Bedriftsregister i Norge

Firmasøk


 

KVINNHERAD
LARVIK
ÅGE SKJELDESTAD MALING TAPETSERING OG GOLVBELEGGARBEID BERGEN
ÅSSIDEN MALERSERVICE Yanell Rosado Sosa DRAMMEN
Ø ASK MALER & GULVPROFFEN BERGEN
ØSTBY DAG RAKKESTAD
ØSTFOLD MALER TEAM Valdet Shala FREDRIKSTAD
ØSTLANDSKE BOLIG OG INDUSTRIMALING AS OSLO
ØVRE ROMERIKE VEGG OG GULVSERVICE v/Arild Frank EIDSVOLL
ØYSTEIN NESHEIM TROMSØ
ØYVIND MEDALEN DRAMMEN
''TAKO'' MALER SERVICE Wojciech Rzepa BÆRUM
A D HAUGEN LARVIK
A TIL Å SIMON MALERSERVICE Szymon Czajkowski NØTTERØY
A-J MALERFIRMA Agim Jashari OSLO
A.B. OSLO MALER Arton Balaj OSLO
A/C MALER SERVICE Arben Cimili OSLO
AAMODT MALERBYRÅ EIDSVOLL
ABDOL HOSSEIN HOSHMAND SARVSTANI HAMAR
ABERRA Per Ola Dalsbø BERGEN
ABs MALERSERVICE Arne Bjørnsen SVELVIK
ACADEMICA MALERENTREPRENØREN AS OSLO
ACCORD MALING Martin Petter Storjord Ramstad ASKER
ACCORD-MALEREN V/PROSTAK OSLO
AD MALERARBEID Arben Deliu SKEDSMO
AD MALERARBEID AS SKEDSMO
ADAPT LISTER AS FLEKKEFJORD
ADB MALERENTREPRENØR Gjert Olsen OSLO
ADNAN ZEQIRI GOL
AFA TECH SERVICE Rüdiger Siems OSLO
AKUSTIK OCH MÅLERIBOLAGET INTEX AB HALDEN
ALCANIZ MALERSPESIALIST LILLESAND
ALERCE MALING OSLO
ALEX ALEXANDER BULAJEWSKI KRISTIANSAND
ALEX MALERSERVICE Aleksandar Simic ASKIM
ALF ENOK EILERTSEN KRISTIANSAND
ALF SANDSLETT KARMØY
ALGIRDO JONAAUSKIO PERSONAL ENTERPRISE -
ALPIMOR AS BÆRUM
ANAS MALER OG PUSS SERVIS Anastasios Symeonidis OSLO
ANDERSEN & HARESTAD AS STRAND
ANDERSEN OG VALDES MALERSERVICE DA SKIEN
ANDERSEN VILLA-VEDLIKE KRISTIANSAND
ANDREAS SORKNES GRUE
ANDRESEN & FAR AS SKEDSMO
ANDRESEN & FAR Finn Arne Andresen SKEDSMO
ANETTE'S INTERIØR OG MALERSERVICE ANETTE HEM ASKER
ANGELSEN MALERSERVICE AS HEMNES
ANS MALERNE H & J RICHARDSEN LENVIK
ANS MOLDE INTERIØR OG MØBELSERVICE MOLDE
ANTHONY PETER GEORGE BÆRUM
AP MÅLERI AB -
APPELSKOGS MÅLERI AKTIEBOLAG MARKER
ARGIRIOS REHABILITERING SERVICE ASKER
ARILD LANGÅKER KARMØY
ARILD RUUD LIFTUTLEIE OG MALINGS- SERVICE KRØDSHERAD
ARLY BECKER REHMEYER OSLO
ARNE NURKKALA BYGG OG MALERSERVICE PORSGRUNN
ARNE OLAV THYHOLT STJØRDAL
ARNFINN BØE LILLESETER SØR-FRON
ARNFINN FLATBY HAMAR
ARNFINN MORK STORDAL MALING- OG BYGNINGSARBEID VANYLVEN
ARNFINN SAMUELSEN MALERFIRMA LIER
ARSEN MALI OSLO
ART DEKOR Vidar Thune OSLO
ARTHURS MALERFIRMA A SÆTERDAL ASKER
ARTPOL Artur Nosal STRAND
ARTUR VISJKAMP KONGSVINGER
ARVE BERG MALERSERVICE FRÆNA
ARVE OLBERG SØR-ODAL
ARVE SØRLIE TVEDESTRAND
ARVID BENDIXEN AS BODØ
ASBJØRN STUDSRUD MARKER
ASKØY-MALERSERVICE Einar Tvedt ASKØY
ASKELAND SERVICE Arild Askeland BERGEN
ASKER OG BÆRUM VAKTMESTER SERVICE Trond Farbu OSLO
ASMUND SØRENSEN TROMSØ
AT MALERSERVICE Asle Thorsø TRONDHEIM
ATLE GILJE MALERFIRMA SANDNES
AUGUSTIN SHALA ASKIM
AURSØY HÅNDVERKSERVICE TRONDHEIM
AURSKOG HØLAND MALERSERVICE Tommy Johansen AURSKOG-HØLAND
AVENY INTERIØR AS OSLO
AZAM MALERKOMPANI Azam Rrotlla OSLO
AZAM RROTLLA MALERTEAM AS OSLO
B BOZIC MODERNISERING MALING TAPETSERING OSLO
BØKESTAD ÅGE MALERFIRMA SKI
BØKSETHS MALERSERVICE SKAUN
BØRSTING MALER & TAPETSERER SØR-AURDAL
BACKA MALERBEDRIFT (BMB) Mathias Lehto OSLO
BACKER CONSULTING OSLO
BACKSTRØM'S SPRØYTEMALING, HØYTRYKK VASKING & RESTAURERING LILLEHAMMER
BAKKEN ASBJØRN JEVNAKER
BAKKEN SVERRE KVITESEID
BALTUS FIX WINTHER GRIMSTAD
BARBOSA DA SILVA SEBASTIAO NITTEDAL
BARE BRITT. BRITT-S. FREMSTAD NES
BARJAM DURIQ HANDYMAN LYNGDAL
BEARD PAINTING CONTRACTURS Patrick Beard BERGEN
BEDRI GORQAJ SANDNES
BEISESERVICE AS HAMAR
BEKKETUN HÅNDVERK Johansen TROMSØ
BEKKEVOLDS BEDRIFTSERVICE SKI
BELEGG & SPRØYTESYSTEMER Tor Magne Johnsen TROMSØ
BELEGG OG MALERSERVICE AS VÅGAN
BELEGG OG MALERSERVICE Odd Geir Nilsen V
BEN MALER Benedykt Golab BÆRUM
BENESTVEIDT OLAF GRIMSTAD
BENGT OLSSON SKEDSMO
BENJAMIN BAKKE MORTENSEN BERGEN
BENNY PETER SOLAGER OSLO
BENT RØRMYR MALER HALDEN
BEREX SPESIALGULV ANS HALDEN
BERGEN HÅNDTVERKSTJENESTER AS BERGEN
BERIT MÅLEMEDHJELPAR Berit Myhre-Nilssen VERDAL
BERIT MØKKELGÅRD RINDAL
BIERING WILHELM MORITZ OSLO
BJØRN BAKLAND HURUM
BJØRN EDGAR MONKERUD OSLO
BJØRN GUNNAR SKOTNES HALDEN
BJØRN REVHEIM STAVANGER
BJØRN SKJELDESTAD MALING TAPETISERING OG GOLVBELEGGARBEID SOGNDAL
BJØRN SVEINUNG LYSBERG OVERHALLA
BJØRNDAL MALERFIRMA Valjon Aliji OSLO
BJARNE FONNELAND KVAM
BJARNI THORARINN BRYNJOLFSSON NEDRE EIKER
BJELDE ERIK OSLO
BJERKE TROND AARBOGH BÆRUM
BK MALING OG SNEKK Birger Kristiansson LARVIK
BLÅHØ TRADISJONSMALING OPPDAL OPPDAL
BLANK OG MATT Zygmunt Kazimierz Szelerski OSLO
BM MALERSERVICE Bjørn Gohn Jønsberg OSLO
BOGSTRAND INDUSTRI & MALING AS HARSTAD
BOGSTRANDS BOLIGSERVICE BERGEN
BOGUSLAWSKIS MALERTJENESTE OSLO
BOLIG FORNYELSE TYSFJORD
BOLIG OG INDUSTRISERVICE Åge Slettebakken OSTERØY
BOLIGMALERE ROLAND NORIN OPPEGÅRD
BORECKI MALER OG BYGNINGSARBEIDER OSLO
BP MALING & VEDLIKEHOLD Bjørn Prestegården NEDRE EIKER
BRØDRENE SKOLBEKKEN MALEFORRETNING AS NORD-ODAL
BRA MAL Ole P Flatlie ULLENSAKER
BRABYGG RESTAURERING&MALING Rolf Løe Bing KONGSVINGER
BRAGERØEN MALERSERVICE Tore Solvang LIER
BRANDT-EILERTSEN REHABILITERING STAVANGER
BRDR SAMUELSEN MALERMESTER FORRETNING AS LIER
BREDE GULLSTRAND STOKKE
BREKKE BJØRN NESSET
BRENNHOVD VILHELM OSLO
BRISKEBY MALING Jonni Johannessen HAMAR
BRODERSEN MALING & VEDLIKEHOLD v/ R. Brodersen FAUSKE
BRODERSEN MALING OG VEDLIKEHOLD AS FAUSKE
BRUHJELL & LAUPSTAD ANS FLEKKEFJORD
BRUHJELL, LAUPSTAD OG URSTAD MALERFIRMA AS FLEKKEFJORD
BRUSHSTROKES Jacob Tjellesen ULLENSAKER
BUDOMONT Piotr Marek Wlodzik BÆRUM
BUDRAMAT NORWEGIA MICHAL WYSKWAR ASKER
BUDRAMAT STAROSZ JAROSLAW ASKER
BUGGE'S HÅNDTVERKSERVICE SARPSBORG
BUILDING SERVICES KAZIMIERZ LIPA -
BUSKERUD OVERFLATETEKNIKK AS MODUM
BYENS FARGEKLATT AS VADSØ
BYGG & BOLIGMALING Helgesen OSLO
BYGG OG MALERSERVICE Abas Bajrami OSLO
BYGG OG MALERTEKNIKK AS OSLO
BYGG-MOL SERVICE Bartlomiej Michal Molczyk OSLO
BYGG-PROFF Dymarski LØRENSKOG
BYGGDEKORATØR & MALERM Vonakis NES
BYGGETJENESTER NOWAK Marek Nowak OPPEGÅRD
BYGGIT SYNERGI Fabrice Fays RINGERIKE
C SCHINNES CONSULTING ØVRE EIKER
C. K. SERVICE, A. C. KINDBERG HVALER
CAHIT ERDOGAN KRISTIANSAND
CAMILL - Kamil Gorecki LARVIK
CARRERA VEDLIKEHOLD Roberto Carrera ASKER
CATHRINE PIOMBINO MALERTJENESTER LARVIK
CATO ØSTLIE PEDERSEN MALING OSLO
CHRIS MALERN Chris Nagraba ÅS
CHRISTENSEN TEPPE & TAPET HÅNDVERK AS DRAMMEN
CHRISTIAN OTTRAN BARG OPPEGÅRD
CHRISTIANIA HÅNDVERKSCONSULT John Klinge OSLO
CLAUS JUELL AS OSLO
COLOR COMPANIET AS OSLO
COLOR FIX STJØRDAL
COLOR Vedat Ademi OSLO
CONCOAT INDUSTRI APS -
CONTRAST HÅNDVERK AS DRAMMEN
CORNELIUS ERLING MALERMESTER NESODDEN
D M MALEREXPERT Drago Mirosavljevic OSLO
D-SERVICE Darius Mackela MARNARDAL
DABO MALER OG BYGG ARBEID Damir Bojic OSLO
DADO BYGG Damir Lemo ASKER
DAG SIMONSEN BOLIGVEDLIKEHOLD LARVIK
DAG ULVÆR SKIEN
DAGS VEDLIKEHOLDSSERVICE Christoffersen BERGEN
DAHLEN ÅGE AURSKOG-HØLAND
DALEN GJERT VESTRE SLIDRE
DALONI MALER OG BYGG JOVANOVSKI DALIBOR OSLO
DAMIR KNICANIN OSLO
DANCKE TOR KRISTIAN NESODDEN
DANICKI BYGGSERVICE SKI
DANIEL LUKASZ KUKASZEK OSLO
DANIEL SIGURDSSON STAVANGER
DARIUSZ KABALA OSLO
DARIUSZ SKWARLO BYGG OSLO
DARO MALERSERVICE Dariusz Wojciech Stopczynski STAVANGER
DATI MALERSERVICE Sadat Latifi OSLO
DAVID CLARKE TJØME
DAVID OLGEIRSSON BÆRUM
DAVID SHORT MALER ULLENSAKER
DAVID T COX MALERFIRMA LØRENSKOG
DAVID VALEN AADLAND BÆRUM
DAVID WORTH NORD-AURDAL
DEHLI MALING OG VEDLIKEHOLD SØNDRE LAND
DEKKO INGVAR ÅL
DEKOR BYGG AS RÆLINGEN
DEKORATIV DESIGNS INTERNATIONAL ANS TØNSBERG
DEN DANSKE MALERMESTER G Thrane SANDNES
DER DU SKAL TRIVES Ida-Christine Strømsvaag SKIEN
DERES MALER Dennis Thomsen LØRENSKOG
DERES MALERE BENT HOFF OSLO
DERLING BOGUSLAW FRANCISZEK GJERDRUM
DET LILLE LUTERIET Tom Roger Olsen OSLO
DIMAS BYGG & TRANSPORT Dmitri Akulov ÅS
DIN MALER MARKO V/ MARKO A. KLEIN MANDAL
DOBOSZ MIECZYLAW -
DOBOSZ WALDEMAR GENERAL BUILDING WORKS -
DOMINIK ZADWORNY - BYGG B
DONAT REN-MALER Kire Velinov OSLO
DRÆGNIS INTERIØR INDUSTRI MALING ÅRDAL
DRAGANS MALESERVICE Dragan Racenovic OSLO
DRANGE MALING Steinar Drange VINJE
DRYCON BAKKE Toni Bakke EIDSBERG
E R MALERSERVICE Erik Rimkolte FLORA
EDDIE'S ONE STOP SERVICE EDWARD GULEN
EDIPOL EDWARD LECH JAGLA BÆRUM
EFFEKT MALERFIRMA v/Gielarowski OSLO
EGILS TAK OG FASADE Ellstrøm SARPSBORG
EID MALERSERVICE Alfred Morten Heimsæter EID
EIENDOM & KONSULENTSERVICE Robert Malmberg SPYDEBERG
EINAR OLSEN GULV OG VEGGPLEIE VESTVÅGØY
EIVIND GRØSLANDSBRÅTEN ÅL
ELEGANT Haukur Runar Sigurdsson SANDNES
ELLONASEN MALER FIRMA & HAGE GARTNER Klas Johan Krister Lindblom NANNESTAD
ELVEOS MALESYSTEMER BODØ
ELVSVEEN ODD JARLE GJØVIK
EMIL ZADWORNY OSLO
EMIN MALERFIRMA Emin Sherifi OSLO
ENVER SELMANI DRAMMEN
ERI MALER & VEDLIKEHOLD Sahit Gerbe OSLO
ERIK TENDEN STRYN
ERIKSEN SVEIN BREDE MALERFIRMA NØTTERØY
ERLING GARATUN BERGEN
ESA TEAM SABITI ENVER OSLO
ESPELID MALERSERVICE JOSTEIN OS
ESPEN OVERN NES
EU-RO FIX ION STORD
EURO DEC PAINTING SERVICES -
EURO MALER SOROKAS OSLO
EURO SERVICE Manmohan Singh Gill LIER
EURO-MAL AS NES
EURO-MAL RONNY STORDAL NES
EWA LAXA / VARUNA KLÆBU
EXAKT Raczek Marek Bogdan VALLE
EXPERT MALEFIRMA Florim Cimili OSLO
EXTRA RENHOLD Eliassen FROGN
EXTREME OPPUSSING Czesyk ASKER
FAG-MAL Thomassen NOME
FAGERBORG MALERFORRETNING Trond-Harald Alvær BERGEN
FAGERVIK-ROSÉN OSLO
FAGPUSS Marek Artur Lichorobiec OSLO
FALK MICHAEL OSLO
FANA MALERFIX Ketil Haugsnes BERGEN
FARGEKLATTEN AS GJESDAL
FARGESENTRET AS BRØNNØY
FARGESPREDERN Ole Kristian Røtnes NOME
FARVEHJØRNET AS NORDKAPP
FASADE & BOMILJØ SARPSBORG
FASADE OG LAKK SERVICE Roger Bjerring FREDRIKSTAD
FASADE SPESIALISTEN L J Lunde OSLO
FASETT MALER STEIN K HORVERAK BYGLAND
FERGER MALERSERVICE LTD OSLO
FET MALERFIRMA BEHRAMI Faton Behrami SKEDSMO
FF MALING Finn Cato Fingarsen SARPSBORG
FIKSER'N I FOLLO - NGUYEN SKI
FILIPEK MALING OG VASK LIMITED RINGSAKER
FINN BAKLAND TROMSØ
FINN M LARSSEN MALERFORRETNING ASKIM
FINNMARK MALERTJENESTE ALTA
FINT HUS Lukasz Idzik NANNESTAD
FIRDA MALARSERVICE AS GLOPPEN
FIRMA USTUSOUA NOR-POL LIER
FISKEBECK HANDVERK AS SØR-VARANGER
FLØYSVIK ODD GERHARD SANDNES
FLEKK FINT MALING KADRIJAJ STAVANGER
FLEKKEFJORD & KVINESDAL VEDLIKEHOLDSSERVICE DA FLEKKEFJORD
FLEMMING BORUP KRISTENSEN HAUGESUND
FLIS- OG FARGESERVICE Jarl-Eirik Botngård TRONDHEIM
FLS Frode Lerfald Slettedal VERDAL
FOLKE OLSEN GRANLIS MALERSERVICE DA OSLO
FOLLO EIENDOMSSERVICE Christian Fjelstad ENEBAKK
FOLLO MALERMESTERFORRETNING AS ÅS
FORNYEREN Bjørn Inge Strand BERGEN
FORSA MALERI Stig Mikael Andersson OSLO
FOSHEIM HEIDI VESTRE SLIDRE
FRØVIK REIDAR SVEIO
FRAGÅT FARVE OG MILJØ innehaver Aslaug Hjørdis Fragåt SIGDAL
FRANCISCO MUNOZ KARMØY
FRANK FLATLAND LÆRDAL
FRANK KRISTIAN BØHMER NESODDEN
FRANK SMEDHAUGEN TRØGSTAD
FRANKS RENHOLD OG OPPUSSING Odd Henriksen OSLO
FRED THORSEN BIRKENES
FREDRIKSENS SERVICE OG MALERVIRKSOMHET HÆGEBOSTAD
FREDRIKSTAD MALERKOMPANI AS FREDRIKSTAD
FREE WORKER - RICO BODENDORF SANDNES
FRITZ-KARL OLSEN VESTVÅGØY
FRODE GULDBERG HADSEL
FROGNER - MALERSERVICE OG BOLIGBYGG Fitim Sadiku OSLO
FRYKENS MÅLERITEKNIK Nils R Jønsson NANNESTAD
FRYKENS MÅLERITEKNIK NILS ROLAND JØNSSON KONGSVINGER
FUNK AGENTUR LILLESAND
GAIUS TOMASZ GAIK SUND
GAMLEBYEN MALERCOMPANI BJØRNSSON FREDRIKSTAD
GARANTIMAL Bo Lennart Johansson LØRENSKOG
GEBO MALING OG TAPETSERING ANS OSLO
GEILO MALERSERVICE V/ROLF HØGBERG HOL
GEIR ARNE SOLBERG STEIN & MURSERVICE ASKØY
GEIR EDVARDSEN FET
GEIR EDVARDSEN SKEDSMO
GEIR ERIK ULVEN MALERFIRMA OSLO
GEIR ROTTEM HADSEL
GEIR SKARDE MALERFIRMA STAVANGER
GEOS MALERSERVICE Georg Hansen OSLO
GEPAL - GEORGI PAVLOV LOZANOV OSLO
GERD LOTHAR JØRGENSEN MALERFIRMA OSLO
GILJAN SERVICE GRIMUR RUNARSSON KONGSBERG
GINTAS ZEMAITIS HOF
GJERT INGULF OLSEN KONKURSBO OSLO
GK MÅLERI AB -
GLENN ELSVÅG OPPUSSING OG MONTERING OSLO
GR MALERSERVICE Gent Ramadani OSLO
GRAVDAHLS MALERSERVICE K GRAVDAH ASKIM
GRENLAND MALING OG BYGGTAPETSERING Selander SILJAN
GREVE JONNY MALERFORRETNING BERGEN
GREYHOUND MALING DEKORERING W Stewart NANNESTAD
GRIME OG KOLSTAD MALERFIRMA DA LØRENSKOG
GROOBAS Gudbrand Kjøs HAMAR
GRORUD H OSLO
GRUNNAN SERVICEMALING STJØRDAL
GUDBRANDSDAL MALE OG OVERFLATEBEHANDLING Arild Jørstad LILLEHAMMER
GUFRAN SHEHU MALERTEAM OSLO
GULBRANDSEN PER ROAR AURSKOG-H
GULV & MALERKOMPANIET AS PORSGRUNN
GUNDERSEN OLE K GRIMSTAD
GUNNAR BRODAL MONTASJE HAMAR
GUNNAR HOVLAND KARMØY
GUNNAR LARGE OSLO
GUNNAR VATNE MALERFIRMA KRISTIANSAND
GYLDENÅS SVEINUNG RAUMA
H I LUDVIGSEN MONTERING OG REHABILITERING DRAMMEN
HÆRE OVE ROGER ØVRE EIKER
HÅKAN CARLSSON KVIST MALINGSFIRMA OSLO
HÅKON INNBJO STAVANGER
HÅNDTVERKER'N Alberto G. Montalvo OSLO
HÅNDVERKERSERVICE Zsolt Dakos BÆRUM
HØEGH-OMDAL MALERFIRMA OSLO
HØGLUND & OLSSON MÅLERI AB -
HØVIK MALER SERVICE Annelie Kristina Palm BÆRUM
HØVIK MALERSERVICE Magnar Larsen BÆRUM
HABIL - OMSORG & SERVICE - Sønsterud RYGGE
HAGELANDS MALERSERVICE Gullfrid Sylvia Hageland KLEPP
HALDORSEN MALERSERVICE STEINKJER
HALDORSEN ODD PETTER VERDAL
HAMAR MALERSERVICE AS HAMAR
HAMAR MALING OG VEDLIKEHOLD DA HAMAR
HAMID REZA EHSANI OPPEGÅRD
HANKO BYGGETJENESTER PIOTR SKIBA MOSS
HANS BØRRE SOLBERG ØVRE EIKER
HANS INGEMAR WREIFORS OSLO
HANS PETTER STIFOSS-HANSSEN GRIMSTAD
HANSEN PER WAGNER ØSTRE TOTEN
HANSHUS TORALF MIDTRE GAULDAL
HARALD FJELDBERGS MALERSERVICE ASKIM
HARALD SPORST STAVANGER
HARDYS MALERSERVICE Ole Hardy Olsen RANDABERG
HARKESTAD & TØNNESSEN OVERFLATEBEHANDLING ANS FJELL
HAROLD FURE OSLO
HARSTAD MALERSERVICE Oddvar Trøen HARSTAD
HASHIM BYLYKBASHI FARGERIKE-HB SØRUM
HASSE MALER Hans Christer Lundqvist ASKER
HAUERS MALING OG VEDLIKEHOLD P O Hauer OSLO
HAUGALAND MALERSERVICE A M NRDSKOG SVEIO
HAUGERUD EGIL ÅL
HAUGLI'S MALERSERVICE ASKER
HB MALERTEKNIKK LIMITED OSLO
HEIA MALE- MASKINSERVICE Geir Halvorsen
HEIERTZ HERBERT RINGERIKE
HELDERS MALERFORRETNING ANS SKIEN
HELGE BØKSETH MELDAL
HELGE FARDAL LUSTER
HELGE LYNGSTAD GRAN
HELGE ROBERT BEKKLUND GJØVIK
HELGE SÆTHERS MALING GULVBELEGG EPOXI SUNNDAL
HELGESEN INDUSTRIMALER KRISTIANSAND
HEMSEDAL GULV & FARGE Ivar Erik Halbjørhus HEMSEDAL
HEMSEDAL MALER & GULVSLIPERI Odd Harald Roteigen HEMSEDAL
HEMSEDAL MALERSERVICE AS HEMSEDAL
HENRIK JAKOBSEN / MALER JAKOBSEN KRISTIANSAND
HENRIKSEN MALE/OPPUSSING OG REHABILITERING BÆRUM
HENRYK FLISE SERVICE Jaroslaw Henryk Cieslar OSLO
HERLAND ARNE MATHIAS ASKVOLL
HERMANN RICHARDSEN LENVIK
HESTAD KENNETH MURERFIRMA FJELL
HEYNS MALE OG FASADESERVICE Roland Larsen ØVRE EIKER
HILDE STENSLAND JOHANNESEN SARPSBORG
HILLE SERVICE BERGEN
HINDENES BOLIG SERVICE RADØY
HJALMAR KLEPPE OSLO
HJELBAK KONSULT LILLEHAMMER
HMS PROFFGULV WILLE BERNTSEN DA MOSS
HOEL MALERTJENESTER Karl Martin Engh ØSTRE TOTEN
HOFF TORGUNN MALERMESTER SPYDEBERG
HOLME EDVIN SOGNDAL
HOLMEN MENTZ EIDSBERG
HOME-SERVICE Vidar Dahlsveen OSLO
HONORIO C. MAGLAMBAYAN JR. OSLO
HORNTVETH MALERSERVICE SANDEFJORD
HOUSE RENOVATION Sylwester Moskal SANDEFJORD
HOVDEN INTERIØR Ester Katarina Johannessen NORE OG UVDAL
HOVDS MALERSERVICE DRAMMEN
HS FLIS OG MALERFIRMA Hasllan Shkreta OSLO
HUGOS MALERSERVICE Glenn Hugo Ringvoll LARVIK
HUNVIK & CO AS OSLO
HUNVIK MALERSERVICE EID
HURDAL MALERSERVICE Ralf Tylkowski HURDAL
HURLENS BYGGSERVICE HARAM
HUS OG HYTTEFORNYELSE PER GRAF DRAMMEN
HUSMALEREN RICHARD ANDERSEN RYGGE
HVALBYS TAPET/GULVBELEGG L HVALBY OSLO
HYKA MALERSERVICE OSLO
I.CAKAJ-FASADE & MALERSERVICE OSLO
IB JUSTESEN BERGEN
IKA VEDLIKEHOLD JACEK ALEKSIUN HALDEN
INDRE ØSTFOLD MALERSERVICE EIDSBERG
INDREBERG MALING OG INTERIØR Tor-Jonny Johnsen TROMSØ
INGAR BERDAL HEMNE
INGELSRUD BEN OSLO
INGVARD RYSJEDAL BERGEN
INN-OG UTVENDIG VEDLIKEHOLD Darius Didziapetris MANDAL
INSPIRATIONS AUKRA
INTELLECT Hildegunn Plug ALTA
INTER-MONT Robert Marcin Baranowski OSLO
INTERIØR OG INDUSTRIMALEREN v/ Stian O Danielsen ARENDAL
INTERIØRFORNYERN K SOMMERVOLD SULA
INTERIØRMAKERN Bjørnar Grunnfoss SORTLAND
INTERIØRSERVICE HEMSEDAL AS HEMSEDAL
INTERIØRSERVICE Mariann Torvik HERØY
INTERPAINT MALERFIRMA Charles Trevor Haig SØGNE
INTERTRADE-PLUS Velitchko Slavov Georgiev NORD-FRON
INTEX VEDLIKEHOLD HARSTAD
IVAR HÅKON UELAND
IVAR SKULSTAD MALERFIRMA OS
IVAR TERJE VIK VESTNES
J B MALERSERVICE Jack Borgersen HORTEN
J H S CONTRACTORS John Holm Schultz OSLO
J M URHEIM TYSFJORD
J T DAGESTAD BÆRUM
JÅTTEN BJØRN SANDNES
JØRN EINAR GRISOLIA ANDERSEN KONGSBERG
JØRN HEGGLI PRODUCTION OSLO
JØRN VOGLER STAVANGER
JACEK MALING & RENOVASJON Jacek Zarzycki OSLO
JAKOB OPDAL AS TRONDHEIM
JAKUB WARCHOL KLEPP
JAMO MULTITRADING N PORSGRUNN
JAN BENEDYKT ØGLÆND BÆRUM
JAN FLEMMING HANSENS HÅNDVERKSTJENESTER SARPSBORG
JAN HELGE NIELSEN AS SKODJE
JAN J ØVREBØ MALING TAPET GULVBELEGG LUSTER
JAN KOPLAND MALER RINGSAKER
JAN MYRE VEDLIKEHOLD INNVENDIG OG UTVENDIG MALING KRISTIANSAND
JAN ROGER VON GYLLENSTEN OSLO
JAN RUBINSTEIN FREDRIKSTAD
JAN T W HJELLESTAD BERGEN
JAN-ERIK AURDAHL MODERNISERINGS- SERVICE OSLO
JANAS Tomasz Janasik OSLO
JANNE NESTTUN BERGEN
JANUSZ MAZUR MOSS
JARL HAUGE MANDAL
JARLE HAUGEBO GRIMSTAD
JARLE MAXIMILLIAN STEFFERUD RANGLUND ENEBAKK
JAROBYGG SERVICE Tyburczy ASKER
JAROSLAW OLESZCZUK RØYKEN
JAROSLAW PIOTR LADEMANN BØMLO
JB MALERSERVICE Hans Jonny Bø SANDNES
JEFFREY SAMUELSEN LYNGDAL
JENS EVERT WAHL TRONDHEIM
JENSEN FLEMMING MALERFIRMA BERGEN
JENSEN JOHNNY MALER/BYGGTAPETSERE FREDRIKSTAD
JENSEN REPERASJONER, MONTERING, OPPUSSING OVNSINSTALASJON SARPSBORG
JERZY MISIEWICZ OSLO
JESPER HØEGH GJØTTERMANN OSLO
JESSHEIM MALERCOMPANI Tore Olsen ULLENSAKER
JHP SERVICE & VEDLIKEHOLD Jon Harald Palmesen LINDÅS
JIM AARMO OSLO
JMP MALERFIRMA v/Jane Pedersen OSLO
JOACHIM ARNESEN OSLO
JOACHIM SKARSJØ MUNKVOLD OSLO
JOACHIM THORKILDSEN SØGNE
JOACHIM VOLDEN NYTUN NORD-AURDAL
JOBBNOR - PL SENATOR OSLO
JOHANNE D. FIRAK OSLO
JOHANNESSONS MÅLERI Markus Johannesson BÆRUM
JOHN LINDHJEMS MALERSERVICE LARVIK
JOHN-HENRY FJELDBERG ASKIM
JOHNNY INGDALS MALE OG TAPET SERVIC TRONDHEIM
JOHNNY LUND RÆLINGEN
JOHNNY LYNGBØ MALERFIRMA AS BERGEN
JON ERIK STANGNES ØYSTRE SLIDRE
JON HJELPER DEG - Jon Kolberg ASKER
JON MARTIN OPSAHL NORD-AURDAL
JON PEDERSEN MARKER
JONNY ANDREASSENS MALERFIRMA RINGERIKE
JONNY MARTINSEN SVELVIK
JONNYS MALERSEVICE LIMITED OSLO
JONS VEDLIKEHOLD Jon Thorsen SANDEFJORD
JOS OSLO
JOVAN'S MALEHÅNDVERK Jovan Iliev Ødegård NEDRE EIKER
JRJ ØSTLANDSKE FASADEPROSJEKT J R Jensvold OSLO
JTK-MALERI JARMO TAPI KUISMA OSLO
JULIO CRESPO S.A. -
JULIUSSEN REIDAR HALDEN
K2 BYGG KRZYSZTOF SKORACKI MELHUS
KAI SKOGLUND SILJAN
KAMIL MALER SERVICE NADRAJKOWSKI BERGEN
KAMP D Y OLA NORD-FRON
KARASU MALERFIRMA OSLO
KARL HÜTTER KG SORTLAND
KARL-HENRY JOHNSEN NOME
KAROL RYSZARD SADKOWSKI OPPDAL
KASPUTIS OPPUSSING (INNVENDIG) GJØVIK
KATO STRAND ALSTAHAUG
KATO STRAND INVEST LIMITED ALSTAHAUG
KAY'S PUSS OPP Kazimierz Kusiak BÆRUM
KENNETH'S MALERSERVICE ENEBAKK
KENPO-SLIPING MARCOS ANTONIO VILLARROEL-TORO KRISTIANSAND
KENTH-INGE INDSET AUNES MALESERVICE KLÆBU
KENTS SERVICE Kent Jansen NITTEDAL
KEVIN ROTH SANDE
KGN BYGG & PROSJEKTLEDNING AB Norsk avdeling av utenlandsk foretak OSLO
KIM BERGMANN TVINGSTRUP MELHUS
KIMS ARBEIDSTJENSTER Kim Are Johnsen RYGGE
KIRKEMO MORTEN GARBO NORD-ODAL
KJARTAN MEDHAUG KARMØY
KJELDSBERG KJELL ARNE TRONDHEIM
KJELL ÅGE ANDRESEN LARVIK
KJELL ERIK KIRKEVOLD TINN
KJELL FOSSUM NESODDEN
KJELL KONSMO KVINESDAL
KJELL-OLAV SKREDDERHAUG'S KONSULTASJON OSLO
KJELLSENS MALERFORRETNING AS SKIEN
KJELSBERG MALERSERVICE SANDNES
KJEMI RENS HALVARD LIER NEDRE EIKER
KJETIL BROVOLD GRAN
KJETIL GRØNVOLD RINGERIKE
KJETIL HASFJORD ÅS
KLAUS SERCK-HANSSEN KRAGERØ
KLAVENESS MALER- OG BYGGMESTER- FORRETNING AS OSLO
KLEPPE'S OPPUSSING Jan Erik Kleppe BYKLE
KNEM OG NÆSVIK AS OSLO
KNUT A FELDT CORPORATION OSLO
KNUT FARETS MALING TAPETSERING OG SNEKKER FIRMA OSLO
KNUTSEN TORSTEIN KRAGERØ
KOLBOTN MALERSERVICE Jardar Seim OPPEGÅRD
KOMPLETT BYGGSERVICE Thomas Delerud OSLO
KONGERØD MALERSERVICE Rune Kongerød SKIEN
KONGSGAARD INDUSTRISERVICE Torbjørn Kongsgaard Jonassen SKIEN
KONGSLIS SKOGS DRIFT BALSFJORD
KONGSVINGER MALING OG VAKTMESTER SERVICE Storeide KONGSVINGER
KONSEPTHUS KJETIL HALVORSEN NESODDEN
KONSMO SERVICENTER DAG I HUNSDAL AUDNEDAL
KONSUM MALER & FLIS FLJURIM LJUCI OSLO
KORHONEN FARG OCH SAND -
KOTT KOATINGS OSLO VEST E Berglund OSLO
KRAGERØ MALERFIRMA Torgeir Frøysaa KRAGERØ
KRILLES MALERFIRMA Forselius OSLO
KRIS BYGG KRZYSZTOF KOLAKOWSKI OSLO
KRISTEN A MOLBERG MALERMESTER AS KRISTIANSAND
KRISTI RENATE SELAND TRONDHEIM
KRISTIAN JOHANSEN MALERFIRMA OSLO
KRISTIANSEN RUNE WILLY FREDRIKSTAD
KRISTIANSENS MALING OG DIV HURUM
KRUSZELNICKI THOASZ -
KSA MALERSERVICE Knut Sagmyr RISSA
KURT ØSTMARK RINGSAKER
KURT FREDRIKSSONS MÅLERI AB MARKER
KURT-ERIK GAARD BRØNNØY
KVIKK MALERSERVICE Eduard Lamaj OSLO
KWIATKOWSKI KAMIL DRAMMEN
LÜDERS FARGEKLATT OS
LAGESEN LAKK-TEKNIKK SVELVIK
LANDAAS ERIK MALERMESTER BERGEN
LANDBRUKSMALING - PER KRISTIANSEN LILLEHAMMER
LANDES SERVICE OG VEDLIKEHOLD LARVIK
LANGBRÅTEN BYGG & VEDLIKEHOLD GRAN
LANGEBRO SVEIN OSLO
LANGSETH LIDVAR LANGSETH OPPUSSI GJERDRUM
LARS GULBJØRNRUD AS NESODDEN
LARS HALLINGSTAD HOL
LARS INGEL GUSTAVSEN JR STANGE
LARS MADLAND
LARS-OVE BJELLA ÅL
LARSENS MALERTEKNIKK NØTTERØY
LARVIK MALERSERVICE Ivar Otterlei LARVIK
LASSE ARVLUND OSLO
LASSE TAPANI MIKKOLA HEMSEDAL
LAVIK OG ROGSTAD MALERFORRETNING AS BERGEN
LAVORE MALERFIRMA Antonio Mercurio OSLO
LECH SZWEC LECH -
LEIF BERNHARDT BEIER BERGEN
LEIF TRYTI ÅRDAL
LEIF WOLTER ENEBAKK
LENA CHRISTOFFERSEN MODUM
LENAS MALER FIRMA Halime Trbunja OSLO
LESZEK LIS OSLO
LIBER - POLS HÅNDSVERKS BYGGE OSLO
LIBRA ENTREPRENØR DA OSLO
LIER VEDLIKEHOLD Rolf Ole Ask LIER
LINDEBERGS MALER Samir Agovic OSLO
LINDKJENN AS PORSGRUNN
LINDON MALING & VEDLIKEHOLD Avdush Kuka OSLO
LIV-JORUNN HØGLI MALER-TAPETSERER BYRÅ TØNSBERG
LJILJANA SERDAREVIC RANDABERG
LOFTHEIM INGVAR ASKVOLL
LOGEN Jostein Log SOLA
LOMMEDALEN HÅNDVERK SERVICE Steffen Ambjørnrød BÆRUM
LORVIK OG SKJØRHOLM MALERSERVICE AS VERDAL
LUBOS MALER SERVICE Liubomir Dimitra Dimitrov BERGEN
LUDEK MEDUNA EVJE OG HORNNES
LUKASZ POLENIK SAUDA
LUKASZ SNEKKER SERVICE Zolnierczyk OSLO
LUNDE & KAMPESVEEN DA GAUSDAL
LUNDQUIST ARNE MÅLERI AB -
LYNGBØ JOHNNY MALERFIRMA BERGEN
M MALERSERVICE Jon Erik Manum SARPSBORG
MÅLAR & BYGG Kimmo Koivisto OSLO
MÅLAR KOLBJØRN ROGNES LÆRDAL
MÅLARFIRMA HARALD HÅBREKKE LINDÅS
MØLLER KELD MALERMESTER OSLO
M2 KVADRATMETER CARL KARLSSON OSLO
MACIEJ TOMASZ KONIECZNY TRONDHEIM
MAGIC MALER Ale Yuksel HAMAR
MAGNE ANGELTVEIT FJELL
MAGNE TENGESDAL SANDNES
MAKE UP VEDLIKEHOLDSSERVICE Arild Iversen OSLO
MAL OG VEDLIKEHOLD SERVICE Fitim Cipi OSLO
MALE SERVICE-ØST Kane Mahrofzade SARPSBORG
MALEFIRMA KLOKSETH AS KONGSBERG
MALEFIRMAET GRAARUD ASKER
MALEMILJØ JASIN ALI OSLO
MALER ÅGE BRUDEVOLL ULSTEIN
MALER 1 AS BERGEN
MALER 1 BODØ AS BODØ
MALER 1 OSLO LTD NESODDEN
MALER AGOVIC AS STRAND
MALER ANDREAS KOKKINOS OSLO
MALER BARTDAL FROLAND
MALER BASF COLOR OSLO AS OSLO
MALER BEKA SKEDSMO
MALER BENGT OVE JONSSON OSLO
MALER BJØRN TORMOD MOEN FRÆNA
MALER EN OSLO
MALER EXPERT HAZIRI LØRENSKOG
MALER EXPERT LASKOWSKI OSLO
MALER EXPRESSEN Olav Rui SANDEFJORD
MALER GISLE LUNDØ BERGEN
MALER GORDANA MESTROVIC OSLO
MALER GUNNAR YRKJE TYSVÆR
MALER KAMBUÅS TRONDHEIM
MALER KASAK Krzysztof Kasak OSLO
MALER KJETIL KRØGER STOKKE
MALER KNIFSUND DRAMMEN
MALER KNUT MAGNE PEDERSEN GOL
MALER OG BYGGTAPETSERER KNUT SAMUELSEN NORDREISA
MALER OG FARGEFORNYERN DA SARPSBORG
MALER OG TAPETSERER Miljan Terzic SKIEN
MALER OG TAPETSERER Miljan Terzic PORSGRUNN
MALER OG TAPETSERERFIRMA TORE PERSEN HOLMESTRAND
MALER PER H VILLA VESTNES
MALER RUNE SKILBREI AS NAUSTDAL
MALER SERVICE Esad Osmani RÆLINGEN
MALER STEEN V/ RUNAR STEEN OSLO
MALER STEVE ABRAHAMSEN VESTNES
MALER TERJE B ROSSEBØ HAUGESUND
MALER TOMMY ØSTLI EIDSBERG
MALER TOMMY SKJELBRED FJELDE KRISTIANSAND
MALER TROND KARLSEN OSLO
MALER'N JOHN NISSEN DRAMMEN
MALER- KAMA Kania BÆRUM
MALER-KONSULENTEN STIG ARE OLSEN OSLO
MALERCOMPAGNIET OSLO AS OSLO
MALERCOMPAGNIET OSLO HOLDING AS OSLO
MALERCOMPANIET HELBERG OG SILJAN DA SKIEN
MALEREKSPERTEN Edvard Juniku OSLO
MALEREKSPERTEN NORGE Wenche Hassum OSLO
MALERENTREPRENØR SMOLSKUS OSLO
MALEREXPERT OSLO Agron Seferaj ÅS
MALEREXPRESS HANS-ERIK SJØLANDER RINGERIKE
MALEREXPRESSEN Nils Ove Flåtten SEL
MALERFIRMA AG Afrim Gashi OSLO
MALERFIRMA AUDUN SKULSTAD BERGEN
MALERFIRMA BILSKI BÆRUM
MALERFIRMA CHRISTEL SVELLINGEN TYSV
MALERFIRMA DAVID LLOYD KRESS BIRKENES
MALERFIRMA EGIL HOVLAND BERGEN
MALERFIRMA EIVIND ASKELAND BERGEN
MALERFIRMA FRODE BAKSTAD KRISTIANSAND
MALERFIRMA H ASUNEN OSLO
MALERFIRMA HAGA & SELAND DA RANDABERG
MALERFIRMA HANSEN & FAR AS TVEDESTRAND
MALERFIRMA HAVENSTRØM OG BRÅTHEN ANS SKIEN
MALERFIRMA JOHNNY JOHANNESEN BERGEN
MALERFIRMA JOHNNY JOHANSEN EIDSVOLL
MALERFIRMA JOMAR UTNES AS TRONDHEIM
MALERFIRMA K E OLAISEN TYSVÆR
MALERFIRMA KAI HALVORSEN OSLO
MALERFIRMA KJELL-ERIK STANGNES EIDSKOG
MALERFIRMA LASSE GUNDAL GJERDRUM
MALERFIRMA LASSE MOEN BERGEN
MALERFIRMA MADLAND & BJØRHEIM AS
MALERFIRMA MORTEN SVARTSUND OSLO
MALERFIRMA MOZAIK Adil Karakoc OSLO
MALERFIRMA ROBERTH RIKARDSEN RINGERIKE
MALERFIRMA RUNE HONGSHAGEN GRAN
MALERFIRMA SØREN JULIUSSEN PORSGRUNN
MALERFIRMA SVARTSUND OG DAHL DA BÆRUM
MALERFIRMA SVERRE STRAND LARVIK
MALERFIRMA TOMMY GRANÅS FROGN
MALERFIRMA TROND HARESTAD AS VÅLER
MALERFIRMA WAGNER & CO AS TØNSBERG
MALERFIRMA WOLDSETH & MELKEVIK AS BERGEN
MALERFIRMA YNGVE HOVLAND BERGEN
MALERFIRMA Yngve Taugbøl SKEDSMO
MALERFIRMAET Fredrik Nordstad OSLO
MALERFIRMAET HENRY HANSEN TRØGSTAD
MALERFIRMAET LEIF ANDRESEN LØRENSKOG
MALERFIRMAET OLE NIELSEN ASKER
MALERFIRMAET OPTIMAL AS OSLO
MALERFIRMAET PER VERNVIK OSLO
MALERFIRMAET TOMMY A LØDDING SARPSBORG
MALERFIRMAET VEGAR SKJØRLI GJØVIK
MALERGLEDE HÅNDVERK DA ULLENSAKER
MALERGRUPPEN RÅNES AS TROMSØ
MALERHÅNDVERK CARL ØYSTEIN HANSEN RØYKEN
MALERIET AS ASKER
MALERIET NORGE MALERSERVICE Frank Rødli KRISTIANSAND
MALERJOBB SURMA OSLO
MALERKOMPANIET AS TRONDHEIM
MALERKOMPANIET LOFOTEN Svetlana Vassbotn VÅGAN
MALERKOMPANIET SANDEFJORD LTD SANDEFJORD
MALERM KAI TJØNNENG PORSGRUNN
MALERMESTER ØIVIND SØRENSEN STAVANGER
MALERMESTER BAUTE JAIME HERNANDEZ BAUTE OSLO
MALERMESTER BLAKSTAD AS TRONDHEIM
MALERMESTER DIDRIK HARESTAD AS RANDABERG
MALERMESTER EILIF ANDERSEN AS BERGEN
MALERMESTER ESPELID AS OS
MALERMESTER FRODE HEGGLAND AS OS
MALERMESTER FRODE THORSEN SARPSBORG
MALERMESTER GOLDMANN KLEPP ANS G KLEPP & E KLEPP MANDAL
MALERMESTER HOPE AS BERGEN
MALERMESTER J F GARMANN BÆRUM
MALERMESTER JOHN ISEFJÆR KJØDE KRISTIANSAND
MALERMESTER JON HELLUM OSLO
MALERMESTER K O BJERKELI RAUMA
MALERMESTER KARSTEIN STENE BERGEN
MALERMESTER KJELL MORKEN OSLO
MALERMESTER KNUT ANDRESEN MOLDE
MALERMESTER KURT SANDE OSLO
MALERMESTER LØVOLL AS NORDREISA
MALERMESTER MAGNE FISKEBECK AS OSLO
MALERMESTER MARTIN B RØKKE STJØRDAL
MALERMESTER MATTHIAS THEILMANN KRAGERØ
MALERMESTER MORTEN SØRENSEN STAVANGER
MALERMESTER O.E. SAMUELSEN AS OSLO
MALERMESTER OLA KJELDSBERG TRONDHEIM
MALERMESTER OLE ANDREAS KLAVENESS OSLO
MALERMESTER OPSAHL LUNNER
MALERMESTER PETTER FOSSUM STJØRDAL
MALERMESTER PETTER FOSSUM AS STJØRDAL
MALERMESTER PETTER SKOVHOLT OSLO
MALERMESTER SERVICE OLE LISHAGEN RINGSAKER
MALERMESTER SIMEN U HELLUM OSLO
MALERMESTER SISSEL HEIGRE STAVANGER
MALERMESTER STAAHLEN AS BAMBLE
MALERMESTER STENSBYE AS ELVERUM
MALERMESTER STIG ULLENSVANG BERGEN
MALERMESTER STIG VAAGSETHER AS MOLDE
MALERMESTER STUDSRUD AS MARKER
MALERMESTER STURE BRÆKSTAD AS TRONDHEIM
MALERMESTER SVERRE ØKSNES AUSTRHEIM
MALERMESTER TALSETH & HUSBY AS TRONDHEIM
MALERMESTER THOR INGAR RØNEID NEDRE EIKER
MALERMESTER TOM MALMBERG AS LARVIK
MALERMESTER TONY Antonio Zambelli OSLO
MALERMESTER TRINE RISA SKÅLAND RENNESØY
MALERMESTER TRON I MYHRE OSLO
MALERMESTER VEGARD LAESKOGEN ØSTRE TOTEN
MALERMESTER WIDAR LUND ENEBAKK
MALERMESTER WIDAR LUND AS OSLO
MALERMESTEREN I YTRE NAMDAL AS NÆRØY
MALERMESTERFIRMA ÅGE SETER FREDRIKSTAD
MALERMESTERFIRMA STRAND ANS TYSVÆR
MALERMESTERFIRMAET KLEMET KARLSEN AS OSLO
MALERMESTRENE INDRE ØSTLAND AS LILLEHAMMER
MALERMESTRENE MYKLEBUST & HVIDSTEN AS TRONDHEIM
MALERSERVICE JEVNAKER Nehat Iseni OSLO
MALERSERVICE Luigi Rolla BERLEVÅG
MALERSERVICE ROLF TERJE ERIKSEN OSLO
MALERSERVICE Toni Vollmer BÆRUM
MALERSERVICE V/Eli I Solheim ØKSNES
MALERSVENN ANTONIO DIAS AS OSLO
MALERSVENN BJØRN STORSVEEN OSLO
MALERSVENN TORE STORSVEEN ULLENSAKER
MALERTEAM AS NEDRE EIKER
MALERTEAMET LTD OSLO
MALERTEAMET Tore Gunnar Prøven OSLO
MALERTEKNIKK AS RANA
MALERTJENESTEN RYDÉN HALDEN
MALERTJENESTER DANIEL WINIARZ OSLO
MALERTJENESTER Maciej Kwiatek OSLO
MALERVERKSTÄTTEN HEINRICH SCHMID GMBH & CO EIDSVOLL
MALERVERKSTEDET Bjørgulv Thorstensen SØGNE
MALING & DEKOR Gina Gythfeldt RINGERIKE
MALING & RENHOLD SERVICE Patrycja Grela OSLO
MALING OG RENGJØRING TJENESTEN Muharrem Ahmetaj FREDRIKSTAD
MANGLERUD MALERSERVICE Karim Andre Berg OSLO
MANSIKKA Markku Juhani Takala SARPSBORG
MANSTAD HÅNDTVERKSTJENESTER TRONDHEIM
MARCIN BARTLOMIEJ KRUSZYNSKI TRONDHEIM
MARCIN HARABIN OSLO
MARCIN HENRYK WAWRZYNCZYK SKJÅK
MARCIN JEZIOROWSKI OSLO
MARCIN KROL TRONDHEIM
MARCIN MIKOLAJCZYK BÆRUM
MARCIN MOJSKI MANDAL
MARCIN MROWINSKI OSLO
MARCIN SLOWIK BÆRUM
MARCIN ZBIGNIEW DABROWA OSLO
MAREK CIESIELSKI OSLO
MAREK DARIUSZ LABARZEWSKI OSLO
MAREK JANUKOWICZ OSLO
MAREK KLOPOTOWSKI OSLO
MAREK KOSINSKI DRAMMEN
MAREK NOWAKOWSKI SERVICE OSLO
MAREK PODLASINSKI BÆRUM
MAREK WICA, USLUGI BUDOWLANE ELVERUM
MAREK ZIETAK OPPUSSING ASKER
MARIGONA MALERFIRMA Idajet Abdullahi BÆRUM
MARIO BYGG Mariusz Olinski SANDEFJORD
MARIUSZ BIENKOWSKI BÆRUM
MARIUSZ JACEK SKRET OSLO
MARIUSZ KWIATKOWSKI OSLO
MARIUSZ KWIATKOWSKI M&M BODØ
MARIUSZ SZYMCZYK BÆRUM
MARKKU RANTAMAKI MALER SERVICE OSLO
MARKO SIMON BERGEN
MARKO v. Anatolij Markovchtchenkov STAVANGER
MARKOS MALERSERVICE Markos Sulonen DRAMMEN
MARTIN EKSTREM OPPUSSING Marcin Milczarek OSLO
MARTIN EXPRESS SERVICE Josef Martin Pratzner OSLO
MARTIN KJERSCHOWS MALERSERVICE OSLO
MARTIN THOMSEN MALERSERVICE OSLO
MARTINSSON FIKSER HUSET DITT SARPSBORG
MASTER MALERSERVICE AS SKEDSMO
MASTER TOUCH Michael Tor Tefertiller ENEBAKK
MATEOSERVICE & REPERASJONSTJENESTER MATEO ROMAN OSLO
MATIAS URHEIM TYSFJORD
MATS FASADMÅL OG BYGGRYDD Mats Kamarainen OSLO
MAXIMA Jerzy Nosal STRAND
MB MALER- OG SERVICEFIRMA v. Bueno Quintana OSLO
MEHMED GLIBO OSLO
MEMISS BYGG Mehmet Seferi SKEDSMO
MEN AT WORK Jörg Oldenburg SELBU
MERÅKER MALERSERVICE Tor-Arne Skjolde MERÅKER
MERETE STRAND TROMSØ
MESTERFINISH MALER PETTER N ANDRESEN ASKIM
MESTERTEAM AS TRONDHEIM
METTES MALERSERVICE Mette Nordviken GJØVIK
MG INVEST VENNESLA AS VENNESLA
MGB MALE OG RENGJØRINGSFIRMA Marthe Gro Skogheim RINGERIKE
MICHAEL GORDON LANGSTON OSLO
MICHAEL WEINBERG MANDAL
MICHAELS MALERFIRMA Maciek Paczko KRISTIANSAND
MICHAL BUCZKOWSKI OSLO
MICHAL GRZESZCZYK OSLO
MIDTBØ R MALERFORR ROLF MIDTBØ OS
MIGUEL GODOY CANO PORSGRUNN
MIKI MALERTEAM Mite Anastasov OSLO
MIKKO MARTTI JOHANNES RANTARO GRIMSTAD
MILAN STAS OSLO
MILJØMALERN AS OSLO
MIMAKS Mirza Maksumic MANDAL
MINDAUGAS PERMINAS ÅS
MINDAUGAS VAITKUNAS SKIEN
MIREK OPPUSINGSTJENESTER Miroslaw Franciszek Mazur SKI
MISTWEAVE MALER OG RENHOLD ASKER
MJØSA MALERSERVICE AS KONKURSBO HAMAR
MJA MALER & GULVBELEGG AS KRISTIANSAND
ML MALERSERVICE Magnus Lilja OSLO
MODUM MALERSERVICE Bjørn Tore Stenersen KRØDSHERAD
MOFFE'S Håvard Nordeng OSLO
MOLAND TEAM TEPPESERVICE STAVANGER
MOLANDERS MALING OG VASKEHJELP OSLO
MONA GULLBRANDSEN TØNSBERG
MONGE AS TØNSBERG
MORTEN FJELDSTAD MALEKOSTEN OSLO
MORTEN FRANKPLADS, FRANKPLADS MALING OG INTERIØR SKEDSMO
MORTEN SANDVOLD MODUM
MOSJØEN MALERSERVICE AS VEFSN
MOTOR OG VEDLIKEHOLD SERVICE Ingebrigth Skeie STAVANGER
MSB MALING Samir Brakic HAUGESUND
MULTI-MAL Jerzy Kunowski OSLO
MULTIMAL- Rosenqvist OSLO
MUNKVOLL MALERSERVICE Flå TRONDHEIM
MUR & MALERTEKNIKK AS SORTLAND
MUSCARI MARIO OSLO
MV-MALERSERVICE MANUEL J VALDES MUNOZ SKIEN
MYDLANDS MALERSERVICE SOLA
MYRVOLD OVERFLATEBEHANDLING OSLO
MYSEN GULVSERVICE Tor Erwin Peters EIDSBERG
N E MÅLERI SERVICE Niklas Ekstrand OSLO
N I MALERFIRMA Idrizi Nazmi OSLO
NÆRBØ FARGESENTER AS
NØRSTRUD AMBROS NOTODDEN
NANNESTAD BOLIGMALESERVICE Glicerio Pino Cueto NANNESTAD
NANNESTAD MALERSERVICE Thorbjørn Zachariassen NANNESTAD
NARVE LYDER CARLSEN GJESDAL
NARVIK MALESERVICE Amir Farokhpour NARVIK
NATANAEL DRAGANCHUK
NB VEDLIKEHOLD Knut Morten Børresen MOSS
NDN INTERIORS BYGG Koltowski DRAMMEN
NEDS MALERFIRMA Nedzat Cimilji OSLO
NENAD & IGOR ROGANOVIC ANS SULDAL
NESODDEN MALE SERVICE Joachim Halvorsen NESODDEN
NEWROZ AMOR MOHAMMED ASKIM
NICKS MALER SERVICE Nicholas Rowley MODUM
NICO FARVEHANDEL Snorre Nicolaisen FAUSKE
NICO HÅNDVERK MALERMESTER SNORRE NICOLAISEN AS FAUSKE
NILSSONS MÅLERI TAKSERVICE LØRENSKOG
NJÅL VIDAR TRAAVIK KVINNHERAD
NODDELAND SPROSSESERVICE FROLAND
NOR GULV CONTRACTING Åge Jonny Nordskog SVEIO
NOR POL EWA ZACHAROWSKA NEDRE EIKER
NOR Stempowski RYGGE
NOR-KLAN Gregor Zuchelkowski RYGGE
NORD FARGER AS OSLO
NORD-FARGER Edv Rander Unstad OSLO
NORDAS MALER Hector Moreno BERGEN
NORDBERG THORMOD MALERMESTER HORTEN
NORDHAGEN ODDMUND TAPET/MALINGSVI ØSTRE TOTEN
NORDISK MÅLERITJENST AB MOSS
NORDISK MALESERVICE Kay Remo Holmlund RINGSAKER
NORDLI TAK OG VEGGMALING NES
NORDLYS MALERSERVICE AS ALTA
NORDMALING OG BELEGG AS TROMSØ
NORDSVEEN MALERSERVICE OSLO
NORDVEST MALING AS ÅLESUND
NORGES ALTERNATIV Helge Korbu KONGSBERG
NORION MÅLERI AB MOSS
NORPOL HÅNDVERK ANS TRONDHEIM
NORRORTS MÅLERI Gøransson OSLO
NORSKLINE MARIAN TUDOR BERGEN
NORVERN NORGE Pål Eriksson FREDRIKSTAD
NR MALERFIRMA Nikos Repidis OSLO
NUHI DEMIRI SKANDIA MALERSERVICE OSLO
O BJORDAM OPPEGÅRD
O.V.P. Slawomir Jacek Wolszczak OSLO
ODD INGE HURLEN VEDLIKEHOLDSØRVIS HARAM
ODD PRESTEGÅRD MALERSERVICE VEDLIKEHOLD TYSVÆR
ODD'S MALERFIRMA Odd Samuelsen LYNGDAL
ODD-EGIL KARLSEN MALING-GULVBELEGG OG FLISLEGGING BODØ
ODDMUND RATAMA MALERFIRMA PORSANGER
ODDVAR SIGURDSLID KVITESEID
ODDVARS BELEGG OG FLISELEGGING Oddvar Eriksen Tegner TROMSØ
ODVAR BERGE MALING OG REHAB OSLO
OH'S SERVICE FIRMA Ole H Andersen Ole Holmgård Andersen ANDEBU
OLAFUR GOTTSKALKSSON: MÅLAR ALT ULVIK
OLAV EINAR LØVOLL NORDDAL
OLAV FRITZ NILSEN BERGEN
OLDEN FOTO OG VIDEO Egil Aabrekk STRYN
OLE INGE MOSBAKK MALERFIRMA SKIEN
OLE JONNY LUNDE OSLO
OLE MEJLÆNDER-LARSEN MALER-SERVICE SANDEFJORD
OLE MOE TAKSTEINRENOVERING DRAMMEN
OLE MORGAN LARSEN MALERSERVICE KRISTIANSAND
OLE-REIDAR HOLTSDALEN SKIEN
OLES MALING OG RESTAURERINGS SERVICE Holmstrøm RÅDE
OLSTAD SPEC MAL AS HAMAR
ONSØY MALERFIRMA AS FREDRIKSTAD
OPPUSSING Lukasz Falek OSLO
OPPUSSINGTJENESTER MARCIN KUBAS -
OREDALENS BELEGG OG MALING TROMSØ
ORIGINALEN Tore Roy Pettersen OSLO
ORKDAL MALERFORRETNING AS ORKDAL
OSKAR B MØLLERPLASS OSLO
OSLO BYGG SERVICE AS OSLO
OSLO MALERBEDRIFT AS OSLO
OSLO MALERBEDRIFT Jonny Gabrielsen OSLO
OSLO MALERSERVICE Idajet Abdulai OSLO
OSLO OPPUSSING SERVICE Tomasz Kurowski ASKER
OVE MAGNAR MANDT MODUM
OVERFLATEENTREPRNØR KJETIL JUNGE STAVANGER
PÅL SKORGEVIK ÅLESUND
PÅLITELIG BYGG Abubakar Isajev OSLO
P.A MALERSERVICE KONKURSBO OSLO
P.F. MALING OG VEDLIKEHALD Per Jørgen Fossheim FØRDE
P.P.H.U. GAIUS -
PAINTER TOMASZ KRYSIAK HALDEN
PALLINS MALERFIRMA AS MELHUS
PAPHALMY STUDENTMALEREN VESTBY
PARSIAN RESTAURANT Jamal Poormaleki OSLO
PARTRIDGE PAINTERS Michael McBride RØYKEN
PAS PER A SÆTRE MUR/FLIS OG MALEARBEIDER OSLO
PATRICK BEN MESSAOUD OSLO
PATRICK JAKOBSEN GRIMSTAD
PATRIK AUDUNHUS ASKER
PAUL A JULIUSSEN MALERMESTER ANDØY
PAUL BERNHARD AASTERUD KONKURSBO STRYN
PAUL MONAHAN FLEKKEFJORD
PAULO ROSZCZAK HÅNDVERKER BÆRUM
PAWEL TOMASZ SOKOLOWSKI OSLO
PE-CO HANDEL Kjell Esentals OSLO
PEDER MIDLING OSLO
PEJA MALERSERVICE Riza Laja DRAMMEN
PENSELEN Michael Tjellesen ULLENSAKER
PER ÅGE LIE AS OSLO
PER ASBJØRN YTREDAL GLOPPEN
PER INGE DOKSUM OSLO
PER J VESTBY
PER KRISTOFFERSEN OG BJØRN R ANDERSEN VEDLIKEHOLD ANS LIER
PER OLE CHRISTIANSEN VEDLIKEHOLD LARVIK
PER RICHARD LIER SKEDSMO
PERKILI MALER OSLO
PERLE MALING OG OPPUSSING Zeynep Erdogan KRISTIANSAND
PERNUMS MALERISERVISE SKEDSMO
PERPANOS S.R.L OSLO
PERRY ANITA DUBLAND TIME
PERSSON MALER SERVICE Per Å Persson OSLO
PERSSON MALERSERVICE Mikael Erik Møller HURUM
PETERS MALERFIRMA Peter Tanghus Petersen STORD
PETTERSEN WALTHER MALERFIRMA BERGEN
PINTURA MALE FIRMA Pietro Mellado OSLO
PIOMAR - MALING OG VEDLIKEHOLD DA RINGEBU
PIOTR CHMIELEWSKI BYGG OSLO
PIOTR CZARNECKI OSLO
PIOTR KACEK ZAEZECKI MALE OG BYGGEARBEIDER ØSTRE TOTEN
PIOTR KOWALSKI MALING OG OPPUSSING FROGN
PIOTR SZYBIAK HALDEN
PIRRMAL Arnar Thorsteinsson OSLO
PLLAM SERVICE Tsvetan Todorov Tsolov OSLO
POIKONEN OPPUSSING OSLO
PORN THALQENGRAM KVINNHERAD
POZEDSISBIORSTWO WIELOBRANZOWE MABET Kazimier Mazur KRISTIANSAND
PRAUD BYGGTJENESTER PRAUDZINSKAS HORTEN
PREMYSLAW JAKUB WILKANOWICZ DRAMMEN
PRESNO SPRØYTESERVICE ARENDAL
PRINSDAL MALERTEAM Bashkim Shishani LØRENSKOG
PROFAX AS SANDEFJORD
PROFF HÅNDVERKER FRANKOWICZ RØYKEN
PROFFESSOR PENSEL - NIELSEN SKI
PROFFWORK Jonczyk ASKER
PROZENKO MALERSERVICE VANYLVEN
R & K ROBERT KARCZMIT KRISTIANSAND
R A SERVICE RUNE ANDREASSEN KONGSVINGER
R E MAL Rune Engebretsen OSLO
R LANGSETH MALING OG VEDLIKEHOLD NITTEDAL
RØSTEN ARVE OS
RØYKEN OG HURUM MALERMESTERFORETNIN Asbjørn Thue RØYKEN
R.KARLSEN PROFF GULV & MALERSERVICE SANDEFJORD
R.V.B. REHABILITERING VEDLIKEHOLD BYGG SKEDSMO
RAA BERGEN
RADOSLAW ADAM TOLIK OSLO
RAFAL KACZOR EIDSBERG
RAFAL KUZNIEWSKI ARKADIU -
RAIMONDAS KLAINAUSKAS SKIEN
RAMENDA BYGGSERVICE ASKER
RAMSE MALERSERVICE AS VENNESLA
RAMUNO VITKAUS PERSONAL COMPANY OSLO
RANDESUND UTLEIESERVICE Tom Seveland KRISTIANSAND
RASHID BARHAM SALTDAL
RASTA MALERSERVICE Grant N Adusei LØRENSKOG
RATAMAS FARVESERVICE PORSANGER
RAW-NILSSEN Rolf Henning Solvik-Nilssen KRAGERØ
RAYMOND KREATIVE MALERSERVICE Raymond Kristensen FET
RAYNERS FARVE & BOMILJØ Dag Bohnhorst KRAGERØ
RB POLAND SP HADSEL
RE INTERIØR & MALERSERVICE RE
RE Sprøytemaling og Sandblåsing Rune Emmerhoff RAKKESTAD
RE-MAL REHAB OG MALING Remi Andre Andreassen BERGEN
REBA BYGG / RENARS BAJARUNS OS
REEMAL Tore Reed VÅGSØY
REFLECTION MALEMESTER AS OSLO
REGNBUE SEBASTIAN MANISTA OSLO
REGNBUEN MALERSENTER Wenke Nilssen EIGERSUND
REHABILITERING MARCIN CHWALINSKI BÆRUM
REHABILITERING Sten kåre Johansen TRONDHEIM
REHABILITERING-HUS-SERVICE - RHS Besim Gashi SANDNES
REIDAR STRAND MOLDE
REMUS DELIVERY TRANSPORT Remus Scurtu STOKKE
REMY TRÆLNES BRØNNØY
RENATE FISKERGÅRD ØIEN ÅLESUND
RENOVERING- OG OPPUSSINGSTJENESTER JAROSLAW V/JAROSLAW BANINA OSLO
RENT CHRISTIANIA P R
REVI EINDOM RENUKADEVI PASUPATHY HERØY
REXH MALERSERVICE Rexhep Musiqi OSLO
RICHARD NIELSEN TRONDHEIM
RICHARDSEN JANN LENVIK
RICO MALERSERVICE Ricardo Sanchez OSLO
RINA ALLT I BYGG Abedin Zeqiri ASKER
RINA ALLT I BYGG Ganimete Racaj ASKER
RINDES MALERSERVICE Vidar Rinde Halvorsen NØTTERØY
RISØR MALING OG TAPETSERING Ulf Jensen RISØR
RISØR SERVICE Øyvind Christoffersen RISØR
RISETH JOHN A MALER MELHUS
RITA JUUL MADSEN OSLO
RJUKAN MALERSERVICE SIMON TVERBERG TINN
RO BE VEDLIKEHOLD Roy Bertinuss SANDEFJORD
RO GUDMUND HÆGEBOSTAD
ROALSTAD STIAN DRANGEDAL
ROAR BENDIKSEN BERGEN
ROAR GULLESTAD DRAMMEN
ROAR SVELLINGEN HAUGESUND
ROBERT SCHOUTEN XTRAMANN MALERSERVICE OS
ROBERT WIESLAW JASZTAL OSLO
ROBERTS DAVID MALERFIRMA OSLO
ROBIN KIWI KAIAWE MALERTJENESTER TØNSBERG
ROCHOWICZ KAZIMIERZ STAVANGER
ROGELIO M BUENAVENTURA OSLO
ROLF SYVERSTUEN SØR-ODAL
ROLF WERNERSEN SKI
ROLLES AS MODUM
ROLLES Rolf Randstrøm MODUM
Ronald Røsand AVERØY
RONNY ISAK WARTIAINEN ROLLAG
RONNY LØKKEBØ SAMUELSEN LINDÅS
RONNYS MALERSERVICE John Ronny Andresen FREDRIKSTAD
ROSE-BROSSTAD CHARLES BÆRUM
ROSENBORG MALERTEAM AS TRONDHEIM
ROSENBORG MALERTEAM KRISTIANSUND AS TRONDHEIM
RUNAR OVERN NES
RUNE ANDRÉ MAGNUSSEN ROLLAG
RUNE J BIE STAVANGER
RUNE KRISTENSEN MALING OG VEDLIKEHOLD SORTLAND
RUNE MONSTAD TØNSBERG
RUNE PARNEMANN JOSEPHSEN TØNSBERG
RUNE SOLHEIM EIDSBERG
RUNE'S MALERSERVICE Rune Kristiansen GRIMSTAD
RUNES MALERSERVICE Rune Steffensen LØRENSKOG
RV SERVICE Remi Våge VÅGAN
RW MALERSERVICE Robert Wang LIER
RYAN MALERSERVICE Soleiman Ali Barrwry OSLO
RYMUT LESZEK OSLO
S O S SERVICE & HANDEL Svein O Skutle HADSEL
SØRENGEN KNUT MALERFIRMA VESTRE SLIDRE
SØRENSEN & TUNGE AS SANDNES
SØRENSEN SIGURD OSLO
SØRUM INGAR MALERFIRMA ASKIM
SAARA KUNELIUS RØROS
SAFET MALERARBEID Safet Kadri OSLO
SAGMO TORFINN ASKER
SAKARIASSEN AAGE MALING/VAKTM SER FARSUND
SALENIEKI BYGG BERGEN
SALVE JONNY BAAS ÅMLI
SAMCOM AS NESODDEN
SANDI MATKO RINGERIKE
SANDMOS ÅDRING & DEKOR NARVIK
SANDVOLD'S MALERSERVICE DA MELHUS
SANDVOLL OLAV STANGE
SARPSBORG RENHOLD Mumin Kolovik SARPSBORG
SCANDIA MALERSERVICE LIMITED OSLO
SCHOUS AKADEMISKE OPPEGÅRD
SCHYLANDER'S MALERSERVICE TROMSØ
SEBASTIAN MALERFIRMA Serdeczny GRIMSTAD
SEBASTIAN RZESZOTKO OSLO
SEBASTIAN SMALEC SKEDSMO
SEBASTIAN TOMASZEWSKI LARVIK
SEIM SERVICE OSLO
SELADIN CAKAJ OSLO
SEMMERUD TERJE MALERFORRETNING OSLO
SERVICE BYGG Andrzej Kedra ASKER
SERVICE MALERN Artan Salaj OSLO
SERVICEMANNEN OVANES NISHAN OVANESYAN RISØR
SERVICESENTRET K M Bostad TRONDHEIM
SIDSEL UTHAUGS DEKOR BARDU
SIEGL UDO BYGG OG ANLEGG GULEN
SIGURD KARLSEN KRAGER
SIMEN JOHANNESSEN SANDEFJORD
SING MALING OG VEDLIKEHOLD Kulwinder Kaur Mann T
SINGSAKERMALERN Kenneth Jansen TRONDHEIM
SIRDAL MALERSERVICE Tom Johansen SIRDAL
SIRNES HÅNDVERK AS FLEKKEFJORD
SITEC Helge Birk SOLA
SJØLI TROND OSLO
SJÖBLOM MALERSERVICE OSLO
SKEDSMO BYGG OG BOLIGMALING AS RÆLINGEN
SKIEN MALERSERVICE OG VEDLIKEHOLD Freddy Willy Steen SKIEN
SKJÆRINGRUD KJELL OSLO
SKJØNHAUG LEIF-ARNE AURSKOG-HØLAND
SKODJEREITE TORBJØRN MALERMESTER SKODJE
SKORGEVIK EVEN ÅLESUND
SKORGEVIK OLA-JAN ÅLESUND
SKORPENS MALERI OS
SKOVCO JON FINN A SKOVSGAARD OSLO
SKULESTØYL MAL OG FLIS TINN
SLAWOMIR ZUBER MALER TJENESTER ASKER
SLETLI OVE STANGE
SLETTE BRØDRENE ANS NORDRE LAND
SLUTÅS PER FRÆNA
SMART FLIS OG INTERIØR AS ÅLESUND
SMART MALING & VEDLIKEHOLD Kenneth Hansen SØRUM
SMART REPAIR AURSKOG-HØLAND
SMEDHAUGENS MALERSERVICE TRØGSTAD
SMESTAD MALERFIRMA EIDSVOLL
SNEKKESTAD FINN B BÆRUM
SOLØR INTERIØRBELEGG DA ÅSNES
SOLØR MALERSERVICE Svein Ove Kilen ÅSNES
SOLA MALERSERVICE Oddjan Birger Mydland SOLA
SOLAR BYGG- OG VEDLIKEHOLDSSERVICE Johnny Gellein Mathisen FREDRIKSTAD
SP MALERARBEID Seladin Paqarizi OSLO
SPEC-MAL MATLAK STANGE
SPECIAL COATING ADVISING NORWAY Jes Lund Duusgaard FLEKKEFJORD
SPECTRUM OF COLORS Tomasz Janusz Bochenek OSLO
SPJELKAVIK EMIL ANDØY
SPORTSIDE Terje J Birkeland BERGEN
SPORTSMEGLERN Jon Anders Wahlund BÆRUM
SPRØYTESERVICE V/S O MAGNETUN TVEDESTRAND
SSM SARPSBORG SANDBLÅSING OG MALERSERVICE Kjell Bjørnstad SARPSBORG
STA ' EN OVERFLATETEKNIKK Knut Grøt RØROS
STACHOWSKI BYGG BÆRUM
STAMSUND ALLTMULIGMANN Gerrit Johan Knies VESTVÅGØY
STAN TREVASKIS GJØVIK
STEIN GRUBEN NORD-ODAL
STEIN KNEM BÆRUM
STEINAR ONSTAD AS OSLO
STEINKJER RENHOLD Sivertsen STEINKJER
STEINSUND JENS VIKTOR SALANGEN
STEN Sten Ola Harje Karlsson TRONDHEIM
STIBO HÅNDVERKSERVICE ANS OSLO
STOKKE FLIS & MALERSERVICE BJØRN HERLOV JØRGENSEN STOKKE
STOKKE-TØNSBERG MALERSERVICE AS STOKKE
STOKKE-TØNSBERG MALERSERVICE AS KONKURSBO STOKKE
STRØKENT MALERARBEID AS MALVIK
STRAND MALING OG VEDLIKEHOLD ÅL
STRAND Per Harald Strand STAVANGER
STRANDBERG OG INGEBRETSEN MALERFIRMA DA VENNESLA
STS VELBOR Stanislaw Swiderski BÆRUM
STUDENTMALERNE ANS KONGSBERG
SUHAT MUSTAFA OSLO
SUNDIN KJELL MALERMESTER TRONDHEIM
SUNDT & VIGRESTAD AS SANDNES
SUNMALI Robert Maliszewski SØGNE
SUNNFJORD GOLV OG MALING Matias Hukseth NAUSTDAL
SUSORT OLA MALERFIRMA HAUGESUND
SVEIN EGON LUNDEBERG TRONDHEIM
SVEIN ERIK MADLAND EIGERSUND
SVEIN ERIK STANDAHL STANDAHL OVERFLATETEKNIKK BJUGN
SVEIN ERIK VESTBY OSLO
SVEIN INGE SAMUELSEN OS
SVEIN JARLE EIKESDAL SANDNES
SVEIN STRAND AS SARPSBORG
SVEIN TINGVE OSLO
SVEIN-ERIK FOLKVORD FREDRIKSTAD
SVEN TORE TØRRES RØROS
SVENSKA EPOXY GOLV AB KONGSVINGER
SVENSKEN - EINESKÆR SAUDA
SYKEPLEIETJENESTER ARE J STEGANE GJØVIK
T A COATING Pedersen STAVANGER
T D MALERFIRMA V/TERJE DAHLEN RINGSAKER
T KLEMP VEDLIKEHOLD RÆLINGEN
T KOMPAGNIET V/THOMAS SCHERTIGER OSLO
T M MALERSERVICE Tommy Marløv DRAMMEN
T R F VEDLIKEHOLD Tom R Frødeberg LARVIK
T S MALING OG TAPETSERINGSTJENESTER Tore Severinsen FREDRIKSTAD
T.T.I. MALING OG GULV AS LILLEHAMMER
TALLE TERJE MALERFORRETNING LEIKANGER
TALSETH KNUT ERIK TRONDHEIM
TANA MALER OG BELEGGSERVICE Ronald Johansen GAMVIK
TAPETSERMESTER SNORRE NERLAND SKI
TAST Gjerdalen Tore Gjerdalen HALDEN
TB MALERSERVICE TONY BEKKENGEN MOLDE
TEAM HANDELAND AS VINDAFJORD
TEAM OPTI-MAL DA OSLO
TEK MALER & BELEGG Trond Even Johansen Kongsbak HAMMERFEST
TEKNOS TRANEMO MALERSERV/THOMASSE MANDAL
TEPPESALONGEN AS SKEDSMO
TEPPESERVICE Otto Bjerkan HORTEN
TERJE OLAFSEN TAPETSERMESTER OSLO
TERJE RISET MALERSERVICE MELHUS
TEXAR Raimondas Vazinskis NORE OG UVDAL
TF MALERTJENESTER Tomas Fredriksen RAKKESTAD
TH FORSELL AS STAVANGER
TH MALING RESTAURERING Torleif Hans NEDRE EIKER
THEODORSEN OLAF TROMSØ
THOMAS & PATRIC MALERENTREPENØRER DA OSLO
THOMAS BERGE TRONDHEIM
THOMSEN BYGGESERVICE OSLO
THOR-EILIF JOHANSEN OSLO
THORE HAUG'S MALERSERVICE SKEDSMO
THORKILDSEN ATLE KRISTIANSAND
Thorolf Blekenberg Malerforretning A/S BERGEN
THYHOLT GUNNAR STJØRDAL
TINY MALERSERVICE Petri Aukusti Tyni SANDE
TISTEDAL MALERSERVICE Leif Rønnquist HALDEN
TO-MA MALGORZATA SWIDERSKA-KURDZIEL TØNSBERG
TOLGA MALERSERVICE TOLGA
TOLLHAUG OLE GUNNAR SØR-ODAL
TOM ANDERSEN BILLAKERING innehaver Ingrid Tove Andersen LARVIK
TOM ARVID CHRISTOFFERSEN MODUM
TOMAS BJERKE OSLO
TOMAS MALERFIRMA Tomas Torstensson OSLO
TOMAS REHAB TOMAS SINIAWSKI FROGN
TOMASZ AUGUSTYNIAK OSLO
TOMMY ALLAN JOHNSEN TROMS
TOMMY BERGE BERGEN
TOMMY HALSTENSEN MALING LASERING TAPESERING GULVLEGGING FLISLEGGING RINGERIKE
TOMMY JEVNE MALERFIRMAET HURDAL
TOMMY OG KURTS INTERIØR DA OSLO
TOMMY ULLELAND FLORA
TOMMY'S FLIS & MALING Tommy Hansen TRØGSTAD
TOMMY'S TJENESTER T.Wold OSLO
TOR RUSTAD BOLIGOPPUSSING FROGN
TOR-EGON VERDIER OSLO
TORE ARNE ANDRÉSEN KONGSVINGER
TORE HAUG NORE OG UVDAL
TORE MYRHAUG TRONDHEIM
TORGEIR SVORKMO ÅLESUND
Torgersen male- og vaktmesterservice DRAMMEN
TORILL'S TOTALSERVICE Torill Simensen HOLMESTRAND
TORMOD BRATLIE MALERFORRETNING AS OSLO
TORVUND FRANK FØRDE
TRØNDER MALERSERVICE Berbatovci TRONDHEIM
TRAP KRZYSZTOF MALAK SPOLKA JAWNA -
TRICO MALERSERVICE OSLO
TROLAND'S MALERSERVICE ØYGARDEN
TROLIAI UAB GRIMSTAD
TROND ARVE HOEL NES
TROND HJELPER DEG TROND MORGAN ASKØY
TROND MYDSKE NIELSEN MALERTJENESTE BERGEN
TROND VIDAR PERSEN OSLO
TROSETH ARILD TRONDHEIM
TRYGVE FRÆKALAND MÅLARSERVICE AS SOGNDAL
TRYSIL FRITIDSSERVICE Anong Prathumwee Tøraasen TRYSIL
TS MALERSERVICE Thomas R. Schulz OSLO
TT MALER'N Thomas Thomsen LILLEHAMMER
TT MALERSERVICE Thorarinn Ingi Thorsteinsson VENNESLA
TW MALERSERVICE Thomas Wold OSLO
TWEEN MALER KOMPANI Mohamed Ben Amor Kraiem OSLO
UAB DARISTADA STAVANGER
UAB PAINTERS GRIMSTAD
UAB PIRMOJI GRETA STAVANGER
UAB RAIMIS IR CO MOSS
UG MALER Ugis Grieznis LØRENSKOG
UJRUN MURAT OSLO
ULF HANSEN TOKKE
ULF HUHTA MALING OG REHABILITERING OSLO
ULF PATRIK ERIKSSON/ERIKSSON MALERSERVICE SANDE
ULF STEFAN GØRAN ERIKSSON BÆRUM
ULLENSAKER MALERKOMPANI Kent Christensen ULLENSAKER
ULLEVÅL MALERMESTERFORRETNING AS OSLO
ULRIKSEN TORE MALERMESTER FREDRIKSTAD
UNIVERZAL-GANI Zelkif Tusa OSLO
URKE & MADSEN AS ØRSKOG
USKUGI OGOLNO - BUDOWLANE SADOWSKI SLAVOMIR SYKKYLVEN
USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE MAREK GROSCH ELVERUM
UTGAARD AS TRONDHEIM
UTHBERG GÅRDSTJENESTE OG DRIFT OSLO
VÅLER MALESERVICE Dag Ingar Solbakken VÅLER
VÅLERENGA MALER OG GULVSERVICE Jan-Erik Sand OSLO
VACLOVAS ANDRIEKUS SKIEN
VAKTMESTERSERVICE Leding DØDSBO RANA
VALLHEIM BILLAKKERING ARENDAL
VALNA SERVICE NUF MALVIK
VANNHULLET JON CARLSTEDT TØNNESSEN TØNSBERG
VASHOLMEN MALERSERVICE RÆLINGEN
VEAR HÅNDVERKSERVICE Bjørn Magne Stenhaug TØNSBERG
VEDLIKEHOLDSSERVICE Harald Stenbekk HORTEN
VEGG-PRYDEN HJARTHOLM HAMMERFEST
VELA BYGG Adam Wansacz OSLO
VELIBOR CVETKOVIC TINN
VENNESLA MALERFIRMA AS VENNESLA
VERONA MALING OG RENHOLD F Shala OSLO
VERSATIL ASSISTANSE Audun Pihl Olsen LILLESAND
VEST FARGER Steinar Hansen OSLO
VEST MALING OG TAPETSERING Adib Ayad SANDNES
VESTLY VEDLIKEHOLD SIGURD VESTLY SANDEFJORD
VICZAM MALERSERVICE AS TVANGSAVVIKLINGSBO OSLO
VIDAR FARDAL LUSTER
VIDAR LANGSKAU OSLO
VIKESÅ MALERFORRETNING Marthon Skårland BJERKREIM
VILA MALER'N OG RENHOLD OSLO
VILMA ALEKSANDRAVICIENE TØNSBERG
VITALIJUS VASKEVICIUS SANDNES
VOLKMAR WINKLER BYGLAND
VOLLA MALERSERVICE Fredrik Johansson OSLO
VYTAUTAS ULPYS SKI
WALDEMAR TOPOLSKI OSLO
WALKERS MALERSERVICE TRONDHEIM
WALLE MALERSERVICE BARDU
WALTHER P. LISLERUD AS SARPSBORG
WARA MALERSERVICE EVY SOFIE GERBESHI OSLO
WARDEN v/Wiik HAREID
WARHAUG AAGE STAVANGER
WARLO MALER OG SANDBL
WASILUK FLISE OSLO
WIESLAW OLSZEWSKI, ENZENIA ASKER
WIIK & STRAND ANS MOLDE
WILLI MALER Klaus E W Reichardt OSLO
WILSBERG KJELL EIDSKOG
WOLBUD Michal Wolski OSLO
WOLD GUNNAR MODUM
WOLD NARVE MODUM
WOLDSETH CONSULTING BERGEN
WOLFF MALERSERVICE OSLO
WORK FACTORY Claudio Francisco Villarroel OSLO
WREIFORS OBILIE ENT DA OSLO
XTRA-SERVICE Rino Løkkeberg SARPSBORG
Y.S.J. BYGG & BOLIG Yngve Sikorin Johannessen LARVIK
ZAVORKA SERVICE EVJE OG HORNNES
ZIBI - ZBIGNIEW DOMANSKI -
ZORRO MALING OG GULVSERVICE Zoran Visnjic FLEKKEFJORD
ZURARIS E MALERSERVICE AS SKIEN
ZURARIS HOLDING AS SKIEN
ZUZE BYGG / EDGARS BUMBIERIS OS

 

Firmaoversikten.com: Bedriftsregister i Norge | Lenkeutveksling