Bedriftsregister i Norge

Firmasøk


 

ÅKRA SEMENT BYGG AS KARMØY
ÅSHEIM FJELLBORING AS OSLO
ØIVIND A HJORTH OSLO
ØRJAN HANSEN SØRUM
ØRJAN HOSTELAND RINGSAKER
ØRJAN LANDSVIK BERGEN
ØSTBØ FORSKALING STAVANGER
ØSTFOLD ARBEIDSPARTNER DA FREDRIKSTAD
ØSTFOLD MONTASJE AS OSLO
ØSTFOLD STENMONTERING AS SARPSBORG
ØSTLANDSKE MUR OG BETONG Janko Drobnjak ASKIM
ØVERLAND DROSJE FRÆNA
ØYRO MASKIN Lars Skippervik BØMLO
ØYSTEIN NESTOR OLSEN / NB. NESTOR. BETONG HVALER
ØYVIND MIDTLID NATURSTEIN SARPSBORG
ØYVIND SEVERINSEN SØGNE
2 ARMER Kai Roar Kohlstrunk AURSKOG-HØLAND
A B BYGG Arne Bastiansen BERGEN
A I BYGG Nousiainen OSLO
A M BYGG OG REHABELITERING Arvid Harry Magnussen SUNNDAL
A O MONTERINGSINSTALLASJON Arvo Ollikainen OSLO
A-88 ANLEGGSGARTNERMESTERFIRMA John Peder Sikkeland LIER
A. VATNE BETONGPUMPING AS LILLESAND
A.A.KJERNEBORING RONALD WILLIAM SMITH PORSGRUNN
A.O.H. BETONG Arild Ove Haram GISKE
A.W. MONTAGE HANDELSBOLAG OSLO
A/S KANDINAVISK SPÆNDBETONG -
A1 BETONGSTØP AS OS
A1 BETONGSTØP Oddbjørn Gudding OS
AARBØ OG KORSVIK FORSKALING DA FITJAR
AB SOLLEFTEÅ SPRANGTJANST filial av utenlandsk foretak TRONDHEIM
ABC FLIS Rino Wahlberg FREDRIKSTAD
ABC MUR OG FLIS AS OS
ABC MURER-BETONG FIRMA Desmond Domfeh Gyiabou SKEDSMO
ABILDSØ BYGG S. TØNDEL TRONDHEIM
ABILIO MANUEL FERREIRA MARTINS NISSEDAL
ABSAN Leif Vollstad RANA
ACL - BYGG Anders Crone Lindskov OSLO
ACUSTO AS OSLO
ADA MUR & FLIS Adriana Agnieszka Parkitna HAUGESUND
AF KARMØY NATURSTEIN & LINDLAND MASKIN AS LYNGDAL
AGDER FJELL OG BETONGSERVICE Sven Anders Salvesen GRIMSTAD
AGNAR JONASSEN MASKINSTASJON KLEPP
AGRO DYNAMICA Jo Van Orshaegen RINGEBU
AK MUR OG BYGG ARTO LEHTONEN OSLO
AK MURPUSS Atle kvernvik ORKDAL
AKERMI ALT I FLIS OG MARMOR LEGGING OSLO
AKERSHUS MUR OG FLIS JIM LARSEN RÆLINGEN
AKERSHUS MURERSERVICE John Haakon Duvier FET
AKERSHUS PIPEREHAB v/ Magnus Kristoffersen GJERDRUM
AKETUN CONSULT OSLO
AKSMO FLIS OG MUR VESTVÅGØY
AKW APPARATE + VERFAHREN GMBH OSLO
ALADAR MISKOVIC STEIN OG TRE VANG
ALB BYGGSERVIS Ilir Leti OSLO
ALECO BIELENBERG OSLO
ALF BERNHARD THERKILDSEN IVELAND
ALF STOKKELAND SANDNES
ALF SVELA AS SANDNES
ALFA DYKK AS DRAMMEN
ALFRED BRATTLI ØRSTA
ALI MIRZAZADEH OSLO
ALKNÄS FLISSERVICE OSLO
ALT INNEN MUR-PUSS OG FLIS AS OSLO
ALT MULIG ROBERT KRUSE HORTEN
ALTA SKIFER Kjell-Arne Thomassen FAUSKE
ALTA SKIFERLEGGING NORD Thomassen FAUSKE
ALVÆRVIK GRÅSTEINSMURING FJALER
AM BYGGESERVICE Marzena Granheim Garnys S
AMT MONTERING FLIKK BETONG AS LINDESNES
AMT TERRASSO SØR AS LINDESNES
AMUNDAL MASKIN AS ÅFJORD
ANBUDSMEGLEREN Vidar Grimsbø SKEDSMO
ANDERS L NESHEIM VOSS
ANDERSEN FORSKALING DRAMMEN
ANDERSEN FORSKALING Arvid Andersen SANDNES
ANDERSEN OG VALENZA FORSKALING AS BØMLO
ANDERSEN OLE MORTEN PORSGRUNN
ANDERSEN THORLEIF NORE OG UVDAL
ANDREAS KELLNER FREDRIKSTAD
ANDREAS SIEGL OS
ANDREASSEN VEGARD HOLST BELEGNINGSSTEIN SKIEN
ANDRESEN OG LARRAIN STILLASJEMONTERING ANS OSLO
ANDRITZ KONE WOOD AB OSLO
ANGERER GMBH SÄGEN UND BOHREN IN STAHLBETON & CO BETRIEBS KG -
ANKA FLIS & MURPUSS AS OSLO
ANKER DRIFT AS ØVRE EIKER
ANLEGG OG OPPMERKING Sigurd Skogeng ÅLESUND
ANLEGGS- OG INDUSTRIDYKK AS STORD
ANLEGGS-SERVICE AS RANA
ANLEGGSGARTNEREN KURT LIABØ ARENDAL
ANNBJØRG NÆSSE HOL
ANNE MARGRETHE LUND LUND'S FORSKALLING PORSGRUNN
ANNLEGGSTJENESTEN ØRNES Vidar Hansen MELØY
ANTHONY JAMES COOMBES OSLO
ANTONSEN THEODOR OSLO
APART Paul Olav Austad OSLO
ARAS REKLAMEMONTASJE Odd Kjesbu VESTRE TOTEN
ARBEIDSFELLESSKAPET HALLINGDAL KYNNINGSRUD FREDRIKSTAD
ARCTIC SEAWORKS AS HAMMERFEST
AREAL FORNYELSE Bent Olav Sandberg DRAMMEN
ARILD M SCHØNHARDT FRÆNA
ARILD TOLLEFSEN NEDRE EIKER
ARILLS GRAV OG LAST V/ARILL LINDAHL MARKER
ARKADIUSZ KREPLEWSKI TRONDHEIM
ARMERING OG BYGG AS AURSKOG-HØLAND
ARMERINGSPARTNER AS MOSS
ARMERINGSSERVICE AS OPPEGÅRD
ARMERINGSTEKNIKK LTD KONKURSBO SANDEFJORD
ARNE M TYSSEBOTN OSTERØY
ARNE OG TERJE HAFSÅS KAI ENTREPENØR DA GULEN
ARNE RAGNAR LØKKEN VÅGÅ
ARNE SØRGÅRD TRONDHEIM
ARNE STUSDAL LINDÅS
ARNES UTLEIGE Arne Kenneth Gudding OS
ARNLJOT RØNNINGEN Nils Arnljot Rønningen NORDRE LAND
ARNSTEIN HALVEI TRONDHEIM
ARNT - ERIK ANDERSEN SARPSBORG
ARNT MANDFLOEN SKIPTVET
ARNT OLAV KYLLING HITRA
ARNT OLAV LILLEBORDAL FRØYA
ARNT-ERIK HANSEN MASKINEIER BALSFJORD
ART SERVICE V/ ARTUR PAWLOWICZ MELHUS
ARVE PEDERSEN KARMØY
ARVE PEDERSEN AS KARMØY
ARVE TERJESEN RISØR
ARVE VOLE LOM
ARVE WINNES DRAMMEN
ARVESEN ØYSTEIN MURER PORSGRUNN
ARVID GUNDERSEN AG. UTLEIESERVICE FRÆNA
ARVID HELLUM AS NEDRE EIKER
ARVID KORNELIUSSEN SANDNES
ARVID MEDLIE MATHIASSEN BØMLO
ARVID VATNE BETONGPUMPING LILLESAND
AS BRØNN OG SPESIALBORRING BERGEN
AS DIAMANTBORING FREDRIKSTAD
AS HEMSEDAL ENTREPRENØRDRIFT HEMSEDAL
ASBESTSANERING SØR ANS MANDAL
ASBESTSANERING Svein Martin Haugan SAUHERAD
ASFALTSERVICE DA ÅLESUND
ASKELAND JAN INGE FJELL
ASKELAND MUR & FLIS SANDNES
ASKER & BÆRUM STILLAS HOLDING Per M Wagnerius BÆRUM
ASKER OG RØYKEN GRAVESERVICE Johannessen RØYKEN
ASMUND I SMENES AVERØY
ASSERSEN JAN MARTIN ULLENSAKER
ATLE HILSTAD FJELLSPRENGNING AS TYSFJORD
AUGUSTINAS KAZLAUSKAS OSLO
AULONA KONSTRUKSJON AS OSLO
AURSKOG FJELLBORING AS AURSKOG-HØLAND
AUSTRÅTT MUR OG FLIS Boris Christian Milenkovic SANDNES
AVANSERAD BORRTEKNIKK I KARLSTAD AB KONGSVINGER
AVAS HØYTRYKKSPYLING Reidar Repstad SONGDALEN
AVENTOR Ø BEKKEVOLD TØNSBERG
AVIR BYGG Arunas Virbila SKEDSMO
AVRETTINGSSERVICE KAJ LILLEBERG AS TRONDHEIM
B J MODERNISERING Bjarne Juliussen OSLO
BÆRRE BAILL ANS INDERØY
BÆRUM BETONGSERVICE Leif Hagen NORDRE LAND
BÆRUM BYGG OG ARMERINGSSERVICE BÆRUM
B&P Dawid Berezicki OSLO
BÅTBUA DRØBAK Kjell Orest FROGN
BØKEVOLL ARMERING AS ASKØY
BØNES MUR & ENTREPRENØR AS BERGEN
BØRGE BERNHARD HEIN HALDEN
BØVOLDEN BETONG DRAMMEN
B. ST MUR OG FLIS Bjørn Stefansson HALDEN
BAARDSENG ARMERING SKIEN
BACHY NORGE AS SKIEN
BACKLUND & SØNN AS ÅLESUND
BAKER HUGHES CANADA INC -
BAKKA FORSKALING v/Knut Erling Bakka KVINNHERAD
BAKKE ANLEGGSSERVICE ROALD G FRYDENLUND GJEMNES
BAKKE BJØRN MOSS
BAKKE SJØ OG BERGVERKSSERVICE BREMANGER
BAKKOM ASBJØRN SØR-AURDAL
BALLESTAD MASKIN v/ Stig Josef Ballestad FARSUND
BALTICUM CONSTRUCTION -
BAMU Bjørn A Muggerud RINGERIKE
BARDUFOSS MUR OG PUSS Egil Estensen MÅLSELV
BARKVED FORSKALING STRAND
BASTÅSENS SPORTBYGG AB TRYSIL
BE-BO V/EMBRIK SKARSGARD ÅL
BEKKEN ARSTEIN NEDRE EIKER
BEKKESTAD JAN VIDAR MODUM
BELEGGNINGSSTEIN Peter Przewozniak AURSKOG-HØLAND
BENEDYKTS MUR OG MALERFIRMA Benedykt Kaminsky KRISTIANSAND
BENJAMINSEN RAGNVALD PORSANGER
BENT ARVE JOHANSEN FLAKSTAD
BENT JOHANSEN KRANFØRERTJENESTER HURUM
BENT ROGER SOLØST EIDSVOLL
BERG OCH GRUNDSÄKRING L SVENSSON AB MARKER
BERGE LTD ASKVOLL
BERGEN DYKKERTJENESTE Anton Roar Holm BERGEN
BERGEN KAKKELOVNSMAKERI/HAARKLAU BERGEN
BERGEN LIFTSERVICE AS BERGEN
Bergen Mur- og Betongservice ved Terje Edvardsen FJELL
BERGEN MURTEKNIKK AS BERGEN
BERGEN REPARASJONSERVICE Antony Sjursen BERGEN
BERGES JOHAN MURERSERVICE GJEMNES
BERGTUN FJELL OG BETONGARBEID AS FJELL
BERGVANG HAGE & ANLEGG Sven-Erik Gullbekk RINGERIKE
BERIT BRUVIK TØRRMURING MELAND
BERIT BRUVIK TØRRMURING LIMITED MELAND
BERNARDO DI PIETRO OSLO
BERNHARD STRAND JØLSTER
BERO BYGGSERVICE AS MALVIK
BETO MEK Roald Nordvik OS
BETO-KAPP ØSTFOLD AS RÅDE
BETONG 1 Rune Ottesen NORD-FRON
BETONG MUR OG FLISENTREPRISE / GLOMSJØ KAKKELOVNER Stein Olsen OSLO
BETONG OG INDUSTRIGOLV AS NORD-FRON
BETONG RENOVERING Jarle Morten Stoltz HARSTAD
BETONG SERVICE Rune Sakslo FJELL
BETONGARBEID OG TRANSPORT AS BODØ
BETONGARBEIDER JAN STÅLE ASTAD GJEMNES
BETONGDEKOR INDREHUS FLORA
BETONGENTREPRENØR HELGE HERLAND FJELL
BETONGENTREPRENØRENE HERLAND & VINTERSTØ ANS FJELL
BETONGGULVER Kalle Hansen NØTTERØY
BETONGMANN AS SKEDSMO
BETONGPARTNER AS RAUMA
BETONGSERVICE ANS HAUGESUND
BETONGSERVICE AS RYGGE
BETONGSERVICE AS NORDREISA
BETONGSERVICE AS SULA
BETONGSERVICE V/HELGE ENGAN HERØY
BETONGSTEIN AS SOLA
BETONGVERN AS RANDABERG
BETONSAGING-NORD Kurt Lindholm TRONDHEIM
BEYER MONTERING FET
BIRKELID OLE MASKINUTLEIE ASKØY
BIRKENES FORSKALING v/Ole Villiam Birkenes ETNE
BJØRGOLFUR STEFANSSON OSLO
BJØRKELI HALVARD JR NORDRE LAND
BJØRKUM MASKIN UTLEIGE LÆRDAL
BJØRN ÅGE SPURKELAND LINDÅS
BJØRN BOLSETH AS ÅLESUND
BJØRN BREDE BAKLID ØVRE EIKER
BJØRN ERIK LUNDE FJELLSPREGNING SARPSBORG
BJØRN JOPLASSEN ÅS
BJØRN KÅRE HJARTHOLM GULEN
BJØRN SMESTAD MONTASJESERVISE RÆLINGEN
BJØRN TORE EIKELAND KVINESDAL
BJØRN TORSKE MURMESTER HEMSEDAL
BJØRN ULSETH MANDAL
BJØRN-PEDER TORSVIK DØNNA
BJØRNAR BRAKSTAD MELAND
BJØRNESETH FJELLSIKRING ELVERUM
BJØRNS FORSKALING OG ARMERING Bjørn Jordgrav GJERSTAD
BJØRNTVEDT SAND & MASSE SKIEN
BJARENG TORE SØRUM
BJARNE LOFTHUS TOKKE
BJARNE NESHEIM MASKIN AS VINDAFJORD
BJARNE STEINDAL FLORA
BJARTE ARNESEN MUR SERVICE BERGEN
BJARTE MONSTAD LINDÅS
BJARTE UNDERLID BERGEN
BJERKE BYGGESERVICE Rolf Bjerke SKI
BJERKE ROY MURFORRETNING BERGEN
BJERKE TORBJØRN NORE OG UVDAL
BJERKELUND KONTAKTLEDNING AS VOSS
BJUNE MUR & BETONG AS RE
BLINDHEIM KRANUTLEIE AS ÅLESUND
BMO ENTREPRENØR AS KONGSBERG
BOLKAN KRANSERVICE AS NAMSOS
BOLSAKOVS FLISLEGGER OSLO
BONSLET JOHN T STJØRDAL
BORDAL LEIF KRISTIAN MIDTRE GAULDAL
BORESERVICE AS ENEBAKK
BORGEN BETONGBRYGGE SERVICE OS
BORSERVICE Helge Alexandersen ALTA
BOTNHÅGEN EIENDOM AS LENVIK
BPM CONSTRUCTION Bernard Patrick McGinley HALDEN
BR ERIKSSON SOTEBYN AB EIDSBERG
BRØDR VATNDAL & CO DA DRAMMEN
BRØDRENE BRØNDBO AS OVERHALLA
BRØDRENE BRØNDBO Innehaver Endre Brøndbo OVERHALLA
BRØDRENE MEDALEN ANS GJESDAL
BRØDRENE MYKING MASKINSTASJON AS RADØY
BRAGE BRAGLI ALSTADHEIM OSLO
BRAGE LILLERY ARMERING OG BETONG ORKDAL
BRATTÅSEN MASKIN AS HADSEL
BRATTGJERD JOSTEIN OSEN
BRATTLI NILS KVAM
BRECK HARRY MOSS
BREKKA BYGG OG ANLEGG TINN
BREKKE ARNE HENRY RYGGE
BREKKES MURSERVICE AS HORTEN
BRENDEN OG MARKENG MASKINDRIFT DA S
BRH FLISEMONTASJE Brian Henriksen HOLMESTRAND
BRIAN JENSEN ARMERING SERVICE BÆRUM
BRO OG KANTSTEIN SERVICE LIMITED VESTVÅGØY
BROWN BELEGNINGSSTEIN OSLO
BRURÅS MURERSERVICE BERGEN
BTK ANLEGG Bjørn Terje Lindberg Kraabøl OSLO
BUILDING & PAUING Zlomaniec BERGEN
BULMAK BYGG Rumen Avramov Todorov OSLO
BUNNYS MURERSERVICE Ulrich Bang R
BUSET ØYVIND MURMESTER OSLO
BUSKERUD GJENVINNING AS ØVRE EIKER
BUSKERUD INJEKSJON LIMITED LIER
BUYLE GEORGES NARVIK
BY OG LAND BROSTEIN Michael Rooney B
BYGG & ANLEGGSIKRING Magne Skarseth KONGSBERG
BYGG & ANLEGGSTJENESTER Zlatan Muzan RAKKESTAD
BYGG & BETONGSERVICE Tveit FJELL
BYGG & BOLIGSERVICE ARNE PEDERSEN HOBØL
BYGG & PERSONAL AS TVEDESTRAND
BYGG ISO-TERM AS RISSA
BYGG OG ANLEGGSTJENESTE Sjur Ø Bøvre ULLENSVANG
BYGG OG ANLEGGSTJENESTER AS GRAN
BYGG SERVISE Svein Thorleif Næss FREDRIKSTAD
BYGGETJENESTER MAREK ZAREMBA OSLO
BYGGFIRMA INGVAR URAN AVERØY
BYGGPROFF Gani Ukthaqi NITTEDAL
BYGGSERVICE 5 ESS TOTALKONSEPT JOHANNESSEN SARPSBORG
BYGGTEKNIK I SKENE MOSS
BYGGTJENESTER JACEK SADUR BÆRUM
BYGNINGS ERFARING MANDAL
BYNESET BETONG AS TRONDHEIM
BYSVEEN MUR OG PUSS STANGE
C LIFT SERVICE Bjarte Løvseth VÅGSØY
C-PORTSERVICE V/CHRISTENSEN DRAMMEN
C.Z-SANIT DOROTA KUBICA MIROSLAW KUBICA SPOLKA JAWNA HAMAR
CAME BYGG CARSTEN MEYER RÆLINGEN
CARL KRISTIAN KINASTOWSKI OSLO
CAROENTERS - WORK JEDYNAK ASKER
CASPERS MONTERING Jan Eigil Caspersen LARVIK
CATO ALFHEIM FJALER
CEF RECRUITMENT SIA -
CH SWAHN ANLÄGGNINAR AB SARPSBORG
CHEMAR POWER AND INDUSTRIAL SERVICES LIMITED LIABILITY COMPANY -
CHRI FA KRANSERVICE K Faldalen STANGE
CHRISTER FLØISAND BERGEN
CHRISTIANIA BETONGSAGNING OG BORING LIMITED OSLO
CHRISTIANIA REHABILITERING Per Roy Juberg OSLO
CHRISTIANSEN REP OG SERVICEUTLEIE SANDE SANDE
CJJ KRANKOMPANI Cato Johannes Johnsen PORSGRUNN
CLAUS PETTER FOLLO MOSS
COATING CONSULT LYNGDAL
COLOSS MURHUS AS SANDNES
CONBRIDGE AS ASKER
CONBRIDGE HOLDING AS ASKER
CONOWA J Bøhmer SKIEN
CONPLAN BURG GMBH -
CORNEAS SVETS & MONTAGE AB -
CORNELL MUR OG FLIS Espen Cornell Jacobsen FJELL
CUBA BYGG P MORTENSEN OSLO
DAG IVAR KRÆMER TROMSØ
DAG RUNE PERSSON OSLO
DAG TVEITEN LIER
DAHL ARMERING NEDRE EIKER
DAHLE BIRGER STRAND
DAHLMANS MASKIN, MEK OG RØR DRAMMEN
DAKO Dariusz Koczkodaj OSLO
DALE PER INGE SANDNES
DALEN HANS ANDERS GJERSTAD
DALKIA ENERGY AND INDUSTRIAL SERVICES AB OSLO
DALSBERGET'S MURSERVICE KONGSVINGER
DANCA BYG APS -
DANIEL FALK OSLO
DANIEL JÖSEF BRUZDZINSKI OS
DANSK KAKEL & MALERI KONGSVINGER
DARIUS CERNIAUSKAS BYGGEFIRMA SANDNES
DARIUSZ EUGENIUSZ GRASZEK OSLO
DAVID MCCALL OSLO
DAVID SLÅTTEBREKK KARMØY
DECOR-SERVICE Abdul Ghani Khokhar OSLO
DEEP SEA MARINE Monica Antonsen HAUGESUND
DENNIS DANIEL RUNDBERG HAMAR
DESIGNER BROSTEIN Miles Doran ÅLESUND
DIABLAK REMBIELAK SLAWOMIR -
DIAMANTBORING NORD AS KAUTOKEINO
DIEHL + SCHWIERCZ GMBH OSLO
DIMA SERVICE DIMITAR RAYKOV DIMITROV OSLO
DIMITRIJ LEON KRISJANOVSKIJ OSLO
DIMMELSVIK ENTREPRENØR AS KVINNHERAD
DIN FLISLEGGER Ketil Pettersen OSLO
DIN FLISMONT SVELVIK
DITLEFSEN DYKK & ANLEGG Tommy Ekelund Ditlefsen LARVIK
DK-BYGG Leif Crone Nielsen OSLO
DOKKEN OG MOEN MURMESTERFORRETNING AS LILLEHAMMER
DOMINIK PATRYK STEC ÅL
DRØBACK BYGG OG ANLEGG Veijo Mauri Ensio Krigsholm HALDEN
DRAGE KÅRE INTERIØRMONTERING VANYLVEN
DRAGSET MASKIN MELDAL
DRAGUTIN BASTAC DRAMMEN
DRAUGSVOLL TONNY ØVRE EIKER
DREGE SVEIN STRANDA
DS ENTREPRENØR BERGEN
DT MUR OG FLIS DA OSLO
DUDUS Daniel Wozny OSLO
DUESUND MUR-/VEDLIKEHOLDSERVICE MASFJORDEN
DUK-VAKHA ELEMENTBYGG KARMØY
DURSETT JAN PETTER GÅRDSGUTTSERVI SANDEFJORD
DUSKO ILINCIC VENNESLA
DVERGSDAL & SUNDE BETONG AS JØLSTER
DWARF MASKINSERVICE v/ Ole Laskemoen SAUHERAD
DYKKERFIRMA JAN E PETTERSEN AS SANDEFJORD
DYKKERKOMPANIET LIMITED VÅGAN
DYKKERSERVICE Sven Frode Schaufel KVAM
DYRVIG ERIKSEN NAPHAUG ARMERING DA SKIEN
DYRVIGS ARMERING SKIEN
E M STILAS & MALING Einar Midtbø GJERSTAD
E.F MONTASJE v/ Ejnar Falk STRAND
EBNE ARNE I ENTREPRE /J A RØMMEN -
EC DAWID UMINSKI TROMSØ
EC KAROL STEPIEN TROMSØ
EC MARCIN KOTNIS TROMSØ
EC MARCIN OSOWSKI TROMSØ
EC WALDEMAR KACZMAREK TROMSØ
EDDIE'S KRANTRANSPORT AS FREDRIKSTAD
EDILKOS NORGE Ejup Bulliqi OSLO
EDVARDSEN MUR PUSS & FLIS Roar Edvardsen NEDRE EIKER
EDVIN FLØ MASKINSTASJON ULSTEIN
EDWARD BLITEK OSLO
EFTEVAND FINN A IVELAND
EID KJELL ARNE SØR-AURDAL
EIENDOMSTEKNIKK ROLF LANGÅS MOLDE
EIKEMO MASKIN AS SVEIO
EIKER SKORSTEINSSENTER Bue Horgen ØVRE EIKER
EILIF NILSEN LØFT, TRANSPORT OG UTLEIE LOPPA
EINAR STOKKEBØ VIK
EINAR THYGESEN ARENDAL
EINAR TRAUSTASON OSLO
EIRIK ANDERSEN BERGEN
EKSAKT MUR OG FLIS Tore Svepstad OSLO
ELEMENTMONTASJE VEST AS HAUGESUND
ELFINN MARTINSEN MELHUS
ELIASSEN BORING OG FJELLSIKRING LARVIK
ELIN JOHANNE KALDVANSVIK FRÆNA
ELLINGARD NATURSTEIN AS OSLO
ELSETH MASKIN AS PORSGRUNN
ELSTAD MUR OG FLIS SANDE
ELVERUM BETONGSAGING Morten Woldmo ELVERUM
ELVIN BOI PEDERSEN TIME
EM BETONGSAGING Enor Meggison ÅS
EM ENERGI DA SANDNES
EM MUR Erik Melsæter LIER
EMIL O GRØSLAND ØVRE EIKER
ENDESTAD MURERSERVICE AS TVEDESTRAND
ENDRE SVALHEIM MONTERING FLORA
ENGEBRETSEN COMP TØNSBERG
ENGELAND LEIF OSLO
ENGEVIK FORSKALINGSTEKNIKK Jens Tore Engevik STORD
ENRICO FRAASS MURERFIRMA SØR-ODAL
ENSTRØMS GJERDE TRYSIL
ENTREP AS ENEBAKK
ENTREPRENØR ALF SEKKINGSTAD FJELL
ENTREPRENØR BYGG-OG ANLEGG Ole Bisgaard ASKER
ENTREPRENØR MYKSVOLL OS
ENTREPRENØR ROLF REKSTAD AS TRONDHEIM
ENTREPRENØR TERJE KITTANG GRAVESERVICE BERGEN
ERIK HENNELI MURERFIRMA SØR-VARANGER
ERIKSEN ALEX ENTREPRENØR BERGEN
ERIKSEN JAN ALEX NORD-ODAL
ERIKSEN OSKAR ALTA
ERNST LYDER OLSEN SKODJE
ERSLAND FORSKALING KVINNHERAD
ESPELAND FORSKALING AS BJERKREIM
ESPELID ATLE MIKAL BERGEN
Espelid Bygg og Vedlikehold SPYDEBERG
ESPELID GUNNAR SPYDEBERG
ESPELIEN TOMAS NORD-AURDAL
ESPEN EVENSEN ALT KLART STAVANGER
ESTEN FLØISTAD OSLO
EURO CONSTRUCTION Johan Ljungberg OSLO
EURO-CONTRACTORS APS -
EURO-SERVICE Adam Augustyniak OSLO
EUROPE CONSTRUCTION WARD PATRIC OLIVER -
EUROPEAN DESIGNER BRUSTEIN SCAPAU OSLO
EVALD H STORBAKK BALSFJORD
EVEN DRIVENES AUSTEVOLL
EWEX-ENGINEERING GMBH&CO INDUSTR & MARINE SERVICE KG OSLO
EXPERT BYGG & BRANNSIKRING Bjørn Jensen OSLO
EXTREME TOWERS AND CONSTRUCTIONS AS SANDEFJORD
F A JORDE MINIGRAVESERVICE OSLO
FØNIX MESTERSERVICE AS FREDRIKSTAD
FØRDE KRANUTLEIGE AS FØRDE
F. B. BETONGSERVICE OSTERØY
F.D. BYGG Fatime Dacic Mehmeti OSLO
FA: ELO MÖLLER BODØ
FABRICOM GTI SA NORWEGIAN BRANCH STAVANGER
FACTORY BLACK V/ANDREAS ISLANN SVELVIK
FAG-STILLAS DA VINDAFJORD
FAGFLISAR EHF OSLO
FAGMANN MUR OG FLIS ANDRE ODDEN ELVERUM
FALLSTEIN MUR SØRUM
FANA FLIS AS BERGEN
FANA MUR AS BERGEN
FANA MURSERVICE v/Kozak S BERGEN
FANA VARME & SKORSTEINSERVICE Trond Skar BERGEN
FANTINI BIJOUTERIER filial av utenlands foretak TØNSBERG
FARETH OLE KJELL RISØR
FARHAD DARYAI OSLO
FAUSKE STILLASUTLEIE Hans Storstein FAUSKE
FEIERMESTER ALF PETTERSEN ILDSTEDS OG SKORSTEINSSERVICE OSLO
FERKINGSTAD JARLE TYSVÆR
FILIP MALINKA FROLAND
FINNØY FORSKALING Kjell Frode Berge FINNØY
FINNEIDFJORD MUR OG FLIS Flemming Hauggard HEMNES
FINNSNES DYKK & ANLEGGSERVICE AS LENVIK
FINNSNES DYKK & ANLEGGSERVICE Keneth Larsen LENVIK
FINSRUD MUR OG FLIS MODUM
FIRMA BUDOWLANA MASTERPOL VESTRE TOTEN
FIRMA KAMIL MROZIUK OSLO
FIRMA MAREK MROZIUK OSLO
FIRMA PET-TER Piotr Miliwek EIDSBERG
FISKEBEKK STØYP KLEPP
FITJAR MUR & FLIS Harald Sunde Johnsen FITJAR
FIXIT Gard Stolp ULLENSAKER
FJØSNE-SKARTUN MINIMASKIN ANS LEIKANGER
FJELDBERG ROAR SANDE
FJELDE KURT OVE STRAND
FJELDHEIM JAN DRAMMEN
FJELLANDS UTLEIGE KVINNHERAD
FJELLBERG EIENDOM AS ÅL
FJELLBERG JAN MURMESTER TROMSØ
FJELLES MUR OG FLIS HAMMERFEST
FJELLHEIM TOR LIER
FJELLSIKRING V/NORDÅS KJELL ELVERUM
FJELLSPRENGNING Ivar Hågensen NARVIK
FJELLVANG ULF AND
FJORDTUR JOHNNY DANIELSEN BODØ
FLØISVIK SVEIN-OVE STAVANGER
FLAATERUD ANLEGG Hans A Flåterud NOTODDEN
FLATERUDHAGEN PER-HÅVARD SØR-FRON
FLATTUM DREINERINGSSERVICE MODUM
FLEMMING BURMEISTER KONGSBERG
FLEMMING ROA FLÅ
FLESLAND HANS-JOHAN BERGEN
FLEXI TEAM VIDAR TOLFSEN FREDRIKSTAD
FLEXIFRAKT Sverre Bernes LINDÅS
FLIESEN ØFEN KAMINE BERND REMUS -
FLIS & MUR MURMESTERFORRETNING AS BERGEN
FLIS NATURSTEINARBEIDE RISSA
FLIS- OG MURSPESIALISTEN Harald Dragerengen VESTRE TOTEN
FLIS-SERVICE Stig Ytredal PORSGRUNN
FLIS/STEINMONTØR JAN-FRODE GYLLAND LEVANGER
FLISE Ole Pedersen MANDAL
FLISEFIN Christian Lykke Nielsen TRONDHEIM
FLISEKSPERTEN AS MOLDE
FLISELEGGERN Tom Opsahl SVELVIK
FLISEMESTEREN ROGER SVENDGÅRD FREDRIKSTAD
FLISEN MAREK NORWEGEN ASKER
FLISEN MURERFIRMA - RØRFIXEREN AS BERGEN
FLISINNREDNING Morten Andreassen DRAMMEN
FLISLEGGER 1 TOMAS ZIELSKI KARMØY
FLISLEGGER OLA ESPELID ASKØY
FLISLEGGER`N FRED BULAND ÅLESUND
FLISSPIKKERN VED MURER Vegard Kvamme OSLO
FLISTEKNIKK AS TRONDHEIM
FLISTJENESTEN Ivan Holseter KRISTIANSAND
FLO ISAK STRYN
FLORICO Andreas Lederhilger OSLO
FOLKESTAD OG HOLTE BETONGPUMPING DA SAUHERAD
FOLLO BRØNNBORING AS EIDSBERG
FOLLO MURHUS OLE CHR SEMB SKI
FOLLO MURMESTERFORRETNING Geir Skaget VESTBY
FORSKALING & BETONG Lars Vedøy KARMØY
FORSKALING AS SAUDA
FORSKALING MURING Olav Rayner Wilhelm Wilhelmsen STAVANGER
FORSKALING OG BYGGTJENESTER AS SVELVIK
FORSKALING- SØR AS EIGERSUND
FORSKALINGSARBEIDER'N ENGERDAL
FORSKALINGSKOMPANIET DA FOSNES
FORSKALINGSSERVICE AS FJELL
FORSKALINGSSERVICE L J Sørensen HURUM
FORSKALINGSTEKNIKK Kim Roger Wang SIGDAL
FORSKALLING MUR OG STØPING Per Haargaard RØYKEN
FOSEN GULVBEHANDLING AS LEKSVIK
FOSSEN SERVICE ALF MAGNE JOHNSEN NORD-ODAL
FRAMMARSVIK ENTREPRENØR AS RANA
FRANCIS THOME MUR OG FLIS VÅGSØY
FRANCISCO MARIN KONGSBERG
FRANGUS FASADESERVICE MArianne Berg OSLO
FRANK KRAKELI MOLDE
FRANK NACHTNEBEL OSLO
FRANK OLAV SIKVELAND FARSUND
FREDDY THOMSEN MUR & FLIS Freddy Thomsen RYGGE
FREDRIKSTAD BYGGVURDERING OG TAKSTFORRETNING Jan Mathisen FREDRIKSTAD
FREDRIKSTAD TERMOGRAFI OG BYGNINGSKONTROLL AS FREDRIKSTAD
FRIBERG ROY OSKAR OPPEGÅRD
FRICO AS TØNSBERG
FRITZ LEON PETTERSON OSLO
FRODE BYENSTUEN RINGSAKER
FRODE ENGER'S TRADISJONSMUR ØYSTRE SLIDRE
FRODE GUNDERSEN KRISTIANSAND
FRODE HAUGEN SIGDAL
FRODE LØKKEN DYKK SKIEN
FRODE LANGÅKER KARMØY
FRODE TEIEN MASKIN OG TEKNIKK LARVIK
FROGNER FASADEVASK OG LYDTJENESTER Dag Frogner Hansen SANDEFJORD
FROLAND MUR OG FLISLEGGING Torbjørn Vilfred Jensen FROLAND
FROMREIDE MASKIN ASKØY
FRON BETONGPUMPING AS NORD-FRON
FRON GULVSTØP AS NORD-FRON
FURE BYGG LTD ÅLESUND
FURU MASKIN MÅLSELV
FURULAFT ÅL DA ÅL
FVT MUR AS RYGGE
G & H SPRENGNINGSTEKNIKK AS FREDRIKSTAD
GÖTEBORGS SPÅRVÄGAR AB NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK -
GANESH AS OSLO
GARMANN GRUNN OG BETONG AS BERGEN
GAUSNES DYKKERSERVICE AS STRYN
GAUTEFALD BETONGSERVICE KRAGERØ
GAWRYCH NATURSTEIN HAUGESUND
GEILO BYGGHERRE CONSULT AS HOL
GEIR HOVDELIEN MONTASJE NORDRE LAND
GEIR KOI GRAVE OG TRANSPORTTJENESTE SØR-VARANGER
GEIR LYDER TOKLE RAUMA
GEIR NICOLAI LIEN AURSKOG-HØLAND
GEIR OLAV OPSAHL FLÅ
GEIR OVE SKORPEIDE FLORA
GEIR SKARSTAD BINDAL
GEIR SLETTAØYEN RAUMA
GEIR STÅLE BAKKEN RØROS
GEIR VATNEBRYN AS FLESBERG
GERÜSTBAU SAMEK -
GERHARD HENRY BOLAND ETNE
GERMAN MARCOS PENA MIRANDA OSLO
GFT SERVICE AS VAKSDAL
GIGANTPOL Dabrowki NESNA
GILLS MUREFIRMA Erik Gill PORSGRUNN
GINTARAS TALMANTAS RINGEBU
GIVE ELEMENTFABRIK OSLO
GJERDE KRANFØRERUTLEIE LUNNER
GJERDEN FJELLSIKRING AS LARDAL
GJERSØYEN TOR OLIVER RØYKEN
GJERTSEN FAGMUR NORGE Gjert Gjertsen TROMSØ
GJERULV`S DYKK & ANLEGGSSERVICE Gjerulf Hurv FROLAND
GL MONTASJE Gunnar Lyngstad NORD-ODAL
GL VÅTROM Geir Langseth SKI
GLADHUS IVAR GOL
GLADIATOR SUBSEA TRENCHING AS FREDRIKSTAD
GLASSBYGG AS TRONDHEIM
GLOMMEN SKORSTEINS-SERVICE ANS SARPSBORG
GODFRED OFOSU DRAMMEN
GOL STEIN OG SKIFER DA GOL
GONI BYGG Agron Ramadanovski OPPEGÅRD
GP STÄLLNINGAR AB SANDEFJORD
GR SANERING AB VESTBY
GRÆSLI & GULLBREKKEN ANS TYDAL
GRÆSLI & GULLBREKKEN innehaver Ingjald Græsli TYDAL
GRÅSJØN STEIN AS VERDAL
GRØNFUR JARLE JØLSTER
GRABB MASKIN Kjell Ronny Lid Johannessen KRISTIANSAND
GRABEKS JOHANNA GRAB -
GRACYK S. C. FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA ANS AURE
GRAN CONSULT AS EIDSVOLL
GRANLI JAN-ERIK NORD-ODAL
GRAV ENTREPRENØR AS OSLO
GRAV OG SPRENG AS TVEDESTRAND
Gravco A/S OSLO
GRAVDAL MASKIN V/RAGNAR GRAVDAL ASKØY
GRAVDAL NORALF HEMNE
GRAVE OG TRANSPORTTJENESTE ANS SØR-VARANGER
GRAVEFIRMAET Anton Almehagen SANDEFJORD
GRAVFIRMA JAN LUNDBLAD AB EIDSBERG
GRAVING PLANERING Rune Asla HAMAR
GREFTEGREFFS HÅNDVERKSTJENESTER LUNNER
GREIBROKK EYSTEIN BYGLAND
GRENLAND FLIS & MURVERK Gøran Gabe PORSGRUNN
GRENLAND STÅL & PLATEMONTASJE LINNA SKIEN
GRENLAND VEDLIKEHOLDSERVICE v/ Jarle Grini SKIEN
GRIMSTAD BYGG & REP Asmus Thielsen GRIMSTAD
GROV FORSKALING AS STORD
GROVFJORD VANNKRAFT OG ANLEGG AS SKÅNLAND
GRUNDE AVHARSTVEIT EIDSVOLL
GRUNNSIKRING AS OSLO
GRYGIEL MURERSERVICE FREDRIKSTAD
GRZEGORZ SZCZEPANIAK ÅS
GUDMUND JØRGENSEN ANTENNESERVICE TROMSØ
GUDMUND TOLLERUD HOL
GULVBETONG AS TRONDHEIM
GULVBLASTRING AS EIDSBERG
GULVSLIPING.NO JAN ERLEND INNSELSET OSLO
GUNDES DRAMMEN
GUNLEIK MOSEBØ HJARTDAL
GUNNAR EDVARDSEN LURØY
GUNNAR SPJELL LINDÅS
GUNNVAR SELJESETH FLORA
GURIGARD SEVAT ÅL
GUSSIÅS KNUT IVAR MOLDE
GUSTAVSEN FORSKALING AS KARMØY
H FREDRIKSTAD
H R BERGE MUR OG BETONG Harald Reime Berge
H TORVUND AS SVEIO
HÅKAN ALVERSTEDT HÅKANS STILARS MONTARSJE SARPSBORG
HÅKAN LANGAKER MURERFIRMA FREDRIKSTAD
HÅKEDAL MUR OG FLISARBEID NØTTERØY
HÅKON JESPERSEN KARMØY
HÅKON KYLLESØ SANDNES
HÅKON OLSEN MUR OG FLIS KARMØY
HÅKON TANGJERD KARMØY
HÅNDTVERKEREN KÅRE BROSØ HURUM
HÅNDVERK SPESIALISTEN AS OSLO
HÅNDVERKERSERVICE OK MALESZA OSLO
HÅNTLANGER SERVICE Sjørengen RINGSAKER
HÅRSTAD NATURSTEINSMONTERING OPPDAL
HÅVARD BRYHN MURER OG FLISLEGGER OSLO
HØNEMYR SANDBLÅSING ANS SONGDALEN
HØRDUR HAFSTEINSSON STAVANGER
H. BJØRNESTAD - SKORSTEINSTEKNIKK BERGEN
H. N. KRANE NADOLNY & SCHULZE GMBH & CO KG OSLO
H2O SERVICE -
HAAKON AASE TØRRMURING MELAND
HAAKON HOLDING AS KONGSBERG
HAARBERG BETONGSAGING AS LIER
HADELAND MUR OG SKIFER Arild Ellefsrud GRAN
HAGEBY BYGGE & EIENDOMSSERVICE Terje Grøtting TRONDHEIM
HALDOR MELING MURMESTER AS STAVANGER
HALDORSEN SERVICE OG ASSISTANSE OSLO
HALLERAKER FORSKALING BØMLO
HALLINGDAL FLIS OG SKIFER V/ NOMM ÅL
HALLINGDAL SKORSTEINSSENTER Tore Horgen FLESBERG
HALLSERVICE AS KRØDSHERAD
HAMANN CLAUDIUS ARMERINGS ASSIST HOF
HAMRAN TONY NESODDEN
HANDEL PUIT OÛ -
HANGERÅS KÅRE MELHUS
HANS BRUNVATNE OS
HANS JACOB STÅLBYGGARE ENGINEERING TØNSBERG
HANS MARTIN NORDBERG RAKKESTAD
HANS OG TOR HANSEN INNHAVER TOR HANSEN ULLENSAKER
HANS OLAF MASTEREID BAMBLE
HANS PETTER'S INNKJØPSTJENESTER Hans Petter Johansen PORSGRUNN
HANS SYRINGEN HAMAR
HANS TOPPE AS BERGEN
HANSA MASKIN V/OLE SANDNES NESSET
HANSEN & LEVVEL MURERMESTERE AS FREDRIKSTAD
HANSEN BETONGSAGING OG BORING AS NEDRE EIKER
HANSEN OG NIELSEN BYGNINGSREHABILITERING DA OSLO
HARALD BENDIKSEN OPPEGÅRD
HARALD FLATJORD TRONDHEIM
HARALD JENSEN DYKKERSERVICE FJELL
HARALD KENSLAND EIDSBERG
HARALD SKODJEREITE SKODJE
HARALD WEDEL-JARLSBERG RE
HARAM ARNE ÅLESUND
HARDANGER DYKKERSERVICE K MEDHUS EIDFJORD
HARDANGER GRUNN & NATURSTEIN AS KVAM
HARFJELD VIKAR SERVICE HOLMESTRAND
HARMET OÜ BODØ
HARSTAD MUR & FLIS AS HARSTAD
HARTYS REHABELITERING Hartmuth Westby HAMAR
HASSE AMUNDSEN HURUM
HAUG BETONGARBEIDER OSLO
HAUGEN KJELL MURERSERVICE PORSGRUNN
HAUGENS BIL OG MASKINSERVICE NITTEDAL NITTEDAL
HAUGER MASKIN GRANVIN
HAUGERUD & VIKEBY HOLDING AS EIDSBERG
HAUGERUD JØRN EIDSBERG
HAUGERUD THOR SØNDRE LAND
HAUGESUND PORTSERVICE Kåre Moen HAUGESUND
HAUGHOLT ANLEGG'S SERVICE AS GJERSTAD
HAVATOR MONTAGE AB ALTA
HAVATOR OY ALTA
HAVBRUK SERVICE AS NÆRØY
HAVERSTADLØKKENS ARMERINGSSERVICE NORD-FRON
HEGARD PEIS OG PIPE AS TINN
HEIBERGS KÆLK SERVICE OSLO
HEIDAL GRUNN & BETONG A HEIDAL FUSA
HEIN OMLAND HAUGESUND
HEINE'S MURERSERVICE John Heine Andersen NESODDEN
HELGÅS OG VANGSTAD FORSKALINGSBYGG ANS VERDAL
HELGE BOTTEGÅRD MODUM
HELGE FOSSHEIM SKODJE
HELGE PRYTZ SIVERTSEN AS VOSS
HELGE SOLVOLD STORD
HELGE WALDEMAR GJESDAL
HELGESENS PIPEREHABELITERING MÅLSELV
HELLÅS BETONGSERVICE KVINNHERAD
HELLES MUR OG PUSS VALLE
HELLESVIK ERLING BJUGN
HELLUM MASKIN LIER
HENKI AAVIK HARSTAD
HENKI KVÅLSETH NEDRE EIKER
HENRIK BYBOTH ARMERING AS SKIEN
HENRIK KARLSEN VARME SERVICE FREDRIKSTAD
HENRY FLESVIK HOBØL
HERØY KRANSERVICE Atle Sundalskleiv HERØY
HERADSTVEIT MAGNE DØDSBO KVAM
HERBERG TERJE B ULLENSAKER
HERCULES GRUNDLEGGNING Norsk avdeling av utenlandsk foretak OSLO
HERLAND ASBJØRN BERGEN
HILLESVIK MASKINDRIFT TYSNES
HILPERT GMBH & CO. KG OSLO
HJ ENTREPRENØR DA SARPSBORG
HJØNNEVÅG LYDER JOHAN SOLUND
HJARTHOLM KÅRE DØDSBU LINDÅS
HJARTNES OLAV B KVAM
HJELLESTAD MASKIN AS BERGEN
HJELVIK BETONGSAGING AS ÅLESUND
HJERPÅS DRIFT GRANE
HOBERG ARILD STANGE
HODNE INGE FROLAND
HOLMLUND INJESERING BETONGARBEIDE RÅDE
HOLT BJØRNAR LARVIK
HOLT RISA AS
HOLVEN JENS OLAV ULVIK
HOMLONG BYGGELAG NORDDAL
HORGEN HARALD FJELLSPRENGNING ØVRE EIKER
HORVEI INGE VOSS
HOVDEKLEIV BYGG OG ANLEGG, PAUL ARNE PLATE HOVDEKLEIN LARVIK
HOVLAND BETONG OG FORSKALING NOME
HSM B.V. OSLO
HUGO STORESUND SUND
HUNGNES ARNT JOHNNY TRONDHEIM
HUNSKÅR MUR OG BETONG Geir Ove Hunskår VÅGSØY
HURDAL UTLEIE COMPANY HURDAL
HUS OG HYTTE Raymond Price EIDSVOLL
HUSBY JOHANNES T RISSA
HUSNES LIFT OG STILASUTLEIGE Arvid Røssland KVINNHERAD
HUSSERVICE WILLIAM SKILDRUD OSLO
HUUS RENOVASJON Ragnhild Bøe OSLO
HVALER FJELLSPLITTING Arild Sand HVALER
HVALER MURERFORRETNING DA HVALER
I TJENESTE Ole Martin Ramfjord DRAMMEN
IACOPO BARTOLOZZI OSLO
IDÈ HÅNDTVERKEREN JOACHIM ULFENG FREDRIKSTAD
ILDSTED & PIPE AS GAUSDAL
ILIA MUR OG FLISS Ilia Prifti OSLO
ILIA ZAIKIN OSLO
ILIA ZAIKIN LIMITED OSLO
IMERS INDUSTRIMONTAGE NORGE -
IMPORT BYGG FIX Myhoa Thi Kieu ARENDAL
IMPREGNERINGSGRUPPEN Jesper Borg OSLO
INDERBERG PÅL TRONDHEIM
INDREBØ & BOGE BETONGARBEID AS VAKSDAL
INDUSTRISERVICE Johannes Beiner RYGGE
ING JOHNSEN BRICKSWARE STORD
INGAR SKREDE GRAN
INGE HJELLE ENTREPRENØRFORRETNING AS OS
INGE KLEPPSETER BAMBLE
INGENIØRFIRMAET PROSJEKTFLIS AS LARVIK
INGER JORUNN ODDA- TRENDIT RINGERIKE
INGVALD ROGNALDSEN AS MURMESTERFORRETNING BERGEN
INGVALDSEN FORSKALING HAUGESUND
INJEKSJON-SERVICE AS RINGSAKER
INJEKSJONSTEKNIKK AS OSLO
INLINE DESIGN LIMITED OSLO
INNLANDET MUR & FLIS AS RINGSAKER
INNVÆR MUR & BETONG VINDAFJORD
INPRO BRUNNSBORRNING AB -
INTERVERK AS BÆRUM
INTERVERK Jan Przemyslaw Ozarowski BÆRUM
INTEX BYGG & SMIDE AB OSLO
INWALL AB OSLO
IS ANLEGGSERVICE v/Inge Slettemark VOSS
ISØY PETTER MURMESTER OSLO
ISCO AS STRYN
IVAR GOVE TROMSØ
IVAR LØFTEN INDUSTRISERVICE AS TRONDHEIM
IZA FLISER IzzaHollah Fiyazi HURUM
J TANGERÅS MURERSERVICE AS OSTERØY
JÆREN FLIS & SKIFER AS KLEPP
JØNVIK FJELLSPRENGNING FOSNES
JØRGEN FLYGIND OPPEGÅRD
JØRGEN LINDÈNS BYGG & SKIFFERTAKSTEKNIK AB SKEDSMO
JØRGENSEN BETONGSERVICE BERGEN
JØRN HØYJORD HOLMESTRAND
JØRN INGE THANEM MUR PUSS OG FLIS TRONDHEIM
JØRN NORDKVELDE LARVIK
JØRN NORDSLETTA NANNESTAD
JØRN OVE HANSEN DRAMMEN
JØRN PETTERSEN ENEBAKK
JØRN RUNAR OLSEN RANA
J-LØ Joachim Løland OSLO
J-MUR SERVICE Jerzy Chrostek STAVANGER
J. H. GRUNN OG BETONG Jan Hella RADØY
J. J. JUNNO OVERFLATEBEHANDLING MODUM
J. SKRU MONTASJE AS BERGEN
J.E.CHRISTIANSEN VARMESERVICE. LARVIK
JACEK JERZY NOWAK OSLO
JAKOB KRÅKEVIK ULLENSVANG
JAKOBSEN'S TRAKTORSERVICE KVÆNANGEN
JAKUBOWSKI MURERSERVICE MOSS
JALO-SAHKO KY -
JAM MONTASJE Anna Beata Muszynska OSLO
JAN BJØRENG HURUM
JAN BRAGE MICHELSEN MURERFIRMA STAVANGER
JAN ELVSAAS SERVICES ASKØY
JAN ERIK MATTSON STEINLEGGING OG GRAVING ENEBAKK
JAN ERIK TROSETH TRONDHEIM
JAN ERLING RAVNA TANA
JAN FORSELIUS SKEDSMO
JAN FRANCISZEK PATULA OSLO
JAN GUNNAR HELLUM GJØVIK
JAN GUNNAR SKIPSTAD TIME
JAN HÅVARD FLISNES ÅLESUND
JAN HAUGENS SANDBLÅSERSERVICE SKI
JAN HEIBERG GJØVIK
JAN HENRYK JASZTAL OSLO
JAN JAKOBSEN MUR OG FLIS TRONDHEIM
JAN KENNETH GRAVDAL LARDAL
JAN LANGVATN VEFSN
JAN MAGNE MONSTAD MARNARDAL
JAN SIGVE TJELTA SOLA
JAN SINDRE OLSEN TOLGA
JAN STENE AS HITRA
JAN TORNØE CHRISTENSEN FROGN
JAN WERNBORG MONTASJE OSLO
JAN-ERIK MAGNUSSEN FLIS OG INTERIØR BÆRUM
JAPA BYGG Jan Jørgensen HALDEN
JAREX BYGGESERVICE Jaroslaw Tadeusz Szalkowski GRAN
JARLAND KRANUTLEIE AS BERGEN
JARLE FINSEN BYGGFIX FROGN
JARLE SKULSTAD KONGSBERG
JC BRANNSIKRING Jonny Carlsen ASKER
JENS SÆVAREID ETNE
JENSEN DYKKERSERVICE PORSGRUNN
JENSEN FJELLANLEGG V/SVERRE JENSE KONGSBERG
JENTOFT SANDBLÅSINGSFIRMA SAMT BORING OG SPRENGNING FJELL
JEP MUR & FLIS Jan Erik Pettersson HALDEN
JERNBINDER.NO V/KENNETH ANDRÉ KAROLIUSSEN NEDRE EIKER
JERZY DARIUSZ LIS DRAMMEN
JESPER N CHRISTENSEN TIME
JESPER SKRIVER PEDERSEN OSLO
JESSHEIM STEIN & FLIS AS TVANGSAVVIKLINGSBO ULLENSAKER
JEVNE NILS ARNE VESTRE SLIDRE
JIM ARILD AASERUD FREDRIKSTAD
JIM BOGFJELLMO GRANE
JIM ELIASSEN ØVRE EIKER
JIMMY JACOBSEN MONTAGE APS -
JK BYGGSERVICE Jan Kleving ULLENSAKER
JO ANDERS ELLEFSÆTER RINGSAKER
JO KENNETH TORVE STANGE
JO KJETIL RUUD NORD-ODAL
JO SOLLI NORD-FRON
JO-INGE STENERSEN TROMSØ
JOACHIM BAKKE ØVRE EIKER
JOAR OSEN DYKKERSERVICE TRONDHEIM
JOHAN ARNT BRENNE FROSTA
JOHAN JONHAUGEN OSLO
JOHAN PARTHAUGEN NORDRE LAND
JOHANNES R ETNE
JOHANNESSEN - BYGG OG DYKK SERVICE KRAGERØ
JOHANSEN & ASPREM MURERSERVICE AS STEINKJER
JOHANSEN JAN MURERFIRMA SANDEFJORD
JOHN EGELAND KVINESDAL
JOHN EINAR HALDSRUD GJØVIK
JOHN ERIKSEN FJELLSPREGNING TRØGSTAD
JOHN OLAV VALE ENTREPRENØR SKIEN
JOHN SIKKERBØL ENEBAKK
JOHN TERJE AARTUN SAUDA
JOHN V LE PAGE KRISTIANSAND
JOHNNY HANSEN OSLO
JOHNNY JOHANSEN FREDRIKSTAD
JON ÅGE SANDMO & SØNNER AS SKIEN
JON ÅGE SANDMO & SØNNER DA SKIEN
JON FOLMER HALDEN
JON'S MONTERING Jon Robert Martinsen HOBØL
JONAS BILPLEIE ZEYAD ABDULLAH GHAZI FREDRIKSTAD
JONN HELGE FLATELAND BIRKENES
JONNY GJØRLIHAGEN, SERVICEPARTNER LILLEHAMMER
JONNY MELBØ MUR OG FLIS RAUMA
JONNY MYRMEL MUR OG FLISESERVICE LTD BERGEN
JORDAL FORSKALING OG REHAB VAKSDAL
JORDBREKK FORSKALING AS SOLA
JOSEF SIMCIK ÅRDAL
JOSTEIN STEINFELD VÅGSØY
JOSTEIN TANGERÅS MURERSERVICE OSTERØY
JP FJELLPARTNER AS FRÆNA
JUELSEN KRAN & ANLEGG HOBØL
JULLUM SØR VEST CONTRACTING STAVANGER
JYDSK RØRENTREPRISE AS -
JYSK MONTAGE APS -
K LINTHO STEINMILJØ MYSEN EIDSBERG
KÅLEN BETONGSAGING Alf Jonny Reitan Kålen VERDAL
KÅLEN BETONGSAGING AS VERDAL
KÅRE SUNDE ENTREPRENØR AS FØRDE
K. EDDI EGHOLM-EVENSEN MUR OG BETONGSERVISE ARENDAL
K.H. RØWEKAMP & K.H. SCHIFFER GBR -
K.P. BYGG Kurt Pedersen OSLO
KAABY HJALMAR PORSANGER
Kai Ingar Bjerke SARPSBORG
KAI MONG EIGERSUND
KAI RICHARD OLSON NØTTERØY
KAJETAN GAJEWSJI ÅS
KALBAKKEN MUR OG FLIS Rexhep Shishani OSLO
KALIX BYGG STÄD HANDELSBOLAG KÅFJORD
KALVENES MASKIN & TRANSPORT AUSTEVOLL
KAMBO MUR OG FLIS Finn Vedal MOSS
KARAS CONSTRUCTION Karas HURUM
KARENDER OG FORNES DA MOSS
KARL ANTON AUKE SVELVIK
KARL ARNT MAGNUSSON SKIEN
KARL ERIK SKAUG TRØGSTAD
KARLSEN MUR OG FLISTEKNIKK Rune Karlsen BALSFJORD
KARSTEIN DØSKELAND RENNESØY
KARSTEN BYGG Karsten Rostalsky NESODDEN
KASTRUP JENS OLE ÅL
KB BYGGMONTASJE Kjelldar Bergersen OSLO
KELD JØRN DRACHMANN OSLO
KEN ERIC KVINLAUG KVINESDAL
KEN GAMLEM MINIGRAVESERVICE ENEBAKK
KENNETH ANDRE RUSTEN SARPSBORG
KENT DRAGERENGEN ØSTRE TOTEN
KETIL KARLSEN DRAMMEN
KEVIN MICHAEL EDWARDS FROGN
KGN MASKIN BJØRN EVANGER FJELL
KH MONTAGE AB EIDSBERG
KILKENNY NORWAY ANS -
KIM ANDRÉ WIGSTAD HENRIKSEN SØGNE
KIM JAN ANTHONY ASKIM
KING STEIN CONSTRUCTION Stuart King SANDNES
KIRKEBY TORBJØRN NITTEDAL
KJELL ARILD FJELDHEIM HOLMESTRAND
KJELL ARNE GRØNNING ENTREPRENØRFORRETNING BERGEN
KJELL BRAGE FUGLÅS MELHUS
KJELL DRANGE OS
KJELL IVARS Kjell Ivar Løbrøtte SØNDRE LAND
KJELL JARLE MIDTLYNG TINN
KJELL KRISTIAN AMUNDSEN INDUSTRIMALER LILLEHAMMER
KJELL LASSE DAHLMAN ØVRE EIKER
KJELL LIAN AS LEVANGER
KJELL MAGNE ÅTEIGEN LYNGDAL
KJELL O RITLAND AS SOLA
KJELL OVE CHRISTOPHERSEN BERGEN
KJELL ROAR DRAGSETH RISSA
KJELLEMANN Kjell Andreason BERGEN
KJEMISK INJEKSON Frank Robert Karlsen BOD
KJERNLIE SIXTEN OPPEGÅRD
KJETIL HAUGSTAUL RISØR
KJETIL LOFTHUS ULLENSVANG
KJETIL MEISLAND GJESDAL
KJETILS MUR & FLISSERVICE Ringlund RINGEBU
KK MONTASJE OSLO
KL MURERSERVICE AS LUNNER
KLØVEN BYGG OG MASKIN Jostein Kløve VOSS
KLAP CONTRUKTION ÅGE'S HAGE & ANNLEGG HOLMESTRAND
KLING ENTREPRENAD OSLO NORWAY OSLO
KLINGAN KJELL TYSFJORD
KM BYGG OG REHAB Khaled Ahmad Mahmoud LØRENSKOG
KNUDSEN'S KRANFØRER OG UTLEIESERVICE STAVANGER
KNUDSENS MUR OG SNEKKERFIRMA KRISTIANSAND
KNUT BLIKBERG VOSS
KNUT FOSS TRANSPORTTENESTER SOGNDAL
KNUT HELGE HATLETVEDT ASKØY
KNUT IVAR KJELSRUD VESTRE TOTEN
KNUT SIGVE LILLEMO VINDAFJORD
KNUT SIGVE SUGGELIA BIRKENES
KNUT WOXEN ÅL
KNUT-WILLY MELAND ÅL
KNUTSEN BETONGBORING OG RIVECERVICE OSLO
KODUMAJATEHASE -
KOLIBRI-SERVICE OVE INNVÆR ASKØY
KOMPLETT BAD OG HÅNDVERK Rune Amundsen LARVIK
KOMPLETT MÅLING AS SORTLAND
KONGSBERG MUR OG GRAV Endre Kofstad KONGSBERG
KONRAD JOHAN KONGSHAUG AVERØY
KONSTPOL SP Z O O -
KONSULENT FRODE DRANGE OS
KOREL MARCIN CIESIELSKI MOSS
KORGEN MUR OG BYGGSERVICE Raymond A Klemetsen HEMNES
KOT BORING & SPRENGING ANS SELJE
KP MASKIN KJETIL PEDERSEN ALTA
KRØDEREN MUR OG FLIS v/Andre Fuhre KRØDSHERAD
KRAGERØ SØYLER & BELEGGNINGSSTEIN DA KRAGERØ
KRAKELI FLIS OG SKIFER EIDE
KRAKELI JOSTEIN MOLDE
KRAKELI TORE MOLDE
KRAN & TRANSPORT AUKRA Jan Kåre Stubseid AUKRA
KRAN FØRER B Å O FREDRIKSTAD
KRAN PROFF RD Raymod Dahl SKAUN
KRANFØRER STEN OLE JENSEN BODØ
KRANFØRERAKUTTEN AS ASKØY
KRANFØRERUTLEIE Musobya SANDEFJORD
KRANHJELP Roy Hauge Pedersen FREDRIKSTAD
KRANLIFT OG BETONG AS KVINNHERAD
KRANMANN KARLSEN OSLO
KRANRINGEN EVENSEN AS SANDEFJORD
KRANRINGEN WIND AS -
KRANROGER Roger Godtman HALDEN
KREATIV STEINMONTASJE Hovhannes Avetisyan OSLO
KREMERS UTLEIE KRAGERØ
KRISPA Krzysztof Parcheta OSLO
KRISTER PATRIK JOHANSSON TØNSBERG
KRISTIANSAND SKIFER OG GRANITT Glenn Ege KRISTIANSAND
KRISTIANSEN DYKK & ANLEGG MOSS
KRYSZLOF IRENEUSZ WEISS OPPDAL
KRZYSZTOF BATOR ASKØY
KRZYSZTOF SADOWSKI HURUM
KRZYSZTOF WELENC BÆRUM
KRZYSZTOF'S MUR OG RENOVERING Stachewicz SANDNES
KSE BAUTENSCHUTZ GMBH OSLO
KUBAJKA HJELP PÅ BYGGEPLASSEN OSLO
KURT ALM NEDRE EIKER
KURT EILERTSEN ENEBAKK
KURT HØGLI EIDSVOLL
KURT HAGA NANNESTAD
KURT LAURSEN OSLO
KURT PEDERSEN MURER RINGEBU
KURT UELAND
KVADRAT INDUSTRIGULV AS MELHUS
KVAKSTAD AKSEL G TRØGSTAD
KVALSVIKBYGG FREDRIKSTAD
KVAMSDAL TORLEIF EIDFJORD
KVERKILD LEIF TRANSP/KRANFØREUTL VERDAL
KVERNALAND BETONGSERVICE Jan Inge Pedersen TIME
KVINGE BYGG Reidar Kvinge BERGEN
KVINLOG BULLDOZERFIRMA ANS KVINESDAL
KVINNHERAD ENERGIBYGG v/ Svein Teigland KVINNHERAD
KVITHYLL ARNT TRONDHEIM
KVITNES HÅKON HEMNES
KW-KRANWERKE AG -
KYAMS VIKARSERVICE Knut Yngve Askersrud-Mossefinn HOLMESTRAND
KYNNINGSRUD FUNDAMENTERING AS FREDRIKSTAD
KYRRE JOHANNESSEN FLIS OG NATURSTEIN MODUM
KYRRE KARLSEN STJØRDAL
L P ALLSERVICE Leif Olof Plaketti ASKER
LØDINGEN MASKINSTASJON Kyrre Nibe LØDINGEN
LØKEN BETONGTJENESTER ON/OFFSHORE EIDSVOLL
L-DYKK Arild Lund BERGEN
LADEKARL TEGL OG FLIS AS OSLO
LAGAARD FLIS OG MEMBRAN SKI
LAING MURERSERVICE OSLO
LAITIS STILLASEMONTERING OSLO
LAMO MASKIN HARSTAD
LANDE HÅNDVERK Geir-Vidar Lande LENVIK
LANDRØ BYGDESERVICE BA AGDENES
LANDSKAPSENTREPRENØR Lars P Grøstad SKIPTVET
LANGÅKER OLE KARMØY
LANGBRÅTEN BRØNNBORING & PUMPESERVICE Knut Johansen OSLO
LANGELAND FORSKALING SAMNANGER
LANKA TRADE AS NEDRE EIKER
LARS ALVER TRONDHEIM
LARS FREDRIK HOVDE MATHISEN RINGERIKE
LARS HALVOR MOVINKEL RISSA
LARS PATRICK BØRRUD EIDSKOG
LARSEN ARMERING SKI
LARSEN ETABLERING & DRIFT KARM
LARSEN GBE AS VESTBY
LARSEN PIPEFIX & SMÅREPARASJONER STAVANGER
LARSENS BYGG & ANLEGGS TJENESTER SKEDSMO
LARVIK BYGGSERVICE Eigil Aanes LARVIK
LASSE SANNER SANDEFJORD
LAURITZEN MURTEKNIKK OSLO
LAUVSETH OVE SAG OG BETONGBORING OSLO
LEDELSE OG ANLEGGSSERVICE Arve Nordnes SEL
LEIF ARNE OSMUNDSEN AS KARMØY
LEIF HARALD OLSVOLL MELAND
LEIF HELGE REKVE MURERFIRMA KRISTIANSAND
LEIF INGE MYKING LINDÅS
LEIF KOLVE KOLVE UTLEIGE BERGEN
LEIF SELNES AVERØY
LEIF VERPELSTAD HOL
LEIKVOLD DOGFIGHTER MODELLERS GOL
LEIRFALL JO STJØRDAL
LEITHE MASKIN VESTRE SLIDRE
LEIV INGE FIMREITE SOGNDAL
LEK OG PARK MONTERING AS KARMØY
LEKVEN DESIGN-SKIFER OG NATURSTEIN KARMØY
LIFTSERVICE John-Olav Kristoffersen TROMSØ
LILJEDAHL BETONG OG ARMERING ULSTEIN
LILLESKOG FORSKALING TYSVÆR
LINDEKLEIV FORSKALING v/ Øystein Lindekleiv VENNESLA
LINDESNES FJELLBORING Palmar Høiland LINDESNES
LINDS BYGG SØRUM
LINTHO STEINMILJØ AS EIDSBERG
LISTA SANDBLÅSING Geir Skeime FARSUND
LJOSNES BETONGSPRUTING MOSKENES
LM BYG & OVERFLATEBEHANDLING Michael Christensen VESTBY
LOFTHUS SJUR ULLENSVANG
LOSBERG HEINZ INDUSTRIMONTAGE -
LUCA BYGG Luca Astorino OSLO
LUCAS MUSIAL SALG OG SERVICE SØRUM
LUDWIK STANILAW JANCZAK OSLO
LUK-BUD LUKASZ WIECZOREK OSLO
LUKASZ JANUSZ FUDALI OMBUD -
LULEÅ BANDTRANSPORT OCH MILJØSERVIC AKTIEBOAG NARVIK
LULEÅ INDUSTRIMONTAGE AB OSLO
LUNDE JARDAR MURM FORR HAUGESUND
LUNDE PER H MURER ASKER
LUNDEMO DYKKERSERVICE ØRLAND
LUNDSTRØM ASFALT BERGEN
LURA FORSKALING AS SANDNES
LYBERG TORGNY RISØR
LYKKEBØ MASKIN JØLSTER
LYNGDAL DYKKERSERVICE Jonny Glendrange LYNGDAL
LYNGDAL FJELLSPRENGNING AS LYNGDAL
LYNGDAL FLISESENTER AS LYNGDAL
LYSET-KVERNVOLD VEIFORENING MIDTRE GAULDAL
LYSTAD MILJØSANERING SANDEFJORD
MÆLAND TERJE SOLA
MÅLSELV BETONGSERVICE AS TROMSØ
M.C. KAROL Marek Stanislaw Czarnota DRAMMEN
MACHO Muzaffar Ahmad Chaudhry BÆRUM
MACIEJ ARTUR JAWORSKI OSLO
MAGNAR ESPELID ASKIM
MAGNAR FJÆRVIK AURE
MAGNAR STENE GRANE
MAGNE ARVID ØYSÆD KRANFØRERUTLEIE FLEKKEFJORD
MAGNE BRENDEHAUG MINIGRAVERN FJALER
MAGNE DAG BRAGELIEN SEL
MAGNE LØVIK KRANUTLEIE STAVANGER
MAGNUS THORDARSON BÆRUM
MALER KALLIOSALMI OSLO
MALMBERG BETONGVEDLIKEHOLD Tore Malmberg BÆRUM
MAMMOET DEUTSCHLAND GMBH OSLO
MAMMOET HANØYTANGEN AS ASKØY
MANDAL MUR & BETONG Petter Glesne MANDAL
MANDER MORTEN ANDERSEN FREDRIKSTAD
MANTAS CONSTRUCTIONS Mantas Ragulskis GRIMSTAD
MARCIN MATEUSZ JANISZEWSKI STANGE
MARCO BYGG SERVICE Marco Zambelli OSLO
MAREK PIOTR JAMCZUK LARVIK
MARGARITA Petras Burdelis OSLO
MARIAN NAWROCKI OSLO
MARIAN STANISLAW FLEJTUCH BÆRUM
MARITIME INSPEKSJON Audun Knudsen STAVANGER
MARIUS SOMMERSTAD RE
MARIUSZ WALDEMAR WOJCIKOWSKI BÆRUM
MARK BERNHARD CORNELIS REMERS ÅMOT
MARK RAYMOND HANDS BERGEN
MARKKU POHJOLAINEN OSLO
MARKO J KOIVUMAA VASK OG SERVICE ULLENSAKER
MAROG Marek Rogalski OSLO
MARTEX PIOTR WYRKOWSKI -
MARTIN BLIKSRUD MULTISERVICE OSLO
MARTINSEN FJELLSIKRING OG BETONGREHABILITERING OSLO
MASKINENTREPRENØR ALF MIETINEN AS VADSØ
MASKINENTREPRENØR KAY JEISKELID BYKLE
MASKINENTREPRENØR ODDVAR K EDVARDSEN HARSTAD
MASTER SOLUTIONS AS VERDAL
MATRE JAKOB VINDAFJORD
MATTI PELTONEN OSLO
MAURSUND SVEIN SKÅNLAND
MAX PFISTER AS GRIMSTAD
MAZUOLIS-L Andrius Zukauskas OSLO
MBT OFFSHORESERVICE Mons B Toft KARMØY
MEGA SKIFER AND FLIS PRZYBYLA OSLO
MEGA SKIFER AND FLIS SWIATEK OSLO
MEISINGSET & STRAND AS TINGVOLL
MEISTAD MASKIN AS SKAUN
MELTVEITS MASKIN HJELMELAND
MELUM TREDETALJER AS SKIEN
MEMBRANTEKNIKK AS TINN
MESSER INDUSTRIEMONTAGEN & APPARATEBAU GMBH OSLO
METALL + PLASTIKK GMBH OSLO
METI BYGG Muhamet Ajdari OSLO
MEVA POWER PLANTS AB -
MFP INTERIØR David Nordin OSLO
MG SERVICE Wieslaw Marek Gorecki NØTTERØY
MGB JOACHIM FLIESEN & NATURSTEIN GMBH -
MICHAEL HANSENS PIPERENOVERING TINN
MICHAEL KÄLLMAN KRANFØRERUTLEIE BÆRUM
MICHAEL WINDFELD BERGEN
MIDT-TELEMARK MUR AS
MIDT-TROMS GRAVEMASKIN AS LENVIK
MIDTBØ TORALF KVINNHERAD
MIDTNORSK BETONGSPRØYTING AS ORKDAL
MIDTNORSK FJELLSPRENGNING Tom Skaret RISSA
MIHO VEDLIKEHOLDSERVICE Mirsad Hodzic OSLO
MIKKELSEN NATURSTEIN BAMBLE
MILJØMUR AS TVANGSAVVIKLINGSBO OSLO
MIMAX ASFALT & BETONG AS LIER
MINDE MURERSERVICE OS
MINGES ANLEGGSSERVICE FREDRIKSTAD
MINIGRAVERN NILS H HOLE SANDE
MIREK PUSH Miroslaw Zel OSLO
MIRKO FUNK FYRESDAL
MIROSLAW FRANCISZEK KRZYZANOWSKI OS
MIROSLAW-FRANCISZEK ZAJACZKOWSKI SKEDSMO
MITT FIRMA Lars Gravdal Johansen FREDRIKSTAD
MJØNDALEN MUR OG PUSS AS NEDRE EIKER
MK KING MURARBEID KONGSBERG
MMJ BROLÆGNING OSLO
MODERNE BETONGTEKNOLOGI DA PORSGRUNN
MOE OLAF SUNDSTØL ÅMLI
MOESTUE LINDMARK MURERSERVICE L R M LINDMARK NOTODDEN
MOLLAND ODD MASFJORDEN
MOLLAND TRANSPORT RE
MOMME CHRISTIAN CARSTENS TRONDHEIM
MONTASJE OG SERVICE K. Ulven STEINKJER
MORGENLIEN AS SKEDSMO
MORILD DYKKERSERVICE Charles Skyum FREDRIKSTAD
MORKEN OG HAUG MUR OG GULVPUSS DA HAMAR
MORTAN THOMSEN VÅGSØY
MORTEN BORGAN AS ØVRE EIKER
MORTEN KJØNNIKSEN BÆRUM
Morten Kjelsrud AS GJØVIK
MORTEN OLAF THORI GJERDRUM
MORTEN SLAATSVEEN GJØVIK
MORTEN TANDE OPPDAL
MORTENSEN ARMERING SONGDALEN
MOSBY KÅRE LILLESAND
MOSENG IDAR OS
MOSTOSTAL PULAWY S.A. -
MOUNTAIN GRAFFITI Frithjof Steen Olsen VANG
MST STEEL DEMOLITION LTD ULLENSAKER
MTB TRANSPORT OG UTLEIE Mookda Thongon ÅSNES
MTH ENTREPENØR Morten Thorvaldsen ASKØY
MTK BYGG OG ANLEGG Tophil K Male OSLO
MULTI BYGGSERVICE Radoslaw Adam Rakoczy TRONDHEIM
MULTI PROTECT AS ASKØY
MULTI VEDLIKEHOLD DRIFT AS TYSVÆR
MUNIR LETO OPPDAL
MUNOZ MIGUEL KARMØY
MUR & BETONGSERVICE Arne S SANDNES
MUR & FASADETEKNIKK Xherlat Musaj OSLO
MUR & FLIS Hans Joachim VINDAFJORD
MUR & FLIS John Roald Fløysand MELAND
MUR & FLISEPARTNER AS SANDNES
MUR & FLISMAKEREN René Büchner OSLO
MUR & FLISTECH AS SKEDSMO
MUR FLISER OG TRANSPORTSERVICE A Ifraim OSLO
MUR OG FLIS Bali Krasniqi ULLENSAKER
MUR OG FLIS JO VEGAR RASMUSSEN NEDRE EIKER
MUR OG FLIS, HORNSNES HORTEN
MUR OG FLISARBEID AS RØYKEN
MUR OG FLISCONSULT AS LØRENSKOG
MUR OG FLISEHÅNDVERKEREN Mark Friis Hanberg OSLO
MUR OG FLISESERVICE Eirik Bendiksen SORTLAND
MUR OG NATURSTEIN AS TVEDESTRAND
MUR OG PUSS FASADE EKSPERTEN Besmire Ahmedi OSLO
MUR OG SKIFER AS NEDRE EIKER
MUR OG SKIFER Tomas Ervik BERGEN
MUR OG SNEKKERSERVICE Tom Ulrik Torgersbråten RINGERIKE
MUR PUSS & FLIS Eirik Andersen TROMSØ
MUR PUSS OG FLISER RUSTBERGGARD GOL
MUR PUSS OG SNEKKERARBEID Bjørn Wiggo Bendiksen VESTVÅGØY
MUR SPARKEL OG FLIS Trond Løkken SKIEN
MUR, SKIFER & BETONG DRANGEDAL
MUR- OG FLISSPESIALISTEN AS OSLO
MUR- OG SKORSTEINSREHAB AS KONGSBERG
MUR-KOMPANIET Johnny Verdal KRISTIANSAND
MUR-PUSS & FLISEKSPERT AS OSLO
MUR-SERVICE v/ Annfinn Skotsund AUSTEVOLL
MUR/PUSS & FLISEKSPERT Ilirjan Rrustemaj OSLO
MUR/PUSS & FLISSEKSPERT Ragip Prekaj OSLO
MURARFIRMA KAI-ARVE HUNSKÅR BREMANGER
MUREFIRMA PÅL HAUGEN RINGSAKER
MUREMESTER & ENTREPRENØR FORETNING KAASA OG HOLTAN AS SANDEFJORD
MURENTREPRENØREN TERJE NEUMANN OSLO
MURER & FLISLEGGER Grzegorz Stachow BÆRUM
MURER ANDERS HAVERSTAD EF SØR-FRON
MURER ARILD TIME TIME
MURER BENIAMIN TRELA FREDRIKSTAD
MURER DAVID ULVESETH VAKSDAL
MURER DOUGLAS SCOTCHER BAMBLE
MURER GEIR HEDVALD FLIS OG NATURSTEIN SPESIALISTEN FREDRIKSTAD
MURER GRANQVIST SARPSBORG
MURER JOHNNY EKSETH VERDAL
MURER KARL JOHAN LANDSTRØM SALTDAL
MURER LARS HOVLAND AS GJESDAL
MURER LARS JAKOB LUND SKI
MURER LASSE JOHNSEN SKIEN
MURER OG FLISETEKNIK APS NEDRE EIKER
MURER OG FLISLEGGER MORTEN S NESTAKER RE
MURER OLA R TANGVIK SKIFER NATURSTEN FLIS LOM
MURER RONNY SCHIBSTAD SONGDALEN
MURER ROY KVELSTAD STEINKJER
MURER RUDI KASTRUP RÆLINGEN
MURER RUSSELL STANYARD OSLO
MURER RYSZARD MALINOWSKI OSLO
MURER SEVAL HÆGELAND LYNGDAL
MURER SIGBJØRN SMERTHU SKIPTVET
MURER STEINAR BERGESEN BERGEN
MURER STIAN SELLEVOLD VAKSDAL
MURER SVEIN KOLDINGSNES FJELL
MURER SVEIN OVE JOHANNESSEN HAMAR
MURER TORMUND NESSE AUSTRHEIM
MURER VIDAR ROLLAND OSTERØY
MURER'N Tommy Skamfer RENNEBU
MURERBANDEN Richard Wasmuth OSLO
MURERFIRMA ARNE MEDALEN GJESDAL
MURERFIRMA BJØRNAR BRUDAL SANDEFJORD
MURERFIRMA CHRISTIAN CLEVE-HANSEN ASKER
MURERFIRMA DAVID SOLBERG AS GRIMSTAD
MURERFIRMA EDVIN AAMODT SØGNE
MURERFIRMA Flemming B
MURERFIRMA FRODE TORGERSEN SANDEFJORD
MURERFIRMA HAUGERUD & VIKEBY AS EIDSBERG
MURERFIRMA JAN REFSUM OSLO
MURERFIRMA L. E. OTTERSHAGEN NES
MURERFIRMA MAGNE ORRE NØTTERØY
MURERFIRMA OLE-TOM FREMSTAD LØTEN
MURERFIRMA RUNAR BORGE OSTERØY
MURERFIRMA RUNAR REKVIN FREDRIKSTAD
MURERFIRMA RUNE KRISTIANSEN BÆRUM
MURERFIRMA SIGURD KNUTSEN KRISTIANSAND
MURERFIRMA TERJE SKILBRED SILJAN
MURERFIRMA TROELS Sønderskov OSLO
MURERFIRMAET HANS THOMSEN OSLO
MURERMESTER HANSEN & LEVVEL RÅDE
MURERMESTER MYKLAND FREDRIKSTAD
MURERMESTER TAGE HANSEN KLEPP
MURERN IDAR JOHHNY KJØSNES HARSTAD
MURERSERVICE Bjørn Henning Kveen VÅGÅ
MURERSERVICE ISLAMI HAUGESUND
MURERSERVICE TM MIDJO TRONDHEIM
MURERSTEEN AS DRAMMEN
MURERSVENN SIMON VANDÅS, MUR, PUSS OG FLIS AURSKOG-HØLAND
MURFIRMA HELGE MORKEN & SØNNER DA BERGEN
MURFIRMA TORE PEDERSEN BERGEN
MURM ARNLJOT HØYEM TRONDHEIM
MURM. ERLING ERIKSEN GRIMSTAD
MURMEISTAR Oskar Stalheim VOSS
MURMEISTER STORESÆTRE DA TYSNES
MURMESTER A. HERLAND AS BERGEN
MURMESTER ASBJØRN TOFT AS LINDÅS
MURMESTER ERIK H. FRIGSTAD KRISTIANSAND
MURMESTER ESPEN S. ASKELAND TYSVÆR
MURMESTER FINN KLEVEN BÆRUM
MURMESTER FINN MAARUP ANDERSEN LILLESAND
MURMESTER FRANK AANERUD STOR-ELVDAL
MURMESTER FRANK ZIELINSKI NAMSOS
MURMESTER FRANTZEN AS SANDNES
MURMESTER GEIR FONNES AS BERGEN
MURMESTER GUNNAR S KRISTENSEN OSLO
MURMESTER HILLEREN AS BERGEN
Murmester Ivar S. Moe A/S TRONDHEIM
MURMESTER J TIME
MURMESTER JØRGEN FISKERUD OSLO
MURMESTER JAN LEON DRANGE OSTERØY
MURMESTER JAN TRYGG OSLO
MURMESTER JANKEN FENSHOLT & SØNNER AS OSLO
MURMESTER JOHANNENS MØRKEDAL KRISTIANSUND
MURMESTER JOHNNY SKARPNORD SARPSBORG
MURMESTER JONAS GRAN JACOBSEN TJØME
MURMESTER KETIL LEIN NEDRE EIKER
MURMESTER KETIL SIVERTSEN SKEDSMO
MURMESTER KJELL FURESUND AS FRÆNA
MURMESTER KURT STØRSETH AS MELAND
MURMESTER LARS T MEISINGSET TINGVOLL
MURMESTER MARTIN SANDE UTSIRA
MURMESTER ODD STRAND BERGEN
MURMESTER OG ENTREPRENØR PAUL OPSAHL FREDRIKSTAD
MURMESTER OLE A. BROEN AS TØNSBERG
MURMESTER OSKAR PEDERSEN BODØ
MURMESTER PER RØSEPLASS AS OSLO
MURMESTER RØNNESTAD HAUGESUND
MURMESTER RØSEPLASS & TOMING ANS BÆRUM
MURMESTER RAYMOND WALDEMAR GJESDAL
MURMESTER ROAR STRAND KRISTIANSUND
MURMESTER ROGER DAMMYR NESODDEN
MURMESTER ROY OMSLAND SKIEN
MURMESTER RUNE YTRE-HAUGE SKIEN
MURMESTER SIGURD BORGERSEN SANDNES
MURMESTER SIGURD TVER FAUSKE
MURMESTER SINDRE MOHOLDT RINGERIKE
MURMESTER STRAND AS BERGEN
MURMESTER STRYKEN OG GUDBRANDSEN AS LIER
MURMESTER TERJE B MARKOVIC TRONDHEIM
MURMESTER TILBERT AUNE TRONDHEIM
MURMESTER TORE FJELLTVEDT AS SANDNES
MURMESTER TORGEIR SKARPNORD SARPSBORG
MURMESTER TORMOD GRAHL-MADSEN BERGEN
MURMESTER VEGAR SOLLI HANSEN TROMSØ
MURMESTERFIRMA BERGE AS RISØR
MURMESTERFIRMA WALLE OG FALK ANS OSLO
MURMESTRE DELPHIN OG KLASHAUGEN AS LILLEHAMMER
MURSENTERET EIDSKOG AS KONGSVINGER
MURSERVICE-ALFHEIM SVEIN BERGEN
MURTEKNIKK AS EIGERSUND
MURTEKNIKK MURMESTER Per Th Snarud OSLO
MURTJENESTEN ANDRE MARIÅSEN AS EIDSKOG
MURVERKET AS OSLO
MUSZYNSKI MARCIN MARMUS SKEDSMO
MYDDIS MEK & MASKIN Mydland LUND
MYHRE OLAV ÅL
MYKLANDS MURSERVICE SKI
MYRE MASKINUTLEIE LIMITED ØKSNES
MYRHAUG & RØSTEN ANS FOLLDAL
MYRLAND SKIFER OG VED ØSTRE TOTEN
MYSEN KERAMISKE Dardan Rexhepaj EIDSBERG
MYTEC YTBEHANDLING AB -
NÅSEN TRYGVE BØMLO
NAA LAA INVEST LIMITED OSLO
NAMMO DEMIL DIVISION AB VESTRE TOTEN
NARKESTEN ENTREPRENAD AB -
NARVE KVAKLAND VERDAL
NATURSTEIN MONTERING AS HOLE
NATURSTEINLEGGEREN AS ULLENSAKER
NERI HELGE FLOTHYL VINJE
NES HELGE KÅRE ASKER
NES ODD SIGDAL
NESBØ FORSKALING AS FITJAR
NESHEIM BJARNE VINDAFJORD
NESS MONTASJE SERVICE STAVANGER
NESSE MONTERING MAGNAR A NESSE SUND
NEW ELEKTRONIC Haugen MODUM
NIBU BORR AB BÆRUM
NIDAROS DOMKIRKES RESTAURERINGSARBEIDER TRONDHEIM
NIDAROS MURERSERVICE/ Jon Are Marthinussen TRONDHEIM
NIELSEN BENNY SØBAKKE MOSS
NIKLAS POUSETTE BYGG OCH MONTAGE OSLO
NILS ATLE SMERTHU SKIPTVET
NILS B LAUVLID FJELLSPRENGING KONGSBERG
NILS HELLIESEN SØGNE
NILS IVAR IMENES GRIMSTAD
NILS KÅRE GARVIK BØE NES
NILS OLAV S VESTRE SLIDRE
NILSEN & RISMYR MONTASJE DA NES
NIM STÅLBYGG AS SKIPTVET
NITTEDAL BAD & FLIS Vegard Hansen NITTEDAL
NJÅL HOPE ULLENSVANG
NOGVA FJELLBORING EIDE
NOOR POOL PARTNER Marcin W.Smok NES
NOR-FIN JUNTUNEN RINGERIKE
NOR-MONTASJE STORFJORD
NOR-VEMO LTD OSLO
NORALF REILSTAD FINNØY
NORD TRØNDELAG SKADESERVICE AS STJØRDAL
NORD-ØSTERDAL KRAN OG TRANSPORT Erik Aaen TYNSET
NORD-MAL BROCIEK MARIAN -
NORD-NORSK BETONGSAGING Fritz Erlandsen KARASJOK
NORDERUD SKIFER OG STEIN ENEBAKK
NORDHORDLAND GRUNN OG BETONG AS AUSTRHEIM
NORDIC CRANE GROUP AS HALDEN
NORDIC CRANE KYNNINGSRUD AS FREDRIKSTAD
NORDIC CRANE WIND AB HALDEN
NORDIC VIKAR SERVICE Viggo Bundgaard BÆRUM
NORDISK MUR & FLISESERVICE APS -
NORDLAND MAST KONTROLL Knut Bergheim MEL
NORDLANDSKRANA AS BODØ
NORDMØRE DEKORBETONG DA KRISTIANSUND
NORDPIPE COMPOSITE ENGINEERING OY OSLO
NORDSTANBYGG Stanislaw Kowalski OSLO
NORDVANG MUR&FLIS SANDNES
NORDVEST BYGG Hallgeir Kvammen HAREID
NOREX BYGG Moscianica Lech OSLO
NORGESSYSTEM MUR & PUSS Sabrije Mehaj OSLO
NORPOL MALGORZATA WALCZAK -
NORRA BOHUSLENS BRUNNSBORRNING norsk avdeling av utenlandsk foretak SARPSBORG
NORSE CUTTING & ABANDONMENT LTD -
NORSK BETONGARBEID AS OSLO
NORSK BORETEKNIKK AS ÅLESUND
NORSK BYGG OG VEDLIKEHOLD Paal Wilander Kleven OSLO
NORSK FLISTEKNIKK AS LARVIK
NORSK FORANKRING AS NES
NORSK KRANLØFT AS OSLO
NORSK PIPEREHABILITERING Geir Erik Skjølås NORDRE LAND
NORSK PU COATING AS ORKDAL
NORSK SPESIALFLYTTING LTD LØRENSKOG
NORSK STANDARD GULV DA BERGEN
NORSK TELEMONTASJE NORTELMO ANS RINGERIKE
NORSK TJENESTEYTING AS OSLO
NORSK TORVTAKKONSULENTERS FORENING KRØDSHERAD
NORSKE SPORTSDEKKER AS OSLO
NORWEGIAN PIPELINE DRILLING AS STAVANGER
NORWEGIAN SUBMERGED FLOATING TUNNEL COMPANY AS BÆRUM
NUGGO v/ Jan Stabel STAVANGER
NYE MØRE OG ROMSDAL DYKKERSERVICE Margunn Røkke ÅLESUND
NYTHUN FJELLSERVICE BJØRN NYTHUN NORD-AURDAL
O A TRILLHUS SKODJE
O BERG PROSJEKTERING RINGSAKER
O K MINIMASKINER Oddvar Krakk VINDAFJORD
O.H. SERVICE V/OLE HERMANSTAD HITRA
O.K. BYGGTJENESTER Ole Kasper Løkken NORDRE LAND
O.S. MUR & FLISSERVICE Oddvar Solsvik F
ODD ANTON NILSEN GRIMSTAD
ODD HALLVARD JOHNSEN KRANFØRER KVINNHERAD
ODD RAGNAR WOLD RÆLINGEN
ODD STEINAR SLETTMOEN NORD-FRON
ODDVAR FOLKEDAL FLORA
ODDVAR KIRKEBERG MURER LØRENSKOG
OKIE INGENIØR DAG ELLEVOLD STRAND BÆRUM
OLAF PAULSEN & SØNN AS KRAGERØ
OLAF PETTERSEN AS HERØY
OLAFUR ALEXANDER OLAFSSON KARMØY
OLAV PEDERSEN ANLEGGSTJENESTER KARMØY
OLAVS MURFORRETNING Olav Kristiansen LYNGDAL
OLDE & SKUTLE ANS VOSS
OLDE TEKNIKK Øyvind Olde VOSS
OLE BJØRN STORBUKÅS DRANGEDAL
OLE BJØRN SVARTANGEN LARVIK
OLE EDVIN OLSEN HJELMELAND
OLE HALDORSEN SUPER-KRETE ULLENSAKER
OLE JAKOB MEGRUND VÅLER
OLE LANDRO ARMERING BERGEN
OLE LARSEN MUR, FLIS OG NATURSTEIN HALDEN
OLE MARTIN OLAUSSEN FROGN
OLE MORTEN HAUGE IVELAND
OLE SALOMONSEN HAMMERFEST
OLE'S MASKINSTASJON Ole Johnny Hansen SANDEFJORD
OLE-JOHNNY N AMBLE BØMLO
OLES KRAN OG ANLEGGSFORMIDLING KRISTIANSUND
OLES KRANSERVICE Ole Bekk GRUE
OLSEN & FARDAL AS RADØY
OLSEN BJØRGE STÅL OG PLATEMONTERI FREDRIKSTAD
OLSEN MURERSERVICE LARVIK
OMDALS BETONG LILLESAND
OMDAL`S BETONGARBEID AS LILLESAND
ONSØY MUR & ANLEGG ANS FREDRIKSTAD
OPHEIMSJORDE KOLBJØRN ÅL
OPLAND SPESIALMASKINER RANA
OPPHEIM GRAVEMASKINSTASJON VOSS
OPSAHL OLE KRISTIAN ETNEDAL
OPSANGER UTLEIGETJENESTE KVINNHERAD
OPSUND ALF KVITESEID
ORHEIM FLORA
ORION BYGG AS BERGEN
ORION HØYTRYKKSERVICE Jakobsen KRISTIANSAND
ORRE MUR & BYGG AS KLEPP
OS BYGG OG FORSKALINGSTEKNIKK AS OS
OSLO BETONGINTERIØR Gudbrand Kaas OSLO
OSLO BETONGSAGING OG BORING A/S OSLO
OSLO FLIS & MUR DA OSLO
OSLO FLIS & MUR Erik Gabrielsen OSLO
OSLO FUGETETTING DA FREDRIKSTAD
OSLO GRAVE OG MASKINDRIFT OSLO
OSLO GRAVE OG MASKINDRIFT KONKURSBO OSLO
OSLO PEIS OG VARME OSLO
OSLO PORT OG INDUSTRISERVICE Harald Knudsen OSLO
OSLO VEST REHABILITERING AS OPPEGÅRD
OSMAN NURI DEMIR OSLO
OSMUNDSEN ODD SONGDALEN
OTTAR DVERGSDAL JØLSTER
OTTAR TERJE GOA RANDABERG
OVE KJELL ORTHE KVINESDAL
OVERFLATETEKNIKK AS BERGEN
OVERFLATETEKNIKK, PER HAUGEN EIDSVOLL
OVN & PEISMONTØREN AS SANDNES
P TRONDHEIM
P LARSSON STENSÄTTERI PATRIK LARSSON EIDSBERG
P R H LAGERTEKNIKK Paul Richard Halvorsrød RÆLINGEN
PÅL ABELSEN VESTVÅGØY
PÅL ANDERSEN OSLO
PÅL MANUM SARPSBORG
PAF FLISLEGGING Per-Albin Frylen HALDEN
PAIGMAN CONSTRUCTION/ILLUSTRASTION/ GRAPHICS Roy Anthony Paig LIER
PAPP & MEMBRANER AS OSLO
PASI AHTI PAAKKONEN OSLO
PATRICK JOHN ROBB SOLA
PATRICK KVARBERG RINGSAKER
PATRYK LABUDA MUR -
PAULSEN'S MUR & FLISLEGGERI OSLO
PAULSENS MURER OG TØMRERFORRETNING APS -
PEAB GRUNDLÄGGNING AKTIEBOLAG -
PEDER A J PEDERSEN & SØNN Innehaver Per Christian Pedersen MALVIK
PEDERSEN MONTASJE & VAKTMESTER- SERVICE AS BODØ
PEDERSEN RAYNER LOVIN DYRØY
PEDERSEN UTLEIESERVICE HAMMERFEST
PEDERSENS MONTASJE & VAKTMESTERSERVICE BODØ
PEDERSENS PIPE OG ILDSTEDSERVICE LØRENSKOG
PEIS & PIPE Frode Setran BÆRUM
PEISMONTØRENE DA TRONDHEIM
PELTOPERÄ ROGER OSMO OSLO
PENTA STILLAS UTLEIGE AS ÅRDAL
PER ÅGE SETERMO MÅLSELV
PER ØYVIND GJESTVANG ØSTRE TOTEN
PER ARNE KNUDSEN MURMESTER ULLENSAKER
PER CHR HARDER NIELSEN FROGN
PER ELLINGSEN AS HOLMESTRAND
PER ELNES VERDAL
PER HAMMERUM MUR-SECUR MOSS
PER HENNING FAGERNES BALSFJORD
PER JACOB HÅNES RØROS
PER JULIUSSEN EIDSVOLL
PER KJETIL TØDÅS OVERHALLA
PER LEON OLSEN SUND
PER RØYRHUS AS STRANDA
PER SOMMERVOLL AS ASKER
PER STEFAN BRANNSTROM -
PER T GRINDHEIM INTERIØR SKIFER OG FLIS BERGEN
PER TAUGE FREDRIKSTAD
PER-IVAR MEYER REINEMO RISØR
PERMATETT/SCANCLIMB V/MARTIN M JØRGENSEN KONGSBERG
PERPARIM BERISHA OSLO
PETER LONSDORFER GMBH CO KG OSLO
PETER THOMSEN DRAMMEN
PETRU DOREL PROFESSIONAL MUR-FLIS BUJUREANU BERGEN
PETTER K THORSTENSEN SANDEFJORD
PETTER'S KRANFØRERUTLEIE Rosenvinge SARPSBORG
PETTERSEN KRAN- OG TRANSPORT HJELP LARVIK
PETTERSEN KRISTIANSEN FORSKALING AS VESTBY
PETTERSEN SPRENGNING OS
PF 74 Petr Futera OSLO
PIKRE EHITUSE OU -
PIO SULUTIONS Paul-Ivar Ottøy TRØGSTAD
PIOTR KLEJMAN BYGNINGSHÅNDVERKER SARPSBORG
PIOTR WASZCZUK BÆRUM
PIPE OG OVNSSERVICE Robin Haugen NEDRE EIKER
PIPE OG VED Bjørn Strømsnes NARVIK
PIPE SERVICE RUNE SVIHUS SANDNES
PLATE/SVEIS OG MASKINSERVICE Stig Pedersen LARVIK
PMELAND Pål Meland BÆRUM
POLAR LIFT AS HAMMERFEST
POLAR PEL AS RANA
POLSK EKSTRAHJELP Radoslaw Jablonka PORSGRUNN
PORSGRUNN ARMERING AS PORSGRUNN
PORT-SERVICE ØST AS LARVIK
PORTEVOL SOCIEDADE DE MANUTENCAO INDUSTRIAL LDA -
POSTWEILER GERUSTBAU GMBH OSLO
PRØVEN UTEMILJØ & FRITID KONGSVINGER
PRAX FLISER Dimitrios Praxoulis ENEBAKK
PRESTEGÅRD JØRGEN ENTREPRENØR FJELL
PRIVAT MUREREN MURMESTER GUNNAR JOHANSEN STAVANGER
PRO-HUS BYGG OG REHABILITERING Krzysztof Dylewski BERGEN
PRO-PIPE NORWAY AS SARPSBORG
PROCEM NORGE BERGEN
PROFF-BYGG TJENESTER SAKOWICZ OSLO
PROFFARM Andrzej Selwon BÆRUM
PROFIL MONTASJE AS SKIEN
PROMONT A.S. -
PROMONTEC Norsk avdeling av utenlandsk foretak OSLO
PROSJEKT KRAN LIMITED SAUDA
PROSJEKT KRAN Stian Håheimsnes SAUDA
PROSJEKTFORM Helene Fallet VESTBY
PROSJEKTMUR Tore Johannessen VINDAFJORD
PROTECTOR AS LIER
PT PETROHANS TRITUNGGAL -
PUTS & TEGEL I NORGE AS SKEDSMO
R ÅMÅS MASKIN ØRSTA
R B BETONGBORING - ROAR BREIDABLI RE
R BØEN SERVICE AS NOTODDEN
R JAKOBSEN MASKIN AS GLOPPEN
R K FLISEMONTERING John G Hansen OSLO
R NERLAND FLISESPESIALIST Stian Rygge Nerland BERGEN
R SMEBY FORSKALING & BETONG AS NEDRE EIKER
RÅDE FUNDAMENT OG ANLEGG AS RÅDE
RØE SALG OG UTLEIE ØYSTRE SLIDRE
RØKENESS PER JOHNNY MONTASJESERVICE BÆRUM
RØNNINGEN ANNY SYNNØVE SØR-ODAL
RØV ARNT GEORG AURE
RØYKEN ASFALT TRASPLA Tom Aamodt OSLO
RØYRHUS FJELLBORING Kjell Sveinung Røyrhus STRANDA
R.S. BYGG Sergei Ratkevits R
R.S. VEDLIKEHOLD Roy Skålbones RINGERIKE
RAAEN DICK ØVRE EIKER
RADIANT AVIATION SERVICES EUROPE AS BERGEN
RADOSLAW BERNACKI KARMØY
RADOSLAW KUCINSKI BYGGETJENESTER OSLO
RAE MUR OG STEINARBEID, Ruben Alexander Eriksen HAUGESUND
RAFAL GRUBA SAUDA
RAFPOL Rafal Rusinek FREDRIKSTAD
RAGNVALD LAHELD LIER
RAGNVALD VALLE MASKINSTASJON LINDÅS
RAINER HAUCK
RAMBO TROND SKIEN
RAMSFJELL FINN FROGN
RAMUNAS' FLISLEGGING OG NATURSTEIN ANS HAUGESUND
RAMVES BYGG OG ANLEGG SERVICE Svein Tore Rambo OSLO
RANO STEINMILJØ AS ÅLESUND
RAPID FORSKALING Gisle Gundersen VESTBY
RASMUSSENS ARMERING STOKKE
RAULAND PIPE & PEIS VINJE
RAYMOND BERGETUN LINDÅS
RAYMOND HENRIKSEN SPYDEBERG
RAYMOND PEDERSEN HALDEN
RAYNER JAKOBSEN RANA
RE & MI ALU FASSADY -
REAL MUR OG PUSS ANS LØRENSKOG
REAL MUR OG PUSS Musli Bahtajaraj SKEDSMO
REFSDAL TERJE BERNHARD OSLO
REID GERHARD LIEN VEGA
REIDAR HANSEN UTLEIESERVICE HAUGESUND
REIDAR RAVNDAL GJESDAL
REIGSTAD BYGG OG ANLEGG LINDÅS
REITAN SERVICE OG MONTASJE AS SKIPTVET
RENO DIMMEN MASKINSTASJON ULSTEIN
RENT BYGG AS OSLO
RENTEK Grethe Brekke SANDEFJORD
REPARASJON & VEDLIKEHOLDSTJENESTER J O Grønlund ARENDAL
RICHARD ANDREASSEN MUR, PUSS & FLIS DRAMMEN
RICHARD LAND GRIMSTAD
RICHARD PETTERSEN'S MURERSERVICE FREDRIKSTAD
RIEGELS REHABLITERING OSLO
RIKHARD SUUA MUR OG REHABILITERING SKIEN
RIKKIS PEIS OG FLIS Ryszard Agrejcowicz SVELVIK
RIKSJOBB AS SANDEFJORD
RINO BORGERSEN AS NEDRE EIKER
RISANS MURERSERVICE Morten Risan MALVIK
RISDAL NATURMUR FROLAND
ROA ARMERING & MONTAGE Frank Flodin LUNNER
ROALD REE MASKIN TIME
ROALDSETH LARS JOHAN KARMØY
ROAR HAUGHOLT BETONGSERVICE NES
ROAR HOLTBORG HARSTAD
ROAR SKINNARLAND SANDBLÅSING EIGERSUND
ROAR STOLPESTAD LARDAL
ROBERT DRAGAN LUKETIC ULLENSAKER
ROBERT NOWARKIEWICZ NORWARKIEWICZ SARPSBORG
ROBERT SPERRE MUR OG BETONG RE
ROBERT VÆHRENS NIELSEN RØYKEN
ROBIN ARNES DYKK OG VEDLIKEHOLD RANA
ROGER A TYSSEBOTN OSTERØY
ROGER NILSEN MUR- PUSS- OG FLISARBEIDE RINGSAKER
ROGER OLSEN MURFORRETNING OSLO
ROLF BORGE SKORSTEINSREHABILITERING AS SKIEN
ROLF DAVID JENSEN MURMESTER EIDSVOLL
ROLF HIMLE VOSS
ROLF SANDNES EIDE
ROLF STRAND EIDE
ROLF SUNDET RINGSAKER
ROLF TENDEN STRYN
ROLF WEE TRANSPORT AS TYSV
ROLVSVÅG BETONGINDUSTRI Malvin Trengereid SAMNANGER
ROMERIKE ARMERING AS TRØGSTAD
ROMERIKE MUR OG FLIS AS KONKURSBO SKEDSMO
ROMME LARSEN -
Ronny Fredriksen MODUM
RONNY HELLE PERSONUTLEIE KRISTIANSAND
RONNY TEGLE TIME
ROPE ACCESS KJETIL ELLEFSEN GISKE
ROVDE HALLBJØRN SANDE
ROY ARVID BRÅTASETER KONGSVINGER
ROY HEGGELI NITTEDAL
ROY STOKSETHS BETONGSAGING DA DRAMMEN
ROYS MURERSERVICE Roy Holmvik HOLMESTRAND
RS BETONGBYGG AS KONKURSBO MANDAL
RS FLIS OG REHAB Ronny Slemmestad SØNDRE LAND
RUBEN VINESHAUGEN STEN PÅ STEN. ASKER
RUDI SYVERT ØRSTA
RUNAR STEINSYSTEMER AS SANDNES
RUNAR WALTHER MASKINENTREPRENØR SARPSBORG
RUNE BAKKENS DØDSBO TRYSIL
RUNE BRØNDSLØKKEN RINGSAKER
RUNE FRANSEN TINN
RUNE HANEFERD FLEKKEFJORD
RUNE HOLTHE ENTREPENØR MIDTRE GAULDAL
RUNE JØRSTAD STRAND
RUNE KORSEDAL STRANDA
RUNE LYNGSTAD BYGG OG TØMRERMESTER LØRENSKOG
RUNE RIISE VIKNA
RUNE SALMO STORD
RUNE STRØM STANGE TYSVÆR
RUNE ULRIKSEN TROMSØ
RVK MUR OG BETONG Rainhold Gustavsson NARVIK
RY CONSULTING & SERVICE Roy Yven FREDRIKSTAD
RYFYLKE SKIFER OG FLISLEGGER DA HJELMELAND
RYGGE INDUSTRISERVICE DA RYGGE
RYKKINN MUR OG FLIS Thomas Karlsen Ski BÆRUM
RYSZARD STANISLAW DOMACHOWSKI EIDSBERG
RYSZARD SZYMANKIEWICZ ÅS
S & T SANDBLÅSERSERVICE ANS ÅL
S BAKKA OMSETNING NOTODDEN
S E P MUR FLIS OG VEDLIKEH-PEDERS MODUM
S JOHANSSON SPÅRUNDERHÅLL (SJS) AB MARKER
SÆLAND BIL
SÆTHERS MURURSERVICE AS TRONDHEIM
SØDERBERGS MURO PUTS OSLO
SØLVBERG SVEIN INGENIØR STOKKE
SØR-NORSK BORING AS SKIEN
SØREN ANKER LORENZEN OSLO
SØRENG MURSERVICE HEMNE
SØRENS ARMERING Søren Jensen TRONDHEIM
SØRGÅRD FORSKALING, Ole Kristian Sørgård HURDAL
SØRHEIM BETONGSERVICE BERGEN
SØRLANDET HAGE OG ANLEGG Helge Johan Iversen LARVIK
SØRUM INGAR LIER
S. FOSSUM SVEIS OG MONTERING ØSTRE TOTEN
S.M. GRAVVOLD FLIS OG MUR SUNNDAL
S.T. FORSKALING OG BETONGARBEID SONGDALEN
SABAN MURERSERVICE Saban Emurlahu OSLO
SAFEROAD POLSKA SP Z O O -
SAKSLO BETONG & FLISESERVICE Erik Sakslo LINDÅS
SALATER JOHANNES MASKINSTASJON LEVANGER
SALTE NILS L KLEPP
SALTNES KRAN OG STILLAS Bjørn Salte OSLO
SAMARBEIDSPARTNER I BYGGEBRANSJEN FRA GULV TIL TAK AS OSLO
SAMARKAND Abdulla Abdurazakov KRAGERØ
SAMSON SVENDSEN'S MURER SERVICE KRISTIANSAND
SANDBAKK OSKAR GRIMSTAD
SANDBAKKEN FORSKALING RINGSAKER
SANDE GEIR FJALER
SANDE GRUSTAK V/ INGVAR SANDE FRÆNA
SANDE TOR MURERFIRMA RANDABERG
SANDEID MASKIN & TRANSPORT Eliot Torleif Johansen VINDAFJORD
SANDER ANDERSEN TYSFJORD
SANDNES MUR&FLIS Sigve Drange STAVANGER
SANDSTULEN AS
SANDVOLD ODD STANGE
SANDVOLL'S MINIGRAVER SKJOMEN NARVIK
SANNE BETONGSAGING v/ Tom Sanne NORD-AURDAL
SAUGESTADS KJERNEBORING Ulrik Saugestad NAMDALSEID
SAULES LABIRINTAI UAB -
SAURE MONTERING SYKKYLVEN
SB MUR - STIAN BACKSTRØM MANDAL
SCAMBYGG Brian Mc Laughlin OSLO
SCAN CONTRACTING AS STAVANGER
SCANDIA BROSTEIN Patrick Doran OSLO
SCANMUDRING AS MANDAL
SCANOPA AS FJELL
SCHWEERBAU GMBH & CO. KG BAUUNTERNEHMEN -
SCOTT FLISER OG RØR SOLA
SEBASTIAN WARDZINSKI WARDZINSKI OSLO
SEDICON AS TRONDHEIM
SEIERSTAD PELEMASKINER AS BÆRUM
SELØY UNDERVANNSSERVICE AS HERØY
SELAND STILLAS BAMBLE
SELJÅSEN LEIF TORE FROLAND
SELLAND MASKIN BERGEN
SELLAND MASKIN AS BERGEN
SEPPO ILMARI SARINKO BÆRUM
SERVICEMAINN FRANK. R. BRUHEIM VERDAL
SERVICESTASJONEN AS GAMVIK
SEVERIN MASKINUTLEIE v/Ragnar S Hetland SANDNES
SG TØRRE FJELLSPRENGING NOTODDEN
SHALA MUR OG FASADE Shala Mexhit LIER
SIGBJ VOSS
SIGFRED RISA
SIGURD OG SØREN STILLASUTLEIGE ANS FJALER
SIGURD OLSEN MASKINSTASJON HAMMERFEST
SIGURD SOLHEIM STAVANGER
SIGURD STRØMME KRISTIANSAND
SIKKERHETSGJERDER AS NES
SIMEN ALEXANDER SIMENSEN SARPSBORG
SIMEN OMBYE ØVRE EIKER
SIMONSEN MASKIN AS BODØ
SINDLAND ÅGE KVINESDAL
SIONOR BYGG DA NØTTERØY
SIRDAL FJELLBORING Ivar Hognestad SIRDAL
SJØVOLL JONNY HADSEL
SJUR DAHL ARMERING AS RAKKESTAD
SKÅNEVIKSTRAND MASKINSTASJON Haldor Ebne ETNE
SKAGET BETONGSAGING AS TRONDHEIM
SKAMMELSRUD TRADING HALDEN
SKARNINGS GJÆRDESERVIS NEDRE EIKER
SKARPS STEN- OCH ANLAGGINGSARBEID AB SARPSBORG
SKARTVEIT EINAR JOHAN BERGEN
SKATELANDCONSULTING Ohlén SELJORD
SKATTKÄRRS MEK & MONTAGE AB -
SKAUE OLAV SKODJE
SKEIBROK ALEXANDER ÅSERAL
SKIFER OG NATURSTEIN J HATLESTAD MOLDE
SKIFER OG STEIN AS KONGSBERG
SKIFERLEGGER/MURER/FLISLEGGER OKUNIEWICZ RYSZAARD ROMAN EIDSBERG
SKIFFERSPECIALISTEN I STOCKHOLM AB BÆRUM
SKIFTESVIK FRODE ASKØY
SKIPTVET BETONGSAGING/BORING OG UTLEIE ANS SKIPTVET
SKJ ENEBAKK
SKJÅVIK DYKK-& UNDERVANNSERVICE TANA
SKJØNHAUG ASFALT GRUNNBETONG ENTREPRENØRSERVICE OSLO
SKJOLD BRANNSIKRING v. Jan Gjerløw FREDRIKSTAD
SKJOLDALS TUNGE TING VOSS
SKOGLUND BYGG OSLO
SKOGSETH GUDMUND OLAI BINDAL
SKOGSRUD AAGE ELVERUM
SKOLLERUD ENTREPENØRSERVICE LUNNER
Skorsteinstetting - Schadler A/S ULLENSAKER
SKOTVEDT KNUT-ARNE ULLENSAKER
SKRØVSETH IVAR TØMRERFIRMA OSLO
SKREDE & HAMMER STRYN
SKUTLE BETONG AS VOSS
SLÅTTLANDS FLEXI-SERVICE HALDEN
SLAGMASKIN AS SARPSBORG
SLAWOMIR BURZAK STAVANGER
SLAWOMIR CONSTRUCTION CHODASEWICZ HURUM
SLAWOMIR HÅNDVERK TJENESTER Slawomir Czapla OSLO
SLAWOMIR JANUSZ REMBIELAK KONKURSBO OSLO
SLAWOMIR TADEUSZ SZYMANSKI OSLO
SLETTEBØ ENTREPENØR
SLETTEMO MONTASJE NOTODDEN
SLETTVOLL RONALL VÅGAN
SLIND UTLEIE MALVIK
SLOTSVIK ODDVAR ÅLESUND
SM BLASTING SERVICE/SPRENGTEKNIKK Steinar Albert Miltsov AVERØY
SM HUUS FJELLBORING ULLENSVANG
SM MÅLERICONSULT Stig Malmkvist OSLO
SMÅFIX Raymond Olsen DØNNA
SM-BLASTING SERVICE LIMITED AVERØY
SM-BYGG Sergei Muratsjov OSLO
SMEDSRUD ASFALTREP & KANTSTEIN HOLE
SMISTAD MUR OG FLIS KARMØY
SMS ELEMENTMONTERING AS SANDNES
SNEKKER THOMSEN OSLO
SNEKKER, MUR & FLISE SERVICE PIOTR KAMINSKI-PILCH OSLO
SNEKKERFIRMA ROSANDER KRISTIANSAND
SOGN MUR & FLISSERVICE AS SOGNDAL
SOGN PIPEREHABILITERING AS SOGNDAL
SOLBERG & FORSETLUND DA FREDRIKSTAD
SOLBERG SYSTEMFORSKALING Arnt Malvin Solberg BERGEN
SOLHEIM LASSE P GLOPPEN
SOLHEIM REIDAR TYSNES
SOLHEIM SVEND ARENDAL
SOLLESNES ANLEGG OG SKOG JONDAL
SOLLI GULVSTØPING AS NORD-FRON
SOLSTRAND OSKAR FLORA
SOLVANG MILJØ, RYDD OG RIV TRYSIL
SOMMERO MASKINUTLEIE Oluf Herlofsen AVERØY
SONDRE JOHNSEN S/B-STÅL OG BETONG DRANGEDAL
SONEREPARASJON, ERIK NILSEN PORSGRUNN
SORING RUNE OSLO
SOSNO STANISLAW SKEDSMO
SOTRA IMPORT OG UTLEIESERVICE AS FJELL
SPØRKEL PAUL FORSKALING STRAND
SPECTATOR SEATING LTD -
SPENNARMERING AS STJØRDAL
SPENNARMERING NORGE AS B
SPERRES GULVSLIPING AS ARENDAL
SPERREVIK ANLEGGSERVICE OS
SPERREVIK MUR & FLIS BERGEN
SPESIALDEKKER AS NITTEDAL
SPORSHEIM MASKIN AUKRA
SPRINKLER - ERLING E.R. Sørensen OSLO
ST ARMERING LIMITED OSLO
STÅLE JOHANNESEN SCHERMANN FREELANCE LARVIK
STÅLE SKRINDSRUD VESTRE SLIDRE
STÅLE TYSSEDAL BERGEN
STADDELAND CONSULTING LYNGDAL
STADSNES BYGGHJELP Daniel Foss Stadsnes ÅLESUND
STAKKESTAD KJETIL TYSVÆR
STANGE BYGG & INDUSTRISERVICE AS KARMØY
STANISLAW FURGALA FØRDE
STANISLAW KROL BERGEN
STAR ENTREPRENØRSERVICE AS OSLO
STAVØ VANNTETT KONSULT NESODDEN
STEEN STENSERVICE OSLO
STEENS MONTERING OG DEMONTERING LARDAL
STEFAN VIGNIRSSON ASKER
STEFFENSEN & SKAFLESTAD BETONGSAGING AS BERGEN
STEIN BUCHARDT MONTERING OG BYGGSERVICE KRISTIANSAND
STEIN KOMPANIET Allan Bramsfort PORSGRUNN
STEIN OLSEN MURERSERVICE BERGEN
STEIN STORMOEN MASKIN & TRANSPORT ÅMOT
STEINAR HJØRNEVIK MASKINUTLEIE OS
STEINAR MYHRE GRUNN OG BETONGARBEID AS LEVANGER
STEINLEGGER TOLONEN AS HARSTAD
STEINMESTER'N Ronny Mielke KONGSBERG
STEINMESTEREN JARLE N NORDLI SARPSBORG
STEN WENDT OSLO
STENBAKK HELGE JOHANNES SØR-VARANGER
STENE KAI FRODE ARENDAL
STENE KRAN- OG LØFTESERVICE KRISTIANSUND
STENIS BYGG STEINAR HAUGEN NØTTERØY
STENLEGGER' N DA OPPDAL
STENSRUD SYVER TORE SØR-AURDAL
STEVNING GUNLEIK FLESBERG
STIAN BAGROEN DRAMMEN
STIAN BAKKA ARBEIDSKRAFTUTLEIE NOTODDEN
STIAN FURUHOLM RENNESØY
STIAN URKE SERVICE SUS SANDNES
STIG MYRHAUG GULVPUSSERN MÅLSELV
STIG OVE SÆTHERS BETONGARBEID NORDRE LAND
STIG ROBERTSEN MASKIN OG ANLEGGSG PORSGRUNN
STILL TEKK AS BERGEN
STILLAS MONTASJE AS BERGEN
STILLASMONTERING JONSSON FREDRIKSTAD
STILLBYGG ANS ULLENSAKER
STILLBYGG AS ULLENSAKER
STILLMAX Karl J Jacobsson BERGEN
STILLMONT AS DRAMMEN
STILLTECH AS STAVANGER
STOKKA EGIL SANDNES
STOKKE TAK OG FASADE Espen Gundersen STOKKE
STOKKELAND TRAKTORDRIFT DA VESTNES
STOKVIK MASKIN ALTA
STOLPESTAD REHABILITERING MO I RANA RANA
STORESÆTRE OLAV TYSNES
STORRØD OLE CHRISTIAN HVALER
STRÅLIND FELT MONTAGE AB ALTA
STRØM ARVE TRONDHEIM
STRØMME MONTERING Per Strømme Johnsen SØGNE
STRAND FORSKALING AS STRAND
STRUKTURBETONG AS STAVANGER
STRYKEN & GUDBRANDSEN AS LIER
STS GRUPPEN AS BERGEN
STUELAND MONTASJE OG PORTSERVICE HAUGESUND
STYRT BORING AS MODUM
STYRUD TGB AB -
SUNDAL ATLE BERGEN
SUNDBY NILS ROAR RE
SUNDET & HJORTH ANLEGG DA RINGSAKER
SUNDGOT ODD MAGNE ULSTEIN
SUNDSTRØM MUR OG FLIS BODØ
SUNNE BRUNNSBORRNING AB KONGSVINGER
SUNNFJORD DYKKERSERVICE AS FLORA
SUNNFJORD SANDBLÅSING NAUSTDAL
SUNT MILJØ AS TRONDHEIM
SUNT MILJØ Bjørn Waagen TRONDHEIM
SUPERSAXO BETONG AS KRISTIANSAND
SVARØD HANDEL OG TRANSPORT AS AREMARK
SVEAAS VEISIKRING MODUM
SVEIN & ASBJØRN BETONGSERVICE AS MELHUS
SVEIN M.SKJÆVELAND ELEMENTMONTERING SANDNES
SVEIN NESHEIM ASKER
SVEIN SJØNNEGÅRD NEDRE EIKER
SVEIN SVIHUS SANDNES
SVEIN TANGERÅS OSTERØY
SVEISTRANS AS MOSS
SVEN-GUSTAV PRESTERUD AURSKOG-HØLAND
SVENDS MUR-PUDS-FLISER SPYDEBERG
SVENDSEN MARIN ANS TRONDHEIM
SVENDSEN MONTASJE & VEDLIKEHOLD ALTA
SVENN ERIK KJØSTERUD MURERSERVICE DRAMMEN
SVENSKA DMIXAB AB OSLO
SVENSKA GLAS OCH ALUMINIUM GRUPPEN DA BERGEN
SVENSKA GLAS OCH ALUMINIUM GRUPPEN DA KONKURSBO BERGEN
SVENSSEN CHRISTER OSLO
SVENSSEN PER GUNNAR OSLO
SVERRE EINAR TREVLAND ANDEBU
SVERRE ROLIJORDET ØSTRE TOTEN
SVERRE SUSORT FORSKALING TYSVÆR
SVINNDAL GRAVE & ANLEGGSSERVICE Fred Gunnar Olsen VÅLER
SVOLVÆR BISTANDSSERVICE Bård O Pedersen VÅGAN
SWEET DREAM GG Gancho Iliev Ganev BÆRUM
SYKKYLVEN FJELLSPREGNING Kjell Knutsen SYKKYLVEN
SYKKYLVEN FUGESERVICE AS SYKKYLVEN
SYSTEMPUSS SPESIALISTEN Frode Bjerkan BÆRUM
T . A . B BYGG OG BOLIGSERVICE DA ASKIM
T AASLAND ASFALT OG MASKINSERVICE PORSGRUNN
T GRAVKLEV SILJAN
TØMMERHOLT ARMERING AS SARPSBORG
TØMRER MESTER SANDVOLD RINGERIKE
TØRNES BJØRN DRANGEDAL
T. HONNEMYR ARMERING IVELAND
T.BERGVIK BYGG OG BETONG RANA
TA FØNSTERMONTAGE -
TAKSIKRING OG OVNSMONTERING Jan Erik Semb SKIEN
TAKST & BYGGMESTERSERVICE Geir Dammyr AREMARK
TANDE GRZEGORZ TONDERYS -
TANGEN NATURSTEIN Ivar Tangen SØR-FRON
TAULE FLIS OG MUR BERGEN
TAULE FLIS OG MUR LIMITED BERGEN
TB CONTRACTING BAK SKIEN
TEGO ENTREPRENØR AS OSLO
TEIGEN-TANGEN BYGG ANS NORD-FRON
TELCO TRINE DYRDAL TRONDHEIM
TELEMARK BETONGSERVICE ANS SKIEN
TELLEF HOMDROM OSLO
TELLES Frode Tellevik BERGEN
TEODOR STOJACIC ASKIM
TERJE GUDBRANDSEN FORSKALING AS NEDRE EIKER
TERJE KJØNIKSEN NITTEDAL
TERJE NILSSKOG VEFSN
TERJE RAMSRUD BÆRUM
TERJE ROMARHEIM MASKIN AS LINDÅS
TERJE ROSSLAND KARMØY
TERJE SOLØST EIDSVOLL
TERJE TRONSGÅRD OPPDAL
TERJES FORSKALINGSERVICE Terje Bolt-Hansen ENEBAKK
TERJES STILLASEMONTERING Lindblad OSLO
THERMAX AS OSLO
THOMAS JOSTAD GJØVIK
THOMAS TOFTE FORSKALING KVINNHERAD
THOR ARNE BRAUTER NES
THOR HELGE RAVNAAS KONGSBERG
THORBJ SANDE
THORSTEINN THORARINSSON SKIPTVET
THORSTEINSEN ENTREPRENØR AS BERGEN
THORSTENSEN GEORG & SØNN LARVIK
THUEN FORSKALING HAUGESUND
THULIN JOHN ÅLESUND
THYGE STEINSHOLT INVEST AS LARDAL
THYRUM CORTEK ULLENSAKER
THYSSENKRUPP BAUSERVICE GMBH STOKKE
TILKOMSTTEKNIKK NORGE Arne Olsen KRISTIANSUND
TINDAL TORE GARTNER BÆRUM
TINGVOLL MASKIN AS SANDEFJORD
TISLEIA MASKIN Jan Holt NORD-AURDAL
TITI ALEXANDRU GEORGESCU LYNGDAL
TITLESTAD MASKIN AS BERGEN
TJØME MUR OG VEDLIKEHOLD Jon Bøe TJØME
TJOMSÅS ROLF MURMESTER VENNESLA
TK BYGG Kenneth Lott Oldenborg RYGGE
TK MONTERING Tomas K Gustafsson NØTTERØY
TM MEMBRAN- OG FLISLEGGING Thor Mørk HOBØL
TN CEMENTSERVICE Hans Torvald Nørstrud MELHUS
TOLVSTAD FLIS OG MUR RINGSAKER
TOM G OMDAL IVELAND
TOM GREVE OSLO
TOM GULLAKSEN MURERSERVICE BERGEN
TOM RUNE SANDSTRAND SKJERVØY
TOM VEISER ENTREPRENØR FARSUND
TOMAS PERNHALL MUR OG PUSS OSLO
TOMASZ KRZYSZTOF LAKOMIEC OSLO
TOMASZ MIRONOWSKI MIR -
TOMI HONGISTO BERGEN
TOMMELITEN AS BYKLE
TOMMY GARSEG FUSA
TOMMY HOLAND MURER/SNEKRER ULLENSAKER
TOMMY JANSEN AS ÅLESUND
TOMMY OLSEN BETONGARBEID FJELL
TOMMY SKIBREK BAKKEN ÅSNES
TOMMY SKOGLUND STOKKE
TOMMY SOLHEIM AS FLORA
TONE BYGG FLEMMING HERMAN DANIELSEN OSLO
TONI SØNDERGAARD VAKSDAL
TONI STIPIC BÆRUM
TOP-POL SP ZOO -
TOPDRILLING AS SORTLAND
TOR HEGGELI MUR OG FLIS NITTEDAL
TOR HEGGLI VERDAL
TOR INGE SKOGLAND KARMØY
TOR INGE TRENGEN KONGSBERG
TOR OLAV STORLI ØRSTA
TOR SIGURD NILSEN LEVANGER
TOR SKOMEDAL VENNESLA
TORALV BERGE SAUHERAD
TORBEN SEERUP AS KLEPP
TORBEN STEEN ANDERSEN ASKIM
TORBEN VOLD
TORBJØRN BJERKERUD GOL
TORBJØRN MJØNES SJØTRANSPORT STORD
TORE GRØNLUND SKIPTVET
TORE HJELVIK STORDAL
TORE K JAKOBSENS MASKIN HARSTAD
TORE RIISE MUR & FLIS LILLEHAMMER
TORE SKARET AURSKOG-HØLAND
TORGEIR PERSØY KRANUTLEIE LEVANGER
TORJUS SIRING AS ARENDAL
TORLEIF MOEN MASKINHOLDER STJØRDAL
TORMOD JOHAN SOMMERSETH BALSFJORD
TORMOD SKOFTERUD ARMERING EIDSBERG
TORSTEIN SPREKENHUS VEGA
TORSTEINSEN KARL MELHUS
TORSTENSEN ØIVIND SARPSBORG
TORSVIK MUR VIDAR VIK TORSVIK ØYGARDEN
TORVANGER OLAV VANYLVEN
TOTAL OPPUSSING Jòzef Pacyna OSLO
TOTALBYGG KOWALSKI MOSS
TOTALFLIS AS SULA
TOTEN SVEIS OG MONTASJE AS ØSTRE TOTEN
TRØNDELAG BETONGSPRØYTING AS VERDAL
TRØNDELAG FORSKALING AS VERDAL
TRØNDER-FLIS DA TRONDHEIM
TRØNDER-SVEIS AS SKAUN
TRØNDERMUREREN FRODE EGGEN TRONDHEIM
TRAKE BYGG KONKURSBO NORDRE LAND
TRE MUR OG BETONG TJENESTER Randulf Hølvold SØR-VARANGER
TREND PRODUKTER Jahn Otto Jahnsen LILLESAND
TREVI SPA -
TRIO ARMERING DA ÅFJORD
TROIE Jerzy Krzeminski OSLO
TROMS BETONGARBEID AS SØRREISA
TROND ARVE TRENGEN KONGSBERG
TROND BERGE VINDAFJORD
TROND FRIISE DRAMMEN
TROND HJØRNEVIK SERVICE FJELL
TROND P SKJØNSBERG RINGSAKER
TROND-LASSE HANSEN FJELL
TRONSTAD MASKIN Trond Tangvik AGDENES
TRYGG MONTERING AS BERGEN
TRYGGE LEIKEPLASSER J.GROV GLOPPEN
TRYGVE MAGNE NOTVIK STRAND
TT FLISEMONTØR THORN TELLEF LAUSTSEN SANDNES
TUNNELTEKNIKK AS SULA
TURBOMARC S.R.L. -
TV LIFTUTLEIE Tommy Vartiainen TRØGSTAD
TVEDESTRAND MURERSERVICE LØVDAL TVEDESTRAND
TVEIT KJELL J DYKKERFIRMA VENNESLA
TYRENG AS FROGN
UAB ENERGOSA -
UAB NORSTATA OPPDAL
ULF WIKLUND MUR & KAKEL -
ULLENSAKER ANTENNESERVICE ULLENSAKER
ULRICH HANKE LIER
ULSETH BAD OG FLIS DESIGN OSLO
ULSTEIN BETONGINDUSTRI AS ULSTEIN
UNDER CONSTRUCTION S.E. Zbigniew Dudyk ARENDAL
UNNERUD ERIK SPYDEBERG
USKEDALEN FJELLSPRENGNING Sigmund Myklebust KVINNHERAD
USKUGI REMONTOWO BUDOWLANDE ADMAM ROCHON VÅLER
USLUGI BUDOWLANE PAWEL SZYMCZAK SKEDSMO
USTAD MASKIN ORKDAL
UWE JAKOB RADERMACHER HAREID
V OSLO
VÅGANE SIGURD FINNØY
VÅLER MUR OG FLIS Bengt Christer Stanzen VÅLER
VÅLERENGA MUR OG PUSS Abdilsamet Emini OSLO
VÅRVIK ARVID TRONDHEIM
VÅTMILJØ Leszek Piotr Zochowski OSLO
VAA BETONGARBEID VINJE
VAAJE ABELSETH BYGG OG MONTASJE ANS MARNARDAL
VAINØ JENSEN'S MASKINSTASJON BALSFJORD
VALA ARMERING OG BETONG KVITESEID
VALA BRØNNBORING AS KVITESEID
VALDAL MASKINTEKNIKK BÆRUM
VALDRES KRAN & ANLEGG AS ØYSTRE SLIDRE
VALEN FORSKALING STORD
VALEN VARME SKODJE
VALLA JØRAN HEMNES
VALLDAL MUR Jan Gregor Sandblåst NORDDAL
VALLSET MUR OG PUSS AS STANGE
VALRÅMOEN BJØRN ALVDAL
VANN- OG ENERGIBORING AS LILLESAND
VANSE KRANSERVICE Grethe K Sundt FARSUND
VARDEÅSEN BYGGTJENESTER Christian Olsen SKEDSMO
VARIG BYGG VEDLIKEHOLD OG ELEKTRO ULLENSAKER
VAULE ENTREPRENØR AS GJESDAL
VEA FORSKALING v/ Reidar Kvilhaug KARMØY
VECTOR FOILTEC GMBH OSLO
VEGGLI FJELLBORING AS ROLLAG
VELURE MAGNE K ULLENSVANG
VENSTAD JOHANNES ELVERUM
VENTILASJONMONTASJE Jan Flatmo SKIEN
VERDEN OPPUSSING OG GULVSLIPPING ANS OSLO
VERKADE CLIMATE -
VEST FORSKALING AS BERGEN
VEST VARME BERGEN
VESTERÅLEN MURSERVICE Skjalg Bendiksen HADSEL
VESTFOLD ARBEIDSKRAFT 1 Thor Kirksæther NEDRE EIKER
VESTFOLD ARMERING DA SANDEFJORD
VESTFOLD BRANNSIKRING Petter Kolstad HOF
VESTFOLD MUR & VARME Finn Johansen ANDEBU
VESTFOLD PEIS OG PIPE AS NØTTERØY
VESTKANTMUR AS BERGEN
VESTKRAN KRANUTLEIE & BYGGMONTERING AS FJELL
VETRHUS KJARTAN SELJE
VF ARMERING OG BETONG AS OSLO
VF ARMERING OG BETONG DA OSLO
VIDAR JOHANSEN TAK FASADE INDUSTRIMONTASJE FREDRIKSTAD
VIDAR KJELLBJØRN ARNLJOT BAADE KRISTIANSAND
VIDAR KVISTAD VERDAL
VIDAR OLSEN FLEKKEFJORD
VIFA MASKIN Innehaver Oddvar Vigdel SOLA
VIGSNES AS VENNESLA
VIKØYR STÅLE RENNESØY
VIKEDAL FORSKALING ANS VINDAFJORD
VIKHAMMER MUR & SKIFER SKAUN
VIKSE ENTREPRENØR AS HAUGESUND
VILHO JUHANI HELENIUS FET
VIMAR BYGG Kai H. Dahl SPYDEBERG
VINDE TILKOMSTTEKNIKK AS TRONDHEIM
VINSTRA SEMENTPUSS AS NORD-FRON
VIRGINIJUS ANCIKAS BÆRUM
VORPVIK OSKAR MASKINSTASJON KRISTIANSUND
W.K. GULVSERVICE v/ Waldemar Korbut ORKDAL
WALDELAND & VARHAUG AS
WALDELAND OG VARHAUG DA
WALDEMAR AS GJESDAL
WALDEMAR KUDLA FROGN
WALL-ANDERSEN TORBEN NES
WALLE CONSULTING OS
WATER LEVEL OÜ KRISTIANSAND
WATHNE MUR OG PUSS F
WATSON HARTLEY OG BESTON ASPHALT ANS OSLO
WENDT ØISTEIN NØTTERØY
WERMUNDS SERVICE LØTEN
WESTBY LEIF SKIEN
WIESKAW JACEK KOKODZIEJCZYK ÅS
WIIK FJELLSPRENGING BODØ
WILHELM TÖLKE GMBH & CO KG -
WILLIAM MICHAEL WHITE BELEGNINGSSTEIN STAVANGER
WILLY H OSLO
WILLY HERRMANN AS OSLO
WILMA FLIS & BETONG DA STOKKE
WILSKOG LEIF NITTEDAL
WIMO FJELLSIKRING AS BERGEN
WISSTINGS BRUNNSBORMING AB -
WISTH DAG MORTEN LARDAL
WITSØ MASKIN AS HEMNE
WK PEDERSEN FORSKALING ANS KARMØY
WOJCIECH ROSTALSKI ULLENSAKER
WOMART Marcin Wolejko OSLO
WOOD MONTERING Brent Anthony Wood NITTEDAL
WORREN KRAN & MASKINUTLEIE AS OSTERØY
XERVON NORWAY AS TØNSBERG
XTREMT HÅNDTVERK AS HURUM
YNDESTAD MONTASJE EIDSVOLL
YNGVE DOKKEN AS KONGSBERG
YPSILON CONTRACTORS AS SKIEN
YRKESDYKKER HOLEN LØRENSKOG
YRKESDYKKERNE DA FRØYA
YSTENÆS FLIS OG SKIFER DRAMMEN
ZÜBLIN AS OSLO
ZÜBLIN SCANDINAVIA NUF VESTBY
ZÜBLIN SPEZIALTIEFBAU GMBH NUF VESTBY
ZAKLAD USLUGOWY MONTER RADOSLAW CIBA MOSS
ZENON MIKOLAJ ZIELNIK ÅS
ZIBI POL - ZBIGNIEW WIECKOWSKI OSLO
ZIKO STÅL AS ØSTRE TOTEN
ZYCH OVERFLATEBEHANDLING OSLO

 

Firmaoversikten.com: Bedriftsregister i Norge | Lenkeutveksling