Bedriftsregister i Norge

Firmasøk


 

HOL
ÆSØY TEKNOLOGI HARAM
ÅDNE TRODAHL SANDNES
ÅGE FOLLESTAD BOILER AND PRESSURE VESSEL INSPECTION HURUM
Ø NIELSEN TEKNIKK KRAGERØ
ØHRN CARL OSCAR NØTTERØY
ØIVIND HAMRE TEKNISKE FJELL
ØRJAN MYDLAND-AAS SUND
ØRSLAND TEKNIKK EIGERSUND
ØSTLAND PAUL GUNNAR WAGNER PORSGRUNN
ØSTLANDSKE VAREMEGLING & PRODUKTUTV Olsen OSLO
ØYSTEIN ASPHJELLS CREACTION NES
Øystein Kvalvik -Ingeniør og byggemester tjenester. STORD
ØYSTEIN LUND BØ TEKNOLOGIRÅDGIVNING RANDABERG
ØYVIND HANSEN SOLA
ØYVIND K MYHRE FAKTA OG FANTASI OSLO
ØYVIND RELLING KONSTRUKSJON OSLO
ØYVIND SKOGVOLD INDERØY
2HR LEKEPLASSINSPEKSJON HANS HERMAN ROKSUND SKIEN
3 PRO, PROFESJONELL PROTOTYP OG PODUKTUTVIKLING AS OSLO
3D VERIFIER AS OSLO
67 TESTING AS STAVANGER
A D MØLLER AS SKEDSMO
A J CONSULTING Arild Johannessen OSLO
A J DAHL SANDNES
A'TOUT PRODUKTUTVIKLING Arnt Pedersen AURSKOG-HØLAND
A-CONSULT & MARKETING A Angeltveit HAUGESUND
A-TEK AS INGENIØRFIRMA OSLO
AAM GEO CONSULTING BERGEN
AANSTAD FIREDOOR CONSULTING AS TØNSBERG
AARDAL KONSTRUKSJON OG IDEUTVIKLING SELJE
AASLAND INGENIØR TJENESTER OSLO
AASLIE ØKONOMI OG SIKKERHETSKONSULT SPYDEBERG
AASMO TEKNIKK & HANDEL Halle Cato Midthun MELØY
ABB LUMUS GLOBAL LTD -
ABELSEN CONSULTING OSLO
ABLETEC ENGINEERING AS RYGGE
ABP OFFSHORE OSLO
ABRY INDUSTRIAL DESIGN AS OSLO
ABSOLUTE NORDIC AS STAVANGER
ABUSLAND INSTRUMENTERING KRISTIANSAND
ABUSLAND INSTRUMENTERING AS KRISTIANSAND
AC ENGINEERING Arne Cato Strandin SANDEFJORD
ACA HANDEL & INVESTERING AS SANDNES
ACONA BETA AS STAVANGER
ACONA FLOW TECHNOLOGY AS SKIEN
ACOUSTIC ONE AS LIER
ACRON POLYMER- OG METALLSERVICE Heiko Beilfuss NARVIK
ACT OB CUTTINGS AS SØGNE
ACT WB CUTTINGS AS SØGNE
ACTIVE INNOVATION AS SKIEN
ACTIVE MANAGEMENT AS OS
ACTRO CONSULT Gunnar Nilsen TROMSØ
AD Teknikk, Ing A Danielsen FROGN
ADAPT GMBH -
ADIG INVENTION AS STAVANGER
ADIGO ENERGITEKNIKK AS OPPEGÅRD
ADNAN HODZIC ENGINEERING OSLO
ADNOH AS SANDNES
ADVANCE TECH DESIGN & CONSULTTANCY A Aminpour OSLO
ADVANCED HYDROCARBON MAPPING AS STAVANGER
ADVANCED PIPELINE DIAGNOSTICS AS BERGEN
ADVANCED PRODUCTION AND LOADING AS ARENDAL
ADVANTEC SENSING AS STORD
ADVISTAAL B.V. -
AEG SVS POWER SOLUTIONS GMBH -
AESIR CONSULT Carl Brønn BÆRUM
AG INSTRUMENTATION G Økland RANDABERG
AGABERG TRYGVE SKIPSTEKNISK KONS BERGEN
AGDENES CONSULTING Tor Skjæran AGDENES
AGDER BERGKONSULENT AS KRISTIANSAND
AGES CONSULTING Arne G. Larsen SANDNES
AGES CONSULTING AS SANDNES
AGITO Rune Lien KONGSBERG
AGJ SIKKERHET OG KVALITET AS BERGEN
AGR PETROLEUM SERVICES AS OSLO
AGRAN AS SKI
AHMADSHA BARIAL HÆGEBOSTAD
AIRCHARTER PARADIS Sven-Arild Wågsæther BERGEN
AIRTRICITY HOLDING LTD -
AJA SHIP TECH CONSULTING Johansen ASKER
AK AUTOMATIKK Alexander Korsmo GRAN
AKBAR RESERVOIR CONSULTING LIER
AKE INNOVASJON V/ÅKE OLSSON OPPDAL
AKER SOLUTIONS MALAYSIA SDN BHD -
AKER SOLUTIONS OILFIELD SERVICES CANADA INC -
AKOFS WAYFARER AS OSLO
AKSEL HØGLI BERGEN
AKSEL PETTERSEN CAD CONSULT FROGN
ALARM & AUDIO SYSTEMER Per Øystein Fuglaas MANDAL
ALARM NORGE Arne Landa HAUGESUND
ALAX SERVICE Alexander Endre Aaberg SKODJE
ALBATROSS PROSJEKTLEDELSE AS ASKER
ALCHEMERGY LIER
ALDERLEY MATERIALS LTD -
ALEXANDER GARCIA DE PRESNO ARENDAL
ALF INGE VALHAMMER STAVANGER
ALFHEIM INVEST AS SKI
ALFHEIM KJEMIKALIE CONSULT ASKER
ALI AKBAR KOUSHA CONSULTING OSLO
ALLTEK EYSTEIN BELLINGMO BRANDT NARVIK
ALLTRON ELECTRONICS JOHNNY JELSTAD TRONDHEIM
ALMEQ INTERNATIONAL AS SKI
ALNES ENGINEERING Erik Juelsen GISKE
ALPHA ELECTRO CONSULTING Øyvind Fuglset PORSGRUNN
ALSTOM (SWITZERLAND) OSLO
ALSTOM POWER GENERATION AG -
ALSTOM VANNKRAFT AS OSLO
ALTRA ENERGY LTD -
ALTRAN NORGE AS OSLO
ALUCONSULT Ola Gussiås SUNNDAL
ALUDESIGN Tore Fiskerstrand
ALUMINOR STRUCTURES AS HAUGESUND
ALV HÅKON KLEPSVIK AUSTEVOLL
ALVÆRN INVEST AS BALESTRAND
AMC AS BERGEN
AMCO CONSULT Månum NORD-AURDAL
AMEK AUSTAD BÆRUM
AMEX Aase May Høgås HOLMESTRAND
AMFIBIE SERVICE AS ARENDAL
AMPHITECH NORGE NESODDEN
AMUND GAUT OSLO
AMUNDSEN ØSTBY SPILLUTVIKLING TØNSBERG
ANBJØRN KAURSTAD STAVANGER
ANCISTRUS Roger Jarnstedt SKIEN
ANDAMENT OY OSLO
ANDCA AS BERGEN
ANDEBU ENGINEERING Finn Rune Tollefsen STOKKE
ANDERS WIEN DESIGN ENGINEERING NAMSOS
ANDERSENS RETT STREK RØYKEN
ANDES AS NITTEDAL
ANDOR S TENNØY STAVANGER
ANDRE H. JOHANNESSEN STRUCTURAL DESIGN LARVIK
ANDREASSEN KONSULT Arne Lyder Andreassen BAMBLE
ANGELSEN BJØRN TRONDHEIM
ANIMATØREN John Tore Martinsen ALTA
ANKER RUTHJERSEN OFFSHORE MARINE CONSULTING KRISTIANSAND
ANLAGENBAU HOLZMANN NORGE AS OSLO
ANLEGG & KONSULENT TJENESTER Arild Andersen SKIEN
ANN BENTE RINDAL OSLO
ANN-CATHRIN SVED/ACS CAPASITY RINGERIKE
ANNA M KLASSON OPPFINNELSER SOLA
ANNASTHE AS HARAM
ANNE BODIL LANDE STAVANGER
ANNE BRATELIE JOGHANNESSEN OSLO
ANNE DANIELSEN KRISTIANSAND
ANNE NORD INDUSTRIDESIGN OSLO
ANSA PROSJEKTKONSULT Anne Sandok OSLO
ANSTEN SLAATHAUG SKIEN
ANTEC Ane Jonette Heggset Sterten GJØVIK
ANTONSEN ELSIKKERHET EVENES
ANUBIZ Eystein Kallhovde B
APON PROSJEKTTEKNIKK AS ASKER
APON PROSJEKTTEKNIKK AS KONKURSBO ASKER
APP DOMESTIC AIR POLLUTION CONTROL AS SANDNES
APPEAR TV AS OSLO
APPLIED COMPLETION ENGINEERING Svendsen SOLA
APPLIED COST CUT AS FROLAND
APPLIED PETROLEUM TECHNOLOGY AS SKEDSMO
APPLY CAPNOR AS SANDNES
AQS TRADING Annette Q Sørgård RINGERIKE
AQUA METRICA AS HAUGESUND
AQUA SERVICE JOAR GANGENES RENNESØY
ARBEIDSLAMPE BERGEN
ARBORA AS OSLO
ARCCIA MARITIME CONSULTING Martin Gerhard Jürgensen STAVANGER
ARCO-CONSULT ARVE SPORSTØL RISSA
ARCTIC NAVIGATION STAVANGER
ARCTIC NAVIGATION CONSULTANTS Hilmar Bastesen STAVANGER
ARCTIC PROTECTION AS NORDKAPP
ARECON AS FARSUND
ARES TURBINE AS GOL
ARGI4 AS ALTA
ARILD SANDTANGEN'S ELEKTRO KONTROLL HALDEN
ARKEL INNLANDET AS RINGSAKER
ARKIMEDES v/skipsingeniør Hornæs BERGEN
ARMADA MARINE (GUERNSEY) LTD -
ARNE BOSKA CONSULT BODØ
ARNE BYSVEEN FREDRIKSTAD
ARNE FLAATTEN MNIF BAMBLE
ARNE GUNERIUS OLSEN KRISTIANSAND
ARNE H ERLANDSEN RÅDGIVENDE LIMNOLOG OSLO
ARNFINN HERLAND HAUGESUND
ARNT INGE VERSLAND KVINESDAL
ARSTEIN AS BERGEN
ART CONSORTIUM AS OSLO
ARVID KLEPPE / INGENIØR KONSULENTENE PORSGRUNN
ARVID TANDBERG NES
AS CONCURRENTEN PORSGRUNN PORSGRUNN
AS DOCUMENTA OSLO
AS ELPRO PROSJEKTERING TRONDHEIM
AS GREEN CUBE INNOVATION OSLO
AS Olav Lenschow BÆRUM
AS RASMUSSEN & STRAND OSLO
AS SALTEN KARTDATA FAUSKE
AS TOCA Luft- og Kjøleteknikk EIDSBERG
ASB AIR SEA BROKER LTD -
ASBESTKONSULENTEN Jarle Damborsky SØRUM
ASBJØRN HALDORSEN BØMLO
ASIR AS STAVANGER
ASKØY DYKK REIDAR TVERANGER ASKØY
ASKELAND ENGINEERING RANDABERG
ASKER MARITIME Erik Formo Berntsen ASKER
ASMUND HAGE BÆRUM
ASMUND IDAR HELLA RADØY
ASSIST INDUSTRIKONSULENT Olav Øverland NOTODDEN
ASSISTEN AS NOTODDEN
ASTAFJORD DATA- OG TEGNESERVICE Bjørn-Atle Johnsen SKÅNLAND
ASTEC AS STAVANGER
ASTRID CLEFBERG LØRENSKOG
ATKINS NORGE AS STAVANGER
ATLE HALSTEIN ANGELSEN SANDNES
AUDIOKONSULT R. SKOGSTAD MELHUS
AUDUN SKRIPELAND ARENDAL
AUGMENTED REALITY LABORATORY NORWAY AS HALDEN
AUSTREM ENGINEERING SOLUTIONS/EN-SO OSLO
AUTOGUARD IKT AS BERGEN
AUTOKONTROLL Kenneth Rognerud SNÅSA
AUTRONA H Byre STAVANGER
AVANT OFFSHORE AS SANDNES
AVANTEQ SANDNES
AVENTI TECHNOLOGY AS OSLO
AVFALLSRÅDGIVEREN Kjell Løkås TRONDHEIM
AVIATION CONSULTING & MANAGEMENT AS BÆRUM
AVIATION CONSULTING EXECUTIVE Helge Johansen LIER
AVIATION ENGINEERING AS LØDINGEN
AVIATION MANAGEMENT CONSULTING Peter Perlowski SOLA
AVIATION MONITORING TECHNOLOGIES Ståle Nedrebø SANDNES
AVIATION QUALITY CONSULTING Asbjørn Skovro LØDINGEN
AVIONIKK TJENESTER Stein Ola Huseth BÆRUM
AVUT V/ Rune Mårstøl LILLESAND
AVUTELLA AS STAVANGER
AXESS AS MOLDE
AXIOM ENGINEERING AS STRAND
AXIOMA ØYVIND LYSE SANDNES
AXON SOLUTIONS LIMITED -
AXSIA SERCK BAKER LTD -
B THORSTENSEN CONSULTING BETOCON OSLO
B&B MARITIME CON Annas Bollmann BERGEN
BÅRD AUSTBØ KARMØY
BÅTKONSTRUKSJONER Otto M Frotvedt HORTEN
BØRKE DESIGN BERGEN
B. DRANGE CONSULTING AUSTRHEIM
BACO Bjørn Anda SANDNES
BAJAHR SANDEFJORD
BAKKE INNOVATION ENGINEERING Siv Ing Ole HORNINDAL
BAKKEN'S TEKNISKE BALSFJORD
BALANSERT SIKRING Tom-Erik Johansen NITTEDAL
BALSINGH ENGINEERING -
BALTIC RESOURCE COMPANY Mustad DRAMMEN
BALTUS Børre Tobiassen SANDNES
BANDAK ENGINEERING AS ÅLESUND
BANEASSISTANSE AS NORD-FRON
BANESIKKERHET AS KONGSVINGER
BARØ HANDLING-ENGINEERING & COMPLETION STAVANGER
BARBER MOSS SHIP MANAGEMENT AS BÆRUM
BARENTS BEREDSKAPSSENTER AS SØR-VARANGER
BARSTAD MARITIM SERVICE Kjell Egil Barstad ULSTEIN
BARTH THOR SIVILINGENIØR SANDEFJORD
BARTNES TOR PROSJEKTERING MANDAL
BARTVIK CONSULTING NITTEDAL
BASECAMP Børre Fossli OSLO
BASSA AS ULSTEIN
BASSET CONSULT STAVANGER
BASSTECH AS OSLO
BEACH GUARD NILSEN & SKÅRSET DA SØR-FRON
BEAT BALL AS AURSKOG-HØLAND
BEAVERTECH Harald Ramfjord GJØVIK
BECHER ENTERPRISE RØYKEN
BEINSET TECHNOLOGY ARENDAL
BEKKEVOLD DEFENCE SKEDSMO
BEKKTOS-MARIN AS SANDNES
BELL ROCK (SCOTLAND) LTD -
BELLA - Fagereng NØTTERØY
BELT- PRODUKTER AS LØRENSKOG
BELUGA PROJECTS (NORWAY) AS STAVANGER
BENDIKSEN CONSULTING BERGEN
BENDIKSEN INTERNATIONAL GAULAR
BENEVENTUM AS ASKER
BENGT JOHANSEN BRANNSIKRING BØMLO
BENNEX 1 AS SANDNES
BENOR AS KRISTIANSUND
BENT HAMMEL AS OSLO
BENTEC GMBH -
BERATENDER INGENIEUR INGO PUTZ -
BEREDSKAPSCONSULT Eystein Singstad ASKER
BERGEN EKSPERTISESENTER AS BERGEN
BERGEN PORT-CENTER Ing M E Bjorøy ASKØY
BERGINGENIØR OLE SKARDAL OSLO
BERGLAND EIENDOM AS KRAGERØ
BERGO'S COMBINED SECURITY SYSTEMS OSLO
BERNHARD WEHLING CONSULTING B
BERNT PRESTKVERN LIER
BEROTECNIC AS LARVIK
BERTRAM NIKOLAI ENGELSEN/ENGELSEN SHIPPING STAVANGER
BESLAG OG SIKKERHETSRÅDGIVEREN AS TRONDHEIM
BEST PARTNER H Espegard SVELVIK
BETINE HOLDING AS OSLO
BETTS SURVEY LIMITED -
BETTUM CONSULT V/ FRITHJOF BETTUM SANDEFJORD
BH ENGINEERING Bo Hansen TØNSBERG
BIFROST MARIN AS ALSTAHAUG
BIKO Nils-Olaf Roland KRISTIANSAND
BILINGENIØR BJARNE MORKEN FØRDE
BILKONSULENTEN Åge W Mørk FROGN
BILKONSULENTEN Svein Paul Gilje OSLO
BILLY FLØ ULSTEIN
BILTEKNISK KONSULENT STEINAR HAUGEN VÅGÅ
BIO VEST Alv Arne Lyse BERGEN
BIO-INFORMATION TECHNOLOGY AS ØVRE EIKER
BIOCONSULT HOVLAND / SYRSTAD ANS TRONDHEIM
BIOENERGI/BIOASKE Steinar Wormdal VESTRE TOTEN
BIOFALK Hallvard Falk ULSTEIN
BIOSAFE Knut Helkås Dahl NOME
BIOSYNERGI DA RØYKEN
BISTMAIN AS FJELL
BISTO KONSULENTER DA HAREID
BITUMENSUPPORT LARVIK
BJÅSTAD PRODUKT INNOVASJON SANDNES
BJØNNES ENGINEERING AS BERGEN
BJØRHOVDE Rindal EID
BJØRKANS INGENIØR TJENESTER HORTEN
BJØRKLIS SIKKERHETSSERVICE Jan Fredrik Bjørkli SPYDEBERG
BJØRN ØDEGÅRD VESTBY
BJØRN BOGENES ARENDAL
BJØRN FINSTAD AVIATION RÆLINGEN
BJØRN HÅBERG OSLO
BJØRN KNAPE FREDRIKSTAD
BJØRN LIAN/MATERIALKONSULT STAVANGER
BJØRN R. SØRGÅRD CONSULTING AS TRONDHEIM
BJØRN RAMFJORD ATS CONSULT OSLO
BJØRN TORE SPILDE SUND
BJØRNDAL OPERATIONAL RESEARCH SERVICES FROGN
BJARNE VOLDNES CONSULT HERØY
BJARTSSON INSTRUMENTERING STAVANGER
BJERKE BJØRN A TEKNISK DESIGN ROLLAG
BJT SUPPORT OG SUPERVISION V/ BO JERTH THERKILDSEN PORSGRUNN
BK PROJECT CONTROL Bjørn Kvæstad STAVANGER
BK TEKNIKK Bent Kleppe STANGE
BLÅNE AS SULA
BLACKBIRD AS OSLO
BLACKWATCH PETROLEUM SERVICES LTD -
BLADE OFFSHORE SERVICES LTD -
BLANKENBERG MECHANICAL ENGINEERING SKIEN
BLIKK STILLE Sven Erik Nordset OSLO
BLIX ENGINEERING AS STAVANGER
BLUE SEA NORWAY AS BERGEN
BLYTT VVS CONSULTING AS BERGEN
BM CONSULTING Bernhard Myrvold STORD
BM TVEDE'S KONSULENTSERVICE TØNSBERG
BOCKELIE CONSULTING LASSE BOCKELIE OSLO
BODYCOTE MATERIALS TESTING BV -
BOGE CONSULTING LTD ASKER
BOHNE MILJ TRONDHEIM
BOLEYN ENGINEERING AS BÆRUM
BOMBARDIER TRANSPORTATION NORWAY AS SKEDSMO
BORLAUG PRODUKTER AURLAND
BORRING OG ROGNERUD RÅDG INGENIØRER BERGEN AS BERGEN
BOS ANGLER HOLDING AS BERGEN
BOWLINE ENGINEERING AS PORSGRUNN
BP AMERICA INC -
BPS Bård Pedersen ENEBAKK
BRAATHENS PUBLISHING CONSULTANT OSLO
BRABRAND TEKNOLOGIUTVIKLING AS NØTTERØY
BRAGD ENGINEERING AS BERGEN
BRAGE BYRÅ AS BERGEN
BRANN & SIKKERHETSBISTAND Tone Aa Hansen ASKER
BRANN OG REDNINGSTEKNIKK Stig Johannesen EIDSVOLL
BRANNMESTERN T R
BRANNSERVICE LEVANGER ANS LEVANGER
BRANNSTRATEGI Terje Reginiussen HOLE
BRANNTEK ENGER & GROTH ANS FROGN
BRANNVERN- OG BYGNINGSSERVICE Oddvar Olsen HITRA
BRANNVERN-OG BEREDSKAPSRÅDGIVER 1. MAGNE EIKANGER SANDNES
BRANNVERNKONSULENTEN TORE AARSTRAND STAVANGER
BRASSBELL AS ASKER
BRASTEIN CONSULTING ASKER
BRATRUD TEKNIKK SALG OG SERVICE NORDRE LAND
BRATTELI QS, QC OG NDT N3 SERVICE EVJE OG HORNNES
BRATTESTED ENGINEERING AS SANDEFJORD
BRAVA RÅDGIVNING JØRGEN OVE MYRRE RØYKEN
BREIVOLL INSPECTION TECHNOLOGIES AS TROMSØ
BRENNHAGENS LÆREMIDLER PÅ LETTNORSK LØRENSKOG
BRENNVALL HOLDING AS TRONDHEIM
BRENTHOLMEN TEKNISKE SENTER Jan Welkom BAMBLE
BRIGT LODE TEKNOLOGI AS
BRISCAN AB -
BROWN CREACTION OSLO
BRUMLE BLICHFELDTS IDE OG PRODUKTUTVIKLING BERGEN
BRUSH ELECTRICAL MACHINES LTD -
BRYGGE KANTINA AS NOTODDEN
BRYGGERHUSET IDEVERKSTED J H H Knudsen HURUM
BTB MIKROELEKTRONIKK HAUGEN SKIEN
BUCKIE DRILLING CONSULTANTS LTD -
BUCKINGHAM HYDROCARBON SERVICES LTD -
BULL TRADING AS BÆRUM
BULLDOG CONSULTANTS AS BERGEN
BUNDLI CONSULT Ragnar Bundli LIER
BUODD INGENIØRASSISTANSE LARVIK
BUREAU NYGAARD & RULLESTAD AS VINDAFJORD
BUREAU VERITAS NORWAY AS SANDNES
BUSET OPTICAL ENGINEERING OSLO
BYGG TRYGT NORD-AURDAL
BYGGSIKKERHET AS HARSTAD
BYGNINGSING. EITHUN-OLSEN TRONDHEIM
C JENSSEN CONSTRUCTION OSLO
C L GUSTAFSSON PETROLEUMGEOFYSIKK SARPSBORG
C-SAFE Claus Petter Horntvedt SANDEFJORD
C-VENT C O RASMUSSEN LARVIK
C.N KVALITETSSIKRING OG IMPORT v/Cecilie Neve SAUHERAD
CABA ENGINEERING Carsten Bang ODDA
CABLE GUARD AS KRISTIANSUND
CAD TEGNEASSISTANSE Marit Holmli MODUM
CAD-X AB -
CALCO - Rolf Hildre NESODDEN
CALOR CONSULT AS ASKER
CALZONI SRL OSLO
CAMBI BIOENERGI AS ASKER
CAMERON INSPECTION LIMITED -
CAMPBELL ELLIS IVPD TRANSMISSION OSLO
CAND SCIENT TOR TYBRING ARALT FJELL
CANDO CONSULTING AS OSLO
CAPILLA NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK ARENDAL
CAPOGAS AS BERGEN
CARBONSHELF AS STAVANGER
CARBONTECH AS BERGEN
CARBONTECH HOLDING AS HØYANGER
CARL HENRIK JANSON BÆRUM
CARL JOHAN REINCKE ASKER
CARSTEN SKOV NIELSEN TEKNISK SERVICE NEDRE EIKER
CAVALÈR AS GJØVIK
CAVANZOS CONNECTION TRAINING & CONSULTING OSLO
CBC APS GILLELEJE -
CECON ASA ARENDAL
CEGELEC BV -
CEILA TANDE LENVIK
CENTEC NORGE AS ASKER
CENTURION GROUP Jan-Anders Solli SANDEFJORD
CEPTOR MANAGEMENT Bernt Grundvig FREDRIKSTAD
CFD MARIN AS TVEDESTRAND
CHAREL Arne D Thronsen OSLO
CHARLES JOURDAN SANDNES
CHIP TEKNIKK AS FLESBERG
CHRIS MARIN V/CHRISTINA LEKNESUND AUSTEVOLL
CHRIS PETRO AS SOLA
CHRIS STAMFORD-BURROWS ASKER
CHRISTIAN DOKKEN DYKK OG SKIPSMASKIN SERVICE DOVRE
CHRISTIAN MAGNUS SUNDT BÆRUM
CHRISTOPHER MARK STUBLEY -
CHRISTOPHERSEN KÅRE BERGEN
CIDET LTD OSLO
CIDRON Vegar Knutsen BÆRUM
CITEC ENGINEERING AB -
CITEC ENGINEERING VEHICLES OY AB -
CIVIL AVIATION ADVICE Jens Lange BÆRUM
CLARITY WTS AS TRONDHEIM
CLARK ENGINEERING PORSGRUNN
CLAXTON ENGINEERING SERVICES LTD -
CLEAN ENERGY COMPOSITE AS BOKN
CLEAN ENVIRONMENT AS BERGEN
CLEANSHIP Finn Arne Myhre Rognstad OSLO
COATING AND CLEANING ADVICE Per Brynjulf Strøm LIER
COATING CONSULT STEINAR SKAANE LIMITED VESTBY
COLDING CONSULT APS -
COLIN CAMPBELL AS GJESDAL
COLIN CAMPBELL PETROLEUM CONSULTANTS STAVANGER
COMBINED SECURITY SYSTEMS AS OSLO
COMMISSIONING PARTNER AS SOLA
COMMS CONSULT Eivind Pedersen MOSS
COMMTEL NETWORKS PVT. LTD -
COMP AIR AS TIME
COMPASS INTERNATIONAL AS ASKER
COMPCHROM Erik Agner OSLO
COMPLAN NETWORK AS ASKER
COMPLETE PARTNER TORE LUNDE OSLO
COMPLETION TECHNOLOGY RESOURCES AS STAVANGER
COMPOSITE CONSULTING AS ASKØY
COMPRESSOR CONTROLS CORPORATION NORWAY OSLO
CON-OPA Ola-Petter Ansteinsson BÆRUM
CONCERO COMMUNICATION TURID VOLDEN TRONDHEIM
CONCURRENT DESIGN LABORATORIES INC -
CONICHEM Hani Murad OSLO
CONNECT ENGINEERING AS BERGEN
CONNECTOR AS BERGEN
CONSEC QC GROUP -
CONSULTAS MARINE & INDUSTRICONTR John Ingebrigtsen HORTEN
CONTACT KJELL BERKETVEDT ÅS
CONTEC ENGINEERING AS HORTEN
CONTOSOFT SA -
CONTRACT DEVELOPMENT SERVICES AS SOLA
CONTRACT MANAGEMENT CONSULTANTS LTD -
CONTRACTING CONSULTANTS Owe W Paulsen ARENDAL
CONTRAST AS BÆRUM
CONTROL PLAN LIMITED -
CONVENIO AS OSLO
COOPER AS BERGEN
COPERION WAESCHLE GMBH & CO.KG OSLO
CORENTIUM AS OSLO
CORNELIS PROMETHEUS AS OSLO
CORNELS TEKNISK HODEJEGER OG RÅDGIVER TØNSBERG
CORROCEAN MARECO AS STAVANGER
COST TECHNOLOGY AS BÆRUM
COTTON CONSULTING KONGSBERG
COWION ALLSERVICE AS HAUGESUND
CRAMACO AS TROMSØ
CRANDON CONSULTANTS LIMITED SANDNES
CREATECH AS SANDNES
CREOVA AAMAAS TØNSBERG
CRISURVEYORS RYPDAL & RYPDAL ANS SANDE
CRONUS ELMATIKK AS PORSGRUNN
CRONUS HOLDING AS OSLO
CROSSOUND NORWAY Wade Beatty KARMØY
CSI, CHRISTIAN SHRIWER INTERNATIONAL AS SKIEN
CTECH DIESEL ENGINEERING Tore Adelsten Klever HOLE
CUBELL Jahn Peter Storvold TRONDHEIM
CUMULUS ENERGY CONSULTANTS AS OSLO
CUNIMAR AS BERGEN
CURVE DRILLING AS TIME
CUSTOM ENGINEERING WOLDSETH TRONDHEIM
CUTTING EDGE INVESTMENTS AS SKEDSMO
CUTTING UNDERWATER TECHNOLOGIES AS GJESDAL
CYBLINE AS STAVANGER
D T WILSON CONSULTING STAVANGER
D. ABELSEN BS VEFSN
DACON Einar Kristensen SANDEFJORD
DACON Erling Nesse LINDÅS
DAG ANDRE HATLESKOG KARMØY
DAG BJERKETVEDT CONSULTING PORSGRUNN
DAG DVERGSTEN JR OSLO
DAG FLACKE SYKKYLVEN
DAG JOHANSEN TEKNISK TILSYN OG SERVICE OSLO
DAG THOMSEN SALG OG MARKEDSFØRINGSTJENESTER GRIMSTAD
DAGFINN H JØRGENSEN RÅDGIVENDE INGENIØRER MRIF AS DRAMMEN
DAHL EXPLORATION AS OSLO
DAHLBERGS NORSK TEKNOLOGI ASSISTANSE LENVIK
DAHLS JERNBANETJENESTER AS SEL
DAK IT Geir Robin Brun SKEDSMO
DAK-OPPDRAG Ann Sylvi Ludvigsen Utnes TROMSØ
DALE INDUSTRISERVICE BÆRUM
DALSBØ NORVALD SELJE
DAN S LINDKJØLEN KONGSBERG
DANCONSULT JPS Skofterød AURSKOG-HØLAND
DANIEL HOUSHMAND OSLO
Data Assistert Engineering AS OSLO
DATA-RING AS BÆRUM
DATASØK SCHØNNING KONGSBERG
DAVID COLLIER -
DAVID JOHN DUDEK OSLO
DAVID LLEWELYN CONSULT OSLO
DAVID PRICE BERGEN
DAVID VELTEN OSLO
DAVID WATKINS VENNESLA
DE BILSAKKYNDIGES TAKSERING ANS OSLO
DE BONIS CONSULT OSLO
DECON A/S SAUDA
DEEP BLUE SERVICES AS RØYKEN
DEEP SEA ANCHORS AS TRONDHEIM
DEEP SEA MOORING AS SOLA
DEKKSENTRALEN Tor Arne Strandheim HOLMESTRAND
DEKORFIX Leif Arild Eriksen LØRENSKOG
DELTA DANSK ELEKTRONIK LJUS & AKUSTIK -
DELTA ENERGI AS VEFSN
DELTA ENGINEERING AS LIER
DELTA KOMPETANSE AS OSLO
DELTA PROSJEKTSERVICE AS RE
DELTAPLAN AS FREDRIKSTAD
DEMETRIOUS GEORGIOU BÆRUM
DEN LILLE KONSULENTEN Lilloe-Olse OSLO
DEN MODERNE SMED Jan Ove Løland LYNGDAL
DENCO LUBRICATION LTD -
DENSIT -
DENSTEDT CONSULTING KLÆBU
DERAAS DAK & ING.TJENESTER LIMITED NAMDALSEID
DERKSEN BV -
DESCARTES Odd Einar Helmersen MIDTRE GAULDAL
DESCON Douglas Smith STAVANGER
DET NORSKE VERITAS ESPANA SL -
DEVIKS TEGNE OG KONTOR TJENESTER LIER
DEVONIAN DRILLING CONSULTANTS AS SANDNES
DIGRUS ENGINEERING AS STAVANGER
DIMENSIONS AGRI TECHNOLOGIES AS ÅMOT
DIPL CHEM PER NETTLI ASKER
DIPL.-ING. MEINOLF MÜLLER OSLO
DIRECTIONAL SURVEY VERIFICATION SANDNES
DIVERSIFY CONSULTING GROUP AB -
DNAACOS AS OSLO
DOCHERTY CONSULTING AS STAVANGER
DOKTOR INGENIØR RAGNHILD LINDQVIST DRAMMEN
DOKTORING S G Hellevik SANDNES
DOKUMENTASJONSSTYRING - S Skreiberg RYGGE
DONCA MATIC Odland HAUGESUND
DOOSAN BABCOCK ENERGY LIMITED BERGEN
DORIS ENGINEERING 58A,RUE DU DESSOUS DES BERGES -
DOVRE SERVICES AS STAVANGER
DR ING B STORESUND ELEKTROTEKNISKE ANALYSER OG RELETJENESTER HAUGESUND
DR ING NILS E FORSEN OSLO
DR ING PETTER BRÆKKEN TRONDHEIM
DR. ING. RAGNAR GJENGEDAL BERGEN
DR.ING. RANESTAD TEKNISKE BEREGNINGER OG ANALYSER HAMAR
DRAAGEN CONSULT RAUMA
DRACON AS AURSKOG-HØLAND
DRAGE KRISTIANSAND
DRAUPNE CONSULT AS NOTODDEN
DREW MARINE INTERMEDIATE II B.V. OSLO
DRIFTSASSISTANSEN AS GRONG
DRILLING FLUIDS ADVISORS LIMITED KVAM
DRILLING PARTNER AS OSLO
DRILLING PRODUCTION STORAGE TECHNOLOGY II AS ASKER
DRINKSAFE AS LILLEHAMMER
DUCON AS MOSS
DYKK & SUBSEA SERVICE Thor Kinn SVEIO
DYNAMIC EQUIPMENT COMPANY LTD -
DYNAMICPAPER GEORG KRAUTZ-JOHNSEN STAVANGER
DYNATOR Kaurstad HAUGESUND
DYNATREND AS STAVANGER
DYP DAK DESIGN Thomas Dypevik FJELL
E ASKELAND AS BERGEN
E H LANGE SKIP & OFFSHORE AS ASKER
E PLUG AS SANDNES
E R LYD NORGE Ole Johnny Myhrsveen RINGEBU
E&A-PROSJEKTERING AS GJESDAL
E.ØSTBY DATACONSULT STEINKJER
E.E. CONSULTING AS DRAMMEN
E.ON RUHRGAS NORTH SEA LTD -
EASTERN TRADE & CONSULTING AS BODØ
EASTERN TRADE & ENGINEERING AS SØRUM
EASY TEC DA ÅLESUND
ECLIPSE PETROLEUM TECHNOLOGY LTD -
ECO-INDUSTRIAL MANAGEMENT EIM NORGE AS OSLO
EDB-TJENESTER Knut Norstokke KARMØY
EDDY KOBBEL PRODUKTUTVIKLING VESTBY
EDVIN L. AAKRE EIGERSUND
EFFECTOR GSCM AS MOLDE
EGENENERGI Torstein Halsli TRONDHEIM
EGIL RÅSTAD CONSULTING OSLO
EIKÅS BRANN & REDNINGSVESEN BERGEN
EIKELAND SHIP SURVEY LIMITED KVAM
EIKEROL ENGINEERING SIGURD EIKEROL ØYER
EINÅS HANS ELEKTROTEKN KONSULENT NARVIK
EINAR W. SUNDT ENGINE CONSULT BERGEN BERGEN
EIRIK A OLAND OSLO
EIRIK NORDAHL-PEDERSEN ULVIK
EITZEN CONSULT INVEST (ECI) OSLO
EIVIND AMBLE SIVILINGENIØR KRISTIANSAND
EKSAA PROSJEKTERING Kai Kristian Rasmussen SOGNDAL
EKSPRESSIV DRIFT AS SANDEFJORD
EL PROSJEKTERING AS LILLESAND
EL&AUT PROSJEKTERING V/H.W. Nilsen GJERDRUM
El-CONSULTING Arnold Risa OSLO
EL-PROTECT Frode Nilsen SKEDSMO
EL-TILSYNET AS BÆRUM
ELECTRO SYSTEMS RUNE WESTLI ASKIM
ELECTRONIC CHART CENTRE AS STAVANGER
ELEKTRO AUTOMASJON INGENI PORSGRUNN
ELEKTROBRANSJENS STIFTELSE FOR UTVIKLING (ESU) OSLO
ELEKTROFISKE SPESIALISTEN Flodstrøm KVINNHERAD
ELEKTROINSTALLATØR STEIN ÅGE GRANLUND LILLEHAMMER
ELEKTRONIKK & INSTRUMENTSERVICE A Hembre OSLO
ELEKTRONIKK FORUM J H G John Henrik Guldahl OSLO
ELEKTRONOR KNUT UFS OSLO
ELEKTROPLAN MØRE AS MOLDE
ELEKTROSERVICE Øivind Alvær NAUSTDAL
ELFINANS AS BÆRUM
ELI BENDIKSEN STAVANGER
ELKONSULT Rådg Ingeniør Ragnar Storjord LENVIK
ELLINGSEN PETROLEUM CONSULTANTS ENGINEERING VÅGAN
ELSTER INSTROMET N.V. -
ELTEC ENGINEERING AS LØRENSKOG
ELVESTAD SYTEMANALYSER TROMSØ
EM-CONSULTING AS TRONDHEIM
EM-SBL HOLDING AS TRONDHEIM
EM-TECH AS BERGEN
EMANUELSEN IDE & PRODUKTUTVIKLING OS
EMBALLASJE UTVIKLING Oddveig Gregersen ØVRE EIKER
EMBEDDED DESIGN Myhre VÅLER
EMCAL Gunther Josef Georg Bossert RISSA
EMGS AMERICAS 1 AS TRONDHEIM
EMGS AMERICAS 2 AS TRONDHEIM
EMISSION REDUCTION CORP AS OSLO
EMMENAR ENGINEERING LTD -
EMTEK AS STAVANGER
ENCONOR Hallvard Pentzen RÆLINGEN
ENDAL MEDISINTEKNISK LEVANGER
ENDESTAD INGENIØRTJENESTER FLORA
ENDRE NAGELL BJORDAL BÆRUM
ENDRE SÆTHER PROSJEKT BÆRUM
ENEAS ENERGY AS DRAMMEN
ENEAS HOLDING AS DRAMMEN
ENERGI OG EVENT V/ULF BÄCKSTRÖM KONGSVINGER
ENERGI OG KULDETEKNIKK K HOLTHE MELHUS
ENERGIØKONOMI SELJORD
ENERGI-KONSULT Tom Wirkola DRAMMEN
ENERGIDATA CONSULTING AS LØRENSKOG
ENERGIGLEDELSE TOM ERIK SUNDSBØ MOLDE
ENERGIINFO OPPEGÅRD
ENERGIINNOVASJON ERIKSEN ÅS
ENERGIMA ANALYSE AS OSLO
ENERGIMATIC AS BERGEN
ENERGIRÅD Harald J Lillebø ÅLESUND
ENERGISYKLUS VED SIVILINGENIØR Yngve Tranøy OSLO
ENERGITEKNIKK RAUDBERGET TØNSBERG
ENERGIUTVIKLING AS TRONDHEIM
ENERGUIDE AS KRISTIANSUND
ENERGY STAFF RESOURCING & RECRUITING B. V. -
ENERGYLENT Damir Radan SANDNES
ENERGYOPTIMAL AS OSLO
ENERLINE Markku Sakari Rasi VEFSN
ENES NESSET VERDAL
ENGELAND ENGINEERING SOLA
ENGELIEN PROSESS SERVICE STAVANGER
ENGELSTAD CAD-CON HORTEN
ENGEVOLD IVAR HJALMAR NORD-FRON
ENH EURO-NORP HARCON -
ENTER AS SANDE
ENTRO AS TRONDHEIM
ENTRO-GRUPPEN AS TRONDHEIM
ENVIRO CONSULT Andrew T Campbell SKEDSMO
ENVIRO-CHEMIE GMBH -
ENVIROARC TECHNOLOGIES AS OSLO
ENVIRON AS MELDAL
ENVIRONGAS AS STAVANGER
ENVIRONMENT SOLUTIONS Robert Skram TRONDHEIM
ENVIRONMENT, TECHNOLOGY AND THINKING AS STAVANGER
ENVIRONMENTAL CAPITAL AS OSLO
ENVIRONMENTAL CONSULTANT PAUL SAGBERG RØYKEN
ENVIRONMENTAL DESIGN & INNOVATIONS AS SKIEN
ENVIRONMENTAL MANAGEMENT CONSULTING AS FREDRIKSTAD
ENVIRONMENTAL WASTE TECHNOLOGY AS KRISTIANSUND
ENVIROPROTECTOR DA AUSTEVOLL
EP INSTRUMENT Egil Prestegaard SOLA
EPC MANAGEMENT APS -
ERGOMATIC Eckhoff BERGEN
ERICK BELTRAN CONSULTING OSLO
ERIK AASLAND SANDNES
ERIK BENDIKSEN CAD & ENGINEERING CONSULT OSLO
ERIK HØYDAL CONSULTING OSLO
ERIK KV SANDNES
ERIK TALLERAAS AS STAVANGER
ERIK TINGVATN BERGEN
ERIKS KONSULENT TJENESTER Sakshaug ØRLAND
ERIKS TETNINGSTEKNIKK E G Bergersen LØRENSKOG
ERLING IHLE SIVILINGENIØR MNIF BÆRUM
ERLING M KNUSTAD FARSUND
ERNST PEMSEL STEUERUNGSBAU GMBH OSLO
ERSTAD DESIGN V/ERSTAD JON ALF VERDAL
ERV TEKNIKK LYNGDAL AS LYNGDAL
ES CONSULT Eirik Storjordet LARVIK
ESAM INVEST AS LIER
ESECO Elling Ellingsen SKI
ESIS NORGE AS OSLO
ESKCONSULT Egil Olav Skofteland BÆRUM
ESMI-TELECOM Atle Barane VINDAFJORD
ESOTERIC Stefan Fridberg Hjartarson OSLO
ESPEN ERICHSEN KRONLUND TØNSBERG
ESPEN GLENDE AURSKOG-HØLAND
ETECH AS STEINKJER
ETECH MILJØ AS KRISTIANSAND
ETIN PRODUKTUTVIKLING AS EIGERSUND
ETJ CONSULT Erik Tommy Johansen KONGSVINGER
ETTE ELEKTRO SIV ING GUNNAR ETTESTØL VEGÅRSHEI
EUREKA MARINE AS DRAMMEN
EURO BOX Flemming B Christiansen STAVANGER
EURO ENGINEERING AS GJERSTAD
EURO ID MÆHLUM OSLO OSLO
EUROFINS ENVIRONMENT 1 NO AS OSLO
EURUS ENERGY NORWAY AS STAVANGER
EVACSIM AS ØRLAND
EVALD ROTNES TROMSØ
EVEN HÆGGERNES OS
EVEN SKRAASTAD OSLO
EVEN ULVING OSLO
EVENSEN PRODUKTUTVIKLING KRISTIANSAND
EXACT PRODUCTION AS NAMDALSEID
EXCELLO AS STAVANGER
EXCO GMBH OSLO
EXECUFLIGHT AS BÆRUM
EXPERTO AS SOLA
EXPLORATION ELECTRONICS LTD -
EXPLORATION OPTIONS AS STAVANGER
EXPLORATION PARTNERS INT LTD -
EXPO GROUP INTEGRATED SERVICES LTD -
EXTREME INVENT AS NARVIK
EYSTEIN B HANSEN HAUGESUND
F H AVIATION Finn Heimdal GJERDRUM
FÆREVAAG REAL SOLUTIONS BERGEN
F.A. OLSEN CONSULTING BÆRUM
FA ARILD SIVERTSEN STAVANGER
FAG-TEL Sverre Magnus Bergum NORD-AURDAL
FAGERJORD ODD BÆRUM
FAKTOR AS MALVIK
FALK INVEST AS STAVANGER
FALTEGO FATTNES SAUDA
FANTOFT CONSULTANTS AS BERGEN
FARSTADS MATERIALKONSULT BÆRUM
FAST MOTOR Johansen STAVANGER
FEHN'S HMS-UTVIKLING OSLO
FELDING CONSULT APS -
FELIX IVERSEN ALTA
FEMCO TEKNIKK AS ANDEBU
FERKINGSTAD TECHNOLOGY Geir Ferkingstad KARMØY
FERRYPARTNER Trond Jacobsen BERGEN
FETYAN ENGINEERING KONGSBERG
FIBREX AS SAUDA
FIELD DEVELOPMENT INTERNATIONAL AS TØNSBERG
FIGENSCHOU ENGINEERING AS SANDNES
FILETRAVEL 3157 LTD -
FILTEREKSPERTEN Dion Baunsgaard Christensen MODUM
FINAL AUDIO C R Reusch DRAMMEN
FINCO AS STAVANGER
FINN R LOFTUM TEKNIKK OG KONSTRUKSJON AS OSLO
FINNESAND ENGINEERING RENNESØY
FINNMARK CONSULT OG INVEST AS KVALSUND
FINNS KONSULENTSERVICE Finn Sivert Johannessen BERGEN
FINSRUD GUNNAR SANDEFJORD
FIREFLY STIAN JANSEN AARNES SKI
FIREPRO ENK Dag Jarle Ludvigsen RANDABERG
FIRMA HOLTZ HAMMERFEST
FIRSTLINE AS MANDAL
FISH FARM INTERNATIONAL AS BODØ
FISIA BABCOCK ENVIRONMENT GMBH OSLO
FISKAA VEST MILJØ KONSULT VESTNES
FISKERSTRAND BLRT AS SULA
FIVAS A/S SARPSBORG
FIVE INVENTORS HEMNE
FJELL SYSTEMFORBEDRING ANS TRONDHEIM
FJELLAKER.NO DA STAVANGER
FJELLPRODUKTER.NO FURHOVDE KONSULT BERGEN
FJELLVANG MILJØ & SIKKERHEIT LIMITED RØROS
FJERDINGSTAD TECHNOLOGY OPPEGÅRD
FJORD GARDEN Reidar Vangsnes LEIKANGER
FJORDCONSULT AS KVINNHERAD
FJORDSTIEN FORVALTNING AS HALDEN
FLÅKLYPA AS ALVDAL
FLATEBYS TEKNISKE BODØ
FLATELAND HOME THEATRE OSLO
FLATHOLMEN INVEST AS HERØY
FLEET INTELLIGENCE AS OSLO
FLEKSEE Evy Marienborg TROMSØ
FLEM ENGINEERING OSLO
FLEMATEC INDUSTRISERVICE AS FLORA
FLEMINGTON PARTNERS LIMITED -
FLESSUM ENGINEERING AS LARVIK
FLETEN KONSULENTTJENESTER AS ASKER
FLEXI SUPPORT AS SKIEN
FLINDER HERMANN REFSUM OSLO
FLINKE FOLK AS RANDABERG
FLOATER SERVICES AS HAUGESUND
FLOBERGSHAGEN ELECTROMECHANIC T Lindal ÅSNES
FLORØ TANK & SUPPLY Arne Aase FLORA
FLORNES KONSULENT TJENESTER VENNESLA
FLOSTA SKJELL AS ARENDAL
FLUENTA GREENTECH AS TROMSØ
FLUID & ACOUSTIC SERVICES LTD -
FLUID DYNAMICS AS OSLO
FLUID POWER CONTROL AS STAVANGER
FLUID-SUPPLY LTD KONKURSBO STAVANGER
FLUID-SUPPLY.COM Tommy Bjørnsen STAVANGER
FLUIDCON LIMITED MOSS
FLUOR SPOLKA ACYJNA -
FLYING FISH AS STJØRDAL
FN MONTASJE Flemmming Nilsen FLORA
FOILPROPELLER AS OSLO
FOLKEDAL TEKNIKK LØRENSKOG
FOLLO CONSULT Lars Thorbjørnsen ENEBAKK
FOLLO ENGINEERING AS SKI
FONNES SERVICES BERGEN
FORCE TECHNOLOGY Arnt Roger Forshaug ÅLESUND
FORCE TECHNOLOGY NORWAY AS B
FOREST HILLSIDE HOLE
FORMODALEN INDUSTRIER DRAMMEN
FOSENSMIA ANS BJUGN
FOSS DRIFTSELSKAP LARVIK
FOSS KONSULT Stein Foss OSLO
FOSSEN CONSULT SAUHERAD
FOSTER WHEELER IBERIA SA -
FOSTRANS SA V/KJELL HAVER SANDNES
FRØYMAG CONSULTING AS HAUGESUND
FRØYSA MASKINDESIGN STRANDA
FRAM EXPLORATION ASA TRONDHEIM
FRANGIPANI BLISS Irene Strand Knardal STAVANGER
FRANK DROMNES TRONDHEIM
FRANK L RIGAL RUNA TV OSLO
FRANK MENGEL STAVANGER
FRANK PROSJEKT-UTVIKLING Jenssen OSLO
FRECH DAMM TECHNIK GMBH -
FRECON O Fredriksen BAMBLE
FREDAGSVIK CONSULTING SERVICES TRONDHEIM
FREDE CAPPELEN CLIMATE CHANGE STAVANGER
FREDRIK RINGNES PROSJEKTTJENESTER OSLO
FREDRIKSEN ROV CONSULTING ARENDAL
FREELANCE EURO CONTRACTING LTD -
FREMDRIFT v/Andersen OSLO
FRIDERICHSFELDT INGENIØRBUREAU AS ULLENSAKER
FRIGSTAD OFFSHORE KRISTIANSAND
FRIISEN VEDLIKEHOLDSSJEFEN Johan Fredrik Friis BERGEN
FRIKA INVEST AS LIER
FRODE TJERNSLØKKEN KONSULENTTJENESTER OSLO
FRONTIER BUSINESS SERVICES LTD -
FRONTIER INTERNATIONAL (UK) LTD -
FROST ENGINEERING AS SKIEN
FROST ISOLERING Bjørn Gustav Frostmann NESODDEN
FROST URSTAD AS OSLO
FROZT SOLUTIONS Tom Ivar Brate ÅLESUND
FST TECHNOLOGY AS ÅLESUND
FUELTEC AS NESSEBY
FUELTECH SOLUTIONS AS TRONDHEIM
FUNCTION INNOVATION & TECHNOLOGY AS BERGEN
FUNNEL HOLDING AS OSLO
FURULUND AUTOMASJON SKEDSMO
FUTURE OPERATION MANAGEMENT AS BØMLO
FUTURUM ENERGI AS ASKER
FVI-CONSULT APS -
G GROVEN KART OG OPPMÅLING AS KVITESEID
G TECH COMPONENTS AS OSLO
GÅSØY CONSULT FARSUND
G. ASMUNDSEN RINGSAKER
G.O.T.T. M+R PLANNINGS GMBH -
G2 ULTRASONIC AS KARMØY
GABEM (1554) LIMITED -
GAC REF Arvid Gerhard Christensen TRONDHEIM
GAIA TRONDHEIM ØKOLOGISK PRODUKT OG SYSTEMDESIGN Kristin Støren Wigum TRONDHEIM
GALGERUDS KONSULENTTJENESTER BÆRUM
GALLEON EMBEDDED COMPUTING AS OSLO
GALSTAD MULTISERVICE VÅLER
GAMMADATA MÄTTEKNIK AB -
GANTRY-SGM GMBH -
GARBO v/Bjørg Helskog Hjemås FAUSKE
GAS OIL CONTACTS Claus Frimann-Dahl OSLO
GAS SAFETY SYSTEM DA SARPSBORG
GAS TRANSPORTATION CONSULTANSY LTD -
GASS OG ENERGITEKNIKK AS SARPSBORG
GASS OG PUSTESERVICE AS NESODDEN
GASSTECH Erik Helgeland LILLESAND
GASSTRONOMENE DA ARENDAL
GAUTE ELVENES MELHUS
GAUTE MUNKEBY SKEDSMO
GBA ENGINEERING AND CONSTRUCTION LIMITED SANDNES
GBA MARINE AS ARENDAL
GDTEK MARINE AUTOMASJON AS OSLO
GE SENSING & INSPECTION TECHNOLOGIES GMBH OSLO
GECKO ENGINEERING LIMITED BERGEN
GEIR HOLMBERG TEKNISK KONSULT LØRENSKOG
GEKKO DESIGN Anna Granberg NESODDEN
GENERATORCONSULT VIKTIL HOLE
GEO RESOURCE HOLDING AS ØRSKOG
GEOMETRIX AS TROMSØ
GEOPHYSICAL MEASUREMENT SERVICES Richard Norland RYGGE
GEOQUEST RESERVOIR TECHNOLOGIES LTD -
GERMANISCHER LLOYD INDUSTRIAL SERVICE GMBH -
GERMANISCHER LLOYD POLEN S Z.O.O -
GERRY BORTHWINCK CONSULTANTS LTD -
GETO NORDIC LOGITSICS DA SANDEFJORD
GISKE MARITIME MOSS
GJØMLE SPORTSERVICE KRISTIANSAND
GJESTELAND CONSULTING AS RØYKEN
GL VARME AS FREDRIKSTAD
GLESVÆR SHIP DESIGN AS FJELL
GLOBAL & LOCAL PRODUCTS AS ÅLESUND
GLOBAL CLEAN ENERGY AS KARMØY
GLOBAL GEOSTEERING LTD -
GLOBAL INTELLEGENCE SOLUTIONS Metaxas STAVANGER
GN-TECH v/Geir Nese BERGEN
GOLDER ASSOCIATES AS (NORWAY) DRAMMEN
GOODWELL AS STAVANGER
GOODWORK Jo Harry Grønli OSLO
GORM CONSULTING Kurt Gorm Larsen HURUM
GORMAN COMPOSITES DRAMMEN
GOVONI CONSULTING AB -
GRØNNE FINGRE Brinck-Johnsen TØNSBERG
GRØSNES STAVANGER
GRAFIACONSULT KONKURSBO OSLO
GRAFIKONTROL -
GRAHAM DYSON
GRAHAM MUTCH SUBSEA LTD -
GRAMME SEPARATION AND PROCESS TECHNOLOGY PORSGRUNN
GRAN CARLSEN DRLNG CO NØTTERØY
GRANDE VOLL GRAN PLANSTYRING AS STEINKJER
GRANENG PROCONSULT -GPC RØYKEN
GRANWEB Thomas Sola Larsen STAVANGER
GRAPHIC DESIGN PERSONNEL -
GRAVDAL ENG & MARITIME SKI
GRAVERMOEN CONSULTING KRISTIANSAND
GRAYINCHES HOME IMPROVEMENTS LTD -
GREEN OFFSHORE AS SKI
GREEN PLUS ENERGY AS OSLO
GREEN TRAC HOLDING AS NITTEDAL
GREENFUEL AS OSLO
GREENSTREAM NETWORK AS BÆRUM
GREPI GRENLAND PLASTINDUSTRI AS PORSGRUNN
GRESVIK FORLAG AS OSLO
GREVE CONSULTING Lars Greve Hummelshøj STAVANGER
GROBI AS VESTRE TOTEN
GROUP SEVEN TECHNOLOGY AS NOTODDEN
GRUNNCONSULT STEINAR HERRING VEFSN
GRUT ENGINEERING Grut-Olsen FROLAND
GS TEKNIKK Geir Jonny Solvoll OSLO
GSA BVBA -
GTT MARITIME Georg Toppe Thunold MELAND
GUDMUND NYG VENNESLA
GUDMUND SYRTVEIT AS STAVANGER
GULBRANDSØY CRUX DYNAMICS TRONDHEIM
GULF STREAM MARINE AS OSLO
GUNNAR ARVELAND TRAFFICCONSULTING BÆRUM
GUNNAR LYSTER PROSJEKTLEDELSE NES
GUNNAR SKAU-SJØKABELKONSULENTEN SKIEN
H LARVIK
H MOHOLDT ANALOGTEKNIKK HOLE
HÅKON BENDIKSEN SORTLAND
HÅKON HAUG LAA ÅL
HÅLOGALAND ENERGITEKNIKK AS SKÅNLAND
HÅRKLAU NRM SERVICES JØLSTER
HÅVÅS TELECONSULT ARENDAL
HÅVARD EVENSEN CONSULTING SARPSBORG
HØVIK MARINE AS BÆRUM
HØYHASTIGHETSRINGEN AS OSLO
H-TEC HELGE THORESEN KRISTIANSAND
HAACON Helge Aadnevik ASKØY
HAAKEDAL ENERGIFORSKNING SOLUND
HAAKESTAD CONSULTING Tommy Haakestad OSLO
HAAVIK MARINE CO HAUGESUND
HADELAND KRAN & HYDRAULIKK Nils-Gunnar Westhagen GRAN
HAFU AS JEVNAKER
HAGEN SPENT ENGINEERING LIER
HAKADAL DAK-TJENESTER Astrid Gulden Olstad NITTEDAL
HALDEN BRANNSERVICE Trond Willard TJELDSUND
HALDORSEN PROCESS CONTROL FJELL
HALDORSEN ROLF SIV ING BØMLO
HALLESEN TEGNEKONTOR VESTBY
HALLIBURTON DENMARK -
HALLIN MARINE UK LTD -
HALVOR TORVMARK KONSULENTTJENESTER EIDSVOLL
HALVORSEN ELEKTRO/INSTRUMENT NØTTERØY
HAMEX WINCH TECH - Hamre KVAM
HAMMER SOLID STATE SOLUTIONS TRONDHEIM
HANDELSHUSET GUDMUNDSEN LØRENSKOG
HANDY CONSULT AS BERGEN
HANS A SLEIPNÆS SKEDSMO
HANS ANGMAN EXPLOSIVES SARPSBORG
HANS ARNT SKONTORP LARVIK
HANS ESPEDALEN ing V.V.S. og Energiteknikk KONGSBERG
HANS O HAALAND ENERGIKONSULT OSLO
HANS PETTER BRONKEN ELVERUM
Hans Samuelsen Sivilingeniør SANDNES
HANS-PETTER BRATHAUG AS ÅLESUND
HANSEN PROSESS KONSULT PORSGRUNN
HANSENS MASKIN & TURBIN SUPPORT AS ARENDAL
HANSSON LENA INDUSTRIDESIGN BÆRUM
HAPNES CONSULTING STAVANGER
HARALD BASTIANSEN INVEST AS BERGEN
HARALD BERGEM GRIMSTAD
HARALD SELVÆR BIM TEKNIKK OSLO
HARALD SYSE SOLA
HARELAND ENGINEERING AS RANDABERG
HARLAND AND WOLFF LTD -
HARRY BREILAND KART GJESDAL
HARRY JACOBSEN AS OSLO
HARRY KARLSTRØM BERGEN
HARRY RØSTADS CONSULTANCY TROMSØ
HARSTAD VAKTSERVICE John Bekkelund HARSTAD
HAS CONSULT Hans Arne Storheier RAKKESTAD
HAUG RESERVOARTEKNOLOGI BÆRUM
HAUG SKIPSTEKNIKK OSLO
HAUGEN & FOSTERVOLL AS
HAUGOM CONSULTING V/FRODE HAUGOM OSLO
HAVBRUKSTEKNOLOGI AS TRONDHEIM
HAVGUL CLEAN ENERGY AS OSLO
HEEREMA HAVENBEDRIJF BV -
HEEREMA MARINE CONTRACTORS -
HEEREMA ZWIJNDRECHT BV NØTTERØY
HEGEL MUSIC SYSTEM AS OSLO
HEGGEMOEN FILAMENT PROCESS ENGINEERING SKIEN
HEIMBACH FILTRATION AB -
HEINZ ZUK OIL & ENERGY CONSULTING BÆRUM
HELENE JELLESTAD OSLO
HELGE HEDMAN NYR B
HELGE LINDEFLATEN AS STORD
HELGE SÆTER KVALITETSSYSTEMER VERDAL
HELGE SVARSTAD PROSJEKT LEDELSE KRISTIANSAND
HELGESEN INGENIØR TJENESTER AS VINDAFJORD
HELICON ARNE RISAN BERGEN
HELLCON Steinar Hellandsjø TRONDHEIM
HELLESØY GLOBAL AS KVINNHERAD
HELVIK AUTOMASJON SKI
HENDSETH PROSJEKTSERVICE AS BÆRUM
HENNING MØLLERUP DALE STAVANGER
HENNUM ENERGITEKNIKK AS NEDRE EIKER
HENRIK PERSSON BÆRUM
HENRIK SØILAND JR STAVANGER
HENRY ANDREAS WENNBERG BODØ
HENSEL ELECTRONIC Tom Hensel OPPEGÅRD
HERLAND AUTOMATION CONSULTING ASKIM
HERLAND CONSULTING AS STAVANGER
HERMANSEN LEIF KONSTRUKSJON PRODUKTUTVIKLING HVALER
HERREDSVELA CONSULT & INVESTERING TRONDHEIM
HESS-HAGEN GASS & OLJE KONTROLL HAUGESUND
HESSEN ELSIKKERHET ÅLESUND
HESTAD KJELL GAULAR
HESTVIK MEK SERVICE AVERØY
HESTVIK PRODUKTUTVIKLING QUALITY ENGINEERING SØRUM
HETTERVIK RESERVOIR CONSULTING STAVANGER
HEUREKA AS SANDEFJORD
HFA CONSULT AS GRATANGEN
HG CONSULTING AS KARMØY
HG HELLESTRÖM AB -
HGO Klostermann HORTEN
HGT PEDERSEN KARMØY
HIGH PERFORMANCE DAG S. STIANSEN SIVILINGENIØR OSLO
HIGH PRESSURE INNOVATION AS SOLA
HIGH TIDE ACCESS LTD -
HIKA CONSULT Hilberg Inge Karoliussen RISØR
HILDERSHAVN BETONG TEKNIKK ASKØY
HILLEREN SERVICES AS BERGEN
HITTITE MICROWAVE NORWAY AS TRONDHEIM
HJALMAR ENGESVIK TVEDESTRAND
HJERTHOLM KNUT OS
HJORTH-JENSEN AS STAVANGER
HL ENGINEERING Dr.ing. Helge Larsen SKIEN
HMS & K RÅDGIVING Lars Ola Fiske KRISTIANSUND
HMS & K RÅDGIVNING ANS KRISTIANSUND
HMS DESIGN & UTVIKLING AS BÆRUM
HMS-SERVICE Alf-Jostein Njåstad EVJE OG HORNNES
HOBRA CONSULTING FREDRIK BRANDAL ASKER
HOLE IN ONE PRODUCER AS STAVANGER
HOLM CAD CONSULT AS VESTRE TOTEN
HOLM JACOB MATHESON BÆRUM
HOLMEN BRYGGE CO KARMØY
HOLST UNLIMITED FREDRIKSTAD
HOMPLAND LYNGDAL
HOPE CONSULTING BERGEN
HORTEN TEST & INDUSTRIALISERING DA HORTEN
HOSPITALITY SERVICES Espen Sæle OSLO
HOSTAD KONSULENTTJENESTER FRÆNA
HOVLAND MARITIME CONSULTING STAVANGER
HOVLAND VEST TELEMARK DAK OG TEGNESERVICE NISSEDAL
HOW INVENTING AS BERGEN
HPA MILJØTJENESTER Paul Offergaard ASKER
HRM/RITLINE AKTIEBOLAG -
HS-MASKINTEKN ING H J SIGURDSEN PORSGRUNN
HUGO INDUSTRIDESIGN AS OSLO
HUMAN INTELLIGENT TECHNOLOGY AS STAVANGER
HURUP CONSULT Jakob H Thomsen STAVANGER
HUSØY SKIPSKONSULT ULSTEIN
HUSEN AS AUSTEVOLL
HVIDSTEN CONSULTING LTD PORSGRUNN
HYDRAKON RUSTAD KONGSBERG
HYDRAULIKK INSTRUMENT SERVICE Leif Hjelmseth SØMNA
HYDRAULIKKOPPLÆRING OG PROSJEKTERING John Stensland
HYDROCAT PRODUKSJON AS AURE
HYDROCONSULT AS TRONDHEIM
HYDROSAFE LYNGDAL
HYDROZA AS OSLO
HYMATIC SIV ING BÅRD A HARANG AS TRONDHEIM
HYSTAD TORE INGENIØR STORD
I-KON Ole Jonny Isaksætre ÅSNES
IBO CONSULT Ivar Borsholm BERGEN
ICEPRONAV SA -
ICR KONSULT Claes Lennart Rutefjord SANDEFJORD
IDA PETERSEN NILSEN BERGEN
IDB BADEROMSPRODUKTER DA LARVIK
IDEUM DA ASKIM
IES - VELOSI NORGE AS HAUGESUND
IGL OIL & GAS CONSULTANTS LTD STAVANGER
ILLEBÆK TEGNE & 3D- STUDIO FLEKKEFJORD
IMPERIAL PETROLEUM CONSULTANTS DA STAVANGER
IMPROVATOR AS BÆRUM
INCREASED OIL RECOVERY AS OSLO
INDEPENDENT DRILLING CONSULTANTS Mike Pollard STAVANGER
INDUREST GMBH -
INDUSTRI ENGASJEMENT AS NØTTERØY
INDUSTRI KONSULENT TJENESTER RIVERO SANDNES
INDUSTRI PROSJEKTERING I HAUGEN SANDEFJORD
INDUSTRI SUPPORT BARSTAD STANGE
INDUSTRIAL CONSULTING Reza Sarmast OSLO
INDUSTRIAL MARKETING ASSISTANCE S OSALAND KRISTIANSAND
INDUSTRIAL QUALITY SERVICE AS TRONDHEIM
INDUSTRIE UND CONSULTING RAINER W NEUBAUER BERGEN
INDUSTRIELL DOKUMENTASJON AS KONGSBERG
INDUSTRIKOMPETENS AB -
INDUSTRIKONSULENTEN Ivar Holm OSLO
INDUSTRIKONSULENTEN MOSS Svein Martinsen MOSS
INDUSTRILINK AS SANDNES
INDUSTRIPROSJEKT AS RANA
INERG ENGINEERING AS STAVANGER
INFIELD GEO-SERVICES -
INFILTRASJON Magnus Åhl MALVIK
INFO DATA CONSULT AS BÆRUM
INFORMATION STRATEGIES Olav Christie SANDNES
INFORMATION SYSTEM ENGINER K TANG DRAMMEN
INFORMCONSULT R E Braathen SØRUM
INFOTEL Tom Erik Thomsen TØNSBERG
INFRA RED VISION AS SOLA
INFRAPARK Jarl Tony Ganbo RÆLINGEN
INFRATECH AS SKIEN
INFRI AS HOLE
ING ARNE HJARTNES FUSA
ING ARVID NESHEIM ASKER
ING EGIL BRAADLAND AS SKEDSMO
ING HARALD HOVDEVIK SKODJE
ING KENNETH KENNEDY BERG TJØME
ING ODD EDVARDSEN ØVRE EIKER
ING PER BJØRN LUNDBLAD KVALITETS- SIKRING OSLO
ING PER KRUSE SKIEN
ING STEIN HALLGREN VVA PLANLEGGING AS BERGEN
ING SUNNE Geir Sunne DRAMMEN
ING TORBJØRN VOLNES ASKØY
ING. ALEKSANDER L. DUMA SKEDSMO
ING. BENDIK FØRRISDAHL AS DRAMMEN
ING. EGIL ENGESRØNNING STEINKJER
ING. JONNY ENGENE FREDRIKSTAD
ING. MORTEN BJØRHOVDE AS EID
ING. RAGNAR SONERUD FREDRIKSTAD
ING. SVERRE STORSTENVIK LEKSVIK
ING. THRONSEN'S SURVEYORS TYSVÆR
ING.KJELL A JEMTLAND NITTEDAL
INGAR AAEN ELEKTRONIKK OSLO
INGE KOLLTVEIT FJELL
INGE WALDERHAUG ENGINEERING AS ÅLESUND
INGENI OSLO
INGENIØR ØDEGÅRDS PRODUKTUTVIKLINGSSELSKAP EASYTOOL VESTRE TOTEN
INGENIØR ARNOR PALMESEN KONGSVINGER
INGENIØR ARVID VANBERG STRYN
INGENIØR ASLE SÆTERDAL BERGEN
INGENIØR B LARSEN SAFE ENGINEERING BERGEN
INGENIØR DAN KRUSSAND GRAN
INGENIØR EGIL STANDAL BERGEN
INGENIØR ELISABETH MANSFIELD NORDDAL
INGENIØR GRAVDAHL AS ØVRE EIKER
INGENIØR JAN L. KRUSE LARVIK
INGENIØR KJELL BERGELAND STORD
INGENIØR MAGNAR TRONDSGÅRD EIDSVOLL
INGENIØR O GLENNE NEDRE EIKER
INGENIØR OLE-JOHAN BERG OSLO
INGENIØR PER JONNY VIK BERGEN
INGENIØR PER SOLBERG - MATERIALTEKNIKK OG INSPEKSJON OPPEGÅRD
INGENIØR RAMSKJELL OSLO
INGENIØR ROAR A SKOG NEDRE EIKER
INGENIØR SVEIN ERIK ANDERSEN KRISTIANSAND
INGENIØR TJENESTER Jean-Jacques Maillet MOSS
INGENIØR TOM THINGVOLD TROMSØ
INGENIØR TROND A. PEDERSEN TROMSØ
INGENIØR ULF BRATLIE OSLO
INGENIØRFIRMA AAGE SLETSJØE AS LARVIK
INGENIØRFIRMA FERATOR Allan Holmqvist OSLO
INGENIØRFIRMA ODD FLØTRE SYKKYLVEN
INGENIØRFIRMA STEIN THORKILDSEN ELVERUM
INGENIØRFIRMA TISON TITLESTAD AS BERGEN
INGENIERIE DEVELOPPEMENT REALISATION SARL -
INGER GRAVERMOEN RINGERIKE
INGVAR BIRKELID HOL
INGVAR KOLTVEIT RE
INITEK AS KRISTIANSAND
INKLA AS BAMBLE
INKUBATOR VEST AS STRYN
INNBIO Gisle Vincent Eye RINGSAKER
INNEKLIMA OG ENERGI Arnkell Jonas Petersen OSLO
INNOR Ronni Borgerud LØRENSKOG
INNOVA SYSTEMINTEGRASJON Ing Åsm Holand LEVANGER
INNOVATEAM -
INNOVATECH Kjetil Rein TRONDHEIM
INOCEAN AS OSLO
INOCEAN ENGINEERING AS OSLO
INOCEAN LNG AS OSLO
INOCEAN MAROTEC AS OSLO
INOIL INTERNATIONAL AS OSLO
INSEACON ENGINEERING AS BERGEN
INSEACON SERVICES AS BERGEN
INSEL ENGINEERING AS RØYKEN
INSPEC Graham R Benbow BERGEN
INSPEKSJON & TEKNIKK Gustav Sandvik KLEPP
INSPEKSJONSTJENESTER Hjalmar Andersen BODØ
INSTALLER.NO Kjell Andreassen TROMSØ
INSTITUTT FOR DRIFTSSIKKERHET Ørjan Sørgård NEDRE EIKER
INSTRUMENT & DATACONSULT DA ASKER
INSTRUMENT COMMISSIONING SERVICES AS HAUGESUND
INSTRUMENT SERVICE OFFSHORE AS STAVANGER
INSTRUMENTTEKNIKK AS KONGSBERG
INTECH AS ASKER
INTEGO GMBH -
INTEGRA SERVICES SA BÆRUM
INTEK AUTOMASJON AS GJØVIK
INTELLIGENT ENGINEERING LIMITED NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK MOSS
INTELLISERV NORWAY AS SOLA
INTENTIUM AS LARVIK
INTERCON Sirak Kifle STAVANGER
INTERCON SOLØR Terje Dybendal -
INTERESSENTSKAPET ORTOTEC HAMMERFEST
INTERFLEET TECHNOLOGY AS OSLO
INTERIØRKONSULENT NKI Kjersti Pettersen STJØRDAL
INTERKOMMUNALT OLJEVERNBEREDSKAP HAMMERFEST
INTERNATIONAL ASSOCIATION ON MECHANIZATION OF FIELD EXPERIMENTS (IAMFE) ÅS
INTERNATIONAL MARINE CLEANING CONSULTANCY HAMAR
INTERNATIONAL PETROLEUM EXPLOITATION AS BÆRUM
INTERNATIONAL RECRUITMENT AS SANDNES
INTERNATIONAL TECHNOLOGY MANAGEMENT Peter Thorner OSLO
INTERNATIONAL TEXTILE CONSULT JAN DAHLER VÅLER
INTERNNETT AS BÆRUM
INTEROIL LATINAMERICA AS BÆRUM
INTERRIG I AS BÆRUM
INTERSERVICE MAGA -
INVENTAS KRISTIANSAND AS KRISTIANSAND
INVENTAS TRONDHEIM AS TRONDHEIM
INVENTAX AS RØYKEN
INVESTOR CORPORATE AS OSLO
INVITROGEN CORPORATION -
IRV MATERIALHÅNDTERING INDUSTRISERVICE R Værn SOGNDAL
ISC RÅDGIVENDE INGENIØRER AS -
ISEA ING HÅKON SIMONSEN SANDNES
ISO TECH TESTING AS MANDAL
ISOVATOR INTERNATIONAL AS ØVRE EIKER
IT FORCES AS STAVANGER
ITS PROFFESSIONALS (1004) LIMITED -
IVAR LØBROT BERGEN
IVAR TRÆEN ASKER
IVARAN CONTAINERS Eirik Holter-Sørensen BÆRUM
J A HARTVEIT BEDRIFTCONSULT BERGEN
J C Omre prosjektering DRAMMEN
J MILDE ELEKTRONIKK KONTROLLSYSTEMER FJALER
J P KENNY NORGE AS STAVANGER
JØRN ERIK ANDERSEN HOLMESTRAND
JØRN OVE PEDERSEN SANDE
JØRN OWE WILHELMSEN RÅDE
JÜNGER&GRÄTER GMBH FEUERFESTBAU -
J. NERLI SERVICETJENESTER RE
J. PANGBOURNE SURVEY LTD -
J.FASTING SØRBØ KRISTIANSAND
J.P. COMPLETION SERVICES LTD -
J.T. CONSULTING Jacob A Thingvold KRISTIANSUND
J.TEMPEL KONTROLL OG RÅDGIVING TROMSØ
JACK JENSEN CONSULTANTS STAVANGER
JACOBS NEDERLAND BV -
JAKHELLN BIOENERGI AS FET
JAKOB KAHN OSLO
JAN E SKONTORP CONSULTING SANDNES
JAN HARALD FIVA RAUMA
JAN HARTZ SERVICE EIDSVOLL
JAN HENRIK FAGERLAND HAUGESUND
JAN INGE KLEPPE, KLEPPESERVICE KVÆFJORD
JAN NORMANN HALVORSEN LARVIK
JAN OLSEN SKANDINAVIAN CONTRAKTERS OSLO
JAN OTTO GUNLEIKSEN TVEDESTRAND
JAN OVE RAKSTANG KRISTIANSUND
JAN REINSBORG LØRENSKOG
JAN-ERIK DILLING OSLO
JANSEN INDUSTRIDESIGN OSLO
JARL HOLE KONSULT OSLO
JARLE HAUG CONSULTING LTD BERGEN
JARLE JONASSEN AUTOMATIKK NISSEDAL
JARUND-CONSAFE OSLO
JAWE KONSULT Jan Kjell Weierud DRAMMEN
JEAN-PIERRE LE BERRE -
JEMARK AS BERGEN
JENS BLIX KONSULENTTJENESTER BERGEN
JENS KRAUSE -
JENS RIKSHEIM OSLO
JENSEN INSTRUMENT SERVICE HOF
JENSEN INTERSEAS LTD -
JENSSEN FIREKOMP MÅLSELV
JENSVOLL AS HVALER
JEPPE JUL NIELSEN RISØR
JERNES PETROLEUM AS KRISTIANSAND
JESPERSEN SKOGTEKNIKK & INGENIØRTJENESTER KVINNHERAD
JESSEN-EXPRESSEN OSLO
JETECH Maskiningeniør Jan Ellingsen SANDNES
JG PRODUKTER Johnny Gravvold BERGEN
JGL MASKIN Jan Gustav Larsen TØNSBERG
JJJ CONSULT DR. TECHN. JENS JACOB JENSEN AS TRONDHEIM
JNL ENVIRO AS ASKER
JNQ ELECTRONICS QVIGSTAD OSLO
JO KRAKHELLEN CONSULTING SOLUND
JOACHIM WALLEM RASMUSSEN STAVANGER
JOHAN F WESMANN OSLO
JOHAN MARTIN OSMUNDSEN ANDEBU
JOHANNES BREKKE KRISTIANSAND
JOHANNESSEN KONSULENT TJENESTER HORTEN
JOHANSEN AKUSTIKK & THERMO MÅLSELV
JOHANSEN KRAFTSALVE ALTA
JOHANSEN VIDAR AUTOMASJON OSLO
JOHANSENS KAPPA AUTOMASJON NORDKAPP
JOHN F CONSULTING Folkedal SKI
JOHN JOHANNESSEN INGENIØRTJENESTER AS RANDABERG
JOHN MIDTGÅRD PRODUKTUTVIKLING HORTEN
JOHN MIDTSÆTER PROSESSUTREDNING OS
JOHN SKARTVEIT BIOMANGFALD BERGEN
JOHNSEN BIOS MODUM
JOHNSEN CONSULT Tomas Johnsen STAVANGER
JOHNSEN WINNER-TEAM FJELL
JOINTECH ANS ORKDAL
JOLAN JO STERTEN GJØVIK
JOMAR FINSETH TRONDHEIM
JOMAR KLAKSVIK TRONDHEIM
JOMARO SERVICES LIMITED MELAND
JON KLYVE BERGEN
JON KLYVE AS KVAM
JON RØNNING STRATEGI- OG TEKNOLOGILEDELSE AS OSLO
JON-INGE FÆSTER ØKSNES
JOO FORBRENNINGSTEKNOLOGI Jahn Olaf Olsen MANDAL
JORDAL CONSULTING SARPSBORG
JORTVEIT CONSULTING AS KRISTIANSAND
JOSE RODRIGUEZ ORTIZ -
JOSTEIN INNERDAL TINGVOLL
JOSTEIN LANDSVIK LINDÅS
JOTECH ENGENEERING Sletthagen TØNSBERG
JOTUN PAINTS (EUROPE) LTD -
JOW-DAK Jørn Ove Woldsdal BERGEN
JR THORSEN TEST CONSULTING ARENDAL
JR VVS CONSULTING ALSTAHAUG
JSC TARRON OPERATING LTD NØTTERØY
JUSTELEC - Janet Justnes BÆRUM
JUULS KONSULENTTJENESTER Leo J Jensen STAVANGER
K FLAGE MARINE CONSULTING SKEDSMO
K HJELLNES-POLYTEKNIKK AS OSLO
K N M SERVICES Ketil Nagel Muri ASKER
KÖKYER INGENIØR- OG KONSULENTTJENESTER OSLO
K-R ØKSNES TEKNIKK SKEDSMO
K. KEISERAAS RINGERIKE
K.A.JOHANSSON MATERIALKONSULT AURE
K.E.JENSEN CONSULT BÆRUM
K.LUNDE MATERIALTEKNOLOGI NITTEDAL
KA INVENT Ketil Arntzen HORTEN
KAARDAHL MASKINTEKNIKK OG DOKUMENTASJON Magnus Kaardal HORTEN
KAARE SKALLERUD AS DRAMMEN
KABELKOMPETANSE Terje Frøsland OSLO
KAD AUTOMASJON Knut Are Dyrdal AUSTEVOLL
KAD CONSULTANTS AS STAVANGER
KAD CONSULTANTS DA STAVANGER
KADCON v/Paul Geirmund Kadim KRISTIANSAND
KAI JENSEN KONSULENTTJENESTER TØNSBERG
KALINOWSKI RYSZARD STAVANGER
KAMCO AS MOLDE
KAMMEN SYSTEMDESIGN LARVIK
KANFA ARAGON AS BERGEN
KAPELCO PETTERSEN BÆRUM
KARETE JOHANSEN GRIMSTAD
KARI STEFFENSEN FJELL
KARL RINO JENSSEN STOKKE
KARLSEN KARL ARVID NØTTERØY
KARLSENS NORSK ELSIKKERHETSRÅDGIVNING LIER
KARLSENS PA PROSESS OG AUTOMATISERING OSLO
KARLSTRØM PLANLEGGING TROMSØ
KARM KARM
KARMØY SKIPSCONSULT AS KARMØY
KARMCON AS KARMØY
KARSRUD TECHNICAL AND COMMERCIAL SUPPORT VESTRE TOTEN
KBV-TROMS A. Eriksen BALSFJORD
KCA DEUTAG DRILLING LTD -
KEDMIN LTD -
KEITH CLEMENT ENGINEERING SERVICES LTD -
KEMA NEDERLAND BV -
KENO CONSULT & INVEST AS SANDNES
KETIL MORSTØL LYD TEKNIKK LEVANGER
KETIL SKJERVE TRONDHEIM
KETU CONFIMET ENGINEERING HORTEN
KEVIN A DONOVAN OFFSHORE SAFETY CONSULTANTS OSLO
KF-SERVICES A/S HOLMESTRAND
KGV PRODUKTER Arve Ellingsen ARENDAL
KIEFFER ENGINEERING & STUDIO ULSTEIN
KILDEN MØRE DA SYKKYLVEN
KIM FORCHHAMMER CONSULT SANDEFJORD
KIRAPLAN ANS AURSKOG-HØLAND
KIRKEBY AS LØRENSKOG
KIRKERUD BYGG NILS PETTER KIRKERUD SKIEN
KIRKESUNDET MANAGEMENT AS ÅLESUND
KIRSTI ZEINER-GUNDERSEN KONSULENTVIRKSOMHET ASKER
KJØDE MARIN AS BERGEN
KJØLERBAKKEN ROAR AUTOMASJON HALDEN
KJØLNES DAK OG DATA TRONDHEIM
KJE KONSULENT-TJENESTER Kai Johannes Evensen VOLDA
KJED AS TIME
KJELL ØYGARD STAVANGER
KJELL B. TUNGE HOLDING BERGEN
KJELL BRUER DRAMMEN
KJELL KAROLIUSSEN NARVIK
KJELL OLAV LYNGSMO TRONDHEIM
KJELL ROGER FINSERÅS TRONDHEIM
KJELL SKEVIK ELECTRONICS HORTEN
KJELL SKOTHEIM FRÆNA
KJELL TRAA CONSULTING SOLA
KJELLAIR Kjell Anders Øpstad ØVRE EIKER
KJELSBERG AS STANGE
KJEMI KONSULT KENNETH LANGSETH VENNESLA
KJEMI-INFORM Njå STAVANGER
KJENDLIE CONSULTING AS SANDNES
KJETIL HAGEN ØVRE EIKER
KJETIL HAGHEIM CONSULTING TØNSBERG
KLASEIE MEKANISKE NORDRE LAND
KLEIO - DAGNY STUEDAHL OSLO
KLEM PER G BÆRUM
KLEMERT AS STAVANGER
KLEPPE JON TRONDHEIM
KLEPPESTØ ÅGE ODDVARD ØYGARDEN
KLEVER AS EIDSBERG
KLIMA KOMFORT AS OSLO
KLIMA OG ENERGITEKNIKK Svein E Sørensen OSLO
KLIMA, ENERGI OG MILJØ TEKNIKK Andre Sundli Barka STAVANGER
KLIMAINVEST AS ÅLESUND
KLIMALEDELSE AS ÅLESUND
KLIMASYSTEM SIV ING K Helland & Co BERGEN
KLOKK KJELL-HARALD ING ULSTEIN
KM TEKNIKK AS DRAMMEN
KNAP KARL ING KRISTIANSAND
KNUDSEN TEKNIKK & SERVICE KRISTIANSAND
KNUT BOVIM OSLO
KNUT ELVSAAS ÅLESUND
KNUT FOUGNER GASSKONSULT HAMAR
KNUT FREDAGSVIK DRAMMEN
KNUT GAUSI INGENIØRFIRMA BYGLAND
KNUT HARALD NESSE TYSVÆR
KNUT HENRIK JORDAL BØMLO
KNUT KLEVER FREDRIKSTAD
KNUT SKJÆVELAND PROSJEKTLEDELSE SANDNES
KNUT TOMREN ÅLESUND
KNUTSEN RADIO/DATA KONSULENT BERGEN
KOCH KONTRAKTSFORUM SANDNES
KOLIBRI GEO SERVICES Ullrich Neumann SPITSBERGEN
KOLLSTRØMS PROSJEKTASSISTANSE DRAMMEN
KOMANDOR AS OSLO
KOMPONENT1 Terje Johansen ARENDAL
KOMPOSITPLANK AS TØNSBERG
KOMPRO AS NÆRØY
KONGSBERG VARMEPUMPESERVICE HANS WAAGEN KONGSBERG
KONSEKVENS Thorbjørn Røed RE
KONSIKT Rolv Gjestland OSLO
KONSULENT BUREAUET Rune Baklie LARVIK
KONSULENT ENES COLAKOVIC BERGEN
KONSULENT HARRY NØSTVIK BRØNNØY
KONSULENT LEIF M SOLHEIM TØNSBERG
Konsulent Svein Tofte MANDAL
KONSULENTFIRMA ARNE KRISTENSEN KRISTIANSAND
KONSULENTFIRMA NIELSEN PORSGRUNN
KONSULENTFIRMA S & L LORENTZEN TØNSBERG
KONSULENTFIRMA TERJE MOE SANDNES
KONSULENTFIRMAET GEIR INGEBRETSEN KRISTIANSAND
KONSULENTFIRMAET KJERSTI LIED SKIEN
KONSULENTFIRMAET SMS-ELECTRO ANS RÆLINGEN
KONSULENTFIRMAET TEL-IT Per Nilsen FREDRIKSTAD
KONSULENTSERVICE Vidar Edvardsen ASKIM
KONTROLL TECHNIK (UK) LIMITED -
KONTROLLTECHNIK GMBH -
KOPPERSTAD BERGEN
KOPPERSTAD CONSULT OG INVEST STAVANGER
KORKSMART DA OSLO
KOTEK NORGE AS LIER
KOTENG CONSULTING OSLO
KRAFTVERK ØYVIND GUNDERSEN AS ARENDAL
KRAN & MARINTEK STORVIG AS TROMSØ
KRAN & MARINTEK V/ ASBJØRN KVITBERG AS TROMSØ
KRAN- OG TRANSPORTSIKKERHET Svend T Lauvrak SØGNE
KREATIV INGENIØRER Ole Østbakken OSLO
KREATIVEPRODUKTLØSNINGER Nils Kader Boutera ÅS
KREON ENGINEERING AS LØRENSKOG
KRISOM AS OSLO
KRISTEN Ø JOHNSENS REDERI AS OSLO
KRISTEN FOSLI MÅLSELV
KRISTIANSAND ELEKTRONIKK Jan Hangeland KRISTIANSAND
KRITEC CONSULTING AS OSLO
KSOR AS STAVANGER
KTR PROSJEKTLEDELSE Rønold NES
KULANT VINJE TRONDHEIM
KULDE & VVS CONSULT AS SØRREISA
KULLTEKNIKK TOR VESTERHUS MSC., DIPL.IFP/ENSPM BERGEN
KULTURHISTORISK KONSERVATOR MAREN MIDTDAL OSLO
KUNSTGLEDE MARITA TVINNEREIM ASKER
KURE-FJELLSPRENGNINGSTEKNIKK TRØGSTAD
KURSPARTNEREN AS TØNSBERG
KURT JAKOB HAUGVALDSTAD STAVANGER
KURT STEINLI BÆRUM
KVALEID UNLIMITED BÆRUM
KVALITETSIKRING MIDT-NORGE NO AS STJØRDAL
KVALITETSKONSULT SVEIN-MAGNE TUNLI BERGEN
KVALITETSKONTROLL AS ØYGARDEN
KVALITETSPARTNER BOLSTAD BAMBLE
KVAMSØY SKIPSAUTOMASJON Kjetil Kvamsøy HAUGESUND
KVATO Einar Laghe Lura SANDNES
KVERNLAND INFORMASJONSSYSTEMER BERGEN
KVIKK ELPROSJEKTSERVICE ERIK JØRGEN GLØERSEN PORSGRUNN
KVINCO AS GRIMSTAD
KWROLL Karl Wilhelm Roll ULLENSAKER
KYNNINGSRUD ODD ING HALDEN
KYST CONSULT PER KRISTENSEN KRAGERØ
KYSTCONSULT v/Reidar Kristiansen FRØYA
KYSTDESIGN AS HAUGESUND
KYSTREDERIET ARENDAL AS HOLE
LÆRDAL OG AURLAND GRØNNKRAFT AS LÆRDAL
LÅG KONSTRUKSJON OG PRODUKTUTVIKLING OSLO
LØFT & KRANKONTROLL Bjørn Formo VERDAL
LA ENGINEERING, LARS EGON ANDERSSON DRAMMEN
LACE MOTOR LTD GJØVIK
LADON LTD -
LAGOPUS MUTUS AS OSLO
LAMAP 4D LTD BERGEN
LAND EL-SIKKERHET AS SØNDRE LAND
LANDA SERVICE Landa STORD
LANDRØ CONSULT AS TRONDHEIM
LANGÅKER GEIR ING KARMØY
LANGFELDT PROSJEKTSTYRING KRISTIANSAND
LANGSETH CONSULTING AS ASKER
LANGVIK ELI TEKNISK TEGNER HALDEN
LANTEC Roar Sørmoen KONGSVINGER
LARS EVEN URKE AS ÅLESUND
LARS MARCUS SOLHEIM ØVRE EIKER
LARS MYRHOLT STAVANGER
LARS PØHNER ENGINEERING HORTEN
LARS SVEINUNG GLENDRANGE LYNGDAL
LARSENS STREKER SANDEFJORD
LARSSEN ELKTRONIKK FOU BÆRUM
LASERKOMPETANSE John Nesheim BERGEN
LASSE HANSEN TRONDHEIM
LASSE STOKELAND PRODUKSJONSKONSULENT VESTNES
LAURITZ OLUFSEN STAVANGER
LAVELLE CONSULTING HAUGESUND
LAVOLL MEDIA PRODUCTIONS BERGEN
LEBORG SPRINKLERCONSULT FROGN
LEEKSEEK NORGE AS STAVANGER
LEIF BRENNHOVD TEKNISKE TJENESTER ØVRE EIKER
LEIF HAUGERUD - INGENIØRTJENESTER SØGNE
LEIF NESSE RÅDGIVING TIME
LEIF STEFAN ØHRN MOSS
LEISTAD GEIRR IVARSSON BÆRUM
LEIV STENE GRIMSTAD
LEMIN DRILLING CONSULTANS AS STAVANGER
LENDO AS NESODDEN
LENNART FLEM CONSULTING BÆRUM
LEP HOLDING AS STAVANGER
LEPSØY SERVICES Ole Gerhard Hjertholm OS
LERVIK EDVIN INGENIØRFIRMA VERDAL
LESLIE JOHN STUART STURGEON -
LETH-OLSEN MATERIALS CONSULTING SKIEN
LIAN CONSULT LARVIK
LIBERTY BISHOP LTD -
LIENS RØRINSPEKSJON ALVDAL
LIFTING EQUIPMENT AS GRAN
LIGAARD ENGINEERING SKEDSMO
LILLESAND INGENIØR TJENESTER AS LILLESAND
LILLTECH DEFENCE AS NANNESTAD
LIM GEOTJENESTER Lennart Ingemar Mattsson OSLO
LIMSAL TESTER LTD -
LINDE IMPIANTI ITALIA SPA -
LINDSTØL SKIP AS RISØR
LIQUID ØVERENG BÆRUM
LISA LINJEAUTOMATIKK Oddvar Tesaker KRISTIANSAND
LISTER RÅDGIVING OG SERVICE Ing Egil O Knustad FARSUND
LIVERMORE CONSULTING AS HORTEN
LIVERUD HANS KR FREDRIKSTAD
LK KONSULT Lisbeth Kverneng OSLO
LLOYD'S REGISTER ODS AS TØNSBERG
LODE ARNE
LOFTHEIM AS TIME
LOFTHEIMS INVENT SERVICE RINGERIKE
LOFTHUS LIFTJIG AS TOKKE
LOGIMA AS STRAND
LOGITEAM AS BERGEN
LOGOS AS STAVANGER
LUFT & INDUSTRISERV DAGFINN HOLE ASKØY
LUFT-VANN-NATUR-GJENVINNING AS BERGEN
LUFTFARTSKOMPETANSE DAG HÅRSTAD STJØRDAL
LUKAS OGENVALL KONSULT OSLO
LUND, MOHR & GIÆVER-ENGER MARIN AS BERGEN
LUNDBLAD CONSULTING & TI SOLUTIONS OSLO
LUNDE SERVICE PARTNER Lunde Thorsen OPPEGÅRD
LUNSÆTER AS OSLO
LYGREN BIODESIGN OSLO
LYNG OFFSHORE LIER
LYNGBO AS DRAMMEN
LYNGSTAD PROCESS STUDIES & ENGINEERING MOLDE
M FIGENSCHAU TROMSØ
MÆHLE MORTEN OSLO
MÅLETEKNISKE TJENESTER Ing. Ø Solberg HOLMESTRAND
MØLLERBASE AS ETNE
MØLLERHAUGS OPPMÅLING HAUGESUND
MA PROJECTS AS GISKE
MA-SI AS ASKER
MACO ENGINEERING AS STOKKE
MACO ENGINEERING Ingvar Kapperud STOKKE
MACON MASKINCONSULT V/DAG TWIST DRAMMEN
MADTEC TOBIAS MUNTHE-KAAS NESODDEN
MAGENTO OSLO
MAGNA STEYR NORTH AMERICA -
MAGNAR SKOGUM ING VÅGÅ
MAGNE WASKAAS SILJAN
MAGNETO RAMM STOKKE
MAGNUS BRANDSÆTER OSLO
MAINTEC OFFSHORE CONTRACTORS BV -
MAINTECH AS TRONDHEIM
MAIRE LTD -
MAJESTIC OFFSHORE CREATIONS LTD -
MALANGEN UNIVERSAL SERVICE AS BALSFJORD
MALANGUR MARINE ELECTRONIC CONSULT Lars Magne Solberg BALSFJORD
MALMFRID KJØRRI TC BIL VESTBY
MALTHE WINJE AUTOMASJON SØR AS SKIEN
MALTHE WINJE DWS AS OPPEGÅRD
MANASUS CONSULTING AS OSLO
MANDAL MARITIME SERVICES AS MANDAL
MANNES CONSULTING STAVANGER
MANOVAR INGENIØRTJENESTER Knut Sand KRISTIANSAND
MAPPING & MODELLING AS SKI
MAPPING AND PROCESSING SERVICES LTD -
MARC O POLO NORGE AS OSLO
MARELL Asgeir Frivik OSLO
MARIN & AKVA SERVICE Bjørn E Bjørnsen BERGEN
MARIN INDUSTRI OFFSHORE ENGINEERING AS GRIMSTAD
MARIN TEKNIKK AS HERØY
MARIN-INGENIØR LIMITED VINDAFJORD
MARIN-INNOVASJON AS BERGEN
MARINAVIA FARTYGSKONSTRUKTIONER AB -
MARINCON Bjørn Fiskerstrand SULA
MARINE DRILLING as ASKER
MARINE ECOSYSTEM TECHNOLOGIES AS BERGEN
MARINE ENVIRONMENTAL SERVICES LTD -
MARINE EXCELLENCE CENTER AS OSLO
MARINE GAS INSULATION AS TØNSBERG
MARINE KONSTRUKSJONER AS KRISTIANSUND
MARINE PLANNING Kjell Robert Marier STAVANGER
MARINE WEST AS AUSTEVOLL
MARITECH CONSULTANTS AS FREDRIKSTAD
MARITIM ASSISTANSE Barbara K Danielsen SØGNE
MARITIM MILJØ BEREDSKAP AS BERGEN
MARITIM PROSJEKTASSISTANSE V ERIK PAULSEN SANDEFJORD
MARITIME EL-CONSULT Odd Arne Bordal MIDSUND
MARITIME SERVICES v Axel Sortland BØMLO
MARITIME TEKNIKK LTD RISSA
MARK BOKENFOHR UNCOMMON TECHNOLOGIES BERGEN
MARK ELSTON ENGINEERING OSLO
MARK SYTSE YBEMA / SUSTAINOVATE OSLO
MARKEDSTEKNISK KONSULENT ING THROND KJELLEVOLD PORSGRUNN
MARKEDSTJENESTER Jens Eirik Pedersen SORTLAND
MARKMAN ELECTRONICS LARVIK
MARKMAN SERVICES LARVIK
MAROTEC AS BÆRUM
MARSEP MARTINSEN SEPARATOR ASKØY
MARTEC AS OSLO
MARTECH MANAGEMENT AS RØYKEN
MARTHE HØEGH INDUSTRIDESIGN OSLO
MARWIN OFFSHORESERVICE AS KRAGERØ
MASKIN OG KRANCONSULT S KRONSTAD SANDEFJORD
MASKININGENIØR R. FISKE AS ÅLESUND
MASTER-CARE NORGE Ronald Geitrheim BERGEN
MASTERSERVICE NIKOLAI ENES OSLO
MATEC MAGNUS SKÅDEN TECHNOLOGY SVEIO
MATECH AS TROMS
MATECH Fatema Rebecca Hasan OSLO
MATERIALKONSULENT HANSEN BAMBLE
MATERIALS MANAGEMENT AS ASKER
MATERIX AS BERGEN
MATHCO DRILLING TOOLS AS NARVIK
MATHCO ENGINEERING A.S ASKER
MATS TILSET BÆRUM
MATTHEWS-DANIEL INTERNATIONAL NORGE AS SOLA
MAURER SÖHNE GMBH & CO OSLO
MAXIMA AS BERGEN
MAXIMILLIAN RODNEY OMDAL KARLSEN OSLO
MAXPRODUKT Vidar Marthinsen DRAMMEN
MAYDAY CONSULTING Dag Rørslett OSLO
MCKENZIE WILSON CONSULTANTS LIMITED -
MECHMARINE INDUSTRIPROSJEKTERING AS FREDRIKSTAD
MEDFORS AS OSLO
MEDIAL CONSULTING AS OSLO
MEDIMEC SIVILING KJELL RØISETH AS OSTERØY
MEDISIN TECHNIC Torgeir Mandt SARPSBORG
MEDITEK H Østmoen ØVRE EIKER
MEDTEC UNDERVANNSTEKNIKK Are Kjulslund ARENDAL
MEI-MGM AS SKIEN
MEKASTRUKTUR Torleiv Lysnes TØNSBERG
MEKJARVIK TECHNOLOGY METEC AS RANDABERG
MEKTEK Ing Jonny Ringerike OSLO
MERCHANT & EQUITY OPERATING COMPANY LTD -
MERIQUM Lars Nesje Grimsmo TRONDHEIM
MET CONSULTING Johan Rudolf Gulbrandsen PORSGRUNN
META ENGINEERING AS BÆRUM
METEOR AS TIME
METERSTOKKEN Svein Tøsse VAKSDAL
METOR INDUSTRIAL SOLUTIONS AG ASKER
METSO AUTOMATION OY OSLO
METTE LISE HØILAND STAVANGER
MEYMAR v/ Ingar Eide VINDAFJORD
MEZATECH LIMITED ASKER
MH CONSULT Michel Horacsek VESTRE TOTEN
MH KONSULT Odd-Magnus Hanssen OSLO
MH PYRAMID -
MICOR Lars Petter Strand TRONDHEIM
MICROIMPULSE AS STAVANGER
MICROMOUSE AS FREDRIKSTAD
MICRON ASBJ MIKKELSEN BERGEN
MICRONAX AS TRONDHEIM
MIDAS REFERENCE AS OSLO
MIDAS TEKNOLOGI LIMITED MOSS
MIDDLE EAST BUSINESS PARTNER LIMITED ASKER
MIDTBØ CONSULTING NORWAY AS SANDNES
MILDE MARKETING BERGEN
MILJØ ENERGI AS BERGEN
MILJØ- OG KVALITETSLEDELSE AS OSLO
MILJØINFORM Siv Ing J C Fjelldal OSLO
MILJØINSTRUMENTERING Tor Sukke OSLO
MILJØKONSULENT OG MILJØPRODUKTER Wivestad OSLO
MILJØPLAN - OTTAR SKOG SORTLAND
MILJØPRODUKTER AS OSLO
MILJØPROSJEKT AS SKIEN
MILJØUTREDNING SØR VEST Knut Henrik Dagestad STAVANGER
MILLENIUM GEO-VENTURE SAS -
MINDE KRAFTINVEST AS BERGEN
MINIPOWER AS OSLO
MIRIAM ODLIN ASSOCIATES OSLO
MISS SOPHIES INTERIØR DESIGN Torill Borge ÅS
MITREVSKI CONSULTING OSLO
MJØNDALEN AUTOMATIKK V/SLETTEN NEDRE EIKER
ML INVENTION DA SØGNE
MMC CONTRACTING AS GJØVIK
MODU CONSULTANTS AS BÆRUM
MODUSPEC USA -
MOENS PROSJEKTERING MOSS
MOFA NORGE LIMITED LIERNE
MONA LUDVIGSEN AS OSLO
MONDO v/Stein Gunnar Moksness KVÆFJORD
MONGSTAD ELEKTRO - OLJE & GASS AS AUSTRHEIM
MONITOR OFFSHORE SYSTEMS AS STAVANGER
MONS KVALSVIK STAVANGER
MONY Morten Benny Grotle Nydal BERGEN
MORFJORD THOMAS TØNSBERG
MORKEN PROSJEKTARKIV OSLO
MORTEN ANDREAS HOLVIK TRONDHEIM
MORTEN ARONSEN CONSULTING AND PROGRAMMING SKEDSMO
MORTEN BJØRHOVDE EID
MORTEN ROGNLID KONSTRUKSJON GRAN
MORTENSEN POSEIDON ROV CONSULTING ARENDAL
MOSS ELEKTRISKE BYRÅ Skogheim RYGGE
MOSTRØM UTLEIGESERVICE OSTERØY
MOTEC SALES AS JEVNAKER
MOTECH AS DRAMMEN
MOTECH Pål Brudevoll DRAMMEN
MOTEX ENGINEERING LIMITED BERGEN
MOTRØEN AVIATION SERVICE HAMAR
MOTT MACDONALD LTD -
MPB CONSULTING HELEN SUNDSTRÖM SPITSBERGEN
MRM-MENTAL RESOURCES MANAGEMENT ANS OSLO
MSC PROCESS CONSULTING Morten Sverre Christiansen SANDNES
MT POGUE AS STAVANGER
MTC - Ole Roar Johansen SANDEFJORD
MTC MARITIME TRADE & CONSULT AS ANDEBU
MUFFIN Kathrine Lindholm ASKER
MULTI INFO Ketil Haugland OSLO
MULTICON Holvik RØYKEN
MULTIVECTOR TECHNOLOGY ING. GEIR NORDAHL TØNSBERG
MULTIWORK SERVICE AS ASKØY
MUNKHAUGEN MOTORSPORT DRAMMEN
MUR-BET S.C. -
MUSTANG HOLDING INC. BERGEN
MUSTONEN ENGINEERING OSLO
MYHRE TEKNIKK MOLDE
MYKLAND ELECTRONICS FROLAND
NÆSS TEKNIKK & SERVICEPARTNER EIDSVOLL
NADIS AS OSLO
NAMDAL BRANNVERN ROLF LAVIK RØYRVIK
NARVE ROSFJORD ENGINEERING AS LYNGDAL
NATERSTAD CONSULTING AS KVINNHERAD
NATIONAL OILWELL POLAND SP.Z O.O. -
NAUTICAL SOLUTIONS AS KRAGERØ
NAUTILUS (SUBSEA INSPECTION SERVICES) SANDNES
NAVAL CONSULTING AND MANAGEMENT AS FJELL
NB KOMPETANSE AS BERGEN
NDI ENGINEERING AS SØRUM
NEEG-THE NORWEGIAN ENERGY EFFICIENCY GROUP AS OSLO
NEOCONSULT M Steinsvåg KARMØY
NERENG INDUSTRIDESIGN RINGERIKE
NERHEIM MOTORTEKNOLOGI BERGEN
NES INTERNATIONAL LTD -
NESE KUNNSKAPSVEKST TIME
NESHEIM TEKNISKE TJENESTER GRANVIN
NESHEIM'S KONSULENTTJENESTE 4-ALL STAVANGER
NESS PROSJEKTTEGNING SUNNDAL
NETTBOLIG Morten Orre KLEPP
NETTCONSULT Jens Kristian Kirkebø SARPSBORG
NETWORK INTEGRATION & ALLIANCE MANAGEMENT ANS BÆRUM
NETWORK4 BUSINESS LATVIA SIA -
NEVØY KNOW-HOW AS RENNESØY
NEVA v/ Olga Sørensen SYKKYLVEN
NEW & IMPROVED DRYING TECHNOLOGIES DR. ALVES FILHO CONSULTANT TRONDHEIM
NEW DIGITAL BUSINESS (NDB) LTD OSLO
NEW ENERGY SYSTEMS AS BÆRUM
NEW IDEAS AS NESODDEN
NEW SERVICE NILS E WORMDAHL TRONDHEIM
NEW VISION Eilif I G Lynghaug SANDNES
NEW YORK BARDRIFT Kim Biensø SKIEN
NEXT BIOMETRICS AS OSLO
NEXUS FLOATING PRODUCTION NORGE AS ARENDAL
NILS KRISTIAN NILSEN RØYKEN
NILS SIGURD SEIM VOSS
NILSENS BRANNSERVICE ARENDAL
NILSENS SKIPSTEKNISKE TRONDHEIM
NILSSEN STAFNE PRODUKTUTVIKLING TRONDHEIM
NIMACO Amund Ingebrigtsen STAVANGER
NINA HANDEGAARD T
NINA'S TEGNE TJENESTER Overen GRAN
NIVA-TECH AS OSLO
NJÅRD R LONE INDUSTRIDESIGN SANDNES
NJORD FLOATING WIND POWER PLATFORM AS OSLO
NKI-ENGINEERING Niels G Kielstrøm OSLO
NOAX AS STAVANGER
NODIN AVIATION AS TØNSBERG
NOFO NORSK OLJEVERNFORENING FOR OPERATØRSELSKAP SANDNES
NOR-TELE AS TRONDHEIM
NORAVIA AVIATION MANAGEMENT Tom Sverstad OSLO
NORCLEAN TECHNOLOGY AS BERGEN
NORD-ROGALAND/SUNNHORDALAND INTERKOMMUNALE BEREDSKAPSUTVALG HAUGESUND
NORDAA CHEMICALS SANDNES
NORDBERG ÅGE BERGEN
NORDBY PROSJEKTTEGNING HALDEN
NORDGÅRDS CAD VEGÅRSHEI
NORDIC AMERICAN LLC IN NORWAY OSLO
NORDIC BALTIC PARTNERS/ERIK TRAPPER OSLO
NORDIC CLIMATE AS ASKER
NORDIC DEEP FORCE COMPANY AS STAVANGER
NORDIC DRILLING AS BERGEN
NORDIC KIOSK TERMINALS LTD SARPSBORG
NORDIC POLYMERS AS KRISTIANSAND
NORDIC PRECIOUS METALS ASA OSLO
NORDISK AVFALLSPOOL AS TRONDHEIM
NORDISK POLYMER TEKNOLOGI DA STAVANGER
NORDLYS ELEKTRO KONTROLL AS ALTA
NORDMØRE INTERKOMMUNALE RENOVASJONSSELSKAP KRISTIANSUND
NORDVEST ENGINEERING AS AVERØY
NORDVESTCONSULT ANS ÅLESUND
NORENG MEKATRONIKK TEKNIKK DRAMMEN
NORIVA Aarum HORTEN
NORJO CONSULTING John Nordhagen SANDNES
NORM MANAGEMENT AS SANDNES
NORMANN MODELLVERKSTED HOFF MANDAL
NORMANN OPTIMUS KONSULENTTJENESTER TØNSBERG
NORMO LØFTESERVICE Morten Normo MELØY
NORSAM AS OSLO
NORSAS NORSK KOMPETANSESENTER FOR AVFALL OG GJENVINNING AS OSLO
NORSE DECOM AS SKEDSMO
NORSE ENGINEERING Terje Thomas Wiersholm STAVANGER
NORSE SPRINKLER Bjørn Knutsen DRAMMEN
NORSETECH NYVOLD INDUSTRISERVICE ARENDAL
NORSHORE DRILLING AS FJELL
NORSK APPARATFABRIKK Anders Ivar Hagen MALVIK
NORSK AUTOMATIKK AS OSLO
NORSK AVFALLSDISPONERING Ian Jupp BJERKREIM
NORSK BERGTEKNIKK SIV ING UNNI HAGEN OG SIV ING BJØRN DAVIDSEN DA BERGEN
NORSK BRANNTEKNISK KONSULTASJON C S Torgersen HVALER
NORSK DØRKOMPETANSE AS TIME
NORSK EL KONTROLL ANDERSEN NEDRE EIKER
NORSK KJØRETØY KONTROLL AS SKIEN
NORSK KRANPARTNER AS DRAMMEN
NORSK MILJØPARK FOR TRAFIKK OG MOTOR AS VÅLER
NORSK PROTOTYPE CONSTRUCTION LTD FØRDE
NORSK SEPARASJONSTEKNOLOGI AS HAMAR
NORSK SMIJERN Eirik Bakkum OSLO
NORSK SOLKRAFT AS KONGSVINGER
NORSK SYSTEMUTVIKLING Freddy Pøhmer HORTEN
NORSK VAKSINASJON OG MANNSKAPSFORMIDLING ULSTEIN
NORSK VANNTEKNIKK AS TRONDHEIM
NORSK VINDKRAFT STAVANGER
NORSK-SOLVARME.NO Tom Bakken NORDRE LAND
NORSKE HJELPE ELEKTRONISKE PRODUKTER Skagen HORTEN
NORSKSOKKEL.NO. - ELVEGÅRD TROMSØ
NORTH SEA DRILLING AS SANDNES
NORTH WELDING INSPECTION LIMITED KRISTIANSUND
NORVESTEN AS HARAM
NORVESTMENT PTY LTD -
NORWEGIAN AIRCRAFT TECHNICAL CONTRACTS DA STANGE
NORWEGIAN CABLE SYSTEMS Vidar Nordstrand GRIMSTAD
NORWEGIAN COMPOSITES CENTER AS ARENDAL
NORWEGIAN CONTRACTORS AS BÆRUM
NORWEGIAN EM TECHNOLOGY AS STAVANGER
NORWEGIAN MINERAL RESOURCES DA BÆRUM
NORWEGIAN MINERALS CONSORTIUM NOMICO AS ASKER
NORWEGIAN OFFSHORE CLAIM ADJUSTERS AS OSLO
NOS TERMEK KONSULT ASKER
NOTØY MARINE OPERATIONS HERØY
NOX Anders Lothe JONDAL
NUOVO PIGNONE SPA NORSK AVDELING AV UTENLANDSK FORETAK BÆRUM
NURI EUROPE AS
NYBORG ENGINEERING Ing. Eivind Nyborg SYKKYLVEN
NYDAL ENERGIUTVIKLING AS FØRDE
NYMO INDUSTRIPARTNER AS FROLAND
NYMOENPHOTOGRAPHY STEIGEN
NYSETVOLD RESERVOIR AND WELL CONSULTANCY ASKER
O J H KONSULT Ole Johan Hætta ALTA
O L AUTOMASJON STAVANGER Odd S Larsen STAVANGER
O. Jordet Elektronikk RØYKEN
OCEAN INVENT AS BÆRUM
ODDA INDUSTRIKONSULT Halvor Johan Bådsvik ODDA
ODDVAR GULE MASKIN PORSGRUNN
ODFJELL DRILLING TECHNOLOGY AS BERGEN
ODIN COMPOSITES DESIGN AND ENGINEERING AS FREDRIKSTAD
OFFSHORE & LANDCONSULT Bjørn Danielsen HOLMESTRAND
OFFSHORE COMMISSIONING SOLUTIONS LTD -
OFFSHORE COMPOSITES AS SANDEFJORD
OFFSHORE DEVELOPMENT BUREAU RØYKEN AS RØYKEN
OFFSHORE EXPLOSIVES CONSULTANCY Jerry Hurum LIER
OFFSHORE HYDROGRAPHIC PROCESSING LTD -
OFFSHORE MATERIAL & LOGISTICS Stein Jensen STAVANGER
OFFSHORE PROJECTS AND CONTRACTS AS TVEDESTRAND
OFOTEN CONSULTING Ingvald Mellingen NARVIK
OH TENESTER Otto Harkestad ØYGARDEN
OIL EXTREME EUROPE AS BERGEN
OILTEC PROVIDER AS SOLA
OKER Thomas Træen OS
OKL MARIN AS FJELL
OKM ENGINEERING Ole Kristian Mellingsæther VÅGAN
OL ENERGI KONGSBERG
OLA JØRGEN SÆTRE TELEING MILJØ SKIEN
OLA SKOTT CONSULT AS RØROS
OLAF OLSVIK BERGEN
OLAF RUSTEN AS NITTEDAL
OLAF WEISSER OFFSHORE CONSULTING SUND
OLAV FAGERBAKKE ÅSERAL
OLAV GEIRMUND EGENES KVINESDAL
OLAV SPORSHEIM - NAVAL ARCHITECT & MARINE ENGINEER MOLDE
OLE JOHN ANDENG OSLO
OLE KLEV SKROGDESIGN FREDRIKSTAD
OLIVER'S CONSULTING AS BERGEN
OLJEINDUSTRIENS KOMPETANSECENTER AS SKIEN
OLJESELSKAPENES INDUSTRIVERN OSLO
OLSNES JAKOB INGENIØR -
OLSVIK CONSULTING TROMSØ
OMEGA AS OS
OMEGA ELKRAFT AS OSLO
OMEGA ENGINEERING AS TØNSBERG
OMGAS SAGMO MELHUS
ONECO MECO AS SANDNES
OPCON SIV ING FINN STUB OSLO
OPEDAL KONSULENT VIRKSOMHET VERRAN
OPERATIONS SUPERVISOR ROLF BUER STAVANGER
OPHEIM SERVICES BERGEN
OPSETH ELEKTRO FØRDE
OPTIMA SOLUTIONS UK LIMITED -
OPTIMAL ENGINEERING AS PORSGRUNN
OPTIME AS HOLE
OPTIMUM DESIGN AND TECHNOLOGY AS BERGEN
OPTIMUM PRODUCTION AS STAVANGER
OR BRUSETH CONSULTING Ole R Bruseth TRONDHEIM
ORACLE SVENSKA AB -
ORBITAL CONTRACTORS AS OSLO
ORDINA TECHNICAL AUTOMATION B.V. OSLO
ORG GEOPHYSICAL AS RANDABERG
ORIGO SOLUTIONS DK APS PORSGRUNN
ORIGO TEST & INSPEKSJON ANS KARMØY
ORION TECHNICAL SERVICES LTD -
ORIONET AS OSLO
ORKLA ELEKTRONIKK Lomundal ORKDAL
ORKLA ENGINEERING AS ORKDAL
ORKLA KONSULT AS ORKDAL
ORKLA TERMOINSPEKSJON Håkon Reidar Horsås ORKDAL
ORONSAY WELL SERVICES LTD -
OSKAR EIVIND MYRSETH ASKER
OSLO BILSKADETAKSERING DA OSLO
OSLO BRANNSIKRING Jørn Westby OSLO
OSLO ELSIKKERHET ASKEVOLD OSLO
OSLO PLATFORM AS OSLO
OSLOFJORD AS TØNSBERG
OSMUND SKORGE ENGINEERING BÆRUM
OSMUNDSEN ENGINEERING ARENDAL
OSNES INTERNATIONAL SERVICES Svein Osnes SOLA
OTECH MANAGEMENT Ottar Kirkeberg TØNSBERG
OTT TECHNOLOGY AND ENVIRONMENT AS SOLA
OTTO CHRISTIAN TRAPNESS SARPSBORG
OTTO MATIC OSLO
OVE LAURHAMMER BØMLO
OVE RAGNAR HOFSET HEMNE
OVE TVEDT OLSEN RESERVOAR KONSULENT BERGEN
OVERING TERJE SJUMARKEN BERGEN
OVERSKEID PRODUKTUTVIKLING & INDUSTRIALISERING OSLO
P & B ENGINEERING APS -
P A MYKLAND ENGINEERING ØVRE EIKER
P H DREYER SVEISE OG PRODTEK AS VERDAL
P H SKULEVOLD AS BÆRUM
PÅ BANEN AS OSLO
PÅL GRENAGER INSTRUMENTERING OSLO
PÅL NORDKLEV OSLO
PÅL SINDRE MYKLEBUST ØRSTA
PÅL SMESTAD ASKER
PÅLAKTIEBOLAG SVENSKA SARPSBORG
PÖYRY FOREST INDUSTRY AB -
PÖYRY INDUSTRY AS SARPSBORG
P.J. STRAND STJØRDAL
P.M.D. ENTERTAINMENT E Karoliussen OSLO
PAAL BRIAN STEAD OSLO
PALANDER AS ÅLESUND
PALANDER HOLDING AS ÅLESUND
PANORAMA RESERVOIR AS BERGEN
PANTER AS ÅMLI
PANTHEREX AS SANDNES
PARACON CONSULTING SERVICES Paraskevi Terzoudi OSLO
PARADIS NAUTICA AS BERGEN
PARAMTEC AS BERGEN
PARD ENERGY AS KRAGERØ
PARTI KJØP-SALG Næss BÆRUM
PARTNER TECH - B T OPSAHL SANDNES
PASSMANN LTD OSLO
PATRICK NARZUL OSLO
PATT BERGER BERGEN
PAYCO TECH LIMITED -
PDS PROTEK AS HAUGESUND
PE MAINT CONSULT AS GISKE
PEARSON LUGARD AS STAVANGER
PEARSON LUGARD LTD -
PECHA ENGINEERING AS OSLO
PECOS AS OSLO
PEG ENGINEERING AS BÆRUM
PEKKA VIRTANEN BØMLO
PENGINEER AS LEKSVIK
PENOR CONSULT AS BERGEN
PENORAS PETTER NORDAHL SOLA
PENTA ASSET PERFORMANCE MANAGEMENT AS STAVANGER
PEQUOD EXPEDITIONS AS OSLO
PER A GRURE STAVANGER
PER ALLAN RØSAND TECHNOLOGY STAVANGER
PER ARILD STRANDE BÆRUM
PER FERSKAUG PLASTKONSULT RØYKEN
PER GUNNAR ANDERSEN STAVANGER
PER H BERNTSEN LØFTE OG TRANSPORTUTSTYR LARVIK
PER HAUG GEPS LOGOSTICS BÆRUM
PER HERMANN STRAND LARVIK
PER LUND-MATHIESEN BÆRUM
PER LUNDSTEIN RINGSAKER
PER OVE LEISTAD CONSULTING VÅLER
PER-L FURNES ELEKTROTJENESTE LINDÅS
PERCON PER KONRAD LIND -
PERFORMANCE IMPROVEMENTS (PI) LTD -
PERMARINE AS NÆRØY
PERO DESIGN Per Olav Bjørgum MALVIK
PETER ABILD CONSULTANCIES (PAC) OSLO
PETRA SMART RITA ARONSEN FREDRIKSTAD
PETRECO INTERNATIONAL LTD -
PETREL GROUP NORWAY LTD -
PETROCON-I AS STAVANGER
PETROCONSULT AS OSLO
PETROJUS AS OSLO
PETROLEUM ADVANTAGE ANS BÆRUM
PETROLEUM CONSULTING & TRAINING LTD -
PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS PTY LTD -
PETROLEUM EXPLORATION AND PRODUCTION CONSULTANTS Berli STAVANGER
PETROLEUM INGENIØR TERJE TOFT EIGERSUND
PETROLEUM RESOURCE GROUP AS BÆRUM
PETROLEUM TECHNOLOGY COMPANY AS STAVANGER
PETROLEUMSINFORMASJON T Kjølstad SANDEFJORD
PETROLINK OPERATIONS SUPPORT AS SOLA
PETROLINK TRAINING AS SOLA
PETROTEAM AS STAVANGER
PETROTECHNICA AS OSLO
PETTER A TOMTER OSLO
PEXIT HAMMERFEST
PFI INSTRUMENTS AAREFJORD LØTEN
PHARMATRONICS DA DRAMMEN
PHENIX ADVISORY AS BÆRUM
PHENIX CONSULT -
PHG CONULT Per H Gloppen BERGEN
PHYSICAL ACOUSTICS LTD -
PHYSIOTEC Erik Bergh ASKER
PIDAB INSTRUMENTDESIGN AB -
PIKO AS SANDE
PILSKOG TOTAL ELECTRONIC LOAD CALCULATOR MULTIPURPOSE ULSTEIN
PIPELINES 2 DATA (P2D) LIMITED -
PISANI ROLF INGENIØRFIRMA HORNINDAL
PLA-NOR v/Piotr Alchimowicz SULA
PLAN-AE VAN DER SLUIJS Jeroen Van Der Sluijs OSLO
PLAN-TEK KURT ÅSGREN OSLO
PLANSELSKAPET BØFOSSANE AS
PLANT ET TRE LIMITED GJØVIK
PLANTECH ELEKTRO AS GISKE
PLANTECH GMBH -
PLASTPRODUKTER Rolf Lunder HOLTÅLEN
PLS-AUTOMASJON Sharif-Zare OSLO
PLS-TEKNIKK AS OSLO
PM GEOS LTD -
POJU R STEPHANSEN AS ASKER
POLAR CHEMISTRY Thomas Thelwall Salusbury BÆRUM
POLAR RESERVOIR CONSULTANTS AS ASKER
POLARSERVICE ENERGY AS HASVIK
POLARSIRKELEN KONSULENT RANA
POLARSTERN LIMITED KRISTIANSAND
POLLE AS KLEPP
POLSKEE ROPE ACCESS & INSPECTION (SCOTLAND) LTD -
POLYTECH AS VESTRE TOTEN
POLYTECH NORGE Lars Dietrichson MOSS
POLYTRI AS SØMNA
POLYTRONICS /MARIANNE DAHL-HANSEN HURUM
POPTECH TRADING CONSULTING TECHNOLOGY Per Poppe BÆRUM
POSCON Per Ole Sakariassen ASKIM
POSITIONING SOLUTION LTD -
POWER GRAB AS SAUDA
PR DAHL AS BÆRUM
PRAGMA-KOMPONENT AS FREDRIKSTAD
PRASHAR KONSULENTTJENESTER STAVANGER
PREFAB LEVERANDØREN AS KARMØY
PRESENS AS OSLO
PRESENTWATER VED GEIR SAMNØY BÆRUM
PRESNO KONSULT STAVANGER
PRESSLOCK AS TRONDHEIM
PRESSURE TECHNOLOGY AS STAVANGER
PRETECH Per Erik Gartner BÆRUM
PREVENT HOLDING AS LILLEHAMMER
PREVENT SYSTEMS AS LILLEHAMMER
PRIFORSK PARTNERS AS SOLA
PRIMA MARIN AS OSLO
PRIMUS.INTER.PARES AS OSLO
PRINZ OIL AND GAZ CONSULTING Harald Breievne OSLO
PRIORITET LTD OSLO
PRO BARENTS AS HAMMERFEST
PRO INVENIA AS TRONDHEIM
PRO MARK DEVELOPMENT B Aaselid BODØ
PRO PERFORMANCE AS SOLA
PROBIZ CONTRACTS LIMITED -
PROBLEMLØSEREN Alfred Andreas Johnsen TROMSØ
PROCAM SUPPORT HELLSTRØM OSLO
PROCESS METALLURGY CONSULTING Mark W. Kennedy TRONDHEIM
PROCO PROFESSIONAL CONSULTANTS AS STAVANGER
PROCONSULT Jan Walderhaug GISKE
PRODUCTION TRANSFER INTERNATIONAL Knut Pettersen OSLO
PRODUKT OG PRODUKSJONSUTVIKLING ING G ARNESEN TRONDHEIM
PRODUKTUTVIKLEREN P SARPSBORG
PRODUKTUTVIKLING Espen Slåttum SØNDRE LAND
PRODUKTUTVIKLING Taale Bryhni KRISTIANSAND
PROF WOLFGANG SCHILLING CONSULTANT FOR URBAN WATER SYSTEMS OSLO
PROFAX INVEST AS SANDEFJORD
PROFELIS -
PROFESJONELL ASSISTANSE AS STJ
PROFESSIONAL SOILS LABORATORY LIMITED OSLO
PROFESSOR BJARNE A FOSS TRONDHEIM
PROFESSOR TERJE K LIEN TRONDHEIM
PROFF-NORGE PETER CHARLES KITNEY BÆRUM
PROFIGHTER Robert Vermaase TØNSBERG
PROFOLIO AS STAVANGER
PROFT Årland AUSTEVOLL
PROGRAM OMEGA AS TØNSBERG
PROIDEA TEKNIKK LIMITED BÆRUM
PROINVENT DA FREDRIKSTAD
PROKNOW AS BERGEN
PROLOG Geir Wallevik BERGEN
PROMAPS AS STORD
PROMARIN AS SMØLA
PROMARINE AS STAVANGER
PROMARINE Thor Erik David Aag ÅLESUND
PRONOR Johan Jakob Thorsen
PROSEP (NORWAY) AS HAUGESUND
PROSERV WEST AFRICA AS SOLA
PROSESS DYNAMIKK AS OSLO
PROSESS-ELEKTRO AS ÅRDAL
PROSESSHUSET ELLINGSEN RYGGE
PROSESSTEKNIKK Knut Lage Andersen SARPSBORG
PROSIDIUS KONGSBERG
PROSJEKT ASSISTANSE AS OSLO
PROSJEKT ASSISTANSE Olav Enes LINDÅS
PROSJEKTGRUPPEN AS SØGNE
PROSJEKTIL KONSTRUKSJON AS STAVANGER
PROSJEKTINFORMATIKK AS OSLO
PROSJEKTINGENIØR AS OSLO
PROSJEKTKONTROLL AS BERGEN
PROSJEKTPARTNER OSLO
PROSJEKTPARTNER Ivar Hurv BÆRUM
PROSJEKTSERVICE Rolf Willy Berg FAUSKE
PROSPER CONSULTING AS BERGEN
PROTCOM CONSULTING Walther Schei TRONDHEIM
PROTECT & PRESERVE Arne Hovda SANDEFJORD
PROTECTION BRANNHEMMING AS TRONDHEIM
PROTEK AS BÆRUM
PROTEK Haarsaker ORKDAL
PROTEK LAB Georg Sørtun MANDAL
PROTOCON Straum FAUSKE
Prototech AS BERGEN
PROTOTYP Jo Lie-Nielsen OSLO
PROTOTYPER AS OSLO
PROVIDEO AS OSLO
PROX DYNAMICS AS ASKER
PRUSZNSKI NOWICKI SP ZOO -
PS VEDA AS TROMSØ
PS-CONSULT Per Stykket SØRUM
PSG FERTIGUNS- UND PROZESSAUTOMATIONS GMBH -
PSR INSPECTION SERVICES LTD SANDNES
PT-MARKETING Tom Terjesen STAVANGER
PURE ENERGY Ross Mitchell FLEKKEFJORD
PUT IT ON DA KRAGERØ
PWH ENGINEERING PER WÆRN HANSEN LIER
PYRAMID PETROLEUM CONSULTANTS AS STAVANGER
PYRODESIGN Jon M Skancke LARVIK
QA PROSJEKT Nils Borch GJØVIK
QINETIQ OVERSEAS TRADING LIMITED OSLO
QUALITAIR AVIATION SERVICES LIMITED -
QUICK LOADER PATENT AS KRISTIANSAND
R K OMLAND MARIN CONSULTING FARSUND
R P TANKKONSULENT R Pedersen OSLO
R ROMMETVEIT PETROLEUMSTEKNISKE TJENESTER BERGEN
R S CONSULT Roar Svartor LILLEHAMMER
R T CONSULT Roar Thorkildsen FREDRIKSTAD
R WOOLVEN DENMARK APS -
RÅDGIVENDE INGENIØR OTTAR TOPPE STAVANGER
RÅNA APS OSLO
RØNTGEN TECHNISCHE DIENST BV -
RØYRØY AUTOMATIKK BERGEN
RADONTECH T ELVESTAD HOLMESTRAND
RAE MILNE LTD -
RAGNAR STRAND LØTEN
RAINPOWER SMALL HYDRO AS SKEDSMO
RAINPOWER TECHNOLOGY AS TRONDHEIM
RAJAN KUMAR KHURANA/AARTI KONSULENTTJENESTE KRISTIANSUND
RAMBØLL DANMARK SANDEFJORD
RAMEKO AS PORSGRUNN
RAMFORM AS HORTEN
RAMTEC K Ramberg NØTTERØY
RANA CONSULT AS SANDNES
RANDSFJORDPRODUKTER Briskelid SØNDRE LAND
RANETT Korsnes ASKER
RANGBERG ENGINEERING Ørjan Rangberg OSLO
RANNESTAD SYSTEM DESIGN AS KRISTIANSAND
RANVIK MAINTENANCE MANAGEMENT SKEDSMO
RASJONELL ELEKTRISK NETTVIRKSOMHET AS BERGEN
RATEC Ragnar Hanche Aker HORTEN
RAUFOSS AMMUNISJONSFABRIKKER AS VESTRE TOTEN
RAVEC CONSULT Kandeeban OSLO
RAVEN ENERGY MANAGEMENT Lars Thorrud HOF
RAYMOND LØWER SKI
RB ELECTRONICS R A BROUGH -
RBTECH ENGINEERING Rune Brannfjell ÅLESUND
RCIN Reynolds Michael Cameron OSLO
RE BIOCONSULT, IVAR KOPPERUD SØRBY RE
RE-DESIGN v/Morten Roll Karlsen HORTEN
REALTECH AS BODØ
REC SOLAR AS BÆRUM
REFLEX SOLUTIONS AS SANDNES
REFLEXCONSULT AS OSLO
REIDULF JULIUSSEN TROMSØ
REIERSEN PETROLEUM SERVICES KVINESDAL
REIGSTADS INGENIØR OG KONSULENTTJENESTER SOLUND
REITAN ARVID SKAUN
REKSTAD KONTROLL ORKDAL
REKSTAD SYS. HOLMESTRAND
REMORA HILOAD APU AS STAVANGER
REMORA HILOAD DP TECHNOLOGY AS STAVANGER
REMORA HILOAD MV AS STAVANGER
RENNESØY FJORDSKJELL AS RENNESØY
RENNESTRAUM INDUSTRITEKNIKK KVINESDAL
RENOVASJONSTEKNIKK Sverre Clemetsen OSLO
RENY ANDERSEN INDUSTRIDESIGN OSLO
REPARATØREN SIGBJØRN ULLESTAD AS SIRDAL
REPPEN MEK & MOTOR FLEKKEFJORD
RESERVOIR CONSULTING Yuelu You SKEDSMO
RESERVOIR IMAGING LIMITED -
RESERVOIR LINK Håvard Morset Klokk STAVANGER
RESERVOIR MANAGEMENT LTD -
RESNES DRIFTSTEKNIKK ÅLESUND
RESOURCE Øystein Jæger Meland TRONDHEIM
RESTAD SUPPORT BAMBLE
RESULTATFABRIKKEN TIL HENRIKSEN GRIMSTAD
REUBSAET CONSULT OSLO
RFI AS NØTTERØY
RFL Ronny Fagervik Larsen TRONDHEIM
RGD OPERATIONS AS SANDNES
RGD OPERATIONS GRAEME DICK SANDNES
RGU CONSULTING Ragnar Gulseth BAMBLE
RHISAK MARKEDS- OG PRODUKT-UTVIKLING Roald H Isaksen OSLO
RICHTER WÄRMEBEHANDLUNGEN GMBH OSLO
RIDANG PRODUKTUTVIKLING Ulf Ridang Jacobsen NEDRE EIKER
RIDDERPIKEN Hege Ørbeck BERGEN
RIG ACCESS AS BERGEN
RIGOL v/Rigmor Sjuve HOLMESTRAND
RINCO CONSULTING BÆRUM
RINDAL AUTOMASJON OPPEGÅRD
RING RÅDGIVENDE INGENIØRER AS STAVANGER
RINGERIKE VARMEPUMPESERVICE Rune Øyan RINGERIKE
RISØR ENGINEERING AS RISØR
RISØR ENGINEERING Fritz Lundberg RISØR
RISA CONSULTING
RISNES BLACK AND GREEN CONSULTING BERGEN
RISTESUND SHIP CONSULT ÅLESUND
RIT AND ROV ENGINEERING SOLUTIONS -
RJUKAN GLASS SERVICE Steinar Saugerud RØYKEN
RKB HOLDING Rolf K Bratli TRONDHEIM
RM ELEKTRO Ragnvald Magnusson ARENDAL
RO SOLUTIONS AS VERDAL
ROALD STANDNES ENGINEERING FJALER
ROALD TORSVIK HYDROLIKK ELEKTRO SERVICE FJELL
ROAN CONSULTING AS SANDNES
Roar Hovland ØVRE EIKER
ROBERT ABELSEN OSLO
ROBERT WALKER CONSULTANTS LTD -
ROBOT AVIATION AS GJØVIK
ROCK PHYSICS ASSOCIATES LTD SANDNES
RODELUNDEN UTVIKLING AS BÆRUM
ROEMCKE ENGINEERING AS GJERDRUM
ROEN AVIATION CONSULTING RØYKEN
ROGER MOHOLT FOSSUM SANDEFJORD
ROKKONES D.P.O AND SHIP OFFICER MANAGEMENT LARVIK
ROLF PEDERSEN ENKELTMANNSFORETAK VESTBY
ROMACON Rolf Malmedal Consulting SØRUM
ROMERIKE BRANNSIKRING Johannessen Finn ULLENSAKER
RONALD H SEIM OPPEGÅRD
RONALD LISØ ALSTAHAUG
RONALD STRØM KARMØY
RONNY WILHELMSEN BERGEN
ROSALES ENGINEERING OSLO
ROSE CONSULT ARENDAL
ROTNES CONSULTING OS
ROVDE SHIPPING Hildegunn Knardal VANYLVEN
ROWAN NORWAY INC NORSK FILIAL STAVANGER
ROXAR XWORKS AS STAVANGER
ROY ARILD TEIEN FROGN
ROY KVAMME RINGERIKE
RSC RAINER STAMPFL CONSULTING HAUGESUND
RUGAARD INDUSTRIDESIGN OSLO
RULLESTAD & SKROMME ENERGI AS ETNE
RUMMELCONSULT Jan O Rummelhof SKIEN
RUNE JURITZEN DESIGN DRAMMEN
RUNE LARSEN ELEKTRONIKK & TELETEKNIKK SARPSBORG
RUNE MATTINGSDAL
RUNE OPSTAD AS BERGEN
RUNE THORKILDSEN ANLEGGSERVICE KVINNHERAD
RUNES ELEKTRO Rune Gulbrandsen HURUM
RUNN-LOGISTIKK KJETIL OLAV RUNNINGEN FROGN
RUNSAEP PROCESS RUNAR SØTHER KLEPP
RUSSOLD HERBERT PROSJEKTBETREUUNG U. -ABWICKLUNG OSLO
RUSTAND CONSULTING DRAMMEN
RUSTEM AKCORA (RUSAR) BÆRUM
RYANTECH NORWAY FREDRIKSTAD
RYDNINGEN INVEST RANDABERG
RYFYLKE ENERGI AS SANDNES
RYSTAD CONSULTING VESTRE TOTEN
RYSTE CONSULTING BAMBLE
RYSTE CONSULTING DA BAMBLE
S M PRODUKTUTVIKLING & DESIGN Sylve Moheim HATTFJELLDAL
S PLAN FJORDANE AS SYKKYLVEN
S SANDBERG LYD & LYS SPYDEBERG
S T SANDAL CONSULTING BERGEN
SØLVI ANNES CONSULT Sollien DØDSBO RINGERIKE
SØNDERGAARD CONSULT AS DRAMMEN
SØR-TROMS INTERKOMMUNALE OLJEVERNUTVALG HARSTAD
SØRBØ MARIN HYDRAULIKK HAUGESUND
SØRENG MARIN UTVIKLING BODØ
SØRENGEN INGENIØRTJENESTER DRAMMEN
SØRLAND SAMFUNNSPLANLEGGING RINGERIKE
SØRMO TELEKOMMUNIKASJON STJØRDAL
S. RØKSUND ELREACTOR LIER
S.DALE TEKNIKK FRÆNA
SA 2 1/2 BJØRNAR RANGØYNES DAHL AVERØY
SAACKE GMBH OSLO
SABINA Iraj Esmaely STAVANGER
SAFE MARINE OPERATIONS AS RINGSAKER
SAFE NETT AS HERØY
SAFER AS OSLO
SAFER NORGE Knut Salomonsen Solset OSLO
SAFESENSOR AS TRONDHEIM
SAFETY OPERATIONS HELGE SIMONSEN SVELVIK
SAFIRE Sverre Alstad HARAM
SAKRITO INVEST DRAMMEN
SAKRITO LIMITED DRAMMEN
SALCON AS MANDAL
SALGS EFFEKT AS ULLENSAKER
SALTE JONE
SALVISION AS ÅLESUND
SAMADA AS BÆRUM
SAMKJØP AS BAMBLE
SANDABAND INC SOLA
SANDE CAD CONSULTING AS GJØVIK
SANDE K INGENIØRFIRMA FREDRIKSTAD
SANDOEY CONSULTING Marie Lindmark Sandøy FREDRIKSTAD
SANDVE R SANDNES
SANDVIK INDUSTRIAL DESIGN TYSVÆR
SANDVIK INSTRUMENTERING KRISTIANSAND
SANTEK SANDAL TEKNISKE TJENESTER BERGEN
SAVER CONSULT Kjell Haltbrekken ØRLAND
SAZZER Sarah Prosser OSLO
SBM OFFSHORE CONTRACTORS -
SC CONSULT Said Chaaibi BERGEN
SCAN ARTIMEX AS RANDABERG
SCAN MUDRING CANADA INC -
SCAN TECH AS STAVANGER
SCAN-TEX Odd Inge Østbø SANDNES
SCANA MATERIALS TECHNOLOGY CENTRE AS STRAND
SCANA OFFSHORE TECHNOLOGY AS STRAND
SCANBAS AS TØNSBERG
SCANDINAVIAN BUSINESS PARTNER Johnny Lyster OSLO
SCANDINAVIAN PETROLEUM CONSULTANTS AS ASKØY
SCANDITALIA AS DRAMMEN
SCANDPOWER PETROLEUM TECHNOLOGY SRL -
SCANFLEX Steen Sørensen KRISTIANSAND
SCANLAB DA ASKER
SCANPIPE ENGINEERING AS OSLO
SCANTRAWL AS TØNSBERG
SCHØNNING PROCUREMENT & CONTRACTS CONSULTING AS OSLO
SCHAAF CONSULTING AS KRISTIANSAND
SCHANDORFF AS OSLO
SCHENCK ROTEC GMBH -
SCHJERVEN CONSULT HOLMESTRAND
SCHLICHTER MONTASJE Thomas Schlichter SANDNES
SCHLUMBERGER PETROLEUM SERVICES CV -
Schreiner Prosjektering DØDSBO RANA
SCIENTIFIC DRILLING CONTROLS LTD Forretningsavdeling av utenlandsk foretak BERGEN
SCOTIA PROSJEKTERING DA STAVANGER
SEA MARIN AS OPPEGÅRD
SEA TECH MOSS LTD RYGGE
SEAFARMING SYSTEMS AS STAVANGER
SEAFLOWER Sjøblom LARVIK
SEAGULL ENVIRONMENT AS KONKURSBO OSLO
SEALINK Jo Hansæl BÆRUM
SEAMILE CONSULT Terje Hegedus SULA
SEBASTIAN V/JOHANNES K BJØRINGSØY HERØY
SECTECH AS PORSGRUNN
SECTORIA SYSTEMS AS OSLO
SECURE IT ENVIRONMENT AS SKI
SEDIMENT SYSTEMS - DR ING H STØLE AS FREDRIKSTAD
SEEC PARTNER AND CONSULTING Bjørn Westanmo OSLO
SEIL SIMULTANEOUS ENGINEERING & INFORMATION LOGISTICS Kjell Sævarei SANDNES
SEILMAKER LASSE GJESSING AS KRISTIANSAND
SELAND CONSULT RØYKEN
SELANDER CONSULT AS PORSGRUNN
SELJORD KETIL NOTODDEN
SELMAN MARINE DESIGN LIMITED -
SELMERS BV -
SEMB TORMOD BAMBLE
SEMCO MARITIME -
SEMCO MARITIME CONSULTANTS AS SANDNES
SENCON AS NESODDEN
SENERGY AS STAVANGER
SENIOR OFFSHORE PARTNERS AS TØNSBERG
SENSOR DATA OSLO
SENSOR DEVELOPMENTS AS SANDEFJORD
SENSORCONSULT AS BERGEN
SENSORTEK Kristen Kolbein Opstad TRONDHEIM
SENSORTEKNIKK AS BÆRUM
SENTINEL INNOVA Møkleby ASKER
SENTINEL MARITIME TORSTENSEN STAVANGER
SEPTIM CONSULTING AS OSLO
SERINA MAR OFFSHORE SERVICE LTD -
SEVERIN INGENIØRTJENESTER AS STRAND
SEVERIN S CONSULT Severinsen OSLO
SEVERINSEN MEDISINSK UTSTYRS KONSULENT TJENESTER NORDREISA
SFF SERVICES LTD -
SGT-FINNMARK Svein Ivar Slåtsveen LEBESBY
SH INSPECTION Homme FLEKKEFJORD
SHALK ENGINEERING AS ULSTEIN
SHANAHAN ENGINEERING LIMITED -
SHARP CODE AS BERGEN
SHELLCON AS LILLEHAMMER
SHIFT AS ÅLESUND
SHIPPING OPERATION SERVICES Leif Hald DRAMMEN
SHOPLINENETT Knut M Andresen SANDEFJORD
SHRIMPTECH AS BERGEN
SI-KO SIKKERHETSKONSULENTEN KNUT KNUDSEN FREDRIKSTAD
SIBB Jan Helge Alvær LINDÅS
SIGBJØRN VELURE PROSJEKTSERVICE BERGEN
SIGDAL BRANNSIKRING Ottem LARVIK
SIGMA OFFSHORE AS BÆRUM
SIGMUND NORDFONN / NORDLOGISTIKK NORDFONN KVINNHERAD
SIGNAL+ Sverre Holm ASKER
SIGNALER B OSLO
SIGNALMANNEN AGUS Alf Gustavsen DRAMMEN
SIGURD ASBJØRNSEN EIGERSUND
SIGURD UTBJOE BRANN OG SIKKERHET STORD
SIKKERHETSRÅDGIVNING AS OSLO
SIKOM ØST Jan Aslak Berg LILLEHAMMER
SIKRINGS SERVICE AS STEINKJER
Silver Sound Truls Ellefsen KONGSBERG
SILVERTON AS OSLO
SIMEN ANDRESEN BÆRUM
SIMEN BANG-HANSEN FILMPRODUKSJON OSLO
SIMMERSHOLM AUTOMATION LTD FREDRIKSTAD
SIMULATORCONSULT, Jens Gillebo RÅDE
SIMULATORDRIFT v/Rune Karlsen GRAN
SINCEL AS NEDRE EIKER
SINTECH AS BÆRUM
SINTEL AS TØNSBERG
SIREK Per Johansen BAMBLE
SIRKEL TROMSØ
SISILITO AS OSLO
SISSCO AS SKEDSMO
SIV ING BJØRN BORGERSRUD OSLO
SIV ING DAG DALER NØTTERØY
SIV ING EDVIN NORDRIK OSLO
SIV ING EINAR HARAM ÅLESUND
SIV ING FRODE HØYTE BERGEN
SIV ING HALLVARD SIGURDSØN RISØR
Siv ing HELGE THORHEIM KARMØY
SIV ING I BERGLAND OSLO
SIV ING JAN H SIGURDSEN LARVIK
SIV ING K T ONSTAD BÆRUM
SIV ING KNUT TARANGER ASKER
SIV ING LEIF HEIBERG HAUGESUND
SIV ING M AAVATSMARK OSLO
SIV ING OLE PETTER TOMTER ASKER
SIV ING RAGNAR STEEN SØRUM
SIV ING ROAR FISKERSTRAND GRIMSTAD
SIV ING ROAR SKAUGE AS FJELL
SIV ING ROY H DAHL TRONDHEIM
SIV ING STEINAR SKOGLUND AS FROGN
SIV ING T B THOMMESEN BÆRUM
SIV ING THOR BJØRN LIE NESODDEN
SIV ING TOR LOFTESNES AS SOGNDAL
SIV. ING STRAND TRONDHEIM
SIV. ING. ARE TORSVIK SANDNES
SIV. ING. KNUT P TARANGER AS ASKER
SIV. ING. LIEN ØVRE EIKER
SIV. ING. MAGNE NORLAND SKEDSMO
SIV. ING. MORTEN JAER OSLO
SIV. ING. MORTEN WIENCKE ASKER
SIV. ING. ODD SVEIN HJERTØ STEIGEN
SIV.ING SKULE PEDERSEN SKI
SIV.ING TORE NYGÅRD AS BERGEN
SIV.ING. BJØRN Ø. BARSTAD ASKER
SIV.ING. FREDERIK WENDEL ARENDAL
SIV.ING. JØRN INJAR MOSS
SIV.ING. JON HOVLAND SKIEN
SIV.ING. KJELL FINSERÅS AS TRONDHEIM
SIV.ING. KJELL LEVIK OSLO
SIV.ING. SISSEL TVEDTEN KONGSBERG
SIV.ING. TOM IVAR BRATE RÅDGIV ING. TRONDHEIM
SIV.ING.ROLF OLSEN ASKER
SIV.ING.T.E.NICOLAISEN GJØVIK
SIVCON AS KRISTIANSAND
SIVERTSEN SECURITY&BEREDSKAP STAVANGER
SIVILING ARNE HAUGEN VEG VANN AVLØPS-PROSJEKTERING BERGEN
SIVILING J A OHREN AS LUNNER
SIVILING ROY ALMEDAL RINGERIKE
SIVILINGENIØR A. R. RAMSLAND TRONDHEIM
SIVILINGENIØR GEIR MATHISEN FLENSTAD LARVIK
SIVILINGENIØR GJESTAD AS MOLDE
SIVILINGENIØR HELLUM OLSEN AS TØNSBERG
SIVILINGENIØR IVAR C WALSETH BÆRUM
SIVILINGENIØR KJETIL GULBRANDSEN AS MOSS
SIVILINGENIØR KURT REINHARDT SOLA
SIVILINGENIØR LARS DUGSTAD OSLO
SIVILINGENIØR MØRKRID AS OPPEGÅRD
SIVILINGENIØR MORTEN FERNLØF AS SARPSBORG
SIVILINGENIØR NILS HOLME SKEDSMO
SIVILINGENIØR OLE GUDEM ELEKTROTEKNIKK ASKER
SIVILINGENIØR PER JOHAN FROSTAD BÆRUM
SIVILINGENIØR PER UTNE SUNNDAL
SIVILINGENIØR REIDAR KLINGE OSLO
SIVILINGENIØR RUNE OPHEIM TROMSØ
SIVILINGENIØR RUNE OPSTAD BERGEN
SIVILINGENIØR STEINAR KULSRUD BÆRUM
SIVILINGENIØR SV BOLKESJØ ANS OSLO
SIVILINGENIØR SVEIN A HÅHEIM OSLO
SIVILINGENIØR SVEIN VAMRAAK PORSGRUNN
SIVILINGENIØR SVERRE LORGEN ÅLESUND
SIVILINGENIØR TERJE STRAND OSLO
SIVILINGENIØR TOMMY SVARTVATN STAVANGER
SIVILINGENIØR TOR BRENDEFORD OSLO
SIVILINGENIØR TORBJØRN NESHEIM ELEKTRONIKK OSLO
SIVILINGENIØR TORE WIESE-HANSEN AS KRISTIANSAND
SIVILINGENIØR TROND HOP HØYANGER
SIVILINGENIØR TRYGVE MARTINUSSEN Miljøteknikk Aquakultur Prosjektledelse BÆRUM
SJØBLOM JOHAN ERIK GUSTAF TRONDHEIM
SJØLYST-KVERNELAND RÅDGIVNING TIME
SJOVOLL SELBU
SKÅDEN TEKNIKK TJENESTER RINGSAKER
SKADSEM ENGINEERING AS SOLA
SKAN EL AS ÅLESUND
SKAR CONSULTING KONGSBERG
SKAU BRANNSERVICE ØST ASKIM
SKAUGVOLL Oscar Moe GILDESKÅL
SKILTSERVICE Trond Bergstuen FREDRIKSTAD
SKIPSINGENIØR GUNNAR STORAAS BERGEN
SKIPSINGENIØR INGEBJØRN AASHEIM OS
SKIPSKOMPETANSE AS VÅGSØY
SKIPSKONSULENT ØIVIND ANDERSEN OSLO
SKIPSKONSULENT HUGO ØYEN ÅLESUND
SKIPSKONSULENT PER SIVERTSEN BERGEN
SKISAKER BRUKERMANUALER LARVIK
SKISAKER CONSULT AS LARVIK
SKIVIK CONSULTING AND FINANCE STAVANGER
SKJ MOSS
SKJOLD ELEKTRO HARRY-JOHAN INGENIØR KARMØY
SKJONG OIL CONSULTANTS & TECHNOLOGY AS STAVANGER
SKOFTELAND KONSULENTTJENESTER OSLO
SKOGLAND JAN FR HAUGESUND
SKOGSFJORD KONGSBERG
SKOLE 3D DATATEK RISØR
SKOLMAR ENGINEERING AS SANDEFJORD
SKORGENES INDUSTRISERVICE AS VESTNES
SKY-TEK Henry Remme RØYKEN
SLAGEN ENGINEERING AS SANDEFJORD
SLUSK Per O Jensen NORDRE LAND
SMÅ DRÅPER AS FARSUND
SMÅKRAFTKOMPETANSE Per Kåre Skudal ØRSKOG
SMART 3D CONSULT AS TYNSET
SMART DESIGN 2006 LTD -
SMART GROUP AS SANDNES
SMART INTERVENTION AS STAVANGER
SMARTHJELP MONGSTAD TRONDHEIM
SMARTSON CONSUMER SERVICES -
SMERUD KONSTRUKSJON VESTRE TOTEN
SMESTAD TORE SKEDSMO
SMETBAK ENGINEERING ROLLAG
SMI ENERGI & MILJØ AS STAVANGER
SMI VESTFOLD Jan Magne Stensrud DRANGEDAL
SMITH ALUMINIUM OSLO
SMOX CONSULTING Trond Trane Lauritsen ÅLESUND
SMUTS-MULLER CONSULTANTS STOKKE
SNAPA INDUSTRIDESIGN MNID OSLO
SNORRE EMIL JENSSEN EIDSVOLL
SO PETEK AS STAVANGER
SOLA ENERGI Kim Borg Larsen SOLA
SOLBERG PROSJEKTLEDELSE KLEPP
SOLBORG CONSULTANT LTD BØMLO
SOLEM RØR OG PROSJEKTERING ULLENSAKER
SOLSTAD TEKNIKK LIMITED BÆRUM
SOLVEIG JARMANN LARSEN FROGN
SOLVER AS MOSS
SOMMERSETH TEKNISKE OSLO
SONARDYNE INTERNATIONAL LTD -
SONDRE JACOBSEN TRONDHEIM
SONOMATIC LIMITED -
SOS BEREDSKAPSASSISTANCE Jan Erik Rudi ØVRE EIKER
SOUNDSCAPE STUDIOS AS TRONDHEIM
SPARK TRADE AB OSLO
SPATH CONSULTING ULSTEIN
SPCC SCHØNNING PROCUREMENT & CONTRACTS CONSULTING OSLO
SPECIAL CONSULTANTS AS TVANGSAVVIKLINGSBO STAVANGER
SPECIAL EQUIPMENT COMPANY Knut Storvik OSLO
SPECON AS OPPEGÅRD
SPECON DA HARSTAD
SPEEDI BRANNSERVICE ANS OSLO
SPERRE THERMO AS ÅLESUND
SPIN AS OSLO
SPIRIT TELECOM LTD -
SPONE RÅDGIVENDE INGENIØRER MNIF-MRIF TØNSBERG
SPOR OG JERNBANESERVICE AS SARPSBORG
SPRANG RESPONS AS VEGÅRSHEI
SPUNS R Aarnes STAVANGER
SPURVEN CONSULT Linn Fordal-Thorvaldsen GISKE
SPYD NORGE ANS TROMSØ
SQUARE TOO ING. JON FLIDH DØDSBO NEDRE EIKER
SRS CONSULTANCY SERVICES LTD -
SSM ENGINEERING HANDELSBOLAG -
STÅLTEAM AS TROMSØ
STØ REDSKAPSUTVIKLING ANS ØKSNES
ST-ERICSSON AS GRIMSTAD
STABIL TEKNIKK AS BARDU
STAHL KONECRANES GMBH OSLO
STAHLBAU PLAUEN GMBH -
STANDERHOLENS DAK ASSISTANSE HAMAR
STANG AVIATION CONSULTANT LØRENSKOG
STANGE KONSTRUKSJON TOKKE
STANGE KONSULENT OG VIKAR TJENESTE TOKKE
STANGE MARINE AS KARMØY
STANGS MONTASJE/SERVICE TINN
STANMUTTER AS BERGEN
STARCK OFFSHORE APS -
STAVANGER INSTRUMENTERING AS PORSGRUNN
STAVERN ENGINEERING AS SANDEFJORD
STEAD`S DEVELOPMENT & CONSULTING GJØVIK
STEFFENSEN MULTIMEDIA BERGEN
STEIN AVIATION CONSULT SKEDSMO
STEIN SEKSE TEKNISKE FITJAR
STEIN VALLA PROSJEKTERING OG RÅDGIVING NEDRE EIKER
STEINAR LARSSEN AM OSLO
STEINAR PETTERSEN VVS-TEKNIKK TROMSØ
STEINAR SJÅVIK KONSTRUKSJONSTJENESTE OSLO
STEINAR SMÅSTUEN OSLO
STENDAL INVEST OSLO
STENI DEVELOPING AS SANDEFJORD
STENSAAS LEIF I SIV ING TRONDHEIM
STENSRUD GEIR INGENIØR HAMAR
STENVOLL INSPECTION HAUGESUND
STEPHENSEN C KOLSTAD VESTBY
STICKLER BREIVIK ENGINEERING AS SANDEFJORD
STIG ARILD SKATLAND STEINKJER
STIG BØTKER CONSULTING BÆRUM
STIG DALE INVEST KVINNHERAD
STIG OVE HOLVIK MALVIK
STIG STORSTEIN BÆRUM
STIG-ARNE TRØA TRONDHEIM
STINGER TECHNOLOGY AS STAVANGER
STKYV INSPECTION Stein Kyvik STORD
STOLTENBERG-HANSSON INTELMAT PORSGRUNN
STONY CREW Stein-Erik Smith Ås KRISTIANSAND
STOPPBRANN AS BÆRUM
STOR OSLO
STORAKER RÅD OG DÅD OSLO
STORESUND ENGINEERING SERVICES AS HAUGESUND
STORHAUG EXPLORATION SERVICES TYSFJORD
STORHOLMEN DESIGN LEVANGER
Storkjøkkenutvikling og Prosjektide, Jonny Ormåsen DRAMMEN
STORM CHEMICONSULT KRISTIANSAND
STORMFJORD OIL & GAS AS BERGEN
STORVIK AQUA AS SUNNDAL
STORVIK MARINE ENGINEERING AS TRONDHEIM
STRANDBERG HOLDING AS GRAN
STRATA MARINE & OFFSHORE AS OSLO
STRATEGISK TELEKOMPETANSE AS OSLO
STRUCTURAL CONSULT Siv Ing R M Weerasinghe MSC LØRENSKOG
STRUKTUR OG MARINE AS BÆRUM
STRUKTURAS AS BAMBLE
STS TECHNOLOGY TRANSFER AS STAVANGER
STT EMTEC MARINE AS OSLO
STUBERGH SILICON RESEARCH AS RYGGE
STUC HANDELSBOLAG OSLO
SUBC SOLUTIONS AS FJELL
SUBC TECHNOLOGY AS FJELL
SUBLIME TECHNOLOGY LIMITED -
SUBSEA CABLING TECHNOLOGY AS ARENDAL
SUBSEA TECHNOLOGY AS OSLO
SUBSEA TJENESTER AS SUND
SUBSTANS LTD OSLO
SUNBAY MANAGEMENT AS BERGEN
SUNDAL ENGINEERING AS ULSTEIN
SUNDBOTTEN COMPOSITES GULEN
SUNDE CONSULTING Frode Sunde SOLA
SUNDE MARITIME CONSULTING KRISTIANSAND
SUNDVOR OFFSHORE LOGISTICS STAVANGER
SUNECONSULT Kjell Sune BÆRUM
SUNELLE v/Stein Sunde OSLO
SUNPOR TECHNOLOGY AS OSLO
SUOS XELL Suo Zhenhe OSLO
SUPREC DA HARSTAD
SV1.NILSEN FJELL
SVEGÅRD CONSULTING SERVICES BÆRUM
SVEIN ANDRESEN CONSULT AS BERGEN
SVEIN BARDAL TRONDHEIM
SVEIN DÅBU ARENDAL
Svein Jarle Urke ÅLESUND
SVEIN MOLDESTAD CONSULT AS SKIEN
SVEIN SOLEM / FOSEN BRANNSERVICE BJUGN
SVEIN TANGE JENSEN KONSULENT FOR DRIFT AV DP OG MASKIN SYSTEMER KRISTIANSAND
SVEIN-KÅRE TUFTA KVAM
SVEISESERVICE Kåre Vedvik BREMANGER
SVEISETEKNOLOGI-SERVICE HELGE LILLEHOLT ALSTAHAUG
SVELA CONSULTANTS AS NESSET
SVENDSEN CONTAINER TRACKING OSLO
SVEPRO Ernst Johnny Svelund AURE
SWAN INSPECTION LTD -
SWR PERFORMANCE ENGINEERING/ B. DEILDOK SKEDSMO
SYDVEST AKTIVITET OG BEREDSKAP Joe Halvard Braseth KARM
SYNERGY SERVICES AS GJESDAL
SYNKIA AS OPPEGÅRD
SYNTOS DA TROMSØ
SYSTEM SERVICE GEIR RUNE OLSVOLD LINDÅS
SYSTEMA PROSJEKT AS LINDESNES
SYSTEMAUTOMASJON Roger Lorentzen BERGEN
T K S TEKNISK KONSTRUKSJONS-SERVICE AS OSLO
T LUND DRILLING CONSULTANT BERGEN
T M C C TRAVEL MAINT CONSTR /CONS -
T REINHOLDTSEN DRAMMEN
T. TORGERSEN MONTASJE HALDEN
T. TRADING & SERVICES Vidar Thorvik TØNSBERG
T.G. HANSEN ØYER
TACO SCIENTIFIC AS TROMSØ
TAKST KONSULENTFIRMA JAN HOLM KRAGERØ
TAKSTMANN TOLLEF RUSTAD OSLO
TAM INTERNATIONAL NORTH SEA LTD -
TANDEX R E Tandberg NANNESTAD
TANEL TELLISKIVI DRAMMEN
TANK TEKNIKK ANS SOLA
TANKTECH AS VÅGSØY
TASK ENGINEERING Endre Bolsø OSLO
TE TE KURS PROSJEKT Rådg ing T Traaholt PORSGRUNN
TEAM RECRUITMENT(ABERDEEN) LTD -
TEC CONSULT Ole Sverre Krukhaug DOVRE
TECH CONSULT Finsrud EIDSKOG
TECH FACTORY AS KONKURSBO STAVANGER
TECH-CON H.O Olstad ØSTRE TOTEN
TECHMAR NO LTD KRISTIANSUND
TECHNICAL CONSULTING Oddvar Spjeld FJELL
TECHNICAL LIFTING SERVICES LTD -
TECHNICAL SOLUTION CENTER TORLEIV SKOMDAL OSLO
Technimar AS RISSA
TECHNO INNOVATION AS ASKER
TECHNOLOGY AND MANAGEMENT Prof dr Lyder Atteraas BERGEN
TECHNOLOGY PROMOTION AS DRAMMEN
TECHNOMATIC GMBH PROZESSLEITSYSTEME -
TECHPIPE AS RENNESØY
TECHROI AB -
TECWEL AS BERGEN
TECWEL TELEMETRI AS BERGEN
TECWEL UK LTD -
TEGE AS BÆRUM
TEGNECONSULT FRANK SUNDSBØ MOLDE
TEGNEHJELPEN Kirsten Lie Blomberg VÅLER
TEGNESERVICE JAKOB KLIPPEN STORD
TEGNETJENESTE May Torill Haug ØYER
TEGNETJENESTER Stein Ove Bolsønes MOLDE
TEIGE AS SIGDAL
TEIGETECH Magne Teige ÅLESUND
TEILMAN PYROTEKNISKE SØRUM
TEK OPTIMA LTD -
TEKHOME WOLD LARVIK
TEKNIKER ROBERT PALMESEN KONGSVINGER
TEKNIKK OG PROSJEKT AS VEFSN
TEKNIKON ING FA V/JONAS ANGELO RØST
TEKNISK AUTOMASJON Ulf Clausen SARPSBORG
TEKNISK DOKUMENTASJON SIVILINGENIØR JAN ÅGE ANDREASEN OSLO
TEKNISK PROSJEKTSERVICE AS BÆRUM
TEKNISK SERVICE FINNSNES Vegard Hansen LENVIK
TEKNISK TEGNE SERVICE Jorunn Henriksen HOLMESTRAND
TEKNISK TEGNER ANITA FUGLESTAD KRISTIANSAND
TEKNISK TEGNEVERKSTED Ellen Kristin Karlsen MOSS
TEKNOLOGISK INSTITUT -
TEL COM/FREDRIKSEN KJELL HARALD RINGERIKE
TELCON AS OSLO
TELE & DATA CONSULTING Jan Madsen OSLO
TELECOM SERVICE SVEIN KNAPÅS ASKIM
TELECOMSERVICES Per J Jørgensen GRIMSTAD
TELEPARTNER CONSULTING Aanvik SANDEFJORD
TELESECURE LTD -
Telesystemer A/S OSLO
TELTEK ASKER
TEMA ENK Terje Mauring RAUMA
TEMPPERS AS STAVANGER
TENGELL KJÆR AS TØNSBERG
TENO CONSULT Terje Nordby LIER
TERJE EDDIE JACOBSEN RÅDGIVENDE INGENIØR PETROLEUMSPRODUKTER BÆRUM
TERJE FYKSE BERGEN
TERJE HADDELAND KONSULENTTJENESTER KRISTIANSAND
TERJE KALBAKK HOLMESTRAND
TERJE RØSJØ BERGEN
TERJE RAAEN MALVIK
TERJE RABBEN MARIN AUSTEVOLL
TERJE SØNTVEDT PROD TECHNOLOGY BÆRUM
TERJE SØNTVEDT PROD TECHNOLOGY AS BÆRUM
TERJE TRØNDER Terje Johannessen KRAGERØ
TERMA CONSULT Bjørn Tommy Ellingsen RINGEBU
TERMEK AS ASKER
TERMEK TECHNOLOGY LIMITED BÆRUM
TERMOSOUND ANS KRISTIANSAND
TESAKER VANN AS TRONDHEIM
TESLA ELEKTRO TRONDHEIM
TEXAS INSTRUMENTS NORWAY AS OSLO
TH PRODUKTUTVIKLING AS NEDRE EIKER
THALE MOLVÆR OSLO
THALHAMMER CONSULTING & INSPECTION SERVICE FREDRIKSTAD
THE GREEN ACADEMY AS TØNSBERG
THE KING FISHER DA RANDABERG
THE STRIPE B.V. -
THELOUPE Joseph Cameron Langdon OSLO
THOM EILERT THORSTENSEN ARENDAL
THOMAS MYRDAL VVS CONSULTING & DESIGN OSLO
THOMASSEN ROV-CONSULTING STAVANGER
THOR KRISTIAN RINGSBU RINGSAKER
THORESEN KONSULENT-TJENESTER KONGSBERG
THORLEIF W ANDERSEN KONSULT KONGSBERG
THORTECH ENGINEERING Thor Sæther SKI
THORVALD L MELLINGEN BERGEN
THOST PROJECTMANAGEMENT FÜR BAUTEN UND ANLAGEN GMBH -
TI AUTOMOTIVE TECHNOLOGY CENTER GMBH BÆRUM
TICO MECTRONICS AS BÆRUM
TILSYNSTEKNIKK AS STRAND
TINGVOLL ENERGI OG MILJØ ERLING VEBENSTAD TINGVOLL
TJØNNÅS OPPMÅLING NOTODDEN
TK MARINE BERGE SØGNE
TL MOSTUE CONSULTING AS ASKER
TM CONSULT Tommy Münster EIGERSUND
TM ENGINEERING Terje Madland STAVANGER
TOAN AUTOMASJON OG UTVIKLING Toan Phuong Truong ÅRDAL
TOCIRCLE PETROLEUM SYSTEMS AS OSLO
TOCIRCLE WATER SYSTEMS AS OSLO
TOLBY CONSULTING GISKE
TOLO ENGINEERING & DESIGN RANDABERG
TOM MIKKELSEN OPPEGÅRD
TOM SOLBERG INSPECTION SERVICE FREDRIKSTAD
TOMAS HOLDING AS OSLO
TOMCO Tom Odland RINGERIKE
TOMMY NORDAUNET INSTRUMENT SERVICE KRISTIANSAND
TOMMY SKOGLAND HAUGESUND
TOMRA ENGINEERING AS VESTNES
TONE FLEISCHER CONSULTING OSLO
TONY INDRESTRAND ENGINEERING R
TOOL BOX AS STAVANGER
TOOLTECHSOFT SWEDEN -
TOP DOWN SYSTEMS SIV ING ØYVIND UTSTØL RÅDE
TOPEC ELECTRICAL ENGINEERING BV -
TOR ØISTEIN ANDRESEN OSLO
TOR ARNE HAUKEDAL SANDNES
TOR BRATLI AS BÆRUM
TOR GUNNAR RANTANEN NARVIK
TOR LAGMANNSVEEN ALVDAL
TOR SKOGHOLT RANA
TOR SPERSTAD OSLO
TOR SUKKESTAD SANDNES
TOR SVERRE HANSEN FLEKKEFJORD
TORBEN SVENDSEN FREDRIKSTAD
TORBJØRN FREDAGSVIK HAUGESUND
TORBJØRN JØSSANG CONSULTING SANDNES
TORBJØRN RULLESTAD VINDAFJORD
TORBJØRN SLAATTA NOTODDEN
TORBJØRN SOLHEIM SANDNES
TORD HANSEN OSLO
TORE KNUDSEN UTREDNING TRONDHEIM
TORE RAMSLAND FIRMWARE DESIGN SOLA
TORE SKOTLAND CONSULTING NITTEDAL
TORE THORVALDSEN KONSULT DRAMMEN
TORGEIR LOE ÅLESUND
TORGRIM HENRIKSEN SKIPSTEKNIKK BERGEN
TORLEIF LINDELL NARVIK
TORMANS INDUSTRIAL SERVICES BVBA -
TORNATECH Dr. Ing. Tormod Naterstad ASKER
TORSTEIN BØ STEINNES CONSULTING RANDABERG
TORSTEIN FURUNES FURUNES ENGINEERING OSLO
TORSVIK CONSULTANTS AS BERGEN
TORVANGER MARINTECH CONSULT B
TOTAL CONSULT AS HERØY
TOTAL INSPECTION MANAGEMENT AS BERGEN
TOTAL SPRINKLER AS BERGEN
TOTALKONSULT OSLO
TPS-VESTFOLD Teknisk Produktutvikling og Service Torbjørn Gjerde TØNSBERG
TRØNDER-PLAN SØR AS LEVANGER
TRACE Orre SKIEN
TRACKSA UTVIKLING AS HØYANGER
TRAFIKKSTØY ANS SANDEFJORD
TRAFOKONSULENTEN Karsten Lier SARPSBORG
TRANOR INTERNATIONAL LIMITED MANDAL
TRANOR INTERNATIONAL Oddwin C Skaiaa MANDAL
TRANS SENSOR AS RISSA
TRANSFORMER TECHNOLOGY CONSULTING DRAMMEN
TRAPP OG REKKVERK SPESIALISTEN BULAJIC ASKIM
TREKONSULT Peder Gjerdrum RINGERIKE
TRIPPEL S SVEINUNG SVÆREN SERVICES RENNESØY
TROCON CONSULTING ING R RØHMEN TRONDHEIM
TROCON Trond Dahl SKEDSMO
TROLL INVEST AS NITTEDAL
TROMSØ STRÅLESKJERMING Jon Sveinung Storvollen TROMSØ
TRYGVE HINDENES / HINDENES TEKNISKE KONSULENTTJENESTER OSLO
TRYTECH ENGINEERING Knut Trydal DRAMMEN
TS TANK CONSULT AS SARPSBORG
TS VEDLIKEHOLD OG SUPPORT Skisland SØGNE
TSCHUDI MINING COMPANY AS BÆRUM
TT ENTERPRISE Trond Arne Tuvstein OSLO
TTI HANS LØKKE TEKN TEGNING & IL ØVRE EIKER
TUBE CONSULTANT Turid Karin Sangolt STAVANGER
TURBINE CONTROL SERVICES LTD -
TURBONOR AS OSLO
TURID HAUGERØD PORSGRUNN
TURINOR INVEST AS STAVANGER
TVEDTE CONSULTING BÆRUM
TWISS RESTEK STAVANGER
TWO STONES STUDIO Stein Seim OSLO
TYRIHANS MANAGEMENT AS STAVANGER
TYRVING AS STAVANGER
UFIS INVEST AS OSLO
ULF EDV SELVÅG KVALITETSUTVIKLING LARVIK
ULF SCHJ STAVANGER
ULSRUD OPPMÅLING AS VESTRE TOTEN
ULTRA DEEP OSLO
ULTRA-FLO NORWAY AS ANDEBU
ULTRA-TECH A Godø BERGEN
ULTRATECH NDT AS TVEDESTRAND
ULVENSØEN INDUSTRIKONSULENT HORTEN
UNDRUM VANNKRAFT SØRUM
UNIONCONSULT VVS- OG KLIMARÅDGIVNING AS OSLO
UNITEK - A. Slåtten FØRDE
UNIVERSAL SENSOR AS ÅLESUND
UNIVERSELL UTFORMING AS OSLO
UNOCLIP Helder Dagot Lamarque FREDRIKSTAD
UTG UMWELTTECHNIK GMBH -
UTLE TROND-ARE CREATIVITY UNLIMIT OSLO
UTREDNING & INNREDNING AS OSLO
VÅLERENGA TEGNEKONTOR Halvard Neverdal OSLO
VÅRSPRETTEN Odd Steinar Johansen VENNESLA
V-CAD AS VERDAL
V.B.E. GAUSS SKEDSMO
VADCO AS STORDAL
VALEN CONSULTING KARM
VALES MULTIENGINEERING SKIEN
VALHAL LIMITED -
VALLE RUNE ARENDAL
VAN DER SAND AS STAVANGER
VANELLUS DA OSLO
VANG FILTER TECHNOLOGY AS INDERØY
VANN DAMP & KJELTEKNIKK AS HAMAR
VANNBEHANDLINGS TEKNIKK Svein Stornes SANDNES
VANNKJEMI TOR HALVORSEN SANDEFJORD
VANNSØK AS KARMØY
VANNSTRØM Øyvind Lier BÆRUM
VARDENES CONSULTING Lindquist STAVANGER
VARME OG VENTILASJON T Holm TRONDHEIM
VARMEPUMPEN AS BÆRUM
VARMO KOLLSTAD BUENE DA FREDRIKSTAD
VARMTHUS HANS INGVAR ROMSLOE STORD
VASSDRAGSRÅDGJEVAR KARL METTENES FØRDE
VBS VEST BRANNSIKRING Trygve Lennavik VESTNES
VEENSTRA AVIATION TECHNICAL SERVICES SOLA
VEGTJENESTER David Grøvdal RAUMA
VEKO FORMGIVNING Knut Marthinsen FREDRIKSTAD
VEKST PROJECT FINANCING FACILITY AS OSLO
VEKVE ESTEN TRONDHEIM
VELLE PRODUKT UTVIKLING SYKKYLVEN
VENTCONSULT Jan Svendsen SØRUM
VENTOSERVICE AS STAVANGER
VERCONSULT AS VERDAL
VERDANDE INVEST AS HALDEN
VERNIKGARDEN Magnar J Førde MALVIK
VERSATILE INNOVATION AS SANDEFJORD
VERVIK DRILLING AS STRAND
VEST CONSULT Edvin Magne Nybø AUKRA
VEST EL Karl Bastiansen TOKKE
VEST IDE OG PRODUKTUTVIKLING HYLLESTAD
VEST INDUSTRISELSKAP AS PORSGRUNN
VEST-CONSULT SUNNFJORD AS FØRDE
VESTCAD AS HERØY
VESTFOLD CONTRACTING COMPLETION AS HORTEN
VESTFOLD PROSESSAUTOMASJON E Karlsen SANDEFJORD
VESTINS PROCESSINSTALLATION TRONDHEIM
VESTNES EL-KONSULT Øyvind Uren VESTNES
VESTVIKEN ELSIKKERHET V/ YNGVAR ODDEN
VEVOS AQUA AS STORD
VIA INDUSTRIDESIGN DA OSLO
VIANOVA LILLEHAMMER AS LILLEHAMMER
VICI VENTUS TECHNOLOGY AS STAVANGER
VICTORIA INTERNATIONAL PETROLEUM AS SANDNES
VIDAR BRATTÅS CONTRACTING NØTTERØY
VIDAR SØRENSEN AS STAVANGER
VIDAR TOKSTAD BRANNTEKNISK RÅDGIVNING LUNNER
VIDAR WERVEN RINGSAKER
VIGGO AKER OLSEN KNUSE OG SIKTESERVICE FET
VIKING INTERVENTION TECHNOLOGY AS STAVANGER
VILA CONSULTING Viggo Larsen KRISTIANSAND
VILLA UTSIKTEN TRYGVE KNUTSEN FJELL
VILLIE PETRO NYGÅRD ØYGARDEN
VINDCOMPANIET Svein Ingebrigtsen HORTEN
VINDHOV AS SANDNES
VINDKRAFT PROSJEKTERING AS NORD-FRON
VING-TOR Tor A Sandli RYGGE
VIRTUAL PROTOTYPING AS BERGEN
VISION AUTOMASJON AS SANDE
VISION WORK BØRGE BLÅTIND STAVANGER
VISION2050 Einar Telnes FREDRIKSTAD
VISURAY HOLDING AS RANDABERG
VIVI-ANN GAGNÅS SKIEN
VIVILCO Linda Mari Hammersland BERGEN
VOLLAN KONSULT OSLO
VORMSUND CONSULTING Laaksonen NES
VP SERVICE Ole Storbukt KRISTIANSUND
VRÅLSTAD ÅGE SIV ING DRANGEDAL
VULCAN CONSULTING SULTAN SANDNES
VV&L SUBSEA TECHNOLOGIES AS FJELL
VVS Norplan AS TRONDHEIM
VVS Prosjekt Siviling Harald J L Jensen Rådgivende Ingeniører MNIF TROMSØ
VVS RÅDGIVEREN Kurt Eide LARVIK
VVS RÅDGIVNING OG KALKULASJON - LEPPERØD NESODDEN
WÆRNES TRAFIKKONSULT v/Geir Åge Wærnes STJØRDAL
WÄRTSILÄ FINNLAND OY -
WÄRTSILÄ SHIP DESIGN NORWAY AS FITJAR
W.I.S. WEST INSPECTION SERVICE Kjell Jenssen STAVANGER
WAALTORP CONSULTING OSLO
WACO INTERNATIONAL AS KONGSBERG
WALKER TECHNICAL RESOURCES LTD -
WALLENIUS WILHELMSEN LOGISTICS AMERICAS, LLC -
WALLENSTAM VINDKRAFT NORGE AS OSLO
WALLRAM NORGE AS FJALER
WAND ENGINEERING Geir Wergeland FROGN
WANSUK AS
WASSER SCANDINAVIA Henrik Finne OSLO
WATER TECHNOLOGY AS BERGEN
WAYNE TIPPER -
WEATHERFORD PETROLEUM CONSULTANTS AS TRONDHEIM
WELHAVEN LØCHEN CONSULTING ASKER
WELL INTERVENTION AS KARMØY
WELL PERFORMANCE AS SANDNES
WELL TEST TECHNOLOGY AS OSLO
WELL TESTING SERVICES APS -
WELLBARRIER AS SANDNES
WELTZIEN INNOTEC VÅGSØY
WENCHE WITBERG BÆRUM
WENNESLAND KONSULTENTVIRKSOMHET KRISTIANSAND
WENOR Bjørn Sørensen KRISTIANSUND
WERENSKIOLD FORM OSLO
WEST COAST BROKERS AS BERGEN
WEST CONSULTANT Arvid Såtendal BERGEN
WEST DRILLING PRODUCTS AS STAVANGER
WEST NORWAY ENGINEERING AS ÅLESUND
WEST OIL TOOLS WELL INTERVENTION AS ÅLESUND
WESTCAD Finn Hovland ÅLESUND
WESTRA ENGINEERING AS BÆRUM
WESTVIKS BARNERAD OSLO
WEYLAND CONSULT AS BERGEN
WHITEHURST ENGINEERING SERVICES LTD -
Wiborgs Quantbank OSLO
WIDECON Terje Hansen KVINNHERAD
WIGDAHL AGNAR L SKI
WIIK AVIATION SERVICES KARMØY
WIKEN TELE & DATA LTD EID
WILCON ENGINEERING AS NEDRE EIKER
WILCON Terje Wilhelmsen NØTTERØY
WILLIAM JARDINE IRVINE STAVANGER
WILLIAM LEWIS -
WILLY HAUKEBØE KONSULENT HARSTAD
WILSO Henrik Lund PORSGRUNN
WIMO Widar Halvorsen HORTEN
WINDCOMPRESSOR TRONDHEIM
WINDEL AS RANDABERG
WINDING TECHNOLOGY AS HAREID
WINDINGSTAD B KARMØY
WIRESCAN AS FREDRIKSTAD
WOLD'S CAD-TEGNING RINGERIKE
WOLDMO CONSULTING AS ELVERUM
WOODSIDE LABORATORIES LTD -
WORLD CLEANER PRODUCTION SOCIETY FREDRIKSTAD
WORLD HEALTH CONNECTIONS Werner Christie HAMAR
WORMLI INGENIØTJENESTER Ole Vidar Kastet ARENDAL
WOXEN INVEST AS NITTEDAL
WS ATKINS INTERNATIONAL LTD OSLO
X-KNOW HOW AS OSLO
XDI XAVIER DEQUAIRE INTERAKTIV ASKER
XELAFLEX CONSULTING ENG LLC -
XL EIENDOM AS STAVANGER
XODUS GROUP LIMITED -
XPORTSUPPORT Svein H St DRAMMEN
XTREME ELEKTRO Marius Waagaard RINGERIKE
YARD TECH NILSEN VESTNES
YGRE TEKNIKK OSLO
YTREDAL ENGINEERING Per Olav Ytredal PORSGRUNN
YTTERSIAN KONSULTING FRØYA
Z-CAD AS NEDRE EIKER
ZAHLOPHUS AUREA Kjell Lorvik HADSEL
ZIENER DAK & DATAGRAFIKK NES
ZIMMER TECH Even Zimmer HORTEN
ZIMMERTECH AS HORTEN
ZYMECON DOVRE

 

Firmaoversikten.com: Bedriftsregister i Norge | Lenkeutveksling