HUSBYGGER WOXEN/TIMENES ANS FJELL
DIN MONTØR Arild Skurdal ELVERUM
DIPLODOCUS Johannes Skotvedt Irgens BÆRUM
DIVO-SNICKO-GRILLO Morten Homberseth TØNSBERG
DIVOSNICKO Geir Erling Avdal Erlandsen HORTEN
DIXON INTERNATIONAL OSLO
DK SERVICE David Kruse RANDABERG
DOBOT-NOR ANS SKIEN
DOLVES ALLTJENESTE Strand LØRENSKOG
DOMMERSNES & LARSEN ANS VINDAFJORD
DRAGAN RESTAURERING OG TILBYGG Dragan Kamaric LEVANGER
DRANGE INNREDNING BÆRUM
DRANGE SNEKKERVERKSTED SØGNE
DRANGES SERVICE Lars Inge Drange TØNSBERG
DRAWS BYGG MODUM
DT BYGG DANIEL T LAURSEN OSLO
DUDA BYGG BÆRUM
DUDEK MONTERING SZYMANSKI BERGEN
DUGNADSRINGEN DA OSLO
DYRHAUG BYGG OG INNREDNING EIDE
DYSKELAND SIGVE RENNESØY
E RISA TREVIRKE STORD
E. DALAKER MONTASJE AS BERGEN
E. SANDER ULLENSAKER
EDELT GULV DA GRIMSTAD
EDELT GULV DA KONKURSBO GRIMSTAD
EDVARD LINDALEN RINGEBU
EDVARD UNDALL NESODDEN
EDVIN RUUD ENTREPRENØRFORRETNING EIDSVOLL
EDWARD DARIUSZ TIEDE OSLO
EDWIN JOBING MONTASJE ÅMOT
EFFEKTIV BYGG AS TRONDHEIM
EGGEDAL HYTTESERVICE Ivar Juvet SIGDAL
EGGEN JAN KR DRAMMEN
EGIL KROKLI BERGEN
EIDE JAN BYGGMESTER BERGEN
EIDSVOLL SNEKKERSERVICE Rimas Naujalis EIDSVOLL
EIENDOMSVERNET Isidor P Edvardsen HITRA
EILEV ÅSEN EIGERSUND
EINA FLISESENTER Arild Strømstad VESTRE TOTEN
EINAR BREDAL-HANSEN ALTA
EINAR DALAKER SOGNDAL
EINAR FROSTAD PETTERSEN TROMSØ
EINAR SNEKKEVÅG VÅTROM & RESTAURERING SUNNDAL
EINAR SPJELKAVIK TRONDHEIM
EINES SINDRE SKIEN
EIRIK BORGERSRUD ASKER
EIRIK NORMANN PETTERSEN ÅS
EIVIND HOPE BØMLO
EIVIND MIDLANG VIK
EIVIND VINJE FORNES OPPDAL
EKSPERT BYGG Janis Latisenko BERGEN
EKTL BYGG TORBEN LAURITSEN FROLAND
ELEFANT Mical Domanski OSLO
ELLING SØLVBERG STRYN
EMBLEM FRED REPARAT
EMMANOULIS VEDLIKEHOLD Emmanouil Viskos-Nemtsis OSLO
EN VENN AV MEG PARKETT & OPPUSSING Øyvind Skoglunn OSLO
ENDRE TRANDAL VOLDA
ENDRE YTTERTUN RINGSAKER
ENGELSTAD ØYVIND ING OG TØMR MEST OSLO
ENGENE SYVER HEMSEDAL
ENGERBAKK PER OLE TRYSIL
ENN BYGGSERVICE Einar N Nilsen NES
ER-BUD FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA Marcin Marian Rak FREDRIKSTAD
ERG BYGG Esa Rainer Gustafsson OSLO
ERIGON BYGG KB ASKER
ERIK BASTIANSEN BERGEN
ERIK BYGG OG INSTALASJON Jaroslaw Stanislaw Staniszewski BÆRUM
ERIK DAGFINN SOLSEM VEVELSTAD
ERIK DRANGE SNEKKER SØGNE
ERIK RUDSLI KONKURSBO OSLO
ERIK SKUTHE MONTERING & MAT SERVICE ÅS
ERIK SUNDFÆR TRONDHEIM
ERIK SVEEN TRAPPEMONTERING GJØVIK
ERIK TOMBRE BERGEN
ERIK WERWOHLT NIELSEN ASKER
ERIKSEN BYGG OG RESTAURERING SARPSBORG
ERIKSEN TREKOMPONENTER RINGSAKER
ERLEND SOMMERVOLD MIDTRE GAULDAL
ERLING NEVLAND SPYDEBERG
ERLING STOKKEBEKK AURSKOG-HØLAND
ERNST OVE HJARTNES FUSA
ESAS BYGGSERVICE Esa Saira OSLO
ESPELAND & BROVOLL DA RØYKEN
ESPEN ANDRESEN KONSULENT TJENESTER LARVIK
ESPEN GRINA OSLO
ESPEN LYSEGGEN AS OSLO
ESPEN REIDAR HEGGE FAUSKE
ESS TJENESTER ANS VINDAFJORD
ET BYGG Elis Skarphedin Thordarson LØRENSKOG
EUGENIUSZ JULIAN GOCKI RØYKEN
EURO - BYGG DA OSLO
EVALDAS KRASAUSKAS OSLO
EVEN THOMSEN MANDAL
EVENSEN HJELPER TIL Marius Evensen OSLO
EVERS KARL-HEINZ TØNSBERG
EXENTOR OU -
EXPOL - ROMAN KRUPA ZBIGNIEW VESTRE TOTEN
EXPRESS OPPUSSING J. KRUK OSLO
EXPRESSERVICE IVAN Hristov ØVRE EIKER
EXTRA TJENESTER Ivan Jara Herrera OSLO
EYVIND FURRE LARSEN ÅS
FØRRES PARKETT REHABILITERING STILLAS Jan Roar Førre RANDABERG
F.H.U. PIOTERCH PIOTR CHOWAN BÆRUM
F.L.BYGG Finn Esbensen Larsen SKI
F.R.B. NORKAL ANNA KALANSKA BÆRUM
F.T. FORSKALING v/Fredrik Tonstad Aase FLEKKEFJORD
F.U. CONSTRUCTION & SECURITY Urmo OSLO
FA ANDERS GLANTZ ASKER
FA. BJØRN GRIMSRUD GRAN
FA. LEIF SIMONSEN LEBESBY
FAGERBAKKE TERJE LEIF AUSTEVOLL
FAGMONTERING AS LØTEN
FANA MONTASJE Per Norgård BERGEN
FANA SERVICE v/Piotr Przybylski BERGEN
FAREMO RESTAURERING Hallvard S Nomeland VALLE
FASADE UTSTYR Rune Solberg TRONDHEIM
FASADEFIX Ove Sundal BERGEN
FC PARKETT ANS OSLO
FEDA-TECHNICK Dieter Joachim H Bahr HOF
FEJZ - MALING OG OPPUSSING Fejzulla Shkreta OSLO
FELLERT ECOUSTIC SYSTEM AB HALDEN
FH CONTRACTORS -
FIFI HÅNDVERK FUSIEK SKEDSMO
FILLAN SNEKKERVERKSTED HITRA
FILNOR Rodolfo E Espiritu BERGEN
FIN SNEKKER'N JOHN-IVAR BREDE OSLO
FINN HENNING LABRÅTEN MARKER
FINN ROGER GRANENG BKM SANDEFJORD
FINNSKOGEN TREDEKOR DA KONGSVINGER
FINSNEKKER Audun Skifjeld SKIEN
FINSNEKKER ENGEBRETSEN HALDEN
FINSNEKKEREN Christian E. Knudsen BÆRUM
FINSNEKKEREN SEAN CESTONE OSLO
FINSNEKKEREN T MYHRE STOKKE
FINSNEKKERIET Michael Loosch BØMLO
FINSNES BYGG OSLO
FINT SNEKKER Jan Milosz FREDRIKSTAD
FIRMA 1996-2008 Morten Pedersen KRAGERØ
FIRMA THOMAS ANDRESEN OSLO
FJÆRA ARNA INNREDNING BERGEN
FJÆRE GEIR EGIL SKIPTVET
FJÆRLI SNEKKERVERKSTED HALSA
FJELDTVEDT BYGGSERVICE BERGEN
FJORDGLØTT SNEKKERVERKSTED Tom Halvorsen PORSGRUNN
FLØNES JOSTEIN GUNNAR FRÆNA
FLAA BYGG/SERVICE NEDRE EIKER
FLATLA ARNE OSCAR JEVNAKER
FLATPAKKEMONTØREN O.H. Seim KARMØY
FLEMMING B NIELSEN MELHUS
FLEMMING BONDE INDUSTRIER VESTBY
FLEMMING JENSEN RENNESØY
FLESELAND TORALF LYNGDAL
FLESJÅ OLA STEINAR FINNØY
FLEXI TRE OG BÅTPRODUKTER EVJE OG HORNNES
FLISFORUM BLOMENS BYGG STANGE
FLOCK EIENDOM AS SKEDSMO
FLOD BYGG OG VEDLIKEHOLD Pål Melby NANNESTAD
FLOOREVER NORWAY LIMITED LIER
FLOTTORP ODD LYNGDAL
FLUGE GUSTAV BYGGEFIRMA ASKØY
FLUGSRUD BYGGSERVICE CHRISTIAN OSLO
FOLKVORD PAUL EGIL KLEPP
FOLLO MARKISESERVICE JØRGENSEN SKI
FOLLO MONTASJE SERVICE Jan Åke Frid SKI
FOLLO SNEKKERVERKSTED AS VESTBY
FOLLO TAK OG VEDLIKEHOLD ANS ÅS
FORÅRSVEEN EGIL ELVERUM
FORLAND NILS ARNE SUND
FORNES OLAV BEISTAD STJØRDAL
FORSKALINGSNEKKER JONNY RØDAL FRÆNA
FORSKALLINGSSNEKKER HANS MARIUS MYHRE ANDEBU
FOSØENS SNEKKER SERVICE VESTNES
FOSEN VAKTMESTERSERVICE TROND MAGNUS BREKSTAD ØRLAND
FOSSMARK PORTSERVICE OSTERØY
FOSSUM SVERRE MIDTRE GAULDAL
FOSSUM TORE DRAMMEN
FRØYENS INNTERIØR MONTERING BERGEN
FRANCK FERDINAND Franck Thomass Gulbrandsen OSLO
FRANCK W MOGENSEN OSLO
FRANK AKSEL STENBAKK SØR-VARANGER
FRANK IVAR BONSTED ASKIM
FRANK NILSEN PORTMONTERING OSLO
FRANK SKATTEBO'S SNIKKERING OG VEDLIKEHOLDSARBEID NORD-AURDAL
FRANK WILLIAMS RENOVERING ODDA
FRANK-BJØRGE FARDAL STAVANGER
FRANSEN ØYVIND TINN
FRANSSONS MONTASJE HENRY HAMAR
FRANZENS BYGG OG INNREDNING ASKER
FRAPONT BÆRUM
FRED FRANSON EIDSVOLL
FRED GUNDERSEN KRAGERØ
FREDDY PERSSON -
FREDRIK JULIUSSEN FREDRIKSTAD
FREDRIK NÆSSE BÆRUM
FREDRIK SLETTEDAL AS AUKRA
FREDRIKSTAD BYGGSERVICE LARS-PETTER YTTERSTAD FREDRIKSTAD
FREDRIKSTAD SNEKKERVERKSTED HJORT-ERIKSEN FREDRIKSTAD
FREDSTAD KJELL TØMMERMESTER EIDSBERG
FREEMAN ENTERPRISES OSLO
FREMTIDSBYGG Karl H Ekeberg FREDRIKSTAD
FRENGEN PER EINAR RISSA
FRI OG BEVARES Torhild Haaland ELVERUM
FRIC UTLEIGE & IMPORT VOLDA
FRIGÅRD OLE SKEDSMO
FRIKK NÆRBY AURSKOG-HØLAND
FRISENBERG SERVICE & TJENESTER NANNESTAD
FRITIDSAKTIVITETER BENDIKSEN RANA
FRITS BERNTSEN MOSKENES
FRITS PAULSEN TYSFJORD
FRITZ FALCH BYGNINGSDRIFT OG VEDLIKEHOLD SALTDAL
FRITZ HAFNER BERGEN
FRITZ JØRGEN HÅNDVERKSTJENESTER Fritz J Andresen SARPSBORG
FRITZ JACOBSEN LØRENSKOG
FRITZ RENDALL TRESKJÆREVERKSTED SALTDAL
FRODE ØYGARDEN KRAGERØ
FRODE GAGNAT AURE
FRODE GUDMUNDSEN OSLO
FRODE HAGA KARMØY
FRODE K. FRØYSJØ HAMAR
FRODE MARTIN SKEISTRAND BERGEN
FRODE'S SERVICE Samuelsen S
FROESTAD BYGG AS RANDABERG
FROLAND PORTSYSTEMER DA FROLAND
FROSKEN SNEKKERSERVICE LIMITED NES
FROSTAD LARS ARNE VESTNES
FRYKENS BYGG MONTAGE DA KONGSVINGER
FT MASKIN v/ Frode Tjensvoll KLEPP
FTW Frode Takle BERGEN
FUGLESTAD INGVE BJERKREIM
FURDAL TORE KVINNHERAD
FURULUND BYGG OG VEDLIKEHALD Geir Olav Sveinson SELJORD
FURULUND KJELL ØYSTRE SLIDRE
G S A BYGG Sebastian Ahlfors GJØVIK
G VALCEKAUSKO PRIVATE ENTERPRICE -
GØRAN PETTERSEN STEIGEN
GØSTA CHRISTER AHLBERG OSLO
GÖRAN PELTZER OSLO
GAASØ & LUNDE BYGG AS HAMAR
GALDAL GLENN KVINESDAL
GALDAL INDUSTRISERVICE v/Ole Jonny Galdal KVINESDAL
GAMA SPOLKA ZOO -
GAMLEGÅRDS BYGG Mats Ronnie Månsson OSLO
GARTNER-SERVICE V/MARTIN GIELNIAK OSLO
GARTNERITEKNISK SERVICE A DAHLEN MELHUS
GAUSDAL PARKETT & INTERIØR OSLO
GEIR BREEN BYGGESERVICE NANNESTAD
GEIR FOLKEDAL ENTREPRENØR ØRSTA
GEIR FORSETH SUNNDAL
GEIR MIDTBØ BREMANGER
GEIR MYHRE TØMRING OG SNEKKERING LEVANGER
GEIR SANDMOE NANNESTAD
GEIR SPILDREJORDE NES
GEIR STRANDBERG LARVIK
GEIR TREMYR NOME
GEIR VALSØ BYGG SUNNDAL
GEIR-ATLE GRANLI OSLO
GEIR-JONNY FOLKESTAD FØRDE
GENNY'S SNEKKER OG FLISLEGGING Gentrit Voca SKAUN
GERHARD JOHAN WINGE TØMRER GERHARD BÆRUM
GERKOM Grzegorz Komendzinski TINN
GERT LANGFLOEN ENGERDAL
GIANIS-BYGG LMAL Gianis Palukas OSLO
GIEDRIUS BALIUKYNAS ALSTAHAUG
GILBERTO SNEKKERIET Gilberto Manente OSLO
GINTARAS PETRONIS TØNSBERG
GJEDTJERNET KNUT GRUE
GJENGSTØ PARKETTSLIPING NARVIK
GJERDAL HUS & HYTTE SERVICE Tore Rørvik RØYKEN
GJERMUND BROEN TYNSET
GJERMUND LOFTÅS OSTERØY
GJERMUND N AURSKOG-H
GJESTVANG BJØRN K ØSTRE TOTEN
GJESTVANG TERJE ØSTRE TOTEN
GLASERIET PLASSEN BYGGSERVICE Odd Mandfloen TRYSIL
GLASS OG SNEKRING Brent Gooding
GLASSHUSET SNEKKERI ULLENSAKER
GLENN ANDRE CHASEZ TALLHAUG OSLO
GLENN BENJAMINSEN SARPSBORG
GLENN RØMO SOGNDAL
GLENN SKUTHE MONTERING ÅS
GLENN URQUIZO RINGERIKE
GLENNE BYGGKONSULT HOLMESTRAND
GN BYGG v/Geir Netskar SKI
GODDOKKEN BJØRN LUNNER
GODDOKKEN KJELL GRAN
GOGOLV Petroukas KRAGERØ
GORIK HÅNDVERKVIKARSERVICE Aleh Hurynovich DRAMMEN
GR VOLDA
GRØNNING ANDERSEN APS -
GRANDT TORBEN ÅS
GRANIT Rifat Gashi STAVANGER
GRANLI ELEKTROSERVICE ÅLESUND
GRASBEKK VELOX NEDRE EIKER
GRAVALID SERVICE ASKER
GRAVDAL KRISTEN TRYGVE SVEIO
GRAVE TRYGVE SELJORD
GRAVKLEV ØYVIND SKIEN
GRELSON BROR INGAR ÅSNES
GRENLAND BAD OG MEMBRANSERVICE Roar Kristensen PORSGRUNN
GRENLAND HÅNDVERKERSERVICE Piotr Kryza PORSGRUNN
GRENLAND SNEKKERVERKSTED Roy Sune Blohme PORSGRUNN
GRINI NILS J GRAN
GRINI SIGMUND SPYDEBERG
GROMATIC Ole Kjær TROMSØ
GRORUD GJERDE AS OSLO
GRUBBA BYGG TRONDHEIM
GRUNERLØKKA SNEKKERSERVICE Johnny Lien BÆRUM
GRZEGORZ LUCZAK OSLO
GRZEGORZ STANISLAW GZYL OSLO
GRZEGORZ TOMASZ STEPIEN OPPDAL
GS-PARKETTSERVICE Gerhard Sticha LIER
GUDBRANDSGARD EMBRIK ÅL
GULLEIK LØVSKAR SNEKKERFIRMA SAMNANGER
GULLHAUG TORE VESTRE SLIDRE
GULLSTEIN RØRSTADBOTTEN SOGNDAL
GULVHANSEN Kai Hansen NORD-FRON
GUNNAR JOTEN ENGERDAL
GUNNAR LØGES VERKTØY I LUFTA HORTEN
GUNNAR TRYGVE LARSEN TYSVÆR
GUSTAD TREMEK MOLDE
GYLØIEN BJARNE MELHUS
GYLDNE HENDER Marcin Stepien OSLO
H NATVIK PRODUKSJON OSLO
H RICHARDSEN SNEKKERSERVICE NEDRE EIKER
H SANDVIK v/Hallbjørn Hjelmervik ETNE
HÅBERGET ARILD ELVERUM
HÅKAN LARSSON OSLO
HÅKEDAL ATLE BIRKENES
HÅKON KVERNELAND KLEPP
HÅKON LARSEN HAUGESUND
HÅKON TØMTE NITTEDAL
HÅNDTLANGEREN SALVE EIELAND BIRKENES
HÅNDTVERKERN John Arild Berdal MELHUS
HÅNDVERK JANICZEK OSLO
HÅNDVERKER Bogdan Bajerski NØTTERØY
HÅNDVERKER Kube BÆRUM
HÅNDVERKSINDUSTRI FOLLO ESPEN ERGO VESTBY
HÅVARD MAGNE TØMTE EIDSVOLL
HÅVARD NES VEFSN
HÅVARD SLATLEM AVERØY
HÄLSINGLAND NATURHUS AB TRONDHEIM
HØITOMT RONNY VÅLER
HØLLESLI PER ROALD FORSAND
HØNDUGE NEVA Per Hermann Kolsrud ÅL
HØNEFOSS REHABILITERING V/JENSEN RINGERIKE
HØVIK MONTASJE AS BÆRUM
H-W BYGG HANS ATLE WORREN NESODDEN
H. P. ARNTSEN MULTI BYGG SARPSBORG
H.H. NEDBRYTNING APS -
HABIB SAMAVIANS YAHGHOUBI SNEKKERSERVICE NØTTERØY
HADDAL KJARTAN ULSTEIN
HAFSRUD JAKT OG FISKE OPPLEVELSER DA HOF
HALLINGSKARVET FJELLSPORT, HYTTESERVICE OG HELSEUTVIKLING Sverre Mørk HOL
HALLUM LAURITS ÅMOT
HALLVARD SUNDSLI BÆRUM
HALSETH JESPER GILDESKÅL
HAMISH ADAM STEWART OSLO
HAMMER & SAG Jesper Skinhøy Hansen OSLO
HAMMERBYGG v/Thorleif Nilsen ASKER
HAMMERENS MONTASJE OG SERVICE Ole-Johnny Hammeren KONGSVINGER
HAMO SAMIR KONJHODZIC SØR-FRON
HANDVERKERI SKØR'N BOITEN VESTRE SLIDRE
HANDY MAN Sylwester Hinc OSLO
HANDY v/Geir Sørensen LILLESAND
HANDY-MAN Alexander Kumi Antwi TRONDHEIM
HANDY-MONT RUBEN ANDRE STOKKE OSLO
HANDYMAN EDDY LISLERUD VÅLER
HANDYMAN Finn Rune Christiansen FREDRIKSTAD
HANDYMAN KALOGERAKIS OSLO
HANDYMAN PALMER FROGN
HANDYMAN ZIBEX Zbigniew Dryka TRØGSTAD
HANNEVIK BYGG AS OSLO
HANNU PEKKA SIIKAOJA TØNSBERG
HANS A. BARTH HVALER
HANS JOACHIM ELBERT SKI
HANS LÆRET BYGGMESTER HORTEN
HANS PETTER AURLAND ÅSNES
HANS PETTER KIRKER AREMARK
HANS PETTER STORVIK TRONDHEIM
HANS SKRINDE DOVRE
HANSE BAU FOTH GMBH SORTLAND
HANSEN BYGGELAG ANS ØRSKOG
HANSEN OTTO NATTESTAD ASKER
HANSEN RAGNVALD OPPEGÅRD
HANSEN SMÅREP BYGG OG VVS BERGEN
HANSEN SVENN VIDAR SARPSBORG
HARALD FRØYSE SIGDAL
HARALD GRANMO VEFSN
HARALD MELAND TRONDHEIM
HARALD MOTTANG VESTBY
HARALD STØVLAND KJØKKENMONTERING EIDSVOLL
HARAM OTTAR HARAM
HARBORG ARNE LØRENSKOG
HARDAL KJETIL OSLO
HARESTAD LEIF SPYDEBERG
HARNES HARRY ARENDAL
HARO SNEKKERTJENESTER ANS TRONDHEIM
HAROLDAS BLIUVAS SNEKKERFIRMA SAUDA
HARSTAD LIFTUTLEIE OG HÅNDTVERK Kirkhaug HARSTAD
HASLER EGIL PORSGRUNN
HASSE KJETIL PETTERSEN EIDSVOLL
HAUGEN BYGG v/Hans Haugen
HAUGESUND PORT OG VEDLIKEHOLD Gunnar Hellesen HAUGESUND
HAUGLI JON BÆRUM
HAUG`S HÅNDLAFT Herbjørn Haug FYRESDAL
HAUKEDAL SVEIN BAMBLE
HAUKTO BYGG & SERVICE Joachim Stang OSLO
HAUSTREIS INDUSTRISERVICE SØRUM
HAVN & STRANDER DA TINN
HEGGEDAL PROFF SERVICE - RYNKAR ASKER
HEGGEDAL SNEKKERVERKSTED Rune Dokken ASKER
HEGGEMOEN KNUT IVAR NORD-AURDAL
HEIBERG MONTASJE Arne Olaussen Heiberg VESTBY
HEIKO H OSLO
HELGE ARTHUR ULVERUD SKEDSMO
HELGE ASSERSEN EIGERSUND
HELGE FUGLESTRAND GLOPPEN
HELGE HANSEN RØR OG SANITÆR KARLSØY
HELGE IDAR BJERKSET MIDTRE GAULDAL
HELGE SLETTA HJARTDAL
HELGE UNDERLID NAUSTDAL
HELGESEN TOTALSERVICE BERGEN
Helgi Thorarinsson SKIEN
HELLEREN SNEKKERI Herbert Bengs SKÅNLAND
HELLUM JOHN IVAR ØSTRE TOTEN
HELSINGENG PER JOAR VANG
HELTRE Sigurd Omdal SILJAN
HENDEN SVEIN HALSA
HENDIGMANN Torstein Valla LØRENSKOG
HENRIK ALEKSANDER STOKKELAND
HENRIK BLEKEN RUD HAMAR
HENRY JOHAN NILSEN ALSTAHAUG
HENRY NILSEN NOME
HENRY NOSS GUNDERSEN HORTEN
HENRY NYGÅRD ENEBAKK
HENSEL JAN EIDSBERG
HERBERT HEINCKEN SANDEFJORD
HERLAND GUNNAR HOF
HERMAN BIESMANS KRISTIANSUND
HESTRA INREDNINGER AB FILIAL I NORGE FROGN
HEXX CONSULT Hans Edvard Thyve SØRUM
HGSD VARMESENTER JOHS HALLINGSTA TYSVÆR
HILLEREN PROSJEKTERING AS BERGEN
HIPAC Jens Frederik Debes MOSS
HJALLIS Dag Hjalmar Aateigen KRISTIANSAND
HJALMAR HÅLAND LIER
HJE BYGG & VEDLIKEHOLD Hans Jørn Eriksen OSLO
HJELPEMANN SVEIN-THORE ABRAHAMSEN LARVIK
HJELPEREN Besim Taraku DRAMMEN
HJELVIK GEIR IDAR OS
HJEMFORNYEREN OLDRUP HAUAN PORSGRUNN
HJEMMETS VAKTMESTER SERVICE Harald Kongsparten BÆRUM
HJERTHOLM KARSTEN FJELL
HJK MARK O BYGG AB RØYKEN
HOBBYSNEKKER'N Torben Moos OSLO
HOFF SKILT & GRAVERING Narve Hoff ÅLESUND
HOLÅS HEMMING MERÅKER
HOLDEN BYGGKONSULT HAUGESUND
HOLE BYGGSNEKKERING ALTA
HOLE CONSULTING CLITEUR HOLE
HOLLAND`S BOLIG-REHABILITERING GJØVIK
HOLMES AND JONES BYGG OSLO
HOLTE BYGGSERVICE SKIEN
HOLVIKLAFT DA FOSNES
HOLZTECHNIK BLASCHKE GBR OSLO
HOMAYON AZAD ØSTRE TOTEN
HOME IMPROVEMENT ANS BERGEN
HORNSRUD HARRY KONRAD GRAN
HOVDENS MULTISERVICE Ronald Hovden RE
HUBERT REHABILITERING AS OPPEGÅRD
HUBERT SEBASTIAN KOLODZIEJSKI LIER
HUNDSEID BYGG & STRØM VINDAFJORD
HUNDSEID SOFUS VINDAFJORD
HUS & HAGE SERVICE Andrzej Kurpiel ASKER
HUS & HYTTEVAKTMESTER'N Tor Ove Spildrejorde NES
HUS OG HYTTESERVICE Mattias Joplassen RINGERIKE
HUSFORNYING Rolf Norby SOLA
HUSHÅNDVERKER Jolanta Skurjat NITTEDAL
HVALER MULTISERVICE HVALER
HVARNES ROAR LARVIK
I VASSLI BYGGVIRKE NÆRØY
IBESTAD BYGGSERVICE Trond Hanssen IBESTAD
IDAR ALFREDSEN ALUMINIUMSFASADER SONGDALEN
IFARNES INTERIØR SNEKKER Per Håvard Ifarnes DRAMMEN
IHLE ØYSTEIN ØYER
IHLENS MONTASJE JEVNAKER
ILA SNEKKER SERVICE Oiknine OSLO
ILJUSJIN VIKTOR ASKER
ILSENG BYGGSERVICE STANGE
ILVA Daniel Steopan EIDSVOLL
INDREK MÄTLIK ALSTAHAUG
INEX MARITIME AS BERGEN
Ing. T. Drevland A/S TRONDHEIM
INGE ULRIKSEN SØMNA
INGULF INGE EGGEN OS
INGVAR REILSTAD SANDNES
INNOM SANDVIK Eivind Sandvik Haugen OSLO
INNOMHUS AS BERGEN
INNREDNINGSSNEKKER FREDDY ELIASSEN ANS OPPEGÅRD
INNREDNINGSSNEKKER KÅRE OLSEN LØRENSKOG
INNVEST BYGG Gerard Van Jole ÅS
INOX DESIGN NORWAY Jacek Wojciech Szczygielski ÅS
INSPIRATION Leif Ødegaard BÆRUM
INTERIØR & DEKOR/ASLE TJELMELAND SØR-AURDAL
INTERIØR & INNREDNINGSNEKKER LØKEN SIGNATEUR Espen Løken OSLO
INTERIØR OG MONTERING ULF PEDERS LIER
INTERIØR-MONTASJE STEINKJER AS STEINKJER
INTERIØRMONTØREN AS OSLO
INTERIØRMONTØREN Ole Jonny Gysland SOLA
IOANNIS SARGIANNIDIS TRONDHEIM
ISA VENTILASJON SID ISA RAZAVEY OSLO
ISAKSEN BYGNINGS SERVICE SKIEN
ISOBYGG Bugari Ismet DRAMMEN
ISOCO V/FLAMUR REXHEPI STANGE
IVAR GRÆSMANN DRIFT TRONDHEIM
IVAR MARTIN DALE FORSIKRING OG FINANSIERING OS
IVAR TOFTE EIDSVOLL
IVARS FLIS OG REHABILITERING Ivar Kvant BERGEN
IVARSEN`S ARBEIDSHJELP LYNGDAL
J A DESIGN BYGG OG ANLEGG Jonnar Antonsen SARPSBORG
J A MADSEN MOSSEEKSPRESSEN MOSS
J L BYGG Johnny Landberg DRANGEDAL
J P H MONTASJE HEIMDAL Jens Petter Haaberg Heimdal SANDEFJORD
J S SERVICE JAN SVELA AS TIME
J T BRATTLI BYGGSERVICE AS RANA
JØLSTER BYGG AS JØLSTER
JØNNDALEN HÅNDLAFT J A Tollefsen NORE OG UVDAL
JØRGEN ANGRE KONKURSBO SELJORD
JØRGEN BOSTAD STJØRDAL
JØRGEN STÆHR PEDERSEN SKIEN
JØRN GREFSRUD DATA FORHANDLING VESTBY
JØRN HARRIDSLEFF SARPSBORG
JØRN MAGNE FLESJÅ FINNØY
JØRN VIDAR LINDBORG NORE OG UVDAL
JØRN WALSETH OSLO
JA RE EIENDOM AS STORD
JACEK GORSKI - REMONTOWO -BUDOWLANA -
JACEK MODRZEJEWSKI BERGEN
JACK HARRY JACOBSEN EIDSVOLL
JACK-RUNAR SELNES GRATANGEN
JAKOB NEDERGAARD VOSS
JAKOB STEINNES FINNØY
JAKOBSEN INTERSERVICE EIDSVOLL
JAKUB JANELT BYGG OG MONTERINGSSERVICE DRAMMEN
JAMROZY HANDVERKER SØRUM
JAMT SNILLFJORD
JAN ÅNJE ÅNJESEN ARENDAL
JAN ANDERSEN & SØNN AS BYGG OG TØMRERMESTER HALDEN
JAN ARILD HAGETUN SOLA
JAN ASBJØRN HANSSEN PORSANGER
JAN BAKKEJORDET NORD-AURDAL
JAN DYRESEN STANGE
JAN EGIL TELHAUG LYNGDAL
JAN ERIK GARLI VERDAL
JAN ERIK HELLUM STOR-ELVDAL
JAN ERIK THERKILDSEN ARENDAL
JAN FINSRUDLIEN GAUSDAL
JAN GYLTHE INTERIØR & MODERNISERING OPPEGÅRD
JAN HELGE EDVARDSEN SKIEN
JAN HENRIK BOBEL RYGGE
JAN HENRIK GLOPPEN BERGEN
JAN INGE HORVEI VOSS
JAN KRONSTAD SNEKKER OG MONTØR SERVICE BÆRUM
JAN OLAV INNSET FET
JAN OLAV VINDEGG HOL
JAN RICHARD OLSEN ASKIM
JAN ROAR SANDMO BODØ
JAN SKREE TØMRER SKIEN
JAN SMOLA BÆRUM
JAN STENE BERGEN
JAN TERJE LANGSETH KRØDSHERAD
JAN THORE TØRSETH TØNSBERG
JAN TORE ARNTSEN RYGGE
JAN VIDAR BROVOLD MODUM
JAN-ERIK JOHANNESSEN HUS HYTTE OG HAGESERVICE AURSKOG-HØLAND
JANA STAS OSLO
JANA ZBIGNIEW GRZEGORZ BODØ
JANIK RYSZARD STANISLAW TRONDHEIM
JANUSZ AMBROZIAK / BYGG OSLO
JANUSZ KALINOWSKI TØNSBERG
JARL RUNE VELLE MANDAL
Jarle H Sandvold SKEDSMO
JARLE HUNDSEID TYSVÆR
JARLE KLEMETSDAL LIER
JARLE NORDBRENDEN ULLENSAKER
JAROSLAW DANIEL DUDA OS
JB AKUSTIKMONTAGE v/Christoffer Svalstedt SANDNES
JEMIELNIAK SNEKKER OSLO
JENS ARNE KULTORP RAKKESTAD
JENS FROG VESTRE TOTEN
JENS MAGNE KULSLI VERDAL
JENS WEVLE INNREDNING OG MODERNISERING OSLO
JENSEN ISAK EMIL NORDREISA
JENSSEN JANN JULIUS TROMSØ
JESPER BERING BAK BODØ
JFM BYGG JACEK FELIKS MATYJA SØRUM
JIM ARSTAD BODØ
JIM HANSEN KVÆNANGEN
JIM OLSEN BYGG FREDRIKSTAD
JIM PEDERSEN TROMSØ
JIM ROGER ARSTAD RANA
JIM'S MONTASJE Jim Tømran OSLO
JJ MONTASJE Joakim D Johannessen RINGSAKER
JN-SERVICE John Nesse KLEPP
JO SLEPERUD OSLO
JOAKIM LIDSTRØM OSLO
JOAKIM STOKKELAND BERGEN
JODO SP Z.O.O BÆRUM
JOHAN BORSTAD KONGSVINGER
JOHAN BREKKE ASSISTANSE OSLO
JOHAN LANGDAHL TRONDHEIM
JOHAN MARTIN BUSKLAND MIDTRE GAULDAL
JOHANSEN INNREDNINGSSERVICE Åge Johansen ØSTRE TOTEN
JOHANSEN JOHN ASBJØRN BERGEN
JOHANSEN RUNE BYGNINGSTEKNIKER OSLO
JOHANSEN SVERRE CHRISTIAN TROMSØ
JOHANSENS BYGG & INNREDNING DA TROMSØ
JOHN HENRIK STRAND RISSA
JOHN HETLAND HAUGESUND
JOHN IVAR PARTHAUGEN RINGERIKE
JOHN OLA RØSTAD TJENESTER SKODJE
JOHN REINFJORD BRØNNØY
JOHN STANGE KARMØY
JOHN-REIDAR WALLMANN MELØY
JOHNNY ANDREASSEN HARSTAD
JOHNNY DRETVIK LEKSVIK
JOHNNY LINDE VENNESLA
JOHNNY PAULSEN ALTA
JOHNNY RIKARD ANDERSEN ARENDAL
JOHNNY'S SNEKKER OG HAGESERVICE Johnny Jensen ENEBAKK
JOHNSEN ARNE RAGNAR KVINNHERAD
JOHNSENS O BYGNINGS-SNEKKERI SPYDEBERG
JOMÅS HJELPEN SIRDAL
JON ANDRE HALTBAKK KRISTIANSUND
JON DYBÅ MONTASJE & SERVICE NEDRE EIKER
JON ERIK JOHANNESEN GAMVIK
JON GRØVLE SPYDEBERG
JON HEGGELUND HARAM
JON KRISTIAN SÆLAND TYSVÆR
JON OLAV KRAKELI MOLDE
JON SVERRE SALAMONSEN LYNGDAL
JON TORE DØSEN OS
JON-ISAK ITTELIN VADSØ
JONAS NOMERSTAD RINGSAKER
JONES Janusz Stepien ASKER
JONNY ANDRESEN ENEBAKK
JONNY BØE SARPSBORG
JONNY FROSTAD SNEKKER VESTNES
JONNY HANSEN VEFSN
JORDAL KNUT KRISTIANSAND
JORDAL TRYGVE BALESTRAND
JORES BYGGSERVICE Jorma Liisanantti HAMAR
JORGE JIMENEZ EIDSVOLL
JOROSLAW LUKASZ WISNIEWSKI OSLO
JOSE MUNOZ JIMENEZ -
JOSTEIN FUGLESTRAND GLOPPEN
JOSTEIN HUSBYN STJ
JOSTEIN KARIJORD BRØNNØY
JOSTEIN NØDSET BREMANGER
JOSTEIN STAKKELAND KVINESDAL
JST PROFILSERVICE v/ Jan Sølve Thu KLEPP
JUAN IGNACIO CORONEL OCANA LUNNER
JUELSEN MUR TRE & INTERIØR SPYDEBERG
JULIUS FRASKATI Torgeir Gurholt Rønsen OSLO
JULIUS MILTENIS KLEPP
JUST PALLE ULLENSAKER
JUUL RESTAURERING VINJE
JV-BYGG VIHERVIRTA OSLO
JW BYGG John Wurtz OSLO
K K MONTASJE Kåre Henry Karlsen RINGERIKE
K P BYGG Krister Persson STAVANGER
K SANDE TRELAST Kjellmar Sande HERØY
KÅRE LØVOLL VOLDA
KÅRE MOLDESTAD VÅGSØY
KÅRE MUNKERUD GRAN
KÅRE SØRBRÅTEN SERVICE ÅRDAL
KÅRE SOMMERSTAD ØSTRE TOTEN
KÅRE TEIGE BERGEN
K.B.I BYGG / BARBARA KILIAN EIDSVOLL
K.S. BYGG OG VEDLIKEHOLD Kai Spånberg KRISTIANSAND
KAI BRYHN RØYKEN
KAI HVALSBRÅTEN GRAN
KAI NETTUM AURSKOG-HØLAND
KAI NYTRØHAUGS BYGGSERVICE OSLO
KAKES BYGGSERVICE Martti K Pellinen OSLO
KALAGER STÅLE TØMRERFIRMA LØRENSKOG
KALGRAFF BJARNE BERGEN
KALLEVIK GERHARD MARTIN SVEIO
KALUS HÅNVERK SERVICE OSLO
KAM KJØKKEN V/ MACIEJ SOKOLOWSKI ARENDAL
KARI JORDAL HUMAN BALANCE SANDNES
KARI MATIAS MYLLYHARJU BYGGSERVICE HORTEN
KARL EIRIK IVERSEN SORTLAND
KARL ERIK UNDERLAND ASKER
KARL JØRGEN REME LYNGDAL
KARLSEN TERJE PLATEMONTASJE FREDRIKSTAD
KARLSENS RAMMER OG TREARBEIDER SØRUM
KAROL MICHAL BARCIKOWSKI DRAMMEN
KARPUZI SNEKKER OG DEKORATØR OSLO
KARSTEIN HVIDSTEN SNEKKERVERKSTED VEFSN
KARSTEN BEDSTED BÆRUM
KASPER BYGGSERVICE TRONDHEIM
KASPER KULDE v/Håkon Kaspersen OSLO
KATTEM MONTERING ARVE HOFSTAD TRONDHEIM
KAZIMIERZ MAREK KOSEL OS
KEISERÅS SNEKKER SKRIVE OG NATUROPPDRAG MELHUS
KEMPPAINEN JOHAN JAIMARI DRAMMEN
KEN BYGG Ken Carolusson HALDEN
KEN OLIVER OTTERDAL MONTASJE SANDEFJORD
KEN SALAMONSEN AS VADSØ
KENNETH ABRAHAMSEN BYGG OG REHABILITERING HOLMESTRAND
KENNETH ENSTAD MONTAGE FROGN
KENNETH HVALBY GJØVIK
KENNETH SOLBERG HANSKI OSLO
KENNETH WALTER REINSCH FREDRIKSTAD
KENNETH YTRELAND HAUGESUND
KENT PERSSON OSLO
KENT ROBERT AJAXSON SØRUM
KENT'S MONTERINGS SERVICE Haugstuen SARPSBORG
KENTH SOLHEIMS SERVICE & HÅNDVERK ARENDAL
KETIL AAMOT MELHUS
KETIL HOLM BYGGSERVICE NEDRE EIKER
KETIL MARTHINSEN OPPEGÅRD
KETIL MONTERING Ketil Paulsen TRONDHEIM
KETIL SANDBERG NAMSOS
KEVIN JACOBSEN HOF
KGA AKUSTIK & TS FASTIGHETER -
KIELPINSKI SNEKKERSERVICE OPPEGÅRD
KIM STORENG VEFSN
KINDØLSHAUG JAN KRISTEN TYNSET
KINDERMANN MARIAN STANISLAW TRONDHEIM
KIRKEEIDE JØRN ERIK FALKEVIK STRYN
KIRKERUD HÅNDVERKTJENESTER DRAMMEN
KJØKKEN MESTERN SEHIC OSLO
KJØKKENMONTØREN Ove Utland LILLESAND
KJØKKENSKREDDEREN Erik Skreosen DRAMMEN
KJØKKENSPESIALISTEN STEFFEN WEYRAUCH BERGEN
KJØNNØY DRIFT & VEDLIKEHOLD FRØYA
KJØNNERØD GÅRD - Arno Panzer NØTTERØY
KJELL ARILD TANGEN RINGERIKE
KJELL ARILD WALLE SØNDRE LAND
KJELL ARNE DOKKEN NES
KJELL ARNE LYDERSEN ASK TVEDESTRAND
KJELL ERIKSSON MONTASJE AS OSLO
KJELL HARALD AVDAL HORTEN
KJELL INGE EDLAND EIGERSUND
KJELL INGE MINDE KRAGER
KJELL JOEL KARLSEN NOTODDEN
KJELL LØKLINGHOLM INNREDNING AS MOSS
KJELL MAGNE RØYSEN-MONTASJESERVICE BERGEN
KJELL MYDLAND KARMØY
KJELL NILSEN PARKETT LEGGING SLIPING OSLO
KJELL SKRIKERUD SKI
KJELL TAGE LIER ØSTRE TOTEN
KJELL TERJE FLOTTORP AUDNEDAL
KJELL TONY LILLEENGEN GJØVIK
KJELL-HÅKON GARVIK BERGEN
KJELL-INGE HALSETH BAKKE FREDRIKSTAD
KJELLS BYGG SERVICE Sand SARPSBORG
KJERPESETH PER A KVINNHERAD
KJETIL ANDREAS FLANNUM HOLMESTRAND
KJETIL BAKKENS VEDLIKEHOLD ÅS
KJETIL KAALE TØNSBERG
KJETIL LEITHE HANSEN AVERØY
KJETIL PEDERSEN TRONDHEIM
KJETIL PRYTZ SORKEN RØROS
KJETIL SANDE FRÆNA
KJETSÅ SCOTT EVJE OG HORNNES
KK REHAB. OG VEDLIKEHOLD Krzysztof Konstanty OSLO
KLASSEKASSETTEN OSLO/AKERSHUS Jens Kristensen OSLO
KLAUS BADSTUSNEKKERN Storbakken OSLO
KLAUS KRAUSE GULEN
KLAUSEN PER ARNE BYGGNINGSSNEKKER SARPSBORG
KLEFFMANN-EINRICHTUNGEN LIMITED ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCLAND DRAMMEN
KLEMMETSEN PER KR SPYDEBERG
KLEVER PÅL STEINAR SKEDSMO
KLEVSTAD RONALD TØNSBERG
KLOC SNEKKER SERVICE OSLO
KLOSTRE LAFT Jon Egil Hammerø LEKSVIK
KMM ENTREPRISE Kell Dehnharch OSLO
KNEM TROND ERIK SVELVIK
KNUD LANGHOFF SNEKKERVIRKSOMHET MANDAL
KNUT E FOSTERVOLL GJEMNES
KNUT EDVARD OLDERNES HEMNES
KNUT ERIK ANDERSEN NES
KNUT FURUNES SNEKKER MELAND
KNUT GRASVIK SKAUN
KNUT LAGET TØMRER FET
KNUT PETTER SKALDEHAUG SANDNES
KNUT S. THOMSEN TRONDHEIM
KNUT SILIHAGEN ELVERUM
KNUT W FINSAND JR ENTREPRENØRFORRETNING AS SVELVIK
KNUT-TORE TRONRUD OPPEGÅRD
KOLBOTN MODERNISERINGS-SERVICE OPPEGÅRD
KOLLOEN TOR RINGSAKER
KOLSTEIN SKJØLBERG ORKDAL
KOMPIS.NO Renatas Kasparas EIDSVOLL
KONGSVINGER INVEST AS KONGSVINGER
KONTORMONTØREN E ANDERSSKOG ULLENSAKER
KRÅKERØY STÅL OG GIPS ROY BYE FREDRIKSTAD
KRÅKSTAD OG SKI BYGNINGSERVICE Øystein Angell SKI
KRAFER NORGE AS EIDSKOG
KRAKELI TORE ASKER
KRAMER BYGG Brian Kramer Schjerlund OPPEGÅRD
KRANGNES NYBYGG & REPARASJONER Torstein Krangnes HITRA
KRAV ARNE LØRENSKOG
KREKLING BÅT OG BYGG. KVITESEID
KRI MO TEK - KNUT KRISTIANSEN NESODDEN
KRIGS BYGG OSLO
KRIS Krzysztof Spadlo RISØR
KRISTER SLETTEDAL STJØRDAL
KRISTERSSON PARKETT OSLO
KRISTIAN STAFSETH ÅS
KRISTIANSEN PER ROAR NEDRE EIKER
KRISTVANG KONTORMONTERING OSLO
KRYSTIAN HENK OS
KRZYSZTOF ZBIGNIEW PAWLOWSKI OSLO
KRZYZTOF KAMIL KACPRZAK DRAMMEN
KS BUTIKKMONTASJE Kennet Sæther SANDE
KSL MONTAGE Stefan Karl Larsson BÆRUM
KUNTZE TERJE GJØVIK
KURT BREDEFORS BYGG ÅLESUND
KURT BUCK BAUGESCHÄFT GMBH & CO. KG OSLO
KURT CALLESEN ASKER
KURT DAGFINN GRYTVIK HITRA
KURT HAUGEN GJ
KURT SCHJØLBERG RE
KURT STEIN VESTBØ VINDAFJORD
KURTS TØMMERSERVICE Kurt Sørensen OSLO
KVÆSTAD ARILD BYGGM STAVANGER
KVADRATBYGG AS HERØY
KVADRO BYGG AS TROMSØ
KVAKKESTAD PÅL ASKIM
KVALITET SNEKKER JAWORSKI OSLO
KVALITETSBYGG Kjell R Jørgensen FROGN
KVALITETSHUS Einar Høimyr MOSS
KVALITETSTRAPPER DA KRISTIANSAND
KVAMME DØR OG VINDU AS VÅGSØY
KVAMME KÅRE VINDAFJORD
KVERNDALEN TOR RINGERIKE
KVERNSTAD MARTIN HEMNE
KVINLAUG TØNNES T KVINESDAL
KVITTINGEN STEINAR HOL
L O KVALSVIK TØMRERFIRMA OSLO
LÅSTAD INGOLF O BYGGEFORRETNING JEVNAKER
LØKEN TORLEIV ÅL
LØKKEN KÅRE OSLO
LØNDAL LAFTEBYGG NOTODDEN
LØNNUM SNEKKERSERVICE TRONDHEIM
LØRENSKOG MONTASJE Jens Erik Andersen SKEDSMO
LØVÅSDAL OG ØYGARDEN DA DRANGEDAL
LØVER'S MONTASJE V, Ottar Løver LYNGDAL
LABAHÅS BYGG OG RESTAURERING ALTA
LAFTEVERKSTEDET Karl Prytz FAUSKE
LAGERINREDNINGAR.EU Jørn Verner Bakke KRØDSHERAD
LAILA IRENE FLÅTTEN NITTEDAL
LAIMONAS BAAZEVICIUS ALSTAHAUG
LAKSESVELA VALLUND BJERKREIM
LAND LAFTEBYGG/M VASENDEN SØNDRE LAND
LANGERUD MONTERING Thomas Siegel RINGERIKE
LANGETEIG JOHANNES LUSTER
LANGHOFF DAN LINDESNES
LAPSTUN OTTO OSLO
LARKOLLEN DIVERSØR FORRETNING Ole Sæther RYGGE
LARS ARVE OLDERBEKKEN STANGE
LARS B REVHEIM GRUE
LARS EVEN MARKERUD RINGSAKER
LARS HODNUNGSETH ASKER
LARS HVIDSTEN NITTEDAL
LARS KLOK NIELSEN BERGEN
LARS KLOK NIELSEN AS BERGEN
LARS MARTIN KLEIVA ÅLESUND
Lars Perstølen Reinton HOL
LARS PETER WILSON KONKURSBO LIER
LARS WILSKOG NITTEDAL
LARSSEN LARS A FLEKKEFJORD
LASSE GJELSVIK FIKSEREN BERGEN
LASSE GRØNFUR ETNE
LASSE MATHIAS ØDEGÅRDEN SKIEN
LAUKSUND ODDVAR STORD
LAUKVIK OLE FLATANGER
LAURING VEDLIKEHOLD AS OSLO
LAURITZ STENSVIK ALSTAHAUG
LAVENIEKS ULDIS FJELL
LAZARO OSCAR REGUEIFEROS VIDEAUD OSLO
LBM Bassam Barakat OSLO
LEIF EDVIN SOLUM MIDTRE GAULDAL
LEIF GRØDEM STAVANGER
LEIF HENRY ENGELI BYGNINGSTEKN FREDRIKSTAD
LEIF KÅRE KIRKSETHER KRISTIANSUND
LEIF MELVIN NETTUM OSLO
LEIF O PERSBRÅTEN NESODDEN
LEIF RAUSTEIN SANDEFJORD
LEIF ROBERT PERSSON HOF
LEIF SØRENSEN FREDRIKSTAD
LEIF SESAKER OPPDAL
LEIF SOLVANG RINGSAKER
LEIF T SØRENSEN LARVIK
LEIF UTHUS ELVERUM
LEIV SKORGEN OSLO
LELU LIMON BYGG Pawel Lemieszek OSLO
LENA BYGGTJENESTER Lars P Markeng ØSTRE TOTEN
LESZEK KUPIS KONGSVINGER
LETT REP Christian Sandaker VENNESLA
LETT-MONTASJE Jon Rikard Nettum HOLE
LEVORSTAD LAFTING Morten Levorstad HOBØL
LIAN BYGGSERVICE V/ PER ARNE LIAN KLÆBU
LIAN REIDAR AGDENES
LIEN SERVICE PARTNER OSLO
LIEN TREDREIING & INNREDNINGER Knut Andreas Lien NØTTERØY
LIESTØL BÆRUM
LILLIENSCHIOLD PER'S HAANDVERK CHRISTOFFERSEN ØVRE EIKER
LIND BYGG LIMITED HARSTAD
LINDNER AG -
LINDOKKENS BYGGSERVICE RINGSAKER
LISTØL TORE EINAR LIER
LIST- OG GULVSPESIALIST Kuoppala HARSTAD
LITAUEN SERVICE Vimondas Skara RADØY
LITAUISK SNEKKERE P.JAKSTYS ASKER
LIUM KARL ERIK MALVIK
LIVET'S LYSE SIDE Tomas Johnsrud Rudshaug FROGN
LIZARD WORKS BÆRUM
LJØNER KNUT A RØMSKOG
LOFOTEN VEDLIKEHOLDSSERVICE Ali Azmi Abusalah VÅGAN
LOFOTSNEKKERI v/Igor Korniyenko VESTVÅGØY
LOFOTVEGGEN Bjørnar Benjaminsen VESTVÅGØY
LOGDOM UAB -
LOGISTIKKSYSTEMER KONGSVINGER Tony Christensen KONGSVINGER
LOHRE-HANSEN GUDMUND ASKER
LOWER SILESIA Pawel Marcin Janik STANGE
LP CONSULT Leif Pettersen OSLO
LT CONSULT Lloyd Tryland KRISTIANSAND
LUCAS BYGGESERVICE Lukasz Janusz Hoffbauer MARKER
LUCAS RICHARD STEPHENS JEVNAKER
LUDVIG VIGDAL NEDRE EIKER
LUKAS PFEILER BYGLAND
LUKASZ MICHAL RUTKA DRAMMEN
LUKASZ SZIL BÆRUM
LUKASZ WISNIEWSKI SARPSBORG
LUNDE BYGG CONSULT BÆRUM
LUNDE BYGG OG BO Andreas Tag SØGNE
LUNDE BYGG OG VEDLIKEHOLD Birger Lunde ASKER
LUNDE BYGG v/Hans Petter Lunde ASKER
LUNDE RUNE VIK
LUTRO BYGG Hans Petter Lutro DA OSLO
LUX BAD Yougil Mimoun OSLO
LYNGS PARKETTSERVICE TRONDHEIM
LYNGSTAD PER INGAR VESTRE SLIDRE
LYSGAARD BOLIGSERVICE OSLO
MÆRK REP. OG MONTASJE TRONDHEIM
MÅNUM ØISTEIN GJØVIK
MØBEL- OG FINSNEKKERIET Geilenkirchen OSLO
MØBELMONTØR TROND SKOGLUND LAVANGEN
MØBELSNEKKER JØRGEN SOMMERSTEN GOL
MØLLENBERG BYGG OG RENHOLD Thai Hoc Nguyen TRONDHEIM
M-I-B MORTEN LEKANG OLSEN BODØ
MAASSISTANSE Marek Aptowicz SKIEN
MADLAND BYGG Ståle Madland FINNØY
MADLAND BYGGSERVICE KRISTIANSAND
MADLYCKANS BIL & BYGG AB PATRIK FORSBERG DRAMMEN
MAFIKIRI JOHN S KAJOLO OPPDAL
MAGNAR EMIL EGGEBØ FINNØY
MAGNE ROKSVAAG AVERØY
MAGNUS NILSEN LANGÅKER KARMØY
MAGNUS SIGURDSEN SANDNES
MAJEWSKI BYGG FIRMA BJERKREIM
MAKSYMILIAN MIELECKI OSLO
MALANDER BYGG & INTERIØRSERVICE BODØ
MALERKJEMPEN. NO LTD BÆRUM
MALERTJENESTER LUBCZYNSKI OSLO
MANDFLOEN VIDAR SKIPTVET
MANTAS SEBESTINAS ALSTAHAUG
MARBUD ENTREPREN -
MARCEL LOKSIK ÅRDAL
MARCIM SMIEROWSKI STORD
MARCIN BYGDESERVICE Marcin Bakowski RINGEBU
MARCIN FALBA BYGGETJENESTER OSLO
MARCIN KLEIN SNEKKER & BYGG OSLO
MARCIN KLOSOWSKI EIDSBERG
MARCIN LASKOWSKI OSLO
MARCIN MIELNICKI BÆRUM
MARCIN REMIGIUSZ WOJTALIK BÆRUM
MARCIN SEBASTIAN SZCZEREK OSLO
MARCIS BYGG v/Marcis Gavars BERGEN
MAREK JANUSZ FLAGA OSLO
MAREK LASKOWSKI DRAMMEN
MAREK WACH OSLO
MAREK ZIELINSKI OSLO
MARIENBORG PER TROMSØ
MARIUS JEKTVIK RINGSAKER
MARIUS SKJETNEMARK LEVANGER
MARIUSZ - GODT HÅNDTVERK Szumlinski OSLO
MARIUSZ GRZEGORZ GRUDNIEWSKI BÆRUM
MARIUSZ KRYSTIAN MAJDER BÆRUM
MARIUSZ MIERZEJEWSKI OSLO
MARIUSZ STACHÓW ASKER
MARIUSZ WASZKOWIAK OSLO
MARK COOTE FIN INTERI SARPSBORG
MARKEGÅRD KÅRE HEMSEDAL
MARKI BYGG Marcin Niewinski OPPEGÅRD
MARKUS RAND OSLO
MART MONTASJE SERVICE Mart Massur SKI
MARTIN LANDRY SNEKKERSERVICE OSLO
MARTIN SKOGLUND NES
MARTIN SLÅTSVEEN ÅS
MARTIN STÆRK
MARTYNAS LUKAS PORSGRUNN
MASTER BYGG WOJCIECH WORONA DRAMMEN
MATHIESENS SNEKKER OG INTERIØRSERVICE FREDRIKSTAD
MATI Krzystof Bork OSLO
MATS JESPERSEN HÅNDTVERKSTJENESTER STANGE
MATS KLEPPAN OSLO
MATTIAS HYTONEN OSLO
MAUD'S KJØKKEN OG BAD Thomas Nordbø FLEKKEFJORD
MAULAND TRADING SKI
MEGLERSERVICE KNUT ARNE IVERSEN FROGN
MEISTAD KNUT OS
MELA Jan Marzec OSLO
MELAND INK KVINESDAL
MELHUS SNEKKERSERVICE Odd Løvseth MELHUS
MELLINGEN BYGG OG VEDLIKEHOLD AS BERGEN
MERÅKER BYGGSERVICE Knut Johan Weiseth MERÅKER
MESQUITA OG MIKKELSEN DA OSLO
MESSENLIEN ROAR RINGSAKER
METTE FORSBERG DALE SKIEN
MEYER`S HÅNDVERKSTEAM Slawomir Daniel Meyer ASKIM
MICHAL ANDRZEJ MARZEC OSLO
MICHAL GUTOWSKI OSLO
MICHAL TADEUSZ MATUSZEWSKI BÆRUM
MICHAL'S BYGGTJENESTER Michal Matczuk HALDEN
MIDTBØ SNEKKERSERVICE Egil Midtbø ASKIM
MIDTSKOGENS SMÅSERVICE SØRUM
MIKKELSEN MAGNAR OLAF KÅFJORD
MIKKO TAPIO LEMINEN KARLS
MIKKOLA SVEIN SØR-VARANGER
MIKKONEN REINO KALEVI BÆRUM
MILDE'N Andor Milde HØYANGER
MILJØBYGG John Willy Bjørkvall SKI
MILJØSERVICE Klas Kohmann Ing HAMAR
MILOS TJENESTESERVICE - MILOS DJURDJIC STAVANGER
MIMOSA-MONTASJE Peder Robert Davidson Sandåker BAMBLE
MINDAUGAS MARKAITIS OSLO
MINDE HARALD BELDO KRAGERØ
MIRACLE Piotr Kaczmarek OSLO
MIREK BYGGTJENESTER Miroslaw Szalinski OS
MIROSLAW GORSKI OSLO
MITTET TJENESTEUTLEIE RAUMA
MJØNES TREVARE AS SNILLFJORD
MJAS POLAND SP ZOO -
MODEST NOWOSIELSKI RINGSAKER
MODUL-INNREDNINGER V/ Roy Karlsen HALDEN
MONA SAMUELSEN LENVIK
MONSTAD BYGG TØNSBERG
MONTØR 1 Jan Gunnar Rundtom LØTEN
MONTØR'N Per Helge Flønes STJØRDAL
MONTØR'N V/ FRANK RUNE STUBMO RINGSAKER
MONTØREN FOLKMANN OS
MONTØREN NESHEIM HAUGESUND
MONTØREN Thor K Klepp EIGERSUND
MONTØRPARTNER1 Ove Brækstad Moen MELHUS
MONTØRSERVICE Morten Storsveen RISØR
MONTASJE ØST Frank Nordhagen ELVERUM
MONTASJE NORD Pedersen TROMSØ
MONTASJE OG VEDLIKEHOLD MARKUSSEN NØTTERØY
MONTASJE SPESIALISTEN Ronny Lakselvhaug RINGERIKE
MONTERING AV HIMLINGER OG SKILLEVEGGER Marcin Lepko OSLO
MONTERING OG REPARASJONSSERVICE ORKDAL
MONTVILOVAS ASKER
MORKEN HANS LESJA
MORSUND HARALD J MELØY
MORTEN BJERKNES RESTAURERING OG SNEKKERI SARPSBORG
MORTEN BOGANES SOLA
MORTEN OPSAHL TRØGSTAD
MORTEN RØD BOLIG & JERNBANESERVICE LARVIK
MORTEN RAGNVALDSEN VAKSDAL
MORTEN SKOGLUND SERVICE GJØVIK
MORTEN THORSTENSEN ENEBAKK
MORTEX Dag Tore Kristiansen LARVIK
MP SERVICE Michal Patryk Jalowiecki TRONDHEIM
MR FIX IT Stephen Presland MELAND
MULTI-MONTASJE Tveiten DRAMMEN
MULTIFIX FREDRIK LARSSEN KARMØY
MULTIMANN Frode Leth STORD
MULTIMANN SERVICE Støkkebo ULLENSAKER
MUNKEJORD TERJE TYSVÆR
MURZYNOWSKI MONTASJE & SERVICE OSLO
MW-MASKINERING Sigurd Magnus Westli SARPSBORG
MYRE RAGNAR J VÅGSØY
MYREN ODD ERIK RENNEBU
MYRHAUG TREBYGG SØR-ODAL
MYRHOLT KURT-ROBIN BYGGSERVICE SILJAN
MYRKDALEN TRE DESIGN Asbjørn Tveite VOSS
MYRVANGS ANTIK SØLV KURIOSA SKEDSMO
MYSLINSKI CEZARY ULLENSAKER
NØRA HANDLAFT ARNE NYMOEN OS
N.A. TANGEN SNEKKERMESTER SIGDAL
NADDEN JAN-INGE AURSKOG-HØLAND
NAKAJIMA TOMMI-TARO HOLTMOEN BÆRUM
NAKKERUD RESTAURERING OG BYGGEFIRMA ULLENSVANG
NATURBYGG ENTREPRENØR AS SKEDSMO
NB BYGG OG INNREDNING DA KRISTIANSAND
NC NYE COLLINS ENTREPRENØR AS OSLO
NCS BYGG Nils Christian Steinsland ÅL
NEDCON MAGAZIJNINRICHTING B.V. OSLO
NEODESIGN MICHAL GALAK OSLO
NES NORODD KARMØY
NESSE ROLF BØMLO
NESSIMO JOSTEIN STJØRDAL
NETTUM JAN OLAV VESTRE TOTEN
NEVENYTTIGE KARER LIMITED TRONDHEIM
NEVLUNGHAVN VEDLIKEHOLDSSERVICE Hansen LARVIK
NF MONTASJE AS TVEDESTRAND
NICK CLARK MONTASJE OSLO
NICK WILLETTS KRISTIANSAND
NICOLAIE GABRIEL CONSTANTINEANU BERGEN
NIELS THRIGE ANDERSEN ULLENSAKER
NIELSEN MONTASJE NANNESTAD
NIKOLA FISTONIC BYGG NESODDEN
NIKOLIC MONTASJE RINGERIKE
NILS FYSTRO NORD-AURDAL
NILS SIKVELAND LYNGDAL
NILSEN MONTASJE OSLO
NILSSEN BYGGINNREDNING AS HARSTAD
NILSSEN MONTASJE ARENDAL
NIRA SERVICE Skjellgrind STEINKJER
NIRVANA AS TRONDHEIM
NJÅL INGE VARMBO ORKDAL
NO PROBLEM Hans Lapstun OSLO
NOJONEN PEKKA TROMSØ
NOMME MATHIAS ANDEBU
Nor Akustikk A/S BÆRUM
NOR INTRO Jens Skov ULLENSAKER
NOR TRAPP OSLO FOLLO AS SKI
NORÅ PRODUKTER BYGGM. G. BENDIXEN KVÆFJORD
NOR-BYGG JESSHEIM DA ULLENSAKER
NORCO SERVICE DA HARSTAD
NORD-NORSK STILLAS Raymond Nils Utnes SKÅNLAND
NORDBERG BYGG OG RESTAURERING KRØDSHERAD
NORDBOLIG LILLEHAMMER AS HAMAR
NORDBYGG Johnny Andersson OSLO
NORDHAVN MONTERINGSSERVICE EF SARPSBORG
NORDSKAUG THORBJØRN ÅS
NORDVEST INTERIØR Hallgeir Kvammen HAREID
NOREA EIENDOM OG ENTREPRENØRFORRETNING N. A. Torsvik BERGEN
NORGESRAMPEN Gundersen NITTEDAL
NORISOL Arto Johannes Norrback SØRUM
NORMANN OG RAMSLI ANS ÅSNES
NORSK BOLIGASSISTANSE Hjalmar Lysgård DRAMMEN
NORSK TREFASADE ANS NORDRE LAND
NORSK/DANSK BYGGSERVICE Karsten Paulsen FROGN
NORSWIM TERJE Frøyna GJERSTAD
NORVALD BARTHEL KVINNHERAD
NORWEGIAN SECURITY Tommy Johansen KARMØY
NORWIN AS TØNSBERG
NOTODDEN BYGGSERVICE Bjørn E Sletta NOTODDEN
NYQUIST FIX OSLO
O SOTNAKK BYGNINGSFIRMA MOLDE
O STANDAL SULA
O.G.S. HANDYSERV Ovidiu Gabriel Serban ARENDAL
O.K.SALGSKONTOR k-entreprenør Ola Søren Korsvoldlien DOVRE
ODAL PORT & MONTASJE AS SØR-ODAL
ODD ARNE GRESBERG VESTRE TOTEN
ODD ARVE PETTERSEN HEMNE
ODD BLIX OLSEN AS NEDRE EIKER
ODD EGIL GANGNES TRØGSTAD
ODD INGE SKREGELID BYGGFIRMA KRISTIANSAND
ODD MYKLAND ARENDAL
ODDBJØRN ANGELSEN GILDESKÅL
ODDBJØRN KÅRE SVARE VÅGÅ
ODDLEIV GRØNNING RISSA
ODDLEIV RINGLUND RINGEBU
ODDMUND RABBEN REHABILITERING BERGEN
ODDVAR SOLHEIM TIME
ODDVAR SUNDBØ SNEKKERFIRMA SANDEFJORD
ODDVAR TALBERG AS SARPSBORG
OK INTERIØR & MONTERING Olai Kallekleiv OSTERØY
OKB AGROTEKNIKK, OLE KRISTOFFER BRATLIE L
OLA GLANTZ ASKER
OLA RUGLAND SIGDAL
OLA SKAMSAR RINGERIKE
OLA SKJØTSKIFT KONGSBERG
OLAF ANDRE KLAVENÆS SANDEFJORD
OLAF TØRUDBAKKEN RINGSAKER
OLANDER VEDLIKEHOLD KRØDSHERAD
OLAV FOLKEDAL STRYN
OLAV K BONDAL NOTODDEN
OLAV SIGURD SANDVIK TRONDHEIM
OLD & NEW Sebastian Murawski HALDEN
OLDEN BYGGSERVICE OSEN
OLE BØKLEPP KRISTIANSUND
OLE DAG LØVVOLD SANDEFJORD
OLE DAN FUGLESTRAND GLOPPEN
OLE INGOLF OLSEN NORD-FRON
OLE JØRGEN OPPHAUG MALVIK
OLE JONNY SORKNES VÅLER
OLE MARTIN SUKKE RÅDE
OLE PETTER FOSSUM ELVERUM
OLE PETTER MADLAND ASKIM
OLE RAYMOND FJELLVIK LARVIK
OLE SIGVART FEIRING GJØVIK
OLE SKJØLÅS HURDAL
OLE WALSTAD A4 PARKETT BÆRUM
OLE'S REHAB OG VEDLIKEHOLD Ole M Olberg DRAMMEN
OLEIV NÆSTBY VEFSN
OLE`S TREPRODUKTER Ole Edvin Stavne SUNNDAL
OLSEN FORSKALING OG BYGG OSLO
OLSEN HÅKON OLAV BERGEN
OLSEN KJELL RAYMOND LOPPA
OLSEN LÅS OG REHABILITERING OS
OLSENS MONTASJE ARENDAL
OLSON HARALD ESPEN FARUP ARENDAL
OMALAY RENOVASJON BÆRUM
OMDAL BYGG SOKNDAL
OMESTAD TERJE VENNESLA
ONESI UASI ØYGARDEN
OPAKER KJELL SNEKKERSERVICE OSLO
OPP OG UT Richard Nilsen MANDAL
OPPEGÅRD BYGGSERVICE v/Terje Hermansen ÅS
OPPSAL BYGG OG TØMRERSERVICE Trond Falao OSLO
OPPUSSINGSFIRMA SHKUMBIN DUSHI SANDNES
ORØS REPERASJONSERVICE BODØ
ORDIN FJERMESTAD TIME
ORDINO AS SVELVIK
ORDON BYGGETJENESTER Ordon Wojciech BÆRUM
ORION VEDLIKEHOLD Bjørn G Wold TRONDHEIM
ORKANGER MØBEL OG BYGG AS ORKDAL
OSAÜHING SORMAN SOR -
OSLO BYGG & INNREDNING AS TØNSBERG
OSLO BYGGE OG INNR SERV B FOLKED OSLO
OSLO MALER Marek Dziegielewski OSLO
OSLO REHABILITERING Hallgeir Wiker NITTEDAL
OSLO SERVICE-OG OMSORGSENTER Thomas Sevaldsen OSLO
OSLOFJORDEN EIENDOMSSERVICE DA FREDRIKSTAD
OSMAN KATRANCI STAVANGER
OTTAR HØGLI SKIEN
OTTESEN BYGNINGSFIRMA AS FRØYA
OTTO BLICHFELDT HURUM
OTTOSEN SERVICE OG MONTERING Rune Ottosen FREDRIKSTAD
OVE AUDUN BREDE KRAGERØ
P A NEDREGOTTEN BYGG SALG SERVICE ÅLESUND
P OLKKONEN OSLO
PÅ STRAK ARM Robert Andrade OSLO
PÅL ANDRE STRANGER-JOHANNESSEN OSLO
PÅL CEDERGREN MONTASJE FROGN
PÅL GRESSLIEN TØMMERMESTER ASKER
PÅL JOHNSEN SNEKKERFIRMA OSLO
PÅL LAFTON RINGERIKE
PÅL MARTIN STAKKELAND KVINESDAL
PÅL O SKISTAD MODUM
PÅL TOFT-ERIKSEN ØYER
P. E. MONTASJE OG VEDLIKEHOLD AS SKIPTVET
P.P.U.H. YORK PIOTR JUZASZEK BÆRUM
PAAL ANDRE SKARET OSLO
PAERAW HADAD STOKKE
PALLE MUNKHOLM FROGN
PALLESERVICE ALBERTSEN & RAMBJØR ANS OSLO
PAMAR STANISLAW JAKUBOWSKI -
PANDUR GJERDERSERVICE SØR-AURDAL
PANZER BJØRN H NØTTERØY
PAPAJ 100 % OSLO
PARKETTSPESIALISTEN Ben Eirik Motland STAVANGER
PARLY ANDRE HEPSØ KRISTIANSUND
PARTBYGGEN ENTREPRENAD PARTAB AB -
PATRICIO MONTASJE Mancilla Ponce BÆRUM
PATRICO DACRUZ MARTINHO STORD
PATRYK MIROSLAW DEREGOWSKI OSLO
PATRYK WIRKUS TRONDHEIM
PAUL DAVID HORSLEY OSLO
PAULIINAS SNEKKERI Pauliina Heiskanen NESNA
PAULO SOUZA BERGEN
PAULSEN SIGURD ARENDAL
PAWLOWSKI OSLO
PB MONTERING Petter Runde Bruksås HERØY
PE-RO SERVICE OG MONTERING Kjell Andresen FREDRIKSTAD
PEDER UREN ØRSKOG
PEDERSEN MONTASJE BODØ
PEDRO PATO OSLO
PEKKA KALERVO KOISTINEN PK BYGG KVINNHERAD
PER ÅGE BERG LEVANGER
PER A STRAND BALSFJORD
PER BJØRNAR FAGERNES KONKURSBO VEFSN
PER EINAR BORSETH SELBU
PER GUNDERSEN KRISTIANSUND
PER HELGE MANNERÅK AS LINDESNES
PER JØRGENSENS MOMENTUM LIER
PER L BJELKEVIK SANDNES
PER LANGENG HOLTÅLEN
PER OLAF LIDA LESJA
PER SVENSKERUD STANGE
PER TERJE DENK BOLSTAD OS
PER VERSLAND BJERKREIM
PER VINSDAL OSLO
PER-ARNE SAMUELSEN STOKKE
PER-HELGE TORGERSEN SANDNES
PERO VEDLIKEHOLD Per Rolen NES
PERS BULAFT Per Svere SØR-FRON
PERS SERVICE OG UTLEIGE P Sæthre ØRSTA
PERSTUEN PEDER SØNDRE LAND
PETER FALK BYGGENTREPRENAD KOMMANDITBOLAG ÅS
PETER KLEFBOM STJØRDAL
PETERSEN FLEMMING BAY NARVIK
PETTER FÆRGESTAD ÅS
PETTER SØRGAARD ELVERUM
PETTER SKODBO OSLO
PETTER SLETHOLEN FET
PETTER SMART MONTASJE DA FJELL
PETTERSEN ROLF L BYGNINGSFIRMA LARVIK
PEVA TOTALASSISTANSE V/P E STRAND HARSTAD
PICO BYGG AS NEDRE EIKER
PILCH RYSZARD JAN TRONDHEIM
PIONKE VEDLIKEHOLDSTJENESTER SKEDSMO
PIOTER NIKS OSLO
PIOTR CIECHANSKI BÆRUM
PIOTR KOWALSKI BUD SARPSBORG
PIOTR KUBICA DRAMMEN
PIOTR'S SNEKKERSERVICE Pustelnik NESODDEN
PIOTREK POGODA BYGG OSLO
PIT Piotr Birula ASKER
PK BYGG Per Richard Kaino ARENDAL
PKS MONTERING Per Kristian Stjernstedt FREDRIKSTAD
PLANLEGGEREN EGIL EMIL HORGEN KRISTIANSAND
POLSK BYGGSERVICE Jonczyk KRISTIANSAND
POLSK EKSTAHJELP v/ Tomaz Barcyk PORSGRUNN
POLSK EKSTRAHJELP Bartlomiej Stopa PORSGRUNN
POLSKI SERWIS BUDOWLANY - BARBARA LANGE TROMSØ
POMPEL & PILT Thomas Ferdinand Olsen TJØME
PONDELI OU -
POP BYGG Nenad Popovic OSLO
PORT GITTER OG INDUSTRISERVICE AS KONKURSBO FET
PORT INNLANDET AS HAMAR
PORTMONTASJE RONNY ELDOR KARLSEN SORTLAND
PORTREP Bernt Helge Ånonsen STAVANGER
PORTSERVICE KURT H. STOKKELAND EIGERSUND
PORTSERVICE OSLO OG AKERSHUS AS GJERDRUM
PORTSERVICE Trond Gulbrandsen GRIMSTAD
POSTEXPRESSEN BAKLIEN NES
PPHU TAPIL - Ryszard Tatarzynski ODDA
PPUH SMS STANISLAW MROZOWICZ AL -
PR INNREDNING Pål M Rushfeldt TØNSBERG
PRAKTIKER'N TOR HELLESØE FROGN
PRANO MINEIKIO II GRAN
PRESONA AB OSLO
PRESTHEGGE MAGNE ØYSTRE SLIDRE
PRIMA Einar Pall Hardarson BÆRUM
PRIMO-NORD TAGE NIELSEN OSLO
PROCONSULT P R
PROFF MONTASJE AS KRISTIANSAND
PROFF SNEKKERSERVICE Vegar Røttereng TRONDHEIM
PROFFBYGG PIOTR T. KUCHARSKI TRONDHEIM
PROMONT Morten Skau OS
PROVENCE SERVICE LUNDEKVAM HYLLESTAD
PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWE HANDLOWO JANEX SC -
PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWE HANDLOWO JANEX SC -
PS BYGNINGSSERVICE Lars Petter Snuggerud HORTEN
PS MEMBRAN Pål Svarthol ENEBAKK
R Ø MONTASJE Rolf Øie ASKER
R S SNEKKERSERVICE Robert Steffensen EIDSVOLL
R T MONTERING Ronny Thingberg NEDRE EIKER
R&P KAMOSA COMPANY BODØ
RÅ INTERIØR RICHARD ÅBERG OSLO
RÅDAHL MONTASJE RAKKESTAD
RÅDE TAK OG BLIKK Waldemar Johansen RÅDE
RØANG OLA E SØR-AURDAL
RØDDE ROLF VINDAFJORD
RØDLAND MONTASJE RAKKESTAD
RØKKE ØIVIND TRONDHEIM
RØNNING 4 YOU BIRKENES
RØROS HÅNDVERKSKULTUR Becker RØROS
RØSHOLT BRUUN AS KONGSBERG
RØSTES SERVICE Thomas Røste ØSTRE TOTEN
RØSTGÅRD ARVID LIER
RØSVIKS ARBEIDSKRAFT TROMSØ
RØV JOHN HONNSTAD SURNADAL
RØYKEN SNEKKERBEDRIFT Berntsen RØYKEN
RA ENTREPRENØR Rahmatulla Ahmadkhan OSLO
RA SNEKKERTEAM DA STANGE
RAAKET STIG ANDERS S/K FROSTA
RADØY BYGG OG ANLEGG Ove Kristian Mølster RADØY
RADIVOJE TASIC SERMONT OSLO
RADOSLAW TOMASZ BANASZKIEWICZ DRAMMEN
RAFAELS RENOVATION AND MAINTANCE SERVICES, Rafal Ginter BERGEN
RAFAL KACZMARCZYK OSLO
RAFAL MARCIN SIECZKAREK BÆRUM
RAFAL MASIARZ SØRUM
RAGNAR BØYLESTAD FROLAND
RAGNVALD NORDSTRAND STANGE
RAIMOND SERVICES Raimondas Narkus DRAMMEN
RAIMUNDAS DAUGINTIS PORSGRUNN
RAINER HUEMER HAMMERFEST
RAINER PETTERSEN BODØ
RAJAN SERVICEBYGG Jan Rainko STOKKE
RAKKESTAD TRE OG BETONG J Reinfjord RAKKESTAD
RANA TOTALSERVICE AS RANA
RANDY L BRIGGS KRISTIANSAND
RANNEKLEIV EINAR EMIL ARENDAL
RANNESLØVS BYGG Per Joakim Bengtsso OSLO
RASK PER-INGE DYRØY
RASKENS BYGGTJENESTE Fadil Rexhbogaj OSLO
RAV TJENESTER DONATAS DAUKANTAS HOLE
RAVNA OLAV SØR-VARANGER
RAYMOND ØLANDER SNEKKERSERVICE BAMBLE
RAYMOND AASE MONTASJE BERGEN
RAYMOND FAGERBAKKE AS HORTEN
RAYMOND OLSEN NYBYGG/VEDLIKEHOLD KVINNHERAD
RB GLASS OG ALUMINIUMSMONTASJE Rune Brest FREDRIKSTAD
RE BYGG OG ANLEGG Arnstein Ueland RE
RE HA BYGG Lidvar Aure SYKKYLVEN
REFNE OLAF HVALER
REFORM OG FARVE Jan Erik Gustavsen OSLO
REHABILITERINGS- OG BYGGEBEDRIFTEN HØVIK Andrzej Przychocki OSLO
REIDAR DALSBØ EID
REIDAR ESTENSEN FLATANGER
REIDAR SANDBLÅST MOLDE
REIDAR SANDKLEIV GRIMSTAD
REIDAR STORVIK FRÆNA
REIJO ANTERO MOMMO TØNSBERG
REISTAD BYGGSERVICE Rune Reistad NEDRE EIKER
REKLAMEBODEN Sigurd Christoffersen SVEIO
REKO BYGG Juha Matti Kero SKEDSMO
REMI ERIK KJELLGREEN NORD-AURDAL
RENT A LOCAL ROLLAG
REP MONT Arnstein Hedvald FREDRIKSTAD
REPAIR AND BUILDING COMPANY Miroslaw Swierczek BÆRUM
REPARASJON OG SERVICE Jan Harald Nerland HERØY
RESE OLAF RØYKEN
RESTAURERING & BOLIGBYGG BERNT KROGSTAD HAUGESUND
RESTAURERING OG VEDLIKEHOLD Robert Bendikssen RISSA
RESTAURERINGSHANDVERKER OG TREB VINJE
REXCOM-MONTAGE KONGSBERG
REXSOR Åge Bjørkli KONGSBERG
REZAEI SPANDAN NØTTERØY
RH BYGG & VEDLIKEHOLD AS OSLO
RICHARD GRUSZEWSKI STAVANGER
RICHARD HAMILTON SHILLINGTON OSLO
RICHARD OLSEN - VILLA OG HAGE SØGNE
RICHARD RAMSLAND VESTRE TOTEN
RICHARDSEN FLEXI SERVICE LENVIK
RICHARDSEN MULTISERVICE SKEDSMO
RING-THON SERVICE Vidar Thon SARPSBORG
RINGEN BYGGSERVICE Tom Ringen Korneliussen RISØR
RINGHOLT BYGG ANS ULLENSAKER
RINO BRAKKEN FREDRIKSTAD
RISBERG HANS INGE LEVANGER
RITO BYGG Vidar Torp LUNNER
RIV Å RØSK Jim Ove Nilsen ALSTAHAUG
RIVNING OG OPPUSSING SERVICE SALDO OSLO
RK-MONTASJE AS NITTEDAL
RM BYGG & MONTASJE Roger Mikkelsen STAVANGER
RN RUTINA LIMITED LEVANGER
ROALD DUESUND ASKØY
ROALD NILSSEN BYGGINNREDNING HARSTAD
ROALD OMESTAD MONTASJE VENNESLA
ROALSTAD ARVID DRANGEDAL
ROAR GARVIK OSLO
ROAR HAGEVIK RØYKEN
ROAR HAVDAL RENNEBU
ROAR HIDLE HOLDING AS STOKKE
ROAR LØVSETH SNEKKERSERVICE MELHUS
ROAR LARSSEN HAUGESUND
ROAR M BERG SALGSTJENESTER MALVIK
ROAR SKOGLUND ELVERUM
ROAR THORSTENSEN EIDSVOLL
ROBERT GJEDREM/JEDIS MONTASJE STAVANGER
ROBERT MALESA SELAM OSLO
ROBERT SLAWOMIR GOLA OSLO
ROBERT VAGNER NIELSEN GRIMSTAD
ROBERTSEN MONTASJE SERVICE TROMSØ
ROBINS MONTERING/DEMONTERING v/Rita Guldbrandsen ELVERUM
ROGER BENDIKSEN MONTASJE EIDSVOLL
ROGER BRATTRUD NORDRE LAND
ROGER HÖGKVIST OSLO
ROGER MELAND MELAND BYGG BODØ
ROGER MIDTBØEN PORSGRUNN
ROGER RØDSJØ RISSA
ROGER RASMUSSEN BYGG OG REHABILITERING SKEDSMO
ROGER RINDE HERØY
ROGER Roger Marken HOF
ROGER TORSTENSEN BAMBLE
ROGER URKE SKODJE
ROGER UTSOLA TIME
ROKNE BYGG Terje Rokne VOSS
ROLAND CASPARI BÆRUM
ROLANDO VASCONES ULLENSAKER
ROLF FJELLBERG HADSEL
ROLF JAHN ERICHSEN SNEKKERFIRMA OSLO
ROLF SAGBRÅTEN TØMRER LIER
ROLF SLAATSVEEN LILLEHAMMER
ROLF STORAUNET LIERNE
ROLF STRØM ÅLESUND
ROLF TÅJE NORDRE LAND
ROLF THORESEN FREDRIKSTAD
ROLF VANGEN OSLO
ROMAN FALKOWSKI ROMAN -
ROMAN SZOPINSKI BYGGETJENESTER OSLO
RONALD BJØRN HÅNDTVERK INTERIØR RÅDGIVNING SKEDSMO
RONNIE HÅKENSEN RINGSAKER
RONNY KRISTENSEN KONGSVINGER
RONNY KRISTIANSEN SANDEFJORD
RONNY NÆSS OSLO
RONNY THYHOLT SELBU
RONNY VANNEVJEN MONTASJE NORD-ODAL
ROSS SNEKKERTJENESTER MELHUS
ROSSELAND GEIR ROALD KRISTIANSAND
ROSSELAND SNEKKER OG DREIEVERKSTED HAMAR
ROSTAD TOMMY TRONDHEIM
Roy Antikksnekkeri og Bygg Roy Både SORTLAND
ROY FASTING BYGGSERVICE SKEDSMO
ROY SMÅGE AUKRA
ROY'S SALG OG VEDLIKEHOLD Roy Worren HORTEN
RP MONTASJE Rune Pettersen GJØVIK
RS BYGG Ronny Skatvold FRØYA
RS BYGG Rune Skretting SOLA
RS VEDLIKEHOLD Ronny Støylen RISØR
RUDNINGEN MONTASJE OG VEDLIKEHOLD LIER
RUDOLF ALFHEIM SALANGEN
RUDY GAMMELGÅRD NIELSEN DRAMMEN
RUHA-SERVICE Rune Hagen LEKSVIK
RUNAR AAM NARVIK
RUNAR SLETTEN NORD-FRON
RUNE BREIVOLD'S HÅNDVERKSTJENESTER LØRENSKOG
RUNE EDVARDSEN RINGERIKE
RUNE FREDRIKSEN SORTLAND
RUNE G GULDAHL BEIARN
RUNE HARRY KARLSEN TROMSØ
RUNE HAVNAAS AURSKOG-HØLAND
RUNE HELLEREN
RUNE KØHN REP. FARSUND
RUNE KETIL HAUGÅRD NORD-ODAL
RUNE KJERNMOEN LOFTHUS RÆLINGEN
RUNE LANGSETH HOLMESTRAND
RUNE LAURITZEN TØMRER OG FORRETNINGSINNREDER LARVIK
RUNE SORKEN RØROS
RUNE W. JOHANSEN BYGNINGSFIRMA AS NØTTERØY
RUNE WESTBERG TOLGA
RUNES BIL & MARINESERVICE Rune Skallerud VESTBY
RUNES BYGGTJENESTE MODERNISERING OG SALG RUNE SOFIENLUND LØTEN
RUNES MONTASJE OG UTLEIE AS LYNGDAL
RUNES VILLA SERVICE Rune Tvedt ASKØY
RUST GUTTORM GOL
RUUDS BUTIKKMONTASJE NEDRE EIKER
RYCZEK MONTERING RYGGE
RYDNINGEN & MADSEN AS HARSTAD
RYE KÅRE ARNE NORD-AURDAL
RYFYLKE-BYGG AS SAUDA
RYGH TERJE - SELVBYGGERHJELP HORTEN
RYSSTAD BYGG OG MALERSERVICE Jan Remy Andersson VALLE
RYSZARD MARIAN BULATOWICZ TRONDHEIM
S F A BYGG Stig Folke Andersson OSLO
S R BYGG Sigurd Risnes KVINESDAL
SÆRNMO TROND HARALD BÆRUM
SÆTHRE MONTASJE BERGEN
SÆTRE ROLF ASKVOLL
SÅ GODT SOM GJORT Helge Martin Paltiel NITTEDAL
SÅ KVARVING SKI
SØEGAARD ROLF TØMMERMESTER HAMAR
SØLVE PETTERSEN GJESDAL
SØR MONTASJE AS ARENDAL
SØRBU HARALD SØRDAL KRAGERØ
SØRENSEN JENS LAUGE OSLO
SØRENSEN LEIF VEVELSTAD
SØRGÅRD IVAR VEFSN
SØRMOEN HARRY SØNDRE LAND
SØRSKÅR SERVICE SVEIO
SØRVALD RAGNAR SØRUM
S. FLIKKA 3 FLEKKEFJORD
S.N MÅLERI BERGEN
SADOWSKI PLUGOSERVICE SKEDSMO
SALEK TRONDHEIM
SALTNES LEIF RINGERIKE
SAM BYGG CHRISTER SAMMILS BÆRUM
SAMAL HARALD SAMUELSEN KARMØY
SAMI PERTTI VUOLIO OSLO
SAMLAND BAD & FLISLEGGING ØRJAN SAMLAND STAVANGER
SAMNØY MONTASJESERVICE SMS TØNSBERG
SAMUELSEN FINN ÅGE SVELVIK
SAMUELSEN MULTI SERVICE BERGEN
SAMUELSEN VEDLIKEHOLDS TJENESTER FJELL
SANDANBRÅTEN LEIF NES
SANDBLÅSING-TREINDUSTR FLAGET O K HEMSEDAL
SANDBUS MONTASJE OSLO
SANDBUS STÅLE SNEKKERFIRMA KONGSBERG
SANDE TOR LØDINGEN
SANDE TOR INGE RANDABERG
SANDEN PÅL INGE SEL
SANDER FORBES ROLFSEN OSLO
SANDSTÅ SNEKKERVERKSTED NOME
SANDVÆR ÅGE SØMNA
SANDVE BYGG SANDNES
SARØ CONSULTING HLL -
SAULIUS RAGULSKIS RISØR
SCAN TEX IMP V/KENT EK LIER
SCANDILINE AB -
SCHIE LARS-ROALD SKIPTVET
SCHJETLEIN OLE JAKOB ASKER
SCHNELL BYGG KRISTIANSUND
SCHULZE TERJE LEVANGER
SCHWABE BYGG & AGENTUR AS SKI
SCOTT A BABB OSLO
SEBASTIAN MIELNICKI BÆRUM
SEBASTIAN NILSSON -
SEGER AKUSTIK & TROCKENAUSBAU GMBH SORTLAND
SEHO MONTAGE UND HANDELS GMBH OSLO
SELÅS BYGG & RESTAURERING ARENDAL
SELFORS KETIL MOSS
SELMANI BYGG SERVICE KRISTIANSAND
SELMORE KAHRS OSLO
SELSENG TJENESTESERVICE KVINESDAL
SEMANTICA TORKVEEN NESODDEN
SENWO DA ARENDAL
SERGEJ KONDRATJEV INDIVIDUAL COMP NORE OG UVDAL
SERVICE SNEKKER OG KJØKKENMONTASJE Jan Oiva Jarva JEVNAKER
SERVICE-EXPRESSEN Ola Ingebrigtsen SØRUM
SERVICEHÅNDVERKEREN Jan Andreasen ÅLESUND
SERVICEMANN FRØVIK KRAGERØ
SERVICEPARTNER NARVIK v/Frits Opdal NARVIK
SERVICETEAMET Pål Le Page KRISTIANSAND
SFT Steffen Fidjeland OSLO
SIDDIS VAKTMESTERTJENESTE Per Egil Svela HJELMELAND
SIGBJØRN ELSTAD STEINKJER
SIGBJØRN GLØTTA RØMSKOG
SIGBJØRN HORPESTAD TIME
SIGBJØRN HUNDSEID VINDAFJORD
SIGMUND ASKLAND OPPDAL
SIGNAR LUDVIG SIGVALDSEN LYNGEN
SIGURD OLSEN FARSUND
SIGURD SØRSDAL MØRK LIER
SIGURD STØDLE ETNE
SIGURD SUNDSVOLL DIV. VOSS
SIGURDSEN HÅKON TYSVÆR
SIGVE HELLAND DALE KARMØY
SIGVES MONTASJE Sigve Fredriksen STAVANGER
SIKILBU VICKY VESLUM NORD-FRON
SIKK SAKK SMÅINDUSTRI Sissel Mona Kopperstad ULSTEIN
SIKORA MONTASJE & SERVICE SKEDSMO
SIKSJØ HALVOR BYGGEVIRKSOMHET OS
SILEX FORSNES KRISTIANSUND
SILSETH MONTASJE HOLE
SIMCOR CONSTRUCTION Tom Fr NORDRE LAND
SIMEN BRATLIE RAKKESTAD
SIMEN REGE SOLA
SIMEN RISBORG OSLO
SIMON GLEMMINGE FREDRIKSTAD
SIMON PEDERSEN OSLO
SIMONSEN HANDEL OG SERVICE SANDEFJORD
SIMSKAR ASBJØRN HATTFJELLDAL
SINDRE EIDSKREM ÅLESUND
SINDRE FYLLING SULA
SINDRE MYKLEBUST ÅLESUND
SINDRE RUSTEN SEL
SINDRE YTREBØ ÅLESUND
SINGELSTAD ØYVIND TROMSØ
SIXTENS BYGGSERVICE Jokiaho SKEDSMO
SJØVOLLS MONTASJE BODØ
SJEKTA AS MANDAL
SJO PETTER KVINNHERAD
SJUR VIKSMOEN HAMAR
SK BYGG Kalinowski BÆRUM
SKÅDEL THOMAS KARMØY
SKÅLESKOG, BØRSETH, NYBRU DA HAUGESUND
SKAAR INNREDNING Terje Skaar BERGEN
SKANBYG APS Norsk avdeling av utenlandsk foretak EIDSBERG
SKARSETH ROAR BYGG OG TØMRERMESTE LØRENSKOG
SKATEC AS RYGGE
SKAUEN BLÅSESERVICE KRAGERØ
SKAUENS BYGG OG SNEKKERFIRMA FREDRIKSTAD
SKAUG TROND RINGSAKER
SKAVØY KYRRE ØRSTA
SKAW BYGGSERVICE FINN JØRGENSEN OSLO
SKAW TOTALBYGG AS OSLO
SKEDSMO SNEKKERSERVICE Frang SKEDSMO
SKEIMO TORE TVEDESTRAND
SKEIVOLL ARNE KRISTIANSAND
SKIFTESVIK EINAR BYGGEFIRMA BERGEN
SKILT & SNEKKERSERVICE Karlsen TRONDHEIM
SKINSTAD GUDMUND ØSTRE TOTEN
SKJÆRHOLDEN PER JON TRYSIL
SKJALG ULSET NORD-FRON
SKJENNEM KJELL-EGIL TRØGSTAD
SKJOLDNES BYGGTJENESTER AS BERGEN
SKOFSRUD'S SNEKKERSERVICE OSLO
SKOLEGÅRDEN PER ÅGE ÅSNES
SKOMSVOLL MULTITJENESTER NAMSOS
SKORPEN OLE LORENTS FLORA
SKOTHEIM STIG FRÆNA
SKR BLAKKESTAD BYGG & VEDLIKEHOLD GOL
SKREDE ARNFINN STRYN
SKRIKERUD PÅL SKI
SKUCAS TOMAS BYGG HURUM
SKULBRU INVEST RE
SKULLERUD BJØRN RAGNAR ØSTRE TOTEN
SLAWOMIR LAKOMCZYK BÆRUM
SLAWOMIR PIOREK OSLO
SLAWOMIR ROBERT TRZEBINSKI OSLO
SLEIRE ARVE VEMUND MASFJORDEN
SLEMMESTAD HÅNDTVERKSERVICE Øistein Karlsen RØYKEN
SLEPPEN JENS-GEORG STANGE
SLETMOEN JOHNNY ENGERDAL
SLETTEBØ ERLING
SLETTEDAL VVS LEO SLETTEDAL STOKKE
SLETTEN ARVE TRONDHEIM
SLETTESTØL RUNE SANDE
SMAAFIX Trond Reinholdtsen NARVIK
SMART SOLUTIONS NO LIMITED OSLO
SMESTAD EGIL VESTRE TOTEN
SMESTAD MONTASJE Brede Smestad VESTBY
SMITH BYGGESERVICE Stephen Smith SKIEN
SNEKKER & TRAPPEMONTØR ANDERSEN EIDSVOLL
SNEKKER AIGARS BRANTS HAMAR
SNEKKER ALEXANDER Reiner A Pawlow LYNGDAL
SNEKKER BEDRIFTSERVIS Per K Johansen BÆRUM
SNEKKER BRENT STRYDOM OSLO
SNEKKER EDVIN OPSTAD MOLDE
SNEKKER FRANK LIAN BERGEN
SNEKKER Frode Treider VESTBY
SNEKKER HANS MARTIN UTHEIM FARSUND
SNEKKER KRISTIAN RØKKE OSLO
SNEKKER SERVICE Frode Torp HURUM
SNEKKER THORGEIR TERJESON HALDEN
SNEKKER TOMAS Kylskog OSLO
SNEKKER WALDEMAR BEDNARSKI OSLO
SNEKKER-SERVICE Markku Sarre SØR-VARANGER
SNEKKERBODEN Jarle Hagane TVEDESTRAND
SNEKKERBODEN Jon Ole Skotte VESTBY
SNEKKERFIRMA JOHN ERIKSEN LEVANGER
SNEKKERFIRMA JOHN SANGEN VANYLVEN
SNEKKERFIRMA SIGVE JACOBSEN TRONDHEIM
SNEKKERFIRMA Stian Johansen OSLO
SNEKKERFIRMA VIDAR LUND FARSUND
SNEKKERFIRMAET JON HAUGLAND HURUM
SNEKKERFIRMAET YNGVE ANFINNES VERDAL
SNEKKERING OG MONTERING Str STEINKJER
SNEKKERMESTER & FJELLBONDE GEIRR VETTI LUSTER
SNEKKERMESTER BJØRN KULSRUD OSLO
SNEKKERMESTER GEIR BLIKSTAD LØRENSKOG
SNEKKERMESTER HENRY THOMPSON OSLO
SNEKKERMESTER KURT LYDIKSEN OSLO
SNEKKERMESTER SVERRE HÅKON SKAUEN GJERDRUM
SNEKKERN John Tommy Jonsson HØYANGER
SNEKKERN Koritzinsky OSLO
SNEKKEROPPDRAG V/JAN IDAR SMEDHAUG TRONDHEIM
SNEKKERSERVICE BJØRNAR BENDIKSEN TROMSØ
SNEKKERTJENESTER Cato Hegglund GRAN
SNEKKERTJENESTER Kevin English NES
SNEKKESTAD BYGG OG VEDLIKEHOLD ASKER
SNEKKEURS Tobiasz Czapura LILLEHAMMER
SNEKRETARIATET Erik Stene OSLO
SNIKKAR Reidar Furset STRANDA
SNIKKAR TORGEIR ORRESTAD SOGNDAL
SNORRE STANDAL VOLDA
SNORRE STENE ÅLESUND
SOFT BYGG Norsk avdeling av utenlandsk foretak OSLO
SOLBAKKEN SNEKKERI Nils-Gunnar Eriksson KLÆBU
SOLBERG ROLF BERGEN
SOLBU DAG VINJE
SOLHEIM ANN-BRITT OSLO
SOLHEIM MONTASJE NOTODDEN
SOLHEIM SOLUTIONS OSLO
SOLLERÖN TELECOM & ENGINEERING AB -
SOLLI KÅRE HOLE
SOLMUND ÅNES VEFSN
SOLSTRAND BOLIGER BYGG AS MOLDE
SOMMERSET STÅLE VEFSN
SOMMERSTAD ERNST OLAF SANDEFJORD
SORTLAND SNEKKERSERVICE ØYER
SOTRA GJERDESERVICE Hjalmar Lian FJELL
SPERSTAD JOHN SKJÅK
SPERSTAD KÅRE SKJÅK
SPESIALINTERIØR & DESIGN SPID AS OSLO
SPIKERN PORSGRUNN
STÅLE BJERKNES STAVANGER
STÅLE NESHEIM OSLO
STAFF KYRRE OSLO
STAKITTMAKER'N Thomas Johan Myhre RÅDE
STAKKELAND & JOHANNESEN ANS FARSUND
STAKSTON BYGG OG VAKTSERVICE SØR-FRON
STAMSUND BYGG ANLEGG Frank Arne Johansen VESTVÅGØY
STANGE TRE & BOLIGSERVICE AS KARMØY
STANISLAW BERDYCHOWSKI OS
STANISLAW MARKIEWICZ BÆRUM
STANISLAW NYK ÅS
STAS KJØKKEN OG INTERIØR AS GJERSTAD
STASIEK BYGG Stanislaw Michalek LIER
STEFANS TRANSPORT Stefan Skrifvars MALVIK
STEFFEN BYGG Steffen Daleng BÆRUM
STEIN ANDRE LØKKE SKEDSMO
Stein Oddvar Karlsen VÅLER
STEIN P H HOLTEDAHL OSLO
STEIN PRUGLHEI RANA
STEINAR ANDERSEN PROSJEKTMONTERING OSLO
STEINAR ANDRESEN KJØKKEN & MONTASJE OSLO
STEINAR FLOEN RADØY
STEINAR HØGTUN LYNGEN
STEINAR HANSEN BUTIKKMONTØR HORTEN
STEINAR KJÆRSRUD SKI
STEINAR POSAASEN EIDSVOLL
STEINAR SKÅLEVIK FITJAR
STEINAR SOMMERBAKK LENVIK
STEINAR THORKILDSEN KRISTIANSAND
STEINAR VIE FØRDE
STEINAR VIGDAL SVELVIK
STEINMANN ENTREPRENØR OSLO
STEINSHAUG SENTRALEN HAMAR
STEMMEN ALLROUNDSERVISE Thor Arne Langeland DRANGEDAL
STENE EINAR MOSS
STENE SVEIN MAGNAR AVERØY
STENERSEN TIL TJENESTE BODØ
STENSSON MONTASJE DRAMMEN
STERUD LARS GRAN
STEWARTS BYGG OG KYLSERVICE LIMITED OPPEG
STIAN FREDIN SKIEN
STIAN SOLHEIM OS
STIAN ULVEN RINGSAKER
STIG M. BRUARØYS MONTERING OS
STIG OG STÅLE BYGG ANS OPPDAL
STIKLESTAD SNEKKERLAG ANS VERDAL
STILPROFF Mariusz Ciesielski TRONDHEIM
STO DESIGNS Stig Trainer Olssøn RØYKEN
STOKKEBEKKS VAKTMESTERSERVICE HEMSEDAL
STOKKELAND KJELL EIVIND KVINESDAL
STOKKEVÅG JOHANNES G ÅLESUND
STOMPERUD ATLE SARPSBORG
STOR OSLO BYGG OG VEDLIKEHOLD Per Bisgaard OSLO
STORBERGET JØRN ERLAND LIER
STORBUKÅS GUNLEIK GJESDAL
STORD BYGG OG REHABILITERING Bjarte Berge N STORD
STORENG ARNT INGE RENNEBU
STORENG BYGG AS RANA
STORKJØREN JARLE SKJÅK
STORMARKS SERVICETJENESTER FEDJE
STORSTEN JO SERVICE TRONDHEIM
STORVIK ARVID BRØNNØY
STORVIK SNEKKERSERVICE HERØY
STORVIK TOR-ARNE OSLO
STRØM MONTASJE SERVICE OSLO
STRAND SNEKKERSERVICE Ole Willy Strand OSLO
STRIBOLT BERNHARD BYGGMESTER GRIMSTAD
STRIFELDT KLAUS ALTA
STUARTS INDUSTRIAL FLOORING LTD OSLO
STUPKIN BYGG OG VEDLIKEHOLD TINN
STURLA RASMUSSEN SANDHOLT NANNESTAD
STUVIK SIGVE STRAND
SUKSESS TJENESTER Fernando ted Michael Robinsson SKEDSMO
SUNDE BYGGELAG Lars A Sunde SULA
SUNDFJORD GUNNAR AUSTRHEIM
SVEIN A MATLAND KARMØY
SVEIN ERIK MYKLAND VENNESLA
SVEIN HELGE YTRENES ETNE
SVEIN JOHAN FRIGSTAD MANDAL
SVEIN LANDRO BERGEN
SVEIN OVE SANDVÆR SEL
SVEIN RINGLI TYNSET
SVEIN ROMULD SNEKKERSEVICE KRISTIANSUND
SVEIN STÅLE DOMMERSNES VINDAFJORD
SVEIN TORE GRINILIA SKIEN
SVEIN TORE RASMUSSEN RØYKEN
SVEIN TORE ROSSEBØ HAUGESUND
SVEIN-MAGNE GRUNNVÅG KVINESDAL
SVEN EINAR BEKKVANG TRYSIL
SVEN ERIK SKOMDAL FYRESDAL
SVEN-ERIK WAGENIUS OS
SVEND ERIK PETERSEN SNEKKERBEDRIFT OSLO
SVENSKA BYGG & MILJØTAK OSLO
SVENSKERUD & ØSTGÅRD ANS STANGE
SVENSKVOLL PRODUKTER ANS HATTFJELLDAL
SVERKMO SNEKKERING RØYRVIK
SVERRE AUGUST LØKEN FET
SVERRE BAKKLAND TROMSØ
SVERRE BERGHEIM DYRØY
SVERRE BOGSTAD ULLENSAKER
SVERRE KARLSNES HEMNE
SVIGERMORS DRØM - Marius Gillesen OSLO
SVS FINSNEKKER'N Svein Viljar Storvoll DYRØY
SWE-BAU F SEGER -
SYSTEM MONTASJE DA STANGE
T MOLDE
T BØRRESEN MONTASJE OG GRAVE SERVICE HAMAR
T G BYGG Tom Gundersen LILLEHAMMER
T S BYGG & VEDLIKEHOLDThomas Støver SKI
T T HANSEN ANS IBESTAD
T WINDINGSTAD NØTTERØY
TÅRNÅSEN VEDLIKEHOLD Vidar Nissen OPPEGÅRD
TØMMER OG VILLMARK Tor Vidar Gaarder SAUHERAD
TØMMERFIRMAET RETT OG SLETT Ole Torkel Gjerset BÆRUM
TØMMERMESTER OLA SKJØTSKIFT AS KONGSBERG
TØMMERMESTER TORMOD NILSEN ALTA
TØMRAREN I BØMLO AS BØMLO
Tømrer ØYSTEIN DYSTLAND NES
TØMRER ØYSTEIN HANSEN SANDEFJORD
TØMRER ANDERS GRANMO STANGE
TØMRER EDVARDSEN ARENDAL
TØMRER GEIR MAGNE MOE SØRUM
TØMRER GLENN BRÅTHEN DRAMMEN
TØMRER HÅVARD VAAGEN TINN
TØMRER HØIBERGET HALDEN
TØMRER MARIUS UTSIGT ENEBAKK
TØMRER MONTASJE & SNEKKERSERVICE Jan Borger Groufh-Jacobsen RAKKESTAD
TØMRER MORTEN HÅNGMANN ASKIM
TØMRER NICOLAY LEPORE ENEBAKK
TØMRER OG BYGGMONTØR STÅLE BRATTESTÅ RE
TØMRER OG SNEKKERSERVICE Sigurd Bruteig OSLO
TØMRER TEKNIKK AS LIER
TØMRER TERJE BRATLI ASKØY
TØMRERFIRMA DAG OVERGAARD MOSS
TØMRERFIRMA EIVIND BOGENES SANDNES
TØMRERFIRMA Pål Osmundsen LILLESAND
TØMRERFIRMA VIKER SKIEN
TØMRERMESTER BJØRN FLORMÆLEN STJØRDAL
TØMRERMESTER GJERT FAYE AABY ASKER
TØMRERMESTER Hans Anders Knapstad HOLMESTRAND
TØMRERMESTER JO G STRAND AS ALTA
TØMRERMESTER KARL-EINAR LØVERØD RE
TØMRERMESTER OLE THORSTENSEN OSLO
TØMRING & BOLIG OPPGRADERING Wettese DRAMMEN
TØNSBERG VEDLIKEHOLD SERVICE B S Gulati NØTTERØY
TØSTIBAKKEN ERIK TØMMERMESTER STANGE
T-BYGG Tomasz Eryk Kwiatkowski VENNESLA
T.G. SNEKKERSERVICE V/TOM IVAR GRAVKLEV SAUHERAD
T.J.MONTASJE Trond Jørgensen RÆLINGEN
T.L.BYGG V/ THOR LUND VARDØ VARDØ
T.R. INNREDNING TROND RØSTGÅRD RØYKEN
TADEUSZ IKONIAK BÆRUM
TADEUSZ WIERZBICKI -
TAKTEKKER'N Øystein Maurdalen Slettli STANGE
TANDC V/BENGT MICHAEL HOLMQVIST OSLO
TANGEDAL JO NITTEDAL
TANGEN ESTEN TOLGA
TB MULTISERVICE Tore Borgan MELHUS
TBH TROCKEENBAU HOPF SORTLAND
TEAM VOLA PORTMONTASJE AS FLATANGER
TELEMARK STEIN & LANDSKAP AS PORSGRUNN
TELLEF ERIKSEN NISSEDAL
TEMPELSETER HYTTESERVICE Hellik Kolbjørnsrud SIGDAL
TERJE ABELSEN RØDØY
TERJE BRAKSTAD MELAND
TERJE BRANTSÆTER TØNSBERG
TERJE DRENGSRUD NES
TERJE FARAASEN SØRUM
TERJE FOSSUM ASKER
TERJE GANGNES TRØGSTAD
TERJE GJERSVOLD RØROS
TERJE GRIMSGÅRD DRAMMEN
TERJE HOVDE STRANDA
TERJE KVITHYLL RISSA
TERJE RØISGÅRD TØMMERMESTER NEDRE EIKER
TERJE RØSTBERG AS MOLDE
TERJE REMME HAMMERFEST
TERJE SINLAND KVINESDAL
TERJE THORSEN NITTEDAL
TERJE TORGERSEN KONGSBERG
TERJE VATNAN BRØNNØY
TERJE'S BYGGSERVICE TERJE FLYGIND LØTEN
TERJE'S GARASJESERVICE Terje Rustad SARPSBORG
TERJES MONTASJE OG SNEKKERSERVICE Terje Agard HOBØL
TERRA PERSONAL AAS OSLO
TF MONTASJE Trond Funderud LØRENSKOG
TH BYGG OG REHABILITERING Thomas Hellesund ØYGARDEN
THARALDSEN TORGER C/O I THARALDSE KRISTIANSAND
THILO KIMMERITZ TROMS
THOMAS ANGVIK GJEMNES
THOMAS BELGEN VÅLER
THOMAS DOKKEN SEL
THOMAS FJELDSKÅR SANDEFJORD
THOMAS FLESVIK TEKNIKERSERVICE SKEDSMO
THOMAS GANGENES RENNESØY
THOMAS GEORG TØMTE NITTEDAL
THOMAS HESTØ BÆRUM
THOMAS KORNRUD KRAGERØ
THOMAS OLBERG SØR-ODAL
THOMAS RULLESTAD ETNE
THOMAS SCHLOMANN MONTASJE SOLA
THONNY STØVLAND MONTASJE ØYSTRE SLIDRE
THOR ATLE BÆKKEN OSLO
THOR INGOLF HELGESEN BUTIKKMONTØR SANDNES
THOR SVERRE HELGETVEIT HALVORSEN NOME
THORBJØRN HANSEN HAUGESUND
THORKILDSEN BENGT VÅLER
THORS MONTASJE Thor Thingstad LARVIK
THUV TREFOREDLING BADESTAMPEN NO NORD TRE NO BODØ
TILSYN OG VEDLIKEHOLD Svein Pedersen BERGEN
TINN TREARBEID Sigbjørn Runnekås TINN
TINO GARTENBACH SNEKKERSERVICE ORKDAL
TJ BYGG Terje Jevnesveen LØRENSKOG
TJ TAK & FASADE Tor André Johansen FREDRIKSTAD
TJØME SERVICEPARTNER RØSETH TJØME
TJØNNÅS EINAR HØYANGER
TJØTTA MAGNOR SANDNES
TJELTE INTERIØR SERVICE LØRENSKOG
TJENSLI & EIDSVOLD AS ÅS
TK MONTASJE v/Thomas Koldre Larsen OSLO
TM MONTASJE Tom Rune Mathisen SKIEN
TMC HOTELL OG RESTAURANTSERVICE Tom Allan McGinnis OSLO
TN BYGG & BRANNSIKRING TORE NILSEN SKIEN
TO I TRE HOFTUFT SNEKKERVERKSTED Tiedje VALLE
TOBIAS ANDERSSON NIVA OSLO
TOFT OLAV O ØYGARDEN
TOIVO ATLE RICHARDSEN DRAMMEN
TOLSTRUP & WALLIN AS LARVIK
TOM ERIK THEODORSEN RINGSAKER
TOM FJELLER OSLO
TOM HOLTKLIMPEN RINGSAKER
TOM I NILSSTUA NES
TOM-ERIK HOVDE RINGERIKE
TOMAS BYGGSERVICE Tomas Sutkus STORDAL
TOMAS HAGEN BÆRUM
TOMAS PREUSS PRETREN -
TOMASZ ADAMCZEWSKI FREDRIKSTAD
TOMASZ KINALSKI SERVICE RYGGE
TOMASZ PIOTR TOMALAK OSLO
TOMASZ SEBASTIAN RAJKOWSKI BYGNINGSHÅNDVERKER -
TOMASZ USAREWIEZ OSLO
TOMCZYK ALLSIDIG SERVICE BIRKENES
TOMMY ANDRESEN ASKER
TOMMY HAUKNES ROAN
TOMMY HOVLAND MOLDE
TOMMY LØDING TRONDHEIM
TOMMYS REP OG DIV Tommy Karlsen GOL
TOMMYS SNEKKERSERVICE Tommy Johanssen OSLO
TONHEIM SVEIN BERGEN
TONIS FLISE OG OPPUSSINGSFIRMA Antonis Tsolakis SKI
TONNY EKSTRØM SANDNES
TONNY ULRIKSEN SYKKYLVEN
TONYS SNICKARTEAM KOMMANDITBOLAG KARLSØY
TOR BØRRE REMME RAKKESTAD
TOR EGEL SKADBERG KVINESDAL
TOR EGIL TANGVALD PORSGRUNN
TOR EIKELAND SARPSBORG
TOR ESPEN BORGLUND VESTRE TOTEN
TOR FANGAN ENEBAKK
TOR GUDRAND KONNINGRUD RINGSAKER
TOR HENNING JOHANSEN TØMRER OG SNEKKERFIRMA FREDRIKSTAD
TOR JONNY HENRIKSEN TJ BYGG TROMSØ
TOR RUNE TALBERG RAUMA
TOR SMESTAD NES
TOR STRAND SNEKKERSERVICE KRISTIANSUND
TOR-ERLING STRAND SANDEFJORD
TORBEN POULSEN BÆRUM
TORBJØRN ANMARKRUD OSLO
TORBJØRN HANSEN RINGSAKER
TORDAL BYGG & EIENDOM BERGEN
TORDAL BYGGINNREDNING BERGEN
TORE HOBØLS SNEKKERSERVICE NANNESTAD
TORE O GLOSLI BORGERSEN R
TORE SANDELL OSLO
TORE STORESUND TROMSØ
TORE THOMSEN NES
TOREs BYGGSERVICE Frøhaug VESTBY
TORFINN BJELLE SOGNDAL
TORGEIR ALFHEIM HURDAL
TORGEIR G SKOGLUND ELVERUM
TORGRIM KORMESET TØMRER MOLDE
TORGUNRUD KJELL JOHS EIDSVOLL
TORJUSSEN LEIF FROLAND
TORLEIF STAVLAND OS
TORLEIV MARKEGÅRD HEMSEDAL
TORMOD STRAND TEGNE & SNEKKERSERVICE OPPEGÅRD
TORP OLAF FREDRIKSTAD
TORRES MONTASJE STAVANGER
TORSTEIN BRINGAKER BYGNINGSFIRMA HOF
TORSTEIN GRØV ÅRDAL
TORSTEIN SØLAND DRAMMEN
TORSVIK INNREDNING ARENDAL
TORVALD KLUGE BYGG SANDNES
TORVIK INGE GERH HERØY
TOTAL BYGG OPPUSSING Hassan Shafai Javedani OSLO
TOTAL BYGG- MAL- FLIS DA OSLO
TOTAL OPPUSSING ANS BÆRUM
TOTAL PROSJEKT Tord Berntsen OSLO
TOTAL TJENESTER Elena Lucia Todor BERGEN
TRÆNA BYGG Sebastian Marek Zapiec TRÆNA
TRØNDELAG PORTSERVICE AS KLÆBU
TRADISJON BYGG AS OSLO
TRADISJON HÅNDVERK AS SARPSBORG
TRADISJONS TØMRER TOMMY ARNESEN SARPSBORG
TRAPP BYGG OG MONTAGE OSLO
TRAPPEMONTERING-WILHELM OLSTAD STANGE
TRE & GLASS V/HEINZ HANSEN ODDA
TRE TEKNIKK OG TRADISJON M Johansen BERGEN
TRESEKSTI Petter Svozilik KRISTIANSAND
TRESKJÆRER'N Søren P Salomonsen LENVIK
TRESMEDEN HALVORSEN OSLO
TRIPLAN AS TØNSBERG
TROLL MØBLER & TROLL DESIGN Jensen FREDRIKSTAD
TROLLHEIMSLAFT DA RINDAL
TROMS PORTSERVICE AS TROMSØ
TROND FØRSUND TØNSBERG
TROND FLANNUM HOLMESTRAND
TROND JARLE SANDFÆRHUS STJØRDAL
TROND KAARE LARSEN LILLESAND
TROND KRISTENSEN BEIARN
TROND KRISTIAN SOLVOLL ANDØY
TROND MARTIN KLEVÅS OLSEN SKIEN
TROND R HAUGEN TØMRER OG FLISARBEID SANDEFJORD
TROND'S MONTASJE Trond Wara OSLO
TRONERUD BYGGVEDLIKEHOLD BÆRUM
TROSNEKK LTD KONKURSBO TROMSØ
TRULSEN FLOYD A LARVIK
TRY ARVID SØGNE
TRYGGE HÅNDTVERKERE Daniel Gazda OSLO
TRYGGE STORVIK ASKER
TRYGVE THURN-PAULSEN LEVANGER
TRYGVE WENNBERG HAMMERFEST
TRYSIL VAKT OG SERVICE AS TRYSIL
TS AKUSTIK AS OSLO
TS BYGG & REHABILITERING Trygve Skaug RINGSAKER
TT MONTASJE Tørje Tørjesen SANDEFJORD
TT MONTASJE Trond Teigen NOME
TUDDAL HÅNDLAFT OG HYTTEBYGG v/H. Olsen HJARTDAL
UAB SMART-TECH-LT -
UAB VIJUNGA OSLO
UGLAND CARL GEORG TØNSBERG
ULF LARSEN SNEKKER OG RAMMEVERKSTED HEMNES
ULF RAYMOND SCHMIDT OSLO
ULF WENNSTRØM OSLO
ULLA MARIN v/Helge Ulla HARAM
ULLENSAKER EIENDOM AS ULLENSAKER
ULNES SIGMUND SNEKKERFIRMA SANDEFJORD
ULRICHSEN ØIVIND TØMMERMESTER OSLO
ULRIKSEN SIGMUND SØMNA
ULVATNE OLAF ALTA
ULVENS BYGG Karl Erik Ulvede OSLO
ULVESTAD FOLLAUG PORSGRUNN
ULVIK ROLF UNE FJALER
UNDLIEN MELHUS MONTERINGSERVICE MELHUS
USLUGI BUDOWLANE GRZEGORZ ELWANOWSKI OSLO
USLUGI EKSPORTOWE AGNIESZKA PASTERNAK -
UTV URESTAD TAK OG VEGG AS FLEKKEFJORD
UTVEI - MORTEN KARLSSON MOSS
V K BYGGSERVICE VIDAR KJÆMPERUD TJØME
VÆRANG FINN RØDØY
VÆRNAMO MONTAGE OCH DEMONTAGE AB ÅS
VÅGEN MARINA EIVIND ROSSLAND SANDNES
VÅRDAL, GARD ASKVOLL
VÅRTUN LEIF MÅLSELV
VÅRVIK GLASS OG REP GEIR VÅRVIK VINDAFJORD
VÅRVIK MAGNOR TRE OG SERVICE VINDAFJORD
VAAGSETHER SKADESERVICE Thomas Vaagsether MOLDE
VADSET ARNT L SKODJE
VADSET GLASS & BYGGESERVICE HARAM
VAKTMESTERSENTRALEN Bjørn Himle VOSS
VANBERG BYGG Bent Freddy Vanberg FREDRIKSTAD
VANG MONTASJE HAMAR
VANG PALM HANSEN GRAN
VANNDAL TORBJØRN ÅSNES
VANNEVJEN STIAN NORD-ODAL
VARMLANDS MONTAGE TEKNIKK -
VARNE LAURITS KARMØY
VARSI LEIF TANA
VARTEIG BYGGSERVICE Kenneth Larssen RAKKESTAD
VASCO FILIPE DE CRUZ MARTINHO STORD
VASSBØ FORSKALING BJERKREIM
VASSLI DAVID ROGER NÆRØY
VB INTERIØR & MONTASJE V/ KJELL VATNDAL GJERDRUM
VEDLIKEHOLDER PIOTR CELMER OSLO
VEGAR BØE AVERØY
VEGAR JENSEN LEBESBY
VEGAR STÅLEM KONSTRUKSJON OS
VEGARD HANSEN OPPEGÅRD
VEINES VAKTMESTERSERVICE v/Richard Martinussen VESTVÅGØY
VENNESLA BYGGINNREDNING AS VENNESLA
VERRAN SJØMARK HYTTESERVICE STEINKJER
VESSEL JENSSEN MANDAL
VESTFOLD CONSTRUCTION John Jakobsen LARVIK
VESTFOLD MONTASJE DA SANDEFJORD
VETRHUS BYGG OG BRANNSIKRING VENNESLA
VIA MONTASJE A/S SANDNES
VIDAR ØVERBY BANK I BORDET NESODDEN
VIDAR HILDRE SCHEVIK HOF
VIDAR HOLTEN OSLO
VIDAR HOLTUNG MONTASJE RE
VIDAR R BRUARØY HÅNDVERKTJENESTER OS
VIDAR SALVESEN GRIMSTAD
VIDAR SANDBERG ELVERUM
VIDAR SIGURDSSON LIER
VIDAR SLÅTTEN LØRENSKOG
VIDAR STENBERG BÆRUM
VIDAR STENE SOKNDAL
VIDAR STENSBAK AURSKOG-HØLAND
VIDAR VASSGÅRD AVERØY
VIDAR WARLO RØYKEN
VIGDAL KLAUS O LUSTER
VIGDEL & RAUGSTAD BYGGEFIRMA AS SOLA
VIK ÅNI FYRESDAL
VIKEN ARBEIDSSERVICE Asbjørn Viken DRAMMEN
VIKING MINI MEK EINAR H ANDERSEN FUSA
VILLA ANTON VESTNES
VILLA BYGG Krystian Barwinski LARVIK
VILLA LAPPI OY Norsk avdeling av utenlandsk foretak OSLO
VILLA SERVICE OG ANTIKVARISK VERKSTED Ivar Rune Johansen BERGEN
VILLY MOLVIK LURØY
VINDHOLMEN ARNT ARENDAL
VINDUS FIKSEREN Thomas Waaler HOF
VINGER HENRIK TØMRERMESTER FLESBERG
VINKELBYGG Anker Vejlgaard SVELVIK
VINNINGLAND JAN HALVARD BJERKREIM
VISJONBYGGING Raymond Kalleklev MELAND
VISOCKIS BYGGEFIRMA BERGEN
VITA RACIUNAS ENTREPRENØR SANDEFJORD
VM HANSEN OS
VOLDA UNIVERSALTENESTE Torbjørn Nes VOLDA
VOLDHEIM LEIF NORDRE LAND
VOLDSUND OLAV STÅLE HERØY
VORHAUG OLA DØDSBO OPPDAL
W CHRISTIAN LAVIK TIME
WÅGØ TORBJØRN TRONDHEIM
WÅGELSBY MORTEN DRAMMEN
WÅGEN OLE R ULSTEIN
W.M. BYGG Wojciech Tomasz Marcinek OSLO
WAGNILD OLAV ERIK MIDTRE GAULDAL
WAHLL STREET NANNESTAD
WALDEMAR KULAS SERVICE BÆRUM
WALDEMAR MIEDZINSKI GRIMSTAD
WALDEMAR OLSZEWSKI TRONDHEIM
WALDEMAR ROMAN CUKROWICZ HALDI VEDLIKEHOLDSERVICE OSLO
WALDEMAR SYLWESTER GRZANKA LIER
WALID BYGGINNREDNING Walid Mohammad Ahmed SANDEFJORD
WALTER VIKØYR ASKØY
WALTHER HENRIKSEN FREDRIKSTAD
WALTHER JENSEN SERVICE OSLO
WALTHER OPHEIM ARENDAL
WATZ PAWLOWICZ OSLO
WD BYGG & MONTASJE Waldet Daci OSLO
WENCHE BYGG Brochs OSLO
WERKLANDS SNEKKERSERVICE MERÅKER
WESTBYS LÅS & INNBRUDDSSIKRING ANS OSLO
WESTBYS LÅS & INNBRUDDSSIKRING AS OSLO
WIESLAW JAN FORNAL MANDAL
WILBYS SNEKKERSERVICE VESTBY
WILHELM THIELEMANN MOSS
WILLA BYGG TØNSBERG Trond Aaknes Hansen NØTTERØY
WILLY HEGGE NESODDEN
WILLY JØRAN ØVERBY NORD-ODAL
WINTHER Bygg & Montering TRONDHEIM
WITEK Jaskiewicz Witold OSLO
WK MONTASJE AS ULLENSAKER
WOJDAN - FRANC BYGNINGSARBEIDER NITTEDAL
WOJTECZKO URSZULA LEKTOR PLUS -
WOLD TRADING AURSKOG-HØLAND
WOLL HELGE TERJE SKIPTVET
WOPEKX Wojciech Kulesza SKEDSMO
X-ACT MONTASJE Marianne Bisseth Karlsen KRISTIANSAND
YEA DA CREATIONS John Dacid Edlund OSLO
YTTRI EINAR LUSTER
ZEDMONTAGE GMBH & LADENBAU KG -
ZILVINAS DEGUTIS FREDRIKSTAD
ZINCK TORBEN SNEKKER NESODDEN
ZVEZDA Andrius Pirstelis OSLO

 

Firmaoversikten.com: Bedriftsregister i Norge | Lenkeutveksling